Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 12:56   #1
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola

Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..


Hej
Zapłaciłam jak za zboże - 130 zł za tipsy z nadzieją, że będą ładne i solidnie zrobione..
Minęło 4 dni od ich założenia a ja zamiast białych końcówek frencha - (mam białe tipsy, żel przejrzysty) mam plamy z podkładu pod żelem na dwóch paznokciach, i poważne wątpliwości co do ich super jakości...
Nie są złe ale.. Spodziewałam sie czegoś lepszego po Klinice Pięknych Dłoni .. więc odradzam dziewczynom z Katowic bo można o wiele taniej i ładniej zrobić żelowe paznokcie.
Co robić? Reklamować?
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2006-09-10 o 17:38
Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:03   #2
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Ja bym na twoim miejscu reklamowała. Co masz do stracenia? A 130 zł za tipsy to naprawdę wiele. Ja swoje robię za 70 zł i nie mialam nigdy zastrzeżeń. Widocznie zostały niechlujnie zorbione
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:06   #3
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Reklamować spartaczoną robote i dokładnie opisać co ci się w nich nie podoba,możesz liczyć na zwrot częsci koszto jaki poniosłas lub stylistka dokona poprawek.Walcz o piekne paznokietki
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 13:26   #4
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Właśnie dzwoniłam... usłyszałam że Pani "zobaczy czy można to podciągnąć pod reklamację" bo reklamacja jest u nich do 3 dni... Dziś minęło 5 dni, ja zauważyłam to wczoraj.. No nic zapisałam sie na jutro, ale czuję że lekko nie będzie..
Tym bardziej radzę mijać ten punkt szerokim łukiem...
Dodam, że zapłaciłam 130zł za białe tipsy, namalowany french żelem kosztowałby mnie tam 150. Tak mi doradziła stylistka - tak średnio mi się "to widzi" nie wygląda zbyt naturalnie no ale to już rzecz gustu
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 13:43   #5
Mrs.Lara
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Lara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 185
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Silesia Center w K-cach jak pamietam byla otwierana z wielkim hukiem, niepowiem pieknie tam jest i wydawalo by sie ze byle kto nie otwiera tam interesu. A tu prosze. Dobrze wiedziec.
Co do reklamacji, to nawet dziewczyny ktore przychodza do domu zakladac tipsy daja tydzien gwarancji. Jezeli gwarancja obejmuje tylko 3 dni tzn ze stylistka tylko na tyle ceni swoja prace i produkty. Poza tym nie poinformowala cie o tym. Sprawdz w kodeksie praw konsumenta ile w takim przypadku obejmuje gwarancja(jezeli uslugodawca wczesniej nie poinforowal o swoich warunkach).
Jak masz mozliwosc wklej zdjecia.
Mrs.Lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 18:03   #6
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Niestety nie mam możliwości wkleić fotek zresztą czy byłoby widać szczególy...
ale uwierz mi.. dziś mija 6 dzień i jest coraz gorzej :/ zauważam na ponad połowie pazurków, że żel odchodzi od dołu... :/ masakra.. nie mogłam dziś tam iśc musiałam przełożyć wizytę na jutro..
Dzwoniłam do siedziby Peggy Sage - klinika to ich autoryzowany punkt , niestety nikt mi nie był w stanie powiedzieć ile właściwie powinna trwac gwarancja ... przekładając wizytę Pani nie była już taka miła ale mam to w nosie, zaznaczyłam, że nie wyjdę od nich z kwitkiem i nie poddam sie tak łatwo 3 dni to za krótko a 130zł to za dużo żeby dać się zbyć
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-11, 18:32   #7
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Być może wystarczy wyfrezować paznokcie od spodu aby były czyściutkie. Ale to i tak dziwne - czy odchodzi Ci naturalny paznokieć od żelu czy żel się rozwarstwił??
__________________
www

Edytowane przez zgredek
Czas edycji: 2006-09-11 o 18:33 Powód: literówka
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-11, 18:46   #8
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

trudno mi to określić chyba żel sie rozwarstwił... bo nie odchodzi nic na razie tak wyraźnie, ale widać że coś złego sie zaczyna dziać po brzegach i gdzieniegdzie właśnie dostał się już brud - między żel a tips lub pomiędzy warstwy żelu - nie podważam żeby sie przekonać
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 09:46   #9
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Raz widziałam u koleżanki taka sytuację, że między żel a tips na brzegach właził brud. Żel nie przylegał dobrze do tipsa i po lekkim podważaniu odchodził płatami. pazurki były ewidentni niefachowo zrobione.
Oczywiście powinnas reklamować choć przypuszczam, że skoro paurki ma poprawiać ta sama stylistka, która je zakładała to efekt poprawek może być również niezadowalający. Zaledwie 3 dni gwarancji na usługę cenioną na 130-150 zł to przegięcie. Poszukaj innego salonu, bo ten w którym zrobiono Ci taką fuszerkę trzeba spisać na straty.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 10:56   #10
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

