O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-10, 08:48   #3961
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Czytałam ostatnio, że częstsze kochanie nie szprzyja zapłodnieniu, tylko raczej sporadyczne, a najlepiej, kiedy się trafi na ten dzień. Mi się tak długo spóźniała @, że myślałam, że piszą pierdoły, ale chyba mieli rację.
@ przyszła, jakaś chora. Teraz wcinam lek homeopatyczny na piersi, mastodynon, mam nadzieję, że mi nie przeszkodzi
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:07   #3962
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Melduje sie i ja po swietach
Witam Bzdziagwe Kochana jakie tabsy bierzesz od lekarza? Moze bierzemy te same? Ja dzieki nim jakos funkcjonuje chociaz wczoraj rano myslalam, ze umre. Przytulalam sie do posejdona chyba z 4 razy. Dopiero jak wzielam tabletke to jakos mi przeszlo, jednak apetytu nadal nie mam Podziwiam dziewczyny ktore moga jesc slone i pikantne- dla mnie wszystko jest przesolone i nie moge jesc takich rzeczy. Z to jem duzo jogortow, danio itp no i wczoraj zjadlam pudelko ptasiego mleczka wiec slodkie mile widziane. Oj corka bedzie jak sie patrzy
Zaczelam czytac artykulu o kobietach, ktore nie maja apetytu w ciazy, bo zaczynam sie martwic. Chcialabym jak za dawnych czasow rzucac sie na jedzonko a nie zmuszac sie, bo w zoladku burczy i zaczyna nmnie mdlic Poza tym cyce bola mnie nieziemsko i to calosciowo.
Martynka zazdroszcze ruchow maluszka Nie moge sie doczekac tego dnia. My jutro konczymy 13 tc co za tym idzie pierwszy trymestr ciazy od czwartku zaczynamy 14 tc
Ja biorę jakieś meta(coś tam)...może nazwa inna, ale skład może być taki sam Te moje poprawiają trawienie, jedzenie szybciej ulega trawieniu i nie zalega w żołądku
Cieszę się, że Tobie już tez lepiej Szukałam tych opasek na allegro ostatnio, ale nie było...byłam w takiej desperacji, że chciałam błagać Cię żebyś mi kupiła i wysłała...
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:11   #3963
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Ja od jutra mam w planach bieganie, oczywiście na spokojnie, warunki są fajnie, bo okolica idealnie nadaje się na bieganie, jazdę na rowerze czy na rolkach Generalnie nie przepadam za bieganiem, ale muszę jakoś spalić to co mi się nagromadziło w święta i jeszcze przed nimi, wezmę sobie do towarzystwa psa, będzie raźniej.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:16   #3964
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja od jutra mam w planach bieganie, oczywiście na spokojnie, warunki są fajnie, bo okolica idealnie nadaje się na bieganie, jazdę na rowerze czy na rolkach Generalnie nie przepadam za bieganiem, ale muszę jakoś spalić to co mi się nagromadziło w święta i jeszcze przed nimi, wezmę sobie do towarzystwa psa, będzie raźniej.
O jakie fajne postanowienie Trzymam kciuki żebyś w nim wytrwała...chociaż chudzinka z Ciebie to nie wiem co Ty chcesz zrzucać
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:18   #3965
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Ja biorę jakieś meta(coś tam)...może nazwa inna, ale skład może być taki sam Te moje poprawiają trawienie, jedzenie szybciej ulega trawieniu i nie zalega w żołądku
Cieszę się, że Tobie już tez lepiej Szukałam tych opasek na allegro ostatnio, ale nie było...byłam w takiej desperacji, że chciałam błagać Cię żebyś mi kupiła i wysłała...
A ja ich juz w ogole nie zakladam. Kilka razy po kapieli zapomnialam o nich i tak samo sie czulam jak z nimi wiec chyba ich dzialanie jest lekko naciagane Kochana mozesz zobaczyc jak te Twoje tabsy sie nazywaja, to moze poprosze mojego lekarza aby mi je przepisal skoro rowniez dzialaja na trawienie. Czesto malo jem a mam uczucie ciezkosci w zoladku Mam nadzieje, ze w moim przypadku nie bedzie tak samo jak u mojej mamci. Ze mna w ciazy meczyla sie cale 9-mcy

