Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-16, 08:00   #1141
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
kurcze, nie wiedziałam, że Wam się cos tak mocno sypie... przykro mi... a nie próbujecie posklejać? ponaprawiać?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:06   #1142
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31083566]kurcze, nie wiedziałam, że Wam się cos tak mocno sypie... przykro mi... a nie próbujecie posklejać? ponaprawiać?[/QUOTE]
Do tego trzeba dwojga.

Do tej pory próbowałam sama. Już mi się nie chce...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:10   #1143
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Ojej Kropka... u Was tez nieciekawie ...
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:13   #1144
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ojej Kropka... u Was tez nieciekawie ...
Ja się mam całkiem dobrze.

Dobija mnie tylko poczucie, że skrzywdziłam dziecko. Nie powinnam go mieć w tym związku. My się rozchodziliśmy w 2009ym roku. A potem małżowi się rozmyśliło i tak mnie prosił, zaklinał i przepraszał, że jest Daniel. A gdy go planowaliśmy przez dwa lata, to się nie udawało...

Mieliśmy się rozejść wtedy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:17   #1145
martysek
Zadomowienie
 
Avatar martysek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 082
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko, bardzo ci współczuję sytuacji, w jakiej się znalazłyście. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. Trzymam mocno kciuki.
martysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:25   #1146
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
velluto zgłosilismy policji i probujemy jakimis znajomosciami, bo policjant powiedzial nam wprost,ze poszukiwanie pelnoletnich polega na wypełnieniu papierkow, odłożeniu na kupę i porównywaniu zdjęc gdy odnajdą jakies ciało... Tak wiec musimy dzialac sami. Zamierzamy tez zglosic do Itaki
co za dupki
Cytat:
Też im to mowilam, ale podobno to udostepniaja tylko jesli ktos jest poszukiwany w sprawie kryminalnej przez prokuratora,sąd, a przy zaginieciach nie... A to by nam tak duzo pomogło...
a ja myślę,że możnaby to wszystko obejść gdyby ktoś wykazał odrobinę dobrej woli

spróbuj może sama pogadać z dyrektorem banku,powiedz,że nie wyjdziesz jeśli Ci tego nie udostępnią
poproś,zrób scenę... może coś zdziałasz

a u jakiego operatora ma tel.?

może zadzwoń do jakiejś fundacji-jest chyba taka która zajmuje się poszukiwaniem zaginionych,zapytaj co robić

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja ostanio tak sie rozszalałam z zakupami dla siebie, że chyba juz na żadne wyprzedaże nie ide I tez co chwile powtarzam mężowi, że MUSIAŁAM to kupic, bo wyglądam jak dziad
no właśnie-ja też jak dziad wyglądam
Cytat:
Ile masz tych kart? Ja miałam 7 I kupiłam dla siebie tylko żakiet, który w końcu chyba oddam
10
zawsze możesz wymienić na piżamkę
albo może prezent dla kogoś?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano właśnie.

Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
znam to
u nas co prawda trochę lepiej,bo nawet rozmawiamy...ale gdyby nie dziewczyny to już bym z nim zakończyła związek...
jakie to życie jest przewrotne
zawsze wszystkim powtarzałam,że ze względu na dzieci nie warto a sama nie potrafię tego zrobić...
moze jak spotkam swojego księcia z bajki...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że my tutaj byśmy szybciej go znalazły niż policja.
no właśnie Farminko-z jakiego miasta jesteś? napisz może na PW,żeby trolle nie czytały albo w klubie popiszmy na ten temat,co?
Może któraś z forumek ma jakiś znajomych,coś mozemy pomóc...
Cytat:
U mnie na osiedlu spod kamery ukradli auto. Właściciel przez dwa tygodnie nic się dowiedzieć nie mógł. W końcu ja się dowiedziałam przez znajomości (znamy ludzi z firmy, która kamery instalowała), że ta kamera to atrapa jest...
mojej klientce ukradli kiedyś laptopa z auta,traf chciał,że akurat moje kumpela to widziała i znała chłopaków,bo mieszkała w okolicy.Powiedziała policjantom dokładnie kto,co i nawet gdzie mieszkają.Nie złapali ich
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:27   #1147
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Napisz tylko czy przechowujesz w puszce czy może normalnie na wierzchu?
W razie czego jeszcze ciasto mam jak by pierniki dalej twarde były. Zawsze mogą na święta zostać

.



Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
U nas noc masakryczna.
Położyłyśmy sie o 20.00.Do 21.00 siedziałam z nią do w pokoju i układłam do snu.Usnęął a po 45min płacz i wołanie.Utuliłam, prawie zasneła ale po włożeniu do lózeczka wstała.Zabrałam ja do nas i sie zaczeło, godzine płakała, turlała sie po łóżku, nie mogła sie ułożyc,jęczała.Jak zanęła po godzinie to na 20 min i znowu to samo.Nic nie pomagało,śpiewanie, glaskanie, tulenie.Ewidentnie coś ja bolało tylko nie mogła powiedziec coMąz ja przejął po 23.00 a ja poszłam spac.Było to samo cały czas.Po 1.00 juz spala normalnie ale gorączka sie pojawiła.Na razie nic jej nie dawalam bo śpi ladnie.

Padne w pracy.
U nas też Najpierw pobudka o 23.30 - płacz. Potem o 3.40 - płacz. Wierciła sie, brała miski, patrzyła czy siedzę obok. Zasneła po 20 min. Ja nie mogłam zasnąć do 5.30 cały czas myślałam o farmince
O 7 panna wstała i woła "aaaammmmm"


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

W H&M są juz wyprzedaże. Kupiłam Małej trochę rzeczy, w tym m.in bardzo fajne rękawiczki na śnieg za 20 zł
Nie wiecie czy w tesco jest juz wyprzedaż dziecięcych ubranek? Bo byłam wczoraj, ale zapomniałam sprawdzić
Chyba tak, do -70%



Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Lea-Ty masz może nr.tel do Farminki?
matko,ale nerwy...


u nas od dwóch nocek w miarę spokojnie,ale ostatni tydzień to była masakra obie się na zmianę wybudzały a ja rano nie wiedziałam w którym łóżku i z kim leżę



co jeszcze kupiłyście?


Lusia dostanie: zestaw na wózku do sprzatania, plecaczek ( zwierzaczek jakiś ), lalka ( nie wiem jaka, bo od teściów ), 2 zestawy klocków Jixin ( z pociągiem i torami oraz wesołą farmę ), teściowa kupila domek dla lalek, ale stwierdziłysmy, że za rok damy. I w to miejsce mam cos wybrać. Myslałam o szlafroczku, będą w poniedziałek w Lidlu. 18.12 w carrefourze będą znowu zabawki -40%.
Mamy jeszcze kuchnie, chciałam na urodziny dac, ale może dostanie pod choinkę. Jeszcze zobaczymy.



Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
kropka skąd ja to znam... Nie wiem w co on się wpakował, ale wpakował nas na amen. Teraz mogę zapomniec o wlasnym mieszkaniu i przywoitym poziomie zycia,bo zanim to sie splaci to mina wieki. Pewnie jest tez juz na czarnej liscie...
Mnie się serce kraje, bo Lenusia jest taka coreczka tatusia. Lata caly czas i wola tata tata i co ja jej powiem? Ze gdzie jest tata? Caly swiat mi sie zawalil na glowe jednego dnia...
To jest najgorsze. Poryczałam się


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Notabene to jest jakieś zbiorowe i zaraźliwe chyba...

Znajomi, o których pisałam, że po 10 latach w końcu będą rodzicami, już nimi nie będą. Stracili dziecko. Drugi raz.
Za pierwszym razem udało się po 6 latach, teraz po 4 kolejnych.
I dupa.

A ja z kapci wyskoczyłam ostatnio, podobnie jak Farminka. Przyszło mi do domu pismo prawnicze o sporo kasy. I tak oto dowiedziałam się, dlaczego mój chłop skończył spółkę z jednym gościem, rok temu. Facet wziął jakieś zaliczki na naprawę samochodów, przetrąbił kasę, powoził się tymi autami i wsiąkł.

Grzebiąc w papierach w domu dokopałam się do sprawy, którą mój chłop założył do prokuratury. Niestety przyszła odp. że sprawa na razie oddalona, bo nie umieją pacana znaleźć.

