przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-28, 18:14   #1501
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Włosy szyko przetłuszczające się.

Poszukaj w innych tematach, a ja polecam Ci Fructis do wlosow szybko przetluszczajacych sie i ekspresowa maseczke z tej serii
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:52   #1502
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: świeże włosy nawet rano?

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zacznij od przeczytania tego wątku i przetestowania kilku rozwiązań w nim przedstawionych.
Nikt nie może decydować za Ciebie, co pomoże, bo żadna z wizażanek nie "zna" preferencji Twoich włosów,a każdemu pomaga co innego i nie ma innej rady jak sprawdzić rozwiązania na sobie.
ale właśnie moje włosy się nie przetłuszczają... tylko bardziej... ''klapną"? są suche i każdy układa się w inną stronę.. inaczej jak umyję rano i wysuszę... wtedy jest cud miód. ... :conf used:
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:59   #1503
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: świeże włosy nawet rano?

Cytat:
Napisane przez lovellyhippo Pokaż wiadomość
ale właśnie moje włosy się nie przetłuszczają... tylko bardziej... ''klapną"? są suche i każdy układa się w inną stronę.. inaczej jak umyję rano i wysuszę... wtedy jest cud miód. ... :conf used:
To nic dziwnego, że następnego dnia włosy po wstaniu źle się układają. Chyba nie masz wyjścia, musisz myć włosy rano Albo splatać na noc warkocz?
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 18:44   #1504
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A ja postanowilam wypróbować tę maskę z zieloną glinką [ Dermaglin ]
Dzisiaj użyłam jej pierwszy raz, jutro już będę wiedziała mniej wiecej jak się sprawuje.
Mam tylko jedno techniczne pytanie apropos tej maski- spłukuje się ją ciepłą wodą czy trzeba też umyć głowę szamponem lub odżywką? Bo na opakowaniu jest użyty niejednoznaczny komunikat, tj. "umyć wodą"
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 18:17   #1505
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Jejku chciałabym miec taki problem ze musze myc głowe co dwa dni ja musze myc dwa razy dziennie bo innaczej wygladam fatalnie np wstaje rano do skzoly (wstawałam) wracałam o 16 myłam wlosy i dopiero na miasto...muysze wrescie cos z tym zrobic
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 19:25   #1506
Aleksandra 2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kędzierzyn
Wiadomości: 122
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A mozecie polecic jakies lotiony do wcierania? Aby zmniejszyc choc troche przetłuszczanie wlosów
Aleksandra 2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 19:33   #1507
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Aleksandra 2 Pokaż wiadomość
A mozecie polecic jakies lotiony do wcierania? Aby zmniejszyc choc troche przetłuszczanie wlosów
Z lotionów ogólnie polecany jest seboradin. Kiedyś próbowałam uzywać ale jakoś lotion to nie zabawa dla mnie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 08:18   #1508
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Z lotionów ogólnie polecany jest seboradin. Kiedyś próbowałam uzywać ale jakoś lotion to nie zabawa dla mnie.
U mnie ten lotion wiele nie zdziałał, lepsze wyniki widziałam po Kuracji wzmacniającej z Joanny.

Oczywiście na każdego działa coś innego
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 10:07   #1509
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

A czytalyscie moze watek o myciu wlosow sama odzywka?? Ktos tego probowal na przetluszczjace sie wlosy. https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...34#post9231934

