Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-02, 13:48   #1831
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:49   #1832
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Fajne te kredasy pokazujesz.
Gdzie to nabywasz? W takich zwykłych papierniczych??
Te trójkątne drewniane to tak, sa w papierówkach zwykłych, są też w kauflandzie, realu. Ogólnie real ma ogromny wybór takich rzeczy, głównie w wakacje, warto sprawdzać

Te swiecowe śmieszne to gdzieś widziałam ale nie wiem gdzie

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Niedaleko mnie jest otwarte nowe przedszkole, albo punkt przedszkolny ( muszę się dowiedzieć). Tam można dać dziecko, które nie skończyło jeszcze 2,5 roku.
Luiza w październiku skończy ten wiek, a ja do września mam wych. Poczekam miesiąc i chyba ja dam. Muszę podejść i złożyć dokumenty. Tylko czy nie zapóźno już W razie czego dam do tego nowego ( mam po drodze do pracy), a od stycznia do naszego.
U nas jest od 2rż, 600zł/mc z wyżywieniem, jak na prywatne niewiele ale ogólnie dużo...

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Witajcie po długiej przerwie
Podczytywałam Was czasami w poprzedniej części ale weny do pisania brak. W tej już nie ma mnie na liście, jak wielu innych osób. Z najnowszych wiadomości to zmieniłam miejsce zamieszkania co spowodowało mniejszą aktywność na wizażu i brak czasu na cokolwiek. Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
Gratuluję

Ewa faktycznie jak przedszkolaczek już!
Ami to jakbym moją przy piecu widziała

l4 mam do końca tyg., płuca na szczęście czyste, gardło nieładne tylko, i w czarnej dupie jestem bo moja córka pluje wszystkim co jej daję z leków. Co ja mam zrobić? Nie było mojej pediatry, bo bym poprosiła normalnie o zastrzyki (a dostała ospamox).
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:54   #1833
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Witajcie po długiej przerwie
Podczytywałam Was czasami w poprzedniej części ale weny do pisania brak. W tej już nie ma mnie na liście, jak wielu innych osób. Z najnowszych wiadomości to zmieniłam miejsce zamieszkania co spowodowało mniejszą aktywność na wizażu i brak czasu na cokolwiek. Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
Gratuluję

A ja dzisiaj się nie dostałam do lekarza z Luizą Kaszel prawie minął, katar też mniejszy
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:57   #1834
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ALe jak to się nie dostałaś

A mnie dzisiaj zastanowiło to: moja pediatra na urlopie do 5 stycznia, przychodnia czynna tylko 8-11. A co jeśli coś potem się stanie? Szpital przyjmuje dopiero od 18
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 13:59   #1835
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

annlee- niestety nie właśnie dostałam sms-a kto wygrał , a ja mam niby szanse na tableta - w duupie ich mam - auto chciałam

założyli mi holtera - jezuuu ile kabli mam na sobie i tak do jutra musze wytrzymac
a po jutrze wizyta i diagnoza ,że arytmia to już wiem i co dalej meża juz nie bedzie , bede musiała Gabi do teściów podwiezc i pedem na wizyte , mam nadzieje że sie młoda z drzemką wyrobi..

margo Ewa cudna w tych kucykach

edzia młoda wygląda na niezłą łobuziare


Jesli chodzi o auta tylko kombi ale zależy co kto lubi i jakie ma potrzeby
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 14:23   #1836
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
hmm piszecie o przedszkolach...ale prywatnych czy jak?bo u mnie do panstwowego to od 3 roku zycia przyjmuja...
Ja Adriana mialam zapisanego rok temu(!!)do żłobka własnie na styczen 2012...jutro dzwonie dowiedziec sie czy sie dostał(oby)
i jednoczesnie mam dylemat...jestem na wychowawczym teoretycznie do 2013 roku do listopda czyli jeszcze dłłuuugoo....jesli dostal by sie do złobka teraz to czy muszę wracac do pracy?bo szczerze to wiem,że nie mam tam juz powrotu i wcale nie chce...nawet widziec sie z tymi ludzmi zbytnio
myślicie ze da sie jakos to rozwiazac ?Czy koniecznie musze tam wrócic ,zostac zwolniona itd...?
u mnie mogą dzieciaczki od 2 lat jeżeli robia na nocnik/kibelek.
ale nie wiem czy tam bedą miejsca. jeśli nie to do prywatnego.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze
śliczna! i jaki balwanek

Cate gratulacje


Moje dziecko doprowadza mnie do szaleństwa! Od kilku dni jest nieznosna ale dzis i wczoraj to apogeum! NIC nie mogę zrobić, nawet wysikać się sama nie mogę, wszystko zwala, psuje, nie pomaga 'niewolno' mimo że zawsze pomagało, tylko jeszcze ze śmiechem to robi. Ostatnio podarła mojej mamie swiateczny obrusik śmiejąc jej sie w twarz.
Do tego jest męczarnia z usypianiem. wstaje o 8 i od 12 jęczy że śpiąca i zasypia dopiero teraz. Ale przed tym znosi mi książki, czytam do polowy zdania i zabiera, daję druga i następną i następną. potem znosi wszystkie lalki i maskotki i koniki, przykrywa i się kładzie, potem zaczyna łapać ją głupawka, śmieje się, rzuca, bije. za chwilę znów się pokłada i placze.
Dziś już straciłam cierpliwość i wyszłam zostawiłam ją samą. Pojęczala z 5 minut i cisza, chyba śpi.

