Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 14:13   #2041
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

No właśnie, starł skórę i rozstępy zeszły... Może ja spróbuję w takim razie z jakimiś peelingami... Chyba, że stare rozstępy jakoś wrastają w głąb skóry...
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 16:52   #2042
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Kiciunia85 Pokaż wiadomość
No właśnie, starł skórę i rozstępy zeszły... Może ja spróbuję w takim razie z jakimiś peelingami... Chyba, że stare rozstępy jakoś wrastają w głąb skóry...
Wg mnie szkoda Twojej kasy.Tzn peelingi są super ale domowe rozstępów Ci nie zlikwidują
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:11   #2043
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

A ile kosztują...?
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:35   #2044
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja zainwestowalam w peeling migdalowy, ale szczerze mowiac bardziej szczypalo i luszczylo sie po Salidermie niz po 20% kwasie...
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:43   #2045
Funnycat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Jak ja patrze na te moje zmagania z tymi rozstepami i na to jak one wygladaja to mam wrazenie ,ze zupelnie nie da sie nic z nimi zrobic .
Ale oczywiscie nie robiac nic moze byc tylko gorzej. Zdecyduje sie na mikrodermabrazje i bede chodzila tak dlugo az sie dziadowstwa pozbede..bo na tych moich rowach moza sie zapasc Przyznam ,ze nie jestem delikatna jesli chodzi o domowe masaze i potrafie trzec sie az do krwi Ale po kilku takich torturach zauwazylam ze te na ramionach jakby sie zwezily
Funnycat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 11:13   #2046
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Funnycat Pokaż wiadomość
Jak ja patrze na te moje zmagania z tymi rozstepami i na to jak one wygladaja to mam wrazenie ,ze zupelnie nie da sie nic z nimi zrobic .
Ale oczywiscie nie robiac nic moze byc tylko gorzej. Zdecyduje sie na mikrodermabrazje i bede chodzila tak dlugo az sie dziadowstwa pozbede..bo na tych moich rowach moza sie zapasc Przyznam ,ze nie jestem delikatna jesli chodzi o domowe masaze i potrafie trzec sie az do krwi Ale po kilku takich torturach zauwazylam ze te na ramionach jakby sie zwezily
ja mam rozstepy na lydkach i jak tu wyjsc w spodniczce? czyli takie codzienne tarcie pomaga? ale to musi byc jkais peeling czy moge taka szorstka rekawica?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:48   #2047
Kiciunia85
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 530
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Właśnie, może trzeć rękawicą? Gdzie można taką kupić?
__________________
Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?
Ja nie, bo w ogóle nie nosze!

Opalone, a raczej przypalone, jędrne pośladki!
http://www.youtube.com/watch?v=APKyPYR7jAk
Kiciunia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 23:27   #2048
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

