Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-23, 20:12   #571
eldl
Raczkowanie
 
Avatar eldl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 240
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Kilka razy kupywałam w perfumeriach internetowych i zawsze przysyłali oryginały. Mysle, że większość poważnych perfumerii internetowych nie może pozwolić sobie na podróbkę bo jak się rozejdzie że sprzedają podróby to po prostu nikt juz u nich nie kupi.
W kwestii różnicy w cenach, no cóż w Polsce po prostu perfumy są drogie. Pisałam już o tym wiele razy. W Niemczech na wyprzedażach mozna kupić np. 50 ml Kenzo za 14 E .
eldl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-23, 20:25   #572
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Zareczyc nie moge, tym bardziej, ze nie jestem wlascicielka zadnego z tych sklepow

natomiast zgadzam sie z Eldl To, ze w Polsce perfumy sa skandalicznie drogie, (szczegolnie, gdy porownamy ich ceny do zarobkow ) nie oznacza wcale, ze to cos normalnego

Co do iperfumy.pl- kupilam tam kilka (ok.10) buteleczek i jestem pewna , ze sa to oryginaly (porownywalam )
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 19:45   #573
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jeśli chodzi o mnie to mogę powiedzieć,że zamawiam perfumy z dolce.pl i porównywałam je z tymi z perfumerii i różnicy nie było.Poza tym zapach utrzymywał się bardzoo długo więc jestem pewna że są oryginalne (używam go już z parę lat więc też potrafię rozpoznać,że coś jest nie tak;p).Moja koleżanka ma znajomą która pracuje w sephorze i faktem jest że ceny w polskich perfumeriach są zawyżone.Jedna rzecz mnie tez zastanawia.Chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat (jeśli zbaczam z tematu głównego mówcie!!) Otóż moja koleżanka ostatnio kupiła sobie perfumy w perfumerii w centrum handlowym Ptak (takie koło Łodzi).Zastanawia mnie,czy te "małe,prywatne" perfumerie rozprowadzają oryginalne kosmetyki.Ceny są niższe i sprzedawca zapewnia że jest to towar oryginalny ale ja jak zwykle nie mam do końca zaufania.

Pozdrawiam
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-24, 21:16   #574
AJEJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja słyszalem za to, od jednej Pani, że ona nawet do swojej perfumerii, nie sprowadza perfum tych bardzo drogich (w kwocie 300-400zł), bo sama nie jest pewna, czy w hurtowaniach są oryginały...

Ale tak patrząc z drugiej strony, to jest błędne koło. Zawsze się może okazać, że perfumy mogą nie być oryginalne. Dlatego trzeba się trzymać tezy (co jest prawdą, moim zdaniem w 99%), że oryginalne perfumy są w dużych perfumeriach w centrach handlowych, w znanych perfumeriach internetowych oraz od części sprzedawców z Allegro.

Z tym ostatnim, moim zdaniem, jest tak, że niektórzy maja wiele pozytywów, ale część ludzi, co jest wystawia, nie mieli nigdy oryginalnych perfum i nie są w stanie ich porównać.
AJEJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 09:31   #575
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Byłam świadkiem sytuacji w której osoba kupowała na allegro od sprzedawcy który nie miał ani jednego negatywnego komentarza i perfumy,które dostała były w fatalnym stanie:/ Była to totalna podróba nawet sprzedawca nie wysilił się,żeby dopasować korek.Dlatego trzeba zamawiać u tych sprawdzonych i polecanych,jest tu na forum nawet wątek o wiarygodnych sprzedawcach z allegro Teraz zamierzam złożyć zamówienie w tagomago.pl widziałam,że jest tu wiele pochlebnych opinii o tej perfumerii a może ktoś miał jakieś negatywne doświadczenia z nią?
Pozdrawiam
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 23:21   #576
Esmee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Wczoraj otrzymałam zamówiony w Wisience towar. Paczka szła tydzień i na pewno już wiecie skąd przyszła. Tak, z Hong Kongu. Zapakowana w kartonik przewiązany fioletową wstążeczką. W środku oprócz zamówionego kosmetyku było duuuużo styropianu i kartka, którą zeskanowałam, abyście mogły ją zobaczyć. Coś Wam to mówi?
Witam serdecznie,

