* Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-14, 17:56   #3301
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez Doridee Pokaż wiadomość

Dzis Ala mnie zastrzeliła. Byłyśmy w księgarni i taka starsza klientka pyta ekspedientkę jakie teraz są lalki modne, to ja sie wtrąciłam i mówię, ze Monster High takie okropne wampiry i inne potwory, a Ala na to: "no właśnie dlatego ja ich nie chcę", no nie... To co robi ten potwór w mojej szafie
, ale cie zaltwila
U mnie takiego problemu nie ma, bo list zostal wyslamy i po ptakach , zdania nie moze zmienic . Moze nastepnym razem tyz tak zrob .

Pewnie masz racje, to sa powody tego, ze odrzucili ci podanie . Na ostatnioa chwile dalas? bo nie moglas sie zdecydowac? czy w ostatniej chwili wpadlas na ten pomysl . Oby kolejnego nie odrzucili, a jezeli tfu tfu znowu bedziesz miala pecha to co wtedy? Moze jakis kredyt ? , moze pozyczka od rodziny albo znajomych o ile nie skolujesz . Bede trzymac kciuki


Iwona
to pewnie mala jest z toba co nie? takie mam wyobrazenie, ze idziesz i zabierasz mala ze soba, jest to na pewno mega duzy plus. Czy ktos ci ja w tym momencie bawi, ale chyba nie .
Mala na pewno ma tam wiele kolezanke .
Tyyyy a poka teko konika no pochwal sie, co az ciekawa jestem .


Wlasnie mialam pytac, wierza wasze dzieciaki w Mikolaja? czy nie , bo moje tak .

Bujacie gdzies na swieta?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 16:45   #3302
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

wierzą - według wersji tego roku to ja rozmawiałąm z nim telefonicznie i uzgodniliśmy co ma przynieść - a to dlatego, ze jakoś list nam umknął

Iza też lubi kucyki - ona generalnie uwielbia kucyki, petshopki no i drakularę (kiedyś to miała teakiego hopla na punkcie belli)

święta spędzamy w domu
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 22:21   #3303
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
wierzą - według wersji tego roku to ja rozmawiałąm z nim telefonicznie i uzgodniliśmy co ma przynieść - a to dlatego, ze jakoś list nam umknął

Iza też lubi kucyki - ona generalnie uwielbia kucyki, petshopki no i drakularę (kiedyś to miała teakiego hopla na punkcie belli)

święta spędzamy w domu
u nas telefonicznie mikolaj sie kontaktuje , jak im opierdziel daje, ze sie nie sluchaja tak ich strasze , zawsze dziala

List do mikolaja schowalam jak dorosnie tu mu pokaze jakie mial "marzenia" .

Ja wogole nie w temacie z tymi kucykami, petshopkami , drakulami, , belli U nas auta , pociagi, transformety, scooby doo itd , policja, strazaki itd

U nas jeszcze 4 dni i wolne maja . W czwartek mlody buja na przedstawienie o Aladynie , podono swietne, ale nie wiem czy skuma o co chodzi . Beda jechac autobusem , troche mam stresa , zastanawiam sie czy za autobusem nie pojechac i sprawdzic czy dojechali . Masakra zaczynaja sie te szkolne wycieczki, im starszy tym dalej i na dluzej beda jezdzic a ja chyba ocipieje .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 23:17   #3304
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monka specjanie 4U
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Rainbow.jpg (20,8 KB, 9 załadowań)
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 07:45   #3305
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

O kurde , no inaczej sobie to wyobrażałam , ale zdolna mała franca , a jaka ma wyobraźnię . Świetne . Rośnie ci mała zdolniacha, mała artystyczna duszka.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 18:09   #3306
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