czesc dziewczyny
lacze sie w bolu z powodu posiadanie rozstepow.moj brzuch o masakra.jestem ponad 10 miesiecy po porodzie i moje kaniony sa prawie takiego samego koloru jak skora(nieco ciemniejsze) ale za to sa strasznie glebokie i pomarszczone.mysle o nich codziennie bo tak paskudnie wygladaja,ze nie da sie zapomniec.stosuje kremy,oliwki,peelingi z kawy,zimny prysznic,masuje rekawica ale ostatnio zdecydowalam,ze oprocz tego wszystkiego chce zastosowac cos bardziej radykalnego.i w zwiazku z tym zwracam sie do Was z prosba:co jest najlepsze na plepszenie krech?mezoerapia,mickoder mabrazja czy moze laser?wydawalo mi sie,ze laser(duzo sie naczytalam)ale o pozostalych metodach tez znalazlam przekonujace teksy i nie wiem co wybrac.doradzcie prosze jesli mialysciejakies doswiadczenie.moze jest u jakas dziewczyna,ktora zastosowala laser?
Pozdrawiam.
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 05:54   #2049
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez topka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
lacze sie w bolu z powodu posiadanie rozstepow.moj brzuch o masakra.jestem ponad 10 miesiecy po porodzie i moje kaniony sa prawie takiego samego koloru jak skora(nieco ciemniejsze) ale za to sa strasznie glebokie i pomarszczone.mysle o nich codziennie bo tak paskudnie wygladaja,ze nie da sie zapomniec.stosuje kremy,oliwki,peelingi z kawy,zimny prysznic,masuje rekawica ale ostatnio zdecydowalam,ze oprocz tego wszystkiego chce zastosowac cos bardziej radykalnego.i w zwiazku z tym zwracam sie do Was z prosba:co jest najlepsze na plepszenie krech?mezoerapia,mickoder mabrazja czy moze laser?wydawalo mi sie,ze laser(duzo sie naczytalam)ale o pozostalych metodach tez znalazlam przekonujace teksy i nie wiem co wybrac.doradzcie prosze jesli mialysciejakies doswiadczenie.moze jest u jakas dziewczyna,ktora zastosowala laser?
Pozdrawiam.
Z całego serca polecam Tobie mikrodermabrazję!!!!!!!!! !wiem,że to zależy od skóry,ale mi pomogla.Jestem po 4 zabiegach i powiem,że to jest rewelacja!!!Używam kremów również są bardzo pomocne i wspomagają,ale same tego nigdy nie zlikwidują takich rozstępów nie ma się co łudzić.Zabiegi są dość drogie,ale naprawdę warlo.Jestem przekonana,że do wakacji nie będę miała śladu po rozstępach.Mikrodermabraz ja ściera skórę i im głębiej jest robiona tym większy rezultat.Tyle lat się męczyłam z brzuchem.Zakładałam dłuższe bluzeczki bo bałam się ,że gdy podniosę rękę do góry to wyskoczy mi kawałek brzuchaWstydziłam się ogromnie,a teraz przyszedł czas na odsłonięcie brzuchaBardzo się z tego cieszę.Mikrodermabrazją likwiduje też bliznę na nodze efekt też jest widoczny.
Proponuje nie zastanawiać się i jeśli posiada się finanse to zdecydować się na ten zabieg.POLECAM
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 06:19   #2050
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

dziewczyny ja już zaczynam oszczędzać na jakiś zabieg, podobno bardziej podatne na wyleczenie są rozstępy do 2lat od powstania, ja jestem 9miesięcy po porodzie i czuje sie oszpecona, i nie wierze w te wszystkie cud kremy.Kuzynka kupiła jakiś super krem za ponad 100zł i nic nie pomógł. Myślę że inwestycja w chociaż jeden zabieg lasera będzie równoznaczna z kupieniem tych wszystkich kremów, a da jakieś widoczne efekty. Podobno takich zabiegów ze 4 trzeba wykonać, szkoda tylko że jak na zarobki Polaków są one dosyć drogie, ale cena urody nie zna granic.
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 19:26   #2051
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
zabieg mikrodermabrazji nie boli.To jest bardzo silne ścieranie naskórka,ale naszczęście bezbolesne.Ja podczas takiego zabiego relaksuje się i odpoczywam
Mnie ciężko byłoby się zrelaksować, bo rozstępy mam na pupie... Pomijając to i fakt, że moje mają kilka lat, więc wątpię czy coś może pomóc - zabieg też mnie korci.
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)


