zostań mamą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Gry

Notka

Gry Forum gry, to przestrzeń do zabawy grami słownymi, internetowymi, łamigłówkami i wszystkim, co pozwala zabić nudę. Dołącz i baw się dobrze.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-17, 21:57   #1
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
Talking

zostań mamą


http://www.grzenda.pl
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 22:30   #2
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: zostań mamą

Któraś z was w to gra? Ja jestem całkiem ciekawa... Powiedzice jak to wygląda dokładnie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 22:48   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: zostań mamą

Już dawno temu mówili o tej stronie, chociażby w Antyradiu. Byłam na niej raz, ale nie chciało mi się w to bawić
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 00:35   #4
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zostań mamą

Jeśli to jest to co opisywali w gazecie, to ja chyba nie chcę w to grać Bo jak już dojdzie do zapłodnienia, to nie będę miała serca pozostawić to "dziecko" na pastwę losu i będę jeszcze więcej czasu spędzać przed kompem
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 06:30   #5
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: zostań mamą

hmmm...a co to jest?cholercia trzeba sie zarejstrować a mi się nie chce napiszcie o co dokładnie chodzi w tej grze to może się skuszę
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 06:55   #6
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: zostań mamą

ja chcę miec bobaska!!!!
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 07:36   #7
Czarnulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 54
Dot.: zostań mamą

Cytat:
Napisane przez schizuko
ja chcę miec bobaska!!!!
Ja juz mam
Czarnulka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 07:43   #8
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
Dot.: zostań mamą

ale rejestracja trwa moment,wpisujesz tylko login hasło i adres
nie chciałam byc zapłodniona,tylko powybijać plemniki,ale okazało sie,ze trafił mnie chiński plemnik ,niewiem co bedzie dalej,chyba trzeba zbierać punkty na wyprawkę...
jestem trzeci dzień w ciąży i termin mam chyba na 20,04,2006.
mozna przesłać swoje zdjęcie,zeby zobaczyć jak bedzie sie wygladac w poszczegolnych miesiacach i jak bedzie wygladało dziecko w moim przypadku chińskie,ale i tak je kocham
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 07:47   #9
Czarnulka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 54
Dot.: zostań mamą

czy Wy tez musialyscie tak dlugo czekac zeby wejsc na strone?
__________________
"Grzeczne dziewczynki ida do nieba..a ja ide tam gdzie chce..."
Czarnulka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 07:51   #10
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
Dot.: zostań mamą

teraz jest zapełniony serwer.....tez nie moge wejsc....co sie dzieje z moim dzieckiem???
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 08:12   #11
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: zostań mamą

dobra to rejestruję się i jedziemy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 08:21   #12
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

Słuchajcie czy to jest jakaś gra angażująca na dłuzej niż pare dni ? Bo jeśli mi się tam "urodzi" jakieś diecko, to nie wiem co zrobie jak pojade na wakacje
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:11   #13
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zostań mamą

hehe to i ja chyba się zapłodnię <hahaha>
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:21   #14
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: zostań mamą

Cytat:
Napisane przez Czarnulka84
czy Wy tez musialyscie tak dlugo czekac zeby wejsc na strone?
ja juz czekam chyba ze 3 minuty Ciezarne maja pierszenstwo
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 09:42   #15
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: zostań mamą

Cytat:
Napisane przez Czarnulka84
Ja juz mam
Ja też
Termin: 14 grudnia
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 10:11   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

HGmm a ja czekam i czekam... Serwer jest przepełniony... Moja ciekawosć zmusza mnie do wejscia na e strone
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:19   #17
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: zostań mamą

Ja też próbuję się dostać, ale cały czas serwer jest przepełniony... Chcę mieć dziudziusia Chyba poproszę mojego TŻ będzie szybciej
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 11:27   #18
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: zostań mamą

A jak sie juz zajdzie w ciażę to trzeba płacic tylko te 1,22 miesiecznie czy trzeba jesczze kupowac smsem rózne rzeczy?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 12:23   #19
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: zostań mamą