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Ja od jutra mam w planach bieganie, oczywiście na spokojnie, warunki są fajnie, bo okolica idealnie nadaje się na bieganie, jazdę na rowerze czy na rolkach Generalnie nie przepadam za bieganiem, ale muszę jakoś spalić to co mi się nagromadziło w święta i jeszcze przed nimi, wezmę sobie do towarzystwa psa, będzie raźniej.
O super!
Mam nadzieje, ze po ciazy wroca mi sily. Na chwile obecna wejscie na pietro jest dla mnie duzym wysilkiem
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:23   #3966
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V





Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
hej kochana
ty tez tutaj? staracie się o dziecko? jak przygotowania do ślubu? pewnie zosała już najgorsza bieganina i nerwówka
no mnie już dziś zaczął brzuch boleć więc okres lada dzień przyjdzie bo to już dziś 41 dzień!
trudno, kolejny miesiac przed nami.

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

a jako mężataka to bardzo dobrze się czuje, fajnie jest! niedługo sama zobaczysz

Ano i ja tutaj jstem..staramy się juz 2 miesiac. Chociaz do ślubu zostały nam 2 miesiace i tak sie zastanawiam czy nie przeczekac tego miesiaca.

Robiłaś test?? 41 dniu juz powinien wyjsc

Cytat:
Napisane przez Promykas Pokaż wiadomość
Nati do nas wróciła, niemożliwe
Ja jedyne co to dalej mam wstręt do słodkości , nawet sernika nie mogłam zjeść w święta, ale rodzice i teściowa wiedzą, więc nie miały za złe , że nie jem ich wypieków, za to TŻ zjadł za nas troje chyba
No i majonez i kiełbaski reszta na TAK
Dam znać jak po wizycie. Obawiam się, że moja macica nadal jest twarda i stąd te małe skurcze no zobaczymy co powie ginka, ide się zbierać.
Dziewczyny za 3 tygodnie wychodzę za mąż
aaa ja za 2 miesiace.......

Ten czas leci jak oszalały......
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:26   #3967
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
A ja ich juz w ogole nie zakladam. Kilka razy po kapieli zapomnialam o nich i tak samo sie czulam jak z nimi wiec chyba ich dzialanie jest lekko naciagane Kochana mozesz zobaczyc jak te Twoje tabsy sie nazywaja, to moze poprosze mojego lekarza aby mi je przepisal skoro rowniez dzialaja na trawienie. Czesto malo jem a mam uczucie ciezkosci w zoladku Mam nadzieje, ze w moim przypadku nie bedzie tak samo jak u mojej mamci. Ze mna w ciazy meczyla sie cale 9-mcy

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------



O super!
Mam nadzieje, ze po ciazy wroca mi sily. Na chwile obecna wejscie na pietro jest dla mnie duzym wysilkiem
Moja ze mną tez męczyła się całą ciąże...więc rozumiem Twoje obawy
Te tabletki to Metoclopramidum Polpharma 10 mg...a główny składnik to Metoclopramidi hydrochloridum...
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:27   #3968
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość

Ano i ja tutaj jstem..staramy się juz 2 miesiac. Chociaz do ślubu zostały nam 2 miesiace i tak sie zastanawiam czy nie przeczekac tego miesiaca.
Musiałabyś przeczekać dwa i nie myśleć o dolegliwościach, chociaż nie wiem czy bym wytrzymała kolejny miesiąc starań przed Nami, kciukasy!
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:28   #3969
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość







Ano i ja tutaj jstem..staramy się juz 2 miesiac. Chociaz do ślubu zostały nam 2 miesiace i tak sie zastanawiam czy nie przeczekac tego miesiaca.

Robiłaś test?? 41 dniu juz powinien wyjsc



aaa ja za 2 miesiace.......

