Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 07:22   #1501
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
od wczoraj zostalam ''konsultantką''firmy Betterware zobaczymy co z tego wyjdzienawet fajne maja niektore produkty do domu a zawsze dla mnie jest taniej
też w tym jestem, ale chyba już rok zamówienia nie skladałam. nie wiem, jak teraz, ale jak ja zaczynałam 2 lata temu, to były bardzo duże braki w towaru, przez kilka pierwszych katalogów bylo tak, że na 20 róznych zamawianych produktow nie było dostepnych 12-15. nie na moje nerwy... potem nie dało się punktów uzbierać , żeby mieć minimum zamówienie.
A co się samych produktów tyczy, niektóre rzeczywiście praktyczne, pomocne i pomysłowe, ale wiekszość, jednak jak dla mnie zbędna, takie ulatwianie człowiekowi zycia na siłę- np. pierwsza z brzegu podkladka na mokre buty, po cholere ma mi na podlodze dodatkowy kawałek plastiku stac, który potem musze umyć? wolę szmatę pod buty podlożyc i git.
ale np. foremki na muffinki maja świetne, inne formy silikonowe też. ich odplamiacz też dobry.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
wiadomo czy mnie jojo nie dopadnie...tfu!
oby nie.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie napiszę, że nie mam cyrku przy ubieraniu, bo się zacznie...


a ja dziś, po dwóch dniach wolnego, jestem w pracy od 7:00 do 17:00, dałam nauczycielce caly dzien wolnego, niech też ma czas, żeby coś w domu przed świętami zrobić.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:23   #1502
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas gdy Agatka zaczyna cyrkować przy ubieraniu, to jej pokazuję, że ja mam kurtkę (czy tam babcia, tata - jeśli z nami wychodzą), to teraz Agatka też ma założyć. To samo z resztą ubrań zimowych Nabiera się.
A w ogóle to straszna chwalipięcka jest - gdy ma coś nowego albo jej powiemy: Agatko, jak ty ładnie wyglądasz! jakiego masz ślicznego kucyka/sukieneczkę/buciki... to chodzi i pokazuje na to i brawo sobie bije A ostatnio mówię: chodź, pokażemy babci jakie masz nowe paputki śliczne - wchodzimy do mojej mamy, a ta nawet nie przywita się tylko pokazuje na swoje kapcie

A propos Kropka, bo zapomniałam - nie ma w D. kapci Danielkowych :/ My mamy takie z Moraja. Nie mogę znaleźć, ale fajne, jakby na drutach robione.

Blanka jako cukierniczka - rewelacja
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 07:43   #1503
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
A przy kąpieli Bruna pyta, czy z chłopakami na piwo może iść.
Niech idzie w cholerę, przynajmniej spokojny wieczór mam i na wizażu posiedzieć mogę.
Myślałam, że się posikam patrząc, jak szybko po kąpieli sprząta.


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Fajne sukienki pokazujecie Ja mam taką :

http://www.reserved.com/pl/collectio.../dresses/R9281

myślałam, że w swięta ubiorę, ale góry nie mogę dobrać.
Bardzo ladna.
Ja nie wiem jak wystapie na wigilie. Zachcialo nam sie remontowac przed swietami i nie wiem gdzie sa moje ubrania..
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31158953] obcięłam moje dlugie po pas włosy do ramion, zrobiłam grzywke, pofarbowałam na czerwonopodobne, ale fajnie się czuję. Tylko cholera do kosmetyczki dziś nie zdążyłam i mam krzaczaste brwi, więc Wam się dziś nie pokażę. (dziś Maksiu w przedszkolu-tak jakby wiedział, że wygladam jak yeti z tymi brwiami niewyregulowanymi - chwycił mnie za jedna brew gdy pomagałam mu buty zapiąć i pyta: "Mamo, a po co Ci te wąsy tutaj?") [/QUOTE]

moze pokaz sie z wasami ?


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jeszcze ciasteczkowego potwora
Slicznie pomaga. Jaka skupiona i duza.
Moja mi sie wydaje taka niunia caly czas..

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
jak Wasze dzieci reagują przy ubieraniu na dwór? w zeszłym roku Ewcia grzecznie dawała się ubrać, w tym jest sajgon, wrzask, "zespół flaka" i inne atrakcje. nie wiem, czy to jest wina poczucia ograniczenia ruchów, zbyt dużej ilości warstw na sobie, czy może kurtka za ciasna (rękawy są podwójne i ciężko wchodzą, ale reszta ok). w każdym razie zanim wyjdziemy, to jesteśmy obie zgrane, a ona jeszcze dodatkowo mokra od łez.

u nas szybko idzie ubieranie bo w kombinezon wkladam raz dwa i gotowe. Ale zalezy to tez od jej widzimisie.
Fajnie, ze sytuacja w domu i z mezem sie poprawia

Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:01   #1504
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość


moze pokaz sie z wasami ?

Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.
nie, nie... jutro jestem umowiona do kosmetyczki, to potem ię pokażę.

Moja tesciowa tez trudna w obdarowywaniu. jedyne co jej zawsze pasuje to perfumy lub romansidło. ale ze obie rzeczy juz dostała na urodziny w listopadzie, to nie bede powtarzac prezentów... mielismy teraz nie lada problem. na szczęście trafiła się ta bielizna z ck, i tesciowa sobie stanik napasowała. i prezent gotowy.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:20   #1505
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31162866]
a ja dziś, po dwóch dniach wolnego, jestem w pracy od 7:00 do 17:00, dałam nauczycielce caly dzien wolnego, niech też ma czas, żeby coś w domu przed świętami zrobić. [/QUOTE]
Ludzki Pan.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31162872]U nas gdy Agatka zaczyna cyrkować przy ubieraniu, to jej pokazuję, że ja mam kurtkę (czy tam babcia, tata - jeśli z nami wychodzą), to teraz Agatka też ma założyć. To samo z resztą ubrań zimowych Nabiera się.
A w ogóle to straszna chwalipięcka jest - gdy ma coś nowego albo jej powiemy: Agatko, jak ty ładnie wyglądasz! jakiego masz ślicznego kucyka/sukieneczkę/buciki... to chodzi i pokazuje na to i brawo sobie bije A ostatnio mówię: chodź, pokażemy babci jakie masz nowe paputki śliczne - wchodzimy do mojej mamy, a ta nawet nie przywita się tylko pokazuje na swoje kapcie

A propos Kropka, bo zapomniałam - nie ma w D. kapci Danielkowych :/ My mamy takie z Moraja. Nie mogę znaleźć, ale fajne, jakby na drutach robione. [/QUOTE]

Daniel zawsze się przygląda jak ma coś nowego na sobie.

Ano właśnie.
Na razie zbawił nas dziadek. W Netto kupił takie skarpety ze skórą, ale fajne, bo wysokie, podkolanki takie. Daniel je zdejmuje ale rzadziej niż normalne skarpety.
Tamtych paputków nie zdejmował wcale.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
moze pokaz sie z wasami ?
Jestem za.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Aha...

Muszę Wam powiedzieć, że zbieranie 5zł jako metoda na zabawki jest genialne. Nawet jako metoda na wyjazd. Zbieram od początku lata gdzieś.
Dziś policzyłam.
Mam 885zł.

____________________

I dostanę żywą choinkę w donicy. Kolega, któremu rzeczy po Danielu czasem przynoszę (czasem, bo to co faktycznie cenne, sprzedaję - bo muszę), dziś jak przyniosłam 10 bluzeczek, wyskoczył z hasłem, że coś kupi nam i co chcemy pod choinkę. Zażartowałam, że choinkę pod choinkę najpierw by trzeba.
No i dostanę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:29   #1506
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
jestem pod wrażeniem! Wiktor wysypuje mąkę i z namaszczeniem wkłada ręce i wszystko równiutko rozsmarowuje
Blanka na początku też rozsypywałam ale powiedziałam jej że nie wolno za dużo mąki dodawac bo bedzie niedobre. to czasem bierze tak szczypte i sypie na ciasto jak wałkuje

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość


Kard - piękną masz łobuziarę




jak Wasze dzieci reagują przy ubieraniu na dwór? w zeszłym roku Ewcia grzecznie dawała się ubrać, w tym jest sajgon, wrzask, "zespół flaka" i inne atrakcje. nie wiem, czy to jest wina poczucia ograniczenia ruchów, zbyt dużej ilości warstw na sobie, czy może kurtka za ciasna (rękawy są podwójne i ciężko wchodzą, ale reszta ok). w każdym razie zanim wyjdziemy, to jesteśmy obie zgrane, a ona jeszcze dodatkowo mokra od łez.


Blanka nie protestuje. Jak mówię że idziemy na dwor to (u nas) wyciąga kurtkę z szafy, (u mamy) pokazuje żeby zdjąć z wieszaka. Jak ją ubieram to stoi pod drzwiami Czasami się rozbiera i musze od nowa ją ubierać

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale Ci pięknie dziecko pomaga.

