Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-25, 15:44   #601
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Haniu (nie wiem, jak pisać ), nie zawsze da się stuprocentowo stwierdzić, co jest reklamą - nie ogarniam całego forum, nie jestem w stanie sprawdzić każdego wątku i postu. Czasami pozostaje obserwacja podejrzanych użytkowników.
Jeżeli mam pewność, że ktoś zalogował się tylko po to, żeby reklamować swoją stronę czy aukcję, wywalam z hukiem.

__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:42   #602
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Smile Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
A ja zakupiłam ostatnio na Dolce.pl osławioną już OI za 29 zł - + koszty przesyłki - żałuję teraz że nie wziełam jeszcze jakiejś miniaturki,ale że kupowałam po raz pierwszy - wzięłam tylko jedną flaszeczkę (znajoma za to więcej -szczęściara ). Wszystko świetnie! Błyskawiczny kontakt, super obsługa, wszystko ok, jedyny minus to to że żadnej próbeczki nie dorzucili(a przynajmniej taką wersję przedstawiła mi kumpela!) No ale nie ma co narzekać. Następnym razem zamówię więcej.
Ja zamawiałam Sun moon stars Lagerfeld'a i wczoraj otrzymałam produkt razem z próbką co prawda nie była to próbka wody toaletowej ale balsamu aqualiny A perfumeria jest super to mój kolejny zakup i jak narazie mnie nie zawiedli.
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:48   #603
blekit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Nazwa Hania była zajeta.. Pokaż wiadomość
Mam do wszystkich, zwłaszcza do starczych użytkowniczek forum pytanie. Czytając wpisy na forum mam coraz większe wrażenie że większą część wpisów stanowią wpisy reklamowe perfumerii. Co więcej, widać wyraźnie iż część użytkowniczek, nazwijmy to delikatnie, "wspiera pewne perfumerie". Myślę nawet że dałoby się, po przeczytaniu wszystkich wpisów wyodrębnić kto kogo reklamuje...to przykre!! Co Wy na ten temat sądzicie? może ktoś ma pomysł jak weryfikować takie wpisy?

Pozdrawiam.
Witam,
do "Nazwa Hania była zajęta" - nie zacytowałaś mnie - to pierwsze - ja zamawiałam w iperfumach (tak na marginesie nigdy o tym sklepie wcześniej nie pisałam), a o kokai nie mogę się wypowiadać, poza tym o tym jest wątek, kto, gdzie zamawiał i jakie ma wrażenia. Pytanie jak to napisać aby nie być posądzanym o reklamę Mogę wysłać historię zamówień
Zastanawiam się też czy jest sens wypowiadać się na forum i dzielić spostrzeżeniami. Do tej pory obsrwowałam, czytałam i wiele rad brałam pod uwagę. Kiedy postanowiłam się wypowiedzieć - zaskoczenie - posądzanie o coś... Za stara może jestem na "internetowe pogaduchy" Nie chce mi się "przepychać słownie" na poziomie nastolatek i być posądzaną o cyt."wspieranie pewnych perfumerii"
dziwna sprawa - czy tak jest zawsze?
blekit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 09:49   #604
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Nazwa Hania była zajeta.. Pokaż wiadomość
Mam do wszystkich, zwłaszcza do starczych użytkowniczek forum pytanie. Czytając wpisy na forum mam coraz większe wrażenie że większą część wpisów stanowią wpisy reklamowe perfumerii. Co więcej, widać wyraźnie iż część użytkowniczek, nazwijmy to delikatnie, "wspiera pewne perfumerie". Myślę nawet że dałoby się, po przeczytaniu wszystkich wpisów wyodrębnić kto kogo reklamuje...to przykre!! Co Wy na ten temat sądzicie? może ktoś ma pomysł jak weryfikować takie wpisy?