Do tego w nocy spadła ze swojego łóżeczka

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Aaa i rozebrałam już choinkę. szkód w bombkach (szklane) ZERO.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 15:48   #1837
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cate-pisz częściej to LEa Cię dopisze gratulacje! Jak się czujesz w tej ciąży? Jak Alexander się miewa? Wkleisz foteczkę?

Velutto- dla Ciebie jest to na pewno cięższe do przeżycia w nocy musisz męża delegować.Szybciej Natalka się zaadaptuje Z każdym dniem/nocą będzie lepiej,zobaczysz.Tylko spokój Was uratuje ...


Ja też bym chciała T.od 2,5 puścić czyli od stycznia 2013.Tylko w związku z tym,że są takie hocki-klocki ze szkołą nie wiem czy będą miejsca u nas też dzieci muszą być odpieluchowane i generalnie samodzielne w jedzeniu,piciu,ubieraniu. Panie są bardzo wyrozumiałe i pomagają we wszystkim,ale wiadomo,ze wszystkich na raz nie ogarną.
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 16:46   #1838
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witajcie w Nowym Roku !

Cate gratulacje
margo Ewcia cudna i balawan świetny U nas zero śniegu.
Edzia Amelcia boska, taka energia z niej bije, nawet ze zdjec
szaja fajne kredki. Już się dawno przekonałam, że trzeba wszytsko dobrej jakości kupować bo na tandecie się traci.

U mnie sylwek też troche do bani, maly marudził. Jak na zlość w ten dzień wrzeszczący, płaczliwy, ja wściekła. Dopiero jak poszedł spać to odetchnęlam. Mamy dziadków na miejscu a siedzimy jak te kołki co roku w domu bo nie ma kto dziećmi się zająć. Teście i tak nigdzie nie chodzą, ale dzieci nie wezmą z czystej złosliwości. Ostatnio jej mąż marudził, że w domu co roku siedzimy, a ona z gębą :,,źle wam?!,, nie no padłam. Chętnie bym gdzies wyszła chociaz raz w roku. Moi rodzice by się zajeli, ale nie oddam im dwójki bo sobie nie poradzą. Dziś Szymon ze schodów zleciał bo babcia nie przewidziała, że może spaść, pilnowała swojej torby z zakupami, ja chowałam wózek do wozkowni a on zleciał. Zdarta twarz, nos, góz na czole. Dlatego ja nie przepadam do nich szymona oddawać, wiecznie sobie coś przy nich zrobi.

Co do przedszkola to u nas przyjeli dwie dziewczynki 2,5. Jedna bardzo samodzielna, komunikatywna, druga to troche po znajomości sie dostała, nadal czesto leje w majty. Tak to raczej od trzeciego roku przyjmują.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-02 o 16:48
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:48   #1839
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Bydgosiu, u nas identycznie- Laura miała kaszel jeszcze wczoraj i katar-dziś już prawie zero... jesteśmy na jutro umówione do lekarza, pójdziemy bo i tak wizyta na NFZ niech osłucha chociaż...
Dziś dostałam nowy samochód)) Jestem strasznie szczęsliwa bo była to zupełna niespodzianka...
Miałam dostac po teściowej auto w super stanie, z 50tys przebiegiem, ale niezupełnie mi się podobał, wiadomo że lepszy rydz niż nic a tu dziś proszę
__________________
Laura jest już z nami

Edytowane przez xxNiuniaxx
Czas edycji: 2012-01-02 o 16:54
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:57   #1840
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

buziak dla Szymona
Ona-fajna teściowa moi z kolei pewnie by się zajęli,ale to nie na moje nerwy
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:46   #1841
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

ann lee no własnie moi też i tez nie jest to na moje nerwy.
Teściowa znowu prowadzi taki tryb życia co by można było nazwac wegetacją, zero wyjść, zero przyjemności, bardzo oszczędna. By mi to nie przeszkadzało, ale ona wymaga bym ja tez tak żyła! Ona mi wypominała słoiczki z jedzonkiem dla dzieci, wypomina ciuszki. Wiecznie coś nie pasuje, a to za ładnie dzieci ubieram na działkę, a to za dużo ciuchow. nawet jak hulajnogę kupowaliśmy i wymyśliłam, że dziadki się zrzuca zamiast bzdury kupować, to ona się nie zgodziła. Kupiła bzdurę, składaliśmy się z moimi rodzicami. Najśmieszniejsze to, że oni nie sa biedni! Na sylwka tez nie powinniśmy chodzić tylko siedziec z dziećmi, oni całe życie nie chodzili to i my nie mamy. Ona chetnie dzieci mi popilnuje, ale nie w sylwka. Przeciez nam nie sa potrzebne wyjścia, powinniśmy wegetować w domu jak ona. Najgorsze, że mój mąż ma duzo jej cech, też jest mega sknerą i ciężko z nim żyć:/
Teraz w sierpniu będzie wesele w męża rodzinie (w zakopcu), teściowa nie chce słyszeć, że ja dzieci nie zabiorę, przeciez ona juz wszytsko zaplanowała. My do Zakopca mamy 12 godzin autem, albo 15 pociągiem. No i tocze boje z nią. Zresztą ja calego tego wypadu nie widzę, tyle godzin się tłuc, wydać na paliwo 800zł, prezent, sukienka. Dzieci nie zabiorę, zostawić tez nie mam jak, taki wypad to minimum cztery dni:/
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-02 o 17:50
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 17:47   #1842
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dziewczyny, fajną książkę czytam - "Cisza pod sercem". O kobietach, które poroniły i spotykają się na forum publicznym, jak my - są między historiami kilku kobiet ich posty, świetnie się czyta Nie czytam masochistycznie raczej zaciekawiło mnie to, że to jest o forumkach, czyli temat mi bliski