No ale... nas znaleźli. Teraz czekam na sprawę w sądzie, a potem na komornika.
Nie czytam Was więcej, bo jeszcze u mnie coś wyjdzie

Luiza trzecia noc z kolei śpi na dużym łóżku. Poczekam jeszcze parę dni i jak dalej będzie chętna do takiego spania, to wywalam łóżeczko.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 08:29   #1148
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja się mam całkiem dobrze.

Dobija mnie tylko poczucie, że skrzywdziłam dziecko. Nie powinnam go mieć w tym związku. My się rozchodziliśmy w 2009ym roku. A potem małżowi się rozmyśliło i tak mnie prosił, zaklinał i przepraszał, że jest Daniel. A gdy go planowaliśmy przez dwa lata, to się nie udawało...

Mieliśmy się rozejść wtedy.
Tak, tak, pamietam z "próbowac..."
Ale myślałam, że tamten kryzys już dawno za Wami i teraz już jest wszystko w porządku.
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:29   #1149
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Matko to sie narobiło
farminka trzymaj sie
mysle że u was to by sie prywatny detektyw przydał skoro policja ma takie podejscie .
tylko że detektyw też kosztuje ...
jesli chodzi o tel , jesli mąż miał na abonament to może możesz wejsc w jego konto przez neta podajesz tylko zazwyczaj nr tel i PIN, i tam masz wszystkie rozmowy co i kiedy .

ciekawe tylko czy on to zaplanował czy to był spontan
zostało wam cos kasy na koncie , zabrał coś z domu , rzeczy osobiste
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:32   #1150
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Bydgoś-nie czekaj-wywalaj ,na pewno już się nieźle obija w łóżeczku
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:35   #1151
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
10
zawsze możesz wymienić na piżamkę
albo może prezent dla kogoś?
to nieźle udało Ci sie upolować
Rzeczy zakupione na karte można spokojnie oddawać, tyle, że nie oddaja kasy, tylko daja jakąś karte do wykorzystania w ciągu 2 lat, więc luzik Nawet jak sie coś nie podoba, to można wziąść, potem oddać a nową kartę wykorzystac poźniej
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 08:36   #1152
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

mojej klientce ukradli kiedyś laptopa z auta,traf chciał,że akurat moje kumpela to widziała i znała chłopaków,bo mieszkała w okolicy.Powiedziała policjantom dokładnie kto,co i nawet gdzie mieszkają.Nie złapali ich
Norma.
Kiedyś mój eks za łeb złapał takich, co do auta właścicielki lokalu się włamali. Akurat wychodził z tego lokalu. Była bójka, policja, jednego zdołał zatrzymać, drugiego znał z widzenia, z imienia też. Zaraz się też okazało jak się nazywa, po przesłuchaniu wszystkich, co w tym lokalu byli. Sprawa trwała trzy lata.
Raz jednego nie było, raz obu... Nic z tego nie wynikło.

Żenuła.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Tak, tak, pamietam z "próbowac..."
Ale myślałam, że tamten kryzys już dawno za Wami i teraz już jest wszystko w porządku.
Po jednym jest drugi, a po drugim piąty.

U mojego małża nigdy nie będzie w porządku, bo on ani rozmawiać nie umie, ani się starać, naprawiać. On się tylko umie dwoić i troić na początku związku.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:36   #1153
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

farminko, jestes w klubie? ( jak nie, to napisz do szaji ). Podeślij nam zdjęcie męża, może któras z nas na niego trafi.

kropka, też masz nieciekawie, ale dobrze, że się nieźle trzymasz

annLee, obija się trochę, faktycznie. najczęściej nogi jej wejdą w szczebelki i nie może ruszyć. Budzi się wtedy.
Na łóżeczko mam chętnego
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-12-16 o 08:38
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:37   #1154
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Luiza trzecia noc z kolei śpi na dużym łóżku. Poczekam jeszcze parę dni i jak dalej będzie chętna do takiego spania, to wywalam łóżeczko.
Siama?

Nie spada?

Daniel tak wędruje, że na bank by poleciał.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 08:44   #1155
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

moja ma zabudowane boki i nie spada,ale z naszego dużego łóżka też nie spada
Zu nie miała obudowanego i raz tylko się skulnęła,ale w sumie nisko ma i dywan leży,więc nic sobie nie zrobiła
zawsze można sprawdzić,a jak będzie spadać to barierki porobić
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:00   #1156
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Siama?