Ten czas leci jak oszalały......
Oj leci leci...zazdroszczę Wam tych wesel...ja jeszcze raz mogłabym brać ślub (oczywiście z moim Tż), żeby jeszcze raz przeżyć tą szaloną noc
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:31   #3970
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

natalia już taka chudzinka ze mnie nie jest. Boję się wejśc na wagę, ale z tego co widzę po sylwetce (a doświadczenie w odchudzaniu mam) to muszę zrzucić jakieś 4 max 5 kg. więc nie jest tak źle
Dziewczyny z tego co mi wiadomo to kobiety w ciązy też mogą ćwiczyć jeśli lekarz nie ma jakiś przeciwwskazań. Moja koleżanka niemal przez cała ciąże biegała, no ale czuła się świetnie, ciąża nie była zagrożona itp. Figure to miała taką że po urodzeniu dziecka pracowała jeszcze dość długo jako fotomodelka.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:35   #3971
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
natalia już taka chudzinka ze mnie nie jest. Boję się wejśc na wagę, ale z tego co widzę po sylwetce (a doświadczenie w odchudzaniu mam) to muszę zrzucić jakieś 4 max 5 kg. więc nie jest tak źle
Dziewczyny z tego co mi wiadomo to kobiety w ciązy też mogą ćwiczyć jeśli lekarz nie ma jakiś przeciwwskazań. Moja koleżanka niemal przez cała ciąże biegała, no ale czuła się świetnie, ciąża nie była zagrożona itp. Figure to miała taką że po urodzeniu dziecka pracowała jeszcze dość długo jako fotomodelka.
Ja jestem taka leniwa w ciąży, że nawet o ćwiczeniach nie myślę ale podobnie jak Sensuall boję się tego, że po ciąży nie wrócę do dawnej figury...Chciałam sobie kupić teraz płaszczyk, ale boję się, że za rok już go nie ubiorę i wydam kasę w błoto...
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 09:44   #3972
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Moja ze mną tez męczyła się całą ciąże...więc rozumiem Twoje obawy
Te tabletki to Metoclopramidum Polpharma 10 mg...a główny składnik to Metoclopramidi hydrochloridum...
Dzieki Natalka. Widze, ze sklad podobny do tych moich. Ja jak mam dzien wolny to w ogole ich nie biore. Staram sie ograniczac do tych tabletek ale jak ide do pracy to nie ma zmiluj musze je wziac, bo nie dam rady bez nich funkcjonowac chociaz przyznam, ze i tak czuje sie lepiej niz pare tygodni wczesniej. Wieczorami praktycznie juz nie mam mdlosci
Kochane brzuszek mi rosnie. Mam teraz laptopa na lawie i jak sie pochylam to czuje brzuszek na udach
Ide pod prysznic i po malu bede sie szykowac do pracy.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:45   #3973
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Musiałabyś przeczekać dwa i nie myśleć o dolegliwościach, chociaż nie wiem czy bym wytrzymała kolejny miesiąc starań przed Nami, kciukasy!
No właśnie rozum mówi jedno, a cerce drugie..


Chciałabm zaczekać, bo rozum mówi: slub, nerwy przez Tobą, ale serce rwie sie do tej miłości, do tego szczescia...

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Oj leci leci...zazdroszczę Wam tych wesel...ja jeszcze raz mogłabym brać ślub (oczywiście z moim Tż), żeby jeszcze raz przeżyć tą szaloną noc
Ja mam nadzieje, ze bedzie szalona. Pokki co chodze od wczoraj w butach ślubnych po domu..muszą sie ułozyć...

Dresik i piekne buty z kryształami Swarowskiego Wyglądam komicznie!
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:48   #3974
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No właśnie rozum mówi jedno, a cerce drugie..


Chciałabm zaczekać, bo rozum mówi: slub, nerwy przez Tobą, ale serce rwie sie do tej miłości, do tego szczescia...



Ja mam nadzieje, ze bedzie szalona. Pokki co chodze od wczoraj w butach ślubnych po domu..muszą sie ułozyć...

Dresik i piekne buty z kryształami Swarowskiego Wyglądam komicznie!

