Zara - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 19:48   #1
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308

Zara


Kupujecie ubrania tej firmy? Co macie ciekawego z tego sklepu? Czy ceny są adekwatne do jakości? ( podczas wizyty ze sklepu zauważyłam że dosyć wysokie). Kiedy są wyprzedaże? Podzielcie się opiniami proszę.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:58   #2
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Zara

Bylam w Zarze raz podczas ostatnich odwiedzin w PL i ubrania mi sie podobaly. Niestety zauwazylam, ze niektore ubrania na mnie pasowaly, a inne w tym samym rozmiarze juz nie, jakby byly szyte niedbale. Uwazam, ze w ceniacej sie firmie liczacej sporo za wyroby nie jest to dopuszczalne. Wielka szkoda, bo zauwazylam duzo pieknych ubran u nich.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:21   #3
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Zara

Ja juz pare razy kupwalam w zarze, w polsce i w niemczech i wg. mnie maja ubrania bardo dobrej jakosci. Jest to jedna z moich ulubionych firmi, bardzo chetnie chodze do zary na zakupy, wiec polecam.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:30   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zara

Cytat:
Napisane przez Magda.
Bylam w Zarze raz podczas ostatnich odwiedzin w PL i ubrania mi sie podobaly. Niestety zauwazylam, ze niektore ubrania na mnie pasowaly, a inne w tym samym rozmiarze juz nie, jakby byly szyte niedbale. Uwazam, ze w ceniacej sie firmie liczacej sporo za wyroby nie jest to dopuszczalne. Wielka szkoda, bo zauwazylam duzo pieknych ubran u nich.
Nie wiem co dokładnie przymierzałaś,ale ubrania z działu TRF(młodzieżowego) mają rozmiarówkę zaniżoną.S I M to są bardzo małe rozmiary.
Natomiast ciuchy z basica mniej więcej trzymają rozmiarówkę tzn S=S.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:32   #5
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Zara

z Zary mam glownie sweterki, bluzki i koszulki. sa dobrej jakosci. jakos nigdy nie udalo mi sie dobrac spodni , a niektore bardzo mi sie podobaja
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:36   #6
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Zara

Cytat:
Napisane przez Violka33
Kupujecie ubrania tej firmy? Co macie ciekawego z tego sklepu? Czy ceny są adekwatne do jakości? ( podczas wizyty ze sklepu zauważyłam że dosyć wysokie). Kiedy są wyprzedaże? Podzielcie się opiniami proszę.

Wyprzedaże będą prawdopodobnie w styczniu.
Ale już są niektóre rzeczy przecenione-np. spódnice sztruksowe 55zł,
dżinsy 99zł,kurtki 99zł (TRF)
Mam parę rzeczy z Zary i jak narazie jestem zadowolona.Reklamowałam tylko spodnie dżinsowe(szybko się przetarły).
Ceny są wysokie(przynajmniej dla mnie), z jakością jest różnie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:36   #7
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Zara

Cytat:
Napisane przez cosma
Nie wiem co dokładnie przymierzałaś,ale ubrania z działu TRF(młodzieżowego) mają rozmiarówkę zaniżoną.S I M to są bardzo małe rozmiary.
Natomiast ciuchy z basica mniej więcej trzymają rozmiarówkę tzn S=S.
Rozmiary byly podane w cyfrach. Zwrocilam na to uwage, bo podana byla numeracja US i EUR (np. US 6, EUR 38) i nawet skomentowalam, ze wreszcie zgodne z prawda, bo H&M podaje US 6 EUR 36 i wiele osob w H&M musi kupowac rozmiar wiekszy niz u firm amerykanskich. No w kazdym razie w przymierzalni mialam 10 rzeczy i polowa z nich byla dobra, polowa nie.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 20:42   #8
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Zara

co do cen, to tylko wspomne, ze w Hiszpanii (Zara jest wlasnie stamtad) ceny są srednio 30% nizsze... Jak ja kocham nasz kraj....
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:42   #9
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: Zara

uwielbiam zarę - szczeg. we wrocławiu w GC piętro z obnizonymi cenami w P-niu byłam na razie tylko w SB i zamierzam wybrać się do Plazy

kupuje raczej rzeczy przecenione i na wyprzedażach sezonowych bo ceny są jak dla mnie na razie zaporowe, ich ubrania są piękne i świetnej jakości
mam kilka par spodni - ale zawsze muszę je skracać - są szyte na baaaaardzo wysoke laski ale to jedne z niewielu, które idealnie na mnie leżą w pasie i biodrach i nic mi nie odstaje

mam tez kilka bluzeczek i swetrów oraz golfów
teraz byłam kilka dni temu i widziałam piękne garniturki achhh czekam na wyprzedaż i piękne buciki też czekam

generalnie uwielbiam Zarę !!!