A ja z ciekawości zapytam ile trwała usługa? Bo może aby zaoszczędzić czasu żel nie został dobrze utwardzony i stąd ten brud. I nasuwa się konkluzja, ze czasami takie małe salony w małych miejscowościach oferują o niebo lepszą usługę za 80 zł nawet.
__________________
www
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:36   #11
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

No Margarita olałam ten salon.. Jak pomyślałam, że pracę będzie oceniać i poprawiać ta sama kobieta która to spieprzyła.. bez sensu.. moja strata..

Przypomniała mi się poznana kiedys kosmetyczka odnalazłam jej numer i poszłam. Przy poprawkach żel odchodził po kolei z każdego paznokcia, okazało sie, że chyba były nie odtłuszczone - albo źle odtłuszczone

Zgredko, założenie pazurków w Klinice Pięknych Dłoni trwało 1,5 godziny.

Teraz mam o wiele naturalniej wyglądające i dużo cieńsze pazurki. Nie "nawet niezłe", ale dokładnie takie jak chciałam W sumie jak teraz porównam to masakrycznie grube były poprzednie
Ile wytrzymają sie zobaczy, ale jestem dobrej myśli.. chyba małe salony dbają o klienta bardziej.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 12:30   #12
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Fajnie, że udało Ci się namierzyć dobrą kosmetyczkę i jesteś zadowolona
A co do reklamacji to skoro nie ma zwrotu pieniedzy to szkoda pazurków, żeby oddawać je w łapy niedouczonej stylistki. Możliwe też, że użyte materiały były marnej jakości. Trzeba ów salon przemianować na Klinikę Pięknych Dłoni lecz Paskudnych Paznokci i zapomnieć o nim

Przykre jest to, że idąc do teoretycznie renomowanego salonu i płacąc niemało nie ma się gwarancji, że usługa bedzie wykonana przynajmniej poprawnie...
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:40   #13
ocia861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Post Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

hej dziewczynki....

No nareszcie znalazłam kogoś kto ma podobny problem do teog, ktory ja miala w zeszlym roku.Nie zgłaszałam reklamacji ponieważ myślalam ze to z mojej winy. Od tego czasu nie robię tipsów bo po prostu myslalam ze moje paznokie sie nie nadaja, Juz na drugi dzien od nowych zelków tipsy na kciukach pekły na całej długości. Kosmetyczka powiedziala ze to normalne i podkleila jakims dziwnym klejem. A po 3 dniach zaczął się dramat. Zapłaciłam za tipsy też około 120 zł i odchodziły warstwami. Pod warstwą żelu zbierał się brud i po czasie odpadał razem z żelem. Po tygodniu miałam tak paskudne paznokcie ze robiłam wszystko żeby odeszły. (domyślacie się, jak po takich zabiegach wyglądać mogły moje naturalne paznokietki. Masakrycznie. Doprowadzałam je do stanu normalności chyba z 4 miesiące.). Chc teraz robić tipsy ale boję się, żę będzie to samo
__________________

"Zawsze gdzies czeka ktos i, by milosc mogla wejsc
Trzyma dla niej wciaz otwarte drzwi "
Anna Jantar

ocia861

http://www.suwaczek.pl/cache/1e7fa32bc0.png
ocia861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 13:08   #14
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Cytat:
Napisane przez ocia861 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki....

No nareszcie znalazłam kogoś kto ma podobny problem do teog, ktory ja miala w zeszlym roku.Nie zgłaszałam reklamacji ponieważ myślalam ze to z mojej winy. Od tego czasu nie robię tipsów bo po prostu myslalam ze moje paznokie sie nie nadaja, Juz na drugi dzien od nowych zelków tipsy na kciukach pekły na całej długości. Kosmetyczka powiedziala ze to normalne i podkleila jakims dziwnym klejem. A po 3 dniach zaczął się dramat. Zapłaciłam za tipsy też około 120 zł i odchodziły warstwami. Pod warstwą żelu zbierał się brud i po czasie odpadał razem z żelem. Po tygodniu miałam tak paskudne paznokcie ze robiłam wszystko żeby odeszły. (domyślacie się, jak po takich zabiegach wyglądać mogły moje naturalne paznokietki. Masakrycznie. Doprowadzałam je do stanu normalności chyba z 4 miesiące.). Chc teraz robić tipsy ale boję się, żę będzie to samo
A skąd jesteś?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-30, 16:53   #15
ocia861
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 49
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Jestem z Tarnowskich Gór (na śląsku)
__________________