a to my po jasełkach u Grzesia w przedszkolu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1220 - Kopia.jpg (111,1 KB, 6 załadowań)
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 19:46   #3307
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Cytat:
Napisane przez magdawikp Pokaż wiadomość
a to my po jasełkach u Grzesia w przedszkolu
A ja juz widziałam na fajsie , świetne. Mały był liskiem? Mój młody tez miał jaselka , był ubrany sama nie wiem jakaś koszula nocna czy sukienka , no mega długa koszula i wyglądał w niej jak w sukience .
Mały chodzi do tego samego przedszkola co Iza? Czy do 2 rozwozisz.
Do której są w przedszkolu?
Ja małego daje teraz od 9 do 12 , krociutkio ale dla niego wystarczy na początek.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 06:19   #3308
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Iza chodzi do szkoły a mały do przedszkola - niestety dwa różne budynki trochę oddalone od siebie
odbieramy ich po pracy to w szkole sa od 6.30 do 15.30
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 11:35   #3309
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka
Od wczoraj nadrabiałam zaległości w czytaniu wątku, a dziś nadrobie odrobine w pisaniu. U nas ok choć trochę się wydażyło. Jadąc na nasze wakacje do pl mieliśmy lekkie zdeżenie z tirem. Piszę lekkie bo tak było na szczęscie. W Dover na odprawie samochodowej, tir włączający się do ruchu nie zauważył nas i troche nas przesunął po ulicy. My byliśmy w aucie i o zgrozo te chwile trwały wiecznie. Kierowca był z Włoch i takim tez tirem jechał, my mamy kierownice po "angielsku". Po wszystkim postanowiliśmy jedanak jechac dalej czyli na nasze wakacje- wiem hardcor- ale jechaliśmy też na chrzciny gdzie ja byłam matką chrzesną. Skutki są takie że samochód już naprawiony (wymienili na cale drzwi od pasazera i prostowali nadkole) Ta cała sytuacja dała mi większa wyobraźnię. Słyszałam że tiry nie widzą często osobówek teraz to wiem i raczej staram się do nich nie zbliżać.
Wakacji ciąg dalszy był taki, że Oskar przyjechał ze zdartą całą nogą spadł ze skutera, a mój Tz zdartym całym przedramieniem-ta sama sytuacja ze skuterem i ze szwami pomiędzy palcami u stóp. Mówie Wam to nie był nasz czas ale mimo wszystko było ok, zawsze mogło się skończyc gorzej

Doridee trzymam kciuki za Twoją działalność, teraz napewno załapiesz się na pomoc z UP. Mówisz, że Ala ma taki charakterek a po kim serio ma silny charakter i pewnie lżej w życiu będzie miala skoro umie o siebie samą zawalczyć, podoba mi się choć nie zazdroszcze
Fajnie, że masz psiaka, szkoda tylko, że on taki wymagający. Nie doczytałam albo nie napisałaś, bo ktoś Cię już o to pytał, wiedziałaś o tych alergiach jak go brałaś??

Monka no brawo mamusiu ze takiego zdolniache wychowałaś serio mój młody tez jest w silniejszej grupie z matmy, ale za to czytanie nie koniecznie, nie czyta jeszcze płynnie, chociaż speeling extra zawsze na maxa Kurcze szkoda Twojego młodszego, że tą rączkę tak sobie urządził pewnie aż skóra ci zdretwiala na karku.. ja tak mam jak coś mlodemu się stanie. Jak to teraz wygląda? zagoiło się?
Ty halinki chcesz sobie poprawiac, pamietam ze zdjecia ze śłubu że chyba nie masz co poprawiać, no chyba że ty Pamelą chcesz zostać

Snieżynka ty kobieto też na pełnych obrotach jak zwykle, jak ty to robisz? I co na kiedy przesunęli zabieg Oliwii? Jak kuchnia co zmieniłaś?
A co do pędzli sigmy to ja nie polecam nie są takie złe ale o wiele tańsze i lepsze możesz kupić pędzle Hakuro http://makeupbox.pl/hakuro zamawiałam z tej strony więc mogę polecić i np Maestro http://maestrobrush.pl/pl/ nie zamawiałam i nie mam ich ale recenzje mają dobre. Także poczytaj i zdecyduj. A mi się podoba najnowsza paleta naked -cienie matowe

Iwona oj faktycznie może zrezygnuj z którejś choroby? A tak na poważnie to może powinnaś zwolnić bo pewnie robisz to wszystko dla dzieci ale pamiętaj że dziciom najważniejsza jesteś Ty . A ty jesteś zapracowana za bardzo- przynajmniej tak to ja odbieram, jak sie myle to przepraszam

Magda wow Twoje maluchy rosną jak na drożdzach serio Grzes juz taki duży Mówisz ze świeta w domu? super! Zdjęcia juz na fb widziałam

Nasz grudzień zaczął się od grypy żołądkowej, potem Tz przeziębiony byl i na koniec wyrywał zęba mądrości i jakoś mu zleciało. Ja obecnie jestem na zwolnieniu do dzisiaj miałam zapalenie oskrzeli i infekcje gardła dostałam antybiotyk i mam nadzieję że to już koniec bo mam dość chorób na ten miesiąc

Edytcia, parapet djamelka, gdzie jesteście??

