* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-06, 10:53   #2851
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

co z tymi oczami - mnie już przechodzi,Grześ tez lepiej a Iza od wczoraj, zapisałam nas do okulisty prywatnie bo przecież w przychodni dopiero na poczatku kwietnia, choć już nie wiem czy iść może tylko z Grzesiem bo mu nawraca

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
U nas kolejny weekend atrakcji.
kurcze to miałas stracha

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byl TZet z Olivia u lekarza na kontroli ( tej przed- szkolnej ) juz kiedys wspominalam... i ogolnie jest super,
u na stez tak mówią - ja starm sie jezeli Iza nie wykazuje ochoty nie naciskac bo i po co
uszy - u nas lekarze chyba nie proponuja takich rzeczy
zdrówka dla dziewczyn

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Sarah nie ma w ogole odstajacych uszu, ale ja mam i TZet ale nie tak bardzo :P
nie przypominam sobie ze zdjęc aby Ci uszy odstawały

ja tez nie rozmrażam w mikrofali

nie mam humoru doła łapie
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 11:45   #2852
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda co sie dzieje, dlaczego lapiesz dola ??? Uszy do gory

Doridee no, 500 zl za buty to tez dla mnie lekka przesada, chociaz wiem, ze te buty zawsze kupowalas z "rozsadkiem" ja to przewaznie kupuje w internecie i to za grosze, ostatnio kupilam za 4 € i w zyciu bym nie przypuszczala, ze beda takie wygodne. Ja wiem, ze Ty wolisz jedna pare ( a pozadnych ) na wiecej niz jeden sezon, a ja zas kupuje kilka, tanszych, bo mnie sie szybko buty nudza zreszta nie tylko buty

Olivia ma sie troche lepiej, nie goraczkuje juz w ogole, ale kaszel ma TZet wroci z pracy to ja musze gonic, bo rano nie bylam...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 13:45   #2853
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

nic generalnie u nas Śnieżynko - tylko dziś się dowiedziałam, ze poprzednia niania Grzesia bardzo bliska nasza znajoma właśnie zmarła i to jest przygnębiające, bo we wrześniu nigdy bym nie przypuszczała, ze do nas już nie wróci, a jeszcze rozmawiałam z nią miesiąc temu i mówiła, ze czuje się dobrze i czeka na chemię
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:03   #2854
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda przykro mi bardzo... dlugo chorowala ??? Na co zmarla?? Pewnie mloda, co ??
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:17   #2855
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Magda no przykro przykro... Ostatnio ktokolwiek umiera to jest to rak... Coś strasznego.

Śnieżynko fakt, ja kupuję tylko porządne buty za kilka stówek, niestety... Ale zraziłam sie do tanich butów, ostatnio sie skusiłam na letnie, na koturnie, nosiłam je dwa tygodnie Co za szajs

Edycia mierzyłam dzis świetne z Badury, ale oczywiście wysoki obcas a takie juz mam. Nosisz buty tej firmy? Jak sie spisują? Mój Andrzej kupił sobie Badury do pracy, ponosił z 3 m-ce i zaczęły mu sie pruć. Oddał do reklamacji, w międzyczasie kupił sobie inne, ja już rączki zacierałam że oddadzą kaskę i będę mogła wybrać sobie buty dla siebie a tu cholerka naprawili No trudno, TŻ je lubi
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 18:44   #2856
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

A widzisz Doridee jaka ze mnie dupa, zle przeczytalam, albo cos robilam i tylko odpisalam i cosmi sie popieprzylo ze ci zpalaca schodzi hehe , tz-towi z nikad nie schodzi? kij wie co tam jeszcze dotykalas hehe A tak serio to ja sie od tygodnia nie wysypiam , co za gnojki male, dzis mi maly wstal o 5 czubek. I wolal MAAAAMOOOOO, MAAAMOOOO. No wez myslalam ze padne.

Kartal tez dalej przeziebiony , wyslalam bo do szkoly a myslalam ze glowa go boli z tego nie wyspania a ten czubek po mamui w SZKOLE SPAL .Jutro ide z nim do lekarza, mowil ze jak nie bedzie poprawy to mamjutro isc. Moze ja za wszybko poszlam do tego lekarza w piatek, moze dopiero co go lapalo i nie bylo wszystkich objaowo. Zobaczymy jutro .

Magda wspolczuje , szok co ten rak rob i z ludzmi.

