Wiarygodne perfumerie internetowe - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 13:43   #2041
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Zamówiłeś w nowej perfumerii, zapłaciłeś nawet jej nie znając ??? Cosik mi się nie wydaje .
i troche bez sensu pytac o jej wiarygodnosc juz po wszystkim
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 18:04   #2042
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez grejpfrut3 Pokaż wiadomość
Witam
Zakupy w perfumeriach internetowych to dla mnie nowosć wiec prosze o rade doswiadczone koleżanki i kolegów
wczoraj zamówiłem perfumy w perfumerii http://www.perfumy-gross.pl juz za nie zapłaciłem. To chyba jakaś nowa perfumeria, słyszeliście coś moze o niej ??
Hazardzista
Słyszeliśmy, że TWOJA
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 20:41   #2043
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Pogubiłam się....mnie sie wydawało, i chyba słusznie, że sprawa z DN zaczeła się w momencie, gdy Brylujący Gosiaczek naopowiadał na swoim forum i przekonywał skutecznie tamtejsze forumki, jakoby oryginały są tylko w drogich perf. stacjonarnych, typu Sephora. Allegro zaś i perfumerie w necie, typu perumeria.pl sprzedają podróby. I szło nam o to, że przecież mnóstwo fajnych i oryginalnych zapachów osoby znające się na rzeczy kupują na all. i w necie. Nie trzeba w tym celu przepłacać w Sephorze.
I dlatego się czepiłam wcześniej, bo Gośka napisała: wybieram renomowane perfumerie stacjonarne i to od dawna tylko i wyłącznie te zachodnie, sorry, Gosiu, ale takie podejście trąci buractwem. Popraw mnie , skoro się mylę.
Nie wiem, czy przepraszać, za offtop, bo jestem IMO w temacie, wypowiadamy sie tutaj w obronie wiarygodnych perfumerii internetowych. Szkoda, zeby ktoś, kto tu zajrzy a przygodę z perfumami dopiero zaczynał, zakodował sobie, że po oryginały chodzi sie tylko tam, gdzie kupuje Gośka.

Stąd, wniosuję, iż może to być akcja Sephory tudziez DN aby kupowac jedynie u nich, bo w momencie, gdy tyle fajnych okazji w necie, wydać dwa lub trzy razy tyle w Sephorze i to przy akompaniamencie fuków i fochów tamtejszych panien, to jest skłonność do masochizmu

EDIT:
Pamiętam na stówę, nie wiem czy w tym wątku, czy, "co was bulwersuje w perfumeriach", było nastepujące zdarzenie opisane:
Podczas wizyty w Sephorze klientka cos zakupiła, albo miała zamiar, w każdym razie zaczeła sie dyskusja ze sprzedawczynią na temat rozbieżności cen zapachu w S. i na all.
Sprzedawczyni bez kozery stwierdziła, oryginały są tylko w perfumeriach typu S., stad te ceny. I ze niemożliwe jest, aby na all. były oryginały.

