Marcowe Mamy 2015 cz. IX - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-28, 11:39   #2251
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Witam się z wami

Ja dziś kolejna nocka co godzinkę na siusiu a o 5 teściowi się zachciało dokańczać ulo-domek drewniany i maszyny poszły w ruch,także pospane dop przed 8 zasnęłam to mężuś dzwonił po listę zakupów...teraz kawka i sprzątanie ale nie mam sił na nic..
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:41   #2252
NinaCzenko
Przyczajenie
 
Avatar NinaCzenko
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

[QUOTE=crystal25;50460228]porod i tak bedzie bolesny nie ma co sie oszukiwac niestety.
ale znieczulenie dziala, niestety swoje trzeba wycierpiec bo od razu tez nie podaja. i brak serca ze strony lekarzy w Polsce tez
a powaznie.... ja mam miec i placilam. tylko ze u nas sie placi za zzo. W Polsce nie wiem jak jest, wiem ze wiele mamus mowilo ze szpital z gory mowil ze nie daje tego znieczulenia. ( pewnie da, jak dasz w kieszen ) chociaz wg mnie kazdy szpital posiada to znieczulenie, tylko nie chca dawac, mowia ze za pozno, albo sie wstrzymuja z tym. Musialabys spytac u siebie gdzie chcesz rodzic.[COLOR="Silver"]

Wiem,że nie da się uniknąć bólu,ale jak miałam takie przygody wcześniej to się boje...Słyszałam właśnie,że nie chcą dawać maja swoje głupie wymówki.Ale się przejdę dowiedzieć co i jak.A dużo płaciłaś? Ciekawe ile u mnie to będzie kosztować jak już.
NinaCzenko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:41   #2253
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
to jest piekna data kochana
Mnie się baaaardzo podoba i oby wróżba się spełniła
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:44   #2254
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

TEPSA powodzenia kochana,trzymam kciuki a może już po i tulisz maleństwo do siebie
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:46   #2255
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

[QUOTE=NinaCzenko;50460320]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
porod i tak bedzie bolesny nie ma co sie oszukiwac niestety.
ale znieczulenie dziala, niestety swoje trzeba wycierpiec bo od razu tez nie podaja. i brak serca ze strony lekarzy w Polsce tez
a powaznie.... ja mam miec i placilam. tylko ze u nas sie placi za zzo. W Polsce nie wiem jak jest, wiem ze wiele mamus mowilo ze szpital z gory mowil ze nie daje tego znieczulenia. ( pewnie da, jak dasz w kieszen ) chociaz wg mnie kazdy szpital posiada to znieczulenie, tylko nie chca dawac, mowia ze za pozno, albo sie wstrzymuja z tym. Musialabys spytac u siebie gdzie chcesz rodzic.[COLOR="Silver"]

Wiem,że nie da się uniknąć bólu,ale jak miałam takie przygody wcześniej to się boje...Słyszałam właśnie,że nie chcą dawać maja swoje głupie wymówki.Ale się przejdę dowiedzieć co i jak.A dużo płaciłaś? Ciekawe ile u mnie to będzie kosztować jak już.

duzo, ale nie ma co porownywac, bo ja mieszkam we Francji, u nas jest tak, ze za znieczulenie placilam polowe ja a polowe moje ubezpieczenie i mam fakture na to,mialam spotkanie z anestezjologiem, itd. wiec lekarze w kulki tu nie poleca i rzadko sie zdarza ze ktos go nie wykupuje tutaj.....
czesto tez o tym slyszalam..... mysle ze warto sie spytac tam gdzie chcesz rodzic W razie czego nie daj sie wrobic ze zaplacisz a ci nie dadza, warto miec jakis dokument zeby pozniej nie bylo
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:46   #2256
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:48   #2257
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Mnie się baaaardzo podoba i oby wróżba się spełniła