Lexie, ta zabawa angażuje nie na kilka dni a na 9 miesięcy! Tak przynajmniej mi się wydaje, bo nadal nie wiem, czy to jest to o czym mysle. Ja nie wchodzę na tą stronkę, bo boję się, ze zostanę z miejsca zapłodniona
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 12:29   #20
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: zostań mamą

A ja wciąż nie mogę wejść, chociaż cały czas próbuję... Buuuuu Zaraz zrezygnuję, bo już się zdenerwowałam ;P
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 13:23   #21
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: zostań mamą

dziewczyny, ta gra jest bezpłatna?? czy tzreba coś płacić?
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 13:32   #22
1141655
Zakorzenienie
 
Avatar 1141655
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 21 228
Dot.: zostań mamą

ja probuje w to wejsc i nie moge ...
buuu ja chce brzuszek :P hahahahahaha

łeee..niby sie zarejestrowalam ale teraz jest napisane ze jakas awaria..:P hmm ja to wogole jestem niecierpliwa osobka ktora ciagle lubi wszystko miec na dana chwile;p nie lubie czekac;p
1141655 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 08:46   #23
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Red face Dot.: zostań mamą

Witajcie!

Mi udało się wejść po godzinie 9 z rana. Dla zainteresowanych przesyłam zasady gry.

Aktualny opis gry



Wprowadzenie dla mniej wtajemniczonych : można rzeczywiście zajść w ciążę. Żeby przejść do tego etapu trzeba jednak przegrać w etapie antykoncepcji, albo zrobić to świadomie. Ci co najdoskonalej chronią swoje jajo otrzymują nagrody, jak również Ci, którzy są największymi fajtłapami.

Etap I RYZYKO:

Stajesz oko w oko z zagrożeniem - plemnikiem. Musisz walczyć, wykazać się zręcznością palca do klikania i bystrym okiem. Sytuacja jest absurdalna: masz do dyspozycji kilka rodzajów broni palnej, do pokonania masz kilka kolejnych poziomów (5) skomasowanego ataku plemników. Na każdym z nich plemniki są szybsze, lub bardziej przebiegłe. Zdobywasz punkty i pozycje w rankingach. Możesz wygrać turniej. Turnieje mają określone ramy czasowe, kończą się po 3 miesiącach ogłoszeniem zwycięzców i rozdaniem nagród. W turnieju wygrywają zwycięzcy w rankingach : Pogromcy Plemników i ich Największe Ofiary. Zwyciężając na poszczególnych poziomach, zyskujesz różne bonusy. Przegrałeś - zostałeś zapłodniony. Ale tylko przegrywając poziom 1 możesz przejść do kolejnych etapów gry.
Poza tym zyskujesz "opcję boską" - przez 9 miesięcy jesteś zupełnie niewrażliwy na plemniki. Wtedy możesz z nimi wygrywać do woli.
Możesz skorzystać też z "Gazetki" - bazy danych o prawdziwej antykoncepcji, żeby nie zapomnieć o Realnym świecie.

Etap II CIĄŻA:

Doszło do zapłodnienia. W sieci rozwija się twój cyber-dzidziuś. Obserwujesz jak rosną mu cyber-zęby i cyber-paluchy przystosowane do klikania, choć już zaczyna przedstwiać teorie o sterowaniu komputerem przez sama myśl Musisz spełniać obowiązki rodzica - chodzić do wirtualnego ginekologa, płacić alimenty -1,22z VAT/mc, chyba że złożysz petycje do Sądu Antykoncepcyjnego o umorzenie ich, z powodów ekonomicznych(udokumentow ane bezrobocie). Nie jest to naturalistyczna wizja ciąży. Dziecko w cyber-brzuchu ma sporą świadomość i robi różne nieprzewidywalne psikusy. Możesz zobaczyć też siebie w określonym okresie ciąży, wysyłając swoje zdjęcie do bazy. Odbywają się też konkursy piękności przyszłych wirtualnych "mam" (obojga płci - w grze jest równouprawnienie). Możesz też odegrać sobie alimenty - wygrywając na 4 poziomie gry, albo wygrać darmową wizytę u wirtualnego ginekologa i inne bonusy. Społeczność Zapłodnionych ma swoje forum, chat, sąd Antykoncepcyjny, Kasę Chorych i ciągle budują się nowe budynki. Panuje tu demokracja, gracze decydują w sądzie, zarządzają kasą chorych, głosują nad (prawie) każdym posunięciem w grze.
Jeśli jesteś mężczyzną - tylko tutaj możesz przez 9 miesięcy być w ciąży!
Etap kończy się hucznie świętowanym porodem.