Ona, koszmarna teściowa Ja wiem, że nie ma obowiązku zajmowania się wnukami, no ale jak się już babcią jest to wypadałoby się jakoś tam zliżyć do dzieci, nie? Tak samo można nie przepadać za dzieckiem siostry, brata czy co tam, ale kurde jest się rodziną i trzeba jakoś dbać o te więzi, zakładam rzecz jasna, że niechęć jest ot, tak, a nie z jakiejś poważnej przyczyny.

Buziak dla Szymka, niech guzy złażą szybko!
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:59   #1843
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

szaja to znaczy ona na codzień czasem wezmie dzieci. Chodzi o Sylwestra, czy inne wypady dla przyjemności- kino, wypad do znajomych. Wtedy ona już nie jest taka chętna. Albo jak oddam dzieci do niej to ona zaraz analizuje czemu do niej a nie moich rodziców, nie mówi tego wprost, ale pewne rzeczy sie czuje.
A to wszystko z jej sknerstwa, ona nie chce byśmy gdzieś wychodzili bo to wiąze się z wydatkami. Ona potrafila kiedyś męzowi mojemu wywody robić bo Michała na kólki zabrałam. Zapytała ile to kosztuje i nagadała mu, ze to skupisko zarazy i lepiej na dwór a nie w takie miejsca
Ale to by trzeba było długo pisać bo dużo takich historyjek. Albo wypominała mi, że piersią nie karmię a to przecież wygoda i oszczędność. Nie liczyłam się to, ze dla mnie to męka była, plaskie brodawki, zapalenia co tydzien i gorączka po 40 stopni. Dziecko tez się nie liczyło, że miało kolkę praktycznie po wszytskim co zjadlam. Uważam, że i tak długo karmiłam (miesiąc), całe dnie sciągalam pokarm bo z cycka się nie dało.
Najlepsze, że ona ani syna ani córki nie karmiła. Miała dwie cesarki (jak ja), ale twierdziła, że nie miała mleka...

Jutro ide z szymonem na kontrolę. Zobaczymy czy po tym antybiotyku lepiej. Już bardzo malo kaszle, taki teraz mokry ten kaszel...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-01-02 o 18:14
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:25   #1844
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam w Nowym Roku

mam nadzieje że nastroje dobre bo u mnie tak . Tak jak święta paskudne przez zaistniały incydent, tak sylwester super. Dawno tak nie szalałam, uwielbiam tańczyć. Mała została z rodzicami a my bawiliśmy się z przyjaciółmi na domówce, ogólnie 13 osób. Oprócz tego świętowaliśmy 30 -tkę psiapsióły także było wesoło. Powiem Wam że im człowiek starszy to wcale nie mniej poważny, a jak jeszcze obok osoby nadają na tych samych falach to więcej nie trzeba. Były dwie "nowe" osoby i trochę zdziwione naszymi "wygłupami". Mimo iż nie piłam bo musiałam wracać autem to humor dopisywał, a jak jeszcze mój małż dołączył do tańcowania to już w ogóle git (oczywiście musiał trochę wypić - mi to tam wiele nie trzeba, ale on raczej nie lubi tańczyć).
Wróciliśmy na 4 do domu, mała na szczęście dała trochę pospać - do 10 jak nigdy, chyba wyczuła że rodzice "trochę" zmęczeni. Także ogólnie noc nastroiła mnie pozytywnie, mam nadzieje że cały rok będzie wesoły.
Małża do dziś bolą nogi, ja ok choć niedospana jestem cały czas.
Oki nadrobię Was trochę

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość



ooo cholera!
Z jednej str szkoda że tego bejsbola nie wyjął, ale z drugiej on by miał przykrosci..

u nas Tż ostatnio też kogos pod domem słyszał. Mieszkamy na końcu wsi pod samym lasem, i nie ma opcji żeby ktoś sobie przechodził o 2 w nocy. Psy zaczęły strasznie szczekać, jeden zaczął piszczeć i słychać było jak ktoś biegł. Teść wyszedł i nikogo juz nie było.
to tak na przyszłość jak wyjdzie zobaczyć czy ktoś się nie kręci to niech nie wychodzi z "pustymi" rękami, kurde jak tak się ostatnio nasłuchałam różnych opowieści to normalnie dziki zachód
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-02 o 18:20
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:42   #1845
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31361462]ALe jak to się nie dostałaś

[/QUOTE]

Jak w końcu się dodzwoniłam, to juz nie było miejsca.