Dresik fajny jest
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:56   #3975
Malemalenstwo
Zadomowienie
 
Avatar Malemalenstwo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 040
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

witam się poświątecznie
__________________
Oliwia
Malemalenstwo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 09:58   #3976
kooocur
Zakorzenienie
 
Avatar kooocur
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7 685
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Ja jestem taka leniwa w ciąży, że nawet o ćwiczeniach nie myślę ale podobnie jak Sensuall boję się tego, że po ciąży nie wrócę do dawnej figury...Chciałam sobie kupić teraz płaszczyk, ale boję się, że za rok już go nie ubiorę i wydam kasę w błoto...
Kochana zmien u mnie na 2 c.s.
__________________
03.06.12 Aniołek Marysia

Jestem odbiciem Twojego serca, mamo!

Synuś
kooocur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:01   #3977
reven24111
Raczkowanie
 
Avatar reven24111
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 300
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Witam Laseczki
Jak tam po świętach?Dodatkowe kilogramy przybyły?
Ja w niedzielę zemdlałam i chciałam zapytać mamusiek czy któraś też tak miała na początku ciąży?
__________________

reven24111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:29   #3978
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
No niestety, poza tym tak sobie pomyślałam, że nie będę dzień po dniu siebie obserwować, tylko zadziałam na testach owulacyjnych, raz a porządnie się postarać. Bo im częściej się staramy tym chyba gorzej
ja nie mialam teraz czasu sie obserowowac i tak z gupia zrobilam test w niedziele ni i niestety była 1 kreseczka wiec wiedziałam ze @ przyjdzie
ale teraz zaczynam od nowa obserwqacje bo za 25 dni jak @ sie pojawi musze miec z czym isc do lekarza

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Czytałam ostatnio, że częstsze kochanie nie szprzyja zapłodnieniu, tylko raczej sporadyczne, a najlepiej, kiedy się trafi na ten dzień. Mi się tak długo spóźniała @, że myślałam, że piszą pierdoły, ale chyba mieli rację.
@ przyszła, jakaś chora. Teraz wcinam lek homeopatyczny na piersi, mastodynon, mam nadzieję, że mi nie przeszkodzi
a u nas to sie smiejemy ze jest taktyka a zycie i tak robi swoje bo przepadamy za soba ale staramy sie przed owulka wytrzymac tak 3 4 zeby maz miał czym strzecac w sensie dobrym strzelac
ale jakos tak czuje ze niestety pojdziemy za te 20 pare dni na badania
przeraza mnie to ale coz trzeba probowac jeszcze raz i wtedy bede sie martwic
najbardziej boje sie tego ze bedziemy musieli czekac boo cos nie tak wyjdzie w badaniach i trzeba bedzie sie leczyc
moj cały optymizm wyparował

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Musiałabyś przeczekać dwa i nie myśleć o dolegliwościach, chociaż nie wiem czy bym wytrzymała kolejny miesiąc starań przed Nami, kciukasy!
dzieki i oczywiscie trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Oj leci leci...zazdroszczę Wam tych wesel...ja jeszcze raz mogłabym brać ślub (oczywiście z moim Tż), żeby jeszcze raz przeżyć tą szaloną noc
oj szlona kobieto
ja tez sie smieje ze moge jeszcze raz to wszystko pzrezyc i u nas szalony poranek

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Ja jestem taka leniwa w ciąży, że nawet o ćwiczeniach nie myślę ale podobnie jak Sensuall boję się tego, że po ciąży nie wrócę do dawnej figury...Chciałam sobie kupić teraz płaszczyk, ale boję się, że za rok już go nie ubiorę i wydam kasę w błoto...
ja juz od roku tak nic nie kupuje bo tego sie boje ze potem wszytkie rzeczy pojda w błotko ale bluzeczki czy spodnie to czasem juz musze kupic

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
No właśnie rozum mówi jedno, a cerce drugie..


Chciałabm zaczekać, bo rozum mówi: slub, nerwy przez Tobą, ale serce rwie sie do tej miłości, do tego szczescia...



Ja mam nadzieje, ze bedzie szalona. Pokki co chodze od wczoraj w butach ślubnych po domu..muszą sie ułozyć...

