Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 09:29   #451
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja jeztem zawsze nadmiernie podejżliwa (sprawdzam nowe zródła po kilka razy, testy zapachowe porównawcze robie z 5 razy z moim nosem i nosem znajomych) ale do perfumy-perfumeria mam duuuze zaufanie.
Nie mam watpliwości co do tego ze to co tam kupiłam jest oryginalne.

Wierze w moj nos i nos mojego TŻ który "nie widzi róznicy" (miedzy tym co kupiłam a resztaka tego co mam-testy nadgarstkowe).
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 09:45   #452
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Edit: Łoamtko, wysmarowałam całą litanię o moich zamówieniach na perfumy-perfumeria.pl, żeby porównać z aga13 i dopiero się zorientowałam, że to o tagomago ... Cierpię na wtórny analfabetyzm ...

No a w temacie - ze swojej strony też polecam jak najbardziej tę perfumerię (czemu do tej pory tego nie zrobiłam to nie wiem, zaćmienie umysłowe sesyjne widać nadal działa ) : zamawiamy tam z Mamą średnio raz na miesiąc, zawsze mamy faktury i próbki, perfumy są jak najbardziej oryginalne, wszytskie numery się zgadzają. Obsługą też jestem zachwycona tak jak Kate - często dzwonię, żeby kupić coś co jest na stronie czeskiej i nie ma na polskiej i zawsze moje prośby uwzględniają Więc polecam jak najbardziej
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:00   #453
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Aragonte Pokaż wiadomość
Nie dam rady przekopać calego wątku, więc na wszelki wypadek pytam:
Znacie tę perfumerię? Korzystałyście z ich usług? Parę rzeczy jest tu w niezłej cenie, ale wolałabym wiedzieć, czy można im ufać

http://www.e-perfumeria.pl/

No to ja powiem Ci, że dłużej bym się zastanowiła nad zakupami tam. Nie dość, że ceny nie zachęcają ( 220 zł za np. 125 ml Aqua Allegoria to stanowczo o 40 zł za dużo), to dla mnie perfumeria która np. twierdzi, że Faubourg 24 wyprodukował Guerlain, zresztą tak jak i Sensations Jil Sander nie jest dla mnie wiarygodna Zdjęcia przedstawiają też często zapachy bez korków (?), więc w ogóle nie wiem o co chodzi
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 12:49   #454
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Wiecie, nie chcę wyjść na nieufną, zołzowatą itd itp... ale osoby, które wpadają na nasze forum tylko po to, by napisać krytyczną opinię nt jakiejś perfumerii, nie budzą mojego zaufania... Jakoś od razu mam skojarzenia z nieuczciwą konkurencją... Co innego, gdyby zawiodła się Rozterka, Evee, Mulier czy inne dziewczyny znane i "obeznane" w temacie - wtedy bardzo bym wzięła do serca ich opinię.
I dlatego dla mnie www.perfumy-perfumeria.pl to nadal dobre miejsce zakupu
rozumiem wasze podejrzenia, widze ze zamieszalam ale...takie uwagi moglybyscie sobie na pw wymieniac, bo wydaje mi sie ze zniechecacie tym nowych uzytkownikow, takich jak ja np.
znaczy ogolnie nie ma sie co udzielac w watkach tego typu dopki nie nabije sobie z 500 postow?
jeszcze kilka waszych postow ze jestescie z tej perfumerii zadowolone i mzoe sobie wkrece ze perfum ktory dostalam od nich jest ok (bardzo bym tego pragnela)
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:09   #455
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
rozumiem wasze podejrzenia, widze ze zamieszalam ale...takie uwagi moglybyscie sobie na pw wymieniac, bo wydaje mi sie ze zniechecacie tym nowych uzytkownikow, takich jak ja np.
znaczy ogolnie nie ma sie co udzielac w watkach tego typu dopki nie nabije sobie z 500 postow?
jeszcze kilka waszych postow ze jestescie z tej perfumerii zadowolone i mzoe sobie wkrece ze perfum ktory dostalam od nich jest ok (bardzo bym tego pragnela)
Się wtrącę i podłączę do wypowiedzi udzielać się trzeba jak najbardziej - w końcu od czegoś trzeba zacząć swoja obecność na forum ale nie dziw się, że opinie osób, które są tu od długiego czasu i mają prawdopodobnie większe doświadczenie w kontaktach z perfumeriami internetowymi, są traktowane jak bardziej wiarygodne niz opinie początkujących użytkowników. I z pewnością nikt nie miał na myśli "wkręcania" Ci, że to oryginał, chociaż mam nadzieję, że jednak tak właśnie jest
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:13   #456
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez div58 Pokaż wiadomość
rozumiem wasze podejrzenia, widze ze zamieszalam ale...takie uwagi moglybyscie sobie na pw wymieniac, bo wydaje mi sie ze zniechecacie tym nowych uzytkownikow, takich jak ja np.
znaczy ogolnie nie ma sie co udzielac w watkach tego typu dopki nie nabije sobie z 500 postow?
jeszcze kilka waszych postow ze jestescie z tej perfumerii zadowolone i mzoe sobie wkrece ze perfum ktory dostalam od nich jest ok (bardzo bym tego pragnela)
Nie musisz sobie wkręcać, że perfumy , które kupiłaś (dostałaś w prezencie) są ok, wystarczy wziąć butelkę do którejkolwiek perfumerii sieciowej i sprawdzić: kod, wygląd, czcionkę. I wtedy przyjść na Wizaż, i w razie podróbki - zasygnalizować. A ty masz podejrzenia - a to zmienia postać rzeczy.