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Bydgosiu, u nas identycznie- Laura miała kaszel jeszcze wczoraj i katar-dziś już prawie zero... jesteśmy na jutro umówione do lekarza, pójdziemy bo i tak wizyta na NFZ niech osłucha chociaż...
Dziś dostałam nowy samochód)) Jestem strasznie szczęsliwa bo była to zupełna niespodzianka...
Miałam dostac po teściowej auto w super stanie, z 50tys przebiegiem, ale niezupełnie mi się podobał, wiadomo że lepszy rydz niż nic a tu dziś proszę
Gratuluję auta Jakie?

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

U mnie sylwek też troche do bani, maly marudził. Jak na zlość w ten dzień wrzeszczący, płaczliwy, ja wściekła. Dopiero jak poszedł spać to odetchnęlam. Mamy dziadków na miejscu a siedzimy jak te kołki co roku w domu bo nie ma kto dziećmi się zająć. Teście i tak nigdzie nie chodzą, ale dzieci nie wezmą z czystej złosliwości. Ostatnio jej mąż marudził, że w domu co roku siedzimy, a ona z gębą :,,źle wam?!,, nie no padłam. Chętnie bym gdzies wyszła chociaz raz w roku. Moi rodzice by się zajeli, ale nie oddam im dwójki bo sobie nie poradzą. Dziś Szymon ze schodów zleciał bo babcia nie przewidziała, że może spaść, pilnowała swojej torby z zakupami, ja chowałam wózek do wozkowni a on zleciał. Zdarta twarz, nos, góz na czole. Dlatego ja nie przepadam do nich szymona oddawać, wiecznie sobie coś przy nich zrobi.
Całus w nosek bidulek.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:45   #1846
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31346459]A różne

Na pewno chcę bobasa jakiegoś fajnego Może jakąś kuchnię? Ale niewielką bym chciała, bo nie ma gdzie postawić. Mnie się nawet taka podoba nakladana na stół na przykład, ale akurat HABA ma cenę kosmiczną Tu pokazałam taką:
http://www.dzieciologia.blogspot.com...la-dzieci.html

Ciastolina jakaś.
Chciałabym dobrej jakości (na początek, żeby to faktycznie załapała że fajnie się bawić można), ale taki zestaw z foremkami, a nie do robienia konkretnej rzeczy, o takie coś:
http://allegro.pl/ciastolina-play-do...024096265.html
http://allegro.pl/play-doh-ciastolin...030278357.html tu same akcesoria, ale to osobno można kupić masę. Fajne, i w sumie zabawka na długo też.

Dobrej jakości znikopis. Kupiłam taki za 8-9zł i po jednym upadku popękał, i chociaż nie przeszkadzało to w użytkowaniu to plastikowa obudowa miała już ostre odpryski, w nosie to mam.

Może zestaw lekarski? http://allegro.pl/smoby-walizka-kufe...011234514.html w firmie Smoby jestem zakochana, ten plastik ich jest zarąbisty

Może duplo znów jakieś? Porządne kredki, drewniane, grube?[/QUOTE]
kusisz . Na pewno ciastolina u nas też się pojawi, sama będę się nią bawić jeśli małej nie podpasi.
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kochane szczęścia i zdrowia w Nowym Roku Wam życzę

My poszliśmy spać o 2 ( musieliśmy ochrzcić nasz nowy porządny materac sprężynowy ).
Wcześniej oglądaliśmy filmy. Luiza przespała cały huk o 24. Dzisiaj pospaliśmy do 8
Jutro koniecznie do lekarza idę z młodą, jej kaszel mi się nie podoba Dzisiaj jeszcze doszła biegunka, słaba, ale jest Na szczęście Lusia duzo pije i podałam jej Smectę.

A ja się zastanawiam, czy Luizy nie dać już w tym roku do przedszkola.

Młoda chciała iść spać, kazała sobie założyć pidżamkę. Poszła przed 17. I teraz nie wiem, czy już na noc poszła? teraz podałam jej Paracetamol, bo pokazała, że brzuszek ją boli
zdrówka
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wrzucam parę fotek:
1-2 basenowo
3 po kąpieli- tak tak, my też nadal używamy przewijaka
4-6 świątecznie
7-8 bałwan (widzicie te ślady na spodniach po zaliczeniu gleby w błoto? )
9 dzisiejsze
wow jakie kucyki fajne i dziewczyny też . MAtko to prawdziwy śnieg, u nas tej zimy śniegu brak, nawet cm nic, a tak chciałam z małą ulepić bałwana, wyjść na sanki. Z drugiej strony nie trzeba odśnieżać...
Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
no to ja tez wrzuce pare zdiec i jak przypomnij mi sie hasło to filmik wrzuce jaka mam córke :P
śliczna łobuzica
Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Wyjechlismy na święta, a tu tyle stron do nadrabiania Nie wiem czy dam rade

U nas ok.

Odstawiłam Małą od piersi i jest mi tak strasznie żal...
W dzień jest wszystko ok, Mała nie dopomina się piersi, ale w nocy jest jeszcze gorzej niż było
kochana i tak już bardzo długo karmiłaś, na pewno nie jest łatwo, trzymam kciuki oby mała w nocy nie dopominała się cyca
Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Witajcie po długiej przerwie
Podczytywałam Was czasami w poprzedniej części ale weny do pisania brak. W tej już nie ma mnie na liście, jak wielu innych osób. Z najnowszych wiadomości to zmieniłam miejsce zamieszkania co spowodowało mniejszą aktywność na wizażu i brak czasu na cokolwiek. Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
super

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Witajcie w Nowym Roku !

