Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 08:40   #2281
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

U nas obcinanie lajtowe, najpierw ja obcinam a potem młoda w łapki dostaje nożyczki (na moich kolanach) i udaje, że mnie obcina

Poszła zołza o 23 spać, i to ze mną! spała do 8:30 bez jedzenia, bez przewijania, mąż spał na karimacie w kuchni Bo jak wszedł spać do pokoju, spojrzał na łóżko na którym Agata rozwalona tak, że nawet ja na samym skrawku, to zrezygnował
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 09:12   #2282
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Mięliśmy mały wypadek. Łukasz zamykał drzwi do swojego pokoju,Luiza trzymała paluszki między nimi a futryną i zmiażdżył je trochę. Czuł opór, ale dalej zamykał . Mała się rozdarła. Mąż wpadł do przedpokoju i otworzył je szybko. Myślałam, że gówniarza rozniesiemy Lusia dlugo płakała, paluszki jej troche spuchły. Posmarowałam je Altecetem i po jakimś czasie było już lepiej. Na szczęście nie sa złamane, bo chwyta już normalnie przedmioty.
o matko jedyna

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
kardashi jak bys sie jednak na coś zdecydowała to daj znac , rano bede chciała złożyc zamówienie na ten sweterek . wiem że szału nie ma , zawsze to w stacjonarnych jest wiecej , no ale...trzeba sie śpieszyc za nim wszystko wykupią
w sumie dzieki Tobie wypatrzyłam takie cudo ja tam w zarze nigdy nie kupowałam , raczej tylko HM i CA .
Dzięki, Słońce, ale nie będę nic brała Też myślałam o takim swetrze, tylko bez tych wzorów, ale nie widze w niemieckiej zarze
Musze chyba poszukac czegoś innego na wiosnę, albo poczekać na nową kolekcje, bo nigdzie nie ma tego plaszczyka


Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
w norweskiej tylko takie cos znalazlam
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LBOW%2BPATCHES
a sweterek sliczny!!

Widziałam i ten ale to zimówka i z większego działu, my jeszcze na baby girl jesteśmy
Dzięki


u nas kiepska noc znów.. Blanka złapała wirusa, grasuje u nas rozwolnienie i rzyganie.. rzyganie było przedwczoraj, a dziś w nocy rozwolnienie
Chyba z 6 razy ją przebierałam..
teraz przeszło i poszła z Tż na sanki. Dowaliło tyyyle śniegu! a ja chora..

Kochane jak macie gdzieś jeszcze u siebie Zare, to proszę zerknicie na ten płaszczyk dla Blanka w rozmiarze 24-36 miesiecy
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:11   #2283
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
lea a ja bym cie widziała w czyms innym
http://images.makingmadness.com/imag...ecrets/343.jpg

albo za japonke
fajna, też myślałam o Indiance, ale musiałabym strój uszyć/kupic, bo nie mam niczego,co można by wykozrystać.
jutro jade do miasta, to jeszcze do jakiegos lumpka skoczę.

wciąż sypie śnieg.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:03   #2284
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Szaja, ta Twoja lista wyprawkowa bardzo popularna Nawet na watku mam majowo-czerwcowych 2012 ją znalazłam, zresztą dodałam sobie do zakładek

A u Maćka od piątku gorączka. Byłam u lekarza, dr powiedziała że najprawdopodobniej trzydniówka bo ostatnie dni dużo dzieci do niej przychodzi albo z gorączką albo już z wysypką. Mam nadzieję że dziś się skończy bo nocki mnie wyczerpują

Lea, też obstaję za czarownicą, ewentualnie jakąś cyganką. Do tej peruki tylko chustkę na głowę przewiązać. Tez nieskomplikowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3941Z_a.jpg (35,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 60621.jpg (35,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1902068-1-1-0.jpg (23,7 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6069535474c77fc9579743.jpg (26,9 KB, 6 załadowań)
ałła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 11:22   #2285
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam dziewczyny po długiej przerwie...
Na swoje usprawiedliwienie powiem ,że jestem kolejną przedstwicielką "czarnej serii" na wątku - również rozstałam się z TŻ, mój to coś tak 2w1 - Kropkowy + Joliny Będzie rozwód ....Ach dużo by opowiadać, ale to nie na forum, w każdym razie za długo byłam hmm...naiwna i rok walczyłam o rodzinę, a on dalej swoje klocki i w końcu pękłam...Zaczynam życie od nowa...przynajmniej postaram się.