Nie spada?

Daniel tak wędruje, że na bank by poleciał.
No siama A jak się cieszy fajnie wygląda, taka mała na dużym łóżku
Mąż odkręcił nogi i sam materac leży na podłodze. Obok kładę jeszcze koc gruby więc jak sie skulnie to nie poczuje Na razie nie spadła.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:11   #1157
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Siedze na przerwie i czytam.0 0 
KROPKO wiem ze to trudna decyzja ale ze wzgledu na dziecko w nie warto tkwic w zwiazku a zwlaszcza ze maz duzo pracuje i tak malo przebywa z wami. Masz jeszcze czas na ulozenie sobie zycia. 
Ola ma 38.5 goraczki
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:15   #1158
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
No siama A jak się cieszy fajnie wygląda, taka mała na dużym łóżku
Mąż odkręcił nogi i sam materac leży na podłodze. Obok kładę jeszcze koc gruby więc jak sie skulnie to nie poczuje Na razie nie spadła.
My też sam materac mamy. I też obok kładę kołdrę taką zapasową. Ale Danio tak czasem wędruje, że na tej kołdrze śpi.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
KROPKO wiem ze to trudna decyzja ale ze wzgledu na dziecko w nie warto tkwic w zwiazku a zwlaszcza ze maz duzo pracuje i tak malo przebywa z wami. Masz jeszcze czas na ulozenie sobie zycia. 
Ola ma 38.5 goraczki
Niby to wiem.
Ale... boję się czy wychowam syna sama. Boję się, że to spieprzę. Syn potrzebuje męskiego wzorca. Mój brat mieszka w Holandii. Mój ojciec wzorcem jest kiepskim, poza tym jest po zawale, niewiele może z dzieckiem zrobić...
Boję się, że wychowam syna tak jak wychowano mojego męża, czyli na egoistę, który nie rozumie co to dom, rodzina, obowiązek, kompromis, rozmowa.

za zdrówko. Może trzydniówka?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:20   #1159
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Notabene to jest jakieś zbiorowe i zaraźliwe chyba...

Znajomi, o których pisałam, że po 10 latach w końcu będą rodzicami, już nimi nie będą. Stracili dziecko. Drugi raz.
Za pierwszym razem udało się po 6 latach, teraz po 4 kolejnych.
I dupa.

A ja z kapci wyskoczyłam ostatnio, podobnie jak Farminka. Przyszło mi do domu pismo prawnicze o sporo kasy. I tak oto dowiedziałam się, dlaczego mój chłop skończył spółkę z jednym gościem, rok temu. Facet wziął jakieś zaliczki na naprawę samochodów, przetrąbił kasę, powoził się tymi autami i wsiąkł.

Grzebiąc w papierach w domu dokopałam się do sprawy, którą mój chłop założył do prokuratury. Niestety przyszła odp. że sprawa na razie oddalona, bo nie umieją pacana znaleźć.

No ale... nas znaleźli. Teraz czekam na sprawę w sądzie, a potem na komornika.
I kolejny szok

Cytat:
Napisane przez farminka Pokaż wiadomość
kropka skąd ja to znam... Nie wiem w co on się wpakował, ale wpakował nas na amen. Teraz mogę zapomniec o wlasnym mieszkaniu i przywoitym poziomie zycia,bo zanim to sie splaci to mina wieki. Pewnie jest tez juz na czarnej liscie...
Mnie się serce kraje, bo Lenusia jest taka coreczka tatusia. Lata caly czas i wola tata tata i co ja jej powiem? Ze gdzie jest tata? Caly swiat mi sie zawalil na glowe jednego dnia...
Farminko, mogę tylko przytulić

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano właśnie.

Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
Misiu kudłaty, ty nie miej żadnych wyrzutów sumienia. I mówię to ja, której mama się z mężem rozeszła - i dziękuję jej za to każdego dnia, bo oszczędziła mi piekła.
A przecież jeśli ojciec jest dla dziecko ok, a to między dorosłymi się nie układa - to nie ma chyba problemu ze spotkaniami, wyjściami i tak dalej. Tym bardziej, że mały i tak niewiele ojca widzi...?
Jeśli będzie trzeba, to pomyśl na dłużej - póki Danio mały, to ok, ale im starszy będzie, a między wami (oby nie) im by było gorzej - tym bardziej bolesne dla synka. Tulam

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Siama?

