Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 23:11   #1801
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

dzięki, napewno dało mi to trochę do myślenia
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 09:37   #1802
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
tenarr dzieki za odpowiedz.a moze ten tani klej był z InterVionu? czytałam ze kepki i klej sa bardzo dobrej jakości.w sumie mam ponad miesiąc do sylwestra więc coś zdążę wymyśleć.mam jeszcze pytanie czy w alternatywie maja nieprzeterminowane kosmetyki? pedzle pewnie kupuje sie juz samemu,zreszta i tak mam swoje.
oj nie wiem

za to niestety w Fam-ie zdarzają się np wyschnięte sztyfty bez zakrętek i cienie tak skamieniałe, że nie da się ich używać - są jak z plastiku
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:16   #1803
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

o to mnie zdziwiłaś .myślałam ze jak się płaci tyle za szkołę to jednak nie zdarzają sie takie rzeczy.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 08:51   #1804
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
oj nie wiem

za to niestety w Fam-ie zdarzają się np wyschnięte sztyfty bez zakrętek i cienie tak skamieniałe, że nie da się ich używać - są jak z plastiku
jak ja byłam w Studio Sztuki to też mieli:;/ zresztą to kosmetyki więc niektóre szybko wysychają........a szkoła pewnie chce wszystko zużyć albo jak najwięcej żeby kasy nie stracić

kajcag a gdzie ten kurs jest? też bym się tam zapisała, zresztą w douglasie też mogę praktyki odbyć ale marzy mi się coś innego (gdzie indziej) niż w pracy.
Proszę napisz
(jak przekręciłam Twój nick to wybacz)
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 10:18   #1805
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Wszystko znajdziesz tutaj: http://www.szkolawizazu.pl/

Kurs odbywa się w Warszawie Szkoła zapewnia noclegi, mają własny mini akademik 1-mieszkaniowy na pradze

Co do kosmetyków i sprzętu to jestem bardzo zadowolona: wszystko świeże, właśnie dostałyśmy nowe pędzle, kosmetyki Kryolan, Chanel... a nie jakieś badziewna maybeline czy coś jak gdzieniegdzie

Może nie jest to kurs idealny, ale takich chyba w ogóle nie ma, ogólnie jestem bardzo zadowolona także polecam, moim zdaniem warto
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-11-28 o 19:41
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:03   #1806
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam a jest ktoś, kto uczył się u Luizy Lenartowicz, bądź słyszał coś o tej szkole, czytałam kilka artykułów o makijazu jej autorstwa i muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się sposób pisania oraz praktyczne wskazówki Pani Lenartowicz...

Edytowane przez MargotLady
Czas edycji: 2009-11-24 o 15:05
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:16   #1807
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Muszę skasować ten post, ze względu na rzekome działanie na szkodę szkoły.

Zaznaczam ze moja opinia była subiektywna i nie miałam złych intencji.

Niestety wizaż pl nie jest stroną anonimową i nie pozwala na wolność słowa.

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-11-26 o 16:10
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 18:28   #1808
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
a u mnie w szkole....
pędzle,tusze do rzęs, eyelinery, balsamy do ust, błyszczyki,podkłady, toniki, mleczka, waciki, chusteczki do demakijażu - to musimy nosić własne
szkoła zapewnia dwa kubeczki kredek do ust, kilka szminek, kilka podkładów płynnych(ale baardzo ciemnych), kilka sztyftów kryolanu i puder sypki(jedna lub dwie sztuki), ręczniki papierowe, paleta róży i kilka palet cieni(w tym jedna nie do użytku(skamieniała) a pozostałe mocno zużyte).
Moim zdaniem to niewiele jak na 850 zł miesięcznie

ale za to jest ok. 20 godzin tygodniowo - dużo więcej niż w w większości szkół.
dziwie się że jako uczniowie się na to godzicie
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:52   #1809
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

tenarr zaskoczyłaś mnie.myslalam ze max.bede musiała miec ze soba pedzle a tu niestety... byłam nawet w twojej szkole dzisiaj,ale dziewczyna w sekretariacie była kompletnie nieprzytomna i nic nie byla w stanie mi powiedziec.na kazde pytanie odpowiadała pytaniem:,,czy to jest na naszej stronie?"
byłam w sumie zdecydowana na twoja szkołe ale teraz nie wiem.w sumie za czesne i wpisowe powinni zapewniac chociaz te nieszczesne mleczka do demakijazu czy chociaz toniki.a mozna miec kosmetyki z dowolnej firmy czy tylko kryolan??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 19:25   #1810
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
dziwie się że jako uczniowie się na to godzicie
Co nie, szok Nie przypuszczałam, że może być tak źle... to ja już nie narzekam