Ja zawsze mylam wlosy szamponem dla dzieci (pomagalo na 1,5-2 dni i to byl sukces). Raz sprobowalam dosc tlustego szamponu Gliss Kur z jedwabiem i tez 1,5 dnia przetrwalam bez mycie!!! Moze wiec mycie odzywka dla tych, ktorym wlosy przetluszczaja sie z powodu nadmiernego wysuszenia skory szamponami bedzie najlepszym rozwiazaniem. Zamierzam to rowniez przetestowac, ale nie wiem poki co jaka odzywke wybrac..
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:42   #1510
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Lea, ja z powodzeniem stosuje mycie wlosow odzywka przy przetluszczajacych sie wlosach Co prawda ostatnio rzadko, bo mam lenia, ale byl czas kiedy mylam nia wlosy przez kilka tygodni z rzedu Najlepsza odzywka do tej pory byl i jest niestety Hegron. Niestety, bo nie lubie jego zapachu, ale to jedyna odzywka po ktorej wlosy wytrzymywaly swieze przez calutkie 2 dni. Probowalam jeszcze Naturii i Pottersa, ale przy nich wlosy nie wytrzymuja tak dlugo, choc inne dziewczyny bardzo sobie je chwala, wiec pewnie tylko ja jestem takim odmiencem
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:11   #1511
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Jejku chciałabym miec taki problem ze musze myc głowe co dwa dni ja musze myc dwa razy dziennie bo innaczej wygladam fatalnie np wstaje rano do skzoly (wstawałam) wracałam o 16 myłam wlosy i dopiero na miasto...muysze wrescie cos z tym zrobic
Ale czy naprawdę masz tak przetłuszczone włosy, żę musisz je myć dwa razy dziennie? Raz dziennie OK, ale dwa razy dziennie to już za często. Chodzi o to, że niektóre osoby po prostu psychicznie czują że mają nieświeże włosy, podczas gdy spokojnie mogłyby myć włosy nie dwa razy dziennie, a raz. Czy to kwestia przetłuszczenia włosów, czy raczej ich oklapnięcia lub Twojego samopoczucia? Bo jesli włosy masz tylko trochę nieświeże, możesz kupic sobie puder dziecięcy, nasypać go na dłonie, roztrzeć i przejechać dłońmi po włosach i między nimi. Puder pochlania nadmiar sebum i nieco odświeża wlosy
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 13:22   #1512
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Lea, ja z powodzeniem stosuje mycie wlosow odzywka przy przetluszczajacych sie wlosach Co prawda ostatnio rzadko, bo mam lenia, ale byl czas kiedy mylam nia wlosy przez kilka tygodni z rzedu Najlepsza odzywka do tej pory byl i jest niestety Hegron. Niestety, bo nie lubie jego zapachu, ale to jedyna odzywka po ktorej wlosy wytrzymywaly swieze przez calutkie 2 dni. Probowalam jeszcze Naturii i Pottersa, ale przy nich wlosy nie wytrzymuja tak dlugo, choc inne dziewczyny bardzo sobie je chwala, wiec pewnie tylko ja jestem takim odmiencem
ja tez jestem odmiencem i zazwyczaj dziala na mnie to co nie dziala na innych i odwrotnie . Moze kupie sobie ta odzywke i wyprobuje, bo chyba nie jest droga.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:35   #1513
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
ja tez jestem odmiencem i zazwyczaj dziala na mnie to co nie dziala na innych i odwrotnie . Moze kupie sobie ta odzywke i wyprobuje, bo chyba nie jest droga.
500 ml kosztuje bodajze 7 zl. Zorientuj sie jeszcze jak to jest ze skladem, bo czytam ze jestes strasznym wrazliwcem, wiec lepiej dmuchac na zimne A moze lepiej byloby kupic jakas mniejsza odzywke na probe - ot taka Naturia kosztuje ok. 3-4 zl
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:19   #1514
Kamilka54
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka54
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowsze!
Wiadomości: 300
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja sama stosuje metodę mycia włosów zimną (ale nie lodowatą.!) wodą + szampon do włosów przetłuszczających się, a potem suszenia głową w dół
Może metoda nieprzyjemna [zimna woda wszędzie-byle nie na głowie brr :| ), ale mi pomogła, teraz wystarczy, że myję włosy 3 razy w tygodniu.
__________________
"(...) i poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli."
(J 8:32)



27.10.2006r.
9.09.2014r.
2016r.
Kamilka54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 14:22   #1515
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Ja też myję wlosy odżywką. Mrs.Potter's z aloesem świetnie się sprawdza.
Ale teraz próbuję Odżywkę Joanny "Z apteczki babuni", tę do włosów przetłuszczających się. Z pewnością poinformuję o efektach (;
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 23:51   #1516
KaMa1221
Przyczajenie
 
Avatar KaMa1221
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Exclamation tłuste włosy

Witajcie!
Mam dziwny problem dotyczący moich włosów. Moje włosy są gęste i grube kolor ty nie gra roli nigdy ich nie farbowałam. Proble jest taki że musze je myć codziennie bo gdy nie umyje budzę sie z nieciekawą sytuacją. Używam droższych szamponów ale jak zauważyłam nie robi to większej różnicy.
Nieraz też użyje odżywki z NIVEA to jednak daje efekt lżejszych włosów.
Może to też przez okres dojrzewania a może przez sposób mycia
Słyszałam że to niezdrowe myć włosy dzień w dzień , ale co ja mam zrobić
__________________
KaMa1221
KaMa1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 07:22   #1517
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: tłuste włosy

Wątek o przetłuszczający się włosach wisi jak byk na pierwszej stronie. Czy naprawdę tak trudno było przeczytać tytuły wątków? Tam dziewczyny piszą sposoby na walkę z przetłuszczającymi się włosami.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 10:38   #1518
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Myłam glowę co 2 dni i jakoś się już przyzwycziłam do takiego częstego. A tu kurcze zachorowało mi się, antybiotyki i ... z dnia na dzień ten sam szampon, ta sama woda, wszystko to samo a na 2gi dzień wlosy wyglądają tragicznie!
Tez tak miałyście, że po antybiotykach się pogorszyła ta przypadłość? Proszę, pocieszcie mnie, że to minie
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 12:42   #1519
Marychelo
Raczkowanie
 