Nie spada?

Daniel tak wędruje, że na bank by poleciał.
Daleko by nie leciał

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Siedze na przerwie i czytam.0 0 
KROPKO wiem ze to trudna decyzja ale ze wzgledu na dziecko w nie warto tkwic w zwiazku a zwlaszcza ze maz duzo pracuje i tak malo przebywa z wami. Masz jeszcze czas na ulozenie sobie zycia. 
Ola ma 38.5 goraczki
Zęby czy jakieś choróbsko? Oby nie

Przerwa w egzaminie, to przyszłam.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 09:20   #1160
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko, kurcze ile emocji. Najwazniejsze aby sie odnalazl. Pozniej bedzie czas na wyjasnianie i inne kroki. Jesli mial abonament w tel to faktycznie moze uda sie zdobyc biling. Pisz w klubie. Moze uda sie pomoc.
W Itace tez powinni powiedziec jak szukac.
Policja to niestety tylko biurokracja, potrzebny bylby znajomy.
Czy maz mial przyjaciela, kolegow...pewnie juz szukalas, pytalas
No wlasnie, czy zniknely jakies rzeczy, wtedy bedzie wiadomo czy planowal znikniecie...
Jak zachowywal sie w pracy, czy wspolpracownicy cos zauwazyli, a szef?


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja ostanio tak sie rozszalałam z zakupami dla siebie, że chyba juz na żadne wyprzedaże nie ide I tez co chwile powtarzam mężowi, że MUSIAŁAM to kupic, bo wyglądam jak dziad
Moj maz chyba sam zacznie mi cos kupowac...nie mowi co prawda, ze do dziada sie upodabniam ale co on tam sobie mysli...to nie wiem...
Dostalam od niego fajne kozaki z ecco.
Ale wole aby ciuchow mi nie kupowal.
Jak mieszkalismy jeszcze w PL poprosilam go aby przywiozl mi z Fin jakis sweter ze wzorekiem skandynawskim. Mialam na mysli jakies renifery, gwiadki itp a dostalam klasyczny swter laponskich osadnikow, rekodzielo, nie do chodzenia...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano właśnie.

Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
Boze...
Jak smutno.
Nie bede mowic, ze sie posklada, chociaz mam taka nadzieje, ze jednak..

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31083535]to witaj w gronie dziadów... ja do fryzjera wybrać się nie[/QUOTE]
to juz nas troche sie nazbieralo, doszla AnnLee...
ciekawie sie robi.
O fryzjerze nie wspomne. Chyba niedlugo zaczna mi sie klaniac i sami otwierac mi drzwi, jak bede mijac jakis salon ...

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Matko to sie narobiło
farminka trzymaj sie
mysle że u was to by sie prywatny detektyw przydał skoro policja ma takie podejscie .
tylko że detektyw też kosztuje ...
jesli chodzi o tel , jesli mąż miał na abonament to może możesz wejsc w jego konto przez neta podajesz tylko zazwyczaj nr tel i PIN, i tam masz wszystkie rozmowy co i kiedy .

ciekawe tylko czy on to zaplanował czy to był spontan
zostało wam cos kasy na koncie , zabrał coś z domu , rzeczy osobiste
Zdaje sie, ze kiedys gdzies slyszalam, ze takie akcje czesto dzieja sie wlasnie przed swietami, ucieczki, choc to zadne pocieszenie...
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:22   #1161
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

A jeszcze ci napiszę, że mój mąż z normalnego domu, a i tak rozmawiać nie potrafi. Ja z rozbitego i umiem. Bywa różnie, mądra jesteś, to dasz radę. A przecież nie schowasz małego przed mężem, nie?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:42   #1162
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
U nas noc masakryczna.
Położyłyśmy sie o 20.00.Do 21.00 siedziałam z nią do w pokoju i układłam do snu.Usnęął a po 45min płacz i wołanie.Utuliłam, prawie zasneła ale po włożeniu do lózeczka wstała.Zabrałam ja do nas i sie zaczeło, godzine płakała, turlała sie po łóżku, nie mogła sie ułożyc,jęczała.Jak zanęła po godzinie to na 20 min i znowu to samo.Nic nie pomagało,śpiewanie, glaskanie, tulenie.Ewidentnie coś ja bolało tylko nie mogła powiedziec coMąz ja przejął po 23.00 a ja poszłam spac.Było to samo cały czas.Po 1.00 juz spala normalnie ale gorączka sie pojawiła.Na razie nic jej nie dawalam bo śpi ladnie.