Sniezynka i co puszczasz jutro mala do przedszkola? Nie wiem czy pisalam o tym , nietomna jestem

Plecy mnie dzis bolaly znowu po 4 tapsach , wkurzylam sie i zadzwonilam do lekarza zeby mi dal cos mocniejszego, mam nadzieje ze beda jakies fajne skutki uboczne , jakies halucynogenne czy rozweselajace hehe nie no zeby w koncu przestalo bolec. Bo nie recze za siebie.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 20:08   #2857
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka no nic mu nie powiedziałam, bo w sumie miała "tylko" pokrzywkę... Ehh no takie procedury.
To tak samo nie do pomyślnia w Polsce, że lekarz proponuje ot tak darmową operację


Doridee wydaje mi się, że to takie uwiezienie psa, ale to pewnie takie "wiejskie" skojarzenia - bo nie ma ogródka, gdzie w każdej chwili może pobiegać, tylko musi czekać na poranne i popołudniowe wyjścia.

I jak tam kolor? Udał się?

Ta pokrzywka to na poczatku takie kropki wypukłe jak po poparzeniu pokrzywą, potem one się zlewają w całość i na koniec dostają koloru czerwonego (nie takiego krwistego, ale taki bardzo mocny rumień). Tak więc w końcowej fazie jest wypukłe (poparzone jakby) i czerwone. A po jakimś czasie blednie i wklęsa.
Nie wiem czy jest alergiczką, wybieramy się do alergologa, bo już mam dość trochę tego. Z moich podejrzeń to może być jogurt malinowy. Kupiłam inny niż zwykle (zwykle to nawet malinowych nie jada..) i zjadła go w piątek wieczorem i w sobotę na śniadanie i potem się zaczęło. Ale czy to po tym to pewności mieć nie mogę. Bo wczoraj nic nie miała, to dziś już jej nie dałam tego syropu Aerius, no i o 10tej wychowawczyni przysłała mi sms, że Zosia jest wysypana na twarzy... Ale po podaniu syropu wszystko zeszło w ciągu godziny. Nie wiem co o tym sadzić...? Nie znam się w ogóle na tych sprawach.
Wy robiłyście któraś testy alergiczne swoim dzieciom?

Co do lokówki to tak - jest na własność. Szczerze mówiąc to się nie spodziewałam, że się zakwalifikuję, ale się udało i teraz mam. Sprawuje się, bardzo dobrze i jest taka w sam raz - jak dla mnie oczywiście. Największe plusy to długaśny kabel i długa ta końcówka do nawijania włosów.

Doridee już się bałam, że napiszesz, że tż-towi oddalili reklamację... Cieszę się, że jest zadowolony. A jakie buty mierzyłaś - to wypytam czy są na nie reklamacje Gdzie byłaś w sklepie? U siebie gdzieś, bo najbliższy salon firmowy to chyba Bydgoszcz, Płock, albo Trójmiasto?
Muszę poddać myśl, żeby w Twoim mieście otworzyć salon
Aha i powiem szczerze, że w tej chwili to śmigam w Ryłko butach tych Jestem z nich mega zadowolona, bo są niesamowicie wygodne
A planuję zakup tych zwykłych balerin i tych czółenek i jeszcze jedne, ale to się okaże.

magda współczuję nastroju my mamy w rodzinie taką osobę i w zasadzie czasem zostaje tylko pytanie kiedy... bo leczenie nie daje rady...

monka masakra z tymi plecami, ile ty masz lat i od czego ten ból w sumie? Może idź na jakieś nastawianie
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 21:16   #2858
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka- nie puszczam jej do przedszkola, zawioze tylko Sare. W sumie nie goraczkuje juz, ale kaszel ma okropny, taki suchy...

Edytcia bardzo mi sie podobaja te buty, ktore teraz nosisz Nie wiem dlaczego, zawsze Ciebie kojarzylam wlasnie tylko w butach na plaskim obcasie, typu wlasnie baleriny
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:23   #2859
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Snieżynka no tak jest jak się kogoś faktycznie nie zna, tylko tak na odległość, można sobie tylko wyobrażać.
Może wcześniej - jak Zosi była mniejsza - to częściej w płaskim latałam, ale zawsze miałam sentyment do obcasów.
Obcasy są duże w nich, ale można nigdy mnie w nich stopy nie bolały, polecam

Pochwalę się, albo nie... właśnie się rozliczyłam przez internet. chyba się starzeje, bo mnie to tak cieszy, jakbym nie wiem co odkryła Też polecam tę formę, minuta osiem i gotowe. No i można to zrobić nawet o 22giej
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:39   #2860
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

EDYCIA no jak ile mam lat nie widac 23 wiecznie mloda hehe. 28 jeszcze mam . Wlasnie wyczytalam ze rwa kulszowa dotyka mezczyz i kobiet ok 30 roku zycia ehhhh a jednak starosc hehehe . Ale przez ten bol chodze jak stara babka, wszystkie ruchy sa kontrolowane i ograniczone. Ehhh kij z tym , butki fajne te pierwsze drugie takie sobie przez te dziury . Obcasy fajnie wygladaja w tych drugich, w pierwszych tyyyz .