Dresik i piekne buty z kryształami Swarowskiego Wyglądam komicznie!
nei pzrejmuj sie ja tez tak chodziłam nawet po polu i sama z siebei sie smiałam
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:37   #3979
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
ja nie mialam teraz czasu sie obserowowac i tak z gupia zrobilam test w niedziele ni i niestety była 1 kreseczka wiec wiedziałam ze @ przyjdzie
ale teraz zaczynam od nowa obserwqacje bo za 25 dni jak @ sie pojawi musze miec z czym isc do lekarza


a u nas to sie smiejemy ze jest taktyka a zycie i tak robi swoje bo przepadamy za soba ale staramy sie przed owulka wytrzymac tak 3 4 zeby maz miał czym strzecac w sensie dobrym strzelac
ale jakos tak czuje ze niestety pojdziemy za te 20 pare dni na badania
przeraza mnie to ale coz trzeba probowac jeszcze raz i wtedy bede sie martwic
najbardziej boje sie tego ze bedziemy musieli czekac boo cos nie tak wyjdzie w badaniach i trzeba bedzie sie leczyc
moj cały optymizm wyparował


dzieki i oczywiscie trzymam kciuki
Trzymam kciuki mocniej, żeby Ci się udało
Nie robiłam sobie przerw w dni płodne i pewnie dlatego przyszła @
Chociaz mój organizm jest naprawdę rozkojarzony.
Zażywam teraz tabletki mastodynon, przepisane przez lekarza z kliniki, może coś pomogą, jeszcze wierzę

Coraz bardziej jestem bliska temu, żeby mieć to wszystko w dup*** i nie myśleć, może mnie/Nas coś zaskoczy.
__________________

Edytowane przez CoffeeHeaven
Czas edycji: 2012-04-10 o 10:38
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-10, 10:47   #3980
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez CoffeeHeaven Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki mocniej, żeby Ci się udało
Nie robiłam sobie przerw w dni płodne i pewnie dlatego przyszła @
Chociaz mój organizm jest naprawdę rozkojarzony.
Zażywam teraz tabletki mastodynon, przepisane przez lekarza z kliniki, może coś pomogą, jeszcze wierzę

Coraz bardziej jestem bliska temu, żeby mieć to wszystko w dup*** i nie myśleć, może mnie/Nas coś zaskoczy.
tez zaczynam do tego tak podhcodzic ale mnie juz oprzeraza czas w jakim staramy sie o maleństwo i wiem ze moja lekarka jest dobra i wiem jak leczy bo lekczyła moje kolezanki
ale z tego co rozmawiałam z rodzina to u nas wszyscxy mieli problemy z zajsciem w ciaze i to mnie martwi
no coz trzeba sie starc to cos z tego wkoncu bedzie kiedys ale odpuszczamy juz odydowoje z mezem
w seita mielismy czas i rozmawialismy ze soba taz szczerze i obydowje pragniemy dziecka ale juz sie nie nakrecamy bo i tak co miesiac jest to samo wczoraj powstrzymalam sie odpłaczu tylko dlatego ze byluismy u tesciów jak odstałam a tak to pewnei bym płakała
teraz maz przez pare dni jak mam @ bardziej o mnie dba bo wie ze tego potrzebuje jak skonczy sie małpa to nabiore sil do staran i humor mi sie poprawi
dobra koncze i nie przynudzam was juz

a jak nasze ciezarne bo czesc sie juz po swietach pokazała a gdzier reszta ?
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:53   #3981
misia20l
Zadomowienie
 