Co do kwestii pisania lub nie-pisania - myślę, że gdy dłużej pobędziesz na Wizażu to uda Ci się zauważyć, że absolutnie nie liczy sie ilość - ale jakość

Tyle ode mnie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:33   #457
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie musisz sobie wkręcać, że perfumy , które kupiłaś (dostałaś w prezencie) są ok, wystarczy wziąć butelkę do którejkolwiek perfumerii sieciowej i sprawdzić: kod, wygląd, czcionkę. I wtedy przyjść na Wizaż, i w razie podróbki - zasygnalizować. A ty masz podejrzenia - a to zmienia postać rzeczy.

Co do kwestii pisania lub nie-pisania - myślę, że gdy dłużej pobędziesz na Wizażu to uda Ci się zauważyć, że absolutnie nie liczy sie ilość - ale jakość

Tyle ode mnie
gdybys przeczytala moje posty na ten temat- wszystkie- zobaczylabys ze porownuje z flakonem z perfumerii.
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 02:40   #458
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej dziewczyny! Czy macie jakies doswiadczenia z ta perfumeria: http://www.stonedivision.pl/index.php?cPath=30
(Moze nie oferuje niskich cen, ale ma przyjemny asortyment)
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:25   #459
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ceny ma całkiem całkiem, ale niektóre opisy jakieś takie dziwne:

Guerlain, Shalimar, Perfum Damski , 7,5 ml - 140 zł - w "normalnym" sklepie cena waha się koło 400-500 zł, więc nie wiem ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:26   #460
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Czy macie jakies doswiadczenia z ta perfumeria: http://www.stonedivision.pl/index.php?cPath=30
(Moze nie oferuje niskich cen, ale ma przyjemny asortyment)

Dołaczam się do pytania Kattariny, znalazłam tam taką perełkę w niskiej cenie:
http://www.stonedivision.pl/product_...roducts_id=256

a to ??? Nie, to chyba jakaś pomyłka
http://www.stonedivision.pl/product_...roducts_id=331
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 07:31   #461
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dołaczam się do pytania Kattariny, znalazłam tam taką perełkę w niskiej cenie:
http://www.stonedivision.pl/product_...roducts_id=256
O tym pisałam Ja zadzwoniłabym najpierw tam, tudzież napisała maila o co kaman, bo na bank się rąbnęli w opisie - no albo ordynarna podróbka. Albo sami nie wiedzą co mają

A jest tam jakiś taki napisik, że "ww ceny się są ofertą handlową w rozumieniu KC" ? Bo jak nie ma to potem ewentualnie możnaby się pokłócić sądowo
("zyt długa sesja zrobi z Ciebie złośliwca" )
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 11:44   #462
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, tam nie ma podanych żadnych danych kontaktowych, ani adresu, ani telefonu... kontakt tylko przez formularz :/ Ja bym sobie dała spokój...
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 16:13   #463
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Robiłyście zakupy w tej perfumerii - www.e-perfumeria.pl ????