Tak się zastanawiam, co za interes ma Gośka w rozpowiadaniu, że kupuje tylko w drogich stacjonarkach? Jak dla mnie, to nieudolna reklama tychże. Albo taki snobizm. Nikt mi nie wmówi, że normalny człowiek kupi drozej, skoro to samo może kupic taniej
Podliczyłam na potrzeby jednego z wątków moje mililitry, i tak: jest tego ok 570 ml, a mam tylko jedna flachę, z zakupów demeter. Reszta odlewki ze wspólnych zakupów i all.. I wszystko oryginały, więc jak się chce kupić tanio i dobrze flachę, to się kupi, Gosiu.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
no, w tym momencie rozpoczelo sie, i owszem, acz ja przede wszystkim widzialam, ze Gosiaczek stwierdzila, ze w DN, SP i Rossmannie sa sprzedawane perfumy "drugiej jakosci" (nie tyle wlasnie podrobki) - i na tamta chwile zrozumialam, ze powinnysmy zewrzec szeregi, zeby tego typu nieprawdziwe informacje na tamtym forum zdementowac. tymczasem Kroliczek zaczela rowniez przychylac sie do wersji Gosiaczkowej i to mnie zupelnie zbilo z tropu
Dokładnie o to chodziło. Gosiaczek wyskoczyła ze swoimi snobiznami, że oryginały to tylko sephora czy douglas, najlepiej zagraniczny, na all są podróbki, chociaż ona swoje używki tam sprzedaje, ale nie kupuje, DN czy Ross, to gorszy sort itd. Króliczek się wkurzyła, że babka bzdury gada takie, że ręce opadają, a na forum natury wszyscy wpatrzeni w tą specjalistkę potakują. Dlatego namawiała, żeby uaktywnić się, co zresztą sama uczyniłam. Napisałam tam kilka postów dot. perfum i moich doświadczeń z zakupami w DN i Rossmannie czy na necie, bez żadnych złośliwości zresztą. Niemniej jednak wkurzyło mnie takie kategoryczne podejście gosiaczka do zakupów w sephorze jako jedynych właściwych, bo wszędzie indziej to tylko podróbki lub drugi sort.
Gosiaczkowi chyba puściły nerwy, kiedy dowiedziała się, że ktoś o niej pisał na innym forum w niekorzystnym świetle. Szkoda, ze nie załatwiła tego przez priv. Byłoby prościej i bez robienia zamieszania na dwóch forach perfumowych.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:12   #2044
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Właśnie, szumu narobiła, i zniknęła. Liczyłam, ze wyjaśni do końca, o co jej chodzi. Miała się tu do czego ustosunkowywać, gdyby chciała. Jej nick jest też jakiś dziwny, i te nawiedzone teksty o zachodnich perfumeriach, jakby się przekomarzała pierwszoklasistka, że ma ładniejszy piórnik. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że miejscami pisze podobnie jak niedawno zbanowana MagKoni (bo ona teraz sporo trolluje), ta agresja jak broni Sephory i Douglasa, chyba, że to ten sam snobizm . W kazdym razie kroliczek pokazała się z klasą, a trudno się dziwić, żeby nie zareagowała na DN na takie rewelacje.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........

Edytowane przez iloneczka1
Czas edycji: 2010-02-13 o 21:16
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:29   #2045
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Być może Gosiaczek to jak już dziewczyny pisały ofiara efektu Veblena lokalizacji zakupów. Wiecie, rozumiecie, te zagramaniczne perfumerie i te lepszejsze zapachy na zachodni, a nie wschodni rynek
Ale jeśli to ktoś z sephory czy innego douglasa, to dziwi mnie, że jest ona z tymi wpisami tolerowana przez naturę. W ich interesie jest bronic dobrego imienia firmy, które jest na ich własnym forum nadszarpywane.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 21:53   #2046
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Gosiaczkowi chyba puściły nerwy, kiedy dowiedziała się, że ktoś o niej pisał na innym forum w niekorzystnym świetle. Szkoda, ze nie załatwiła tego przez priv. Byłoby prościej i bez robienia zamieszania na dwóch forach perfumowych.
Dostałam wtedy priv - był to link do tego wątku; wina jest moja, dostałam po głowie i należało mi się. Człowiek się całe życie uczy na błędach a i tak umrze głupi
Na zakończenie dodam że ta dziewczyna nie ma nic wspólnego z sephorą gdyż mówiła że tam nie bywa. A perfumy kupuje za granicą bo pewnie dużo podróżuje