poszukuje informacji w sprawie sklepu internetowego Wisienka. Bardzo mnie kusi oferta - szczególnie niedostepny u nas makeup Anny Sui. ale czy to wiarygodny sklep? i czy placenie karta jest bezpieczne? robicie tam zakupy? Bede ogromnie wdzieczna za informacje
Esmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 16:28   #577
Arronax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dodam kolejna pochlebna opinie na temat amour.pl , swietna przesylka ( zapakowana bardzo pozadnie i wyslana odrazu po zamowieniu wiec czekalem, caly jeden dzien) . Perfumy oryginalne na bank chociaz pierwszy raz je kupilem ;> Chcialem zamowic na allegro a u nich bylo jeszcze taniej - chodzi o Kenzo te L(costam) pour home . O zapachu narazie opini nie mam bo nie mam dzis zbyt dobrego wechu ale jakos cytryny to w nim nie czuje ;/
Arronax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 10:19   #578
acerola
Przyczajenie
 
Avatar acerola
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Osobiście wypróbowałam ostatnio iperfumu.pl i muszę powiedzieć, że byłam (i jestem) jak najbardziej zadowolona - przesyłka szybka, darmowa. Perfumy bardzo dobrze zabezpieczone (aż się zdziwiłam) i w 100% oryginalne mimo zaskakująco niskiej ceny .
acerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 08:04   #579
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja mam pytanie odnośnie perfumeri elnino bo coś mi się wydaje że czytałam kiedyś na wizażu (pomimo wielu pochlebnych opinii o niej) że sprzedali wątpliwej jakości perfumy Hermes "un jardin sur le nil". A mnie interesuje zakup ogródka śródziemnomorskiego, po bardzo atrakcyjnej cenie
http://www.perfumy-perfumeria.pl/home.php?cat=1311
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 09:49   #580
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

iperfumy.pl - szybka , darmowa wysyłka , bardzo dobry kontakt telefoniczy i meilowy, perfumy oryginalne 100% za atrakcyjna cene
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-05, 09:58   #581
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie odnośnie perfumeri elnino bo coś mi się wydaje że czytałam kiedyś na wizażu (pomimo wielu pochlebnych opinii o niej) że sprzedali wątpliwej jakości perfumy Hermes "un jardin sur le nil". A mnie interesuje zakup ogródka śródziemnomorskiego, po bardzo atrakcyjnej cenie
http://www.perfumy-perfumeria.pl/home.php?cat=1311