Cate gratulacje
margo Ewcia cudna i balawan świetny U nas zero śniegu.
Edzia Amelcia boska, taka energia z niej bije, nawet ze zdjec
szaja fajne kredki. Już się dawno przekonałam, że trzeba wszytsko dobrej jakości kupować bo na tandecie się traci.

U mnie sylwek też troche do bani, maly marudził. Jak na zlość w ten dzień wrzeszczący, płaczliwy, ja wściekła. Dopiero jak poszedł spać to odetchnęlam. Mamy dziadków na miejscu a siedzimy jak te kołki co roku w domu bo nie ma kto dziećmi się zająć. Teście i tak nigdzie nie chodzą, ale dzieci nie wezmą z czystej złosliwości. Ostatnio jej mąż marudził, że w domu co roku siedzimy, a ona z gębą :,,źle wam?!,, nie no padłam. Chętnie bym gdzies wyszła chociaz raz w roku. Moi rodzice by się zajeli, ale nie oddam im dwójki bo sobie nie poradzą. Dziś Szymon ze schodów zleciał bo babcia nie przewidziała, że może spaść, pilnowała swojej torby z zakupami, ja chowałam wózek do wozkowni a on zleciał. Zdarta twarz, nos, góz na czole. Dlatego ja nie przepadam do nich szymona oddawać, wiecznie sobie coś przy nich zrobi.

Co do przedszkola to u nas przyjeli dwie dziewczynki 2,5. Jedna bardzo samodzielna, komunikatywna, druga to troche po znajomości sie dostała, nadal czesto leje w majty. Tak to raczej od trzeciego roku przyjmują.
Buzialek w czółko, oby szybko guz zszedł.
Współczuje teściowej ; normalnie zgaga. Ja w takim razie nie mogę narzekać na moich rodziców, z którymi mieszkamy. Wiadomo są spięcia ale nigdy nie było problemu żeby zostali z małą (oczywiście ja tego nie wykorzystuje). Poza tym to rodzicom łatwiej zwrócić uwagę jeśli coś nie pasuje. Wiem że jakbym mieszkała z teściową to byłoby milion razy gorzej.
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-02 o 18:47
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 18:58   #1847
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Szczescia Zdrowia Pomyslnosi w Nowym Roku. Niech bedzie lepszy niz ubiegly!

Zdjecia - mala Ewa sliczna i tak jakos na ostatnich fotkach przypomina mi moja Mal
Lobuziara Ami tez sliczna chociaz zadziorna

Papierowka, alez przejscia switeczne mieliscie. Szok. Ja tez jeszcze w PL mialam wlamanie do domu. Wrocilam z pracy i zastalam wybite okno, bajzel, wyniesione sprzety...Na szczescie bylam ubezpieczona. Fajnie, ze wyszalalas sie na Sylwestra.

Ona, tesiowa super baba Moja czesto deklaruje sie, ze popilnuje malej ale jesli np. idziemy razem na jakals uroczystosc rodzinna to siedzi i gaworzy, dobrze sie bawi i na wnuczke nawet nie spojrzy. Pdobnie jak u do nas przyjdzie, bobawi sie z nia 10 minut i chyba jej sie to nudzi bo siada i zaczyna gadac o dupie maryni.

Kardashi, lacze sie w bolu. Moja corka po swietach miala faze tygodniowa na bycie zolza. Wszedzie wlazila, drapala mnie, ryczala, chciala jesc a jak jej dawalam to darla sie jakby ja obdzierali ze skory. Nie chciala spac w dzien, balaganila na zlosc ale najgorsze bylo to darcie sie.

Velluto jeszcze troszke i przywykniesz do niekarmienia chciaz pewnie teraz zal jest ogromny. Na pocieszenie powiem, ze jeszcze bedziesz karmic...za jakis czas


My Sylwestra spedzilismy tradycyjnie w domu. Uwielbiam to
Dobrego chociaz tyle, ze tesciowa nie nalegala abysmy siedzieli u niej. Mala spala chociaz tutaj strzelali od 18. Nic jej nie ruszylo.
A, no i mamy juz trzecie zapaleni uszu i antybiotyk. Na szczesie juz jej lepiej.

I dzisiaj zatakowala nas zima. Sypie od 6 godzin nieustannie. Malvinka oszalala na dworze, rzucala sie w snieg, jadla go, biegala, chciala robic fikolki, podskakiwala. Tyle szczescia
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:26   #1848
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

buziak dla Szymka wnosek

dzięki za wszystkie komplementy

Cate - gratki! kiedy termin?

