Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-08, 20:41   #1
be perfect
Przyczajenie
 
Avatar be perfect
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2

Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem?


Mam zamiar sobie zrobić kolczyk w języku, ale nie bardzo wiem czy mogę, bo mam jakiś dziwny język. Po bokach jest cały jakiś poszarpany, nad ranem jak wstaję to mam na nim dziwne białe plamy i nie wiem co mam za bardzo z tym robić... jak byłam mała to rodzice mi smarowali czymś ten język, ale to najwyraźniej nic nie pomogło. Czy nie będe miała jakiś komplikacji , gdy przebiję sobie język?
__________________
All my life it's sport...
be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 21:16   #2
indiego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 254
Dot.: Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem?

witaj

rozni ludzie rozne jezyki
niektorzy maja smukly gladki jezyjk inni jezyk szeroki z licznymi "rozstepami"
moim zdaniem kolczyk ladnei wyglada na ladnym jezyku ale oczywiiscie nei wykluczam ze twoj nie nadaje sie do kolczyka to sprawa indywidualna i po zalozeniu jesli uznasz ze ci sie znudzi lub ze nie wyglada fajnie zawsze mozesz go zdjac wiec tak naprawde nic nie ryzykujesz jesli chodzi o wyglad oczywiscie!!!
zwrocic powinnas jednak uwage na iz kolczyk moze uszkadzac zeby, oraz wplywac na wymowe mozesz zaczac seplenic,
ale jesli masz ochote sobie go przebic to powtarzam iz nie niesie to za soba koplikacji ani nie pozostawia trwalych sladów jak np tatuaz!
indiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:11   #3
be perfect
Przyczajenie
 
Avatar be perfect
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem?

Oczywiście , bardzo chce ten kolczyk i nie obawiam się seplenienia itp , bo to i tak tylko przez jakis czas, tylko chodzi mi o to, czy przez to przebicie nie bedzie mi sie nic dzialo z jezykiem , moze to glupio zabrzmi , ale czy na przyklad nie zacznie mi kawalkami odpadac
__________________
All my life it's sport...
be perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 20:27   #4
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem?

Po pierwsze to fajny tytuł wątku
Po drugie- (nie posiadam kolczyka w języku, więc nie udzielę ci wyjaśnień) ale w moim przekonaniu taki kolczyk przykuwa uwagę do języka, a w twojej sytuacji (nalot na języku) chyba lepiej tego uniknąć?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 12:32   #5
exterior
Raczkowanie
 
Avatar exterior
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 148
Dot.: Czy mogę mieć kolczyk z takim językiem?

Witaj, wydaje mi sie ze moja znajoma ma taki sam jezyczek jak Ty. Kilka lat temu keidy robilam sobie kolczyk, ona rowniez sie zalapala (razem razniej )nosi go do dzis. W niczym jej nie pzreszkadza a jezyk jej sie nie rozlecial ;] choc przyznam szczerze ze nie podoba mi sie jej jezyk w ogole. A kolczyk napewno nie sprawil ze wyglada on/ona lepiej. Ja swoj wyjelam gdyz zaczely mi sie kruszyc zeby z przodu :/ no i czulam ze gorzej caluje gdy go mam :P choc mezczyzni niie narzekali
exterior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.