Dołączę do grona chwalących tę perfumerię, myślę, że nie masz się czego bać
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-05, 17:18   #582
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Dołączę do grona chwalących tę perfumerię, myślę, że nie masz się czego bać
Popieram . Niedawno się skusiłam na Lalique z www.perfumy-perfumeria.pl i złego słowa nie napiszę o nich, a wręcz przeciwnie. Przesyłka ekspresowa - już po 48 godzinach od chwili zamówienia (Masterlink), perfumy - oczywiście - oryginalne, dobrze zabezpieczona paczka, a do zamówienia dodatkowo próbka innego zapachu.
Poza tym mają sporo trudnodostępnych już zapachów (pierwsze co przychodzi mi na myśl to Eau Torride Givenchy) i w wielu przypadkach - świetne ceny.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-07, 21:03   #583
ishtar4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 632
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja również polecam El Nino Przynajmniej 30zł-40zl taniej niż w Polsce, przesyłka bezpłatna, czasem nawet na drugi dzień, super zapakowane, i dołączają próbki perfum
__________________
-xyx-
ishtar4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 16:55   #584
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja jeszcze raz zapytam o tagomago... jak to w końcu jest z tą perfumerią? Ktoś pisał, że dostał nieoryginalny perfum, ale większość sobie chwali. Mnie zastanawiają zdecydowanie niskie (aż za niskie) ceny.... W porównaniu z iperfumy czy dolce widzę róznicę nawet 50 - 70 zł na tych perfumach, które mnie interesują. Już raz wtopiłam na allegro z podróbą, nie chce drugi raz stracić pieniędzy a z drugiej strony ceny w Sephorze są jednak znacznie wyższe. Tak więc warto kupowac na Tagomago czy lepiej dołożyć i kupić z pewniejszego źródła ?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-09, 18:27   #585
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze raz zapytam o tagomago... jak to w końcu jest z tą perfumerią? Ktoś pisał, że dostał nieoryginalny perfum, ale większość sobie chwali. Mnie zastanawiają zdecydowanie niskie (aż za niskie) ceny.... W porównaniu z iperfumy czy dolce widzę róznicę nawet 50 - 70 zł na tych perfumach, które mnie interesują. Już raz wtopiłam na allegro z podróbą, nie chce drugi raz stracić pieniędzy a z drugiej strony ceny w Sephorze są jednak znacznie wyższe. Tak więc warto kupowac na Tagomago czy lepiej dołożyć i kupić z pewniejszego źródła ?
Ja tam osobiście się cieszę, że swego czasu udało mi się kupić 50 ml Bazar Ch. Lacroix (w zestawie z mleczkiem do ciała) za 120 PLN na tago, kiedy cena regularna to około 210 PLN za tę samą pojemność (bez mleczka). Ale nie od dziś wiadomo, że ja to raczej dziwna jestem i sama sobie nie wierzę czasem .
Ps. Według mojej wiedzy produkt był na 150 % oryginalny.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-10, 12:16   #586
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja polecić mogę www.perfumeria.pl oraz www.iperfumy.pl. Milej wspominam jednak iperfumy (darmowa przesyłka dotarła w 1 dzień, gratis próbka).
W obu przypadkach zapach oryginalny dobrze zapakowany, jednak w iperfumy nie płacę za dostawę, ceny są nizsze i dostaję prezent. Dodatkowo jeśli w konkurencyjnej perfumeri znajdzie sie towar o niższej cenie końcowej (wraz z kosztami ewentualnej przesyłki), oni sprzedadzą wam w takiej samej. Polecam!
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 06:32   #587
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Ja polecić mogę www.perfumeria.pl oraz www.iperfumy.pl. Milej wspominam jednak iperfumy (darmowa przesyłka dotarła w 1 dzień, gratis próbka).
W obu przypadkach zapach oryginalny dobrze zapakowany, jednak w iperfumy nie płacę za dostawę, ceny są nizsze i dostaję prezent. Dodatkowo jeśli w konkurencyjnej perfumeri znajdzie sie towar o niższej cenie końcowej (wraz z kosztami ewentualnej przesyłki), oni sprzedadzą wam w takiej samej. Polecam!

Hmm.. nie do końca prawda.. Napisałam do iperfumy własnie z zapytaniem czy sprzedadzą mi perfum po takiej cenie jak na tagomago i dostałam odpowiedź, że niestety nie jest to mozliwe... Więc dalej się zastanawiam, bo jeżeli tagomago jets pewne to po co mam przepłacać ... ale z drugiej strony te niskie ceny mnie własnie zastanawiają..
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-11, 08:29   #588
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Oj a mnie sie zgodzili, doliczyli ewentualny koszt przesyłki na tagoamago własnie, czyli 12, 90 ale i tak było taniej. Napisałam im maila z fragmentem tekstu ich oferty oraz linkiem z tagomago jakies 1,5 miesiaca temu.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-12, 21:28   #589
limetka
Przyczajenie
 