Araczki -pokaż Malvi

spadam jeść, może zajrzę jeszcze później.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 20:56   #1849
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Niedaleko mnie jest otwarte nowe przedszkole, albo punkt przedszkolny ( muszę się dowiedzieć). Tam można dać dziecko, które nie skończyło jeszcze 2,5 roku.
Luiza w październiku skończy ten wiek, a ja do września mam wych. Poczekam miesiąc i chyba ja dam. Muszę podejść i złożyć dokumenty. Tylko czy nie zapóźno już W razie czego dam do tego nowego ( mam po drodze do pracy), a od stycznia do naszego.
tak,można, ale takie dziecko nie otrzymuje dofinansowania z gminy, więc trzeba więcej zaplacić.
Ja mam 3 dzieciaczków, które mają2 latka, płacą 400zł za cały dzień, z wyżywieniem- śniadanie, obiad, podwieczorek.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Odstawiłam Małą od piersi i jest mi tak strasznie żal...
W dzień jest wszystko ok, Mała nie dopomina się piersi, ale w nocy jest jeszcze gorzej niż było


Cytat:
Napisane przez cate_ Pokaż wiadomość
Witajcie po długiej przerwie
Podczytywałam Was czasami w poprzedniej części ale weny do pisania brak. W tej już nie ma mnie na liście, jak wielu innych osób. Z najnowszych wiadomości to zmieniłam miejsce zamieszkania co spowodowało mniejszą aktywność na wizażu i brak czasu na cokolwiek. Z weselszych spraw to spodziewam się następnego synka
GRATULUJĘ!!!
Napisz więcej, kiedy termin,itp,itd.



[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31361462]ALe jak to się nie dostałaś
[/QUOTE]
u nas to częsta sytuacja, że nie można się do lekarza dostać.
np.dzwonię w środę, dowiaduję się , że tylko dzieci zdrowe, bo dużo szczepeiń. no to chcę na czwartek, w czwartek tylko jeden lekarz od 12;00- 16:00 (wtedy dziecko mi śpi), proszę więc o wizytę domową,w odpowiedzi pani w rejestracji pyta: :"a dziecko mocno chore?"
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-02, 20:57   #1850
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Bydgosiu, u nas identycznie- Laura miała kaszel jeszcze wczoraj i katar-dziś już prawie zero... jesteśmy na jutro umówione do lekarza, pójdziemy bo i tak wizyta na NFZ niech osłucha chociaż...
Dziś dostałam nowy samochód)) Jestem strasznie szczęsliwa bo była to zupełna niespodzianka...
Miałam dostac po teściowej auto w super stanie, z 50tys przebiegiem, ale niezupełnie mi się podobał, wiadomo że lepszy rydz niż nic a tu dziś proszę
Gratulacje
Chwal się ;p


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
ann lee no własnie moi też i tez nie jest to na moje nerwy.
Teściowa znowu prowadzi taki tryb życia co by można było nazwac wegetacją, zero wyjść, zero przyjemności, bardzo oszczędna. By mi to nie przeszkadzało, ale ona wymaga bym ja tez tak żyła! Ona mi wypominała słoiczki z jedzonkiem dla dzieci, wypomina ciuszki. Wiecznie coś nie pasuje, a to za ładnie dzieci ubieram na działkę, a to za dużo ciuchow. nawet jak hulajnogę kupowaliśmy i wymyśliłam, że dziadki się zrzuca zamiast bzdury kupować, to ona się nie zgodziła. Kupiła bzdurę, składaliśmy się z moimi rodzicami. Najśmieszniejsze to, że oni nie sa biedni! Na sylwka tez nie powinniśmy chodzić tylko siedziec z dziećmi, oni całe życie nie chodzili to i my nie mamy. Ona chetnie dzieci mi popilnuje, ale nie w sylwka. Przeciez nam nie sa potrzebne wyjścia, powinniśmy wegetować w domu jak ona. Najgorsze, że mój mąż ma duzo jej cech, też jest mega sknerą i ciężko z nim żyć:/
Teraz w sierpniu będzie wesele w męża rodzinie (w zakopcu), teściowa nie chce słyszeć, że ja dzieci nie zabiorę, przeciez ona juz wszytsko zaplanowała. My do Zakopca mamy 12 godzin autem, albo 15 pociągiem. No i tocze boje z nią. Zresztą ja calego tego wypadu nie widzę, tyle godzin się tłuc, wydać na paliwo 800zł, prezent, sukienka. Dzieci nie zabiorę, zostawić tez nie mam jak, taki wypad to minimum cztery dni:/
Ee ja bym wogóle nie jechała ;p
mamy wesele teraz 100km stąd, i chyba nie jedziemy. Jeżeli będzie autobus dla rodziny to się skusze, ale nie widzi mi się i kupić sukienkę i wydać na prezent albo koperta i jeszcze paliwo, tłuc się przez całą warszawę (już bym wolała 200km ale trasą) i jeszcze nie skosztować % i wracac padniętym nad ranem


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
S


Kardashi, lacze sie w bolu. Moja corka po swietach miala faze tygodniowa na bycie zolza. Wszedzie wlazila, drapala mnie, ryczala, chciala jesc a jak jej dawalam to darla sie jakby ja obdzierali ze skory. Nie chciala spac w dzien, balaganila na zlosc ale najgorsze bylo to darcie sie.