Sniezynka to taki sam kaszel jak u mojego , ide do lekarza z nim, jak mi powie ze to wirus to padne . Bo nic na to mi nie przepisze . Jemal tez jakis upierdliwy bo mu piatkie ida dalej, kuzwa myslalam ze juz sie przebila ktoras. Dzis dotykam a tam wielki szpic pod dziaslem . On sie meczy i my przy okazji. Daje mu jeszcze czas do konca tyg hehe bo w zombi sie zamienie hehe .

Dzis nie cwiczylam tylko 1h na orbiterku, nie spalam wdzien i nie mam sily, z anglika tez sie nie ucze pierdziele , zdam to zdam nie zdam to nie i kij im w oko.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 21:58   #2861
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia- no w sumie masz racje, ale naprawde te buty rewelacja Jakie rozliczenie robilas ??? Podatkowe ???

Monka- ja mam syrop i daje malej, na razie od 15 min nie kaszlnela ani razu

Ja tez dzisiaj nie cwiczylam, ale tylko dlatego ze tak w planie mam :P Jutro od nowa sie zaczyna, ale schudlam co prawda tylko 2 kg, ale jednak
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 22:23   #2862
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka to gicior poleca kilosy jak tak dalej bedziesz trzymac . Ja ci powiem ze boje sie tych treningow przez plecy, nie dam z siebie tyle ile bym mogla.Widze jak cwicze swoje , calkiem inaczej jak mnie plecy nie bolaly. Jaki syrop dalas? 15 minut to juz cus . Moj narazie tez nie szczeka, spi ze mna zeby mi malego nie obudzil jak zacznie kaszlec .
Co robisz sobie do jedzenia w ciagu dnia? Moze mi cos podpowiesz cos czego jeszcze nie jadlam. Ja jutro bede saltke wcinac inie wiem chyba lososia z ananasem, szybko sie robi i mi smakuje . Nie wiem co tz wymysli na jutro, moze kasze z porem i jogurt na to , bo widze ze lodoka porem zawalona .
cos mi sie maly kreci , ciekawe czy bedzie zaraz MAAAAMOOOOO MAAAMOOOO jeszcze smiesznie tak wola hehe

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-03-06 o 22:25
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 22:51   #2863
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka dzisiaj robilam kluski, piersi z kurczaka, sos i buraczki czyli nic dietetycznego. My obiada jadamy calkiem normalne Takze ja Ci nic dietetycznego nie podpowiem.
Moj Tzet czesto narzekal na bol plecow od tego czasu co cwiczymy Insanity jak reka odjal, uwaza ze dzieki temu przeszedl mu bol. Tak w ogole juz mu sie szesciopak ladnie zarysowuje
Nie lubie posilkow na slodko. Losos mi bokiem wychodzi a feee

Bardzo lubie serek wiejski z rzodkiewka, szczypiorkiem i szynka

Syrop nic nie pomaga wlasnie od 10 min kaszle jak opetana...

Ide spac, rano musze wstac... do jutra
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 23:43   #2864
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia mierzyłam chyba te z pierwszego zdjęcia, tylko czarne. Nie jestem pewna bo i tak ich nie kupię, kupiłam na jesień z Quazi na obcasie, wygodne i fajne (drugie zdjęcie) ale do lasu czy plac zabaw średnio się nadają Fajne te Twoje z pierwszego linku. Ja to lubię kozaki i botki na obcasie. Baleriny są wygodne ale dosyć aseksualne, to samo japonki, wg. mojego TŻ Ja to uwielbiam obcasy, ale inne buty też trzeba posiadać.
Kolor włosów idealny - ciemny brąz Jak ktoś spodziewał sie jasnego brązu to współczuję bo jest naprawdę ciemny Farba Wellaton Cream. W ogóle to od wakacji zapuszczam włosy bo przez jakieś 1,5 roku nosiłam krótkie. A Ty jakie masz włosy? Często używasz tej lokówki? W jaki sposób się zakwalifikowałaś do testowania? Ankieta?
Co do psa to wydaje mi się, ze każdy pies potrzebuje spacerów i większej przestrzeni. Zarówno ten mieszkający w domku jak i w bloku Pewnie ten z domku ma wygodniej ale w bloku też psy są szczęśliwe, nawet te duże, pod warunkiem oczywiście, że mają dwa razy dziennie spacery i możliwość wybiegania się.