ps. zapomniałam niedawno kupiłam sobie extra kurteczkę ( w październiku ?) wiosenno-jesienną z zary naprawdę jestem baaardzo zadowolona tylko szkoda ,że już tak zimno
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']

Edytowane przez _Roxi
Czas edycji: 2005-11-28 o 19:04
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:55   #10
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Zara

Mam kilka ciuchów z Zary i jestem jak na razie z nich bardzo zadowolona . Cześć kupiłam na wielkich wyprzeażach a część po normalnych cenach. Generalnie polecam tą firmę
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:55   #11
irmi_m
Raczkowanie
 
Avatar irmi_m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 87
GG do irmi_m
Dot.: Zara

podczas mojego tegorocznego pobytu w Londynie Zara byla jednym z moich ulubionych sklepow Bylam szczesciara, bo trafilam tez na okres przecen, swietne rzeczy za przystepne nawet w funtach ceny. Sweterki sprawdzaja sie do dzis a sandalki czekaja na kolejne lato, bo sa prze wygodne, przetanczylam w nich wiele imprez
__________________
Irmi

" I`m forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air.."
irmi_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 21:20   #12
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Zara

Ja bardzo lubię, zara jest jednym z moich ulubionych sklepów
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 21:50   #13
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Zara

Miałam tylko 2 rzeczy Zary Z jednej byłabym bardzo zadowolona, gdyby nie to, że po pierwszym praniu skurczyła się o 3 rozmiary, druga okazała się złej jakości, do tego nie była jakoś super wymiarowa...

Ogólnie uważam, że te ciuchy są zdecydowanie przereklamowane, nie wybieram się do ich sklepu, bo gdy patrzę na ceny zaczynam się autentycznie śmiać Są wg mnie wzięte z kosmosu i kompletnie nieadekwatne do jakości.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 22:05   #14
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Zara

Bardzo lubie Wieksza polowa mojej garderoby jest z Zary. Na jakosc nie narzekam. W styczniu szykuja sie przeceny, a ja juz placze, bo nie bede mogla zaszalec
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 22:16   #15
nulczyk
Rozeznanie
 
Avatar nulczyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 597
Dot.: Zara

Lubię tę firmę. Kupuję głównie swetry i koszulki (mam jedną marynarkę). Uważam, że ich jakość jest adekwatna do ceny. Polecam .
__________________
"Le ciel est bleu, mais personne n'en profite."
nulczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:31   #16
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: Zara

Mam m.in kurtkę z Zary i muszę powiedzieć, że jestem wściekła, że ją kupiłam (rok temu, a miałam ją kilka razy na sobie). Jest brudnoróżowa, z piórami w środku i napisane jest, że można praać w pralce (inaczej jej bym nie kupiła, bo ciągle się brudzi). Próbowałam prać ją na różne sposoby (z piłeczkami, bez wirowania, suszyć suszarką do włosów) i szlag mnie trafia, bo zawsze pozostają na niej zacieki. Zresztą wystarczy, że spadnie deszcz lub śnieg, a kiedy wyschnie są na niej obżydliwe plamy. Mam też płaszczyk czarny. z którego wychodzą białe włókienka( chyba z ocieplenia), ale to nie jest wada tylko w Zarze, kurtka z Solaru, która kosztowała 400zł nadawała się do noszenia 3x, potem zaczęły z niej wychodzić białe niteczki i kulkować się w miejscach pocieranych np, pod rękawami, w miejscu noszenia torebki itp. Tak, że teraz mam brązową kurtkę z pięknymi aplikacjami i w białe kulki!
O matko, chyba jakiegoś pecha mam na zimowe okrycia!
Reszta ciuchów zarówno z Zary jak i Solaru ok.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 10:45   #17
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Zara

Lubie Zare, ma dosc niezle jakosciowe rzeczy. Czasem przesadzaja z cenami, ale nie ze wszystkimi. Spodnie maja baaaardzo dlugie nogawki, zawsze oddaje je do skrocenia.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 11:17   #18
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: Zara

Bardzo lubię Zarę a w szczególności sweterki tej firmy. Są super gatunkowo i przede wszystkim nie mechacą się Ich ceny też nie są wcale wygórowane (teraz golfy można było kupić za 35zł ) To prawda, że ceny innych rzeczy typu kostiumy są wysokie ale niestety tak jest w większości firmowych sklepów A co do spodni to jak większość osób zauważyło są kosmicznie długie. Ogólnie lubię ten sklep, wiele ubrań bardzo mi się podoba i na pewno jeszcze nieraz tam zaglądnę pozdrawiam
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:13   #19
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zara

wg mnie ceny sa wysokie, a jakosc przyzwoita, ale chyba jednak nieadekwatna.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-28, 18:24   #20
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Zara

zara to chyba mój ulubniony sklep. oczywiście nie licząc promod i vero moda. dobra jakość, dobra cena, piękne ciuszki. czego chcieć więcej?
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:28   #21
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Zara