Etap III WYCHOWANIE:

Po porodzie musisz zarejestrować dziecko w Rejestrze Centralnym, oraz nadać mu oryginalne imię. Zaczyna się wychowywanie. Do tego etapu jeszcze nikt nie dotarł, dlatego zobaczymy co się będzie działo. Pierwsze porody w grudniu 2005!

Zanim będziesz rodzicem - sprawdź się wirtualnie!



Dla bardziej wtajemniczonych, lub chcących wiedzieć więcej.

Uaktualnienia:
  • Gra rozpoczęła się 8 marca 2005 roku. Premiera gry odbyła się tego dnia w:
    Kraków
    , Klub Rdza, ul.Bracka / Hamburg,Bildwechsel Kirchenallee #25, D-200099 Hamburg / Łódź,Galeria Sztuki PATIO Akademickie Forum Artystyczne Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi ul. Rewolucji 1905 roku nr 52/ Gdańsk,Wolna Pracownia PGR_ART / Kolonia Artystów ul. Doki 1 Gdańsk Stocznia / Warszawa Cafe Baumgart Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Al. Ujazdowskie 6 / Lublin,Galeria Kont ul. Zana 11/ Toruń,Galeria Sztuki Wozownia ul. Rabiańska 20 / Glasgow, Bildwechsel Glasgow from Fourwalls 35 Carnarvon St. / Kraków Korporacja "Ha!art",Pl. Szczepański 3a / Zielona GóraBWA al.Niepodległości 19 / Olsztyn Składnica Sztuk ul.Nowowiejskiego 2, Rzeszów Galeria Reaktor Sztuki hala podpromie
  • <LI class=style51>Od samego początku gra rozwija się na oczach jej użytkowników i pod ich dyktando. Trudno przewidzieć jej skutki. <LI class=style51>Staramy się twórczo wykorzystać wszelkie niedoskonałości, awarie i "wpadki" programistyczne". Pierwszą dużą awarią był "złośliwy czarny plemnik", który zapładniał wszystkich przez kilka dni. W związku z tym musieliśmy wprowadzić prenatalne wybielanie, ponieważ większość v-mamusiek wykazała przywiązanie do swojej białej skóry, a także nie pamiętała okoliczności zetknięcia się z "tatusiem". W wyniku wybielania (sprayem) większość płodów zmalała, a na 5 poziomie buntowała się przeciw stylizacji a' la Michael Jackson. <LI class=style51>Z powodu licznych petycji o poprawki w grze i próśb o umorzenie alimentów wprowadziliśmy Sąd Antykoncepcyjny. Sąd składa się z kilku sędziów, oraz adwokatów, prokuratorów i ławników. Skład Sądu został wybrany spośród uczestników gry i każdy może dołączyć. Wyroki ustanawia sędzia po zebraniu sądu. Wcześniej zbierane są głosy graczy w każdej sprawie i przekazywane na posiedzenie sądu, który dyskutuje nad "za i przeciw" w każdej sprawie. Każdy może złożyć swoją sprawę do Sądu i powinna być w miarę możliwości szybko rozstrzygnięta. <LI class=style51>W niektórych dniach ciąży pojawia się "podgląd z Reala", czyli porównawczy rysunek zarodka z określonego dnia ciąży realnej. <LI class=style51>Wprowadzili śmy zabawki dla Virtualniaków, stanowiące wyposażenie v-macicy, kształtujące osobowość (od 30 dnia). <LI class=style51>Wprowadzili śmy nudności. W różnych okresach pierwszego trymestru ciąży nudności powracają i zwalczyć je można jedynie decyzją o wymiotach. <LI class=style51>Postała Kasa Chorych. Do Kasy wpływają wszystkie fundusze z alimentów, a także można ją zasilać dobrowolnie. Społeczność graczy decyduje na co chce wydać Kasę, (kolejność budowy dalszych elementów gry) głosując na opcje, które proponujemy. Propozycje te są pomysłami graczy złożonymi do Sądu, lub poruszanymi na forum. Do Kasy Chorych wpływac też będą płatności z innych opcji w grze (np. sklepu z akcesoriami). <LI class=style51>Oprócz płatności smsem, wprowadzamy płatności kartą i przelewem. <LI class=style51>Powstaje sklep z akcesoriami dla mamy i dziecka. Akcesoria te można kupować za plemniki, wymieniać nadmiar wygranych bonusów, lub zasilać kasę chorych. Potrzebne rzeczy można gromadzić przez 9 miesięcy. Rzeczy przydatne są do porodu i zaraz po. Sklep inspirowany jest rzeczywistymi potrzebami rodziców niemowlęcia w tym okresie. Można więc dowiedzieć się, co nas czeka w "Realu". <LI class=style51>Trwają prace nad zabawkami dla płodów, oraz sklepem z elementami wystroju wnętrz v-macicy. <LI class=style51>Można już dosyłać swoje zdjęcia. Przez 9 miesięcy wygląd na zdjęciu zmienia się jak w rzeczywistej ciąży. Rośnie brzuch, powiększają się piersi. Można też uczestniczyć w Konkursach Piękności. Konkurs jest rozstrzygany co miesiąc. Miss poszczególnego miesiąca otrzymuje nagrody w postaci plakatu ze swoją przerobioną podobizną, oraz zwolnienia z opłat za kolejne miesiące przetwarzania zdjęcia. Każdy, kto wyśle zdjęcie otrzymuje po 9 miesiącach wirtualna, przygotowaną do druku książeczkę z kolejnymi fazami swojej ciąży na przysłanym do nas zdjęciu.
  • Dalsze uaktualnienia można śledzić bezpośrednio na stronie, ale będę też opisywać je tutaj.

