przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2002-12-04, 16:07   #31
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy przetłuszczające się - coś jest w tych szamponach

Ta odżywka nazywa się Bio Cure Hydratant-nawilżająca odżywka do włosów i w połączeniu z szamponem wzmacniającym Bio Cure Fortifiant naprawdę daje dobre efekty,ale musi upłynąć przynajmniej 2 miesiące.Ja jestem zadowolona.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 17:18   #32
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy przetłuszczające się jesienią

Większość szamponów(i odżywek) zawiera silikon,ktory obciąża włosy, ale za to łatwiej się rozczesują i ukladają,ale do czasu. Kiedy są przekarmione i obciążone trzeba zastosować szampon oczyszczajacy nie zawierający owego silikonu. Można oczywiście używać szamponów starego typu,ale niektóre z nich są bardzo silne(jak detergenti wysuszają włosy a i tak skóra głowy się przetłuści po nich szybko.I jak tu znalezć złoty środek? Dla mnie codzienne mycie włosów jest normalne(wiem,że nasze mamy i babcie tego nie robiły ,ale to porównanie niedorzeczne), bo żyję w mieście, a twarz myję 2 razy dziennie)Dlaczego moje włosy mają pachnieć kurzem ,spalinami?
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 17:46   #33
JazzyW
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 34
Re: Włosy przetłuszczające się jesienią

Słuchajcie, a moze szampon dla bobasków?? [img]icons/icon22.gif[/img] Będzie dobrze oczyszczal?? Nooo, tam chyba nie pakują silikonow...!? [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
JazzyW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 17:50   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy przetłuszczające się jesienią

Jak dla bobasków to polecam Johnson&Johnson- obecnie w dyskontach PLUS są 2 w cenie 1 za 6,9 pln [img]icons/icon7.gif[/img] i naprawdę mojego synka nie szczypie w oczka [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 19:37   #35
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: Włosy przetłuszczające się - coś jest w tych szamponach

Dorka napisał(a):
> Zdecydowanie zabobon! Sama osobiście sprawdziłam! Nie jest to trudne w moim wypadku gdyż muszę myć włosy codziennie. Wieczorem są już mało estetyczne, a nastepny dzień byłby koszmarem. Pozwoliłam im się przetłuścić gdy nie musiałam nigdzie wychodzić przez jakieś 3 lub 4 dni (zaznaczam że po takim okresie ja mogę ugotować na swoich włosach rosołek z makaronem) i nic to nie pomogło absolutnie nic.


Tylko, że to trzeba stosować przez dłuższy czas, a nie tylko jednorazowo. Musiałabyś tak przez kilka tygodni rzadziej myć włosy. Rzadziej drażnione gruczoły łojowe zaczęłyby normalnie pracować.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 20:56   #36
mexa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 34
Re: Włosy przetłuszczające się - coś jest w tych szamponach

Nieprawda. Aktywnosc gruczolow lojowych mamy zapisana w komorkach i opoznianie mycia wlosow moze tylko dodatkowo spowodowac obciazenie/oslabienie/zaczopowanie lojem cebulek wlosowych.

Clue tkwi w bardzo delikatnej pielegnacji, bo radykalne pozbawainie skory sebum mobilizuje gruczoly lojowe do wzmozonej aktywnosci.

Ja myje wlosy (mam silnie przetluszczajace sie) codziennie szamponem dla dzieci, pozwalam schnac naturalnie, a jesli susze suszarka, to zawsze chlodnym nawiewem. Dobrze tez robi splukiwanie wlosow w ostatniej fazie mycia chlodna woda.

A "chorobliwa" aktywnosc gruczolow lojowych nie jest juz sprawa dla szamponu tylko dla dermatologa.
mexa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2002-12-04, 22:45   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy przetłuszczające się - coś jest w tych szamponach