Pozdrawiam.
Ja korzystam z tego forum po to aby dowiedziec się czegoś o perfumeriach w internecie bo wcześniej z nich nie korzystałam.Jeśli ktoś zamawia perfumy i jest zadowolony to chyba normalne że wyda pochlebną opinię.Czytając to forum natknęłam się jednak na kilka postów któe ewidentnie były reklamą perfumerii i użytkowinicy zostali zablokowani.Więc trzeba zachowac zdrowy dystans wybór danej perfumerii to tylko i wyłącznie nasza decyzja a to forum ma nam jedynie pomóc,jeśli nie ufasz czyimś postom nie zamawiaj i problem z głowy

La bamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 15:10   #605
Nazwa Hania była zajeta..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez blekit Pokaż wiadomość
Witam,
do "Nazwa Hania była zajęta" - nie zacytowałaś mnie - to pierwsze - ja zamawiałam w iperfumach (tak na marginesie nigdy o tym sklepie wcześniej nie pisałam), a o kokai nie mogę się wypowiadać, poza tym o tym jest wątek, kto, gdzie zamawiał i jakie ma wrażenia. Pytanie jak to napisać aby nie być posądzanym o reklamę Mogę wysłać historię zamówień
Zastanawiam się też czy jest sens wypowiadać się na forum i dzielić spostrzeżeniami. Do tej pory obsrwowałam, czytałam i wiele rad brałam pod uwagę. Kiedy postanowiłam się wypowiedzieć - zaskoczenie - posądzanie o coś... Za stara może jestem na "internetowe pogaduchy" Nie chce mi się "przepychać słownie" na poziomie nastolatek i być posądzaną o cyt."wspieranie pewnych perfumerii"
dziwna sprawa - czy tak jest zawsze?
Witam ponownie,

Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś poczuł sie urażony zacytowaniem, to szczerze przepraszam. Nie to było moim celem i niefortunnie postawiłam znaki zapytania nad uczciwością 2 użytkowników. Jako że forum to nie ma na celu wymiany osobistych uwag, nie odniosę sie do "poziomu nastolatek" (choć mam wiele do napisania, choćby czemu nastolatki mają prezentować niższy od nas poziom?), dodając jedynie iż bardzo chciałabym nią znowu być

Pozdrawiam i do usłyszenia
__________________
Jeśli głupio pytam, znaczy że nie mam czasu by sprawdzić.
Nazwa Hania była zajeta.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-26, 23:56   #606
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja jestem bardzo zadowolony ze sklepu iperfumy
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-27, 23:29   #607
grgosia
Przyczajenie
 
Avatar grgosia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Nazwa Hania była zajeta.. Pokaż wiadomość
Witam ponownie,

Dziękuję za odpowiedzi. Jeśli ktoś poczuł sie urażony zacytowaniem, to szczerze przepraszam. Nie to było moim celem i niefortunnie postawiłam znaki zapytania nad uczciwością 2 użytkowników. Jako że forum to nie ma na celu wymiany osobistych uwag, nie odniosę sie do "poziomu nastolatek" (choć mam wiele do napisania, choćby czemu nastolatki mają prezentować niższy od nas poziom?), dodając jedynie iż bardzo chciałabym nią znowu być

Pozdrawiam i do usłyszenia
A i owszem, poczułam się niestety urażona. Podzielam opinię BLEKIT i zapewniam, że nad moją uczciwością nie trzeba stawiać znaków zapytania. Administrator tego forum na pewno świetnie sobie radzi z tego typu problemami.

Pozdrawiam
grgosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-01, 12:25   #608
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja wczoraj odebrałem paczkę od kissmenet.pl. Woda (Joop! homme) zarówno na flakonie i na pudełku ma nadrukowany ten sam kod, opakowanie jest identyczne jak na zdjeciu na str. Joop, także mogę polecic wam te perfumerię. (w paczce neie dostałem żadnej próbki)
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 21:47   #609
div58
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 51
GG do div58
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

echh nie moge sie zdecydowac z jakiej perfumerii zamowic moj ukochany escape...na dolce.pl 50 ml jest za..172 zl. troche mnie to dziwi. do tej pory zamowilam raz z internetowej perfumerii (innej) i nie bylam przekonana do oryginalnosci produktu . ale jak pomysle ze w douglasie za 50 ml mam dac 300 zl (chyba) to sie wsciekam. tylko ze mnie ciagle zatsanawia jak to mozliwe ze jest tak ogromna roznica w cenie. wiem, ze w polsce perfumy sa drogie, ale ciagle nie dowierzam tym sklepom internetowym. chociaz np w douglasie arden beauty 50 ml kosztuje jakos kolo 300zl, a w rosmanie za 100 zl maja- kupilam, zapach znam dobrze, nie raz uzywalam (kupowane z roznych zrodel, rowniez np w perfumerii w uk) i zastrzezen co do rossmanowych perfum nie mialam, wiec moze nie powinny mnie martwic ceny sklepow internetowych?? zastanawiam sie nad zakupem escape w dolce.pl, sorea.pl albo iperfumy.pl- ceny porownywalne, roznice to jakies 15 zl , no i co wybrac? echhh
div58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 08:15   #610
ivonaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie
ostatnio zaopatruję się w pwrfumy i wody perfumowane w innym źródle al korzystałam jak dotąd z www.pedet.pl i byłam bardzo zadowolona a poza tym jak narazie ( po przejrzeniu wielu podanych przez was stron perfumerii ) pedet jest najtańszy. W niekórych wymienionych perfumeriach brakuje towaru albo wogóle nie maja danej marki, np Donna Karan New York Women.
pozdrawiam ciepło Iwa
ivonaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 09:39   #611
Anettee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

