Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 14:02   #421
antek40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Oferta pulpy to dokładnie truskawka z okresu jak były dostępne edt i edp. Ceny też porównywalne tylko dodany polski vat - bo wysyłają z Warszawy. Więc chyba nie ma obawy żeby nie doszło.
antek40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 11:54   #422
antek40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Już nie wysyłają jest tak jak na Truskawce.(bez edp i edt).
antek40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 07:55   #423
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

dziewczyny, znacie te perfumerię?

http://www.perfumy-perfumeria.pl/

kupowałyście coś? jest wiarygodna?
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 08:09   #424
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez _Adelajda_ Pokaż wiadomość
dziewczyny, znacie te perfumerię?

http://www.perfumy-perfumeria.pl/

kupowałyście coś? jest wiarygodna?

ja osobiście nie ale wizażanki polecają ją .
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 08:19   #425
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
ja osobiście nie ale wizażanki polecają ją .

dzieki
bo jakoś nie mogłam doczytac nic na ten temat
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 12:55   #426
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ooo, uprzedziłaś mnie, właśnie chciałam o nią spytać
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-31, 13:52   #427
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Ooo, uprzedziłaś mnie, właśnie chciałam o nią spytać
Bardzo fajna perfumeria - dzwoniłam tam w poszukiwaniu czegoś - rzeczowa informacja, próby pomocy - bardzo miła obsługa.
Można też zamawiać przez telefon właśnie i od razu się wie co i jak.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-04, 11:18   #428
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam wizażanki!
Mam pytanie, czy ktoraś z was kupowała cokolwiek w Wisience po dniu 1 grudnia zeszłego roku? Chodzi mi o to, czy jeśli zamówię coś u nich to czy jest taka możliwośc że naliczą mi cło na granicy, mimo że cło jest od 1 grudnia na kosmetyki zniesione? Chcialam zrobić tam większe zakupy, a ponieważ nie mam karty kredytowej zakupy na Truskawce odpadają. A nie chcę potem zapłacić jakiegoś ogromnego cła...Będę wdzięczna za odpowiedź!
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 22:24   #429
bromissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam, ostatnio trzykrotnie zamawiałam na Truskawce kosmetyki pielęgnacyjne i dwukrotnie nie było żadnego problemu z dostawą. Dopiero trzecia przesyłka utknęła w urzędzie celnym. Na razie wysłałam wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia celnego i czekam na decyzję. Jak dotąd zajmowało to maksimum 5 dni a zwrot należności celnych od Truskawki miałam w ciągu 2 dni więc mam nadzieję, że się nic nie zmieni.
bromissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 08:50   #430
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bromissima Pokaż wiadomość
Witam, ostatnio trzykrotnie zamawiałam na Truskawce kosmetyki pielęgnacyjne i dwukrotnie nie było żadnego problemu z dostawą. Dopiero trzecia przesyłka utknęła w urzędzie celnym. Na razie wysłałam wszystkie dokumenty potrzebne do zgłoszenia celnego i czekam na decyzję. Jak dotąd zajmowało to maksimum 5 dni a zwrot należności celnych od Truskawki miałam w ciągu 2 dni więc mam nadzieję, że się nic nie zmieni.
Dziękuje że wreszcie ktoś odpisał. Czyli mimo "teoretycznego" zniesienia tego cła jednak można się na niego wciąż naciąć...hmmm, w takim razie chyba zrezygnuję z zakupów na Wisience bo tam nawet tego cła nie zwrócą.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 15:39   #431
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

słuchajcie perfumeria Tagomago.pl sprawdza moją cierpliwość . ale po kolei. dnia 25.01.07 złożyłam u nich zamówienie - fakt była godz. 18-19.
dnia 05.02.07 poinformowano mnie,że zmieniono status mojego zamówienia-tzn. wysłano mi moje rzeczy . a dzisiaj jeszcze nic nie mam . nie wytrzymam tego napięcia.... .

czy tylko ja mam takie "szczęście"
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 06:26   #432
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

agaa13 obawiam sie ze nie, ale jestes strasznie niecierpliwa.
wysłali 5 a ty 7 chcesz juz miec?

Zwaz na to ze PP priorytety donosi w 3-4 dni a ty zwykła paczkę checsz w kilka godzin?
Troszke spokojniej złosc pieknosci szkodzi.

Defakto na kazde zamówienie czas realizacji (czyli do czasu wysyłki) maja do 14 dni. 14 dni minie w poniedziałek wiec narazie wszystko jest OK.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 06:40   #433
antek40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 30
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

W UC naliczają tylko VAT 22%, bo akcyza od 1 grudnia już jest zniesiona. Nie było nigdy "zniesienia cła"
antek40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 09:13   #434
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
agaa13 obawiam sie ze nie, ale jestes strasznie niecierpliwa.
wysłali 5 a ty 7 chcesz juz miec?

