Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-09, 18:47   #3751
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

to az sie boje tego powrotu
no ale czego kobieta nie robi by byc piekna ja to w sumie tak z nudow zaczelam....zawsze to jakies zajecie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 18:54   #3752
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

zobaczycie co będzie kiedy już włosy osiągną wymarzoną długość będzie Wam brakować tej całej sterty mazideł ahahah
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 20:35   #3753
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelowa Pokaż wiadomość
zobaczycie co będzie kiedy już włosy osiągną wymarzoną długość będzie Wam brakować tej całej sterty mazideł ahahah
Będziemy dalej ich używać W końcu włosy i tak trzeba podcinać, więc nie ma zagrożenia, że za rok dwa będą nam sie ciągnęły po ziemi
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 20:43   #3754
morelowa
Zadomowienie
 
Avatar morelowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 1 292
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

pewnie, ale nie zetniesz za jednym razem tak dużo, by później na nowo zapuszczać. Odżywiać trzeba, ale wystarczy np. Wax i jedwab.. i oczywiście mniej czasu to będzie zajmować.
__________________


*
*
u're my afrodisiac



morelowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-09, 22:05   #3755
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

no hhaha;-P to jak nałóg jest. od pół roku to wszystko stosuje a dalej wlsoy nie sa takiej dlugosci jak bym chciala. no i nie wyobrazam sobie, ze nagle rzucam to wsyztsko i normalnie myje sobie normalnym szamponem włosy ;-P czyli zero waxu/a, zero olejku, soku z brzozy, skrzypovity i seboradinuuu ;-PPP
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 10:47   #3756
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

y_ulia a po pol roku ile Ci urosly?!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 11:05   #3757
zuzia121985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: w kąciku...
Wiadomości: 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ja już jestem tydzień na tych zabiegach mających na celu przyspieszenie porostu moich włosów i muszę wam powiedzieć, że widzę efekty. przedtem włosy rosły mi średnio 1,5 cm na miesiąc a teraz po tygodniu przybuło mi 0,5 cm.

Oczywiście daję sobie jeszcze tydzień na dokładne sprawdzenie i dam wam znać czy tak jest naprawdę czy poprostu ta wizja długich i gęstych włosów kompletnie uderzyła mi do głowy.

Ale się cieszę!!!!!!!!

P.S. Mam jeszcze pytanko. Czytałam gdzieś że niektóre dziewczyny nakładają WAX na całą noc i dopiero rano spłukują. czy któraś z was to praktykowała???
zuzia121985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-10, 11:32   #3758
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
y_ulia a po pol roku ile Ci urosly?!
az zmierzylam bo dokladnie pamietam dokad mialam jak rozpoczynalam te swoje eksperymenty na wlosach ;-P i nie zauwazylam zadnych mega wypaśnych zmian lol dokładnie w 5 m-cy 8 cm. wiec to jest troche wiecej niz 1cm , ale minimalnie tylko. i tak widac roznice, bo wczesniej to mi wlosy w ogole chyba nie rosły. wiec mysle ze oplaca sie to wszystko uzywac ale nie mozna nastawiac sie na jakies łoło przyspieszenie :P
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 11:58   #3759
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzia121985 Pokaż wiadomość
P.S. Mam jeszcze pytanko. Czytałam gdzieś że niektóre dziewczyny nakładają WAX na całą noc i dopiero rano spłukują. czy któraś z was to praktykowała???
Parę dziewczyn tak robiło, ale w efekcie włosy były przesuszone i bardzo obciążone. Więc nie polecam, efekt będzie odwrotny od zamierzonego.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 15:30   #3760
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

to chyba jeszcze zależy jaki WAX, bo ten polski jest fajniejszy :P (w końcu udało mi się go dorwać, heh) - inaczej pachnie, ma inną konsystencję i nie ma tych slsów wszystkich :P
no ale i tak na całą noc to chyba przegięcie, bo nawet na tym polskim waxie napisano o wiele krótszy czas
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-10, 16:21   #3761
karolynka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