www.promesse.pl - wszystko zgodnie z umową. Godna polecenia perfumeria. (szybko, w miarę tanio, pewnie)
Anettee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 14:10   #612
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez ivonaz Pokaż wiadomość
( po przejrzeniu wielu podanych przez was stron perfumerii ) pedet jest najtańszy. W niekórych wymienionych perfumeriach brakuje towaru albo wogóle nie maja danej marki
Hmmm... Czy ja wiem, czy Pedet jest taki genialny? Ceny średnie (na Allegro można lepiej trafić), asortyment niepełny (Cartiera tyle co kot napłakał). Nie za bardzo mnie ten Pedet zainteresował. Zdecydowanie ciekawiej wygląda strona iperfumy.pl.
I mają gratisową przesyłkę.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 14:14   #613
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Hmmm... Czy ja wiem, czy Pedet jest taki genialny? Ceny średnie (na Allegro można lepiej trafić), asortyment niepełny (Cartiera tyle co kot napłakał). Nie za bardzo mnie ten Pedet zainteresował. Zdecydowanie ciekawiej wygląda strona iperfumy.pl.

Oj, najtańszy to on nie jest, z asortymentem też różnie bywa, choć zdarzają się fajne zestawy i są miniaturki (a nie wszędzie są). Realizacja w porządku i kontakt też. Szkoda, że nie dodaja próbek - kupiłam tam swego czasu 2 butelki naraz i nie dostałam żadnej "zachęty na przyszłość"
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 19:13   #614
SoBeautiful
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 391
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziewczyny,cena jest niesamowita http://www.dolce.pl/calvin_klein/obs...ight/1317.php5

ta perfumeria mnie bardzo kusi ale panicznie boję się podróbek a za taką cenę mam pewne wątpliwości... czy napewno nikt nie natrafił na podróbkę z dolce.pl?
SoBeautiful jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 20:28   #615
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez SoBeautiful Pokaż wiadomość
Dziewczyny,cena jest niesamowita http://www.dolce.pl/calvin_klein/obs...ight/1317.php5

ta perfumeria mnie bardzo kusi ale panicznie boję się podróbek a za taką cenę mam pewne wątpliwości... czy napewno nikt nie natrafił na podróbkę z dolce.pl?
Nie słyszałam o takim przypadku, wg mnie możesz śmiało brać
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:45   #616
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Dziś pierwszy raz dokonałam zakupu na www.perfumeria.pl . Widzę, że to inna wersja stronki www.pedet.pl , to dobrze, nie będę się denerwować.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 10:40   #617
miki188
Raczkowanie
 
Avatar miki188
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 126
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam. Nie minęło jeszcze 2 tyg. od tego jak odebrałem przesyłkę od kissmenet.pl (Joop Homme) i wiecie co sie stało- Atomizer odpadł, ten wężyk który pobiera zawartośc buteleczki wpadł do środka no i niestety teraz pozostaje mi tylko mazianie się zapachem, ochlapywanie siebie i wszystkiego dookoła, bo nie ma możliwości odciągnięcia tego żelaza otaczającego butelkę i ponownego włożenia wężyka na swoje miejsce. Nie mogę tego odesłac, bo by się wylało, a do biura tez nie pojadę bo daleko... Zdarzyło Wam się już cos takiego- zastanawiam się czy perfumeria wiedziała o tej wadzie czy nie??? I czy warto pisac do perfumerii o jakieś wynagrodzenie tej wadliwej przesyłki? Choc moja wypowiedz nie dokońca zgodna z tematem, ale proszę o odpowiedź.
miki188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 12:49   #618
elektrokot
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrokot
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: miasto nad Wisłą
Wiadomości: 2 019
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ja mam pytanie :czy perfumeria Quality realizuje zamówienia internetowe i czy któraś z Was korzystała z tej formy zakupów akurat w tym sklepie?Dzięki za informację.
elektrokot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-22, 12:51   #619
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez elektrokot Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie :czy perfumeria Quality realizuje zamówienia internetowe i czy któraś z Was korzystała z tej formy zakupów akurat w tym sklepie?Dzięki za informację.
pewnie, ze realizuje, akurat robimy wspólne zakupy, zajrzyj do wątku o wspólnych zakupach.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2007-08-24 o 10:46
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 14:38   #620
Paura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 140
GG do Paura
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam wizażanki i apeulję o pomoc! Bądź inaczej- o poradę, rozwianie wątpliwości i uspokojenie.