Myślę że każda perfumomaniaczka mocno przeżywa czy jej pachnące zakupy są warte swojej tak czy inaczej wysokiej ceny - zatem wątek o perfumeriach internetowych jest bardzo potrzebny. Dzięki tym najlepszym każda z nas, nawet niebogata, może posiadać satysfakcjonującą kolekcję swoich ulubionych zapachów. A w tym pedet.pl moim zdaniem jest bezkonkurencyjny - ceny są niesamowite, wybór ogromny i czytałam że mają autoryzację od Guerlain - zaraz zobaczę czy mają Idylle
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:12   #2047
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez kroliczek190 Pokaż wiadomość
Myślę że każda perfumomaniaczka mocno przeżywa czy jej pachnące zakupy są warte swojej tak czy inaczej wysokiej ceny - zatem wątek o perfumeriach internetowych jest bardzo potrzebny. Dzięki tym najlepszym każda z nas, nawet niebogata, może posiadać satysfakcjonującą kolekcję swoich ulubionych zapachów. A w tym pedet.pl moim zdaniem jest bezkonkurencyjny - ceny są niesamowite, wybór ogromny i czytałam że mają autoryzację od Guerlain - zaraz zobaczę czy mają Idylle
Przechodząc do meritum wątku to chyba kliknę perfumy na pedecie. Oglądałam ostatnio lolitkę na allegro za ok. 130 -140zł, a dzisiaj przypadkiem na pedecie zauważyłam setkę edp lolitki za 128zł. Do tego green feminine diesla mają za mniej niż 50 zł/75ml i to nad nim od jakiegoś czasu rozmyślam.
Kupiłabym oba zapachy, ale zaraz potem myślę, że jak dołożę jeszcze trochę to kupię jakiegoś poisona, a te nie ukrywam od dawna za mną chodzą, tylko cena ciągle odstrasza, nawet ta netowa.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 22:23   #2048
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Napisałam tam kilka postów dot. perfum i moich doświadczeń z zakupami w DN i Rossmannie czy na necie, bez żadnych złośliwości zresztą.
Elfio, czytalam Twoje wypowiedzi stamtad i uwazam je za bardzo wywazone i na miejscu


a w temacie - coz, ciekawa jestem, kiedy skusze sie na zakup w perfumerii internetowej - problem z zakupami tam jest dla mnie tego typu, ze ja sie lubuje w uzywkach a z kolei te perfumy, ktore chcialabym miec w pelnowymiarowej pojemnosci, sa jednak drozsze niz na All
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:59   #2049
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Elfio, czytalam Twoje wypowiedzi stamtad i uwazam je za bardzo wywazone i na miejscu
Dziękuję
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 23:14   #2050
grejpfrut3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No i wkradł się chochlik do mojej wypowiedzi zamówiłem i jeszcze nie!! zapłaciłem
grejpfrut3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:20   #2051
iloneczka1
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 453
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez grejpfrut3 Pokaż wiadomość
No i wkradł się chochlik do mojej wypowiedzi zamówiłem i jeszcze nie!! zapłaciłem
A chyba, ze tak. Jeżeli zobaczysz, że z flakonem czy zapachem coś nie teges, obfoć go i wklej zdjęcia z opisem problemu do wątku "oryginał czy podróbka"w ciągu kilku godzin otrzymasz wyczerpującą odpowiedź.
__________________
Poszukujesz kota/psa? Nie zależy ci na rodowodzie? Nie kupuj w pseudohodowlach
Zajrzyj TU i TU
-----
Kotka Trufelka z białaczką, przygarnij..........
iloneczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 11:39   #2052
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

www.perfumes.bg (w Bułgarii)

Znacie ?
Jest tam sporo ciekawych ....perełek i darmowa wysyłka (tylko nie wiem czy do PL )....
ale opinii o sklepie znaleźć nie mogę

Edit
Płatność pay pal (czyli powinno być dość bezpiecznie)
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się

Edytowane przez Figarro
Czas edycji: 2010-02-14 o 11:40
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 13:19   #2053
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
www.perfumes.bg (w Bułgarii)

Znacie ?
Jest tam sporo ciekawych ....perełek i darmowa wysyłka (tylko nie wiem czy do PL )....
ale opinii o sklepie znaleźć nie mogę

