Yardley - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-22, 17:25   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Yardley


czy kotos sie orientuje, czy Yardley jest wycofany z rynku? Bo doszły mnie takie słuchy i troche sie zmartwiłam. A moze pod inna nazwa figuruje?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 17:25   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
La Roche Posay

Cześć dziewczyny! Wiem, że Effaclar K jest na liście bestsellerów i kupiłam go zachęcona waszymi opiniami.
(dopiero zacznę go testować).Mam cerę trądzikowa i korci mnie spróbować Effaclar A.I. Może jest skuteczniejszy na pryszcze, a działa tak jak Effaclar K?
Czy któraś z was go stosowała? Czy jest równie dobry?
Proszę, poradźcie który stosować?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 18:03   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yardley

Ostatnio sprawdzałam ich stronkę - wygląda na to, że się zrestrukturyzowali i nie produkują już kosmetyków kolorowych, tylko kąpielowe, pachnidła itp.
Ponieważ byłam zainteresowana pudrem, udało mi się ustalić, ze ich dawny produkt można teraz dostać pod firmą Lentheric (zajrzyj do linków - dorzuciłam [img]icons/icon7.gif[/img] ). Kupiłam puder - jest świetny jak dawniej, ale nie wiem co z innymi produktami - lubiłam np. ich kredki do oczu
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 18:41   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Yardley

o, świetnie! ja tez wlaśnie obawialam sie o puder,że juz go nie nabędę i pomadki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 18:47   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Yardley

no sprawdzilam, troche chyba zmodernizowali tez logo, ale na zdjeciu kosetyków jest puder i lakieri pomadka moze i twoj ołówek jest.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 20:18   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Yardley

A tusze? Najtrwalszym tuszem jaki kiedykolwiek miałam była mascara do oczu wrażliwych Yardleya. Byłam w szoku, bo jakoś wysoko tej firmy nie ceniłam.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 20:34   #7
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yardley

[img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img] [img]icons/icon25.gif[/img]
uszy do góry, kobiety!
bo teraz was rozbawię i powiem, GDZIE kupuję te Lentheric-i
w grajdołku pod tyt. Katowice [img]icons/icon7.gif[/img]
no gdzie ? [img]icons/icon36.gif[/img]
w kiosku na dworcu kolejowym [img]icons/icon41.gif[/img]
ciekawa jestem, jak Wam pójdzie
[img]icons/icon27.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-07-22, 20:43   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Yardley

no, a ja jeszcze yardleya kupowałam na rynku w budce z kosmetykami
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 20:48   #9
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yardley

Bo babki "z rynku" nieraz wiedzą lepiej, co dobre, niż te, które musiały podpisać kontrakt na promocję albo coś w tym guście [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-22, 23:37   #10
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Yardley

Na dworcu w Katowicach? A gdzie dokładnie? W tym ciągu różnych sklepików (głównie spożywczych) równolegle do peronów, czy bliżej placu Andrzeja? A może na górze? Jak się okaże, że tam w każdym kiosku jest, to się ubawię.
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 05:06   #11
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yardley

[img]icons/icon7.gif[/img] przy przejściu w kierunku placu Andrzeja - w malusiej dziupli obok pończoch i kiosku-księgarni - tam gdzie babka sprzedaje markowe perfumy
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-23, 20:25   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Yardley

Już wiem gdzie!!!! Dzięki i być może do zobaczenia [img]icons/icon40.gif[/img]
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-23, 21:33   #13
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Yardley

[img]icons/icon7.gif[/img] No właśnie, trzebaby kiedyś się spotkać nareszcie
ale na razie, to niebawem znikam [img]icons/icon26.gif[/img]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-26, 21:57   #14
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay

Zdecydowanie polecam Effaclar K. Mam tłustą cerę z tendencją do zaskórników, rozszerzone pory. Ponieważ moja buźka zbliża się do trzydziestki [img]icons/icon9.gif[/img] stosuję go razem z Actice C LRP. Warstewka Effaclar K, po chwili Active C. Powiem Ci, moja droga, że zaden krem tak cudnie nie złuszczył i nie oczyścił mi skóry twarzy, jak właśnie Effaclar K. Pory się zwęziły znacznie, czuję się jakby dano mi nową cerę. Polecam - mam nadzieję, że u Ciebie efekty będą równie dobre. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-27, 07:11   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: La Roche Posay

Evoonya, a czy masz jakieś porównanie Effaklaru K z Total Turnaround Clinique? Właśnie tego drugiego używałałam, ale teraz chcę zaoszczędzić trochę i kupić LaRoche Posay, ale jeszcze sie waham
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-27, 10:26   #16
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay

Chcesz oszczędzać - na pewno nie na kremach do twarzy [img]icons/icon7.gif[/img] Jeśli przesłanką do stosowania Effaclar K ma być relatywnie niska cena, a Clinique "robi Ci dobrze", to pozostań przy nim. Wiesz, ja się wielokrotnie przekonałam, że cena może się mieć nijak do jakości. Z moją tłustą cerą i rozszerzonymi porami walczyłam długo i przy pomocy niemal wszystkich dostępnych na rynku preparatów, również tych z wyższej półki. Odpadały po kolei - Biotherm, Matis, w końcu Clinique. U mnie Total Turnaround okazał się klapą; miałam coraz więcej zaskórników i mimo, że dałam mu sporo czasu na działanie, było tylko gorzej. Cera uparcie świeciła się. Generalnie do kitu. Natomista połączenie Effaclaru K i Active C LRP daje mojej skórze to, czego potrzebuje: znaaaaaaaaaaacznie zwężone pory, zdrowy koloryt i zmatowienie, po paru tygodniach zero zaskórników (no, może w okolicach miesiączki parę się pojawia...). Nie wiem, czy powinnaś sugerować się moją (i innych) opinią. W KW czytałam wiele super recenzji o Total Turnaround. Dla mnie - strata kasy. Mogę tylko powiedzieć, że wszystkie znajome, z podobnymi do moich problemami skórnymi, zaprzyjaźnione z Effaclar K - bardzo go sobie chwalą. Czy Twoja skóra go polubi - Najwyższy tylko raczy wiedzieć [img]icons/icon7.gif[/img]. Jeśli chcesz tylko zaoszczędzić... Nie wiem, zastanów się, czy warto eksperymentować, skoro Clinique jest dla Ciebie dobry. No właśnie - a jest?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-27, 12:11   #17
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: La Roche Posay

EFAKLAR K JEST NAPRAWDE SWIETNY I GODNY POLECENIA REWELACYJNIE WYGLADZA BUZKE SKORA SIE ROZJASNIA JEST WOLNA OD ZANIESZCZYSZCZEN JEST SWIETNY I NIEDROGI JESTEM POD WRAZENIEM JEGO DZIALANIA BEDE MU WIERNA NA 100 NIE ZDRADZE GO DLA TT CLINIQUE
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-27, 21:54   #18
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: La Roche Posay

Czym jest Effaclar K- wiadomo. Ale Effaclar A.I. ? Co to za specyfik?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-29, 17:30   #19
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: La Roche Posay

Pewnie źle się wyraziłam [img]icons/icon12.gif[/img] Nie mam zamiaru oszczędzać na swojej twarzy, pomyślałam tylko o ewentualnej zamianie "dobrego drogiego" na "równie dobre ale tańsze". Tak jak kiedyś zrobiłam z tuszem do rzęs: bardzo lubiłam Extencils Lancome'a, ale pod wpływem entuzjastycznych opinii na temat Effet faux cils YSL postanowiłam go wypróbować i - bingo! Spełnił lepiej moje oczekiwania, a przecież jest nie dość że tańszy, to jeszcze ma większą objętość.
W każdym razie dzięki za odpowiedź.
A co do TT, to jedyny produkt Clinique'a, który mi służył, poza tym zaliczam tą firmę do moich najbardziej nielubianych. Ale po zużyciu dwóch opakowań zawsze zmieniam krem, przynajmniej na jakiś czas, na inny - jakoś tak mam, że trzecia tubka mi nie służy. Pewnie w końcu przejdę się do apteki po próbkę Effaclaru i sprawdzę jego działanie empirycznie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-07-30, 08:46   #20
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Justy, tez mnie zastanowil ten Effaclar AI... Wczoraj kupilam kolejna tubke Effaclaru K i od niechcenia przejrzalam ulotke; jest rzeczywiscie taki specyfik w serii Effaclar, do miejscowego zwalczania tradziku. Nigdy nie widzialam go w warszawskich aptekach, byc moze polski dystrybutor go nie sprowadza. Promyk, jak nabylas Effaclar AI? [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 09:51   #21
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