obys dotrwala kochana zycze ci ja to czuje ze nie dotrwam do swojej daty
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 11:48   #2258
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
Jesteśmy z Tobą!!!!!! Jeszcze troszke i będziesz tulić maleństwo
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:49   #2259
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Dziewczyny śnił mi się dziś mój poród a raczej tuż po..z jednej strony wisiał mi cewnik na wieszaku a z drugiej strony kroplówka,nie mogłam wstać więc na jakimś wózku się odpychałam by po co kol wiek sięgnąć..i trzymałam maleństwo na rękach tak strasznie jadło mi z butelki,nie mogło przestać i takimi ślicznymi oczkami jak spojrzało na mnie a ja powiedziałam co kochanie miało słodki uśmiech od ucha do ucha i sie mocno wtuliło we mnie.. heh ciekawe co ten sen powie najlepsze,ze to raczej był chłopak a ja mam mieć dziewczynkę
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:51   #2260
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
ale jestes w szpitalu? Bedziesz miec wywolywane skurcze? Jak dlugo mozesz byc bez wod bo czytalam ze kilkanascie godzin...... nie dluzej moze sie myle kurcze ile pytan naraz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Anneet Pokaż wiadomość
Dziewczyny śnił mi się dziś mój poród a raczej tuż po..z jednej strony wisiał mi cewnik na wieszaku a z drugiej strony kroplówka,nie mogłam wstać więc na jakimś wózku się odpychałam by po co kol wiek sięgnąć..i trzymałam maleństwo na rękach tak strasznie jadło mi z butelki,nie mogło przestać i takimi ślicznymi oczkami jak spojrzało na mnie a ja powiedziałam co kochanie miało słodki uśmiech od ucha do ucha i sie mocno wtuliło we mnie.. heh ciekawe co ten sen powie najlepsze,ze to raczej był chłopak a ja mam mieć dziewczynkę

fajny sen
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:52   #2261
Anneet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 188
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
Ojj..mimo wszystko trzymamy kciuki i jesteśmy z wami..bądź spokojna na pewno dziś przytulisz maleństwo,nawet się nie obejrzysz a akcja Ci sie zacznie
Anneet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 11:53   #2262
NinaCzenko
Przyczajenie
 
Avatar NinaCzenko
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 25
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Dzięki za rady
Przejdę się i popytam może skorzystam
NinaCzenko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:54   #2263
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Jakie macie plany na ten weekend oprocz tego ze kilka z nas trafi na porodowke
Jutro jest 1 marzec pieknie cooooo nasz miesiac mamusie

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez NinaCzenko Pokaż wiadomość
Dzięki za rady
Przejdę się i popytam może skorzystam

daj znac co tam ci powiedza, jestem ciekawa
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:56   #2264
emily863
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 013
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez tout-petit-fille Pokaż wiadomość
Nikolcia jeszcze gdy nie ukonczyla 1 doby
Ale śliczna
emily863 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 11:58   #2265
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Tepsa powodzenia, mam nadzieję że wkrótce się rozkręci.

Ja dopiero 11 godzin po odejściu wód miałam 10 cm rozwarcie i to dopiero po podaniu dolarganu, bo była też opcja cc jakbym nie urodziła do rana, teraz też się boję że będzie to samo, bo pomimo iż miałam bolesne skurcze to rozwarcie nie postępowało i dopiero jak podali mi ten dolargan to w ciągu 1,5 godziny z 1,5 cm rozwarcia zrobiło się 10 cm

Weszłam przed chwilą na wagę i przytyłam przez 3 tyg 1 kg a od początku 12 kg myślałam że będzie więcej a tu taka niespodzianka
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:06   #2266
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Jakie macie plany na ten weekend oprocz tego ze kilka z nas trafi na porodowke
Jutro jest 1 marzec pieknie cooooo nasz miesiac mamusie

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------




daj znac co tam ci powiedza, jestem ciekawa
my dzis siedzimy w domu...tz sie leczy i wygrzewa. Ja troszkę mieszkanko ogarne i przejrzę moze torbe do szpitala bo w końcu w nocy będę rodzic
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:06   #2267
emilia1987
Raczkowanie
 
Avatar emilia1987
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 243
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tepsa powodzenia, mam nadzieję że wkrótce się rozkręci.