Avatar Marychelo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 137
Dot.: tłuste włosy

a ja mam taki głupi problem...
mianowicie włosy przetłuszcząją sie w normalnym tempie (myje ok 2-3 dni), jednak grzywka tłuści sie w tempie ekspersowym i musze myć ją codziennie..a i tak po południu wygląda juz mocno nieświeżo ='( to dopiero problem..
Marychelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-05, 12:54   #1520
KaMa1221
Przyczajenie
 
Avatar KaMa1221
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Re: pomocy-szybko przetłuszczające się włosy!!!!!

Cytat:
Napisane przez Monikaaleksandra Pokaż wiadomość
Nie panikuj, spokojnie. Od kilku lat, posiadając włosy z tendencją do przetłuszczania się stosuję zwykła cytrynę. Do szklanki wody wciskam sok z połówki (dla Ciebie - może być cała) cytryny i płuczę włosy po umyciu. Cytryna ma kwaśne PH, zamyka gruczoły łojowe i świetnie tonizuje. Włosy są mocne i puszyste. Może nieco utrwalać fruzurę, to taki cudowny naturalny "lakier".
Nie wiem, czy w Twoim przypadku pomoże, u mnie zadziałało.


Fajnie sie to czyta ale czy napewno cytryna jest skuteczna ??
ja niestety musze myć włosy codzinnie i co prawda przyzwycziłam sie do tego
ale sprawia mi to dużo kłopotów
__________________
KaMa1221
KaMa1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 12:56   #1521
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: tłuste włosy

Problemem jest to że Aggie napisała sobie posta sama dla siebie chyba :/

Wyszukiwarka.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 13:29   #1522
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Sok z cytryny stosowany na wlosy moze je skutecznie wysuszyc na calej dlugosci, wiec lepiej zamienic go na ocet jablkowy dodawany do ostatniego plukania lub chociazby plukanie wlosow w chlodnej (nigdy zimnej!) wodzie
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 17:32   #1523
nailew
Raczkowanie
 
Avatar nailew
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 51
Dot.: tłuste włosy

Cytat:
Napisane przez KaMa1221 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam dziwny problem dotyczący moich włosów. Moje włosy są gęste i grube kolor ty nie gra roli nigdy ich nie farbowałam. Proble jest taki że musze je myć codziennie bo gdy nie umyje budzę sie z nieciekawą sytuacją. Używam droższych szamponów ale jak zauważyłam nie robi to większej różnicy.
Nieraz też użyje odżywki z NIVEA to jednak daje efekt lżejszych włosów.
Może to też przez okres dojrzewania a może przez sposób mycia
Słyszałam że to niezdrowe myć włosy dzień w dzień , ale co ja mam zrobić
Grzywka jest najbardziej narażona na przetłuszczanie, gdyż jest miejscem najczęściej dotykanym, poprawianym, i itp. a pozatym znajduje się nad czołem, miejscem skazanym na pot czy nadmierną pracę gruczołów łojowych.
Radziłabym jak najrzadziej dotykać włosów w ciągu dnia. Nie drapać, nie poprawiać za często, i itp.
__________________
I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008101601001030.png
nailew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:05   #1524
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Sok z cytryny stosowany na wlosy moze je skutecznie wysuszyc na calej dlugosci, wiec lepiej zamienic go na ocet jablkowy dodawany do ostatniego plukania lub chociazby plukanie wlosow w chlodnej (nigdy zimnej!) wodzie

Poza tym nie polecam zimnej wody nawet przy włosach przetłuszczających się. Jesli się przetłuszczają, wtedy przy pierwszym polewaniu głowy wodą uzywamy wody ciepłej (nie gorącej, ale też nie chłodnej, bo ciepła woda ma za zadanie rozchylic łuski włosa). A po umyciu szamponem mozna spłukac woda letnią, a na koniec lekka chłodną. Nigdy zimną!
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:26   #1525
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Problemem jest to że Aggie napisała sobie posta sama dla siebie chyba :/
no bywa
Cytat:
Napisane przez KaMa1221 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam dziwny problem dotyczący moich włosów. Moje włosy są gęste i grube kolor ty nie gra roli nigdy ich nie farbowałam. Proble jest taki że musze je myć codziennie bo gdy nie umyje budzę sie z nieciekawą sytuacją. Używam droższych szamponów ale jak zauważyłam nie robi to większej różnicy.
Nieraz też użyje odżywki z NIVEA to jednak daje efekt lżejszych włosów.
Może to też przez okres dojrzewania a może przez sposób mycia
Słyszałam że to niezdrowe myć włosy dzień w dzień , ale co ja mam zrobić
wątek łączę- proszę korzystać z wyszukiwarki
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 09:46   #1526
isiaa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 6
GG do isiaa99
Dot.: sposób na przetłuszczajace sie wlosy