Zamówiłam perfumy na Fragnecie, podobno dobrym i polecanym. Był to jeden z tych niezapomnianych, ale teraz już niemal nieistniejących zapachów- Cristobal. Wiadomo, że ten sklep kusił nim na pierwzej stronie, ach, tyle tam rarytasów...

Zamówiłam 14 sierpnia we wtorek, dostałam e-mail potwierdzający zamówienie. W piątek 17 sierpnia na ich konto wpłynęły pieniądze. Przesyłka miała dotrzeć do dwóch dni, nie uwzględniając weekendów. Zatem NAJPÓŹNIEJ we wtorek 21 sierpnia.

Dziś jest 24 sierpnia, pieniążki kiszą się na ich koncie, a cudnego flakonika jak nie było, tak nie ma... Nie odpisują na drugi z kolei e-mail i nie odbierają w przepisowym czasie telefonów. Co mam robić? Czekać? Oczekiwać od nich informacji o wysyłce, której nie dostałam? Rzadać większej pojemności i połowy stanu perfumerii w rekompensacie? Włamać się na ich stronę i napisać duże "w nienajlepszej komitywie z pocztą"?

Edytowane przez Paura
Czas edycji: 2007-08-27 o 07:36
Paura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-24, 16:54   #621
agusia2060
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Thumbs up Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witam.

Z czystym sumieniem mogę wam polecić Perfumy - Perfumeria.pl

Kupowałam u nich perfum Hugo Boss- Boss in motion. Jako jedni z nielicznych mieli komplet: perfum 40ml+sztyft. Zapłaciłam 180zł za zestaw, ani grosza za przesyłkę, perfumy zamówiłam w poniedziałek popołudniu a w czwartek rano miałam już je w domu. Do tego próbka innego perfumu w sprayu gratis.

Wszystko szybko, sprawnie, tak jak powinno być. Ponieważ zapach znam, jestem pewna, że to oryginał. Tylko, że kilka miesięcy wcześniej w sklepie dałam za ten sam kpl. w promocji 20zł więcej.
agusia2060 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-28, 16:25   #622
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

czy któraś z was robiła zakupy w beautyfly.pl ????? sprzedają oryginały???warto???? prosze o odpowiedź
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 16:28   #623
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Witajcie...
własnie przymierzam się do pierwszych zakupów w perfumerii internetowej...
... którą spośród tych trzech możecie polecić? (i odwrotnie)
http://tagomago.pl/
http://www.kokai.pl/
http://www.perfumy-vip.pl/
pozdrawiam
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 21:32   #624
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Lightbulb Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

witam Was ponownie moje kochane kobietki !!!
mam znowu maly problemik,mianowicie zakochalam sie w perfumach Kenzo Jungle Elephant i cos sobie postanowilam : musze je miec i koniecznie flakonik 100ml :P tak sobie myslalam,ze moze mi pomozecie z lekka wybrac jakas dobra perfumerie internetowa jesli chodzi akurat o te perfumy.Chcialabym znac Wasze opinie,oczywiscie chodzi mi zeby byly w 100% orginalne.Allegro oczywiscie odpada,przegladalam wiele stron roznyxh perfumerii i sama nie wiem co robic.Rozne sa ceny tych perfum : zawsze ok. 200zl albo 200zl z hakiem a w sklepie czy drogerii kosztuja dwa razy tyle czyli 400zl masakra.Co w takim razie sadzicie o tym??? Najnizsza cene Kenzo Elephant Jungle odkrylam na stronie perfumerii Tagomago,ale moze sa jeszcze jakies dobre perfumerie i ich ceny rowniez jesli chodzi akurat i Kenzo,bardzo prosze o porade.Jak mi szybko cos poradzicie to moze uda mi sie zakupic je na swoje urodzinki... szaleje za tym zapachem pozdrawiam
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 21:34   #625
malutka1588
Raczkowanie
 