Ja dopiero 11 godzin po odejściu wód miałam 10 cm rozwarcie i to dopiero po podaniu dolarganu, bo była też opcja cc jakbym nie urodziła do rana, teraz też się boję że będzie to samo, bo pomimo iż miałam bolesne skurcze to rozwarcie nie postępowało i dopiero jak podali mi ten dolargan to w ciągu 1,5 godziny z 1,5 cm rozwarcia zrobiło się 10 cm

Weszłam przed chwilą na wagę i przytyłam przez 3 tyg 1 kg a od początku 12 kg myślałam że będzie więcej a tu taka niespodzianka
Na końcówce ciązy juz moze nie bedziemy tak przybierały na wadze, tak ponoć jest.
Ja teraz przez dwa tyg przytyłam 1,300kg
A ogolny moj bilans to 18 kg na plusie juz.. Nigdy bym nie pomyślała ze tyle przytyje będąc w ciazy
__________________
tp wg USG: 27 marca
tp wg OM:
25 marca

Tydzień 40/ 40
emilia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:20   #2268
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
Oj trzymamy kciuki, żeby jednak akcja poszła dość szybko i żebyś tuliła dziś już dzidziusia

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
Jakie macie plany na ten weekend oprocz tego ze kilka z nas trafi na porodowke
Ja zamierzam się lenić i przy okazji wybieramy wózek. Ja mam jeszcze kilka rzeczy do kupienia dla małej i dla mnie do szpitala. Po południu będzie mniej ludzi w sklepach to się przejadę
Szukam jeszcze jakiś fajnych zabawek na allegro Chyba kasy za dużo na koncie jest
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:21   #2269
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez mordka_1985 Pokaż wiadomość
i Zosia od Lasyeux

Jakie słodziaki

Jak ja bym chciała już swojego synka zobaczyć


Nouvelle- nie będę się przemęczać w razie czego rodzice są w gotowości, ale tż by mi nie wybaczył jakby go przy porodzie nie było.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------


a z czym Ci się ta lama kojarzy ?

Mój tż to samo- najpierw dwa miesiące dzień w dzień siedział przy kompie i szukał samochodu a jak juz kupił to dzień w dzień siedzi na forum albo coś kupuje, poprawia, naprawia, maluje.


Ja sobie białą czekoladę do torby spakowałam
apropos lamy... jakos nie wpadlam na to

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
Ja chyba po wczorajszym badaniu od rana mocno plamię... takimi skrzepami . Z tej okazji troche wcześniej zrobiłam 9 zdjęcie do kolażu. Boję się
jedziesz na ip? Sliczne zdjecia, plusje sobie w brode na moje lenistwo...nie mam zadnego ladnego zdjecia :/
Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
o joj! Podali Ci oksytocyne? Dziwne, ze wody odeszy a tu nic sie nie dzieje, ale teraz to juz nie ma odwrotu i za kilka godzin najpozniej bedziesz tulic swoje malenstwo.

A ja dzisiaj dostalam nowine, ze mamuska, ktora miala termin ten sam co ja juz urodzila... nie ma sprawiedliwosci
...bo tak mi sie juz odwidzialo, ze jednak juz bym mogla rodzic, zostalo 10 dni do terminu. Mieszkanie raczej nie wykonczymy a jak ma sie mala pojawic to teraz wole juz szybciej bym mogla sie zregenerowac na sprzatanie. Tak to sobie wymyslilam
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 12:22   #2270
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lila_17 Pokaż wiadomość
Rossi, a jak tam Twoje bóle tam w dole, przeszły Ci, czy dalej mas? Bo jakby Ci przeszły to byłaby nadzieja i dla mnie
Haha, no Lila przeszły mi nawet nocne przepowiadacze, wszystko Tfu tfu nie żebym się prosiła o nieprzespane noce, mam nadzieję, że teraz będzie sygnał ostateczny Teraz czasami troszkę poćmi i przestaje, brzuch tak dużo nie twardnieje, byłam pewna, że urodzę sporo przed czasem Dziewczyny nawet typowały, że urodzę a tu cisza, która wywróży mi datę, Crystal?