Dobrze,że mam Zosię, bo ja zbyt silna psychicznie nie jestem (nie byłam- teraz się wzmocniłam). A Zosia jest kochana Proste słowa mówi, z dłuższych pierwsze sylaby...kontaktu z ojcem nie zabraniam (zawsze będzie jej ojcem,a jest do niego przywiązana) bez względu na relacje między nami - wręcz przeciwnie, kiedy tylko chce może ją brać. Na razie jest to przeciętnie 2 razy w tygodniu.
Cóż, będę zaglądać teraz częściej Jesli mnie przyjmiecie cholernie się stęskiniałamz za Wami, tu jest tak... swojo

EDIT: zostałam wykluczona z klubu, czy jest nowy? Jeśli tak, to poproszę o zaproszenie
__________________
Zosia
26.06.2010

Edytowane przez kasiaaX
Czas edycji: 2012-01-18 o 11:35
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:06   #2286
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cześć

Wiktor został jeszcze u rodziców więc miałam leniwy poranek no i nauczył się tam nowego słówka: pes (pies) a po drzemce przywita księdza na kolędzie

u mnie coraz więcej śniegu

bydgoś w paluszki Lusi

szaja za dwójki

edzia za odstawienie smoka i picie z kubka, sytuacja z teściową nieciekawa ale postaraj się tyle nie stresować, szkoda na nią twoich nerwów

margo fajnie, że Ewci coraz lepiej idzie z pływaniem a co do obiadków to Wiktor uwielbia wszelkie pulpeciki. Zazwyczaj robię z mielonego z indyka i gotuję w bulionie lub sosie pomidorowym/koperkowym/pieczarkowym i daję tam różne starte warzywka np marchew i pietruszkę/paprykę/cukinię/groszek z kukurydzą itd

justin zdrówka dla Ciebie

ałła zdrówka dla Maćka

lea popieram pomysł ałły - myślę, że cyganka będzie pasować do peruki

kasiax trzymaj się kochana i życzę dużo siły

silpe sweterek śliczny
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:10   #2287
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Margo-hehe,jeszcze trochę i będziesz musiała jej malować

My obcinamy po kąpieli(wtedy są miękkie= szybciutko i sprawnie) jakaś bajka,3min i po sprawie
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 12:29   #2288
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

a jeszcze miałam napisać o paznokciach

u nas w miarę bezproblemowo ale muszą być zachowane pewne warunki: włączone baby tv + przy obcinaniu pazurów u nóg paluszki do jedzenia (bo Wiktor uwielbia a normalnie mu nie daję) i ja obcinam cążkami z canpola - dużo szybciej i dla mnie wygodniej niż nożyczkami. Jak sam je dorwie to udaje, że sobie obcina
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:51   #2289
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

panna migotka juz nie pierwszy raz zauważyłam podobienstwo słów miedzy naszymni dziecmi - pes dokładnie jak Gabi

zdrowia dla zawirusowanych

obcinanie paznokci u nas bez udziwnien na spokojnie , normalnie ..

Pokaże wam jeszcze foto z wczoraj , jak to Pes próbował Gabi na sankach wozic aż w koncu zrobił to po swojemu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (35,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (26,8 KB, 50 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 12:53   #2290
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po długiej przerwie...
Na swoje usprawiedliwienie powiem ,że jestem kolejną przedstwicielką "czarnej serii" na wątku - również rozstałam się z TŻ, mój to coś tak 2w1 - Kropkowy + Joliny Będzie rozwód po 2,5 roku małżeństwa. W tym tygodniu załatwiłam pewne sprawy majątkowe, a mianowicie rozdzielność majątkowa i podział majątku (tego co zostało raczej), czekam na następną wypłatę, bo z kasa krucho i wniosek o rozwód. Na razie prace mam, mieszkam u rodziców (całe szczęście, bo by mnie wykończył psychicznie na tzw. swoim, a tak to sie hamował troszkę). Ach dużo by opowiadać, ale to nie na forum, w każdym razie za długo byłam hmm...naiwna i rok walczyłam o rodzinę, a on dalej swoje klocki i w końcu pękłam...Zaczynam życie od nowa...przynajmniej postaram się.