Ja już przetestowałam; kolejno: myłam włosy raz w tygodniu, dwa razy, co trzy dni, co dwa, codziennie, teraz znowu co dwa dni. Chciałabym znowu przejść do etapu co trzy dni, ale przyznaję jest to dość trudne. Staram się zawsze traktować włosy bardzo delikatnie, z tego też względu sądzę, że po prostu przyzwyczaiły się do częstego mycia i to częste pozbawianie skóry sebum (nawet delikatnym szamponem) jest tego powodem. A także pianka lub pasta do modelowania włosów (kiedy myłam włosy raz i dwa razy w tygodniu nie modelowałam ich). Takie są po prostu moje obserwacje. Bardzo długo żałowałam okresu, kiedy zaczęłam codzienne mycie włosów zaliczać do normalnej codziennej toalety. I teraz cieszę się, że jakoś się przemogłam i myję co drugi dzień. Dodam, że będąc na urlopie nie modeluję włosów, a muszę je myć tak samo (wymagają tego włosy i pewnie moja psychika).
guest jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-12-05, 07:39   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Włosy przetłuszczające się jesienią

A ja polecam Wichy do włosów tłustych. Jedyny szampon po którym widze poprawe.
guest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-12, 16:19   #39
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Przetłuszczające się włosy

Witam ponownie!
Już nie mogę dać sobie rady z moimi włosami. Jak umyję je rano, to wieczorem już są tłuste. Czy któraś z Was mogłaby mi doradzić jakiś sprawdzony kosmetyk? Byłabym ogromnie wdzięczna.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-12, 18:08   #40
Elektra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 67
GG do Elektra
Re: Przetłuszczające się włosy

Mam ten sam problem...
Moim włosą troszkę pomógł szapon z Rzepy Joanny(do kupiena cała seria "Rzepa" z odżywką i tonikiem),teraz mam Seboradin
(szappon) no i też jest całkiem dobry.
Uważaj na odżywki żeby za bardzo nie obciążać włosów...
Ja kupiłam WAX po przeczytaniu opinni na KW no i niebardzo służy moim włosą...Owszem są miękkie i błyszczące,kolor ożywiony ale całkiem "oklapły" i się szybciej przetłuszczają [img]icons/icon9.gif[/img]
Elektra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-03-13, 08:16   #41
misia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 3
Re: Przetłuszczające się włosy

Moge Ci poradzic plukanke ziolowa z rumianku,nagietka,
lawendy i szalwii.Zmieszaj po lyzeczce te ziola i zalej dwiema szklankami wrzatku i parz przez pol godziny.
Odcedz,dodaj 1lyzke octu ziolowego.Stosuj do plukania wlosow
i skory glowy 3-4raty w tygodniu.Napar zmniejsza
wydzielanie loju.
misia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-22, 13:36   #42
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
przetluszczajace sie wlosy

WITAM!!
Mam problem z przetluszczajacymi sie wlosami, probowalam juz roznych szamponow do takiego wlasnie rodzaju wlosow ale bez skutku Musze myc wlosy codziennie rano a i tak pod wieczor nie wygladaja juz swiezo. Czy moglaby mi Pani poradzic co z tym fantem zrobic.
Z gory dziekuje!
POZDRAWIAM!
Shiva
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 13:36   #43
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
przetluszczajace sie wlosy

WITAM!!
Mam problem z przetluszczajacymi sie wlosami, probowalam juz roznych szamponow do takiego wlasnie rodzaju wlosow ale bez skutku Musze myc wlosy codziennie rano a i tak pod wieczor nie wygladaja juz swiezo. Czy moglaby mi Pani poradzic co z tym fantem zrobic.
Z gory dziekuje!
POZDRAWIAM!
Shiva
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 14:14   #44
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: przetluszczajace sie wlosy

Shiva, wiesz, mam podobny problem. Od 3 lat jakos codziennie myje wlosy.. bo jak nie umyje to na 2. dzien sa takie nieswieze. nawet sie juz do tego przyzwyczailam. ale powiem Ci, ze ostatnio zaczelam myc wloski nowym szamponem Sunsilk (po tym odzywka do wloskow przetluszczajacych sie) i nie myjac wlosow 2 dni mam je swieze ! a wierz mi, moje sie BARDZO przetluszczaja. Teraz myje tak, ze raz Sunsilk, potem splukuje i drugi raz Shamtoo, zeby byly pachnace i puszyste
Polecam

aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 14:14   #45
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: przetluszczajace sie wlosy