Jestm mi wsio byle zdrową rodzić no i oby córa wyzdrowiała i mąż, ciekawe w jakim stanie wróci z pracy, aż się boję.

Tepsa mocne !!!

Wiecie co, ja nie mam jeszcze czapeczki na wyjście ja piernicze na all nic ciekawego nie ma. Czy któraś kupowała czapeczkę H&M w rozm. 50/56?? Napisałam do dziewczyny bo sprzedaje taką ładną ocieplana na polarku, w sumie zimową jeszcze ale podała mi, że obwód max 45cm wtf? Takie duże wychodzą z tej sieciówki?
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-28 o 12:27
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:31   #2271
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
powodzenia, żeby się szybko rozkręciło Kochana

Crystal25 wiem, że na wieczór tż ma jakiś fajny film, a przedtem...nie wiem jeszcze
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:32   #2272
dziewczynazgitara
Raczkowanie
 
Avatar dziewczynazgitara
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 194
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Dziewczyny potrzebne mi trochę Waszej magi. Skurcze są,ale w cały świat i nic większego się nie dzieje. Męczą, i tylko tyle. Gdyby nie ta krew z szyjki to z takimi skurczami moglabym lezec w domu...a tu dupcia ani porodu ani wypisu.a
__________________
keep calm and rock n' roll!
dziewczynazgitara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:33   #2273
aneta_s13
Rozeznanie
 
Avatar aneta_s13
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 515
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
aneta_s13 piekne zdiecia, ale z plamieniami to pojechalabym do lekarza szybko. Bo moze to byc szyjka ktora ci sie skraca, albo cos innego lepiej sprawdzic.
U mnie szyjka już zgładzona i rozwarcie na 2. Dzwoniłam do lekarza i może tak sie dziać z tymi skrzepami krwi. Mam obserwować skurcze. Jak nie urodzę do wtorku w środę przed 8 stawić się w szpitalu...

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Witam nadal w dwupaku niestety najpierw akcja sie zupełnie zatrzymala a teraz skurcze sa liche i nic poza odejściem wod nie wskazuje na rychly porod
Tepsa trzymam kciuki za Was!
aneta_s13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:35   #2274
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez dziewczynazgitara Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebne mi trochę Waszej magi. Skurcze są,ale w cały świat i nic większego się nie dzieje. Męczą, i tylko tyle. Gdyby nie ta krew z szyjki to z takimi skurczami moglabym lezec w domu...a tu dupcia ani porodu ani wypisu.a
Zatem mocne kciuki, oby szybciutko się rozkręciło a rozwarcie coś postępuje?

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
U mnie szyjka już zgładzona i rozwarcie na 2. Dzwoniłam do lekarza i może tak sie dziać z tymi skrzepami krwi. Mam obserwować skurcze. Jak nie urodzę do wtorku w środę przed 8 stawić się w szpitalu...
O kurcze, zatem mocne kciuki i za Ciebie kochana
__________________
♥ ♥ ♥

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2015-02-28 o 12:38
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:36   #2275
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tepsa powodzenia, mam nadzieję że wkrótce się rozkręci.