Dobrze,że mam Zosię, bo ja zbyt silna psychicznie nie jestem (nie byłam- teraz się wzmocniłam). A Zosia jest kochana Proste słowa mówi, z dłuższych pierwsze sylaby...kontaktu z ojcem nie zabraniam (zawsze będzie jej ojcem,a jest do niego przywiązana) bez względu na relacje między nami - wręcz przeciwnie, kiedy tylko chce może ją brać. Na razie jest to przeciętnie 2 razy w tygodniu.
Cóż, będę zaglądać teraz częściej Jesli mnie przyjmiecie cholernie się stęskiniałamz za Wami, tu jest tak... swojo

EDIT: zostałam wykluczona z klubu, czy jest nowy? Jeśli tak, to poproszę o zaproszenie
Witaj kochana

Trzymaj sie dzielnie!
i ucałuj Zosię! No i pochwal nam się nią :ehen:!


co do obcinania paznokci to u nas różnie. ALe często sadzam na kolana i mowię że trzeba zrobić manicure Sama daje mi po paluszku i się patrzy jak ro robię
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:26   #2291
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31621540]

ps. Maksiowi tak się spodobała peruka, że chce się na bal za dziewczynke przebrac. ale chyba jednaj pozostaniemy przy kowboju.
Tymek pójdzie na bal do mojego przedszkola, będzie Kłapouszkiem. [/QUOTE]

Czarownica ok

Ale Maksiu podobny jest do Ciebie. W tej peruce wyglądacie tak samo

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


u nas kiepska noc znów.. Blanka złapała wirusa, grasuje u nas rozwolnienie i rzyganie.. rzyganie było przedwczoraj, a dziś w nocy rozwolnienie
Chyba z 6 razy ją przebierałam..
teraz przeszło i poszła z Tż na sanki. Dowaliło tyyyle śniegu! a ja chora..

Kochane jak macie gdzieś jeszcze u siebie Zare, to proszę zerknicie na ten płaszczyk dla Blanka w rozmiarze 24-36 miesiecy
Zdrówka dla Was

Jak będę to zobaczę


Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po długiej przerwie...
Na swoje usprawiedliwienie powiem ,że jestem kolejną przedstwicielką "czarnej serii" na wątku - również rozstałam się z TŻ, mój to coś tak 2w1 - Kropkowy + Joliny
Witaj i trzymaj się


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Pokaże wam jeszcze foto z wczoraj , jak to Pes próbował Gabi na sankach wozic aż w koncu zrobił to po swojemu
Super


Lusia ucałowana od ciotek
U nas tez spadło troszkę śniegu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT1429.jpg (87,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT1445.jpg (84,5 KB, 60 załadowań)
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 14:43   #2292
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kaasiax - witaj ponownie, po przejściach, ale silniejsza. pokazuj córę

Bydgoś - jak się czujesz przerośnięta przez syna?

Silpe - to musi być fajnie obserwować wspólne zabawy Benka i Gabi, Twoich fot nie pokażę małżowi, bo to by był kolejny argument dla mojego małża, żeby kupić psa :P

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Margo-hehe,jeszcze trochę i będziesz musiała jej malować
mam nadzieję, że nie. jak widzę moje przedszkolaki z lakierem schodzącym z paznokci, to zawsze myślę, któa matka na coś takiego pozwala...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:11   #2293
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

o kasik mam ndzieje ze teraz juz u was bedziespokojnie pokazuj zoske

co do paznokci to działka tż
sadza ja na kolanach i cyk pyk obciete a u nog obcinalismy tylko raz albo dwa jakos jej powoli rosną

bydgos to moja zmora w domu krzycze by uwazali na Ameli bo dzieci maja własnie predyspozyje do wkladania paluchów miedzy drzwi itp
bidny łukasz sie nasłuchach
zdiecia sa super no i powiem ci ze łuki ci wyrósł jak nie wiem zreszta na tych fociach nie wyglasz na ich mame