Dzisiaj byłam na szkoleniu Chanel, całkiem fajnie, szkoda tylko, że ograniczyli się do samej firmy i perfum Liczyłam na cosik więcej... ale że jestem perfumową maniaczką to i tak wyszłam całkiem zadowolona
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2009-11-28 o 19:41
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:31   #1811
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

ja tez jestem w szoku ... sama niedlugo idę na kurs, ale we Wrocławiu, więc równiez podzielę sie z Wami jak było...
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 23:38   #1812
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

MargotLady a do jakiej szkoły idziesz na kurs?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 23:53   #1813
viza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Jestem zainteresowana (od dawna zresztą) tym weekendowym kursem w szkole wizażu.Proszę - pisz na bieżąco o swoich wrażeniach - będe śledzić .Ewentualnie do mnie na maila - bedę wdzięczna.Czy materiały szkoleniowe dostajesz tez na własność ? Nie wiem jak to wygląda - może jestem naiwna ? Interesuje się tematem od jakiegoś czasu dopiero...
viza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 18:41   #1814
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Do domu dostanę jedynie skrypt, nie dostajemy kosmetyków czy czegoś podobnego.

Będę pisać, dopiero pierwszy weekend za mną, teraz znowu w weekend się szkolimy więc na pewno zdam relację
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 21:35   #1815
tenarr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 409
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
tenarr zaskoczyłaś mnie.myslalam ze max.bede musiała miec ze soba pedzle a tu niestety... byłam nawet w twojej szkole dzisiaj,ale dziewczyna w sekretariacie była kompletnie nieprzytomna i nic nie byla w stanie mi powiedziec.na kazde pytanie odpowiadała pytaniem:,,czy to jest na naszej stronie?"
byłam w sumie zdecydowana na twoja szkołe ale teraz nie wiem.w sumie za czesne i wpisowe powinni zapewniac chociaz te nieszczesne mleczka do demakijazu czy chociaz toniki.a mozna miec kosmetyki z dowolnej firmy czy tylko kryolan??
można mieć dowolne produkty.
Niestety, ponieważ osoby związane ze szkołą poczuły się urażone moimi wypowiedziami, dlatego też edytuję je.

W moich wypowiedziach znajdowały się zarówno pozytywne jak i negatywne wypowiedzi. Uważam ze większość wykładowców jest świetna i zajęcia są bardzo interesujące. Warto wybrać tę szkołę ze względu na program nauczania i wykładowców. Natomiast z kosmetyków na zajęcia jestem niezadowolona.


Dlatego też jest to mój ostatni post w temacie "Szkoły i kursy wizażu i stylizacji".Jestem na wizażu już od ponad dwóch lat, ale w tym momencie przestałam się czuć anonimowa.

Edytowane przez tenarr
Czas edycji: 2009-11-27 o 15:45
tenarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 08:51   #1816
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No to ładnie, nie ma to jak renomowana szkoła, jak dla mnie niestety spalona na wejściu, może i dobrze, że tak się stało, teraz wiemy, że to czym dzielimy sie tutaj na wizażu nie jest anonimowe i że szkoły śledzą ten wątek a może mają pupilków od takiej roboty, szkoda tylko, że tenarr za pisanie prawdy może mieć teraz nieprzyjemności, jestem tutaj krótko, ale czytam ten wątek od dłuższego czasu i to właśnie tenarr utkwiła mi najbardziej w pamięci jako ciepła i przesympatyczna osoba, bardzo mi przykro...

Edytowane przez MargotLady
Czas edycji: 2009-11-27 o 09:01
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:20   #1817
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
można mieć dowolne produkty.
Niestety mogę mieć kłopoty, ponieważ uznano ze rozpowszechniam kłamstwa na temat szkoły i psuję jej opinię.Rozpoznano mnie po zdjęciach z innego wątku.

W moich wypowiedziach znajdowały się zarówno pozytywne jak i negatywne wypowiedzi. Uważam ze większość wykładowców jest świetna i zajęcia są bardzo interesujące. Warto wybrać tę szkołę ze względu na program nauczania i wykładowców. Natomiast z kosmetyków na zajęcia jestem niezadowolona.

Wyjęto dziś moją wypowiedź z kontekstu i przedstawiono jednej z nauczycielek jako krytyka jej nauczania!A post dotyczył zupełnie innych szkół. Jest mi przykro, bo cenię tą panią. Być może nie powinnam użyć nazwisk, dlatego tez edytuję poprzednie posty.