Ja dopiero 11 godzin po odejściu wód miałam 10 cm rozwarcie i to dopiero po podaniu dolarganu, bo była też opcja cc jakbym nie urodziła do rana, teraz też się boję że będzie to samo, bo pomimo iż miałam bolesne skurcze to rozwarcie nie postępowało i dopiero jak podali mi ten dolargan to w ciągu 1,5 godziny z 1,5 cm rozwarcia zrobiło się 10 cm

Weszłam przed chwilą na wagę i przytyłam przez 3 tyg 1 kg a od początku 12 kg myślałam że będzie więcej a tu taka niespodzianka
A dolargan to nie jest po prostu lek przeciwbolowy?
Ja tez sie boje powtroki z rozrywki, czyli indukcji. Jest oczywiscie do przezycia ale jednak wolalabym, zeby poszlo naturlanie i zebym nie musiala lezec w szpitalu kilka dni przed porodem, w koncu mam tez w domu dziecko.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:37   #2276
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Wiecie co a ja mam już dość, właśnie dzwoniła do mnie siostra i znowu zaczęła swoje, że jest ciekawa czy będę karmić piersią czy tak jak przy córce poddam się i zacznę karmić mm. Kurcze tak mnie wkurzyła że się powiedziałam że jak karmiła małego przez rok to nie czyni jej wyrocznią w tej sprawie i że jest to moja sprawa, w ogóle widzę że wkoło mnie jest jakaś straszna presja na kp, np ostatnio był u mnie kuzyn któremu urodził się syn w grudniu i zaczął się wymądrzać jakie to ważne jest kp i że mm to samo zło, specjalista się znalazł. Ja wiem swoje nic na siłę jak mi nie wyjdzie to na pewno nie będę robić z tego wielkiego halo bo pamiętam że jak nie dałam rady kp córci to byłam o krok od depresji
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:44   #2277
meganka18
Rozeznanie
 
Avatar meganka18
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

[QUOTE=NinaCzenko;50460320]
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
porod i tak bedzie bolesny nie ma co sie oszukiwac niestety.

ale znieczulenie dziala, niestety swoje trzeba wycierpiec bo od razu tez nie podaja. i brak serca ze strony lekarzy w Polsce tez

a powaznie.... ja mam miec i placilam. tylko ze u nas sie placi za zzo. W Polsce nie wiem jak jest, wiem ze wiele mamus mowilo ze szpital z gory mowil ze nie daje tego znieczulenia. ( pewnie da, jak dasz w kieszen ) chociaz wg mnie kazdy szpital posiada to znieczulenie, tylko nie chca dawac, mowia ze za pozno, albo sie wstrzymuja z tym. Musialabys spytac u siebie gdzie chcesz rodzic.[COLOR="Silver"]



Wiem,że nie da się uniknąć bólu,ale jak miałam takie przygody wcześniej to się boje...Słyszałam właśnie,że nie chcą dawać maja swoje głupie wymówki.Ale się przejdę dowiedzieć co i jak.A dużo płaciłaś? Ciekawe ile u mnie to będzie kosztować jak już.

U nas w szpitalu jest bezpłatne na życzenie rodzącej oczywiscie jezeli wyniki badań sa dobre i odpowiedni moment ( rozwarcie ns 3-4 cm )
meganka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 12:56   #2278
MaMusKA29
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 183
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez olasia Pokaż wiadomość
A dolargan to nie jest po prostu lek przeciwbolowy?
Ja tez sie boje powtroki z rozrywki, czyli indukcji. Jest oczywiscie do przezycia ale jednak wolalabym, zeby poszlo naturlanie i zebym nie musiala lezec w szpitalu kilka dni przed porodem, w koncu mam tez w domu dziecko.
Tak jest to lek przeciwbólowy, tylko mi położna powiedziała że na niektóre rodzące działa odwrotnie i wtedy szyjka zaczyna się rozwierać, na mnie właśnie tak podziałało bo przeciwbólowo na pewno nie, bo wtedy to dopiero zaczęła się akcja
MaMusKA29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:05   #2279
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tak jest to lek przeciwbólowy, tylko mi położna powiedziała że na niektóre rodzące działa odwrotnie i wtedy szyjka zaczyna się rozwierać, na mnie właśnie tak podziałało bo przeciwbólowo na pewno nie, bo wtedy to dopiero zaczęła się akcja
Hmmm, dostałam to przy pierwszym porodzie, strasznie otępiająco zamulające, czułam się jak walnięta w łeb i po wypiciu flaszki, dali mi też miche do wymiotowania. Okrutne samopoczucie .. też tak miałaś? Wiem, że może być niebezpieczny dla dziecka i nie można go za wcześnie podać. Mi najpierw podali potem dopiero sprawdzili rozwarcie, i powiedzieli, że już będę przeć
__________________
♥ ♥ ♥
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 13:11   #2280
crystal25
Zakorzenienie
 