Monka przechlapane masz z tymi plecami... U mnie najgorzej było jak miałam tą rwe kulszową, miałam wtedy ok. 27 lat, jak ćwiczyłam było lepiej, potem po porodzie też było nieciekawie. Teraz czasem mnie bolą ale nie jest najgorzej.

Moja Ala z kolei ma baaardzo słaby pęcherz. Potrafi w nocy wstawać co 3 godziny na siusianie. Ostatnio znowu popuszcza w nocy Kurcze no nie wiem co jest. Chodziłyśmy do nefrologa i wsio OK, ostatnio robiłam jej badania, moczu też i jest OK. Chyba taki jej urok Nie robię afery, zeby jej dodatkowo nie stresować. Ona zawsze miała z tym problem....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s2_114270.jpg (22,3 KB, 6 załadowań)
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-06 o 23:44
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 06:49   #2865
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Magda przykro mi bardzo... dlugo chorowala ??? Na co zmarla?? Pewnie mloda, co ??
około 65 - to bardzo bliska przyjaciółka mojej Mamy i zanm ją odkąd pamiętam - pod koniec sierpnia pojawił sie problem z woreczkiem żółciowym kamienie, po badaniach wyszło, ze coś jest na wątrobie i w jelitach polipy, w listopadzie miała operacje i watroba miała być OK ale polipy coś nie tak więc miała teraz brac w marcu chemie ale nie doczekała, ostatnio włąsnie zaczeła się dużo gorzej czuć i była zółta
od września jest u nas dziewczyna do Grzesia na zastępstwo za nią bo miała wrócić

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Ta pokrzywka to na poczatku takie kropki wypukłe jak po poparzeniu pokrzywą, potem one się zlewają w całość i na koniec dostają koloru czerwonego (nie takiego krwistego, ale taki bardzo mocny rumień). Tak więc w końcowej fazie jest wypukłe (poparzone jakby) i czerwone. A po jakimś czasie blednie i wklęsa.

Wy robiłyście któraś testy alergiczne swoim dzieciom?

Aha i powiem szczerze, że w tej chwili to śmigam w Ryłko butach

magda współczuję nastroju my mamy w rodzinie taką osobę i w zasadzie czasem zostaje tylko pytanie kiedy... bo leczenie nie daje rady...
u nas Iza miała coś podobnego na tle alergicznym po maściach przechodziło - czasem bardzo dużo miała a czasem malutko w kilku miejscach, ostatnio nic się nie dzieje

testów nie robiłyśmy

a Ryłko świetne buty, badura też zresztą

Edycia ja wklejałam linka na temat grzyba który według niektórych lekarzy przyczynia się do nowotworów - moze niech spróbuje tej mikstury i tak nie ma nic do stracenia
Mama mojej szefowej nie mogła sie załapac na chemię z uwagi na złe wyniki - piła około tygodnia i na tyle jej sie wyniki poprawiły, ze poszła na chemię

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
Wlasnie wyczytalam ze rwa kulszowa dotyka mezczyz i kobiet ok 30 roku zycia

Sniezynka to taki sam kaszel jak u mojego

Jemal tez jakis upierdliwy bo mu piatkie ida dalej, kuzwa myslalam ze juz sie przebila ktoras.
rwa kulszowa to potrafi dac w kość współczuję

a moze byście spróbowały na kszel naturalnego syropu - cebula + miód + sok z cytryny + czosnek

o to mały sie namęczy z zębami - na szczęście u nas wyłaziły bez większych problemó - mogę powiedziec, ze nie odczułam ząbkowania u dzieci

Doridee fajne buty
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 07:44   #2866
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Guten Morgen

Doridee- obie pary tych butow mi sie podobaja Ja tez uwazam japonki i baleriny za maloseksowne, ale tez posiadam, na dlugie spacery, do pracy i kolo domu A moze pokazesz nam swoje wloski ??? Jak dluegie je masz ???

Magda- a tej nowej jestes zadowolona ??? Ile w ogole kosztuje taka opiekunka ??? Ja chyba bym sie bala miec taka osobe w domu ( zwlaszcza mloda ) ogladalam kiedys w TV co one wyprawiaja pod nieobecnosc rodzicow dziecka, szok to chyba trzeba miec 100 % zaufania. Kiedys moja kolezanka sprzatala w jednym z domow i potrzebowali drugiej pomocy, wiec mnie tam wciagnela... po kilku dniach, jak nikogo nie bylo w domu, wchodzila w kazde pomieszczenie, przetrzepala kazda szafke... nie powiem, bo czasami tez czlowiek ciekawy jest, ale zeby wszedzie zagladac, po co to ????????? Mnie tam rybka co oni w domu maja, robie swoje i spadam- ale jak pomysle, ze niektorzy tak potrafia weszyc w cudzych rzeczach to az mnie bierze...