Mój syn wczoraj chleb pomagał smarować. W efekcie prawie łyżką go jadłam tak posiekany był.
Posiekane masło tez się zdarza



[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31162872]U nas gdy Agatka zaczyna cyrkować przy ubieraniu, to jej pokazuję, że ja mam kurtkę (czy tam babcia, tata - jeśli z nami wychodzą), to teraz Agatka też ma założyć. To samo z resztą ubrań zimowych Nabiera się.
A w ogóle to straszna chwalipięcka jest - gdy ma coś nowego albo jej powiemy: Agatko, jak ty ładnie wyglądasz! jakiego masz ślicznego kucyka/sukieneczkę/buciki... to chodzi i pokazuje na to i brawo sobie bije A ostatnio mówię: chodź, pokażemy babci jakie masz nowe paputki śliczne - wchodzimy do mojej mamy, a ta nawet nie przywita się tylko pokazuje na swoje kapcie

A propos Kropka, bo zapomniałam - nie ma w D. kapci Danielkowych :/ My mamy takie z Moraja. Nie mogę znaleźć, ale fajne, jakby na drutach robione.

Blanka jako cukierniczka - rewelacja [/QUOTE]



Ja też mówię że ktoś tam jest juz ubrany i czeka na nią to działa.

Chwalipiętka jest też
i nie trzeba jej mówić że coś jest ładnego/nowego
Jak ma coś nowego to tak pokazuje, lata i mowi 'uuuuu'.
ostatnio kapcie teściowa jej kupiła, to na palcach chodziła a potem stawała na jednej nodze druga noga do góry i 'uuuu'


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość




Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.
Teściowa to bardzo prosto coś jej się kupuje
Non stop gada co jej sie podoba, co musiałaby se kupić. Tylko decydować co wybrać w tym roku to perfumy
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:30   #1507
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.
My w tym roku robimy prezenty tylko dla dzieci: KRYZYS Ale w poprzednich latach tesciowa dostala od nas bransoletkę, więc może jakaś biżuteria byłaby ok?
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że zbieranie 5zł jako metoda na zabawki jest genialne. Nawet jako metoda na wyjazd. Zbieram od początku lata gdzieś.
Dziś policzyłam.
Mam 885zł.
ło ludzie no to nieźle odkładałaś jak ja bym tyle odkładała to by mi nie starczyło na życie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I dostanę żywą choinkę w donicy. Kolega, któremu rzeczy po Danielu czasem przynoszę (czasem, bo to co faktycznie cenne, sprzedaję - bo muszę), dziś jak przyniosłam 10 bluzeczek, wyskoczył z hasłem, że coś kupi nam i co chcemy pod choinkę. Zażartowałam, że choinkę pod choinkę najpierw by trzeba.
No i dostanę.
Super! ja tez w tym roku mam choinkę w donicy...pierwszy raz Ciekawe czy wytrzyma i bede ja mogla potem dac mamie, która ma zamiar ja posadzić przed domem albo na działeczce
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 08:44   #1508
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

ło ludzie no to nieźle odkładałaś jak ja bym tyle odkładała to by mi nie starczyło na życie

Super! ja tez w tym roku mam choinkę w donicy...pierwszy raz Ciekawe czy wytrzyma i bede ja mogla potem dac mamie, która ma zamiar ja posadzić przed domem albo na działeczce
Ale to pół roku gdzieś wychodzi tego zbierania. Więc jakieś 145zł na miesiąc. 36 tygodniowo. Jak bym miała wyjąć całość i odłożyć, to bym nie miała. A jak po piątce i na bok to się udało.

Ja (jeszcze) mam działkę, więc jak nie będę jej musiała sprzedać po nowym roku w trybie pilnym, to też posadzę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:46   #1509
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Pokażę Wam jeszcze ciasteczkowego potwora
Cudny

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

Bydgoś-a podzielisz się przepisem na farsz ?
400 g ziemniaków - ugotowanych
250 g twarogu
2 cebule - drobno pokrojone i podsmażone
trochę oleju
sól, pieprz

Ja to wszystko potraktowałam tłuczkiem do ziemniaków, żeby rozdrobnić.


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Musze jej kupic w ikei te foremki i wałek dla dzieci bo mi wyrywała mój.
Lusia tez mi wyrywała mój
Gospodynie nam rosną

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale Ci pięknie dziecko pomaga.

Mój syn wczoraj chleb pomagał smarować. W efekcie prawie łyżką go jadłam tak posiekany był.




Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
kupilam farbę do włosów to juz duzy krok...teraz tylko czas zaczac kiedy ją nałożeale chyba zrobie to dzis bo juz patrzec na siebie nie mogę
od wczoraj zostalam ''konsultantką''firmy Betterware zobaczymy co z tego wyjdzienawet fajne maja niektore produkty do domu a zawsze dla mnie jest taniej
Spadam ogarniac chatę no i yorka musze wkoncu wykąpać bo biedny tez juz na siebie nie może patrzeć
Moja farba od miesiąca stoi, ale chyba dzisiaj pofarbuję




Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja nie napiszę, że nie mam cyrku przy ubieraniu, bo się zacznie...
A ja będę odważna i napiszę, że ubieramy sie bez problemów

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31162866]

a ja dziś, po dwóch dniach wolnego, jestem w pracy od 7:00 do 17:00, dałam nauczycielce caly dzien wolnego, niech też ma czas, żeby coś w domu przed świętami zrobić. [/QUOTE]

Ludzki człek jesteś


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość




Bardzo ladna.
Ja nie wiem jak wystapie na wigilie. Zachcialo nam sie remontowac przed swietami i nie wiem gdzie sa moje ubrania..




Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.


Moja teściowa jest bezproblemowa. Uwielbia czytac więc dostanie Chmielewską, do tego dużą bombonierę i jakis likier, albo cos z kosmetyków do skóry.


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Muszę Wam powiedzieć, że zbieranie 5zł jako metoda na zabawki jest genialne. Nawet jako metoda na wyjazd. Zbieram od początku lata gdzieś.
Dziś policzyłam.
Mam 885zł.

____________________

I dostanę żywą choinkę w donicy. Kolega, któremu rzeczy po Danielu czasem przynoszę (czasem, bo to co faktycznie cenne, sprzedaję - bo muszę), dziś jak przyniosłam 10 bluzeczek, wyskoczył z hasłem, że coś kupi nam i co chcemy pod choinkę. Zażartowałam, że choinkę pod choinkę najpierw by trzeba.
No i dostanę.
Niezła sumka Ja sobie co jakiś czas obiecuje, że tak będę robiła, ale jakos mi nie wychodzi




Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

Chwalipiętka jest też
i nie trzeba jej mówić że coś jest ładnego/nowego
Jak ma coś nowego to tak pokazuje, lata i mowi 'uuuuu'.
ostatnio kapcie teściowa jej kupiła, to na palcach chodziła a potem stawała na jednej nodze druga noga do góry i 'uuuu'
Luiza podchodzi do lustra, albo do kogoś i obraca się to w lewo, to w prawo

Jeden sznur światełek na choince się przypalił, muszę iść po nowy
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 08:58   #1510
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że zbieranie 5zł jako metoda na zabawki jest genialne. Nawet jako metoda na wyjazd. Zbieram od początku lata gdzieś.
Dziś policzyłam.
Mam 885zł.

I dostanę żywą choinkę w donicy. Kolega, któremu rzeczy po Danielu czasem przynoszę (czasem, bo to co faktycznie cenne, sprzedaję - bo muszę), dziś jak przyniosłam 10 bluzeczek, wyskoczył z hasłem, że coś kupi nam i co chcemy pod choinkę. Zażartowałam, że choinkę pod choinkę najpierw by trzeba.
No i dostanę.
ja tak Maksiowi odkładałam, po 2zł, po 5zł do skarbonki, od grudnia- bo na święta dostał skarbonkę- do czerwca uzbierało się 1100zł. które wyrodna matka zabrała, żeby do zakupu działki dołożyć. Ale od czerwca znów zbieramy, już nie tak intensywnie, bo teraz bida u nas , ale myślę, że 300-400zł pewnie już jest.

My też mamy żywą choinkę- świerk.
poniżej fotki, ale na żywo prezentuje się lepiej, nie umiem tych lampek ładnie uwiecznić.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:03   #1511
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

i jeszcze mój nowy stroik na drzwiach wejściowych.
i Tymuś, który inhaluje się sam- tak jak Maksiu. nawet się palcem nie pozwoli dotknąć przy inhalacji, "Sam!".
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 09:05   #1512
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ale to pół roku gdzieś wychodzi tego zbierania. Więc jakieś 145zł na miesiąc. 36 tygodniowo. Jak bym miała wyjąć całość i odłożyć, to bym nie miała. A jak po piątce i na bok to się udało.
eee...to nie tak źle..to moze i ja tak zaczne odkładać

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Moja farba od miesiąca stoi, ale chyba dzisiaj pofarbuję
A ja sobie sama włoski pofarbowałam w niedzielę a wczoraj byłam u fryzjera i wygladam jak Shakira w teledysku Rabiosa