pozdraiwm!
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 13:29   #3310
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Żancia no jak miło, ze napisałaś Ale mieliscie przygody, matko jedyna. Dobrze, ze nic poważnego sie wam nie stało, masakra normalnie... A co to za szaleństwa na skuterze, ze tak poobdrapywani z tego wyszliście?
Co do Luny to oczywiscie nie wiedzieliśmy, ale choć te badania z krwi wykazały alergię pokarmową nie jestem pewna czy daje ona jakkiekolwiek objawy.. Bo teraz je karmę która teoretycznie powinna ją uczulać a nie uczula Ja myślę, że te wszystkie objawy które miała to było na tle nerwowym, tyle przeszła, nowe miejsce, dużo stresu. Teraz jest wszystko dobrze (odpukać) a psiak jest przekochany, nie wyobrażamy sobie juz życia bez niej

Magda super fotka, Grześ strasznie urósł, Iza panna, dorośleje

Iwonka moja Ala też szaleje za końmi, ale z kucyków powoli wyrasta, teraz kolekcjonuje Schleichy

Monka Ala wierzy w Mikołaja

Mieliśmy wigilię u Ali, wklejam parę zdjeć. Andrzej kupił sobie nowy aparat analogowy, ale jak na razie go nie rozgryzł i zdjecia są średnio udane ale też wklejam ze spacerów.
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-12-21 o 13:31
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 19:54   #3311
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej dziewczynki
Piszę po dlugim czasie ale nadrobiłam wszystko

U nas Mikołaj przynosi w buciki słodycze a inne zabawki itp.to dopiero pod choinkę

Ja mam prezenty juz miesiąc temu kupione, nie ogladam sie na ostatnia minutę bo wiadomo że wtedy kupuje się byle co na szybko.

Piszecie dziewczyny o tych operacjachja to bym miala 90% ciala do skorygowania

My też po Jaselkach u Darii,wklejem fotki.

Napisze jutro, dzis padam na twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 017.jpg (67,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 009.jpg (63,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 800.jpg (126,8 KB, 3 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-23, 12:20   #3312
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hey dziewczyny

Ciezko tak po kilkudniowej przerwie wszystko nadrobic, czytam Was regularnie, ale jak juz sie zabieram do pisania zawsze cos wypadnie- a to goscie, a to ktos zadzwoni itd...

Teraz jestem u tesciow, oni pojechali do PL na swieta a my sie opiekujemy babcia TZeta ( ktora z nimi mieszka ) ma 91 lat, wiec nie dla niej wyprawy do PL, takze tutaj spedzimy swieta i nowy rok.

Operacja zostala przesunieta na 2013, ale dokladnej daty nie znam, bo oni moga zadzwonic np w pon, ze operacja odbedzie sie w pt.

Zamowilam TZetowi prezent pod choinke na ebay, prawie 3 tyg. temu i do dzisiaj go nie ma...

Doridee- przesylka byla u mojej mamy juz na drugi dzien Dziekuje bardzo, bardzo za pomoc Ja dostane ja dopiero po nowym roku, juz sie doczekac nie moge... Gdzie te zdjecia ?? Za chwilke lookne do Albumu, bo podejrzewam ze tam sa

Zancia- cale szczescie, ze naprawde nic sie nie stalo... Ja tez unikam "blizszego" kontaktu z Tirami. Kiedys wybieralismy sie do PL, bylam jak dobrze pamietam w 5 m-cu ciazy i przezylismy zderzenie czolowe, pojechalam karetka do szpitala, tam spedzilam jakies 2-3 h, auto do kasacji, my wzielismy auto od tescia i pojechalismy do PL, ja za kierownica bo TZet caly czas zwracal... Jak o tym pomysle, w zyciu bym sie nie zdecydowala na takie szalenstwo... Czlowiek mlody, to glupi
Mam nadzieje, ze TZet pod choinke mi pedzli nie kupil, to poogladam te Maestro i Hakuro, tez slyszalam ze naprawde fajne sa i nie takie drogie. Dzieki

Monika- a co Ty bys tam chciala i siebie poprawiac ??? Figura idealna, buzka jak ta lala ?!?!?!