Shiva, wiesz, mam podobny problem. Od 3 lat jakos codziennie myje wlosy.. bo jak nie umyje to na 2. dzien sa takie nieswieze. nawet sie juz do tego przyzwyczailam. ale powiem Ci, ze ostatnio zaczelam myc wloski nowym szamponem Sunsilk (po tym odzywka do wloskow przetluszczajacych sie) i nie myjac wlosow 2 dni mam je swieze ! a wierz mi, moje sie BARDZO przetluszczaja. Teraz myje tak, ze raz Sunsilk, potem splukuje i drugi raz Shamtoo, zeby byly pachnace i puszyste
Polecam

aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 18:59   #46
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: przetluszczajace sie wlosy

Nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, może byc spowodowane wieloma czynnikami(np. okres dojrzewania, zaburzenia gospodarki hormonalnej,zaburzenia tarczycy,nieprawidłowe odzywianie,niedodory witamin)Łojotok skóry głowy jest odpowiednikiem cery tłustej.Skóra jezeli nazbyt sie przesuszy działaniem na nia mocnych środków chemicznych, czasem może zareagowac nadmiernym wydzielaniem łoju.Dotyczy to równiez nieodpowiednio dobranych szamponów, odzywek i srodków stylizujacych.Do przetłuszczajacej skóry głowy należy uzywać szamponu do tego problemu,płynu do skory głowy z problemem przetłuszczania sie, oraz odżywki do włosów lecz najlepiej w płynie , takiej która nawilza i odzywia włosy, a nieobciaza ich.Można je nabyc w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz aptekach(MATRIX,WELLA SP, L'OREAL)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 18:59   #47
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: przetluszczajace sie wlosy

Nadmierne przetłuszczanie się skóry głowy, może byc spowodowane wieloma czynnikami(np. okres dojrzewania, zaburzenia gospodarki hormonalnej,zaburzenia tarczycy,nieprawidłowe odzywianie,niedodory witamin)Łojotok skóry głowy jest odpowiednikiem cery tłustej.Skóra jezeli nazbyt sie przesuszy działaniem na nia mocnych środków chemicznych, czasem może zareagowac nadmiernym wydzielaniem łoju.Dotyczy to równiez nieodpowiednio dobranych szamponów, odzywek i srodków stylizujacych.Do przetłuszczajacej skóry głowy należy uzywać szamponu do tego problemu,płynu do skory głowy z problemem przetłuszczania sie, oraz odżywki do włosów lecz najlepiej w płynie , takiej która nawilza i odzywia włosy, a nieobciaza ich.Można je nabyc w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz aptekach(MATRIX,WELLA SP, L'OREAL)
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 20:42   #48
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Re: przetluszczajace sie wlosy

DZIEKUJE za odpowiedzi.
Aggie wtprobuje Sunsilk i zobaczymy co z tego wyjdzie
POZDRAWIAM
Shiva
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 20:42   #49
Shiva
Raczkowanie
 
Avatar Shiva
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 197
Re: przetluszczajace sie wlosy

DZIEKUJE za odpowiedzi.
Aggie wtprobuje Sunsilk i zobaczymy co z tego wyjdzie
POZDRAWIAM
Shiva
Shiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-22, 21:17   #50
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: przetluszczajace sie wlosy

I z odzywka sprobuj
Daj znac jak rezultaty
aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 21:17   #51
aggie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 846
GG do aggie
Re: przetluszczajace sie wlosy

I z odzywka sprobuj
Daj znac jak rezultaty
aggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 22:40   #52
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: przetluszczajace sie wlosy

Ja wlasnie dzis bylam w studio fryzjerskim L'oreala z tym samym problemem co Twoj Zaproponowano mi szampon L'oreal professional do wlosow przetluszczajacych i odzywke regeneracyjna na konce wlosow. Koszt szamponu 33zl. Jak wyprobuje jego dzialanie, to goraco Ci polece ten srodek. Dowiedzialam sie, ze zle stosowana odzywka przetluszcza wlosy, nalezy nakladac je na wlos unikajac skory glowy i cebulek. Coz, to pewnie juz wiesz, ja tak ino przypominam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-07-22, 22:40   #53
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: przetluszczajace sie wlosy

Ja wlasnie dzis bylam w studio fryzjerskim L'oreala z tym samym problemem co Twoj Zaproponowano mi szampon L'oreal professional do wlosow przetluszczajacych i odzywke regeneracyjna na konce wlosow. Koszt szamponu 33zl. Jak wyprobuje jego dzialanie, to goraco Ci polece ten srodek. Dowiedzialam sie, ze zle stosowana odzywka przetluszcza wlosy, nalezy nakladac je na wlos unikajac skory glowy i cebulek. Coz, to pewnie juz wiesz, ja tak ino przypominam
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-18, 08:17   #54
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
baaardzo przetłuszczające się włosy...