I dzisiaj zatakowala nas zima. Sypie od 6 godzin nieustannie. Malvinka oszalala na dworze, rzucala sie w snieg, jadla go, biegala, chciala robic fikolki, podskakiwala. Tyle szczescia
Haha pokaż nam Mal

Mam nadzieje że i u nas po tyg przejdzie. Po południowej drzemce bylo trochę lepiej. i klockami się pobawila i z babcią posiedziała.Tylko usypianie 50 min
Wczoraj jak ją odbieralam od rodziców to mama mowila że grzeczna była i widziałam taka radosna, śmiala sie i przytulała. Przyjechałyśmy do domu i się zaczęło. Były dwie dziewczynki 7 i 5 letnie. I wyrywała im wszystkie swoje zabawki, nie pozwalała usiaść na żadne swoje krzesełko i sama siadała na dwóch na raz albo mi kazała siadać. Był krzyk i pisk. Pierwszy raz się tak zachowywała. I od tamtego momentu zołza w pełni,
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:03   #1851
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

jeny laza mi tutaj i zapomniałam co komu napisać spróbuje od poczatku dziekuje za achy i echy
kardashi i araczki amelia ma 1000 pomysłów na min niejeden chłopak od niej grzeczniejszy
szkurde......

cate_ gratuluje pisz jak sie czujesz i który to juz tydz

Szaja ja Ami przemycałam w soku nalałam jej do butelki troche soku wlałam syrop i włala Ami nawet nie poczuła

araczki przydmuchaj troche tego sniegu plizzzzz i obowiazkowo malwi chcemy

veluto na poczatku jest ciezko ale pamietaj ze mała to wyczuwa spróbuj byc silna i szybko obydwie zapomnicie (ami jak wystawie cyca i pwoiem chcesz mleka to sie zawstydza i mówi neee mama)

ona rozumiem twój bół z tesciami niestetey dostaje sie ich w pakiecie z meżem podmuchaj guzala

bydgos u nas by to było nie do przyjecia zeby nie dostac sie do lekarza tymbardziej do pediarty przeciez na lody a ni na kawe sie tam nie idzie
kolejki jedynie chyba sa do kardiologa o reszcie nie słyszałam no moze w jakis klinikach okulistycznych to tak


szlaony szczesciaro P mam nadzieje ze za nas sie tez wybawiłas

silpe współczuje - trzymam kciuki za pozytywne wyniki

Szaja daj namiary na ksiazke !!!!!!!!


a ja chyba was przestane czytac

któas z was poisała o luznej kupie i odparzeniu i włala ami dzis luzniaka pusciła i tyłek odparzony nic nowego nie dawałam ale ona namietnie wszystko w paszczy ma a najbardziej kocha jesc kredki bo nimi dojdzie do 5

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

Mam nadzieje że i u nas po tyg przejdzie. Po południowej drzemce bylo trochę lepiej. i klockami się pobawila i z babcią posiedziała.Tylko usypianie 50 min
Wczoraj jak ją odbieralam od rodziców to mama mowila że grzeczna była i widziałam taka radosna, śmiala sie i przytulała. Przyjechałyśmy do domu i się zaczęło. Były dwie dziewczynki 7 i 5 letnie. I wyrywała im wszystkie swoje zabawki, nie pozwalała usiaść na żadne swoje krzesełko i sama siadała na dwóch na raz albo mi kazała siadać. Był krzyk i pisk. Pierwszy raz się tak zachowywała. I od tamtego momentu zołza w pełni,
przejdzie jej ale zaniedługo bedzie cie czekała inna atrakcja nasladownictwo
u mnie byl 10 laetni kuzynek chciał ja rozbawic i wiesz biegał po domu właził na łozka udawał ze spada na nastepny dzien Ami próbowała robic to samo i sie głosno smiała nam tez sie kazała głosno smiać
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:08   #1852
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość




---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------



przejdzie jej ale zaniedługo bedzie cie czekała inna atrakcja nasladownictwo
u mnie byl 10 laetni kuzynek chciał ja rozbawic i wiesz biegał po domu właził na łozka udawał ze spada na nastepny dzien Ami próbowała robic to samo i sie głosno smiała nam tez sie kazała głosno smiać
Naśladownictwo mamy już z miesiac czasu albo i dłużej
Wolę to niż etap zołzy.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:47   #1853
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas naśladownictwo tez jest od dawna. Szymon nasladuje caly czas starszego brata, chce być taki jak on, robić to co on. Czesto się źle dla niego kończy, Michał szczupły, zwinny, szymon zbity, mniej sprawny. U nas teraz jakiś głupkowaty okres, że nie daje się ubrać. Strasznie to denerwujące. Po kąpieli lata na golo, jak chce go ubrac to wrzask, wyrywanie, wyginanie. Już kilka dni to trwa. Strasznie męczące, zwłaszcza jak trzeba odprowadzić lub odebrać Michała z przedszkola i dwojkę ubrać, plus siebie. Dodatkowo mamy fazę bicia, jak zrobię coś po jego myśli to mnie zbije i idzie z paczem do drugiego pokoju, trzaska drzwiami. Potem się drze bo wyjść nie może.