Avatar crystal25
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 440
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. IX

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Tepsa powodzenia, mam nadzieję że wkrótce się rozkręci.

Ja dopiero 11 godzin po odejściu wód miałam 10 cm rozwarcie i to dopiero po podaniu dolarganu, bo była też opcja cc jakbym nie urodziła do rana, teraz też się boję że będzie to samo, bo pomimo iż miałam bolesne skurcze to rozwarcie nie postępowało i dopiero jak podali mi ten dolargan to w ciągu 1,5 godziny z 1,5 cm rozwarcia zrobiło się 10 cm

Weszłam przed chwilą na wagę i przytyłam przez 3 tyg 1 kg a od początku 12 kg myślałam że będzie więcej a tu taka niespodzianka

a moja sie zepsula, ciekawe czemu no nic moze dzis nowa kupie jak bede miec czas podjechac do sklepu

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
my dzis siedzimy w domu...tz sie leczy i wygrzewa. Ja troszkę mieszkanko ogarne i przejrzę moze torbe do szpitala bo w końcu w nocy będę rodzic
zdrowka dla TZ moja tez jest do ogarniecie ale nie chce mi sie pakuj torbe kochana bo to juz ostatnie godziny

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Oj trzymamy kciuki, żeby jednak akcja poszła dość szybko i żebyś tuliła dziś już dzidziusia

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------


Ja zamierzam się lenić i przy okazji wybieramy wózek. Ja mam jeszcze kilka rzeczy do kupienia dla małej i dla mnie do szpitala. Po południu będzie mniej ludzi w sklepach to się przejadę
Szukam jeszcze jakiś fajnych zabawek na allegro Chyba kasy za dużo na koncie jest
jeszcze wozka nie macie To pokazcie jak kupicie jakich zabawek szukasz?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aneta_s13 Pokaż wiadomość
U mnie szyjka już zgładzona i rozwarcie na 2. Dzwoniłam do lekarza i może tak sie dziać z tymi skrzepami krwi. Mam obserwować skurcze. Jak nie urodzę do wtorku w środę przed 8 stawić się w szpitalu...



Tepsa trzymam kciuki za Was!

to ja wroze porod do wtorku koniecznie i bezbolesny

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez MaMusKA29 Pokaż wiadomość
Wiecie co a ja mam już dość, właśnie dzwoniła do mnie siostra i znowu zaczęła swoje, że jest ciekawa czy będę karmić piersią czy tak jak przy córce poddam się i zacznę karmić mm. Kurcze tak mnie wkurzyła że się powiedziałam że jak karmiła małego przez rok to nie czyni jej wyrocznią w tej sprawie i że jest to moja sprawa, w ogóle widzę że wkoło mnie jest jakaś straszna presja na kp, np ostatnio był u mnie kuzyn któremu urodził się syn w grudniu i zaczął się wymądrzać jakie to ważne jest kp i że mm to samo zło, specjalista się znalazł. Ja wiem swoje nic na siłę jak mi nie wyjdzie to na pewno nie będę robić z tego wielkiego halo bo pamiętam że jak nie dałam rady kp córci to byłam o krok od depresji
zabilabym ja cale szczescie jeszcze od nikogo nic nie slyszalam, na temat kp jakiegos wymadrzania sie itd. ale zabilabym jakbym uslyszala dobre rady na ten temat.
crystal25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-09 15:35:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.