A więc – moje włosięta bardzo się przetłuszczają i okropnie to wygląda. Myłam już wieloma szamponami – vichy, head&shoulders, jakimś od dermatologa nie pamiętam już jak się nazyzwał, joanna i wieloma innymi...I wszystkie działają podobnie – włosy są po nich w miarę puszyste i ładne przez kilka godzin, no ew. przez jeden dzień a na drugi to już tylko szczątki, tzn całe są baaaaardzo przetłuszczone, niemiłe w dotyku, skołtunione i strąkowate. No i jaaa już nie wiem co mam zrobić. Nie chcę myć ich codziennie, bo co jak co ale w tych szamponach jest dużo chemii a po drugie to przecież nie jest wygodne, żeby tak codziennie wygospodarować czas na mycie włosów, rozczesanie, powolne suszenie...Dodam, że nie suszę suszarka a one swobodnie same się suszą. Szukam JAKIEGOŚ sposobu na puszyste włosy chociaż przed 3 dni, a nie strąków po jednym...Zrezygnowałam już z szamponów drogeryjnych, proszę nie proponujcie mi nawet tych „rewelacyjnych” do dostanai w supermarketach, bo chcę coś bardziej profesjonalnego, co kupuje się u fryzjera – zastanawiałam się nad serią back to basics od welli, czy w tej serii jest jakiś SKUTECZNY szampon ewentualnie już maska do włosów superprzetłuszczających się? :/ A może macie jakieś wskazówki co do ich mycia i czesania? Czy to ma jakieś znaczenie? Myję je normalnie, potem same się suszą, rozczesuję je grzebieniem, trochę nimi macham i już...A, po umyciu wyciskam w ręcznik i chwilę trzymam go na głowie. Naprawdę, proszę o jakąś odpowiedź, nie wiem może jakieś naturalne kosmetyki? bo ja już nie wytrzymam z tymi wlosami, szczegolnieze zbliża się rok szkolny i ciężko mi będzie znaleźć tyle czasu na zajmowanie się włosami [b] A! I proszę <u> wyłącznie </u> o jakieś propozycje pielęgnacji, glownie jakiś nmaseczek i szamponow, blagam żadne pianki, żele bo pozniej one zalegają, nawet jak są niby rewelacyjne więc i tak ich już nie kupie

Buziaaak
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-18, 08:17   #55
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
baaardzo przetłuszczające się włosy...

A więc – moje włosięta bardzo się przetłuszczają i okropnie to wygląda. Myłam już wieloma szamponami – vichy, head&shoulders, jakimś od dermatologa nie pamiętam już jak się nazyzwał, joanna i wieloma innymi...I wszystkie działają podobnie – włosy są po nich w miarę puszyste i ładne przez kilka godzin, no ew. przez jeden dzień a na drugi to już tylko szczątki, tzn całe są baaaaardzo przetłuszczone, niemiłe w dotyku, skołtunione i strąkowate. No i jaaa już nie wiem co mam zrobić. Nie chcę myć ich codziennie, bo co jak co ale w tych szamponach jest dużo chemii a po drugie to przecież nie jest wygodne, żeby tak codziennie wygospodarować czas na mycie włosów, rozczesanie, powolne suszenie...Dodam, że nie suszę suszarka a one swobodnie same się suszą. Szukam JAKIEGOŚ sposobu na puszyste włosy chociaż przed 3 dni, a nie strąków po jednym...Zrezygnowałam już z szamponów drogeryjnych, proszę nie proponujcie mi nawet tych „rewelacyjnych” do dostanai w supermarketach, bo chcę coś bardziej profesjonalnego, co kupuje się u fryzjera – zastanawiałam się nad serią back to basics od welli, czy w tej serii jest jakiś SKUTECZNY szampon ewentualnie już maska do włosów superprzetłuszczających się? :/ A może macie jakieś wskazówki co do ich mycia i czesania? Czy to ma jakieś znaczenie? Myję je normalnie, potem same się suszą, rozczesuję je grzebieniem, trochę nimi macham i już...A, po umyciu wyciskam w ręcznik i chwilę trzymam go na głowie. Naprawdę, proszę o jakąś odpowiedź, nie wiem może jakieś naturalne kosmetyki? bo ja już nie wytrzymam z tymi wlosami, szczegolnieze zbliża się rok szkolny i ciężko mi będzie znaleźć tyle czasu na zajmowanie się włosami [b] A! I proszę <u> wyłącznie </u> o jakieś propozycje pielęgnacji, glownie jakiś nmaseczek i szamponow, blagam żadne pianki, żele bo pozniej one zalegają, nawet jak są niby rewelacyjne więc i tak ich już nie kupie