Znalazłam kilka ciekawych pozycji Szczególnie wybór Theoremy i świetne ceny Celine Oriental Summer Za 50ml więcej płaciłam kupując na allegro
A to ktoś zna??
http://www.e-perfumeria.pl/product_i...73b0f6a19fdb13
Cena bardzo atrakcyjna...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:19   #464
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Potwierdzam wiarygodnosc sklepu www.perfumy-perfumeria.pl
Dzisiaj otrzymałam ( po 3 dniach od zamówienia - a byłoby po dwóch tylko wczoraj wróciłam za poxno do domu) London Paula Smitha - perfumy jak najbradziej oryginalne; zapach identyczny ja w próbce przywiezionej z Anglii. jestem zachwycona i pachne od stóp do głow

PS.
dostałam tez próbke wody toaletowej Aire Loewe - nie znam i nie mam pojecia co, w tej chwili jej nie wyprónuje, bo cała jestem zlana Londynem oraz dostałam długopis
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:26   #465
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ceny ma całkiem całkiem, ale niektóre opisy jakieś takie dziwne:

Guerlain, Shalimar, Perfum Damski , 7,5 ml - 140 zł - w "normalnym" sklepie cena waha się koło 400-500 zł, więc nie wiem ...
Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
O tym pisałam Ja zadzwoniłabym najpierw tam, tudzież napisała maila o co kaman, bo na bank się rąbnęli w opisie - no albo ordynarna podróbka. Albo sami nie wiedzą co mają

A jest tam jakiś taki napisik, że "ww ceny się są ofertą handlową w rozumieniu KC" ? Bo jak nie ma to potem ewentualnie możnaby się pokłócić sądowo
("zyt długa sesja zrobi z Ciebie złośliwca" )
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dołaczam się do pytania Kattariny, znalazłam tam taką perełkę w niskiej cenie:
http://www.stonedivision.pl/product_...roducts_id=256

a to ??? Nie, to chyba jakaś pomyłka
http://www.stonedivision.pl/product_...roducts_id=331
Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tam nie ma podanych żadnych danych kontaktowych, ani adresu, ani telefonu... kontakt tylko przez formularz :/ Ja bym sobie dała spokój...
Rzeczywiscie- podejrzane ceny, opisy i generalnie "atmosfera" strony Nie obejrzalam wczesniej wszystkich marek, wiec nie widzialam tych "perelek". Naprawde lepiej sobie darowac zakupy tam

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość
Robiłyście zakupy w tej perfumerii - www.e-perfumeria.pl ????

Znalazłam kilka ciekawych pozycji Szczególnie wybór Theoremy i świetne ceny Celine Oriental Summer Za 50ml więcej płaciłam kupując na allegro
A to ktoś zna??
http://www.e-perfumeria.pl/product_i...73b0f6a19fdb13
Cena bardzo atrakcyjna...
Wczesniej , w tym watku juz dziewczyny pisaly, ze podejrzanie wyglada oferta tego e-sklepu- zero profesjonalizmu-myla w opisach nawet marki perfum Jak znajde konkrety, to wkleje link

Edit: Znalazlam, to post Szugarbejb, z wczoraj: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=566

Edytowane przez Kattarina
Czas edycji: 2007-02-16 o 17:47
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 17:54   #466
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Odnośnie e-Perfumerii.

http://www.e-perfumeria.pl/shopping_cart.php

Pomyłki w opisach marek perfum równie dobrze mogą być wynikiem błędów popełnionych przez nieznającego się na perfumach amatora-webmastera Raczej tylko z tego powodu nie stawiałabym pod znakiem zapytania oryginalności sprzedawanych produktów.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:06   #467
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Odnośnie e-Perfumerii.

http://www.e-perfumeria.pl/shopping_cart.php

Pomyłki w opisach marek perfum równie dobrze mogą być wynikiem błędów popełnionych przez nieznającego się na perfumach amatora-webmastera Raczej tylko z tego powodu nie stawiałabym pod znakiem zapytania oryginalności sprzedawanych produktów.
Masz rację Basiu, ale czy to błąd webmastera czy coś innego - ja nie ryzykowałabym Jeśli ktoś szuka zapachu rzeczywiście bardzo rzadkiego to może warto się zastanowić, ale jeśli nie - wybrałabym albo zaufaną perfumerię albo sprzedawcę na Allegro - niby 200 czy 300 zł to nie majątek życia, ale w razie straty piechotą też nie chodzi ...