Ceny trochę za wysokie, a niektóre rzeczy mocno poniżej bazarowej jakości.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 18:49   #22
emanna
Raczkowanie
 
Avatar emanna
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 114
Dot.: Zara

ceny Zary faktycznie dość wysokie, nie zawsze adekwatne co do jakości, ale styl bardzo mi się podoba. Kupiłam sobie bluzeczkę w Niemczech i jestem z niej bardzo zadowolona, mają fajne spodnie, ale za chiny nie mogłam dobrać odpowiedniego rozmiaru :/ W polskiej Zara jeszcze nie byłam
__________________
"A candle loses nothing by lighting another candle"

Erin Majors
emanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:01   #23
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Zara

A ja mam takie buciki z Zary, niestety, dostałam je w prezencie i są za małe szukają teraz nowego właściciela
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:10   #24
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Zara

mam mnóstwo ciuchów z zary, ale zawsze przed zakupem bardzo dokładnie oglądam każdą rzecz, bo często coś jest rozprute, albo nie ma guzika itp.
no a poza tym dziewczyny, które przymierzają, często brudzą ubrania makijażem.
męskie ciuchy mają rewelacyjne, ale ceny w porównianiu z damskimi są o wiele wyższe.
z jakością - szczegolnie w części TRF bywa różnie
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 14:28   #25
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Dot.: Zara

Ja mam właściwie wszystkie ciuchy z Zary, w 99,9 %. Uwielbiam ich kolekcję, kupuję głownie Woman i Basic, TRF nie, bo uważam, że jakość jest znacznie gorsza. Droższe ubrania z Zary są świetne, jakośc nienaganna, wzory oryginalne. W Łodzi najczęściej w dostawie są dwie, lub trzy sztuki każdego z modeli, więc mam pewność, że nikt podobnie jak ja się nie ubierze. Zreszta jestem Zara-maniaczką, nie wchodzę właściwie do innych sklepów, najczęsciej nie mam czasu i uważam, że nic nie tracę. Wręcz przeciwnie, komentarze znajomych wskazują, że Zara jest świetna
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 21:19   #26
Violka33
Raczkowanie
 
Avatar Violka33
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 308
Smile Dot.: Zara

Dziękuję bardzo miłe koleżanki za wszystkie odpowiedzi! Wybiorę się raz jeszcze do sklepu Zara i obejrzę co ciekawego tam można kupić nie rujnując budżetu domowego za bardzo.
Violka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 22:10   #27
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Zara

Zare odkrylam mieszkajac we Francji, zanim jeszcze dotarla do Polski a juz zwlaszcza do Krakowa; we Francji sklep Zary jest chyba na kazdym rogu ale moje francuskie przyjaciolki troche sie dziwia, ze u nas pozostaje sklepem ekskluzywnym. No, z francuskimi pensjami, to moze ceny niektorych linii nie wydaja sie az tak zaporowe ale z polskimi...
Przede wszystkim cenie Zare za zgodnosc z trendami, nie trzeba wywalic fortuny na designerski ciuch, ktory po jednym sezonie juz wyszedl z mody, mozna sie obkupic w Zarze.
Lubie przeceny ale niestety nosze 36-38, chyba najpopularniejszy rozmair (czasem pasuje i 34?!) czyli przeceny dla mnie oznaczaja tylko brak mojego rozmiaru...
Gacie faktycznie za dlugie (bo chyba robione do butow na obcasach?) i wszystkie zwezane nad kolanami i poszerzane u dolu, czego nie znosze - w dodatku biodrowki. Chociaz jestem chuda i uwazana za zgrabna, w kazdym fasonie (mam tez z gaciami od Diesla tak) wygladam fatalnie Nie mam wiec ani jednej pary spodni z Zary.
Za to sporo spodnic, bluzek (uwaga, te z czystej bawelny = bez dodatku elastyny, lycry - zbiegaja sie w praniu o jeden rozmiar!!! Potem wszystkie sa w biuscie na mnie za male ), troche bielizny (majciochy i kostiumy kapielowe, bo z biustonoszy nigdy nie maja 70C), paskow, marynarek, swetrow (byle bez akrylu bo sie beda mechacily!).
Generalnie, ile razy nie wleze, zawsze wyjde z ubytkiem w portfelu

P.S. Jakies przeceny powinny byc juz przed Swietami (tutaj Sylwiasta zaciera rece).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 14:44   #28
BrownSugar83
Przyczajenie
 
Avatar BrownSugar83
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Dot.: Zara

Ja uwielbiam ten sklep Jeden z moich ulubionych
BrownSugar83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:21   #29
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: Zara

nie ma to jak błyskotliwa odpowiedź po dwóch latach
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:46   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Zara

Cytat:
Napisane przez mitusia Pokaż wiadomość
nie ma to jak błyskotliwa odpowiedź po dwóch latach
Co za różnica,po ilu -Zara nadal funkcjonuje i ma się dobrze .
Temat zawsze na czasie .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.