Avatar misia20l
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 314
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

hej Wam..
jak tam, poświętowałyście? bo ja wcale, w ogóle nie czułam jakichkolwiek świąt.. dwa dni zleciały, pogoda nie za ciekawa była, w niedziele to juz w ogóle masakra śnieg padał i to taki gruby..
ale nareszcie po, spokój bedzie..
wyspałam sie dzis porządnie bo do po 10 i teraz zamulam.. myśle co by tu zjeść na śniadanie.. zaczał mnie porządnie boleć krzyż (jak zawsze w pierwszy dzień) i zaczyna również dopomagać mu brzuchol.. narazie plamie ale za chwile jak sie tylko zaczne ruszać, łazić to mnie zaleje na całego..
nudy.. aby do piątku do wieczora..
misia20l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:53   #3982
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
tez zaczynam do tego tak podhcodzic ale mnie juz oprzeraza czas w jakim staramy sie o maleństwo i wiem ze moja lekarka jest dobra i wiem jak leczy bo lekczyła moje kolezanki
ale z tego co rozmawiałam z rodzina to u nas wszyscxy mieli problemy z zajsciem w ciaze i to mnie martwi
no coz trzeba sie starc to cos z tego wkoncu bedzie kiedys ale odpuszczamy juz odydowoje z mezem
w seita mielismy czas i rozmawialismy ze soba taz szczerze i obydowje pragniemy dziecka ale juz sie nie nakrecamy bo i tak co miesiac jest to samo wczoraj powstrzymalam sie odpłaczu tylko dlatego ze byluismy u tesciów jak odstałam a tak to pewnei bym płakała
teraz maz przez pare dni jak mam @ bardziej o mnie dba bo wie ze tego potrzebuje jak skonczy sie małpa to nabiore sil do staran i humor mi sie poprawi
dobra koncze i nie przynudzam was juz

a jak nasze ciezarne bo czesc sie juz po swietach pokazała a gdzier reszta ?
Kochana trzymaj się...może nie powinnam się udzielać, ale rozumiem Twoje rozgoryczenie...miałam tak samo...płakałam jak przychodziła @...a uwierz mi, że dzidziuś ma dużo do powiedzenia i sam stwierdzi kiedy zechce przyjść na świat
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:54   #3983
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
tez zaczynam do tego tak podhcodzic ale mnie juz oprzeraza czas w jakim staramy sie o maleństwo i wiem ze moja lekarka jest dobra i wiem jak leczy bo lekczyła moje kolezanki
ale z tego co rozmawiałam z rodzina to u nas wszyscxy mieli problemy z zajsciem w ciaze i to mnie martwi
no coz trzeba sie starc to cos z tego wkoncu bedzie kiedys ale odpuszczamy juz odydowoje z mezem
w seita mielismy czas i rozmawialismy ze soba taz szczerze i obydowje pragniemy dziecka ale juz sie nie nakrecamy bo i tak co miesiac jest to samo wczoraj powstrzymalam sie odpłaczu tylko dlatego ze byluismy u tesciów jak odstałam a tak to pewnei bym płakała
teraz maz przez pare dni jak mam @ bardziej o mnie dba bo wie ze tego potrzebuje jak skonczy sie małpa to nabiore sil do staran i humor mi sie poprawi
dobra koncze i nie przynudzam was juz

a jak nasze ciezarne bo czesc sie juz po swietach pokazała a gdzier reszta ?

Kefii - ja dostałam @ w 31dc, co nigdy mi się nie zdarzyło, a byłam pełna nadziei, jak nigdy, bo się spóźniała, też poleciały łezki. Musi być dobrze, w końcu
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 10:57   #3984
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej Wam..
jak tam, poświętowałyście? bo ja wcale, w ogóle nie czułam jakichkolwiek świąt.. dwa dni zleciały, pogoda nie za ciekawa była, w niedziele to juz w ogóle masakra śnieg padał i to taki gruby..
ale nareszcie po, spokój bedzie..
wyspałam sie dzis porządnie bo do po 10 i teraz zamulam.. myśle co by tu zjeść na śniadanie.. zaczał mnie porządnie boleć krzyż (jak zawsze w pierwszy dzień) i zaczyna również dopomagać mu brzuchol.. narazie plamie ale za chwile jak sie tylko zaczne ruszać, łazić to mnie zaleje na całego..
nudy.. aby do piątku do wieczora..
Mam takie samo podejście Na szczęście już po świętach
Przykro mi z powodu @
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:00   #3985
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez misia20l Pokaż wiadomość
hej Wam..
jak tam, poświętowałyście? bo ja wcale, w ogóle nie czułam jakichkolwiek świąt.. dwa dni zleciały, pogoda nie za ciekawa była, w niedziele to juz w ogóle masakra śnieg padał i to taki gruby..
ale nareszcie po, spokój bedzie..
wyspałam sie dzis porządnie bo do po 10 i teraz zamulam.. myśle co by tu zjeść na śniadanie.. zaczał mnie porządnie boleć krzyż (jak zawsze w pierwszy dzień) i zaczyna również dopomagać mu brzuchol.. narazie plamie ale za chwile jak sie tylko zaczne ruszać, łazić to mnie zaleje na całego..
nudy.. aby do piątku do wieczora..
Oj, krzyże, ta sama trwoga
__________________
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:02   #3986
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Dziewczyny na kazda przyjdzie czas Ja co prawda przy drugim podejsciu zaszlam w ciaze ale pamietam moje rozgoryczenie jak za pierwszym razem sie nie udalo. Maluszek chce u Was sie urodzic na wiosne i nic na to nie poradzicie