Co szykujecie na swieta ??? Tradycyjnie 12 potraw ?? Ja sie zawsze staram, zeby tyle wyszlo ale czy mi sie w tym roku uda nie wiem ... Zrobilam 420 uszek

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Olivia w Mikolaja nie wierzy, Sarah jeszcze tak

Monika Twoje dzieci czesto biora udzial w przedstawieniach, prawda ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 19:11   #3313
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia bosz dobrze, ze wam sie nicnie stalo
Juz z reka okey, w sumie prawie nic nie widac tylko ta nowa skore , teraz ma nosic to usztywnienie na noc.
Ja na weselu mialam przeciesz, powkladane wkladki te z Ann summers , zeby to jakos wygladalo .
Nas w tamtym roku dopadla grypa zoladkowa , najbardziej ja zdychalam , 2 dni wyjet z zycia.


Doridee no no wloski ci urosly swietnie wygladasz, a Aluska przecudnie , zwlaszcza te w tym plaszczyku .


Monika juz na tak dlugo nie znikaj, bo cie opierdziele publicznie na fasie hehehe


Cytat:
Napisane przez Sniezynka21 Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny

Ciezko tak po kilkudniowej przerwie wszystko nadrobic, czytam Was regularnie, ale jak juz sie zabieram do pisania zawsze cos wypadnie- a to goscie, a to ktos zadzwoni itd...


Zrobilam 420 uszek [COLOR="Silver"]

kilkudniowej przerwie taaaa

420 uszek to sie narobilas

u mnie 12 potraw chybanie bedzie, nie wiem, jakos na to nie zwracam uwagi
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 19:24   #3314
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- faktycznie, super szybko Ci wlosy urosly, a zeby masz przepiekne i takie rowniusienkie Ile Ala ma cm ?? Albo mi sie wydaje albo jest naprawde wysoka...

Monka- ja wiecznie zapieprzam w kuchni, jak dziki osiol, juz nic mi sie nie chce. Musze isc piec sernika i barszcz zrobic a tak to wsio mam gotowe. Jutro tylko to co na swiezo musi byc zrobione- ryby posmazyc i rybe po grecku.

Kurcze,prezent TZeta nie doszedl Jutro bede musiala jechac do miasta i cos na szybkiego kupic, tylko co ???? Perfumy i portfele ma, wiec odpada, sportow nie uprawia... kurcze doradzcie cos dziewczyny...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 20:17   #3315
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

U mnie juz tez w sumie porobione tylko jutro jeszcze uszka mama zrobi i barsz jak cos a i ostatnia mase do ciasta zrobie .

Nie wiem co , nie mam pojecia, ja mojemu kupilam bluze i rekawy za krotkie i musze oddac . A co mu zamowilas? moze jeszcze jutro przyjdzie , jaki byl czas dostawy ? bardzo dlugo idzie .
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 07:56   #3316
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najszczersze życzenia.
Pięknych i radosnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia,
Świąt spędzonych w Rodzinnej atmosferze,
Abyście znaleźli dużo kolorowych prezentów pod zieloną choinką,
Świąt które, dadzą Wam trochę radości i odpoczynku,
przesyła Magda z Rodziną
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:50   #3317
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Karpia szalonego
renifera pijanego
Mikołaja bogatego
bałwana śnieżnego
Sylwestra szampańskiego
oraz szczęśliwego wskoku
do NOWEGO 2013 ROKU!

i oczywiscie kolejnego roku w naszym juz okrojonym gronie


jA juz kurka jestem ojedzona na te swieta ,przy tyc przygotowaniach za duzo podjadlam, jeszcze mam ochote na uszka hehe .

Czas wstawac i chalupe z deka ogarnac , a jeszcze bym pospala .

Edytowane przez monka23
Czas edycji: 2012-12-24 o 11:53
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 14:03   #3318
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zdrowych i wesolych Swiat dziewczyny

Monka- bardzo szybko wstajesz

Moze pozniej jeszcze wpadne, poki co sprzatam i konca nie widac...
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 14:32   #3319
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Najserdeczniejsze życzenia
Cudownych świąt Bożego Narodzenia,
Ciepła i wielkiej radości,
Miłych oraz hojnych gości,
Pod choinką dużo prezentów,
A w Waszych sercach wiele sentymentów.

WESOŁYCH ŚWIĄT DZIEWCZYNY
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-25, 17:35   #3320
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Również przyłączam się do Świątecznych życzeń - zdrowych, rodzinnych i spokojnych

Ja za duzo sie nie narobiłam Na wigilię zrobiłam tylko pierożki z ciasta francuskiego, byliśmy u mojej rodzinki. Dziś oni u nas na obiadku byli, ale TŻ szalał w kuchni i też za wiele nie zrobiłam, hehe. Nie lubię gotować
Włosy mi faktycznie urosły, muszę je jakoś pocieniować czy co bo dawno u fryzjera nie byłam.
Nie wiem nawet ile dokładnie Ala ma wzrostu, ale ciuchy nosi na 128.

