Moda, która Cię "rozwala" część 3 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-01, 17:33   #3061
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

na cmentarzach było dość dziwnie... jedni ludzie ubrani w same swetry inni w króciutkie skórzane ramoneski...jeszcze inni w płaszcze a inni w zimowe puchowe kurtki.... były kobiety w balerinkach jak i zimowych kozakach, w szpilkach, w samych rajstopach, z gołymi nogami ale i nieopodal kobitki w jeansach.

Do tego na groby ludzie byli ubrani w róż, pomarańcz itp..... zero elegancji, stonowania i szyku... po prostu jakby szli do spożywczego za rogiem... ja nie mówię że każdy ma mieć super czarny płaszcz i znać się na modzie ale luuudzie.... powaga miejsca i sytuacji chyba obowiązuje.... można się ubrać schludnie w stonowane kolory, w miarę elegancko..to cmentarz a nie cetrum handlowe..;/
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 17:39   #3062
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
na cmentarzach było dość dziwnie... jedni ludzie ubrani w same swetry inni w króciutkie skórzane ramoneski...jeszcze inni w płaszcze a inni w zimowe puchowe kurtki.... były kobiety w balerinkach jak i zimowych kozakach, w szpilkach, w samych rajstopach, z gołymi nogami ale i nieopodal kobitki w jeansach.

Do tego na groby ludzie byli ubrani w róż, pomarańcz itp..... zero elegancji, stonowania i szyku... po prostu jakby szli do spożywczego za rogiem... ja nie mówię że każdy ma mieć super czarny płaszcz i znać się na modzie ale luuudzie.... powaga miejsca i sytuacji chyba obowiązuje.... można się ubrać schludnie w stonowane kolory, w miarę elegancko..to cmentarz a nie cetrum handlowe..;/
Mnie najbardziej dziwiły panie w futrach (w miejscu gdzie byłam temperatura w południe była 17 stopni na plusie) i dziewczęta w mikroskopijnych miniówkach i kabaretkach zwieńczonych kozakami za kolano.
Niech ktoś zrobi porządny program telewizyjny o dobieraniu stroju do okazji, to ostatnia nadzieja dla tego narodu
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 17:46   #3063
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Rozwaliła mnie kobieta około 40- stki. W długim, skórzanym płaszczu aż do kostek w kolorze rudym. A na plecach malowniczy krzyż Plus buty w szpic, kolor czerwony. Uczta dla oka

Zasłyszałam rozmowę dwóch pań przy grobie. Jedna pochwaliła sie, że dzień wcześniej, specjalnie była u fryzjera. Bo to nie wiadomo na kogo się trafi. A później ploty chodzą. Cóż...
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 18:21   #3064
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Muffi Pokaż wiadomość
a co tu jest nie tak ?
eeee poważnie?

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej dziwiły panie w futrach (w miejscu gdzie byłam temperatura w południe była 17 stopni na plusie) i dziewczęta w mikroskopijnych miniówkach i kabaretkach zwieńczonych kozakami za kolano.
Niech ktoś zrobi porządny program telewizyjny o dobieraniu stroju do okazji, to ostatnia nadzieja dla tego narodu
Niestety tak jest zawsze, kiedyś były mrozy w tym okresie i okazja na pokazanie swojego futra, niektórym paniom to zostało bo to najlepsza okazja żeby się pochwalić

Co roku obserwuje ludzi na grobach i jest coraz gorzej. Dzisiaj np widziałam kolesia w białym dresie (bluza i spodnie, bardzo szerokie), laske w białych spodniach (nieco jej majtki było widać) i starszą panią w spodniach w kwiatki. O futrach, miniówach i szpilkach wbijających się w ziemię nie wspomnę
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.


Edytowane przez smerfetk_a
Czas edycji: 2011-11-01 o 18:26
smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 18:53   #3065
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

a mie dzis rozwaliła kobieta na cmentarzu paląca paierosa, stoi przy grobie nawija cos do innej i kopci, fakt że było ok 17 i raczej pusto, no ale .........
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:08   #3066
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A mnie dzis rozwalila laska w Tesco
Mysle,ze byla to wielka fanka Ed Hardy
Leggi jak na zdjeciu plus tshirt podobny do tego na foto
Istny wulkan kolorow, wzorow itd