Edytowane przez Bambi2
Czas edycji: 2009-03-20 o 19:33
Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-20, 21:14   #2052
Tomi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Ja mam glupi problem...no i trudno mi o tym pisac tutaj, bo widze ze glownie mowa o rozstepach wsrod kobiet zwiazanych z ciążą, no ale nic innego nie znalazłem. Ostatnio pojawily mi sie rozstepy w dziwnym miejscu, bo na wew. stronie ud, i im blizej krocza tym glebsze, szersze i wyrazniejsze. Fakt ze w ciagu kilku miesiecy przytylem 15 kg (naturalnie, bez zadnej silowni), ale okres dojrzewania mam juz za sobą. No i jestem ciekawy czy to normalne, i dlaczego akurat pojawily sie tam?
Tomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 21:43   #2053
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Tomi Pokaż wiadomość
Ja mam glupi problem...no i trudno mi o tym pisac tutaj, bo widze ze glownie mowa o rozstepach wsrod kobiet zwiazanych z ciążą, no ale nic innego nie znalazłem. Ostatnio pojawily mi sie rozstepy w dziwnym miejscu, bo na wew. stronie ud, i im blizej krocza tym glebsze, szersze i wyrazniejsze. Fakt ze w ciagu kilku miesiecy przytylem 15 kg (naturalnie, bez zadnej silowni), ale okres dojrzewania mam juz za sobą. No i jestem ciekawy czy to normalne, i dlaczego akurat pojawily sie tam?
Dlaczego się pojawiły i dlaczego w takim a nie innym miejscu to Ci nie powiem , a czy to normalne - niestety: normalne i dość powszechne. Błędem jest myślenie, że problem dotyczy tylko kobiet w ciąży i tyjących nastolatek. Ja np. nie byłam ani nie jestem w ciąży i nigdy nie narzekałam na zbędne kilogramy... Pewnie to Cię nie pocieszy, ale sama znam kilku facetów, którzy mają rozstępy - żaden nie ma jakiejś widocznej nadwagi i tylko jeden z nich swego czasu przesadził z siłownią.
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 22:05   #2054
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hey Dziewczyny używała któraś z Was atredermu na rozstępy ?
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 10:47   #2055
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Mnie ciężko byłoby się zrelaksować, bo rozstępy mam na pupie... Pomijając to i fakt, że moje mają kilka lat, więc wątpię czy coś może pomóc - zabieg też mnie korci.
moje rozstępy były również stare ponad 12 lat i pomogło
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 14:53   #2056
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Lee, jesteś po 4 zabiegach, tak? Dużo miałaś tych rozstępów? Moje nie są jakieś bardzo duże czy szerokie, ale dość... hmm... "gęsto ułożone" . Przestało mi to spędzać sen z powiek, ale nie powiem, że nie chciałabym się ich pozbyć! Jeśli możesz, napisz jak wygląda ten efekt - czy rozstępy rzeczywiście się zmniejszają i jest to trwałe, czy poprostu stają się mniej widoczne, bo skóra po mikro jest gładsza, jędrniejsza?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 15:14   #2057
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Lee, jesteś po 4 zabiegach, tak? Dużo miałaś tych rozstępów? Moje nie są jakieś bardzo duże czy szerokie, ale dość... hmm... "gęsto ułożone" . Przestało mi to spędzać sen z powiek, ale nie powiem, że nie chciałabym się ich pozbyć! Jeśli możesz, napisz jak wygląda ten efekt - czy rozstępy rzeczywiście się zmniejszają i jest to trwałe, czy poprostu stają się mniej widoczne, bo skóra po mikro jest gładsza, jędrniejsza?

Moje rozstępy były brdzo głębokie i szerokie.Wyglądały paskudnie i szpetnie!!!!
Mikrodermabrazja zlikwidowała mój problem.Skóra na brzuchu zrobiła się jędrniejsza,ale rozstępy są prawie nie widoczne.Spłyciły się i to jest za sprawą ścierania.Jestem po 4 zabiegach myślę,że jeszcze 2 i mój brzuch będzie wyglądał idealnie czyli tak jakby nigdy nie wiedział co to są rozstępy.
Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda teraz mój brzuch to mogę przesłać fotki

pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

wcześniej mój brzuch był cały w rozstępach teraz już zostało ich bardzo niewiele i są prawie nie widoczne
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 20:53   #2058
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

lee308 dzieki za odpowiedzja bym bardzo chciala zobaczyc efekty mikrodermabrazji na Twoim brzuchu jesli nie masz nic przeciwko
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 21:29   #2059
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Hey Dziewczyny używała któraś z Was atredermu na rozstępy ?
ktoras z dziewczyn juz pisala o stosowaniu atre na rozstepy chyba na watku o atre proponuje tam zerknac ja maziam od czasu do czasu moje pasiaki i jak na razie strsznie sie luszcze,wiec nie robie tego czesto.Skora sie ladna zrobila ale co do widocznosci rozstepow nie widze efektow.Ale atre trzeba dlugo stosowac zeby widziec efekty.Daj znac jesli sie zdecydujesz a ja moge informowac o moich efektach
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-21, 21:33   #2060
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
Moje rozstępy były brdzo głębokie i szerokie.Wyglądały paskudnie i szpetnie!!!!
Mikrodermabrazja zlikwidowała mój problem.Skóra na brzuchu zrobiła się jędrniejsza,ale rozstępy są prawie nie widoczne.Spłyciły się i to jest za sprawą ścierania.Jestem po 4 zabiegach myślę,że jeszcze 2 i mój brzuch będzie wyglądał idealnie czyli tak jakby nigdy nie wiedział co to są rozstępy.
Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda teraz mój brzuch to mogę przesłać fotki

pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

wcześniej mój brzuch był cały w rozstępach teraz już zostało ich bardzo niewiele i są prawie nie widoczne
Mogłabyś? Jeśli tak, to poproszę
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:08   #2061
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

aż jestem ciekawa ile kosztuje taki zabieg
lee
ile za jeden płacisz?