A ja siedze i jem sernik. Matko jak mi slodkie smakuje. Ciekawe kiedy mnie zmuli i polece do posejdona
Jeszcze dzisiaj ide do pracy na szczescie jutro mam wolne
Dziewczyny chodze i ogladam swoj brzuszek i wiem, ze nie jest spozywczy, bo rano czy wieczor jest taki sam
Poza tym straszny len ze mnie, gdyby nie moj maz, to brudem bym zarosla Przez te mdlosci to nie mam ochoty na nic Czekam az powroci moja dawna energia.
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:06   #3987
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na kazda przyjdzie czas Ja co prawda przy drugim podejsciu zaszlam w ciaze ale pamietam moje rozgoryczenie jak za pierwszym razem sie nie udalo. Maluszek chce u Was sie urodzic na wiosne i nic na to nie poradzicie

A ja siedze i jem sernik. Matko jak mi slodkie smakuje. Ciekawe kiedy mnie zmuli i polece do posejdona
Jeszcze dzisiaj ide do pracy na szczescie jutro mam wolne
Dziewczyny chodze i ogladam swoj brzuszek i wiem, ze nie jest spozywczy, bo rano czy wieczor jest taki sam
Poza tym straszny len ze mnie, gdyby nie moj maz, to brudem bym zarosla Przez te mdlosci to nie mam ochoty na nic Czekam az powroci moja dawna energia.
Mój jest stanowczo spożywczy nie ma w nim nic ciążowego
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:10   #3988
emillia006
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 495
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Mój jest stanowczo spożywczy nie ma w nim nic ciążowego
Poczekaj jeszcze troszke i bedzie wylacznie ciazowy

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Natlia dopiero zauwazylam, ze jestes juz w 10tc Kiedy to zlecialo pamietam jak pisalas, ze jestes w 7 tc. To juz tak zlecialo
emillia006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:11   #3989
CoffeeHeaven
Zadomowienie
 
Avatar CoffeeHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 211
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez natalia_b Pokaż wiadomość
Mój jest stanowczo spożywczy nie ma w nim nic ciążowego
Natalko proszę o zmienienie na 3cs, przecież ja miałam dwumiesięczną przerwę podziękował
Już nie będę wybierać sobie znaków zodiaku
__________________

Edytowane przez CoffeeHeaven
Czas edycji: 2012-04-10 o 11:12
CoffeeHeaven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-10, 11:32   #3990
natalia_b
Wtajemniczenie
 
Avatar natalia_b
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 2 670
Dot.: O dzidzie się staramy i na narodziny czekamy :) - część V

Cytat:
Napisane przez emillia006 Pokaż wiadomość
Poczekaj jeszcze troszke i bedzie wylacznie ciazowy

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Natlia dopiero zauwazylam, ze jestes juz w 10tc Kiedy to zlecialo pamietam jak pisalas, ze jestes w 7 tc. To juz tak zlecialo
Tak leci, leci strasznie Tzn. wg USG jestem około 8 tygodnia ale każda z Was liczy od ostatniej @ to ja też
__________________
03.11.2012 r. Olcia
Czekamy na Ciebie
natalia_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.