Wlasnie dzisiaj z rana zrobilam syrop z cebuli

Sare zawiozlam do przedszkola i mamy spokoj pozniej Olivie odprowadze na chwilke do sasiada i skocze na godzinke do pracy, bo popoludniu nie moge, bo musze isc do dentysty...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:36   #2867
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynka zawsze istnieje ryzyko - ja mam z nią umowe o prace podpisaną tak legalnie
Dziecmi zajmuje się dobrze - jak mowię coś to jest to wprowadzane w życie więc nie mam jej nic do zarzucenia a jak niucha po szafkach to co tam znajdzie bałagan
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 09:00   #2868
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Dzin dobry ,oby

My jak zwykle nie dospani no przynajmniej ja . Maly przed piata plakal, ale tz z nim spal wiec nie wiem jak to dlugo trwalo, nie mogl go uspac i mi go zniosl . Odrazu mu dalam syrop , niech ta piatak juz sie przebije bo nie wyrobie . Nie wiem czy idzie jedna czy wiecej, dlugo juz to trwa.

Magda kurde reszta zebow nie byla jakos meczaca, moze przy trojkach czy cos , ale jakos to szybko szlo, a te piatki nas dobijaja, on juz chyba przez tydzien nie spi spokojnie, jak nie wiecej. Pogubilam sie, bo albo jeden albo drugi mial ma problem ze spaniem, ostatnio. Kartal juz spi normalnie.

Sniezynka a bylas u lekarza z mala cos wam przepisal? nie nie bylas bedziesz szla? Ja juz mam wizyte na 10.40 i zostawiam go tez w domu.

Doridee fajne butki, twoje takie bardziej eleganckie , chyba mam jakies podobne do pl wywiozlam za eleganckie dla mnie byly, moze jakbym do roboty chodzila to bym zakladala. Z psem sie zgadzam, ja mieszkalam w bloku i mialam psa, latalismy z nia co chwile na podworko, troche mama, potem my. A jakiego chcecie psa? pewnie ze schroniska, my tez najpierw do schroniska podbijemy , moze akurat trafie na takiego ktorego chce. Ja jak cwicze to tez nie czuje bolu czasami, ale niektore ruchy sa trudne do wykonania bo mnie w koncu zaboli jak przesadze, nie wiem czy mnie rozumiesz. O bieganie mnie nie boli, orbiterek ,skakanka a reszta tak.

Ide na orbiterek i potem mam 500 powtorzen nie wiem czy zrobie . potem tz mi przywiezie nowy lek od lekarza.

U nas pada z deka , no pieknie i juz mi kwiatki rosna w ogrodzie hehe. Samosiejki , ja nic nie sialam hehe

Sniezynka i co z tym koktajlem proteinowym, jaki masz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:42   #2869
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Snieżynka tak rozliczenie podatkowe JA to mam zawsze w ciągu miesiąca 2kg w te, 2kg wewte
A ja lubie łososia - zazwyczaj robię dzwonka surowe na patelni grillowej z warzywami

Doridee co do tego psa w bloku, to wiesz nie chciałam cie urazić jakby co. I ciągle uważam, że w domu i ogrodzie pies ma lepiej. Ale tak swoją drogą sama też bym nie "umiała" mieszkać w bloku Ciasno mi tam i duszno
Znam te butki, ale coś mi się zdaje ze były drugie z taką gumą od przodu i one były wygodniejsze - tak z opinii.
Ja też zapuściłam włosy, a raczej grzywkę, którą miałam kiedyś i teraz mam długość wycieniowaną do łopatek. Coś bym z nimi zrobiła, ale co to nie wiem.
Co do balerin i japonek, to biorę pod uwagę swoje zdanie i ja je lubię mimo wszystko

magda z tego co wiem, to ona też próbowała już tych mieszanek, czy jak to nazwać... Teraz mają jej przeszczepiać komórki macierzyste, jako chyba ostatnia szansa.
Pozazdrościć opiekunki.

monka wszyscy dilerzy mówią "ja tu nic nie siałam, samo zielsko wyrosło"
Może jednak trochę odpuść te ćwiczenia - przynajmniej te które uruchamiają kręgosłup?