Juz do tych leggow mogla ubrac spokojna gore, jakis bialy tank top czy cos :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img-thing.jpg (18,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2011WomenSEdHardyTShirtEdHardyTopsDesignerClothingHipHopClothingUrbanClothing.jpg (36,1 KB, 124 załadowań)
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 19:15   #3067
201606242122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 622
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
A mnie dzis rozwalila laska w Tesco
Mysle,ze byla to wielka fanka Ed Hardy
Leggi jak na zdjeciu plus tshirt podobny do tego na foto
Istny wulkan kolorow, wzorow itd

Juz do tych leggow mogla ubrac spokojna gore, jakis bialy tank top czy cos :P
ee tam, po co sie ograniczac
201606242122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 19:28   #3068
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
na cmentarzach było dość dziwnie... jedni ludzie ubrani w same swetry inni w króciutkie skórzane ramoneski...jeszcze inni w płaszcze a inni w zimowe puchowe kurtki.... były kobiety w balerinkach jak i zimowych kozakach, w szpilkach, w samych rajstopach, z gołymi nogami ale i nieopodal kobitki w jeansach.

Do tego na groby ludzie byli ubrani w róż, pomarańcz itp..... zero elegancji, stonowania i szyku... po prostu jakby szli do spożywczego za rogiem... ja nie mówię że każdy ma mieć super czarny płaszcz i znać się na modzie ale luuudzie.... powaga miejsca i sytuacji chyba obowiązuje.... można się ubrać schludnie w stonowane kolory, w miarę elegancko..to cmentarz a nie cetrum handlowe..;/

Oto przykład:
http://demotywatory.pl/357890/Grobbing
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:44   #3069
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
a mie dzis rozwaliła kobieta na cmentarzu paląca paierosa, stoi przy grobie nawija cos do innej i kopci, fakt że było ok 17 i raczej pusto, no ale .........
u nas ksiądz opier... jedną babkę,że na cmentarzu się nie pali
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 20:48   #3070
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Mnie akurat juz 7 lat nie bylo na Wszystkich Swietych w Polsce no i jak tak czytam o miniowkach i kabaretkach na cmentarzu..szczena opada :O bo nigdy sie z tym nie spotkalam.
Masakra

__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2011-11-01 o 20:50
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-01, 21:00   #3071
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
a mie dzis rozwaliła kobieta na cmentarzu paląca paierosa, stoi przy grobie nawija cos do innej i kopci, fakt że było ok 17 i raczej pusto, no ale .........
super jest ten wątek czytuję ale nie pisuję
Musze się jednak wypowiedzieć, bo ja tez widziałam palących na cmentarzu. Jakoś mnie to uderzyło, bo w poprzednich latach nie spotykałam...Rozumiem siłę nałogu, ale może by tak wytrzymać, albo pojśc w ustronne miejsce, gdzieś w tyły alejki, pod mur cmentarza, ale nad samym grobem, w otoczeniu innych grobów, innych odwiedzających, może modlących się ludzi, pogrązonych w zadumie. Kompletny brak wyczucia, obycia...normalnie ręce opadają.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 21:56   #3072
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

ja też dziś widziałam, mnóstwo dresów z Barbie, przesiadujących grupkami na ławkach na cmentarzu i palących... i kobietę z psem, który załatwiał się koło czyjegoś grobu.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 07:23   #3073
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
To jest duch, na pewno, ręka z zaświatów!
__________________
1. Nie założę czegoś, co mi się nie podoba, tylko dlatego, że jest modne.
2. Nie zrezygnuję z czegoś, co lubię, tylko dlatego, że jest niemodne.
3. Ubranie ma być czyste, przyzwoite, dostosowane do temperatury i okoliczności oraz zgrane kolorystycznie i stylistycznie.

Edytowane przez zmawona
Czas edycji: 2011-11-02 o 07:24
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:39   #3074
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A ja wczoraj, na cmentarzu, po raz pierwszy widziałam poruszany już tutaj wątek cielistych leginsów! Cudny widok, w dodatku w połączeniu z odbijającymi się majtkami
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 09:43   #3075
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Ofca w Wielkim Miescie Pokaż wiadomość
A ja wczoraj, na cmentarzu, po raz pierwszy widziałam poruszany już tutaj wątek cielistych leginsów! Cudny widok, w dodatku w połączeniu z odbijającymi się majtkami
Nie wierzę Na cmentarzu?!
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:04   #3076
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

My z TŻ z kolei na cmentarzu "podziwialiśmy" kobietę (bardzo zgrabną swoją drogą, ale co z tego?) w króciutkiej swetro-tunice i bardzo wysokich botkach. Nogi miała praktycznie całe odsłonięte, od kostek po te fałdki pod pośladkami. Jak szła między grobami to większość facetów miała głowy na śmigiełkach, mimo stojących obok żon, córek i babć