kardashi oby choróbsko poszło , hmm w gliwicach jest zara podpytaj kropke

silpe zdiecia obłedne

u nas od wczoraj pada Amelia dzis zasneła o 2 ide ja zaraz budzic z tz prawie 2 godz na dworze była mam pare fotek co ten mały rozbójnik wyprawiał kładła sie na snieg i orły robiła

panna brawo za nowe słowo

u mnie wczoraj Amelia zamienila mielonego na parówke wogóle płakała bo zupy nie miałam i jak ona sie kłociła tymi ciupenkimi raczkami tak machała i mówi
mama dam ami ziupe i tu płacz
ja: kochanie ale dzis mama nie zrobiła zupki dzis jest mielony kapustka
A: nie ciem i zakrywa usta reka cigle płacz
J: a wiesz mam ta dobra kiszone kapuche która wyjadałas ze słoika pamietasz
A: no i kiwa głową
J: chcesz
A: ne ciem ziupe tu straszne oburzenie
J: ale nie mam zupy
A: a jeśt idzie do zmrazalnika i kaze mi go otworzyc patrzy do szuflad i znów ryczy
A: mamo ni ma Ziupy ić pup Ami ziupe

ja nie wiem co te moje dziecko ugryzło ale ona musi miec codziennie zupe inaczej drugiego dania nie zje ja jej tego nie uczyłam

zreszta ona jest strasznie za tatusiem nawet potrafi mnie wygonic do domu wczoraj jak wyszłam z nia na spacer i dołąćzył tz pokazała mi drzwi z klatki i mówi Ić mam tam ić
mówie ami ale mam chce tu byc z wami
ne mama ić ami tata bawi

strasznie mówi po slasku

aaa wczoraj zagadywała kobicie w tesco
o ciape mam widzis
Pani odp no super fajna
oo siaik (szalik) ne mam (zgubił sie w małym tesco TZ poszedł szukać znalazł) expedientka no tatus ci znajdzie zaraz
i kutke mam - ex ale ładna

siedziała w koszyku i tak cos tam grzebie grzebie i wola iii ooo taki siociek exp smakuje ci
ami tat

i naraz słyszymy zasiadźiła mama ziarko so dźien podewała

ona sie wszystkim chwali nie ma zachamowan tylko sie modliłam co by nie zaczeła w nosie dłubac

wstała królewna idem obiad jej dac i wybywamy do siory na kawe

aaa i my dalej jestesmy bez smoka !!!!!!!!1

baterie mi w klawiaturze padaja sorki za pogubione literki
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-01-15 o 15:14
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 17:25   #2294
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Margo-hehe,jeszcze trochę i będziesz musiała jej malować

My obcinamy po kąpieli(wtedy są miękkie= szybciutko i sprawnie) jakaś bajka,3min i po sprawie
my po kapieli to mamy mega ryk bo z wody go nie moge wyciagnąć siedzialby tam najlepiej cały czas...wiec jest szybkie ubieranie z walka i robienie mleka i usypianie
Ale coż nie można miec wszystkiego,adrian nie je w nocy, nie używa smoczka ,odstawil sie bezproblemowo od piersi ,wiec muszę powalczyc z pazurkami.. no i z myciem zębów...ale jak na ferie pojade do kolezanki to wszystkiego sie z dziecmi nauczy,nocnikowania i mycia ząbków...am zamiar tam posiedziec ok 14dni wiec sie wyedukujemy
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:15   #2295
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

cześć
gratulacje dla Agatki za zębiska i dla Amelii za zasypianie bez smoka i picie z kubeczka.
buziaki dla Lusi w paluszki i dla chorowitków Blanki i Maćka
Gabi super się z psem bawi na śniegu, sama zazdroszczę
Lea, a że tak zapytam, ile Ty masz lat? chłopaki super, Maksiu bardzo do Ciebie podobny, a Tymek słodziutki jako kłapouszek.

więcej zapomniałam.

dziękuję za komplementy w imieniu mojego syna
dzisiaj mieliśmy kolędę. Tymon zero stresu. cześć dał i zaczepiał księdza.
śnieg spadł i na sankach byliśmy. mąż zgubił Tymona, tak ostro zakręcił że ten spadł, a sekundę wcześniej mu mówiłam, żeby nie tak gwałtownie bo go zgubi ,to nie, musiał się przekonać. z chłopami jak z dziećmi.