A z tymi lampkami to tak jest...często sie przepalaja...ja w tym roku się wycwaniłam, bo mam zapas
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:08   #1513
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31158953]
obcięłam moje dlugie po pas włosy do ramion, zrobiłam grzywke, pofarbowałam na czerwonopodobne, ale fajnie się czuję. Tylko cholera do kosmetyczki dziś nie zdążyłam i mam krzaczaste brwi, więc Wam się dziś nie pokażę. (dziś Maksiu w przedszkolu-tak jakby wiedział, że wygladam jak yeti z tymi brwiami niewyregulowanymi - chwycił mnie za jedna brew gdy pomagałam mu buty zapiąć i pyta: "Mamo, a po co Ci te wąsy tutaj?") [/QUOTE]

A ja Cie chyba widziałam To fota która jest pomiedzy majtkami i stanikami? Czy to photoshop? Wszystko jedno - super wygladasz!
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31152780]
Ja też większy.
oooo rodzeństwo?
[/QUOTE]
Jakie rodzeństwo To był komentarz do wpisy Migotki
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Velluto-niestety klocków niet a to co się dzisiaj w mieście i w CH dzieje to masakra!!!
Tak właśnie myślałam
Jeszcze raz dzieki
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Dziewczyny co Wasze tesciowe dostana na prezent? (te ktore dostana oczywiscie).
Nawet moj maz nie wie co wlasnej mamie kupic...taki przypadek z niej.
My kupiliśmy jeden wspolny prezent dla teścia i teściowej - sprzet kuchenny, którego im brakuje
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Muszę Wam powiedzieć, że zbieranie 5zł jako metoda na zabawki jest genialne. Nawet jako metoda na wyjazd. Zbieram od początku lata gdzieś.
Dziś policzyłam.
Mam 885zł.

Ja zawsze odkładam sobie jakąs dodatkową kase która mi wpadnie (np. od babci lub od rodziców na świeta lub na urodziny, czy np. od męża za sprzedaż szuflady w biurku ) i tym sposobem mam juz kilka tys zł I chyba ta suma bedzie mi ciągle rosła, bo nie wiem co za to kupić
Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Super! ja tez w tym roku mam choinkę w donicy...pierwszy raz Ciekawe czy wytrzyma i bede ja mogla potem dac mamie, która ma zamiar ja posadzić przed domem albo na działeczce
My zawsze kupujemy żywą choinke w donicy i jeszcze nigdy nie przyjęła nam sie na działce Jednak jak przesadzają drzewka do donic, to bardzo uszkadzają im korzenie i niestety potem drzewko juz nie jest w stanie sie odbić.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ja (jeszcze) mam działkę, więc jak nie będę jej musiała sprzedać po nowym roku w trybie pilnym, to też posadzę.
Szkoda byłoby, gdybyś musiała sie jej pozbyć....
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:08   #1514
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Niezła sumka Ja sobie co jakiś czas obiecuje, że tak będę robiła, ale jakos mi nie wychodzi
Warto. Tylko trzeba zakleić pudełko, albo kupić taką prawdziwą świnkę bez otwierania.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31163980]ja tak Maksiowi odkładałam, po 2zł, po 5zł do skarbonki, od grudnia- bo na święta dostał skarbonkę- do czerwca uzbierało się 1100zł. [/QUOTE] Ano widzisz.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31164075]i jeszcze mój nowy stroik na drzwiach wejściowych.
i Tymuś, który inhaluje się sam- tak jak Maksiu. nawet się palcem nie pozwoli dotknąć przy inhalacji, "Sam!". [/QUOTE] Stroik super.

Super inhalatorek.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:09   #1515
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

małżowi chyba foch przechodzi, bo przy wychodzeniu do pracy pożegnał się też ze mną, a nie tylko z Ewcią.

Ewula zachwycona choinką, powtarza "an" (aniołek) i "ła Ła" (czyli ał ał - że kłuje).
a teraz jeszcze dołożyła "Dan" na widok Danielka kropkowego w avku

kiedy Tymek te włosy wyhodował ?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:10   #1516
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
A ja Cie chyba widziałam To fota która jest pomiedzy majtkami i stanikami? Czy to photoshop? Wszystko jedno - super wygladasz!
nie, to fotomontaż. tak krotko mi się podoba, ale nie miałam odwagi od razu tak drastycznie skracać. może przy kolejnej wizycie u fryzjera.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:11   #1517
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
eee...to nie tak źle..to moze i ja tak zaczne odkładać
Próbuj. Mówię Ci - jaka radość potem.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja zawsze odkładam sobie jakąs dodatkową kase która mi wpadnie (np. od babci lub od rodziców na świeta lub na urodziny, czy np. od męża za sprzedaż szuflady w biurku ) i tym sposobem mam juz kilka tys zł I chyba ta suma bedzie mi ciągle rosła, bo nie wiem co za to kupić
Szkoda byłoby, gdybyś musiała sie jej pozbyć....
Ja też tak robiłam. Sporo nawet uzbierałam, część poszła na działkę, reszta na spłaty kredytów, żeby miała czyste konto i zdolność kredytową. Teraz już tak łatwo nie będzie i pewnie g... odłożę.

