co robić.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-26, 16:31   #1
mmartaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2

co robić....


Zakochałam się w chłopaku, który ma dziewczynę (jest z nią 5lat w związku...). Podoba mi się bardzo już od dwóch lat... pisze z nim bardzo często itd... ale np. zaprosiłam go na wesele, a on w tym samym dniu miał chrzciny u swojej dziewczyny i ze mną nie poszedł ... (to było pare miesięcy temu) a teraz pisze, że możemy się spotkać ... że ona to nie problem itd. mam wrażenie, że zależy mu tylko na jednym ;/. a najgorsze to wydaje mi sie, że go kocham...nie wiem co robić, bo bardzo mi na nim zalezy i nie mam chęci poznawać nikogo nowego
(mam 21. lat ; )

Edytowane przez mmartaaaa
Czas edycji: 2014-11-26 o 16:33
mmartaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:40   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co robić....

Jestescie siebie warci - ty zarywasz zajętego, a on skoczylby chętnie w bok.
Żal.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:41   #3
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez mmartaaaa Pokaż wiadomość
Zakochałam się w chłopaku, który ma dziewczynę (jest z nią 5lat w związku...). Podoba mi się bardzo już od dwóch lat... pisze z nim bardzo często itd... ale np. zaprosiłam go na wesele, a on w tym samym dniu miał chrzciny u swojej dziewczyny i ze mną nie poszedł ... (to było pare miesięcy temu) a teraz pisze, że możemy się spotkać ... że ona to nie problem itd. mam wrażenie, że zależy mu tylko na jednym ;/. a najgorsze to wydaje mi sie, że go kocham...nie wiem co robić, bo bardzo mi na nim zalezy i nie mam chęci poznawać nikogo nowego
(mam 21. lat ; )
Jesteś masochistką?
Pogrubione - nie, no co Ty, wcale nie:P
Podkreślone - jak się kogoś kocha, to nie ma "wydaje mi się" tylko się raczej wie (tak na pocieszenie: to nie miłość).
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:51   #4
201604220915
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 145
Dot.: co robić....

No trudne sprawy naprawdę. Kocham go ( chyba ) a on chcę jednego (wg autorki też chyba:P) - Pomóżta!!!
I w ogóle to czego oczekujesz? nie zanosi się jakoś na to żeby zostawił swoja dziewczynę chociaż " Ona to nie problem" smile.
Naiwność niektórych to mnie po prostu rozbraja...
201604220915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:52   #5
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Jestescie siebie warci - ty zarywasz zajętego, a on skoczylby chętnie w bok.
Żal.
Zgadzam się.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 16:58   #6
mmartaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2
Dot.: co robić....

to było tak, że nie był z tą dziewczyną (tzn. mieli przerwe) i wtedy mi cały czas mówił, że jej nie ma itd., ja byłam przez jakiś czas za granicą i i tak do mnie pisał, później dowiedziałam się, że z nią jest ... i tak to wyszło
mmartaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:02   #7
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: co robić....

No to sobie go odpuść.
Teraz jest zajęty.
Zajmij się własnym życiem i tyle.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 17:02   #8
malypeszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 443
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez RedArrow Pokaż wiadomość
No trudne sprawy naprawdę. Kocham go ( chyba ) a on chcę jednego (wg autorki też chyba:P) - Pomóżta!!!
I w ogóle to czego oczekujesz? nie zanosi się jakoś na to żeby zostawił swoja dziewczynę chociaż " Ona to nie problem" smile.
Naiwność niektórych to mnie po prostu rozbraja...
oj tam oj tam, przecież nie musi zaraz zostawiać swojej dziewczyny
Wystarczy że powie Autorce, że tamta już nic dla niego nie znaczy i Autorka pewnie to kupi... Nie trzeba od razu związku kończyć
Tak szczerze, Autorko, to powinnaś popracować nad szacunkiem do siebie samej (tak poza pozbyciem się tego pana ze swojego życia, chociaż w sumie jedno z drugim się łączy).
malypeszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:54   #9
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez mmartaaaa Pokaż wiadomość
Zakochałam się w chłopaku, który ma dziewczynę (jest z nią 5lat w związku...). Podoba mi się bardzo już od dwóch lat... pisze z nim bardzo często itd... ale np. zaprosiłam go na wesele, a on w tym samym dniu miał chrzciny u swojej dziewczyny i ze mną nie poszedł ... (to było pare miesięcy temu) a teraz pisze, że możemy się spotkać ... że ona to nie problem itd. mam wrażenie, że zależy mu tylko na jednym ;/. a najgorsze to wydaje mi sie, że go kocham...nie wiem co robić, bo bardzo mi na nim zalezy i nie mam chęci poznawać nikogo nowego
(mam 21. lat ; )
I Ty masz 21 lat? Nie masz chęci poznawać nikogo innego??
Daj sobie spokój z tym chłopakiem!!! Im szybciej tym lepiej. Zobaczysz szybciutko o nim zapomnisz....
Z Twojego wpisu wynika, że nie jest on kompletnie nic wart... Ciebie nie będę oceniać...
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 17:57   #10
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: co robić....