Oglądacie You can dance? Ładnie dziś wygląda ta... prowadząca. Skleroza nie boli.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 21:21   #2870
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edycia z tym domem i ogrodem to sie zgadzam i nie do konca. Bo rownie dobrze mozna miec duzy ogrod a domownicy sa poza domem praktycznie caly dzien i kto sie tym psem zajmie? Najwazniejsze to trzeba miec czas na psa. Ogrod jest o tyle dobrze miec, ze w razie czego otwierasz drzwi i pies lata po ogrodzie kiedy ty nie jestes jeszcze gotowa na to zeby z nim wyjsc , albo z rana czy wieczora, jes to duzy plus. Ja bym nie mogla isc rano do pracy i wrocic na wieczor i psa zostawic samego na ogrodzie. Mozna tez caly dzien siedziec w domu i chodzic z psem rano na 1 h po poludniu 1 h i wieczorem 1 h. Wiesz o co mi chodzi ? hehe Ja mam malutki ogrodek i pies na nim w zyciu by sie nie wylatal , dobre bedzie z ranca jak wstane na spiocha i wypuszcze go na pierwsza kupke . Ale zeby nie bylo rozumiem o co ci chodzi .


A powiem ci ze odpuscilam z cwiczeniami , nie moglam wstac z kanapybez podpurki a co dopiero cwiczyc. Tazke rano orbiterek 1 h i teraz ciupie 1 h . Jeszcze mam sile to do 22 dokoncze i na dzis koniec

USMIALAM SIE Z TYCH DILEROW Kiedys bylo glosno w tv o babce ktora siala zielsko i krowy tym karmila , slyszalas ?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:34   #2871
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Edytcia- ale ja wcale nie twierdze, ze nie lubie balerinek owszem lubie tyle, ze uwazam ze sa malo seksowne

Monka- kupilam to bialko i wypilam 2 razy, bo zawsze zapominam taki ze mnie sportowiec

Odnosnie psa- moja szwagierka jak mieszkala z tesciami w domu, ktory ma jakies 300 m² i wowczas nie pracowala posiadala psa i to nie byle jakiego ( nie pamietam teraz jaki to byl) to byla zawsze taka zmeczona,ze wiazala smycz do okna i pies latal w kolo domu przywiazany do futryny okiennej cala wioska sie skarzyla w koncu musiala psa oddac do schroniska...

Moje dziewczyny maja taki kaszel, ze przy nim zwracaja Juz kazdej zmienialam raz posciel, chyba nie zasne dzisiaj w nocy, bo sie cholernie zawsze boje, zeby sie nie podusily...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 21:55   #2872
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Śnieżynko a byłaś u lekarza z dziewczynkami? Kontroluj ten kaszel bo moja Ala miała właśnie taki przy zapaleniu płuc. Też aż zwracała, i nie pomagały syropy przeciwkaszlowe, które zazwyczaj pomagały na suchy kaszel... Po podaniu antybiotyku szybko przeszedł kaszel ale osłuchowo długo nie było dobrze, chyba ze dwa tygodnie.
A szwagierce pogratulować, brak słów

Edycia co do domku i psa to jak najbardziej Cię rozumiem, zawsze to wygodniej, ale Monka ma w 100% racji. Najważniejszy jest czas dla psa
Ja też lubię baleriny i jak najbardziej chodzę Tylko TŻ krzywo patrzy ale co tam

Monka Ala chciałaby Golden Retrivera, ale ona co chwila zmienia zdanie, niedawno jeszcze marzyła o Collie, my z TŻ chcielibyśmy Akitę (ale to trudna rasa), pewnie przygarniemy jakiegoś biedaka ze schroniska, biedne te pieski, aż się serce kroi
Strasznie przekichane masz z tymi plecami...

Byłam dziś z siostrą na Gali Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur, fajnie było. Nawet Pavlovic przyjechała, bo ona jest z Olsztyna, dostała nagrodę w tamtym roku, ale nie mogła przyjechać to odebrała ją w tym Dobrze wygląda Przed wyjściem zjadłam na szybko kawałek pizzy i do teraz mi ciężko, bleee. Ugotowałam sobie warzywa na rano i chyba zrobię sobie jutro warzywny dzień, hehe.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:00   #2873
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee gdzie Ty sie tam szlajasz po czerwonych dywanach ?? Odchudzasz sie ? Ile w ogole wazysz ???
TZet byl u lekarza z Olivia i przepisala syrop, ale kiepsko dzialal to dokupilam inne i przedtem zrobilam z cebuli, czosnku, miodu i cukru to nie chca tego pic, a jak zrobie tylko z cebuli, to bardzo chetnie musze nowy zrobic.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:14   #2874
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Sniezynka buuuuuuuu ale kicha, idz jutro z nimi do lekarza jak nie bedzie poprawy. Ja bylam w piatek i dzis znowu, wszystko oka, tzn pluca oskrzela. Kazal dawac dalej paracetamol i przepisal jakies witaminy jutro beda. Moje chlopaki mieli taki meczacy kaszel w pl to malego zgielo w pol. Dostal antybiotyk i zastrzyki. Moje kuzynki dzieciaki strasznie czesto choruja i tez czasem przy kaszlu maja wymioty.
Porabana ta szwagierka .