Dlatego też jest to mój ostatni post w temacie "Szkoły i kursy wizażu i stylizacji".Jestem na wizażu już od ponad dwóch lat, ale w tym momencie przestałam się czuć anonimowa.
Internet tylko z pozoru wydaje się anonimowy. Pisząc coś musicie mieć tego świadomość. Natomiast to bardzo źle świadczy o samej szkole, że robią jakieś dziwne naciski na usuwanie opinii własnych uczniów
Tenarr postąpiłaś jak uważałaś, ale jeśli pisałaś prawdę to moim zdaniem nie powinnaś usuwać tych wypowiedzi.

Tak czy inaczej ja nie pociągnę w stosunku do Ciebie żadnych przykrych konsekwencji w postaci punktów za usuwanie wypowiedzi z forum
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 14:41   #1818
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
można mieć dowolne produkty.
Niestety mogę mieć kłopoty, ponieważ uznano ze rozpowszechniam kłamstwa na temat szkoły i psuję jej opinię.Rozpoznano mnie po zdjęciach z innego wątku.

W moich wypowiedziach znajdowały się zarówno pozytywne jak i negatywne wypowiedzi. Uważam ze większość wykładowców jest świetna i zajęcia są bardzo interesujące. Warto wybrać tę szkołę ze względu na program nauczania i wykładowców. Natomiast z kosmetyków na zajęcia jestem niezadowolona.

Wyjęto dziś moją wypowiedź z kontekstu i przedstawiono jednej z nauczycielek jako krytyka jej nauczania!A post dotyczył zupełnie innych szkół. Jest mi przykro, bo cenię tą panią. Być może nie powinnam użyć nazwisk, dlatego tez edytuję poprzednie posty.


Dlatego też jest to mój ostatni post w temacie "Szkoły i kursy wizażu i stylizacji".Jestem na wizażu już od ponad dwóch lat, ale w tym momencie przestałam się czuć anonimowa.
Dla mnie tez jest spalona na starcie taka szkoła. Żenada .
Nie mówiac juz o czytaniu ze zrozumieniem, szczegolnie w sytuacji :"Wyjęto dziś moją wypowiedź z kontekstu i przedstawiono jednej z nauczycielek jako krytyka jej nauczania!A post dotyczył zupełnie innych szkół. Jest mi przykro, bo cenię tą panią"
Az strach cos napisać ;/
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:48   #1819
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

No to relacja z dzisiaj...

I na początek muszę napisać, że jestem MEGA zadowolona
Najpierw ćwiczyłyśmy technikę cieniowania, potem zajęłyśmy się makijażem artystycznym - rewelacja, wspaniała zabawa

Jestem bardzo zadowolona z pomocy i wiedzy, jaką uzyskałam... hehe, także nie mogę się już doczekać jutra, kiedy będziemy robić stylizację ślubną

Pani Beata i Pani Anią mają niesamowicie wprawione łapki i potrafią bardzo przekazać swoją wiedzę innym... jeżeli do końca będzie tak dobrze jak dzisiaj, to wyjdę z kursu bardzo zadowolona i z dużo większymi umiejętnościami... a na pewno z wiedzą teoretyczną

A przy okazji mogę dodać, że jest u nas kilka dziewczyn, które już kończyły różne kursy i szkoły i większość jest najbardziej zadowolona z tego.

Jedna z dziewczyn pokazała nam, co w innej szkole ją nauczyli to porażka lepiej wcale nie iść na taki kurs, bo tylko zaszkodzi a nie pomoże
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 19:50   #1820
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Jedna z dziewczyn pokazała nam, co w innej szkole ją nauczyli to porażka lepiej wcale nie iść na taki kurs, bo tylko zaszkodzi a nie pomoże
A co dokladnie pokazalala ? Tzn, zle ja ktos nauczyl czy jak ?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 20:22   #1821
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
A co dokladnie pokazalala ? Tzn, zle ja ktos nauczyl czy jak ?
Źle, wręcz fatalnie, kobieta nauczyła ją robić machę na twarzy - tony tony podkładu, do tego puder, róż ostry jak brzytwa, do tego pokazała jeden rodzaj malowania oka (wielki banan) - a przecież każdy kształt oka powinno się malować inaczej. Z tego co pokazała to wyszła maska z ropuszymi oczami