Avatar limetka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Czy macie jakieś doświadczenia z perfumerią LaFleur ?
limetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 19:54   #590
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam w ten uroczy sobotni wieczór!
Mam pytanie,czy ktoś z Was korzystał może z usług perfumerii www.blueapple.pl, czytam sobie regulamin i oczywiście nie spodobała mi się jedna rzecz.Otóz oni napisali tam,że:
"Towary pochodzą od polskich dystrybutorów danej marki oraz są oryginalnie opakowane przez producenta."
to "oryginalnie opakowane" skojarzyło mi się z podróbkami na allegro błagam niech ktoś rozwieje moje watpliwości
pozdrawiam
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-15, 14:29   #591
rene70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam wszystkie kobietki
Od kilku dni szukam na necie wiarygodnych perfumerii i trafiłam na to forum.Dużo opinii pozytywnych jak i negatywnych na temat przede wszystkim zakupionych perfum.Mnie bardziej interesują kosmetyki pielęgnacyjne.
Znalazłam sklep wisienka i www.pulpa.pl i trochę dziwi mnie rozbieżność tak duża w cenach kremów.
Zaskakuje mnie też brak opisów kremów w języku polskim.....
Czy ktoś kupował już w sklepie pulpa lub wisienka kremy? jeśli tak to proszę o opinie.
Dziękuję i pozdrawiam.
rene70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-19, 15:05   #592
jak128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Angry Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Oj a mnie sie zgodzili, doliczyli ewentualny koszt przesyłki na tagoamago własnie, czyli 12, 90 ale i tak było taniej. Napisałam im maila z fragmentem tekstu ich oferty oraz linkiem z tagomago jakies 1,5 miesiaca temu.
Ja zdecydowanie jestem zawiedziona tą perfumerią. Idąc za tym wpisem napisałam im zapytanie o ceny produktów które mnie interesowały. Byłam naprawdę podekscytowana bo miał to być mój pierwszy zakup w tej perfumerii. Nawet nie odpowiedzieli!! Jeśli tak pracują to ja dziękuję. Wole zamawiać tam gdzie mnie traktują poważnie. Jeśli nie mogą odpowiedzieć na maila, to aż strach myśleć co by było gdybym zamówiła. I straciłam 2 dni na oczekiwanie na maila...pięknie.
__________________
Ja ZAWSZE mam racje.
jak128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-20, 09:24   #593
jak128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No proszę, a dziś otrzymałam odpowiedź...całe 3 dni im to zajęło. błyskawiczna obsługa. A co do ich cen- piszą że GWARANTUJĄ ( na czerwono na stronie głónej) najniższe ceny i że: "jeśli znajdą Państwo te same perfumy taniej - obniżymy cenę do wysokości konkurencji ". no więc tak jak pisałam poprosiłam o ceny na wybrane przeze mnie produkty. Wklejam odpowiedź perfumerii:
"Jeśli chodzi o produkty, które Pani wymieniła, to z przykrością musze poinformować, że nie jestem w stanie zejść do ceny konkurencji."

Więc po co oszukują klientów?? jestem zniesmaczona.

iperfumy.pl- z przykrością i żalem ale NIE POLECAM
__________________
Ja ZAWSZE mam racje.
jak128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-21, 23:32   #594
grgosia
Przyczajenie
 
Avatar grgosia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam Wszystkich!
Ostatnio kupowałam perfumy przez www.kokai.pl. Dwie przesyłki były bez zarzutu, bez opóźnień. Gorąco polecam.
grgosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-22, 17:15   #595
Marzena77
Przyczajenie
 
Avatar Marzena77
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jak128-podzielam twoje zdanie.Zlozylam zamowienie i dostałam info,ze jak tylko zaksiegują pieniadze to wysla przesylke,tymczasem pieniadze wyslalam we wtorek a w piatek dostalam odpowiedz,ze wysla perfumy w najblizszy czwartek.Napisalam do nich ,ze "skandal" itp-zero odpowiedzi.Pewnie nie mam co liczyc na odwolanie zamowienia.....eeh
Marzena77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 16:07   #596
jak128
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jednym słowem, dobrze że nie zamówiłam.
__________________
Ja ZAWSZE mam racje.
jak128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-24, 20:14   #597
blekit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez AJEJ Pokaż wiadomość
Ja słyszalem za to, od jednej Pani, że ona nawet do swojej perfumerii, nie sprowadza perfum tych bardzo drogich (w kwocie 300-400zł), bo sama nie jest pewna, czy w hurtowaniach są oryginały...