A czy któs uzywał "naphera lotion z nafta kosmetyczną"? wygłada to tak Bo mi dzisiaj pani w aptece poleciła to zamiast zwykłej nafty kosmetycznej, ale nie wiem czy jest dobre..
karolynka07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-11, 20:25   #3762
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Smile Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Witam miłe Panie .Tak się składa że kiedyś miałem takie półdługie włoski, później zacząłem szaleć z nimi , farbować itd.. no i się straszliwie przerzedziły i zrobiły mi się spore zakola.Później ściąłem na 3 mm i dałem im odsapnąć , zacząłem się lepiej odżywiać, rzuciłem palenie (to akurat przy okazji nie rzucałem palenia dla włosów), nie katuje ich żadnymi piankami, żelami , myję zaraz jak zobaczę że są przetłuszczone.Nie używam ciepłej wody do mycia tylko lekko letniej, nie trę ich ręcznikiem
bez potrzeby.Czasem nałożę jakąś odżywkę, stosuję na codzień szampony garnier z serii fructis.I muszę powiedzieć że włosy odżyły, i co najważniejsze zakola się cofnęły i znów wyglądam jak dawniej.Stąd moja opinia że najgorsze co może być to częste farbowanie i zbyt duża ilość kosmetyków do stylizacji.Jeśli chodzi o wzrost to wydaje mi się że jest taki okres gdy włosy po prostu odpoczywają i żadna siła nie jest w stanie wtedy spowodować ich szybkiego wzrostu- a szkoda bo chciałbym jak najszybciej osiągnąć dawną długość moich włosów.Najlepiej sie czuję w takich półdługich włosach , takich 15-20cm.
Zapuszczam włosy od 2kwietnia startowalem z długości 3mm i urosło
mi równe 9cm włosów w ok 6,miesięcy tak więc średnia to 1,5cm na miesiąc - czyli troszeńkę więcej niż standard.Tak sobie myślę że może
spróbuję jakiegoś "dopalacza" jak dotąd to tylko okresowo piłem drożdże i raz tak na 2 tygodnie płuczę włosy różnymi ziółkami.
Teraz zauważyłem że właśnie jest taki okres że rosną wolniej.
Ale za to są w miarę zdrowe, kiedyś jak zapuszczałem to rosło
takie byle co i rosły niby szybko ale strasznie rozdwojone i łamliwe
więc co urosło - to trzeba było podcinać co w efekcie dawało powolny wzrost.Teraz ani razu nie podcinałem przez pół roku i odpukać nie rozdwajają się końcówki.Może te moje włoski ruszą za jakiś czas
bo teraz mam najgorszy okres gdy mam grzyweczkę do 2/3 czoła
i dziwne zawijasy przy uszach - mam włosy proste z takimi końcówkami
które kręcą się w takie jakby loczki .Szczególnie czekam na to aż grzywka mi urośnie bo mam z natury(już od urodzenia) wysokie czoło.
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 14:54   #3763
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

hah, następna zapuszczalska duszyczka ale ja popieram, facet z długimi włosami to jest to nie dośc że ładne to jeszcze motywuje (ja się wkurzyłam, gdy po niefortunnym ścięciu przeze mnie włosów okazało się, że mój chłopak ma kudły dłuższe ode mnie - bo On miał do polowy pleców, a ja takie miałam przed ścięciem :/)
a ja mam takie pytanko. Czy jest ryzyko, że włosy przyzwyczają się do kosmetyków i przestaną na nie reagować? Czy powinno się robić przerwę po jakimś czasie intensywnej kuracji? A jak tak, to po jakim i jak długo powinna ta przerwa trwać?
NIE chodzi mi o tabletki, tylko o Waxy, nafty, olejki rycynowe itp.
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:30   #3764
kuna1005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 77
GG do kuna1005
Dot.: co robic zeby wlosky szybciej rosly?

ja tez zaczne stosować tą odżywkę częściej i seboradin również i humavit
koleżanka zniszczyla mi wlosy trwalą która nie wyszla!! i chcę żeby jak najszybciej mi odrosly! mam nadzieje że wszystko co tu podalyście pomoże mi
kuna1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 15:40   #3765
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: co robic zeby wlosky szybciej rosly?

Cytat:
Napisane przez kuna1005 Pokaż wiadomość
ja tez zaczne stosować tą odżywkę częściej i seboradin również i humavit
koleżanka zniszczyla mi wlosy trwalą która nie wyszla!! i chcę żeby jak najszybciej mi odrosly! mam nadzieje że wszystko co tu podalyście pomoże mi
Kuna, jeśli masz włosy popalone po trwałej, to żadna maseczka ani specyfik Ci ich nie zregeneruje. Może co najwyżej poprawić nieco wygląd włosów, ale zniszczone i spalone włosy i tak trzeba będzie obciąć... niestety. Co najwyżej możesz liczyć na ich szybszy odrost.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-12, 19:38   #3766
karolcia0328
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Hej dziewczyny! Ja wlaśnie dzisiaj kupiłam sobie tą odżywkę wax i mam zamiar jutro ja zastosować Zobaczymy jakie efekty będą. Mam nadzieje że jakoś poprawi się kondycja moich włosów, bo odkąd zrobiłam sobie pasemka to ich stan znacznie sie pogorszył...........