OT: i jak tam wieści z frontu ? Jeśli Ci się uda to będzie zmasowany atak, nie podaruję
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:14   #468
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Masz rację Basiu, ale czy to błąd webmastera czy coś innego - ja nie ryzykowałabym Jeśli ktoś szuka zapachu rzeczywiście bardzo rzadkiego to może warto się zastanowić, ale jeśli nie - wybrałabym albo zaufaną perfumerię albo sprzedawcę na Allegro - niby 200 czy 300 zł to nie majątek życia, ale w razie straty piechotą też nie chodzi ...

OT: i jak tam wieści z frontu ? Jeśli Ci się uda to będzie zmasowany atak, nie podaruję
No właśnie jest tam jeden zapach obecnie trudno dostępny w dobrej cenie, który mnie korci ale póki co nie zdecydowałam się na zakup. Poza tym jednym wyjątkiem oferta cenowa niezbyt atrakcyjna.

A na froncie cisza, żadnych wieści ani dobrych ani złych
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 18:37   #469
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dzięki dziewczyny No to chyba nie będę ryzykować Aż tak mnie nie przyszpiliło
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-18, 10:39   #470
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 57
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Polecam Perfumeria.pl...co prawda troszkę może drogo ale na pewno te perfumy które kupiłam oryginalne, dostawa kurierem w ciągu dwóch dni, zakupy powyżej 200,00 zł premiowane dostawą darmową....i pozytywny stosunek do klienta...gdy pomyliłam się składając zamówienie, napisałam maila i moje zamówienie zostało anulowane
330ac05f58e92fb009c16c728075bdbac5dfe64a_5eb9d9034ca21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-21, 07:54   #471
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny, wyszukiwarka mi nic nie wypluła, wobec czego:

www.perfumy-vip.pl

Czy któraś kupowała tam coś? Coś mi się kołacze po głowie, że to jest chyba strona internetowa jakiegoś sprzedawcy z Allegro również, ale pewna nie jestem ...

Ceny mają całkeim w porządku ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:15   #472
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Hej
Zamówiłam w piątek na perfland.pl 30 ml wody perfumowanej Mahora. Status zamówienia od piątku w realizacji.
Komórka podana na stronie www.perfland.pl - nie ma takiego numeru... gg nie odpowiada...Termin realizacji podany na www to do 7 dni.. Może powinnam być jeszcze cierpliwa, ale to wycofany zapach, więc nie jestem...
Znalazłam dziś na www.e-perfumy.pl tą samą wodę tańszą o 12zł...zamawiać czy czekać ? ? Co radzicie?

Może któraś z was wie co tam ostatnio w perfland słychać? Bo jeżeli komórka na stronie nieaktualna, nie uśmiecha mi sie dowiedzieć, po tygodniu od zamówienia albo i później, że asortyment też nie jest aktualny...
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2007-02-22 o 10:19 Powód: chaos ;)
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:22   #473
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Hej
Zamówiłam w piątek na perfland.pl 30 ml wody perfumowanej Mahora. Status zamówienia od piątku w realizacji.
Komórka podana na stronie www.perfland.pl - nie ma takiego numeru... gg nie odpowiada...Termin realizacji podany na www to do 7 dni.. Może powinnam być jeszcze cierpliwa, ale to wycofany zapach, więc nie jestem...
Znalazłam dziś na www.e-perfumy.pl tą samą wodę tańszą o 12zł...zamawiać czy czekać ? ? Co radzicie?

Może któraś z was wie co tam ostatnio w perfland słychać? Bo jeżeli komórka na stronie nieaktualna, nie uśmiecha mi sie dowiedzieć, po tygodniu od zamówienia albo i później, że asortyment też nie jest aktualny...
Rozumiem, że zamówiłaś za pobraniem - w takim razie, z powodu braku kontaktu, nawet jeśli paczka przyjdzie - w co wątpię - to nie odbierzesz i już.

Miałam podobną sytuację - poczekałam 3 dni i kupiłam na allegro - wyżej pisałam w jakiej e-perfumerii, teraz nie pamiętam nazwy - też nie odzywali się, paczka nigdy nie doszła.