Wprawdzie to nie modowa wpadka, ale podczas kiedy ja stałam nad grobem prababci i chciałam sobie w ciszy pomedytować, kilka kroków dalej dwie dziewczyny opowiadały sobie na pół cmentarza o studenckich imprezach i facetach, siedząc na ławeczce pewnie obok grobu babci albo dziadka...Fajne miejsce na plotki o piciu i seksie :P
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:23   #3077
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja też dziś widziałam, mnóstwo dresów z Barbie, przesiadujących grupkami na ławkach na cmentarzu i palących... i kobietę z psem, który załatwiał się koło czyjegoś grobu.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:27   #3078
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Odwiedzając groby bliskich byłam skupiona na przywitaniu się z rodziną i wspominaniu tych, którzy od Nas odeszli. Ubranie, zachowanie innych ludzi było mi obojętne, ale też nikt nie wyglądał lub zachowywał się tak by zwrócić na siebie uwagę. I bardzo dobrze.

Wczoraj wieczorem wracając do domu zastanawiałam się czy już 02.11 będziemy podziwiać dekoracje świąteczne w sklepach, a do ucha przygrywać będą melodie z klimatem świątecznym w tle
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 10:29   #3079
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem wracając do domu zastanawiałam się czy już 02.11 będziemy podziwiać dekoracje świąteczne w sklepach, a do ucha przygrywać będą melodie z klimatem świątecznym w tle
od drugiego? ja już od tygodnia widuję bombki na sprzedaż i choinki w centrum handlowym, a od trzech mikołaje z czekolady
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-02, 10:38   #3080
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
od drugiego? ja już od tygodnia widuję bombki na sprzedaż i choinki w centrum handlowym, a od trzech mikołaje z czekolady
O mikołaje z czekolady i inne przysmaki w Lidlu widziałam już we wrześniu i uwaga nadal są dostępne

Bombek i choinek jeszcze nie odnotowałam
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 11:52   #3081
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Nie wierzę Na cmentarzu?!
Tak, to był jej look na (jak to jakaś dziewczyna w tym wątku nazwała) grobbing
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 13:45   #3082
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja też dziś widziałam, mnóstwo dresów z Barbie, przesiadujących grupkami na ławkach na cmentarzu i palących... i kobietę z psem, który załatwiał się koło czyjegoś grobu.
Dżizas
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:02   #3083
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez stratiformis Pokaż wiadomość
groteskowo cienkie nóżki
No tak, zapomniałam, że przecież istnieją tylko ludzie o rozmiarach M i L

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
rozstawione nogi, które nijak mają sie do szerokości bioder tej pani.
To jest bardzo chuda osoba i przy rozkroku MOŻE tak wyglądać...

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Dokładnie

Nie wiem jak można tego nie zauważyć
Gdzie jej się nogi kończą a krok zaczyna?...
Cóż, to są luźne spodnie, nie obcisłe szorty. Kroku na pewno nie ma tam, gdzie jest szew

Dodaję zdjęcie. Może nie aż tak przedstawiające o czym mowa... Gwarantuję, że nie wyfotoszopowane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (9,2 KB, 354 załadowań)
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 14:09   #3084
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
No tak, zapomniałam, że przecież istnieją tylko ludzie o rozmiarach M i L



To jest bardzo chuda osoba i przy rozkroku MOŻE tak wyglądać...



Cóż, to są luźne spodnie, nie obcisłe szorty. Kroku na pewno nie ma tam, gdzie jest szew

Dodaję zdjęcie. Może nie aż tak przedstawiające o czym mowa... Gwarantuję, że nie wyfotoszopowane.
Po 1 na tym Twoim zdj. ledwo co widać
A po 2 ja jestem bardzo chuda, naprawdę, nóżki mam jak patyczki, ale nawet dla mnie wygląda to mega-nienaturalnie. Być może przez te spodenki, nie twierdzę, że nie. Mimo wszystko wygląda to jak błąd grafika - przynajmniej dla mnie
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 15:06   #3085
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

nie wszyscy przywiązują należytą wagę do ubioru... no trudno .