I mam tez nadzieję że trochę szybciej zaczną mi po niej włoski rosnąc.........bo niestety bardzo wolno mi rosną mam nawet wrażenie że ciągle "stoja w miejscu"

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-12 o 19:49 Powód: post pod postem, proszę korzystać z opcji edytowania!
karolcia0328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 13:11   #3767
zuzia121985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: w kąciku...
Wiadomości: 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Kupiłam dzisiaj naftę kosmetyczną, skrzyp do płukania włosów i ampułki Joanny z Rzepą. czekam jeszcze rodzice mają mi przywieść z miasta wodę brzozową bo zapomniałam. Nie wiem jak rozplanuję stosowanie tego ale pomyślę.
zuzia121985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 16:38   #3768
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Wam tez tak wypadaja wlosy po tych wszystkich kuracjach?! ja jestem przerazona normalnie... nigdy mi nie wypadaly wlosy... tlumacze sobie to tym ze te stare musza wyleciec ale normalnie jest to przerazajace....

uzywam Waxu, olejku ryc, czasami nafte... seboradin i tabletki. no i szampon z czarna rzepa...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 18:19   #3769
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
Wam tez tak wypadaja wlosy po tych wszystkich kuracjach?! ja jestem przerazona normalnie... nigdy mi nie wypadaly wlosy... tlumacze sobie to tym ze te stare musza wyleciec ale normalnie jest to przerazajace....

uzywam Waxu, olejku ryc, czasami nafte... seboradin i tabletki. no i szampon z czarna rzepa...
a moze to wypadanie spowodowane jest czyms innym? moze brakuje Ci jakiś witamin czy cos? wczesniej tez wypadały czy dopiero od kiedy zaczeklas stosowac te rzeczy?
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-13, 18:42   #3770
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

nigdy mi nie wypadaly.... a teraz przy myciu to porazka... kiedys nawet sie obudzilam i poduszka byla we wlosach!!!!!!

witamin mi raczej nie brakuje, biore suplementy a do tego robilam ostatnio wyniki i sa idelane... wiec nie wiem co jest poczekam jeszcze troche nie przerwe tej kuracji bo wiem ze po Waxie wlosy wypadaja i to jest normalne... ale jak dlugo jeszcze... eh... no pozyjemy zobaczymy
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 20:30   #3771
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Wax, olejek rycynowy, Alpicort i żadnej poprawy pozostaje czekać.
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 21:00   #3772
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

ja stosuje seboradin lotion, raz na tydzien olejek rycynowy na koncówki, jem belisse... i co? jak wypdały..tak wypadaja
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-13, 22:09   #3773
ManY?
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 118
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Mi jakiś czas temu też wypadało przy czesaniu ciut więcej włosów co zawsze (czyli więcej jak dosłownie kilka) , ale to przez to że stosowałem
ten sam szampon co rodzice czyli jakiś familijny pokrzywowy z marketu.
Tragedia , moje włosy były po nim matowe i okropnie szybko się przetłuszczały.Zaraz po tym wróciłem do garnier fructis dla włosów tłustych u nasady a przetłuszczających się na końcach i wszystko wróciło do normy i przy czesaniu jak mi wylecą ze 3 -4 włosy to max czyli jest ok.
Także szampon jest wazny i każdy musi sobie jakiś dobry wybrać.Moje włosy są najfajniejsze po serii fructis więc stosuje najczęściej właśnie szampony z tej serii.Dziś kupiłem sobie skrzyp i będę go pić i płukać w nim włosy, mam też pokrzywę i dużo zebranych i zasuszonych liści brzozy, po płukance z wywaru z brzozy włosy się pięknie błyszczą i mniej się przetłuszczają, tyle że jak się stosuje często to włosy potrafią nabrać dziwnego odcienia i jak się patrzy przy mocnym świetle to wydają się lekko zielonkawe, jednak taki kolor znika po kilku myciach i nie jest trwały.
Myślę że włosów nie można zbytnio obciążać więc stosowanie kilku metod na raz może przynieść odwrotne skutki.Ja odpukać włosy doprowadziłem do jako takiego stanu , więc mogę je troszkę zapuścić.Cieszę się z tego gdyż mam włosy grube ale dość rzadkie
i nie jest mi dobrze w b.krótkich fryzurach bo widać mi troszkę
skórę głowy zarówno z tyłu jak i z góry,dlatego od kiedy pamiętam mam włosy przynajmniej długości kilku centymetrów. Zawsze tak miałem od samego urodzenia że mam włosy grube jak druty , ale nie są bardzo gęste, każdy ma inne włosy , ale o każde należy dbać .Polecam tak czy owak płukankę z brzozy , od dłuższego czasu ją stosuję i mogę
myć włosy co 2 dni (lub czasem ale rzadko co 3). , przed tymi płukankami musiałem myć codziennie , a były już lekko przetłuszczone
późnym popołudniem.Mam też cerę tłustą , o dziwo nie miałem nigdy (odpukać) problemu z wypryskami czy trądzikiem.


