Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-05, 13:42   #3721
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
dziewczyny ja może troche z innej beczki niż temat wątku, ale wiele z Was ma sporą wiedzę, zatem:
jak długo mozna bezpiecznie chodzić z obumarłą ciążą?.
Nie mozna w ogole, trzeba sie zglosic do szpitala jak najszybciej.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 14:13   #3722
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Nie mozna w ogole, trzeba sie zglosic do szpitala jak najszybciej.
jak to nie można w ogóle ????

moja sytuacja jest taka, że po wielu latach słuchania od lekarzy że na raczej nie zajdę w ciążę (przewlekły brak owulacji i problemy z hormonami) zaszłam w ciążę - nieplanowaną, więc tym bardziej cud, szok i oczywiście ogromna radość z obu stron.

Od razu po zrobieniu testu poleciałam do ginekologa, był pęcherzyk, 10 dni później zarodek i słyszałam bijące serduszko. Miałam przyjść za tydzień na kontrole i założenie karty ciąży (to byłaby wtedy jakoś połowa 7 tygodnia, a babka mówiła że karte najlepiej zakładać tak od 7-8 tygodnia).
Niestety na kontroli okazało się że serduszko już nie bije ((( nie wiadomo dlaczego, ginekolog tylko machęła ręką i powiedziała że to bardzo czeste i pewnie zarodek wadliwy i dała mi skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie na za 3 dni.

3 dni później zgłosiłam się na zabieg, już odstałam łóżko, wenflon, podpisałam zgody.
USG dla potwierdzenia - niestety ((, natomiast USG zrobił mi pan ordynator szpitala który powiedział że ciąża która się zatrzymała jakoś w połowie 6 tygodnia jest za mała żeby ryzykować łyżeczkowanie i że 100x lepiej dla zdrowia i organizmu jak natura sama dokonczy dziela.
Miałam czekać tydzien i kontrola (prywatnie u niego) ale powiedział że to kwestia 2-3 dni.
2 dni temu minął tydzień, byłam na kontroli (250zł 5 minut wizyty) podczas której zrobił mi USG (niestety, ciaza obumarła na milion procent..) i ODMÓWIŁ zabiegu!! Powiedział że ten zarodek ma 6mm i że w tak wczesniej ciazy to po prostu cytuje "dostane większy okres" i ze jak zaczne krwawić mocno to po kilku godzinach mam jechac do szpityala na kontrolne USG.
Kazał czekać 7-10 dni i jak nic sie nie stanie to znowu kontrola.
zabiegu kategorycznie odmowił, powołujac sie na powikłania i ze po łyżeczkowaniu moge mieć potem problem z zajsciem lub z donoszeniem kolejnej ciazy oraz ze sam zabieg moze miec rozne powiklania oraz powikłania anestezjologiczne i ze bezpieczniej dla mnie jak to sie stanie samo i ze mam czekac znowu...

Dzisiaj mija 15 dzień (jak nie dłuzej, bo nie wiem ktorego dnia dokladnie to sie stało) jak chodzę z martwą ciążą i póki co nic sie nie zapowiada na poronienie - nie boli mnie brzuch, nie mam plamień.

Teoretycznie według daty ostatniej miesiaczki jestem na poczatku 10 tygodnia, a ciaza zatrzymała sie jakos pod koniec 6, wiec trwa to juz bardzo dlugo...

Zastanawiam sie jak długo mozna tak chodzic by nadal bylo to bezpieczne..

Najgorsza jest i tak w tym wszystkich psychika, jestem wrakiem człowieka, bo nawet nie mam szans pożegnać tego straconego dziecka i przejść po nim żałoby, bo caly czas nosze je w brzuchu ((((

czy któraś z was miała taka sytuacje? ile czekałyscie na krwawienie, nic wam sie nie stało?

Edytowane przez LovinLight
Czas edycji: 2016-10-05 o 14:16
LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 14:33   #3723
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Przykro to czytać, współczuję w tym wypadku chyba najlepiej posłuchać lekarza
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 14:48   #3724
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
jak to nie można w ogóle ????

moja sytuacja jest taka, że po wielu latach słuchania od lekarzy że na raczej nie zajdę w ciążę (przewlekły brak owulacji i problemy z hormonami) zaszłam w ciążę - nieplanowaną, więc tym bardziej cud, szok i oczywiście ogromna radość z obu stron.