Avatar malutka1588
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 73
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

myslalam jeszcze o perfumerii www.iperfumy.pl - co myslicie ??
__________________
Największą sztuką życia jest uśmiechać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego, co było... i nie bać się tego co będzie...
malutka1588 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-29, 21:56   #626
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
myslalam jeszcze o perfumerii www.iperfumy.pl - co myslicie ??
W tago-mago trzeba jeszcze doliczyc koszt przesylki i to, ze nie spiesza sie z dostawa.

Polecam i-perfumy lub el nino (LINK)- gdzie wysylka jest blyskawiczna, za darmo.
Ja otrzymalam swoja przesylke z el nino nastepnego dnia, a kurier zadzwonil na podany przeze mnie nr kom., aby umowic sie na godzine, ktora mi odpowiadala.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 16:03   #627
Edyta_32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez limetka Pokaż wiadomość
Czy macie jakieś doświadczenia z perfumerią LaFleur ?
Cześć mam nadzieje że nie złożyłaś tam zamówienia nie radze.Ja popełniłam ten błąd.Wybrałam zapłate poprzez przelew wpłaciłam pieniądze i nic pisze do nich e-maile i nic zdwonie i nic.Czytałam tutaj opinie na temat tej "perfumerii" i się przestraszyłam nie sa one pochlebne.Będe przestrzegać każdego prze nimi nie maja nic wspólnego i uczciwością odpowiedzialnością.Czekam na zwrot mioch pieniędzy ciekawe jak długo bo za perfumy dziękuje!! pozdrawiam
Edyta_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 17:14   #628
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez malutka1588 Pokaż wiadomość
kurcze,mam juz metlik w glowie bo nie wiem co robic w koncu : gdzie kupic te perfumy,to troche kasy,a nie chce jej stracic na jakas podrobke ;/
Ja też za każdym razem obawiam sie podróby, ale w iperfumy zamówiłam juz 2 wody i choć super znawcą nie jestem to twierdzę że są oryginalne. Jak miałam małą wątpliwość to opisałam je wizażankom i one upewniły mnie co do ich oryginalności.
Dodatkowo dają zawsze próbkę perfum. Na dostawę czeka się do 4-5 dni w zależności kiedy składa się zamówienie,więc dłużej niz na allegro, ale zdaża się że jest sporo taniej (bo nie ma kosztów przesyłki)
A cena wydaję się atrakcyjna
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-30, 22:03   #629
emjot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

mam pytanko , kupował ktoś na www.tagomago.pl ? jaki jest czas realizacji? byly jakies zastrzezenia? w 100% oryginaly?
emjot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-31, 07:58   #630
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Ale muszę powiedzieć że iperfumy mnie dzis wnerwiły. Chciałam zamówić u nich zestaw Hermes Un Jardin sur le Nil. W dniu w którym byłam juz gotowa i miałam pieniądze, pojawił się w ich ofercie II-gi zestaw, bez zdjęcia ale opisany jako II - 100ml wody, 40 ml balsamu, i 40 ml zelu. Nie było opisu co wchodzi w sład zestawu I-szego (było małe zdjęcie), ale na ich czeskiej stronie sprawdziłam i było tam napisane że 100ml wody, miniatura wody 15ml i 74ml balsamu.
Cena bardzdziej atrakcyjnego dla mnie zestawu I była niższa. Chcąc się upewnić wysłałam do nich 2 maile z prosbą o szybka odpowiedz, bo nie byłam pewna czy ten I-szy zestaw zawiera to samo w polsce co za granicą. Prosiłam o szybka odpowiedz i wyraziłam chęc zakupu takowego oraz obawę że może on zniknąć nim zdąże sie upewnic, dlatego proszę o szybkie info, i co? NIC! A dziś przy zestawie który chciałam kupić nie pojawiła sie opcja "kup". I tak oto przeleciała mi okazja koło nosa...z drugiej strony zawsze jak pisałam do nich maile to odpowiadali mi w tym samym dniu, a tym razem zero odzewu...
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.