Ps.Jestem brunetem lub b. ciemnym szatynem a podobno właśnie
osoby o takich kolorach włosów mają ich mniej niż ci z jaśniejszymi włosami ale za to ci co mają ciemne włosy mają ja grubsze.

Edytowane przez ManY?
Czas edycji: 2007-10-13 o 23:28
ManY? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 07:55   #3774
Zu2ia
Rozeznanie
 
Avatar Zu2ia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 589
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

mi tez zaczely bardziej wypadac wlosy jak zaczelam stosowac waxa, seboradin i nafte. ale po tygodniu przestaly i teraz wypadaja w dozowlonej ilosci (doslownie kilka). takze prawda jest, ze stare oslabione wlosy musza wypasc, zeby zrobic miejsce nowym
__________________
Lubię smak zwycięstwa, ten magiczny smak!


Moje Kochanie
Zu2ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 10:06   #3775
brzoooza88
Raczkowanie
 
Avatar brzoooza88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Zawsze tak miałem od samego urodzenia że mam włosy grube jak druty ,
hehe zaraz przypomniały mi sie włosy mojego brata
on to dopiero ma druty
takie sztywne, ze szok.
jak byłam keidys z nim u frzjera, to patrzylam jak go scinają..
babka wzięła maszynke a te włsoy tak strzelały


Cytat:
Napisane przez ManY? Pokaż wiadomość
Ps.Jestem brunetem lub b. ciemnym szatynem a podobno właśnie
osoby o takich kolorach włosów mają ich mniej niż ci z jaśniejszymi włosami ale za to ci co mają ciemne włosy mają ja grubsze.
a ta teoria tez mi pasuje..bo ja tez jestem brunetka i mam ich mało..a kolezanki blondynki maja ich tyle, ze nawet jakby mi oddały połowe to miałyby i tak wiecej ode mnie
__________________
Tak! Tak! Cały czas zapuszczam włosy!



Atif Aslam - Tere Bin
Atif Aslam - Pehli Nazar Mein


brzoooza88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 11:21   #3776
Gosiurek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 797
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Ja juz tez gdzieś napisałam że po waxie włosy mi w strasznych ilościach wypadać zaczęły..próbowałam przeczekać,tłumaczyłam sobie że to normalne,że te słabe muszą wypaść,itd itp. Tym sposobem zużyłam prawie cały duży słoik waxa..Efekty są takie że pozbyłam się chyba z połowy włosów Może jestem jakas inna ale waxowi mowię stanowcze NIE
Gosiurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-14, 19:26   #3777
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

eh.... mi przy jednym myciu wypadaja...przy drugim nie... no nic..poczekam jeszcze mam nadzieje ze sie to wszystko unormuje jakos

za to na wloskach juz widze poprawe (jesli chodzi o ich kondycje)
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 11:45   #3778
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

a ja zachęcona jedną wypowiedzią wizażanki kupiłam tą odżywke do włosów fermony-jantar
i z czystym sumieniem polecam wszystkim którzy chcą poprawic kondycje włosów i skóry głowy-ponad to zauwazyłam że przy lini włosów na czole pojawiaja sie nowe włoski-więc wydaje mi się że odżywka działa stymulująco na porost włosów
używam jej z szamponem seboravit z czarnej rzodkwi,łykam też skrzyp polny i jestem bardzo zadowolona z wyglądu moich włosów-choc myśle że to zasługa jednak tej odżywki,bo wcześniej nie wyrastały mi nowe kłaczki

to ta odżywka
http://www.beautyfly.pl/product_info...ducts_id=23951
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:41   #3779
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

jak zuzyje caly seboradin to sobie kupie bo widzialam taka w galerii centrum..ale narazie sobie daruje bo za duzo mam juz tych specyfikow

a w jakiej ona jest formie?! w formie toniku ? taka bardzo plynna!? czy taka zwykla w formie balsamu?!
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-15, 13:46   #3780
ZAZA81
Raczkowanie
 
Avatar ZAZA81
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 286
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

jest bardzo płynna- o konsystencji prawie jak woda(ładnie pachnie)w szklanej butelce-co jest troszke nie poreczne
ja wcieram ją po umyciu w skóre głowy,ale mozna tez wcierac na noc na suche włosy
__________________
iść swoją drogą nie dać satysfakcji wrogom

moje ciuszki na wymiane

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...10#post5911110
ZAZA81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.