Doridee u la la jaka ty obyta w swiecie biznesu . Super fajne oderwanie sie od spraw codziennych . Nie znam sie na rasach psow, sprawdze w niedziele bo teraz nie mam czasu . Ostatni dzwonek i moze cos wykuje na egzamin hehe ale sie boje .

Ja tez z rana zrobilam syrop z cebuli, ale kuzwa zapomnialam o nim i nie dalam . Mojemu chyba lepiej nie jest taki przymulony jak wczoraj, chyba dobrze mu zrobil dzien w domu, jutro wyjazd do szkoly

Mam jutro na 1.30 fizjoterapeute, jak mam sie ubrac? Bede chyba musiala sie rozebrac co ? buuu . Kij wie co ona bedzie robic . Jeszcze na zakupy nakrecam tz-ta pod pretekstem sprawdzenia gdzie mam w piatek egzamin ustny no i przy okazji jak juz tam bede to po sklepach pochodze , co nie glupio tak nie skorzystac . hehe

Edycia ja ogladalam YCD , swietny odcinek, jak ja sie usmialam , no szok, az mi lzy lecialy , oczywiscie tez bylo pare chwil wzruszenia . Panna nazywa sie Patrycja Kazadi, ale to juz pewnie wiesz, ejj no cholera sie wyrobila, wyladniala , swietnie byla ubrana , tak luuuzacko , yo . hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:22   #2875
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka jak nie bedzie lepiej z dziewczynami to jutro zasuwam do lekarza. Ale Sarah caly dzien byla zdrowa jak ryba, wieczorem ja tak wzielo... Olivia tez super sie bawi, lata po chalupie tylko ten kaszel ja meczy, no nic jutro sie okaze.

Kiedy masz ten egzamin, w sobote ???? Niczym sie nie martw co ma wisiec nie utonie :P

Z pracy mnie wypieprza, jak tak bede pracowac :/ TZet tez chory jest, przyjechal z pracy z goraczka ale idzie jutro i w piatek do pracy, bo w pisatki ma szkole a musi byc na zajeciach, a jak sie szef dowie, ze do pracy nie chodzi a do szkoly zasuwa to bedzie nieciekawie, dlatego musi isc... Ja zas w przyszlym tyg. planowalam wolne, bo mam terminy po lekarzach, wiec myslalam, ze tydzien urlopu mi sie przyda, ale jak tak dalej bedzie z dziewczynami to od jutra musze ten urlop wziac.

No, ale sie rozpisalam

Pelnia ksiezyca mnie wykonczy !! Tez macie problemy ze spaniem ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:33   #2876
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Mnie sie niepytaj czy ja mam problemy ze snem bo odpowiem ci ze u mnie pelnia jest zawsze , a wiecproblemy ze spaniem tyz

Wow to was pozamiatalo, jeszcze ty sie uchowalas, nie zdziwie sie jak w nastepnym tyg ty bedziesz zdychac hehe . Zawsze tak jest ze kobiety ostatnie hehe. Nie zwolnia cie, nie dygaj, codziennie chodzisz do pracy, przeciez tez jestes czlowiekiem a nie cyborgiem . Dzieci masz a one choruja nozdarza sie. Wygrzej tam pod kolderka twojego tz-ta to jutro wstanie jak nowo narodzony . Lepiej niech idzie bo jak mowisz ze taka akcja ma byc to lepiejnie ryzykowac. A co jego szef taka kosa? A twoj szef czy szefowa?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:41   #2877
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moj TZet jak jest chory to mnie krew zalewa On jest gorszy niz moje dziewczyny !! Wszystko podaj, co chwilke pytaj czy juz lepiej, pomasuj plecki, zajmij sie dziecmi itd...

On ma super szefa, to on mu zaproponowal szkole, bo chce Go dac na wyzsze stanowisko zanim odejdzie na emeryture, ale TZet nie chce zeby ten pomyslal, ze teraz szkola jest na 1 miejscu.