Zamów sobie tam gdzie jest kontakt i taniej i po sprawie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:40   #474
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Rozumiem, że zamówiłaś za pobraniem - w takim razie, z powodu braku kontaktu, nawet jeśli paczka przyjdzie - w co wątpię - to nie odbierzesz i już.

Miałam podobną sytuację - poczekałam 3 dni i kupiłam na allegro - wyżej pisałam w jakiej e-perfumerii, teraz nie pamiętam nazwy - też nie odzywali się, paczka nigdy nie doszła.

Zamów sobie tam gdzie jest kontakt i taniej i po sprawie.
Dzięki chyba potrzebowalam poparcia chociaż i tak wiedzialam co robić.... a i dołożylam będzie 50-tka zamiast 30tki
Szkoda, że wcześniej nie sprawdziłam tej komórki na perfland... Ale www.perfland.pl jest w pierwszym poscie do tego wątku, który odebrałam jako listę perfumerii wiarygodnych .. chyba coś sie zmieniło, może mają problemy z aktualizacją... a to nie wróży dobrze
__________________

Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:43   #475
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Dzięki chyba potrzebowalam poparcia chociaż i tak wiedzialam co robić.... a i dołożylam będzie 50-tka zamiast 30tki
Szkoda, że wcześniej nie sprawdziłam tej komórki na perfland... Ale www.perfland.pl jest w pierwszym poscie do tego wątku, który odebrałam jako listę perfumerii wiarygodnych .. chyba coś sie zmieniło, może mają problemy z aktualizacją... a to nie wróży dobrze
Wiele e-perfumerii pada, lub działa bardzo dziwnie - trzeba je dokładnie sprawdzić przed złożeniem zamówienia, ceny, dostępność itp.
W przeciwnym wypadku narażamy się na stratę czasu
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 10:49   #476
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Wiele e-perfumerii pada, lub działa bardzo dziwnie - trzeba je dokładnie sprawdzić przed złożeniem zamówienia, ceny, dostępność itp.
W przeciwnym wypadku narażamy się na stratę czasu
mhm dlatego wcześniej wybieraam tylko pedet jako najbardziej znaną.... ale jednak po coś powstał ten wątek, może wartoby sie zastanowić nad usunięciem perfland z listy w pierwszym poście?
__________________


Edytowane przez Yola
Czas edycji: 2007-02-22 o 10:51 Powód: falstart
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 13:28   #477
Helper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 13
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
www.perfumy-vip.pl

Czy któraś kupowała tam coś? Coś mi się kołacze po głowie, że to jest chyba strona internetowa jakiegoś sprzedawcy z Allegro również, ale pewna nie jestem ...

Ceny mają całkeim w porządku ...
Hmmm, ujmę to tak:
http://www.perfumy-vip.pl/?action=onas

co tłumaczy, ile mamy wspólnego z Allegro,

o cenach też bym coś dodał ale się wstrzymam bo mi wytną posta jeszcze
Helper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-22, 22:49   #478
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Przepraszam, jeśli już pojawiały się jakieś rozmowy na temat tej perfumerii, ale przeglądałam wątek dość 'niedokładnie'.
Tak więc, czy http://perfumy.hoga.pl/ to wiarygodne źródło zaopatrywania się w zapachy (skupiłam się tylko nad Euphorią Blossom, której 30ml kosztuje 160zł w normalnej perfumerii, a na tej stronie kosztują 133,67zł)

Na prawdę, bardzo przepraszam jeśli już się pojawiła mowa o tej perfumerii.
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 02:20   #479
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam,
Nie wiem czy była już tu wymieniana ta drogeria internetowa ale ja mam bardzo mile zdanie na jej temat. Bardzo szybka dostawa.

http://www.lumiere.pl/
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-23, 07:53   #480
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Witam,
Nie wiem czy była już tu wymieniana ta drogeria internetowa ale ja mam bardzo mile zdanie na jej temat. Bardzo szybka dostawa.

http://www.lumiere.pl/
Może i szybka dostawa, ale ceny z kosmosu. Skoro perfumy kosztują tyle samo co w Douglasie czy Sephorze, a jeszcze trzeba zapłacic za przesyłkę, to jakim cudem to ma sie opłącać klientowi??
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.