szaja mogłabyś mi zaproszenie do klubu wysłać, bo niekiedy chciałabym coś tam naskrobać, niekoniecznie do publicznej wiadomości.
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:33   #2296
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po długiej przerwie...
Na swoje usprawiedliwienie powiem ,że jestem kolejną przedstwicielką "czarnej serii" na wątku -
bardzo mi przykro.
oby było tylko lepiej.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Pokaże wam jeszcze foto z wczoraj , jak to Pes próbował Gabi na sankach wozic aż w koncu zrobił to po swojemu


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
U nas tez spadło troszkę śniegu.
śliczne foty.

Cytat:
Napisane przez Papierowka1 Pokaż wiadomość
Lea, a że tak zapytam, ile Ty masz lat? chłopaki super, Maksiu bardzo do Ciebie podobny, a Tymek słodziutki jako kłapouszek.
za 2 miechy skończę 29.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:45   #2297
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dziewczyny, podczytałam tylko, pooglądałam fotki bo padam.
W dzień młoda taki cyrk odwaliła nie wiem o co, że jak doszłam do teściowej to tylko Agatę wepchnęłam w jej ręce, a ona widząc moją minę ani nie spytała co jest A ta się rozebrać dała i do mnie na ręce od razu.

Nie wiem, co to było, ale histeria taka że pewna byłam, że ludzie z przystanku policję wezwą. Normalnie jakbym dziecko ukradła

Nie spała dzisiaj bo nie chciała.

Wieczorem rozpalam w piecu - dymi się tak, że czarno, 2 okna otwarte i też tlyko czekam kiedy straż pożarna wpadnie Okazało się, że mój szanowny zamknął komin!

A z ciekawych wieści - to, co teraz napiszę to debilizm totalny, ale... albo się wwkręcam albo zaszłam w ciążę okres miałam 2 stycznia, ale dopiero tabsy odstawiłam i możliwe, że dzień po zaszłam absolutnie nie testuję teraz, nie ma sensu, ale mam 2 takie charakterystyczne dla mnie objawy że szok - sutki mnie bolą MASAKRYCZNIE i jestem ciągle, że tak powiem, mokra. Przy obu ciążach tak miałam od razu.

Jeśli dobrze zgadłam, to będę chyba jedyną wizażanką, która tak wcześnie objawy miała

Pomijam, że to naprawdę głupota totalna
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:48   #2298
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

szaja dzięki.zaakceptowałam, nawet coś tam napisałam i wyszłam. teraz nie mam w skrzynce wiadomości od Ciebie i nie mogę wejśc do klubu, to coś z wizażem czy ja coś nie tak zrobiłam?
lea bardzo młodo wyglądasz, ja w tym mies 31
aaa zapomniałam kaszpirku najlepszego:r oza:
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:49   #2299
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;31620098]:
wpadła jak burza,smaka narobiła,i poszła.

miło Cię widzieć. pokaż dziewczynki.

[/QUOTE]


A proszę bardzo


U nas z obcinaniem różnie. Zależy od humorów. Czasem idzie gładko a czasem nie idzie wcale.

Bydgos jestem w szoku jaki kawał faceta z Łukasza Jak czytałam co piszesz o nim, to sobie wyobrażałam, że góra do ramion ci sięga

Kasia czarna seria jakaś czy co? Uściski. Trzymaj się dzielnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 192.jpg (62,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 193.jpg (65,0 KB, 46 załadowań)
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 21:05   #2300
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Papierówko, na górze forum masz taką ikonkę WIZAŻANKI - kliknij, pokaże ci się słowo KLUBY, klikasz i tam powinien być nasz klub

A, ja we wrześniu 33

Sparkly, córcie dwujajowe, prawda? przestały być identyczne co nie zmienia faktu, że urocze
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:08   #2301
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dzięki dziewczyny za życzenia

Dzieci pokazujecie cudne, jak zawsze!

Faktycznie, jakaś czarna seria z tymi popapranymi TŻtami
Trzymajcie się dziewczyny!