Padne w pracy.
ojej oby zadne choróbsko się do was nie przyplątało

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale jest wspólnota majątkowa.

Moja koleżanka spłaca długi bankowe męża, który raczył uciec zagranicę, gdzie żyje z inną. A też nic nie podpisywała. Nawet nie wiedziała, że gość ma kredyty.
dokładnie tak i długi sie dziedziczy ...chyba ze jest rozdzielność majątkowa nasze prawo jesli chodzi o dziedziczenie jest równie kulawe jak i w innych dziedzinach...
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Farminko-dobrze,że się odzywasz


ja mam karty z Avanti i też mam silne postanowienie zakupienia czegoś dla siebie w H&M,a jak się skończy to zobaczymy..
z którego avanti sa te karty?z grudniowego?chyba sie sporo spoznilam
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ano właśnie.

Moje małżeństwo też istnieje ze względu na dziecko. Ilekroć patrzę na Dania to mi się serce kroi, bo taki mały jeszcze. Z każdym miesiącem jestem bliżej zakończenia tego związku. Z różnych przyczyn. Ale wyrzuty sumienia ze względu na syna, zżerają mnie od środka.
twarda jestes to podejmiesz odpowiednią decyzje....z czasem samo ci rozwiązanie przyjdzie...
a mam pytanko ...orientujesz sie moze czy można gdzies jeszcze dostac te perfumy?albo jakas dobrą podróbkę?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...himie-edp.html



a co do fryzjera to ja nie bylam napewno juz z pol roku a teraz przez te wszystkie wydarzenia
(pogrzeby,remonty itd )nie mam farbowanych włosow juz chyba ze 3 miesiace tez czuje sie jak dziad....ale zamierzam to nadrobic w tym tygodniu
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”


Edytowane przez Dilayla
Czas edycji: 2011-12-16 o 09:46 Powód: ...
Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:48   #1163
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Znowu mi 2 razy wysłało.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-12-16 o 12:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:49   #1164
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31084543]

Misiu kudłaty, ty nie miej żadnych wyrzutów sumienia. I mówię to ja, której mama się z mężem rozeszła - i dziękuję jej za to każdego dnia, bo oszczędziła mi piekła.
A przecież jeśli ojciec jest dla dziecko ok, a to między dorosłymi się nie układa - to nie ma chyba problemu ze spotkaniami, wyjściami i tak dalej. Tym bardziej, że mały i tak niewiele ojca widzi...?
Jeśli będzie trzeba, to pomyśl na dłużej - póki Danio mały, to ok, ale im starszy będzie, a między wami (oby nie) im by było gorzej - tym bardziej bolesne dla synka. Tulam
[/QUOTE]
Wiem właśnie.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31084574]A jeszcze ci napiszę, że mój mąż z normalnego domu, a i tak rozmawiać nie potrafi. Ja z rozbitego i umiem. Bywa różnie, mądra jesteś, to dasz radę. A przecież nie schowasz małego przed mężem, nie?[/QUOTE]
No nie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:51   #1165
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cześć

miałam nadzieję na inne wieści

farminka tulę i mocno trzymam kciuki, żeby jak najszybciej udało się męża znaleźć i wszystko wyjaśnić. Wydaję mi się, że właśnie tak Itaka podpowie co robić po kolei

kropka dla Dania mniej bolesne będzie rozstanie teraz niż później, a jeśli mąż nie umie rozmawiać i się starać to nie nauczy też tego syna dasz sobie radę

mojej mamy znajoma (sama z 8- letnim synem) poznała nowego mężczyznę i układa sobie życie na nowo, jest szczęśliwa, spełniona i twierdzi, że warto było czekać tyle lat (jej mąż porzucił ją jak syn miał pół roku, nie mogli go znaleźć, po 5 latach przyszły papiery rozwodowe z drugiego końca Polski )