Edit
Płatność pay pal (czyli powinno być dość bezpiecznie)
Ciekawa perfumeria, mają i BC w różnych pojemnościach i Theorema 50ml, są Demeter.
Tylko ze zdjęciami większości produktów gorzej.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2010-02-14 o 13:29
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 14:18   #2054
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
www.perfumes.bg (w Bułgarii)

Znacie ?
Jest tam sporo ciekawych ....perełek i darmowa wysyłka (tylko nie wiem czy do PL )....
ale opinii o sklepie znaleźć nie mogę

Edit
Płatność pay pal (czyli powinno być dość bezpiecznie)
Według mnie to kolejna "odsłona" FragranceX Identyczny asortyment, nawet błędy te same...
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 15:22   #2055
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Ciekawa perfumeria, mają i BC w różnych pojemnościach i Theorema 50ml, są Demeter.
Tylko ze zdjęciami większości produktów gorzej.
Dokładnie na te pozycje zwróciłam uwagę.
Szczególnie Demetery,ogromny wybór
Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Według mnie to kolejna "odsłona" FragranceX Identyczny asortyment, nawet błędy te same...
Sposób sprzedaży podobny....


Po co ja tam wlazłam
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 19:14   #2056
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Według mnie to kolejna "odsłona" FragranceX Identyczny asortyment, nawet błędy te same...
No, ale wtedy na pewno cła nie dowaliliby
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:26   #2057
Hannibal
Przyczajenie
 
Avatar Hannibal
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Send a message via Skype™ to Hannibal
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez niuniaaa86 Pokaż wiadomość
zamawialam pierwszy raz z www.pedet.pl

02-02-2010 ok godz. 18 - złożyłam zamówienia na 3 zapachy
03-02-2010 - dostałam na maila i smsem informacje o wysłaniu paczki
04-02-2010 ok godz 8 - telefon od kuriera w celu uzgodnienia godziny dostarczenia paczki
dostalam dwie próbeczki
jestem zadowolona
Ja też zamawiałem pierwszy raz w tej perfumerii. Tydzień temu.
W niedzielę wieczorem zrobiłem zamówienie, szybkie zaksięgowanie płatności, w poniedziałek wysyłka, a we wtorek kurier był już u mnie.
Hannibal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 21:29   #2058
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
No, ale wtedy na pewno cła nie dowaliliby
No, chyba że wysyłka idzie ze Stanów.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 05:51   #2059
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez MichailK Pokaż wiadomość
Według mnie to kolejna "odsłona" FragranceX Identyczny asortyment, nawet błędy te same...
A o jakich błędach mówisz? Nie wpadłabym na porównanie tej perfumerii z fragrancex.
Tutaj wszystko co przeglądałam było in stock, na fragrancex dużo widniejących jest n/a.
Na fragrancex jest dużo zdjęć, jak na tak bogata ofertę, a tutaj mizernie po tym kątem niestety.
Piszesz kolejna - a jakie są poprzednio odkryte odsłony fragrancex? bom zacofana
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 08:23   #2060
MichailK
Zadomowienie
 
Avatar MichailK
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 165
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
A o jakich błędach mówisz? Nie wpadłabym na porównanie tej perfumerii z fragrancex.
Tutaj wszystko co przeglądałam było in stock, na fragrancex dużo widniejących jest n/a.
Na fragrancex jest dużo zdjęć, jak na tak bogata ofertę, a tutaj mizernie po tym kątem niestety.
Piszesz kolejna - a jakie są poprzednio odkryte odsłony fragrancex? bom zacofana
Przede wszystkim to nieuzasadnione pisanie nazw niektórych marek z dużej litery np: LILLY PULITZER, czy też podwójne (Floris/Florin London, Brosseau/Jean Charles Brosseau) lub nawet potrójne (Les Parfums De Rosine, Les Parfums De Rosine, Rosine ) skatalogowanie.
Identyczny asortyment jak FragranceX posiada Aromaniac.com/Aromaniak.pl odkryty przez CBR.
MichailK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 12:16   #2061
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