"Zawsze gdzies czeka ktos i, by milosc mogla wejsc
Trzyma dla niej wciaz otwarte drzwi "
Anna Jantar

ocia861

http://www.suwaczek.pl/cache/1e7fa32bc0.png
ocia861 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 08:48   #16
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

ocia861 podobnie jak ty jeden jedyny raz w życiu zdecydowałam się na żele. były robione w drogim salonie w Zabrzu (120zł) wychodząc z salonu chowałam moje dłonie i wstydziłam się. moje paznokcie były grube i po prostu brzydkie. po tygodniu zaczęły pękać i odchodzić od paznokcia. nie reklamowałam bo myślałam, że tak właśnie wyglądają żele, które nigdy nie będą takie jak naturalne. również to, że odchodziły myśłałam, że jest moją winą.
cała sprawa skończyła się tym, że większośc sama odpadła, a reszcie trochę dopomogłam. za to moje naturalne do dziś są bardzo osłabione, więc jeśli ktoś może polecić dobry salon na śląsku, chętnie się skontaktuję.
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:50   #17
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

W gliwicach jest dobry maly salonik pracuja w nim dwie panie miesci sie nie daleko gch po tej samej stronie trzeba wejsc w taka brame w ktorej na jednej calej scianie jest szyld reklamowy ja zawsze chodzilam do Pani Agnieszki ma stanowisko zaraz jak sie wejdzie kolo drzwi, aha dodam jeszcze ze zaraz za ta brama jest jakis hotel !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:02   #18
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Ja robiłam przez jakis czas pazurki u pani Ani w Salonie Kleopatra w centrum Bytomia. Perfekcjonistka, polecam gorąco.
Miałam u niej super naturalne pazurki na tipsie, potem na szablonie, następnie nosiłam żel na swoich pazurkach - nie było rzeczy niemożliwych.
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:20   #19
bri_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1
GG do bri_ Send a message via Skype™ to bri_
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Niestety nie mam możliwości wkleić fotek zresztą czy byłoby widać szczególy...
ale uwierz mi.. dziś mija 6 dzień i jest coraz gorzej :/ zauważam na ponad połowie pazurków, że żel odchodzi od dołu... :/ masakra.. nie mogłam dziś tam iśc musiałam przełożyć wizytę na jutro..
Dzwoniłam do siedziby Peggy Sage - klinika to ich autoryzowany punkt , niestety nikt mi nie był w stanie powiedzieć ile właściwie powinna trwac gwarancja ... przekładając wizytę Pani nie była już taka miła ale mam to w nosie, zaznaczyłam, że nie wyjdę od nich z kwitkiem i nie poddam sie tak łatwo 3 dni to za krótko a 130zł to za dużo żeby dać się zbyć
witam, swoją drogą gwarancja która obejmuje 3 dni to kpina, ja na swoje prace daję 2 tygodnie gwarancji, dobra stylistka nie kombinuje i potrafi przyznać się do będu jeśli go popełniła, gdy zaczyna kręcić traci klienta, pozdrawiam
bri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 15:40   #20
Cermei
Raczkowanie
 
Avatar Cermei
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 64
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Wszystkie wymienione przypadki to totalna fuszerka, kazda taka sytuacja powinna byc reklamowana, a stylistka powinna wykonac poprawki za darmo, wkoncu to ona zawalila, moim zdaniem to te Panie robiace tipsy nie mialy o tym zielonego pojecia, ciekawe czy wogole byly po przeszkoleniu. Naprawde szkoda gadac, ja osobiscie zajelam sie tipsami sama dla siebie i bardzo mi sie to spodobalo, obecnie robie kurs i powiem szczerze, ze wiele sie nauczylam. Chciala bym otworzyc maly punkt z tipsami w Katowicach, jednak boje sie, ze konkurencja mnie zje. Jest tu bowiem wiele punktow, niektore wlasnie z wielkimi cenami a tandetna robota tak jak w Silesi !!
Cermei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:48   #21
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Odwalona fuszerka... pani ktora wykonuje tipsy powinna sie znac na tym...
Nie powinno podchodzic zadne powietrze!