Zwaz na to ze PP priorytety donosi w 3-4 dni a ty zwykła paczkę checsz w kilka godzin?
Troszke spokojniej złosc pieknosci szkodzi.

Defakto na kazde zamówienie czas realizacji (czyli do czasu wysyłki) maja do 14 dni. 14 dni minie w poniedziałek wiec narazie wszystko jest OK.
Eenax mo masz rację . alem ja niecierpliwa a do tego mam już swoje lata więc muszę uważać z tą złością
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 13:53   #435
abena
Przyczajenie
 
Avatar abena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Witam wizażanki!
Mam pytanie, czy ktoraś z was kupowała cokolwiek w Wisience po dniu 1 grudnia zeszłego roku? Chodzi mi o to, czy jeśli zamówię coś u nich to czy jest taka możliwośc że naliczą mi cło na granicy, mimo że cło jest od 1 grudnia na kosmetyki zniesione? Chcialam zrobić tam większe zakupy, a ponieważ nie mam karty kredytowej zakupy na Truskawce odpadają. A nie chcę potem zapłacić jakiegoś ogromnego cła...Będę wdzięczna za odpowiedź!

Cło jest zniesione, ale nie od 1 grudnia, lecz od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i dotyczy to tylko i wyłącznie towarów, które przywozi się z krajów Unii. Wszystko przywiezione z tzw krajów nieunijnych podlega ocleniu (Hong Kong Truskawka itd) Od 1 grudnia w Polsce zgodnie z wymogami unijnymi zniesiono AKCYZĘ, która wynosiła (na kosmetyki) 10% i nie ma to nic, absolutnie nic wspólnego z obowiązkiem oclenia, jeśli takowy istnieje. Zniesienie akcyzy powinno jedynie skutkowac obniżeniem cen kosmetyków i perfum, ale z tym różnie bywa. Pozdrawiam
abena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:12   #436
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez abena Pokaż wiadomość
Cło jest zniesione, ale nie od 1 grudnia, lecz od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i dotyczy to tylko i wyłącznie towarów, które przywozi się z krajów Unii. Wszystko przywiezione z tzw krajów nieunijnych podlega ocleniu (Hong Kong Truskawka itd) Od 1 grudnia w Polsce zgodnie z wymogami unijnymi zniesiono AKCYZĘ, która wynosiła (na kosmetyki) 10% i nie ma to nic, absolutnie nic wspólnego z obowiązkiem oclenia, jeśli takowy istnieje. Zniesienie akcyzy powinno jedynie skutkowac obniżeniem cen kosmetyków i perfum, ale z tym różnie bywa. Pozdrawiam
Dziękuję za wyjaśnienie całej sprawy, coś mi sie pomieszało z tym cłem i akcyzą
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:49   #437
Aragonte
Wtajemniczenie
 
Avatar Aragonte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 485
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Nie dam rady przekopać calego wątku, więc na wszelki wypadek pytam:
Znacie tę perfumerię? Korzystałyście z ich usług? Parę rzeczy jest tu w niezłej cenie, ale wolałabym wiedzieć, czy można im ufać

http://www.e-perfumeria.pl/
Aragonte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 13:12   #438
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czesc...sluchajcie zamowilam niedawno na http://www.perfumy-perfumeria.pl/ ck escape damskiego...przesylka przyszla w ciagu kilku dni, w srodku gratis- probka diora hypnotic poison, escape: pudelko zafoliowane, wszystkie numery sie zgadzaja...(na folii i flakonie) tylko korek slabo sie trzyma butelki, na korku nazwa perfum i marka sa jakby troche grubsza czcionka niz na moim starym flakonie- kupowanym w sklepie. zapach...echhh...szkoda gadac. no podobny, glowna nuta zapachowa- owszem.... nie jest zle. ale taki papierowy, plaski, nie rozwija sie na skorze tlyko gaśnie..generalnie mialam kiedys podrobke z allegro i zapach podobny,tyle ze ta z interentowej perufmerii jest lepsza troche, nie ma zadrapan na pudelku itp, itd. i nie wiem co robic. bo te perfumy to prezent dla mnie od ukochanego, nie blyo go jak paczka przyszla wiec sama otworzylam ale...po wczesniejszych wpisach widze ze z reklamacja czy zwrotem w tej firmie nie bardzo, przeciez juz otworzylam opakowanie....wiec chyba bede udawac ze jest ok, bo sie chlopak wykonczy ze wydal tyle kasy na podrobke ale juz tam nie kupie. i zaluje ze nie przejrzalam tego watklu wczesniej. wybralabym wtedy mzoe pedet czy jakis inny sklep. strasznie zaluje.