Buziaaak
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-18, 15:05   #56
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

Cale zycie mecze sie z tym problemem co i Ty. W koncu sie wkurzylam i poszlam do studio Loreal'a i polecono mi profesjonalny szampon ktory mozna zakupic jedynie u fryzjerow. Kosztuje 33zl. Nie zaciekawie pachnie i nie ma sie wrazenia ze wlosy sa swietnie gladkie a sam szampon pieni sie mocno. Tak jak ma to miejsce w tysiacu reklamach. Po tym szamponie wlosy mialam dziwnie szorstkie i sie plataly, bedac jeszcze mokre. Uspokoilam sie jednak bo pani Fryzjerka kazala myc skore glowy a nie wlos, bo wlosy umyja sie same piana, a odzywke regeneracyjna kazala mi nanosic na same wlosy tak by nie dotykaly skory glowy, czyli lapiesz je w kucyk i nakladasz na ogonek odzywke. Po tych calych zabiegach, i paru myciach moge smialo chodzic w puszytsych wlosach 2,5 dnia. Warto skorzystac z porady fryzjera bo on ci dobierze odpowiednia odzywke, a rowniez da wskazowki jak dobrze myc wlosy zeby szampon dzialal jak nalezy. Czyli efekt jakis mam! Proponuje sprobowac, a noz widelec sie uda! Powodzenia! Czasem problem tkwi w tym, ze zle stosuje sie jakies produkty a czesto oczekujemy zbyt szybko jakichkolwiek efektow.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-18, 15:05   #57
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

Cale zycie mecze sie z tym problemem co i Ty. W koncu sie wkurzylam i poszlam do studio Loreal'a i polecono mi profesjonalny szampon ktory mozna zakupic jedynie u fryzjerow. Kosztuje 33zl. Nie zaciekawie pachnie i nie ma sie wrazenia ze wlosy sa swietnie gladkie a sam szampon pieni sie mocno. Tak jak ma to miejsce w tysiacu reklamach. Po tym szamponie wlosy mialam dziwnie szorstkie i sie plataly, bedac jeszcze mokre. Uspokoilam sie jednak bo pani Fryzjerka kazala myc skore glowy a nie wlos, bo wlosy umyja sie same piana, a odzywke regeneracyjna kazala mi nanosic na same wlosy tak by nie dotykaly skory glowy, czyli lapiesz je w kucyk i nakladasz na ogonek odzywke. Po tych calych zabiegach, i paru myciach moge smialo chodzic w puszytsych wlosach 2,5 dnia. Warto skorzystac z porady fryzjera bo on ci dobierze odpowiednia odzywke, a rowniez da wskazowki jak dobrze myc wlosy zeby szampon dzialal jak nalezy. Czyli efekt jakis mam! Proponuje sprobowac, a noz widelec sie uda! Powodzenia! Czasem problem tkwi w tym, ze zle stosuje sie jakies produkty a czesto oczekujemy zbyt szybko jakichkolwiek efektow.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-21, 22:19   #58
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

podciągam wątek bo widze, że Grażynka wrocila wiec może mi coś poleci?
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-21, 22:19   #59
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

podciągam wątek bo widze, że Grażynka wrocila wiec może mi coś poleci?
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-08-21, 23:56   #60
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: baaardzo przetłuszczające się włosy...

milutka! ty nie podciagaj watku,tylko przelec po watkach na temat przetluszczajacych sie wlosow, napewno cosik znajdziesz.
w aptekach tez maja kuracje dla przetluszczajacych sie wlosow. trzeba znalezc tez przyczyne, i ja leczyc. o tym juz kiedys pisalam
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.