Od razu po zrobieniu testu poleciałam do ginekologa, był pęcherzyk, 10 dni później zarodek i słyszałam bijące serduszko. Miałam przyjść za tydzień na kontrole i założenie karty ciąży (to byłaby wtedy jakoś połowa 7 tygodnia, a babka mówiła że karte najlepiej zakładać tak od 7-8 tygodnia).
Niestety na kontroli okazało się że serduszko już nie bije ((( nie wiadomo dlaczego, ginekolog tylko machęła ręką i powiedziała że to bardzo czeste i pewnie zarodek wadliwy i dała mi skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie na za 3 dni.

3 dni później zgłosiłam się na zabieg, już odstałam łóżko, wenflon, podpisałam zgody.
USG dla potwierdzenia - niestety ((, natomiast USG zrobił mi pan ordynator szpitala który powiedział że ciąża która się zatrzymała jakoś w połowie 6 tygodnia jest za mała żeby ryzykować łyżeczkowanie i że 100x lepiej dla zdrowia i organizmu jak natura sama dokonczy dziela.
Miałam czekać tydzien i kontrola (prywatnie u niego) ale powiedział że to kwestia 2-3 dni.
2 dni temu minął tydzień, byłam na kontroli (250zł 5 minut wizyty) podczas której zrobił mi USG (niestety, ciaza obumarła na milion procent..) i ODMÓWIŁ zabiegu!! Powiedział że ten zarodek ma 6mm i że w tak wczesniej ciazy to po prostu cytuje "dostane większy okres" i ze jak zaczne krwawić mocno to po kilku godzinach mam jechac do szpityala na kontrolne USG.
Kazał czekać 7-10 dni i jak nic sie nie stanie to znowu kontrola.
zabiegu kategorycznie odmowił, powołujac sie na powikłania i ze po łyżeczkowaniu moge mieć potem problem z zajsciem lub z donoszeniem kolejnej ciazy oraz ze sam zabieg moze miec rozne powiklania oraz powikłania anestezjologiczne i ze bezpieczniej dla mnie jak to sie stanie samo i ze mam czekac znowu...

Dzisiaj mija 15 dzień (jak nie dłuzej, bo nie wiem ktorego dnia dokladnie to sie stało) jak chodzę z martwą ciążą i póki co nic sie nie zapowiada na poronienie - nie boli mnie brzuch, nie mam plamień.

Teoretycznie według daty ostatniej miesiaczki jestem na poczatku 10 tygodnia, a ciaza zatrzymała sie jakos pod koniec 6, wiec trwa to juz bardzo dlugo...

Zastanawiam sie jak długo mozna tak chodzic by nadal bylo to bezpieczne..

Najgorsza jest i tak w tym wszystkich psychika, jestem wrakiem człowieka, bo nawet nie mam szans pożegnać tego straconego dziecka i przejść po nim żałoby, bo caly czas nosze je w brzuchu ((((

czy któraś z was miała taka sytuacje? ile czekałyscie na krwawienie, nic wam sie nie stało?
Bardzo mi przykro. Ja bym zasiegnela rady innego lekarza... Bo skoro jeden wyslal Cie na zabieg, inny odmawia, to cos jest nie tak. Poza tym ten lekarz troche mi sie nie podoba, jak to czytam.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 18:53   #3725
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Dzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała ze skoro pan ordynator kazał czekać to czekamy... Tylko ja juz psychicznie nie wyrabiam a fizycznie czuje ze nie ma szans zeby cos sie zaczęło dziać, nie mam nawet plamienia. Jak pomyśle ze jeszcze tydzień czekania.. Miał ktoś podobna sytuacje?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Jeszcze jak na złość chłopak zaraził mnie jakimś mega przeziębieniem wiec leżę od rana rozłożona i nie wiem co robić:/
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 19:26   #3726
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do mojej lekarki i powiedziała ze skoro pan ordynator kazał czekać to czekamy... Tylko ja juz psychicznie nie wyrabiam a fizycznie czuje ze nie ma szans zeby cos sie zaczęło dziać, nie mam nawet plamienia. Jak pomyśle ze jeszcze tydzień czekania.. Miał ktoś podobna sytuacje?

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Jeszcze jak na złość chłopak zaraził mnie jakimś mega przeziębieniem wiec leżę od rana rozłożona i nie wiem co robić:/
Przykro mi :-(

Ale leków na wywołanie poronienia nie dostałaś?