kupował ktoś u nich?
znalazłam: www.perfumeshop.com
wysyłają w świat, tylko nie mogę się doszukać ile taka przyjemność kosztuje.
mają m.in,:Armani Prive: Ambre Soie, Cuir Amethyste, Eau de Jade, Eclat de Jasmin 1.7 oz Eau de Parfum Spray Refill - po $80
Black Cashmere 50ml - $50
Mahora 30ml - $35,99


oraz:
www.designerfashionandfragrance.com
Winter Delice mini $7, Histoire d'Eau 75ml $16.50, YSL NU edp 30ml $29.50, , Mira Bai edt 30ml $12.75, Black Cashmere 50ml bez pudełka $38.50 teoretycznie wszystko in stock. Do Pl też wysyłają.


tutaj jeszcze wysyłający, dość tanio w świat:
www.beautyspark.com
Feminite du bois 50ml $58.50

W ramach wyszukiwania sobie zajęcia, szukam ciekawych zagramanicznych perfumerii.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/

Edytowane przez bluegirl
Czas edycji: 2010-02-16 o 05:40
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 22:26   #2062
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Jeszcze raz pochwalę el nino, dostałam dziś zwrot pieniędzy za reklamowany produkt na konto, bezproblemowo
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:09   #2063
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia z Perfumerią MM? http://www.perfumeriamm.krakow.pl/
Od czerwca 2009r. są perfumerią internetową, wcześniej podobno działali stacjonarnie w Krakowie

Edytowane przez Maggie-79
Czas edycji: 2010-02-16 o 11:20
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:28   #2064
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

No to jeszcze ja i pierwsze zakupy via net na perfumeria.pl

Niedziela wieczorem zamówienie i zlecenie przelewu
Poniedziałek rano potwierdzenie zrealizowania
Dzisiaj rano kurier, szybko sprawnie i na temat

I Amethyst paaachnie

Miałam co prawda nadzieję na jakie próbeczki, ale cóż, nie można mieć wszystkiego
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:38   #2065
Vespertine__Milo
Wtajemniczenie
 
Avatar Vespertine__Milo
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 138
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

2 razy perfumeria.pl - 2 razy obsługa bez zarzutu, szybko i sprawnie dodatkowy plus za konkurencyjne ceny
sorea - ok, kokai - również szybko i sprawnie
__________________
"Powiedział, że przypominam mu jego zmarłą żonę. Oby z czasów, kiedy jeszcze żyła." Allen

[I][COLOR=sienna]Poluję: ] Le Labo Patchouli, Le Labo Another 13, Arancia di Sicilia Perris, CdG Odeur 53, Tom Daxon Iridium Kliknij dla głodnych Zwierząt: www.pustamiska.pl

Edytowane przez Vespertine__Milo
Czas edycji: 2010-02-19 o 13:41
Vespertine__Milo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 22:05   #2066
agusia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 19
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

http://www.dolce.pl/ ja tylko z tej korzystalam i wszystko jest jak najbardziej ok
agusia93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 08:20   #2067
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
kupował ktoś u nich?
znalazłam: www.perfumeshop.com
wysyłają w świat, tylko nie mogę się doszukać ile taka przyjemność kosztuje.
mają m.in,:Armani Prive: Ambre Soie, Cuir Amethyste, Eau de Jade, Eclat de Jasmin 1.7 oz Eau de Parfum Spray Refill - po $80
Black Cashmere 50ml - $50
Mahora 30ml - $35,99


oraz:
www.designerfashionandfra grance.com
Winter Delice mini $7, Histoire d'Eau 75ml $16.50, YSL NU edp 30ml $29.50, , Mira Bai edt 30ml $12.75, Black Cashmere 50ml bez pudełka $38.50 teoretycznie wszystko in stock. Do Pl też wysyłają.


tutaj jeszcze wysyłający, dość tanio w świat:
www.beautyspark.com
Feminite du bois 50ml $58.50

W ramach wyszukiwania sobie zajęcia, szukam ciekawych zagramanicznych perfumerii.