Ano szkoda. Ale siła wyższa.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:12   #1518
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Ewula zachwycona choinką, powtarza "an" (aniołek) i "ła Ła" (czyli ał ał - że kłuje).
a teraz jeszcze dołożyła "Dan" na widok Danielka kropkowego w avku

kiedy Tymek te włosy wyhodował ?
dla gadulińskiej.

kiedy? sama nie wiem.. nie zauważyłam.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:13   #1519
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
małżowi chyba foch przechodzi, bo przy wychodzeniu do pracy pożegnał się też ze mną, a nie tylko z Ewcią.

Ewula zachwycona choinką, powtarza "an" (aniołek) i "ła Ła" (czyli ał ał - że kłuje).
a teraz jeszcze dołożyła "Dan" na widok Danielka kropkowego w avku
Może ludzkim głosem przemówi na święta nawet?


Buziaka jej daj od nas.

My dalej gadamy po chińsku. Mamy dużo słów, które nie istnieją. Jednosylabowych większość.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-21, 09:15   #1520
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31164075]i jeszcze mój nowy stroik na drzwiach wejściowych. [/QUOTE]
sama robiłaś? super Ci wyszedł

Kardashi - z Blanki jest super kuchareczka

U nas z ubieraniem tez mega cyrki. Czesto robie tak, że kurtkę biore pod pachę i zakładam dopiero przed wyjsciem z klatki, jak jej pokażę jakie zimno jest na zewnatrz
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:19   #1521
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
sama robiłaś? super Ci wyszedł
tak, sama, a Maksiu mi pomagal- szyszki podawał.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 09:19   #1522
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31164220]nie, to fotomontaż. tak krotko mi się podoba, ale nie miałam odwagi od razu tak drastycznie skracać. może przy kolejnej wizycie u fryzjera.[/QUOTE]
aaaaaaaa
No to jak reszta czekam na real foto, bez wąsów
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:25   #1523
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

ona bardzo ładna sukienka a nie dałabyś rady w samej?
Chyba bym zmarzła. Jeszcze jak by rękawek miała...

araczki ja swojej książkę. Moja tez dość trudna, wiecznie jej wszytko za drogie. Kiedyś z mężem tesciom pościel taka ładną kupiliśmy, teraz mi ją oddała, stwierdziła, że dla niej za ładna
Może zestaw kosmetyków jej kup? Albo dobry likier?

lea fajna choinka. A ten stroik na drzwi Tymek tez fajny, jak by mój tak chciał się inhalować...

margomój zależy od nastroju, raz chętnie się ubiera, innym razem mniej. A ja muszę dwa razy dziennie go z domu wygramalać jak ide po Michała, czasem to muszę po całym domu ganiać bo nie chce się ubierać, zwłaszcza rano.


U nas w nocy padal śnieg, ale jest ciepło i tylko breja okropna się zrobiła. Co najlepsze Szymon boi się sniegu Drze się jak opetany i nie chce chodzic, tylko na rączki. W Michała przedszkolu garstka dzieci, co się okazuje rodzice już tydzień przed świętami dziecka do przedszkola nie puszczają ze strachu przed chorobami Wczoraj nawet połowy nie bylo, dziś pewnie jeszcze mniej.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:32   #1524
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dzieki za podpowiedzi odnosnie prezentu dla tesciowej. Powiem mezowi .Ona to taki typ, ktory ma wsio ale nic nie uzywa... perfumy stoja, ksiazek nie czyta bo gapi sie w tv. Sprzet kuchenny ma swoj sprawdzony, stary, ukochany, ciuchy wszystkie sa zle...no, chyba butle wina dostanie

Kropka, fajny Mikolaj Wam sie trafil i choinke da
Patent ze zbieraniem pieniedzy bardzo mi sie podoba. Od stycznia uskutecznie