Powinnaś jechać do szpitala.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 19:57   #3727
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie żadnych leków, facet powiedział ze mam jeszcze z tydzień poczekać (a czekam w sumie juz dwa) a moja pani dr powiedziała ze skoro tak mi ordynator powiedział to czekamy :/. Pytałam sie o możliwość jakiegoś zakażenia czy powikłań to lekarz mi powiedział ze od tak małej ciąży i 6mm zarodka nie ma opcji na żadne zakażenie i ze to czekanie jest dla mnie w pełni bezpieczne i ze o wiele bezpieczniejsze będzie jak zadziała natura niż zabieg... Ale naczytałam sie w necie i sama juz nie wiem jestem przerażona
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 20:02   #3728
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez LovinLight Pokaż wiadomość
Nie żadnych leków, facet powiedział ze mam jeszcze z tydzień poczekać (a czekam w sumie juz dwa) a moja pani dr powiedziała ze skoro tak mi ordynator powiedział to czekamy :/. Pytałam sie o możliwość jakiegoś zakażenia czy powikłań to lekarz mi powiedział ze od tak małej ciąży i 6mm zarodka nie ma opcji na żadne zakażenie i ze to czekanie jest dla mnie w pełni bezpieczne i ze o wiele bezpieczniejsze będzie jak zadziała natura niż zabieg... Ale naczytałam sie w necie i sama juz nie wiem jestem przerażona
to tykająca bomba. Zależy jak Twoje ciało zareaguje. Jedź jak najszybciej do innego szpitala.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 20:37   #3729
LovinLight
Zadomowienie
 
Avatar LovinLight
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 205
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Tak myśle ze chyba jutro pojadę bo juz psychicznie nie wyrabiam. W szpitalu byłam równo tydzień temu na planowany zabieg i pan ordynator oddziału ginekologii odwiodl mnie od niego twierdząc ze we wczesnych ciążach odchodzi sie od łyżeczkowania jeśli kobieta planuje sie jeszcze starać o dziecko. Pytałam go wielokrotnie czy na 100% czekanie nie zagraża mojemu zdrowiu a on wielokrotnie zapewniał ze nie bo to ma niecałe 6mm i ze ciąża zatrzymała sie na początku 7tyg i ze zagrażałoby gdyby sie zatrzymała w 15 tygodniu np. Juz wtedy naczytałam sie w necie wiec dla pewności pytałam kilka razu powołując sie na medyczne artykuły z neta na co on uparcie twierdził ze jest 31 lat ginekologiem i ordynatorem i ze w przypadku takiej ciąży małej można czekać nawet bardzo długo i nie niesie go zagrożenia dla zdrowia.. Z tym ze ja czytam w necie i wariuje od tego czytania a najgorsze jest to ze od dzisiaj jestem koszmarnie przeziębiona (temperatura lekka, bolące gardło i wodospad z nosa) i mój stan jest przeciwwskazaniem do znieczulenia przy zabiegu (( nie wiem co robić, jesyem w Takim stanie zawieszenia od 2 tygodni a teraz jeszcze wiem ze nie zrobią mi narkozy do zabiegu :/
__________________
"..would you know my name if I saw you in heaven?"

LovinLight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 21:45   #3730
Kamila1997173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ból w pachwinach nie ustępuje. Czy to objaw którym powinnam sie martwić?
Kamila1997173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 21:54   #3731
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Ból w pachwinach nie ustępuje. Czy to objaw którym powinnam sie martwić?
Tak, ale to nie ciąża pozamaciczna.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 21:58   #3732
Kamila1997173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