Powodzenia w grze!
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:16   #24
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

Hehe dopadł mnie plemnik, ale napisali, że nie jestem jeszcze w ciąży
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:35   #25
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

Wiecie co je chyba jestem bezpłodna
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 09:39   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

A jednak nie jestem!!
Mam termin na 26 kwietnia 2006 I moje dziecko prawdopodobnie bedzie feministką W takim razie nie bede polowac na pigulke "po", nie moge pozbyc sie małej feministki
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:19   #27
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: zostań mamą

ja nie rozumiem...plemnik się dorwie no i mam że to już koniec gry
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:26   #28
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

Mnie zapłodniło tylko wtedy, kiedy "przegrałam" w pierwszej rundzie (przynajmniej wybrałam sobie białe "podwójne" plemniki I mam feministke )

Ja nie rozumiem jak należy zbierać punkty na wyposarzenie, zakupy itp kiedy już jestem w ciaży. Niby można tam zbierać plemniki na zakuy, ale nie odnotowują mi sie na koncie... nie rozumiem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 10:52   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: zostań mamą

Wiecie co powoli trace cierpliwosć do tej gry. Mają jakiś beznadziejny serwer, w którym roi się od bledów, co chwila im sie zawiesza, wywala użytkowników, nie pozwala sie zalogowac, nie zlicza punktów... Jeśli tak dalej pojdzie to mi sie znudzi i tyle
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:13   #30
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie
 
Avatar FEMME_BANALE
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 2 418
Dot.: zostań mamą

O cholerka, juz na drugim poziomie zabijania plemnikow walkiem (wybralam kure domowa) przegralam... Ale pisza ze nie jestem jeszcze w cizy... Chociaz na wlasne oczeta widzialam jak dobralo sie do mego jaja (!) az dwa plemniki naraz... Moze to blizniaki beda?
Szkoda, ze zdjecia nie moge dolaczyc, bo z zagranicy pisze to nie mam jak tego smsa wyslac...
Kurcze, czy bede w ciazy? Kiedy???
__________________

"I DON'T NEED ALL YOUR TREASURES
I WANT TO BURRY ALL MY PRIDE
IT'S A PRECIOUS GIFT IT'S FREEDOM" houk
FEMME_BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.