moze uda mi sie wmowic samej sobie ze to oryginal, a ja tlyko jestem przewrazliwiona hmmm
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-13, 20:47   #439
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
czesc...sluchajcie zamowilam niedawno na http://www.perfumy-perfumeria.pl/ ck escape damskiego...przesylka przyszla w ciagu kilku dni, w srodku gratis- probka diora hypnotic poison, escape: pudelko zafoliowane, wszystkie numery sie zgadzaja...(na folii i flakonie) tylko korek slabo sie trzyma butelki, na korku nazwa perfum i marka sa jakby troche grubsza czcionka niz na moim starym flakonie- kupowanym w sklepie. zapach...echhh...szkoda gadac. no podobny, glowna nuta zapachowa- owszem.... nie jest zle. ale taki papierowy, plaski, nie rozwija sie na skorze tlyko gaśnie..generalnie mialam kiedys podrobke z allegro i zapach podobny,tyle ze ta z interentowej perufmerii jest lepsza troche, nie ma zadrapan na pudelku itp, itd. i nie wiem co robic. bo te perfumy to prezent dla mnie od ukochanego, nie blyo go jak paczka przyszla wiec sama otworzylam ale...po wczesniejszych wpisach widze ze z reklamacja czy zwrotem w tej firmie nie bardzo, przeciez juz otworzylam opakowanie....wiec chyba bede udawac ze jest ok, bo sie chlopak wykonczy ze wydal tyle kasy na podrobke ale juz tam nie kupie. i zaluje ze nie przejrzalam tego watklu wczesniej. wybralabym wtedy mzoe pedet czy jakis inny sklep. strasznie zaluje.

moze uda mi sie wmowic samej sobie ze to oryginal, a ja tlyko jestem przewrazliwiona hmmm
Dotąd nikt się nie skarżył na tę perfumerię - przeciwnie - wszystko było w porządku.
Nie wydaje mi się, żeby sprzedawali podróbki

Weź flakon do perfumerii i porównaj, lub poproś kogoś o pomoc w weryfikacji zapachu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-14, 08:57   #440
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

przejrzalam caly wątek, i jednak ktos sie skarzyl - wlącznie z problemem z reklamacja. oczywiscie wątek przejrzalam po zakupie, bo dopiero niedawno zaczelam cczytac cos wiecej niz recenzje kosmetykow. echh...a co do zapachu to jest moj ukochany zapach ktory dobrze znam. jesli zamowilabym inny, moglabym sie pomylic, ale nie w przypadku escape, ktorego resztke z oryginalnych perfum mam w domu. wiec porownac moge. poza tym koreczek od atomizera czy jak to sie tam nazywa, jest lekko krzywy, jakby...yyy...zle wlożony, lekko odstaje od flakonu, czego w oryginalnym nie ma, poza tym zakretka jest luźna. pierwszy raz kupilam perfumy z internetowej perfumerii, pomijajac podrobki z allegro, raz mi sie zdarzylo zamowic
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 12:41   #441
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
przejrzalam caly wątek, i jednak ktos sie skarzyl - wlącznie z problemem z reklamacja. oczywiscie wątek przejrzalam po zakupie, bo dopiero niedawno zaczelam cczytac cos wiecej niz recenzje kosmetykow. echh...a co do zapachu to jest moj ukochany zapach ktory dobrze znam. jesli zamowilabym inny, moglabym sie pomylic, ale nie w przypadku escape, ktorego resztke z oryginalnych perfum mam w domu. wiec porownac moge. poza tym koreczek od atomizera czy jak to sie tam nazywa, jest lekko krzywy, jakby...yyy...zle wlożony, lekko odstaje od flakonu, czego w oryginalnym nie ma, poza tym zakretka jest luźna. pierwszy raz kupilam perfumy z internetowej perfumerii, pomijajac podrobki z allegro, raz mi sie zdarzylo zamowic
A mogłabyś podać linka do posta z tą negatywną opinią?
Przeszukałam wątek i nie widzę takiego
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 13:16   #442
Plastusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Chodziło o zakup Lancome Poeme. Był problem z numerami seryjnymi i brakiem faktury o ile pamiętam.