co do tych nóg - mam identycznie jak laska z katalogu i dla mnie nie ma w tym nic dziwnego, w takich spodenkach rozszerzanych wyglądam identycznie - dlatego noszę tylko dopasowane.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:04   #3086
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Aj, foxxxy, komponenty do butów, typu skóry i podeszwy prawie zawsze kupowane sa w Italii, bo tam sa największe giełdy i targi.
a sama pordukcja (szycie, krojenie, klejenie, montaż) to już moze być w każdym innym punkcie na ziemi.
Co racja to racja. No nic, grunt, że moje się dobrze trzymają i na razie nie zanosi się na żadną katastrofę Swoją drogą szukałam z chłopakiem butów na zimę i w Kazarze mają okropną rozmiarówkę. Rozmiar 40 jest rzeczywiście większy niż 42. Co oznacza, że najmniejszy rozmiar tam to 43 co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem. I to niestety nie jedyny sklep, który nie ma normalnych rozmiarów 41,42. Przecież to nie są jakieś wyjątkowe rozmiary...

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem wracając do domu zastanawiałam się czy już 02.11 będziemy podziwiać dekoracje świąteczne w sklepach, a do ucha przygrywać będą melodie z klimatem świątecznym w tle
Dokładnie tak. Byłam dzisiaj w Tesco i była ogromna wymiana zniczy na wszelkie zabawki i słodkości z gwiazdkami, mikołajami itp. Myślę, że jeszcze kilka dni i wyrośnie tam choinka


Regularnie wpadające na wątek dziewczyny pewnie pamiętają jak rozmawiałyśmy o sprzedawczyniach w sklepach i o tym jak ocenia się klienta. Trafiłam dzisiaj na raport na ten temat Silesi City Center w Katowicach i widzę, że patrzą oni na to z zupełnie innej perspektywy. Dla chętnych: http://sophisti.pl/artykuly/artykuly...na-zakupy.html

W pewnej części nie zgadzam się z tym co tam jest napisane, bo tak naprawdę sprzedawczynie w znacznej większości sklepów nie potrafią powstrzymać się od ocen i przekłada się to na jakość obsługi, a na pewno na pierwsze wrażenie. Dopiero w momencie kiedy zdają sobie sprawę, że klient naprawdę chce coś kupić w sklepie diametralnie zmieniają podejście. To samo z przygotowaniami na zakupy - mi normalne wyjście zajmuje 30-40 minut gdziekolwiek (nie mówię o zakupach spożywczych na szybko) więc co w tym dziwnego, że i na zakupy tyle zajmuje. Tymczasem ktoś kto to opracowywał podniósł to do rangi nie wiadomo jakich przygotowań.

Poza tym, nie rozumiem dlaczego w artykule porównuje się klienta amerykańskiego i polskiego skoro problem wiąże się głównie ze sprzedawcami i to ich jak już coś należałoby porównywać. Rozwaliło mnie zdanie ,,Skończyły się już czasy niewidzialnych klientów, których sprzedawca nie zauważał z powodu dżinsów i t-shirtu" - bo moim zdaniem te czasy na pewno się nie skończyły. Dobrze, że robią takie badania, martwi mnie jednak ich interpretacja.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:08   #3087
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Tak jak piszecie też zdziwiły mnie te miniówy.. W szczególności mini i białe kozaki na cmentarzu
__________________

Edytowane przez evak1988
Czas edycji: 2011-11-02 o 17:09
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:29   #3088
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

A ja bylam w spodniczce w szpilkach i skorzanej kurtce. Mysle ze bylam ubrana adekwatnie do sytuacji . W przeciwienstwie co do getrow, tuniczek, sweterkow ledwo za tylek... Nie rozumiem co uwazacie za niestosownego w szpilkach i spodnicy. Ale ok kazdy ma prawo do opini w koncu po to ten watek
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:33   #3089
Muffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Muffi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
eeee poważnie?

najwidoczniej musze być ślepa, ale naprawdę nie wiem
__________________
najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe.
Muffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-02, 17:34   #3090
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 3

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
A ja bylam w spodniczce w szpilkach i skorzanej kurtce. Mysle ze bylam ubrana adekwatnie do sytuacji . W przeciwienstwie co do getrow, tuniczek, sweterkow ledwo za tylek... Nie rozumiem co uwazacie za niestosownego w szpilkach i spodnicy. Ale ok kazdy ma prawo do opini w koncu po to ten watek
Nie widzę nic niestosownego, ale śmiać mi się chciało jak widziałam dziewczynę, która usiłowała iść, a nie mogła bo szpila wbijała jej się w ziemię Strój powinien być adekwatny do warunków.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.