a w jakiej cenie jest EFFACLAR K i na jak dlugo mniej wiecej wystrcza?
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 10:34   #22
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Wczoraj zapłaciłam 43 pln. Traktuję facjatę Effaclarem rano i wieczorem, mnie wystarcza na trochę ponad miesiąc. Ma konsystencję emulsji i jest dość wydajny.
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 11:47   #23
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Wiele dobrego czytalam na temat cudenka o nazwie Effaclar K i sama chce go sobie sprawic. Mam tylko takie pytanie: czy moge stosowac Effaclar K w lecie na noc a na dzien Activ Futur L'Oreal (zakupilam sobie ten krem w postaci fluidu z SPF 15)? Moja kosmetyczka odradza mi stosowanie Effaclaru K w lecie. Dodam jeszcze ze do pazdziernika mam wakacje i moze sie zdarzyc ze moja buzka bedzie narazona na mocniejsze promienie sloneczne.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 12:35   #24
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Jaką masz cerę?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 12:49   #25
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Mam cere mieszana, ktora ekspresowo sie zanieczyszcza i swieci oraz bywa przesuszona na policzkach. Ponadto mam kilka ciemniejszych plamek pozostalych po tradziku.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 14:09   #26
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Jeśli buźka szybko się zanieczyszcza i świeci, dobrze byłoby ją traktować Effaclarem nonstop, czyli w dzień i w nocy. Wiem po sobie, że właśnie taka kuracja nonstopowa daje najlepsze efekty. Racją jest jednak, że złuszczający krem z lipohydroksykwasami bez filtrów to kiepski pomysł na słoneczne dni. Ja to obchodzę w ten sposób, że rano na cieniutką warstwę Effaclaru K nakładam krem-fluid z filtrami (Avene Compact Extreme Teinte). Nie należy się obawiać mieszania składników kremów. Nie znam wprawdzie składników Activ Futur, jeśli jednak nie zawiera on złuszczających hydroksykwasów, bez obaw możesz spróbować nałożenia go na Effaclar K. Sam L'Oreal SPF 15 to też dobry pomysł, wtedy jednak wyłącznie nocne stosowanie Effaclaru K nie będzie tak szybkie i spektakularne. [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 15:17   #27
Iguana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 42
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

Bardzo dziekuje za odpowiedz. Prawdopodobnie Activ Futur ma jakies dzialanie zluszczajace, tak przynajmniej powiedziala mi pani w sklepie, nazwy skladnikow to dla mnie czarna magia i nic z tego nie wiem. Moze lepiej jak poczekam z wyprobowaniem Effaclaru K do wrzesnia, gdyz podczas 2 miesiecy wakacji jakie mi zostaly slonce moze mnie jeszcze dopasc. Pozdrawiam.
Iguana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-30, 19:57   #28
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: La Roche Posay - do justy i promyka

ActivFutur nie złuszcza, zawiera jedynie polifenole z winogron (świetne przeciwutleniacze)- jak Vinefit Lancome oraz bardzo dobry filtr z rodziny Mexoryl. Bez przeszkód można go stosować na Effaklar K ( o ile Twoje cera nie uzna, że 2 kremy na raz to zadużo i nie wchłonie ich). ActivFutur dodaje blsku cerze a podobny efekt dają kosmetyki z kwasami- więc może stąd sugestia ekspedientki.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 06:36   #29
Wioletta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 652
Re: La Roche Posay - do EVOONY

...ojej chyba dobrze odmienilam.....
dzieki za podanie ceny.
Poza tym bardzo Cie prosze [img]icons/icon29.gif[/img] o krociotkie uporzadkowanie wiadomosci na temat tego slynnego EFAAKLERU K, bo z tych wszystkich informacji zrobil mi sie maly mętlik [img]icons/icon41.gif[/img] - Ty jak widze swietnie sie orientujesz [img]icons/icon7.gif[/img]
Widze ze kremik rzeczywiscie cieszy sie niezmierna popularnoscia i co najwazniejsze przynosi efekty.
1/ rozumiem ze mozna go stosowac na noc i na dzien (im czesciej tym lepsze rezultaty)
2/wiem tez ze mozna stosowac pod makijaz i ze swietnie sie on trzyma
3/doczytalam ze w lato raczej z niego zrezygnowac z uawgi na slonce [img]icons/icon21.gif[/img]
4/czy korzystajac z solarium moge go tez stosowac [img]icons/icon21.gif[/img]
5/i to samo dotyczy samoopalacza, przy okazji czy samoopalacz nakladac bezposrednio na twarz czy na jakis kremik [img]icons/icon21.gif[/img] bo dla mnie to obojetne tyle ze czy sa przeciw?

mam 25 lat,cere mieszana, troche rozszerzone pory,lekko przemeczona, zszarzala,od cazsu do czasu jakies beboki [img]icons/icon24.gif[/img] wyskocza mi.no i zmarcszczki mimiczne i na czole cos sie dzieje [img]icons/icon22.gif[/img] starzeje sie czy co ... [img]icons/icon28.gif[/img]

aktualanie w toaletce mam:
- BIO BALANSE ZIAJA,
- KOMPLEKS MULTIWITAMINOWY AVON,
- PORANNY BLASK AVONU,
- INTERF SZYBKI NAWILZACZ
i zadnego jakos nie moge zuzyc (pomomo ze sobie jej chwale)
tak sie zastanawiam nad takim zestawem jak Twoj?

POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE [img]icons/icon40.gif[/img]
Wioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-31, 19:44   #30
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: La Roche Posay - do EVOONY

> Poza tym bardzo Cie prosze [img]icons/icon29.gif[/img] o krociotkie uporzadkowanie wiadomosci na temat tego slynnego EFAAKLERU K, bo z tych wszystkich informacji zrobil mi sie maly mętlik [img]icons/icon41.gif[/img] - Ty jak widze swietnie sie orientujesz [img]icons/icon7.gif[/img]

Staram się jak mogę [img]icons/icon7.gif[/img]

> Widze ze kremik rzeczywiscie cieszy sie niezmierna popularnoscia i co najwazniejsze przynosi efekty.
> 1/ rozumiem ze mozna go stosowac na noc i na dzien (im czesciej tym lepsze rezultaty)

Tak jest. Ja stosuję rano i wieczorem. Rano na Effaclar K kładę lekki podkładzik Avene, wieczorem - Active C LRP, bo pyszczydło ma już 28 lat, więc pierwsze działa przeciw zmarszczkom trzeba wytoczyć [img]icons/icon12.gif[/img]Jesienią i zimą na EK pójdą warstewki czegoś bardziej odżywczego i antyrodnikowego.

> 2/wiem tez ze mozna stosowac pod makijaz i ze swietnie sie on trzyma

U mnie podkład trzyma sie na Effaclarze świetnie.

> 3/doczytalam ze w lato raczej z niego zrezygnowac z uawgi na slonce [img]icons/icon21.gif[/img]

To zależy... Ja stosuję teraz i żyję [img]icons/icon12.gif[/img]. Ponieważ jednak działa dość intensywnie i nie ma filtrów, można (trzeba - przy takich upałach) nałożyć dodatkową warstewkę kremu z filtrem. Moja strefa T przetłuszcza się (czy raczej -ała, przed Effaclarem) dość mocno, mimo to drugim krem na EF nie sprawia, że na gębie robi się ciężko [img]icons/icon7.gif[/img]

> 4/czy korzystajac z solarium moge go tez stosowac [img]icons/icon21.gif[/img]

NIE. Pomijam fakt, że do solarium powinno się wchodzić bez balsamów (ciało maksymalnie saute), kremów na buzi, itp., a co dopiero ze specyfikami złuszczającymi. Ostanio w TOK FM profesjonalna kosmetyczka opowiadała o opalaniu solaryjnym i o tym, jakie błędy się przy tym popełnia. Jednym z nich jest właśnie wchodzenie do łóżek opalających z warstwami kremów i balsamów.

> 5/i to samo dotyczy samoopalacza, przy okazji czy samoopalacz nakladac bezposrednio na twarz czy na jakis kremik [img]icons/icon21.gif[/img] bo dla mnie to obojetne tyle ze czy sa przeciw?

Ja w ogóle nie opalam się w solarium, czasem stosuję samoopalacze. Jeśli chodzi o twarz, to robię peeling enzymatyczny, kładę odżywczą, "uspokajającą" maseczkę. Potem zmywam wodą termalną, kładę cieniuteńką warstwę Effaclar i po chwili samoopalacz. I jest OK. [img]icons/icon7.gif[/img]

No, moja droga, mniej-więcej od 25 roku zaczynamy tracić w skórze kolagen, więc bez dwóch zdań o gębulkę trzeba dbać.

> aktualanie w toaletce mam:
> - BIO BALANSE ZIAJA,
> - KOMPLEKS MULTIWITAMINOWY AVON,
> - PORANNY BLASK AVONU,
> - INTERF SZYBKI NAWILZACZ
> i zadnego jakos nie moge zuzyc (pomomo ze sobie jej chwale)
> tak sie zastanawiam nad takim zestawem jak Twoj?

Hm, z Avonem miałam jedną i raczej nieciekawą przygodę. Nie znam dobrze ich kosmetyków, więc nie będę pleść trzy-po-trzy [img]icons/icon7.gif[/img]. BioBalans jest ok, ale w wieku 25 lat trzeba chyba już pomyśleć o specyfikach bardziej odżywczych.

I jeszcze co do Effaclaru: polecałabym jednak stosowanie go z innym kremem. Spokojnie można mieszać marki i linie, jedyne, na co trzeba zwracać uwagę, to - aby krem, który kładziesz na Effaclar K nie miał w składzie hydroksykwasów.

Generalnie Effaclar K można stosować jako bazę do innych kosmetyków - wchłania się dokonale, buźka wiele po nim przyjmie. [img]icons/icon7.gif[/img]

> POZDRAWIAM CIE SERDECZNIE [img]icons/icon40.gif[/img]
Z wzajemnością niekłamaną [img]icons/icon7.gif[/img]
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.