Ja kupowałam tam i było OK, ale chętnie bym się dowiedziała, czy mam spać spokojnie, bo niestety porównania z pewnymi oryginałami mieć nie będę w swoim przypadku. Oba zapachy w Polsce w realu niedostępne.
Plastusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 14:54   #443
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
A mogłabyś podać linka do posta z tą negatywną opinią?
Przeszukałam wątek i nie widzę takiego
strona (12 i dalej) tego wątku, posty Dana_S
strona 13 watku post roxanne1702
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 14:57   #444
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

generalnie, nie wiem, moze na mnie trafil jakis trefny towar, ale ja juz tam nie kupie i tyle. chcialam tlyko o tym napsiac, bo po ten jest chyba ten wątek nie? i szkoda ze nie trafilam tu wczesniej. no coz, madry polak po szkodzie
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 18:37   #445
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
strona (12 i dalej) tego wątku, posty Dana_S
strona 13 watku post roxanne1702
Dziękuję bardzo - rzeczywiście - przeoczyłam te posty, szukałam przez wyszukiwarkę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 19:03   #446
Nuitblanche
Rozeznanie
 
Avatar Nuitblanche
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 957
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kate - u http://www.perfumy-perfumeria.pl/ zakupiłam dotąd Ogródek Śródziemnomorski i czarną Mańkę,niewiele to, ale za każdym razem w paczce była faktura oraz gratisowa próbka. Z opakowaniami i numerami wszystko było w porządku, dlatego nie wiem jak ustosunkować się do wcześniejszych postów, niefortunny przypadek Ze swojej strony mogę polecić ich, nie zdążyli u mnie jeszcze podpaść
Nuitblanche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 19:16   #447
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Nuitblanche Pokaż wiadomość
Kate - u http://www.perfumy-perfumeria.pl/ zakupiłam dotąd Ogródek Śródziemnomorski i czarną Mańkę,niewiele to, ale za każdym razem w paczce była faktura oraz gratisowa próbka. Z opakowaniami i numerami wszystko było w porządku, dlatego nie wiem jak ustosunkować się do wcześniejszych postów, niefortunny przypadek Ze swojej strony mogę polecić ich, nie zdążyli u mnie jeszcze podpaść
No właśnie - ja też czytałam o nich same dobre komentarze, ale jak widać są i wątpliwości
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 21:54   #448
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
No właśnie - ja też czytałam o nich same dobre komentarze, ale jak widać są i wątpliwości
Wiecie, nie chcę wyjść na nieufną, zołzowatą itd itp... ale osoby, które wpadają na nasze forum tylko po to, by napisać krytyczną opinię nt jakiejś perfumerii, nie budzą mojego zaufania... Jakoś od razu mam skojarzenia z nieuczciwą konkurencją... Co innego, gdyby zawiodła się Rozterka, Evee, Mulier czy inne dziewczyny znane i "obeznane" w temacie - wtedy bardzo bym wzięła do serca ich opinię.
I dlatego dla mnie www.perfumy-perfumeria.pl to nadal dobre miejsce zakupu
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 22:19   #449
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Wiecie, nie chcę wyjść na nieufną, zołzowatą itd itp... ale osoby, które wpadają na nasze forum tylko po to, by napisać krytyczną opinię nt jakiejś perfumerii, nie budzą mojego zaufania... Jakoś od razu mam skojarzenia z nieuczciwą konkurencją... Co innego, gdyby zawiodła się Rozterka, Evee, Mulier czy inne dziewczyny znane i "obeznane" w temacie - wtedy bardzo bym wzięła do serca ich opinię.
I dlatego dla mnie www.perfumy-perfumeria.pl to nadal dobre miejsce zakupu
Myślę że wcale nie jesteś odosobniona w swojej opinii, Eiri
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 04:23   #450
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Wiecie, nie chcę wyjść na nieufną, zołzowatą itd itp... ale osoby, które wpadają na nasze forum tylko po to, by napisać krytyczną opinię nt jakiejś perfumerii, nie budzą mojego zaufania... Jakoś od razu mam skojarzenia z nieuczciwą konkurencją... Co innego, gdyby zawiodła się Rozterka, Evee, Mulier czy inne dziewczyny znane i "obeznane" w temacie - wtedy bardzo bym wzięła do serca ich opinię.
I dlatego dla mnie www.perfumy-perfumeria.pl to nadal dobre miejsce zakupu
Też przyszło mi to do głowy.
Dzwoniłam kiedyś do tej perfumerii szukająć jakiejś flaszki i zostałam bardzo uprzejmie potraktowana, pan sprawdził natychmiast, czy flakon jest dostępny w Czechach i obiecał mieć na uwadze moje pragnienie w trakcie rozszerzania asortymentu.

Rozmawiało nam się bardzo miło
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.