Jejku - czy Ty musiałaś to odkopać...oglądam i oglądam...

Podbijam- kupował ktoś...

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Jeszcze raz pochwalę el nino, dostałam dziś zwrot pieniędzy za reklamowany produkt na konto, bezproblemowo

dla mnie po występie choreograficznym tutaj są spaleni.
Cieszę się,że inni zadowoleni z zakupów tam.Mnie mają z głowy
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:04   #2068
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Mam pytanko-czy kupowałyście ostatnio w e-glamour? Kupiłam mężowi ten tester versace http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html . Z przesyłką nie byłą żadnego problemu, zapach był u mnie już następnego dnia, ale mąż ma wątpliwości co do oryginalności zapachu. Twierdzi, że pachnie trochę inaczej niż w perfumerii i zdecydowanie krócej. Mnie się to wydaje niemożliwe,ale czy może miałyście też wątpliwości do zapachów tam kupionych? Na co powinnam popatrzeć? Butelka nie jest idealna, występują niewielkie wyżłobienia, jakby rysy. I ta "pokrywa" górna (nie korek) jest plastikowa i lekko się rusza. Nie wiem co o tym myśleć...
__________________
Wymiana perfum
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post87460084
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:12   #2069
kaixia
Raczkowanie
 
Avatar kaixia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 410
GG do kaixia
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Mam pytanko-czy kupowałyście ostatnio w e-glamour? Kupiłam mężowi ten tester versace http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html . Z przesyłką nie byłą żadnego problemu, zapach był u mnie już następnego dnia, ale mąż ma wątpliwości co do oryginalności zapachu. Twierdzi, że pachnie trochę inaczej niż w perfumerii i zdecydowanie krócej. Mnie się to wydaje niemożliwe,ale czy może miałyście też wątpliwości do zapachów tam kupionych? Na co powinnam popatrzeć? Butelka nie jest idealna, występują niewielkie wyżłobienia, jakby rysy. I ta "pokrywa" górna (nie korek) jest plastikowa i lekko się rusza. Nie wiem co o tym myśleć...
Tydzień temu tam kupowałam Baby Doll-kę i wszystko było OK. Znam zapach, znam flakon, opakowanie itd. i całe szczęście nic nie zrodziło moich wątpliwości.
Może wyślij męża do perfumerii stacjonarnej i niech zrobi test porównawczy?
__________________
Zrozumienie jest jak zimna woda na pustyni, ratuje życie ale może też zabić.
kaixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:13   #2070
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe

Cytat:
Napisane przez mała82 Pokaż wiadomość
Mam pytanko-czy kupowałyście ostatnio w e-glamour? Kupiłam mężowi ten tester versace http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html . Z przesyłką nie byłą żadnego problemu, zapach był u mnie już następnego dnia, ale mąż ma wątpliwości co do oryginalności zapachu. Twierdzi, że pachnie trochę inaczej niż w perfumerii i zdecydowanie krócej. Mnie się to wydaje niemożliwe,ale czy może miałyście też wątpliwości do zapachów tam kupionych? Na co powinnam popatrzeć? Butelka nie jest idealna, występują niewielkie wyżłobienia, jakby rysy. I ta "pokrywa" górna (nie korek) jest plastikowa i lekko się rusza. Nie wiem co o tym myśleć...

Jeżeli masz jakieś wątpliwości co do oryginalności najlepiej napisz do nich. Ja kupowałam u nich w zeszłym tygodniu cztery zapachy: dwa testery i dwa normalne, nie widzę aby coś było nie tak, też mam porównanie z zapachem ze stacjonarnej perfumerii. U mnie opakowania są ok. wszystkie nalepki, kody itp. też ok.
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.