?
Kamila1997173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 04:56   #3733
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Hej, to znowu ja. Wiem, że dostałam już odpowiedź, że w wyniku pettingu nie ma możliwości na ciążę, ale im bliżej miesiączki tym bardziej się stresuję, mianowicie prowadząc samoobserwację wiem, że już ok 7/8 dni do okresu otwiera mi się szyjka macicy, pobolewa brzuch i piersi. Jak narazie bolą tylko piersi, a szyjka macicy jest dziwnie "spuchnięta" i raczej zamknięta, co mnie dziwi i niepokoi. Do miesiączki zostało 6 dni. Czy powinnam się denerwować?
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 07:16   #3734
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kakuzaxx Pokaż wiadomość
Hej, to znowu ja. Wiem, że dostałam już odpowiedź, że w wyniku pettingu nie ma możliwości na ciążę, ale im bliżej miesiączki tym bardziej się stresuję, mianowicie prowadząc samoobserwację wiem, że już ok 7/8 dni do okresu otwiera mi się szyjka macicy, pobolewa brzuch i piersi. Jak narazie bolą tylko piersi, a szyjka macicy jest dziwnie "spuchnięta" i raczej zamknięta, co mnie dziwi i niepokoi. Do miesiączki zostało 6 dni. Czy powinnam się denerwować?
Ciąża Ci nie grozi.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 15:34   #3735
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Ciąża Ci nie grozi.
Nawet jeśli był preejakulat?
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 16:30   #3736
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kakuzaxx Pokaż wiadomość
Nawet jeśli był preejakulat?
Nie dotykaj nawet penisa!

Tam jest sperma z milionami plemników a nie tylko ten sławny i super zapładniający płyn.


P.S.

To Ty z ciążą z grudnia z pettingu? ;-)
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:08   #3737
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Ból w pachwinach nie ustępuje. Czy to objaw którym powinnam sie martwić?
Dziewczyno, opuść to forum bo nudzisz. Ile razy można Ci mówić to samo? Tak, musisz się martwić, ból w pachwinie jest tak niebezpieczny, że musisz iść od razu do szpitala bo umrzesz... Serio? Pstryknie Ci w kręgosłupie to też już powód do paniki? Wyluzuj trochę
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 17:33   #3738
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Nie dotykaj nawet penisa!

Tam jest sperma z milionami plemników a nie tylko ten sławny i super zapładniający płyn.


P.S.

To Ty z ciążą z grudnia z pettingu? ;-)
Nie, to ja z października Dziekuje za odpowiedz
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 05:40   #3739
kakuzaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 33
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wczoraj wieczorem przy badaniu szyjki macicy zauwazylam na palcu czerwony sluz, myslałam, ze to poczatek okresu, ale zastanowil mnie brak bolu brzucha. Myslalam, ze zacznie bolec i sie rozkreci, tymczasem wszystko jest dalej tak samo, a nawet piersi przestaja boleć, tak jakbym dostala miesiaczke, ale jej nie mam...Co to moze oznaczac?
kakuzaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-08, 10:04   #3740
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

małe plamienie przed miesiączką?
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 13:40   #3741
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Obetnij paznokcie
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 00:17   #3742
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Obetnij paznokcie
hahaahahhhaa miszcz :-D
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:14   #3743
Kamila1997173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Test ciążowy negatywny po 10 oraz 15 dniach. Nie robiony rano. Wiarygodne? Miesiączka sie spoznia
Kamila1997173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:21   #3744
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Test ciążowy negatywny po 10 oraz 15 dniach. Nie robiony rano. Wiarygodne? Miesiączka sie spoznia
Tak

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:21   #3745
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Test ciążowy negatywny po 10 oraz 15 dniach. Nie robiony rano. Wiarygodne? Miesiączka sie spoznia
Nie kruwa. Będzie wiarygodne jak Ci dzieciak nie wyskoczy z pochwy za 9 miesięcy. Jesteś nienormalna.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 22:33   #3746
Kamila1997173
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Bandra, mysle, ze zbędne sa takie ironiczne komentarze. Dziekuje za odpowiedz.
Kamila1997173 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 22:35   #3747
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Bandra, mysle, ze zbędne sa takie ironiczne komentarze. Dziekuje za odpowiedz.
Nie, nie sądzę, że są zbędne. Hipokrytko - zacznij od siebie i swoich zbędnych działań - mam wymieniać?

Jakiej odpowiedzi się spodziewałaś?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 22:46   #3748
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Bandra, mysle, ze zbędne sa takie ironiczne komentarze. Dziekuje za odpowiedz.
Zamiast wmawiać sobie ciążę to postaraj się wkońcu o to dziecko.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 08:49   #3749
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kamila1997173 Pokaż wiadomość
Test ciążowy negatywny po 10 oraz 15 dniach. Nie robiony rano. Wiarygodne? Miesiączka sie spoznia
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 12:17   #3750
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

ja się dziwię adminom. Zgłaszam jako troll i zaśmiecanie i zero reakcji. To już nawet nie jest zabawne to co ta osoba wypisuje.
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.