A co do lekarzy to u nas brak numerków to norma. Jutro ide, ale rejestrowałam się w piątek. Czasmi jak rano uda się dodzwonić to zostaje jakiś numerek, ale w okresie choróbsk to nawet na nastepny dzien numerków już nie ma.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:47   #1854
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

a no pooochwalę się
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0583.jpg (122,9 KB, 74 załadowań)
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:51   #1855
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

u nas ostatnio etap "NIEEE" i wymuszania płaczem. łzy na zawołanie, zespół flaka gdziekolwiek akurat jest (nocnik, schody, podłoga), staramy się ignorować, odwracać uwagę i w końcu się uspokaja.

poza tym próbuję po raz kolejny wprowadzić jakiekolwiek mleko, żeby mogła jeść normalne śniadanie z mlekiem jako popitka (ewentualnie kakao) lub płatki. kupiliśmy na początek nestle junior waniliowe i codziennie rano aż do skończenia paczki jest plan, zeby jej to mleko dawać. wczoraj wypiła 1/4, dziś tylko kilka łyków. generalnie nie chce. ale niech się przyzwyczaja. jak nie wyjdzie z tym, to spróbujemy kakao.

moje noworoczne postanowienie to podszkolić się w gotowaniu. Ewci smakowała moja brokułowa, jutro planuję pomidorową. czy Wasze dzieci jedzą zupę i 2 danie? czy tylko gęstą zupę albo tylko 2?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
A co do lekarzy to u nas brak numerków to norma. Jutro ide, ale rejestrowałam się w piątek. Czasmi jak rano uda się dodzwonić to zostaje jakiś numerek, ale w okresie choróbsk to nawet na nastepny dzien numerków już nie ma.
a u nas dla odmiany nie rejestrują z wyprzedzeniem. bardzo trudno jest się załapać do zdrowych, najlepiej być przed 8 pod przychodnią i od razu z dzieckiem, co jest średnio wykonalne, gdy dziecko śpi do 8, a od miesiąca mam ten luksus
do chorych trochę łatwiej, ale z kolei trzeba rano wisieć na telefonie.
Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
a no pooochwalę się
nówkę dostałaś? super kolorek
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 21:57   #1856
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

To i ja dodam parę świątecznych fotek
1- z mamą po wigilii
2- nienawidzę mieć coś na głowie
3 - u kochanej teściowej
4 - to ja spadam na zakupy, ps. warga rozwalona w 1-szy dzień świąt podczas zabawy, dużo krwi było ale i szybko się zagoiło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3614a.jpg (97,2 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3618a.jpg (75,7 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3627a.jpg (103,7 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3654a.jpg (127,2 KB, 62 załadowań)
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2012-01-02 o 22:08
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:03   #1857
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Margo, tak, jest nowy,kolor jest ekstra

Moje dziecko oszalało na punkcie bujawki... mamy ją zawieszoną w domu i nagle budzi się w nocy z histerycznym płaczem krzycząc dramatycznie: bu-bu-buuujuuu !
echh, a jak ją chowamy to z kolei tak żałośnie jej szuka... nie da rady jej nie pobujac...nawet o 3 w nocy
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:05   #1858
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
a no pooochwalę się
wow super
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas ostatnio etap "NIEEE" i wymuszania płaczem. łzy na zawołanie, zespół flaka gdziekolwiek akurat jest (nocnik, schody, podłoga), staramy się ignorować, odwracać uwagę i w końcu się uspokaja.

poza tym próbuję po raz kolejny wprowadzić jakiekolwiek mleko, żeby mogła jeść normalne śniadanie z mlekiem jako popitka (ewentualnie kakao) lub płatki. kupiliśmy na początek nestle junior waniliowe i codziennie rano aż do skończenia paczki jest plan, zeby jej to mleko dawać. wczoraj wypiła 1/4, dziś tylko kilka łyków. generalnie nie chce. ale niech się przyzwyczaja. jak nie wyjdzie z tym, to spróbujemy kakao.

moje noworoczne postanowienie to podszkolić się w gotowaniu. Ewci smakowała moja brokułowa, jutro planuję pomidorową. czy Wasze dzieci jedzą zupę i 2 danie? czy tylko gęstą zupę albo tylko 2?
moja strasznie nie lubi pić mleka ani kakao, jedynie kaszki je na śniadanie, kolację albo płatki na mleku.
Co do obiadu to zawsze je zupę i drugie danie. Tzn drugie danie gdzieś 2 godziny po zupce. Choć nie zawsze zje całą porcję drugiego dania czasem parę kęsów, a zupkę chętnie całą miseczkę. W ogóle mała uwielbia zupy, po mamie.
__________________
Wiktoria

Ząbki
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:09   #1859
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
czy Wasze dzieci jedzą zupę i 2 danie? czy tylko gęstą zupę albo tylko 2?
albo jedno,albo drugie,albo oba, ale z przerwą 1-godzinnąpomiędzy.

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
To i ja dodam parę świątecznych fotek
1- z mamą po wigilii
2- nienawidzę mieć coś na głowie
3 - u kochanej teściowej
4 - to ja spadam na zakupy, ps. warga rozwalona w 1-szy dzień świąt podczas zabawy, dużo krwi było ale i szybko się zagoiło
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 22:23   #1860
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

u mnie trudno o dwa dania, nawet z przerwą, bo pierwsze musiałaby jeść bardzo wcześnie albo drugie bardzo późno (jak wstanie po drzemce). nie mieściłoby nam się 2 śniadanie albo podwieczorek.

Buziaczek- Wiki fanka samochodzików?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2012-01-02 o 22:25
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.