Zaproś go do siebie i nagraj seks ukrytą kamerą a potem pokaż nagranie jego dziewczynie.

W wyniku tego, on się zabawi, ty się zabawisz a ona się uwolni od złamasa Same profity.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 18:03   #11
rambo_mila
Zadomowienie
 
Avatar rambo_mila
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 942
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Jestescie siebie warci - ty zarywasz zajętego, a on skoczylby chętnie w bok.
Żal.
Ta odpowiedź zawiera wszystko, co powinna. Autorko, powtórzę - żal!
rambo_mila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-26, 19:29   #12
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Zaproś go do siebie i nagraj seks ukrytą kamerą a potem pokaż nagranie jego dziewczynie.

W wyniku tego, on się zabawi, ty się zabawisz a ona się uwolni od złamasa Same profity.
Najlepsza rada. Wszyscy skorzystają. A najbardziej jego obecna kobieta.
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:32   #13
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: co robić....

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:45   #14
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niezły mi "zajęty facet", dla którego dziewczyna "to nie problem", żeby spotykać się z inną.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 20:49   #15
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: co robić....

[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;4910285 3]Niezły mi "zajęty facet", dla którego dziewczyna "to nie problem", żeby spotykać się z inną. [/QUOTE]

dokladnie , a jak facet bedzie chcial umoczyc to znajdzie inna i ja zbajeruje, nawet na singla
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:00   #16
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: co robić....

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:06   #17
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: co robić....

a ja czekam na Kalincię i jej walcz o swoje szczęście Tylko jakie to szczęście żyć z krętaczem i oszustem to nie wiem
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:10   #18
raita
Zakorzenienie
 
Avatar raita
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 354
Dot.: co robić....

Zapewne nie jesteś pierwszą, ani ostatnią jego przygodą. On i tak z nią nie zerwie, a jakby sie dowiedział,że sobie coś wkręcasz to od razu by się mu odechciało znajomości z Tobą.
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.



raita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 21:28   #19
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W sumie racja. Oboje siebie warci, jak już ktoś tutaj napisał
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-27, 01:56   #20
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: co robić....

Autorko jesteś po całej lini żałosna. Gdybym ja miała taką sytuację, że dowiedziałabym się o czymś takim to bym chyba ci szczeliła w mordę.
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 02:16   #21
vaacagare
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 5
Dot.: co robić....

I nawet jak się z nim spotkasz raz, drugi, dziesiąty... I nawet jak on zostawi swoją obecną dziewczynę (co jest strasznie nieprawdopodobne) to co Ci po takim facecie? Skoro z nią jest od kilku lat i uważa, że nie jest to problem, by spotykać się z inną to uważasz, że Ciebie będzie traktował inaczej? No marne szanse... Jak chcesz być jednorazowym skokiem w bok i dodatkowo zniszczyć długoletni związek i przy okazji życie dziewczynie to masz świetną okazję. Nic tylko korzystać. Pomyśl tylko jak wypadasz w jego oczach. Chyba niezbyt korzystnie. Sama będziesz miała po wszystkim wyrzuty sumienia, a komuś rozwalisz związek. Najrozsądniej to chyba było by wysłać jego dziewczynie screeny z waszych rozmów, żeby sama zobaczyła z kim ma do czynienia.
vaacagare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 03:14   #22
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez vaacagare Pokaż wiadomość
I nawet jak się z nim spotkasz raz, drugi, dziesiąty... I nawet jak on zostawi swoją obecną dziewczynę (co jest strasznie nieprawdopodobne) to co Ci po takim facecie? Skoro z nią jest od kilku lat i uważa, że nie jest to problem, by spotykać się z inną to uważasz, że Ciebie będzie traktował inaczej? No marne szanse... Jak chcesz być jednorazowym skokiem w bok i dodatkowo zniszczyć długoletni związek i przy okazji życie dziewczynie to masz świetną okazję. Nic tylko korzystać. Pomyśl tylko jak wypadasz w jego oczach. Chyba niezbyt korzystnie. Sama będziesz miała po wszystkim wyrzuty sumienia, a komuś rozwalisz związek. Najrozsądniej to chyba było by wysłać jego dziewczynie screeny z waszych rozmów, żeby sama zobaczyła z kim ma do czynienia.
O popieram, to byłby dobry pomysł
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:03   #23
stokrotka0198
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 247
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez vaacagare Pokaż wiadomość
I nawet jak się z nim spotkasz raz, drugi, dziesiąty... I nawet jak on zostawi swoją obecną dziewczynę (co jest strasznie nieprawdopodobne) to co Ci po takim facecie? Skoro z nią jest od kilku lat i uważa, że nie jest to problem, by spotykać się z inną to uważasz, że Ciebie będzie traktował inaczej? No marne szanse... Jak chcesz być jednorazowym skokiem w bok i dodatkowo zniszczyć długoletni związek i przy okazji życie dziewczynie to masz świetną okazję. Nic tylko korzystać. Pomyśl tylko jak wypadasz w jego oczach. Chyba niezbyt korzystnie. Sama będziesz miała po wszystkim wyrzuty sumienia, a komuś rozwalisz związek. Najrozsądniej to chyba było by wysłać jego dziewczynie screeny z waszych rozmów, żeby sama zobaczyła z kim ma do czynienia.
jedyna osoba ktora niszczy tu zwiazek i ta kobiete to facet i zadna kobieta nie powinna sobie tego dac wmowic