Jednak jezeli nadchodza jakiekolwiek komplikacje powinno sie isc z reklamacja,a pani stylistka powinna naprawic szkody bezplatnie-poniewaz to z jej powodu cos sie stalo z pazurkami no te powstrajace zapowietrzenia
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 23:02   #22
12345678910111213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Z jednej strony dla nas klientek gwarancja jest ok, ale co ze stylistką? jaką ona ma pewność kiedy powiem jej-odpadł mi tips-że to jej wina anie np otwieranie klamki samochodu? Dobra stylistka powinna to odróżnić, ale nikt nie ma sokolego wzroku i pewnych rzeczy nie dostrzeże.
12345678910111213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 23:45   #23
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Dobra stylistka odrozni Tipsy nie odpadaja tak sobie.....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 06:00   #24
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

chciałąbym sie odnieść jeszcze do katowickiej Silesii i ostrzec dziewczyny przed brakiem higieny w tym salonie. Za pazurki trzeba tam zapłacić conajmniej 120 zł (wtedy zrobią french z uzyciem białych tipsów co nie wygląda zbyt naturalnie) a nie będziecie pewne czy nie złapiecie jakiegoś chorubska. Panie pracujące w salonie nie używają jednorazowych pilników, kilka klientek jest "obsługiwanych" jednym pilnikiem. Dodatkowo panie tam pracujące uzywają zwykłego ręcznika jako podkładkę pod dłonie a po skończonej pracy albo resztki zostawiaja i tak pracują nad nastepną klientką, albo wszystko zrzucaja na podłogę. Wiem to wszystko bo byłąm tam w sprawie pracy, ale gdy zobaczyłam te uchybienia zrezygnowałam z posady. Dodatkowo nie odpowiadały mi żele na których pracują: peggy sage ( nie poziomują się). Dziewczyny nie ma sensu płacic tyle kasy i nie być pewnym czy pazurki będa ładne.
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 05:36   #25
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

ja tez kiedyś jak zrobiłam sobie 1 raz tipsy to po paru dniach, nie minął nawet tydzień, tipsy zaczęły mi odchodzić...wogóle były strasznie grube....bo to french był, więc tak mi tłumaczyła tipserka....
jak przyszłam do niej z reklamacja, powiedziała, że widocznie mam taka płytke paznokciową niepodatną na tipsy i że tak zawsze będę miała... potem już ich nie chciałam, to zaczęłam sobie sama je likwidować i efektem były bardzo zniszczone paznokcie.... regenerowałam je pare dobrych miesięcy bo płytka tak była zniszczona.... od tamtej pory nie chce mieć tipsów... mam swoje naturalne, a tipsy moge robić nie sobie, a komus innemu....
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 05:37   #26
Magdzia0108
Zadomowienie
 
Avatar Magdzia0108
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 411
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

aha, a tez zapłaciłam ponad 100 zł...
wychodzi na to, że drogie salony wcale nie oferują tak dobrych usług, jak te małe saloniki....
__________________
Ty jesteś mną i sobą, a tobą jestem ja i ty

Filcowo, biżutowo:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365901&p age=12


06.07.2004r razem
01.01.2010r zaręczyny
23.06.2012r Żonka
Magdzia0108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 15:29   #27
Patrycjap86198619
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5
Dot.: Brud między żelem a tipsem :/ Paznokcie z Katowckiej Silesi..

Nie wiem czy jeszcze ktoś przeczyta tą wiadomość ale co tam...Jeżeli szukacie dobrej stylistki to mogę Wam polecić moją imienniczke Patrycje mieszka w świętochłowicach od 3 lat zajmuje sie moimi paznokciami jestem zachwycona.Przyjmuje u siebie w domu albo dojezdza wiem że ma klientki w bytomiu chorzowie katowicach.Bierze mało.Za tą usługę co ona robi to rewelacja.Paznokcie trzymaja sie ok miesiaca zreszta nie wiem czy dluzej bo jestem maniaczka i co 3 tyg robie nowe.Bierze 40 zl za normalne z zdobieniem a za frencha 50.Jak robiłam u niej paznokcie całe w cyrkoniach to wziela mi 60 zł a w salonie ok 140 zl!!!Naprawde polecam jest rewelacyjna!Na samym poczatku myslalam że skoro przyjmuje w domu to nie bedzie nic umiec ale jak ja sie pomylilam aż wstyd!!!jeżeli któras bedzie chciala jej numer to z miłą chęcią wam podam.Aha mam u niej rabat ze względu że się uczę.Wiec caly czas płace 40 zlPozdrawiam!!
Patrycjap86198619 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.