Ale tak patrząc z drugiej strony, to jest błędne koło. Zawsze się może okazać, że perfumy mogą nie być oryginalne. Dlatego trzeba się trzymać tezy (co jest prawdą, moim zdaniem w 99%), że oryginalne perfumy są w dużych perfumeriach w centrach handlowych, w znanych perfumeriach internetowych oraz od części sprzedawców z Allegro.

Z tym ostatnim, moim zdaniem, jest tak, że niektórzy maja wiele pozytywów, ale część ludzi, co jest wystawia, nie mieli nigdy oryginalnych perfum i nie są w stanie ich porównać.
Zebrałam się na odwagę i zamówiłam ulubiony zapach w iperfumach - miłe zaskoczenie Szybka wysyłka, świetnie zapakowane i gratis. Wodę znałam więc jestem pewna, że dostałam oryginał.
Teraz czekam na drugi zapach od nich
blekit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 11:45   #598
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A ja zakupiłam ostatnio na Dolce.pl osławioną już OI za 29 zł - + koszty przesyłki - żałuję teraz że nie wziełam jeszcze jakiejś miniaturki,ale że kupowałam po raz pierwszy - wzięłam tylko jedną flaszeczkę (znajoma za to więcej -szczęściara ). Wszystko świetnie! Błyskawiczny kontakt, super obsługa, wszystko ok, jedyny minus to to że żadnej próbeczki nie dorzucili(a przynajmniej taką wersję przedstawiła mi kumpela!) No ale nie ma co narzekać. Następnym razem zamówię więcej.
lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 14:19   #599
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

a ja dzisiaj zamówiłem joop homme na kissmenet.pl i zobaczymy jak to będzie(145zł/75ml). ta perfumeria miała link na jednej ze str polecanych przez Was. jutro rano wpłata i zobaczymy jak szybko bedzie paczka no i co w niej będzie....?? macie jakieś doświadczenie z ta perfumerią? bo to jest mój pierwszy e-zakup i trochę mam stracha...
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-25, 15:41   #600
Nazwa Hania była zajeta..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez blekit Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich!
Ostatnio kupowałam perfumy przez www.kokai.pl. Dwie przesyłki były bez zarzutu, bez opóźnień. Gorąco polecam.
Cytat:
Napisane przez grgosia Pokaż wiadomość
Zebrałam się na odwagę i zamówiłam ulubiony zapach w iperfumach - miłe zaskoczenie Szybka wysyłka, świetnie zapakowane i gratis. Wodę znałam więc jestem pewna, że dostałam oryginał.
Teraz czekam na drugi zapach od nich

Mam do wszystkich, zwłaszcza do starczych użytkowniczek forum pytanie. Czytając wpisy na forum mam coraz większe wrażenie że większą część wpisów stanowią wpisy reklamowe perfumerii. Co więcej, widać wyraźnie iż część użytkowniczek, nazwijmy to delikatnie, "wspiera pewne perfumerie". Myślę nawet że dałoby się, po przeczytaniu wszystkich wpisów wyodrębnić kto kogo reklamuje...to przykre!! Co Wy na ten temat sądzicie? może ktoś ma pomysł jak weryfikować takie wpisy?

Pozdrawiam.
__________________
Jeśli głupio pytam, znaczy że nie mam czasu by sprawdzić.
Nazwa Hania była zajeta.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.