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Pokaż wiadomość
Autorko jesteś po całej lini żałosna. Gdybym ja miała taką sytuację, że dowiedziałabym się o czymś takim to bym chyba ci szczeliła w mordę.
a faceta bys przytulila i mu dala zeby nie uciekl na inna dziure?

ja bym reagowala tylko wtedy gdyby facet byl bierny, a cipcia by sie uczepila misia, ale w sytuacji kiedy facet wykazywalby zainteresowanie owa pania, co ja moge jej zrobic, mam sie rzucic na wolna kobiete i trzymac klamce, oszusta i dziw...arza*?

* w sumie to nie jest dobre okreslenie bo kochanka to nie dz...wka ale to w przenosni
stokrotka0198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 08:05   #24
kryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 84
Dot.: co robić....

Nie ma już innych facetów? Odpusc sobie.
kryssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:06   #25
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: co robić....

Dziwią mnie dziewczyny, które piszą, że ta druga nie jest niczemu winna Owszem, facet jest NAJBARDZIEJ winny, ale jakby autorka wdała się z nim w romans - także byłaby. No błagam, doskonale wie, że on ma dziewczynę, świadomie pakuje się w coś, co rani długiego człowieka, taaaka niewinna, oczywiście. Powiecie, że jak nie ona to inna. No właśnie, każda tak myśli Dobry sposób na usprawiedliwienie się. Z własnych obserwacji dodam, że zazwyczaj takie panienki wręcz cieszą się, no bo są takie świetne skoro chłoptaś zdradza z nimi swoją obecną Pomijając fakt, że autorka i tak zapewne dostanie po tyłku, bo taki facet nigdy się nie zmienia, to ja nie pakowałabym się w coś takiego ze zwykłej przyzwoitości, po prostu. A że będzie miał 10 innych skoro nie ja i i tak tamtą zdradzi to mnie to już nie obchodzi, nie moja broszka, ja będę mieć ręce czyste.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 09:40   #26
attena07
Raczkowanie
 
Avatar attena07
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 341
Dot.: co robić....

No to ja z innej beczki . Po pierwsze chłopak najwyraźniej rozgląda się za inną skoro Ci pisze że jego dziewczyna to nie problem i może się z Tobą spotkać . Bo gdyby było inaczej po prostu by Ci odmówił przy pierwszym zaproszeniu . Po drugie skoro ma dziewczynę i czeka na propozycję lub inne spotkania , to jest zwykłym z*****em i szkoda sobie nim głowy zawracać . Sama sobie odpowiedziałaś jak to może się skończyć , więc daj sobie z nim spokój . A czy to jest miłość ? nie sądzę , zwykłe zauroczenie które szybko minie jak znajdziesz inny "obiekt do wzdychania"
attena07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 11:02   #27
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: co robić....