velluto przyszła już do mnie ta gra, super jest! zamówiłam też puzzle - kto gdzie mieszka - też bardzo fajne

annLee szkoda ząbka, ale dobrze, że to mleczak my mamy Swinkę i Wiktor nadal się nią dużo bawi ale tak pokochał pieniążki, że chodzi ze swoją prawdziwą skarbonką i przelicza ile tam ma (pieniądze do tego celu umyłam ) i jak ktoś do nas przychodzi to Wiktor wita w drzwiach potrząsając skarbonką przysięgam nie uczyliśmy go tego


my też po fatalnej nocce

a i ja też czuję się jak dziad, gruby na dodatek
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:54   #1166
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
twarda jestes to podejmiesz odpowiednią decyzje....z czasem samo ci rozwiązanie przyjdzie...
a mam pytanko ...orientujesz sie moze czy można gdzies jeszcze dostac te perfumy?albo jakas dobrą podróbkę?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...himie-edp.html
Już mi przyszło.
Dziś idę dwa mieszkania oglądać, kawalerki dla siebie i Danielka.
Dylemat jak byk. Muszę z mamą obgadać jeszcze.

Aleś sobie wymyśliła perfumy. Tego szukać to jak igły... czasem miesiącami nie ma ani sztuki.
Ale masz fuksa - są na allegro w tej chwili http://allegro.pl/listing.php/search...ochas+alchimie

Tego się nie podrabia, więc nic nie polecę.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

kropka dla Dania mniej bolesne będzie rozstanie teraz niż później, a jeśli mąż nie umie rozmawiać i się starać to nie nauczy też tego syna dasz sobie radę

mojej mamy znajoma (sama z 8- letnim synem) poznała nowego mężczyznę i układa sobie życie na nowo, jest szczęśliwa, spełniona i twierdzi, że warto było czekać tyle lat (jej mąż porzucił ją jak syn miał pół roku, nie mogli go znaleźć, po 5 latach przyszły papiery rozwodowe z drugiego końca Polski )
Święta racja.

Ja nie mam ochoty żadnego faceta poznawać. Mam ich po... uszy.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:54   #1167
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Farminko jeśli mąż ma numer w Plusie mogę postarać się pomóc zdobyć billing. Będę w pracy od 17 do 21 i do tego czasu czekam na info Trzymaj się...

Silpe nie da rady się zalogować podając nr telefonu i hasło, bo po tym przychodzi jeszcze jednorazowe hasło sesji na telefon, do którego Farminka nie ma dostępu...

A i była jeszcze taka usługa "Gdzie jest dziecko" - sprawdź czy się pod nią łapiecie.

https://gdziejestdziecko.pl/public/sc01-index.jsf

Kropko przykro mi...
A i ja też czuję się jak dziad... niby dużo bluzek w szafie, ale ktoś mi je chyba nocą zmniejsza...
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]

Edytowane przez Biricchina
Czas edycji: 2011-12-16 o 09:57
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:59   #1168
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Jade dzis do lekarza , coraz mocniej mnie boli w klacie i kaszel dusi
młoda do tesciowej a ja na 12.30.- pewnie bez antybiola sie nie obejdzie ..

jezuu ale tu sie porobiło .. faceci to barany czasami

zresztą juz dawno udowodniono i nawet niemcy w Auschwitz nad tym pracowali że to kobiety są bardziej odporne na stres , ból i trudne sytuacje ,faceci zazwyczaj w trudnej sytuacji zamykają sie w sobie i czesciej myslą o samobójstwie ..lub poddają sie biernie .. ehh

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Farminko jeśli mąż ma numer w Plusie mogę postarać się pomóc zdobyć billing. Będę w pracy od 17 do 21 i do tego czasu czekam na info Trzymaj się...

Silpe nie da rady się zalogować podając nr telefonu i hasło, bo po tym przychodzi jeszcze jednorazowe hasło sesji na telefon, do którego Farminka nie ma dostępu...
..
cholera zapomniałam sama tak mam ..szkoda że to nie takie proste
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:00   #1169
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

a i dziewczyny ja polecam rozdzielność majątkową w najgorszym wypadku będzie się na 0 a nie na minusie
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 10:04   #1170
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kurcze ale drogie te perfumu.
Są też na ebayu http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_nk....c0.m270.l1313
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-12-16 o 12:44
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.