Portale randkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 12:49   #1
ktmk
Raczkowanie
 
Avatar ktmk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 338

Portale randkowe


Co sądzicie o tej formie poznawania ewentualnych partnerów? Miałyście jakieś doświadczenia? Jakie portale uważacie za najlepsze?
__________________
We can be Heroes
Just for one day

ktmk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 12:55   #2
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Portale randkowe

Ja korzystałam kilka razy, nawet przez jeden z portali poznałam moją największą miłość ( rozsypało się to co prawda, ale co mam wspomnień to moje ).
Nawet teraz ciągle mam 1 profil na jednym z takich portali, ale jakoś teraz średnio mnie to kręci - pierwsze to to, że jakoś mało tam ciekawych facetów, a po drugie - chyba mi się przejadł taki kontakt, takie poznawanie facetów. Może te 4,5 lat temu, gdy pierwszy raz założyłam takie konto, byłam młodsza to jakoś bardziej do mnie to przemawiało, teraz zdecydowanie mniej.
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:13   #3
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Portale randkowe

Byłam zalogowana, bo mam paru znajomych którzy sie sparowali poprzez takie portale i długo tworzyli udane związki. A ja z kolei mam niemiłe doświadczenia związane z korzystaniem z takich stron. Przede wszystkim dostawałam mnóstwo "niemoralnych" propozycji mimo iż w opisie zaznaczyłam że mnie takie szybkie i nastawione na seks znajomości nie interesują. Zauważyłam, że na takich portalach jest zalogowanych mnóstwo panów w średnim i starszym wieku, często żonatych i dzieciatych, których marzeniem jest wyrwać młoda dziewczynę. Byłam zalogowana przez 5 miesięcy i praktycznie codziennie dostawałam maila od pana w wieku 40+ z prozycją seksu lub nawet płatnego seksu. Przez te niecałe pół roku nawiązałam jedynie jedną fajną znajomość - nie wynikło z tego nic głębszego, ale poznałam świetnego kolegę z którym do dziś utrzymuję kontakt.
Według mnie szukanie na portalach randkowych może być skuteczne, ale trzeba po prostu mieć szczęście. Ze swojej strony polecam za to fora tematyczne - np. fanów kolarstwa, wspinaczki górskiej itp. Tam dyskutują pasjonaci jakiejś dziedziny więc można porozmawiać i umówić się z facetem który podziela nasze zainteresowania.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:50   #4
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Portale randkowe

Nigdy nie korzystałam z takich stron więc może nie wiem na czym to dokładnie polega

ale bałabym się poznawac ludzi w ten sposób, po pierwsze niebezpieczenstwo związane z facetami chorymi psychicznie, albo traktującymi takie portale randkowe, jako strony gdzie można znaleść przygodę sexualną;p a druga sprawa że wydaje mi się, że logują sie tam faceci którzy w realu nie potrafią sobie znaleść parnterki, a to o czymś może świadczyć, wiadomo że pewnie nie wszyscy, ale jednak ryzyko jest, To tak jak nie poznaję facetów w klubie, a przecież chodzą tam też ludzie wykształceni, szukający stałego związku.
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:59   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Portale randkowe

Moi znajomi, korzystający z tego typu portali, mówią zgodnym głosem: ok. 10% (oczywiście spośród profilów, które ich interesują lub które się nimi interesują) to są fajne osoby, wśród których można utrafić kogoś, z kim można się związać, pozostałe 90% osoby szukające przygód "na boku" / ludzie szukający tylko seksu / umawiający się "dla sportu" / dziwacy i świry (takie samo jest moje zdanie o czatach, bo kiedyś przez nie poznawałam ludzi, facetów). Ciężko jest trafić, ale nie jest to niemożliwe. Na pewno należy mieć do tego sporo rezerwy, być ostrożnym i - to moje zdanie - nie tracić czasu na kilkumiesięczną korespondencję, a spotykać się dosyć szybko - na żywo to jest jednak na żywo, a nie gadki-szmatki przez łącze. Śmiało określać czego się szuka, a czego nie, aby od razu odsiewać ziarna od plew.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-05 o 15:45
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:06   #6
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Portale randkowe

nigdy nie próbowałam- jestem do tego sceptycznie nastawiona i próbować raczej nie będę.. wydaje mi się , tak jak już tu było wspominane- że większość osób które spotyka się na takich portalach są to osoby szukające przygody/seksu i ciężko jest trafić na kogoś pożądnego (chociaż tego nie wykluczam )
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:12   #7
Serpentine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 188
Dot.: Portale randkowe