A my po południu byliśmy w Galerii.
Bruno oczywiście wszędzie pędem, wszystko dotknąć...
Dobrze,że dziadek się zajął, a my z mamą troszkę pobuszowałyśmy po sklepach

Kupiłam małemu jeansy w Reserved, rozmiar z metki 68 (3-6m) , a lekko za długie na niego.
Pierwszy raz spotykam się z tak potyrtaną rozmiarówką. Nie pytajcie jak wyglądały te 12-18m.

No i moje ukochane bodziaki w Tesco. Białe,bez rękawków.

Sobie też kupiłam, a co!
Bluzkę i ocieplane botki ( te w razie ciągnięcia sanek,takie nie ślizgające się, bo moje kozaki nie dają rady).

Bruno padł mi o 19.05! Nie pamiętam kiedy miałam taki długi wieczór
Chyba codziennie będę tam z nim jeździć.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:15   #2302
Papierowka1
Raczkowanie
 
Avatar Papierowka1
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: za mostem
Wiadomości: 125
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31641438]Papierówko, na górze forum masz taką ikonkę WIZAŻANKI - kliknij, pokaże ci się słowo KLUBY, klikasz i tam powinien być nasz klub

A, ja we wrześniu 33

Sparkly, córcie dwujajowe, prawda? przestały być identyczne co nie zmienia faktu, że urocze [/QUOTE]

sprawdzałam na wszelkie możliwe sposoby, nie należę. muszę do nich napisać, bo mi zaproszenie ukradli, a mój wpis jest
Papierowka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:16   #2303
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;31640860]Dziewczyny, podczytałam tylko, pooglądałam fotki bo padam.
W dzień młoda taki cyrk odwaliła nie wiem o co, że jak doszłam do teściowej to tylko Agatę wepchnęłam w jej ręce, a ona widząc moją minę ani nie spytała co jest A ta się rozebrać dała i do mnie na ręce od razu.

Nie wiem, co to było, ale histeria taka że pewna byłam, że ludzie z przystanku policję wezwą. Normalnie jakbym dziecko ukradła

Nie spała dzisiaj bo nie chciała.

Wieczorem rozpalam w piecu - dymi się tak, że czarno, 2 okna otwarte i też tlyko czekam kiedy straż pożarna wpadnie Okazało się, że mój szanowny zamknął komin!

A z ciekawych wieści - to, co teraz napiszę to debilizm totalny, ale... albo się wwkręcam albo zaszłam w ciążę okres miałam 2 stycznia, ale dopiero tabsy odstawiłam i możliwe, że dzień po zaszłam absolutnie nie testuję teraz, nie ma sensu, ale mam 2 takie charakterystyczne dla mnie objawy że szok - sutki mnie bolą MASAKRYCZNIE i jestem ciągle, że tak powiem, mokra. Przy obu ciążach tak miałam od razu.

Jeśli dobrze zgadłam, to będę chyba jedyną wizażanką, która tak wcześnie objawy miała

Pomijam, że to naprawdę głupota totalna [/QUOTE]

witam w klubie ostatnio ami taka sama nic jej nie pasi ciagle ona siama itp nawet potrafi odepchnac


no fajnie ci chlop zrobił

powiem ci cos my amelie produkowalismy 19 sierpnia a 25 ja juz wiedziałam ze jestem w ciazy bo moj organizm inaczej sie zachowywał czytałam ze to niemozliwe ze za szybko i ze sie wkrecam 6 wrzesnia miałam miec @ i juz go nie dostałam

wiec wcale bym nie była zdziwiona zreszta ty sie musisz na wrzesien z ta ciaza załapac
oj i znam takie ktore mimo tabsów zaszly np moja kuzynka
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:17   #2304
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Aa i jeszcze:

Bez tabsów jestem już drugi cykl.
W tym cyklu niby powinno coś zaowocować (mąż akurat był w domu).
@ przepisowo powinnam dostać wczoraj, choć po tabsach to już sama nie wiem.
Tylko, że...zero objawów! Syski nie bolą,są miękkie. Sutki troszkę swędzą. Bólów brzucha ZERO.Całkiem inaczej jak przy Brunie.
No nic, pewnie jutro ta paskuda przyjdzie.