Masakra... kto takim ludziom pozwala założyć szkoły ?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 08:32   #1822
lutka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: Szkolenia kursy szkoły

ja się szykuję do Wrocławia- akademia Fryzjerstwa Filmowego i Creatywnego- trwa nabór na semstr letni i czekam na osoby tak samo chętne jak ja.... mają super program- całkowicie autorski i są chyba jedyni na rynku! myślę, że to gwarancja rozwoju
lutka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:09   #1823
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Źle, wręcz fatalnie, kobieta nauczyła ją robić machę na twarzy - tony tony podkładu, do tego puder, róż ostry jak brzytwa, do tego pokazała jeden rodzaj malowania oka (wielki banan) - a przecież każdy kształt oka powinno się malować inaczej. Z tego co pokazała to wyszła maska z ropuszymi oczami

Masakra... kto takim ludziom pozwala założyć szkoły ?
Ciekawe co to za szkoła, może dopytaj kolezanki?

Edytowane przez MargotLady
Czas edycji: 2009-11-29 o 10:10
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:29   #1824
magdusiasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny czy ktoś od stycznia-lutego wybiera się do szkoły wizażu w Poznaniu lub Wroclawiu??? Nie chcę być sama, a interesujące mnie szkoły to:
Beauty Art-Poznań
Anita Folaron-Poznań
AWiS-Wrocław.

Proszę, pojawcie się
magdusiasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 11:29   #1825
viza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dzięki za relację! Niedługo muszę się zdecydować , bo następny termin od 30 - go stycznia, więc będę śledzić Twoje relacje .A z kosmetyków jesteś zadowolona ? Z tego co zrozumiałam , to malujecie siebie wzajemnie ? A miałaś już na zajęciaach o tym , jak powinien wyglądać warsztat , co powinniśmy posiadać w swoich "kuferkach" ?
viza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 12:53   #1826
Pongowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Tak nawiązując do tematu szukałam ostatnio jakiś konkursów gdzie można wygrać jakis kurs wizażu czy naukę makijażu, no i jest taki nowy portal www.neolink.pl i tam jest konkurs ze zapraszacie ludzi do znajomych i dostajecie za to punkty i jak sie uda to własnie można wygrac kurs wizażu lub konsultacje kosmetyczną Są jeszcze inne nagrody ale jakoś to interesuje mnie najbardziej Jest mało ludzi więc jakieś szanse są.
Pongowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 17:55   #1827
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez viza Pokaż wiadomość
Dzięki za relację! Niedługo muszę się zdecydować , bo następny termin od 30 - go stycznia, więc będę śledzić Twoje relacje .A z kosmetyków jesteś zadowolona ? Z tego co zrozumiałam , to malujecie siebie wzajemnie ? A miałaś już na zajęciaach o tym , jak powinien wyglądać warsztat , co powinniśmy posiadać w swoich "kuferkach" ?
Tak, takie podstawy to były na pierwszych zajęciach

Teraz jak miałyśmy makijaż ślubny w niedzielę, to było niesamowicie, na początku oczywiście chwilka na teorię i ważne sprawy zarówno techniczne jak i bardzo pomocne porady

Potem makijaże i na koniec sesja zdjęciowa, matko cieszyłyśmy się jak dzieci

Tak, z kosmetyków jestem, mamy sporo Kryolanu, który osobiście bardzo lubię, do tego Chanel, cienie wszelakich marek, sporo MaxFactora - tu głównie podkłady, ale są i Mac'a i inne, także Inglot (właściwie same cienie) - którego ja osobiście nie znoszę i nie trawię, ale do ćwiczenia może być
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:34   #1828
MargotLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Tak, takie podstawy to były na pierwszych zajęciach

Teraz jak miałyśmy makijaż ślubny w niedzielę, to było niesamowicie, na początku oczywiście chwilka na teorię i ważne sprawy zarówno techniczne jak i bardzo pomocne porady

Potem makijaże i na koniec sesja zdjęciowa, matko cieszyłyśmy się jak dzieci

Tak, z kosmetyków jestem, mamy sporo Kryolanu, który osobiście bardzo lubię, do tego Chanel, cienie wszelakich marek, sporo MaxFactora - tu głównie podkłady, ale są i Mac'a i inne, także Inglot (właściwie same cienie) - którego ja osobiście nie znoszę i nie trawię, ale do ćwiczenia może być
A ile jest osób na zajęciach?
MargotLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:25   #1829
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

12
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:18   #1830
moloko123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

W Krakowie od wrzesnia 2010 rusza szkoła makijażu prowadzona przez dwie świetne wizażystki ze studio f4. wiem, że pracowały przy światowych produkcjach i pracują tylko na najlepszych kosmetykach. Ja napewno się zapisze Polecam:
http://moye.com.pl/school
moloko123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.