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Na pewno należy mieć do tego sporo rezerwy, być ostrożnym i - to moje zdanie - nie tracić czasu na kilkumiesięczną korespondencję, a spotykać się dosyć szybko - na żywo to jest jednak na żywo, a nie gadki-szmatki przez łącze. Śmiało określać czego się szuka, a czego nie, aby od razu odsiewać ziarna od plew.
Dobre rady
Ja poznałam swojego TŻ na sympatii Mojego najbliższego przyjaciela też poznałam na portalu randkowym (o dziwo )
Choć było maaaase porażek Nie wolno się zrażać, tylko próbować dalej, a jest szansa że trafi się na swoją drugą połówkę

I nie uważam by było to coś dziwnego, czego można by się wstydzić. To tylko jeden ze sposobów, gdy brak innych możliwości.
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy
Serpentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 14:19   #8
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Portale randkowe

Cytat:
Napisane przez Serpentine Pokaż wiadomość
Choć było maaaase porażek Nie wolno się zrażać, tylko próbować dalej, a jest szansa że trafi się na swoją drugą połówkę

I nie uważam by było to coś dziwnego, czego można by się wstydzić. To tylko jeden ze sposobów, gdy brak innych możliwości.
Ja sie zgodze , ja swojego Tż poznałam na fotce
Owszem zanim go poznałam, trafiałam na różnych oszołomów ,ale sie nie zraziłam .
Co do portali ,który jest najlepszy ....no to chyba sama musisz sie przekonać
Ja próbowałam na wielu zanim weszlam na fotkę Powodzenia
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:01   #9
rose hip
Raczkowanie
 
Avatar rose hip
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 54
Dot.: Portale randkowe

Nigdy nie miałam konta na tego typu portalach ale znam dziewczyne, która bardzo sobie chwali ten sposób poznawania ludzi
__________________
Szanuj mnie i moją wypowiedź, odwdzięczę się tym samym
rose hip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:23   #10
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Portale randkowe

Probowałam, ale nikogo ciekawego nie poznalam Tylko samych dziwakow i zboczencow
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:25   #11
anka68
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 139
Dot.: Portale randkowe

Niestety w przeważającej części na tego typu Portalach widnieją ogłoszenia ludzi, którzy są już w związkach partnerskich. Oszukują tym samym żonę lub męża, itp.
Oczywiście są również Osoby samotne, ale szukające tylko łatwego, darmowego sexu bez zobowiązań.
Tylko w nielicznych przypadkach uda się poznać Kogoś wyjątkowego, z kim można będzie stworzyć głębsze relacje (-:.
anka68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-05, 16:26   #12
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Portale randkowe

Zgodzę się z tym co napisała anka68.
Jeśli komuś zależy na tym, by znaleźć kogoś ciekawego a nie tylko kogoś na bzykanko, to naprawdę trzeba uważać. Napisać w sieci można wiele, rzeczywistość bywa różna
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 16:29   #13
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Portale randkowe

na portalach randkowych nie miałam nigdy konta, natomiast na facebooku mam i często dostaję propozycje bliższego poznania się
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 16:36   #14
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Portale randkowe

Wałkowane milion razy! Wyszukiwarka!!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:06   #15
charlotte11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 110
Dot.: Portale randkowe

ja mojego obecnego Tż poznalam na jednym z portali takich wlasnie... on szukal milości... i znaleźlismy ja oboje. ale trzeba zrobic ostry przesiew. przez miesiac napisalo do mnie może... trzech interesujących ludzi.
nie neguje takiej formy, kazda jest dobra, o ile szybko dochodzi do spotkania na zywo.
charlotte11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 21:17   #16
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Portale randkowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=portal
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.