Dziewczyny jak wam sie [przetłuszczaja wlosy to nie stosujcie balsamow bo to pogarsza. ja uzywam mgielki radical no i serum radical wszystklo ze skrzypem polnym i nie jest zle. zrezygnowalam z odzywek bo za duzow w nich chemii bardziej szkodza niz pomagaja;/ szampony do przetłuszczajacych maja tylko taki napisik ;] dzialaja jak zwyklłe . ale te z minimalna iloscia wszystkich chemikaliow sa drogie. widzialam ostatnio taki szampon w aptece 70 zl :O ale napewno jest 100 razy lepszy niz te ktorych uzywamy. jakby byla milionerka to bym sobie nie zalowala ale jest jak jest i sobie zaluje ;] chygba umre z tym problemem przetluszczajacyhc sie wlosow hehe

pozdrawiam
isiaa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 10:48   #1527
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: sposób na przetłuszczajace sie wlosy

ja stosuje tylko odzywke na konce. Wiadomo ze prawie kazda odzywka przetluszcza,
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 11:54   #1528
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: sposób na przetłuszczajace sie wlosy

Cytat:
Napisane przez isiaa99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wam sie [przetłuszczaja wlosy to nie stosujcie balsamow bo to pogarsza. ja uzywam mgielki radical no i serum radical wszystklo ze skrzypem polnym i nie jest zle. zrezygnowalam z odzywek bo za duzow w nich chemii bardziej szkodza niz pomagaja;/ szampony do przetłuszczajacych maja tylko taki napisik ;] dzialaja jak zwyklłe . ale te z minimalna iloscia wszystkich chemikaliow sa drogie. widzialam ostatnio taki szampon w aptece 70 zl :O ale napewno jest 100 razy lepszy niz te ktorych uzywamy. jakby byla milionerka to bym sobie nie zalowala ale jest jak jest i sobie zaluje ;] chygba umre z tym problemem przetluszczajacyhc sie wlosow hehe

pozdrawiam
Ajajajaj chyba jednak nie bardzo wiesz, co piszesz
Myślisz, że mgiełka albo serum Radical nie zawiera składników tzw. chemicznych?
Co to znaczy "za dużo chemikaliów", są na to jakieś normy?
I mylisz się, jeśli twierdzisz, że szampony o prostych składach są bardzo drogie, te apteczne często mają o wiele bardziej skomplikowane składy niż np. polskie, drogeryjne kosmetyki.
Cena nie jest wyznacznikiem gwarancji skuteczności, wiele osób skarży się na podrażnienia wywołane szamponami o niekoniecznie niskiej cenie.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 12:50   #1529
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: sposób na przetłuszczajace sie wlosy

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Ajajajaj chyba jednak nie bardzo wiesz, co piszesz
Myślisz, że mgiełka albo serum Radical nie zawiera składników tzw. chemicznych?
Co to znaczy "za dużo chemikaliów", są na to jakieś normy?
I mylisz się, jeśli twierdzisz, że szampony o prostych składach są bardzo drogie, te apteczne często mają o wiele bardziej skomplikowane składy niż np. polskie, drogeryjne kosmetyki.
Cena nie jest wyznacznikiem gwarancji skuteczności, wiele osób skarży się na podrażnienia wywołane szamponami o niekoniecznie niskiej cenie.
estelle zgadzam sie z toba. Nie uzywalam mgielek Radical itp (jedynie te Gliss Kur na konce), ale obawiam sie ze moga one zawierac alkohol, albo inne bardzo wysuszajace substancje.
O ogole szampony do wlosow przetluszczajacych sie spowodowaly u mnie ciagle podraznenie skory, ktorego udaje mi sie uniknac jedynie dzieki przerzuceniu sie na szampony dla dzieci. A te apteczne cuda za bog wie ile w ogole tak wysuszyly mi i splataly wlosy,ze wygladalam jak miotla.
W ogole lagodne szampony pomogly mi jak dotad najbardziej na przetluszczanie- pewnie dlatego, ze skora moze normalnie pracowac i nie jest nadmiernie przesuszona.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 13:06   #1530
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: sposób na przetłuszczajace sie wlosy

Dokładnie, mgiełki Farmony są na alkoholu.
A pielęgnację każdy musi wypróbować i znaleźć optymalną dla siebie.
Mi np. bardzo pomaga szampon Joanna Rzepa, ale wiem, że zdania o nim sa podzielone.
Grunt to znaleźć coś odpowiedniego do potrzeb swojej głowy/włosów, a to już, jak wiadomo kwestia indywidualna.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.