Jak tam prezenty trafione? Ala bardzo zadowolona, również z Monsterki Mi samej sie ona bardzo podoba Ja dostałam zegarek (który sama sobie wybrałam).

Śnieżynko i jak tam prezent? Doszedł? Zdradź co to takiego Cieszę sie ze paczka tak szybko doszła, szkoda tylko że musisz czekać do nowego roku. Aaa, napisz co potrzebujesz konkretnego z kolorówki to powiem Kasi, jak sie uda to załatwi. Czasem mogą sobie wybierać różne testery albo coś dostaja na szkoleniach. Ona zazwyczaj wybiera perfumy i pielęgnację bo to najlepiej schodzi ale kolorówka też sie zdarza.

Monka masz mamę na swietach ? Fajowo Jak tam chłopcy, zadowoleni z Mikołaja

Co laski robicie na Sylwka? My tak jak w zeszłym roku idziemy do mojej siostry na działkę, super zrobili sobie domek i jest naprawdę świetnie. A Wy? Balujecie?
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 20:13   #3321
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Doridee- tez zaluje, ze dostane te perfumy dopiero po nowym roku, ale w sumie i tak sie ciesze Konkretnie nie wiem co bym chciala, hmmm moze cienie ( lubie Dior´a ) i podklady
Prezent niestety nie doszedl kupilam 2 swetry Ralph Lauren i bluze sportowa Tommy Hilfiger. Dobrze, ze wpadlam na pomysl i kupilam prezent rezerwowy- karnet na masaze.

Co Ty kupowalas swojemu ?? Jaki zegarek dostalas ?

Na sylwka bedziemy zas w domu :/
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:31   #3322
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Helo
Jak tam po świetach?Objedzone?Wypocz ęte?
U nas spokojnie,w pierwsze święto bylismy u siostry tzta a wczoraj sami w domku.
W Sylwestra idziemy do drugiej siostry tzta organizuje impreze połączona z parapetówką w nowym domku więc bedzie fajnie

Doridee obejrzałam fotki w galerii nie pamiętam Cię w tak dlugich włosach,świetnie wyglądasz a Ala wygląda zdecydowanie na wyzsza Daria tez nosi ubrania na 128cm a niektore nawet na 134cm ale wydaje mi sie mniejsza

Monka a opierniczaj opierniczaj czasem zapominam o napisaniu kilku slów

My z tztem nie robilismy sobie w tym roku prezentów oszczędzamy na wakacjechcemy w nastepne wakacje wyleciec gdzies na 2 tygodnie cala rodzinką wiec trzeba troche zacisnąc pasa he

A dzieciaki zadowolone z prezentówbyly zle ze jechalismy w gosci w pierwsze swieto i nie mogly sie bawic nowymi nabytkami

Doridee a jak twoja cera?zbadalas hormony?co wyszło?

Sniezynka a czy ty na pewno potrzebujesz operacji plastycznej?Jakos nie przypominam sobie abyś musiala cos poprawaic skalpelem hehe

wiecie dziewczyny ze mam okazje wyjechac do pracy za granicetylko waham sie strasznie...a fucha dobrze płatna
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:04   #3323
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hej
U nas też spokojnie świeta minęły, tylko Ala trochę przeziebiona, muszę jutro pojechac z nią do lekarza. Od dłuższego czasu utrzymuje jej sie kaszel, raczej mokry, ciągle coś wykrztusza, trochę kataru, raz mocniej, raz słabiej ale nie mija.. trwa to już ze 2 miesiace.. Nie wiem o co chodzi Dzis dodatkowo zaczęła gorączkować

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa Ja to zawsze nosiłam albo przynajmniej wracałam do długich włosów, ale mój TŻ jak może pamiętacie woli krótkie. To obcinałam bo w sumie aż tak mi nie zależało. Ale teraz jakoś dał sie przekonać do dłuższych a ja jednak też sie lepiej czuję w długich, jednak chyba wyglada sie bardziej kobieco Chociaż są babeczki które rewelacyjnie i dużo korzystniej wyglądaja w krótkich Np. Zielińska czy Kożuchowska.