Lea, zdjecia chionki bardzo ladne. i choinka i swiatelka tez
A stroik pierwsza klasa. Brawa za zdolnosci: Ja nie moge miec tak bogoatego stroika na drzwiach wejsciowych bo ptaki mi wszystko wydziobuja. Wisi samo drewniane kolko
Tymek pieknie sie inhaluje. Jednak "sam" naszych zdieci czasami do zcegos sie przydaje

Corka moja od dwoch dni odmawia jedzenia owsianki/platkow na sniadanie i kaszki na kolacje. Chce kielbasy, chleba, sera, parowki albo cos w ten desen.
Wczoraj wieczorem odepchnela butelke i pokazala palcem na resztki z obiadu, ktorego nie zjadla a jeszcze stalo w kuchni. Wszamala to z radoscia i poszla spac.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Chyba bym zmarzła. Jeszcze jak by rękawek miała...

araczki ja swojej książkę. Moja tez dość trudna, wiecznie jej wszytko za drogie. Kiedyś z mężem tesciom pościel taka ładną kupiliśmy, teraz mi ją oddała, stwierdziła, że dla niej za ładna
Może zestaw kosmetyków jej kup? Albo dobry likier?


U nas w nocy padal śnieg, ale jest ciepło i tylko breja okropna się zrobiła. Co najlepsze Szymon boi się sniegu Drze się jak opetany i nie chce chodzic, tylko na rączki. W Michała przedszkolu garstka dzieci, co się okazuje rodzice już tydzień przed świętami dziecka do przedszkola nie puszczają ze strachu przed chorobami Wczoraj nawet połowy nie bylo, dziś pewnie jeszcze mniej.
O, posciel, nie pomyslalam a mam gdzies kupon za zakupy w markecie ze znizka 50% . Dzieki
Biedny Szymon, ze boi sie sniegu. Moja kladzie sie na ziemi i go zjada
A z przedszkolem to durne. Rodzice chca aby dzieci na swieta im sie nie pochorowaly ?! A pozniej juz moga..
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 10:52   #1525
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

lea, stroik śliczny choinka też A mój zięć, sama słodycz


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Warto. Tylko trzeba zakleić pudełko, albo kupić taką prawdziwą świnkę bez otwierania.
O to to



Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
małżowi chyba foch przechodzi, bo przy wychodzeniu do pracy pożegnał się też ze mną, a nie tylko z Ewcią.

Ewula zachwycona choinką, powtarza "an" (aniołek) i "ła Ła" (czyli ał ał - że kłuje).
a teraz jeszcze dołożyła "Dan" na widok Danielka kropkowego w avku
za nowe słówka.
A za Was trzymam kciuki, będzie dobrze

Pofarbowałam włosy.
U mnie prószy śnieżek - taki drobniutki, że go prawie nie widać. temp. około 0 Może do świąt troche go napada, żeby tylko bialo było troszkę. Potem może stopnieć.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 11:25   #1526
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cieszę się, że Wam się mój stroik podoba. Jak zerknęłam na allegro, to ceny niektórych powalaja na kolana. a ludzie kupują.

ona, minie mu ten strach na śnieg, u nas śnieg jest fajny, ale pamiętam jak Maksiu był mały to bał się/brzydził się dotknąc trawy.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Lea, zdjecia chionki bardzo ladne. i choinka i swiatelka tez
A stroik pierwsza klasa. Brawa za zdolnosci: Ja nie moge miec tak bogoatego stroika na drzwiach wejsciowych bo ptaki mi wszystko wydziobuja. Wisi samo drewniane kolko
zupełnie samo?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Pofarbowałam włosy.
U mnie prószy śnieżek - taki drobniutki, że go prawie nie widać. temp. około 0 Może do świąt troche go napada, żeby tylko bialo było troszkę. Potem może stopnieć.
zmiana koloru?

u nas tez taki ledwo dostrzegalny drobny śnieg pada, ale ulica już biała, więc kto wie, może święta będą białe.

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Mam pytanie o składki ZUS-owskie. Któraś na wątku pracuje w ZUS-ie, jeśli mnie pamięć nie myli...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:01   #1527
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam w te zimowe południe młoda padła wiec mam chwile

kardashi swietna ta twoja blanka ja bym sie bała czy by mi Ami z tego krzesla fikołki nie zrobiła ona nawet jak je obiad to skakac musi

hehe ale heca byłysmy dzis na spacerze ale pieknie było padał snieg teraz jeszcze tez pada :d superrrr