Ale on powiedzial, ze moze sie SPOTKAC i, ze to nie problem, ze ma dziewczyne. Moze on nie wie, ze autorka jest w nim zakochana i traktuje ja po prpstu jak kolezanke, a w tym zeby miec kolezanke przeciez nie przeszkadza fakt, ze jest w zwiazku. Przeciez spotkac mozna sie po kolezensku, a rownie dobrze dzieczyna moze o tym wiedziec.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 12:04   #28
Jewels
Raczkowanie
 
Avatar Jewels
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 255
Dot.: co robić....

Zapomnij o kimś takim i rozejrzyj się za wolnym facetam. Bo moze być tak, że się zabawi Tobą i wraz pójdzie do innej.
__________________
28/2015
38/2016
17/2017
15.11.2014

Jewels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 15:54   #29
wildDaisy
żona bez ogona
 
Avatar wildDaisy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 6 506
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez mmartaaaa Pokaż wiadomość
Zakochałam się w chłopaku, który ma dziewczynę (jest z nią 5lat w związku...). Podoba mi się bardzo już od dwóch lat... pisze z nim bardzo często itd... ale np. zaprosiłam go na wesele, a on w tym samym dniu miał chrzciny u swojej dziewczyny i ze mną nie poszedł ... (to było pare miesięcy temu) a teraz pisze, że możemy się spotkać ... że ona to nie problem itd. mam wrażenie, że zależy mu tylko na jednym ;/. a najgorsze to wydaje mi sie, że go kocham...nie wiem co robić, bo bardzo mi na nim zalezy i nie mam chęci poznawać nikogo nowego
(mam 21. lat ; )
Serio Cię to dziwi? Jakby nie było to ona wciąż jest jego dziewczyną, a Ty się starasz o status hmm... kochanicy?

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
Dziwią mnie dziewczyny, które piszą, że ta druga nie jest niczemu winna Owszem, facet jest NAJBARDZIEJ winny, ale jakby autorka wdała się z nim w romans - także byłaby. No błagam, doskonale wie, że on ma dziewczynę, świadomie pakuje się w coś, co rani długiego człowieka, taaaka niewinna, oczywiście. Powiecie, że jak nie ona to inna. No właśnie, każda tak myśli Dobry sposób na usprawiedliwienie się. Z własnych obserwacji dodam, że zazwyczaj takie panienki wręcz cieszą się, no bo są takie świetne skoro chłoptaś zdradza z nimi swoją obecną Pomijając fakt, że autorka i tak zapewne dostanie po tyłku, bo taki facet nigdy się nie zmienia, to ja nie pakowałabym się w coś takiego ze zwykłej przyzwoitości, po prostu. A że będzie miał 10 innych skoro nie ja i i tak tamtą zdradzi to mnie to już nie obchodzi, nie moja broszka, ja będę mieć ręce czyste.
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. I te głosy: "autorka (w sensie kochanka chłopaka) przecież nikogo nie rani, to nie ona jest w związku!" pozostawię bez komentarza
__________________
wildDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-27, 16:05   #30
Kolor kremowy
Rozeznanie
 
Avatar Kolor kremowy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 868
Dot.: co robić....

Cytat:
Napisane przez mmartaaaa Pokaż wiadomość
Zakochałam się w chłopaku, który ma dziewczynę (jest z nią 5lat w związku...). Podoba mi się bardzo już od dwóch lat... pisze z nim bardzo często itd... ale np. zaprosiłam go na wesele, a on w tym samym dniu miał chrzciny u swojej dziewczyny i ze mną nie poszedł ... (to było pare miesięcy temu) a teraz pisze, że możemy się spotkać ... że ona to nie problem itd. mam wrażenie, że zależy mu tylko na jednym ;/. a najgorsze to wydaje mi sie, że go kocham...nie wiem co robić, bo bardzo mi na nim zalezy i nie mam chęci poznawać nikogo nowego
(mam 21. lat ; )
Dla niego "dziewczyna to nie problem" oznacza, że facet nie ma problemu z tym, że Cie bzyknie bez zobowiązań, mimo że ma dziewczynę. Absolutnie nie oznacza to, że on z nią zerwie, żeby z Toba być. Taki to fałszywy i zdradziecki ch.jek.

Więc nie wygłupiaj się, zerwij z nim kontakt i zapomnij. Znajdziesz sobie takiego, który będzie chciał z Toba być.

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Zaproś go do siebie i nagraj seks ukrytą kamerą a potem pokaż nagranie jego dziewczynie.

W wyniku tego, on się zabawi, ty się zabawisz a ona się uwolni od złamasa Same profity.
Dobre
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
A może mu chomik wygryzł enter na klawiaturze? Nigdy nic nie wiadomo. Myślę, że warto napisać, najlepiej poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Kolor kremowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 10:47:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.