Śnieżynko jeżeli chodzi o cienie to najszybciej coś udałoby sie z testerów, raczej używanych, z podkładami będzie cieżko, tez jedynie testery. Ostatnio Kasia przywiozła mi klika używanych testerów cieni z Chanela, tych poczwórnych wypiekanych. Tak że szanse są A jakie kolory lubisz? Neutralne?
TŻ zrobił sobie też prezent w postaci zegarka

Monika cera raz lepiej, raz gorzej, jak nie dłubię przy niej to jest lepiej Hormonów nie badałam, na początku lutego idę do Endo po skierowanie na badania, ale raczej będą to tylko hormony tarczycy.
Co to za praca? Ja bym pewnie nie wyjechała, ale jak masz pewność ze TŻ ogarnie wszystko jak należy to w sumie czemu nie? Na długo?

Edycia to przepadła już na amen... Odezwała sie do mnie ze dwa tygodnie temu pytajac o perfumy, wspomniała, że sie u niej dzieje, ale co sie dzieje, jak sie dzieje to juz nie napisała..
__________________
Alicja

Edytowane przez Doridee
Czas edycji: 2012-12-27 o 18:05
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:48   #3324
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Monika- Ty jeszcze mojego brzucha nie widzialas dlatego myslisz, ze skalpela nie potrzebuje Gdzie chcielibyscie wyjechac na urlop, macie jakies konkretne plany ?? Co to za praca i dokad ?? Czyzby Niemcy ????

Doridee- ja lubie brazy, wszelkie odcienie szarosci- zreszta ja chyba wszystko lubie, no moze poza niebieskimi Jak nie sa mocno zuzyte to tez moga byc
Odnosnie kaszlu Alicji- u mnie bylo podobnie, tzn Sarah miala tez taki, dlugo utrzymujacy sie kaszel i ktoregos dnia az zwymiotowala i od tamtrj pory, jak reka ujal... Tez bylam u lekarza, ale syropy tak naprawde nie pomagaly...

Kurdeee zawsze mam klopoty z pisaniem, caly czas kursor ucieka mi do gory... :/

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Doridee- masz jeszcze te cienie w domu ?? Bo wiesz, moja siostra jest w PL do 2 stycznia, takze moze kolejna szybka akcja ??

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2012-12-27 o 18:49
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 13:53   #3325
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

No co Wy dziewczyny, gdzie sie podziewacie ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 17:47   #3326
zancia03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 629
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Hejka 😄

Dziewczyny nas znowu rozlozylo, Oskar ma antybiotyk, poszłam z nim do lekarza bo bardzo kaszlal i chciałam aby go lekarz osluchal. Okazało się ze ma infekcje gardła i uszu porażka normalnie.
No i mnie tez znów polozylo, mam temperaturę, bóle mięśni i powiększone migdaly na szyji i jutro idę do lekarza jak się nic nie zmieni.
Święta minęły szybko, nawet się nie objadlam
A sylwek jeszcze zobaczymy, mamy zaproszenie na sylwka w stylu lat '80 moich ulubionych szkoda nie iść.
zancia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:59   #3327
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Zancia- nic tylko wspolczuc Wy macie naprawde ogromnego pecha jesli chodzi o wszelkiego rodzaju choroby/grypska Zdrowka zycze
Jak masz mozliwosc isc na taka impreze sylwestrowa to korzystaj Masz z kim dzieci zostawic ?? Jesli tak to nawet sie nie zastanawiaj.

My bedziemy w domu- mam pod opieke babcie TZeta i dzieci tez nie byloby z kim zostawic dlatego posiedzimy sami... Mam nadzieje, ze zle nie bedzie

Gdzie reszta ?? Pisac dziewczyny, jak minely swieta
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:59   #3328
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Wszystkim w Nadchodzacym 2013 Roku zyczymy duzo zdrowia i wszelkiej pomyslnosci
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 11:07   #3329
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

I ja rowniez przylaczam sie do zyczen:
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku, oby byl lepszy od mijajacego
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 10:29   #3330
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: * Dzieciaczki Wiosna- Lato 2006 * cz. III

Spełnienia marzeń ,realizacji postanowień ,zdrowia
i miłości nie tylko w 2013 ale także w następnych latach.

Dobrze ,zer juz po świętach i innych atrakcjach i można znormalniec.
Ja jestem jeszcze zmęczona po imprezie ,bawiliśmy sie szampańsko do 6 rano.
W domu moje starsze dziecko robiło imprezę i niestety ścianę w salonie mam do malowania.
A ogólnie jest fajnie ,koniec roku miałam udany , tylko pralka mi padła i trzeba było wywalic kasę na nową.




Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2853.jpg (108,8 KB, 17 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-18 23:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.