a moja Amelia sniegu nie lubi idziemy sobie ładnie do sklepu a ona patrzy na buty i taka zdziwiona bardzo mówi oo MAmo butyy (oblebione sniegem były ) sif nie Amelko to sniezek popatrz mama tez tak ma
Amelia ne mama to sif i sie schyla i sciaga ten snieg z butów hehe a on przykleja sie jej do rekawiczek patrzy na mnie na rekawiczki i mówi kurcze mamo ooo sciaga jedna rekawiczke dotyka tego sniegu i sie zaczyna smiac ( jak ona cos pierwszy raz bada i to jest takie przyjemne to płacze sie smiejac ) i dzis tez tak było poczuła ze snieg jest mokry
mówi oooo0000o mama dziadzia idz chciała to wszystko powiedziec i pokazac dziadkowi
poszłam do domu i ona pokazuje te buty ze snieg miała ale on juz sie dawno rozpuscił stanela tak patrzy na te buty i mówi dziadzio o pacz sif nie ma


u nas jest tylko ryk przy ubieraniu swetra , moze byc na guziki czy na suwak albo przez głowe nieistotne i tak buczy
rekawiczki jakie tylko fasony jej nałoze to nosi
czasem zdejmie ale w domu bo jej ciepło

ogólnie to jak jej przebieram pampka sama se ubierze majtki i spodenki badz getry :d i ryk przy tym bo chce jej np pomóc nie ma takiej opcji ona sama i koniec

wczoraj upomniała sie o picie ze szklanki to jej nalewałam po łyku i piła

lea fajna choinka my po ra pierwszy od ilus tam nie mamy zywej choinki tylko sztuczna stroik jest tez superrr
ja stroik zrobiłam mamie na cmentarz
dzis robie choinke z makaronu ale to juz jako ozdoba do domu



co do lampek to zeszłego roku kupiłam kurtyne swieciła 3 dni kazdego dnia spalały sie zarówki az 3 wcale nie zaswiecila sie
w tym roku kupiłam takie kulki i wczoraj juz 5 przeszło ja nie wiem czy mam takiego pecha na te lampki czy co


kropko no niezła sumka ci sie uzbierała powiedz cos blizej o tym zbieraniu kiedy te 5ciaki wrzucasz jaj ci sie przypomni cz masz jakis patent

a ja sie dzis ostro pozarłam z chłopem nie wiem czy na swieta bedziemy sie do siebie odzywać , i jak nigdy bede oczekiwała od niego przepraszam bo chyba za bardzo mu poblazałam i sie rozkokocił chłopak

a snieg Dalej pada
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2011-12-21 o 12:02
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:28   #1528
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31166165]
Mam pytanie o składki ZUS-owskie. Któraś na wątku pracuje w ZUS-ie, jeśli mnie pamięć nie myli... [/QUOTE]
Taaaak?
To mi umknęło. Pierwsze słyszę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:28   #1529
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

lea oby mu minęło. Mąż już zaplanował jakąś sesje dla chłopaków w śniegu a tu taki numer Michał pamiętam kiedyś lasu nie znosił, a mamy kilka metrów od domu las. Ciągle po mieście chodziliśmy bo w lesie się darł.

Edzia moja kurtyna z Biedry ma trzy dni i nadal każda gwiazdka świeci. Oby tak zostało.
Tez się z checią dowiem co to za patent z tym zbieraniem piątaków.
My mamy skarbonkę, czasem dziadki coś wrzucą. Zbieramy na rower dla Michala na wiosnę. Nawet nie wiem ile się nazbierało.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 12:32   #1530
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
kropko no niezła sumka ci sie uzbierała powiedz cos blizej o tym zbieraniu kiedy te 5ciaki wrzucasz jaj ci sie przypomni cz masz jakis patent

a ja sie dzis ostro pozarłam z chłopem nie wiem czy na swieta bedziemy sie do siebie odzywać , i jak nigdy bede oczekiwała od niego przepraszam bo chyba za bardzo mu poblazałam i sie rozkokocił chłopak
Mam pudełko w pracy. Jak robię zakupy za gotówkę, a robię rzadko, zwykle przed pracą właśnie, to zaraz po przyjściu wrzucam.
Jak gdzieś coś kupuję indziej, to staram się nie wydać tej piątki nim wrzucę do skarbonki.

O, epidemia jakaś.

______________

Kolejne 2200 musiałam wyczarować. Opłaty się mnożą jak króliki. Nie wiem o co chodzi z tymi kredytami, ale jakby tak człowiek nie szukał, nie dochodził, to go zjedzą opłaty nim ten cyrograf zdąży podpisać. Już się boję myśleć... bo znowu coś wydumam, spytam gościa od kredytu i znowu mi powie, że X zł potrzeba.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.