Niby to nic, mam czas, chciałam zajść na wiosnę.
Tylko, cholerka, rzadko męża mam w domu. A jak już się zjawi w odpowiednim czasie to nie znaczy, że od razu się uda.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:21   #2305
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

Bydgoś - jak się czujesz przerośnięta przez syna?

.
Już sie przyzwyczaiłam Ale tak dziwnie jak dziecko cie przerasta

lea, zapomniałam - Tymek wygląda super w przebraniu. I jaki radosny jest

szaja, myślisz, że już ciąża?
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:24   #2306
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

kaszpirek pozycze ci mojego :P on to zawsze chetny na mizianie


uwaga dzis tesc zabłysnął wkurzyłam sie okropnie bo nie ma Ami kombinezonu nie powiem juz kto miał kupic ale wiem ze kuba miał za mały doł z kombinezonu wiec wysłałam tż bo owa rzecz przywiózł i pasuje jak ulał na Ami narazie moze być chce jej kupic cały bo ona sie po sniegu kula

kuba byla na sankach i tz mówi o to ja podjade ami po sanki bo nie ma w teco sa po 40 dychy tesc wyciagnął 40 zł i powiedział to kup smerfetce te sanki


dzis ami sie sama wypudrowała i do tego sama sie wystraszyła bo robilismy na sniegu orzełki i jej snieg do buzi wpał chciała go wyciagnąć a rekawiczki pełne sniegu wiec sobie na leząco buzie wypudrowała hahaha bidna sie wystraszyła i płakała
nawet sie dziadkowi skarzyła ze dziadzio buzia buzia śneg ała hahah bidulka moja

w załaczniku mam ami jak wpierdziela swojska kapuche i zdiecie z rana

orzełki pokaze jutro bo mi komórka padła

aaa i dalej jestesmy bez smoka ona sie nawet o niego nie upomina poprostu jakby go nie było zasneła o 21.30 , pewno znów o 2 w nocy pobudka na mleko

zdiecie nie ostre ale chciałam pokazac policzka zaznaczam ze one nie sa szorstkie, ani suche
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jjjj.jpg (133,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00021.jpg (75,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00005 (2).jpg (57,5 KB, 38 załadowań)
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014

Edytowane przez Edzia400
Czas edycji: 2012-01-15 o 21:28
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:28   #2307
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa jednak jeszcze sporo przejść przede mną... ale dobrze być znowu z Wami
Moja Zońka w Święta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.12.,jpg.jpg (35,7 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.12.1jpg.jpg (32,1 KB, 60 załadowań)
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:30   #2308
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
A proszę bardzo

ale masz sliczne te dziewczynki

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za ciepłe słowa jednak jeszcze sporo przejść przede mną... ale dobrze być znowu z Wami
Moja Zońka w Święta

jaka fajna no wózek sie zepsół i trzeba naprawic
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:42   #2309
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
kaszpirek pozycze ci mojego :P on to zawsze chetny na mizianie
Dzięki za chęci (chciałaby trochę spokoju, co? ). Z tym to ja nie mam problemu. Mojego męża nawet jak byś obudziła w nocy, to byłby chętny.
Przyjeżdza wyposzczony po 3 tyg i marzy mu się nadrabiać.
A moje libido nadal gdzieś po świecie biega.Tz zabrać mi się do tego jest ciężko, potem jest ok. Nie raz "ufochany" chodzi.

Jedyne co dobre w Twoim, to to, że dziewuchę potrafi zrobić i do tego taką gadatliwą

A u nas problem z tym, że nie zawsze się wstrzelić możemy.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 21:43   #2310
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Kasiu, ponoć co nie zabije, to wzmocni Pomyśl, że jeszcze trochę i spokój będzie.

Edziu, fotka ze słoikiem boska

Bydgosiu, ja naprawdę wiem, że to głupie, co napisałam ale tak mi się skojarzyło. Tym bardziej, że nawet w pracy mam koleżankę, która 3 syna ma z dnia PO

Inna opcja - że tak intensywnie dni płodne odczuwam. Ale nigdy tak nie miałam, nawet po odstawianiu tabletek anty. No nic, poczekamy, w końcu się okaże.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.