Ja mam kilka szefowych. O nie ktorych mozna ksiazke napisac, dlatego powoli mysle o czyms innym. Zastanawiam sie caly czas czy jednak nie otwierac tego salonu, ale o tym napisze jutro w Klubie wiesz niektorzy lubia weszyc

Ktoras placze, lecee
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 22:49   #2878
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Ale jakby nie bylo to szkola jest w sumie najwazniejsza bo bez niej nie dostanie promocji na wyzsze stanowisko. Co on tam w jeden dzien czy dwa zdziala, napewno jest ktos kto moglby go zastapic , albo czesciowo wykonac jego robote ( nie wiem co robi ) .

Nie doradze ci co do salonu , tzn sama nie wiem, jak bedzieszmiec klijetkiktore beda wracac to mozesz sprobowac, tym bardziej ze zastanawiasz sie nad zmiana pracy.

Nie ciekawie , tez to mialam pare dni temu . Mozesz miec kijowa noc .

Moj tz ostatnio tez byl umierajacy , ale mial migdaly zawalone to fakt zdychal mial prawo . Przez tydzien dzieciakow nie kapal . Ja musialam . Az go kasierka w tesco pozalowala ze on taki chory a zakupy robi , jakos tak wyszlo .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 08:22   #2879
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Moja siostra dostała zaproszenia, pracuje na UWM i działa w jakimś kole, współorganizującym tą imprezę. W każdym razie było fajnie I przy okazji już wiem gdzie zabierzemy Alę na wiosnę. Jedną z nagrodzonych była Eulalia Wojnicz, założycielka Fundacji Zwierzęta Eulalii. Właśnie odwiedziłam ich stronę - rewelacja, właśnie czegoś takiego szukałam Są konie i inne zwierzęta, no i najważniejsze są noclegi (bo chcemy pojechać na parę dni). A jak ktoś oglądał Top Model to właśnie tam były kręcone odcinki, te co musiały spać w stajni na słomie No cudne miejsce

Śnieżynko no i jak dziewczynki dziś? Zazwyczaj jest tak, że na wieczór sie pogarsza. A mają temperaturę? Katar?
Odchudzać się nie odchudzam bo to nie dla mnie ale staram się rozsądniej i zdrowiej jeść Przytyłam w zimę i nie przyznam się ile ważę Za dużo

Monka będziemy trzymać kciuki jutro. O której ten egzamin. Ale nie jest źle skoro jeszcze o zakupach myślisz, hehe. Do fizjoterapeuty ubierz legginsy i jakąś koszulkę. Niekoniecznie będziesz musiała sie rozbierać. A co będziesz miała robione? Masaż? Jak tak to pewnie górę trzeba będzie zdjąć.

Ja YCD nie oglądałam ale w weekend na pewno będzie powtórka to sobie nagram, bo generalnie oglądam
Też sie ciągle zastanawiam nad własnym biznesem, ale nie mam pomysłu
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-03-08 o 08:23
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 09:26   #2880
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Witam , moje chlopaki dzis spali do 7 ufff ja do 8. Poszli na dol wlonczyli sobie tv , tylko moj maly jak zwykle maaaamooooo, maaaamooo hehe przyczepil sie do mnie i mnie co chwile wola tak wyje jak pies i jaja sobie zemnie robi.

Sniezynka i co i co? jak nocka?

Doridee wiem wiem o ktorym miejsu mowisz, pieknie tam bylo taki wiejski klimat , super w top model widzialam. Egzamin mam o 10.16 u was bedzie 11 hehe . Juz i tak nic nie wykuje to przynajmniej sie wyloozuje tym bardziej ze dzis dzien kobiet. Nie wiem co bedzie mi robic , masaz? cwiczenia jakies? nie wiem . Okaze siepotem. Dzis ma mi tz tabletki odebrac jakies mocniejsze. To powiedz ile kilo przytylas z 3-5 kg?

Ide na orbiterek od wczoraj 1 kg schudlam hehe wczorja sie wazylam a dzis poczulam sie lzej wchodze a tam kg mniej hehe .Ja mam zawsze tak ze jak schudne 2-3 kg to juz sie jaram bo waga sie robi fajna i kuzwa objem sie z radosci i to wszystko wraca , wyobrazdzie sobie moje wkuwienie . I nigdy nizej nie moge zejsc. Nie jem na zasadzie glodu czy cos tylko mysle a nagrodze sie , kuzwa i teraz sie pilnuje . Nastepne wazenie 1 kwietnia . Zebym sie za bardzo nie podjarala

Ide cwiczyc
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.