Edytowane przez Karlain
Czas edycji: 2009-03-21 o 22:10
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:15   #2062
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ktoras z dziewczyn juz pisala o stosowaniu atre na rozstepy chyba na watku o atre proponuje tam zerknac ja maziam od czasu do czasu moje pasiaki i jak na razie strsznie sie luszcze,wiec nie robie tego czesto.Skora sie ladna zrobila ale co do widocznosci rozstepow nie widze efektow.Ale atre trzeba dlugo stosowac zeby widziec efekty.Daj znac jesli sie zdecydujesz a ja moge informowac o moich efektach
Tak czytałam tamten wątek mam zamiar używać od kiwietnia do czarwca potem robie przerwe miesieczna bo w sierpniu jade nad morze a podobno miesiac trzeba odczekac z wystawianiem skóry na słonce i potem będe dalej używać od września dam znać oczywiście i za twoje info też będe bardzo wdzieczna
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 07:02   #2063
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
aż jestem ciekawa ile kosztuje taki zabieg
lee ile za jeden płacisz?
Ja płacę 150 zł za zabieg na brzuch.Byłam 4 razy i efekt jest super.Kosmetyczka kazała robić te zabiegi co 14 dni,ale ja trochę przyśpieszę.Ostatni raz byłam w poniedziałek i teraz idę we wtorek czyli nie będę czekała 14 dni.
Efekt jest super.
Nie wiem jak mam wstawić fotki tu na forum bo bym z wielką ochotą to zrobiła.
pozdrawiam
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 08:24   #2064
casidy86
Raczkowanie
 
Avatar casidy86
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zlot czarownic
Wiadomości: 233
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

lee308 twoje rozstępy miały 12lat i prawie zeszły? wow też tak chcę, mój brzuch jest paskudny.chyba się skuszę na to mikro.. ,i tylko 150 zł? laser kosztuje ok 400zł w krakowie a na kilka zabiegów też trzeba iść. mnie też wyślij fotkę.

dziewczyny nie wiem jak wy ale ja się swojego brzucha nawet przed mężem wstydzę. jak będe robić to mikro to będe wstawiać fotki przed i po każdym zabiegu. tylko narazie musze odłożyć na to kase
__________________

casidy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 08:38   #2065
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

lee308 jesli chcesz dodac zdjecie to jak piszesz odpowiedz u gory jes zakladka"zalaczniki"(wygl ada jak spinacz).klikasz na to i dodajesz zdjecia ze swojego komputera.sprobuj.moze sie uda.

casidy86 znam ten bol.moj z dokladnie wie jak wygladam nago ale i tak czuje sie okropnie i strasznie mnie to krepuje jak moj jest odsloniety.blehhhhhhhhhhh h.tak bardzo chcialabym sie tego paskudztwa pozbyc...........
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 09:48   #2066
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Niestety w Krakowie taka mikro na brzuch kosztuje 230 zł :\Ale myślę że i tak warto.Lee dobrze by było zobaczyć Twój brzuch przed i po mikro ale pewnie takiej nie maszJeśli mogę prosić to też chciałbym zobaczyć te efektyJeśli ktoś z Krakowa znajdzie fajny gabinet to niech mi da znać
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 10:18   #2067
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Tak czytałam tamten wątek mam zamiar używać od kiwietnia do czarwca potem robie przerwe miesieczna bo w sierpniu jade nad morze a podobno miesiac trzeba odczekac z wystawianiem skóry na słonce i potem będe dalej używać od września dam znać oczywiście i za twoje info też będe bardzo wdzieczna
wczoraj mnie zmotywowalas i wysmarowalam te swoje pasiaki atre bede strala sie smarowac minimum raz w tyg a jak skora na to pozwoli to nawet 2 razy.Tez do czerwca mam zamiar stosowac.Zobaczymy czy beda jakies efekty czekam na twoje spostrzezenia i zycze powodzenia wszyskim w walce z niechcianymi paskami
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:18   #2068
Kryszynka9008
Raczkowanie
 
Avatar Kryszynka9008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 420
GG do Kryszynka9008
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hej Dziwczyny!

Dołanczam się do grona "Tygrysiczek z paskami na brzuchu :/"
U mnie rozstępy pojawiły się wszędzie gdzie tylko mogły :/
Pod kolanami,na udach(wewnętrzna strona),na brzuchu,boczkach,na ramionach
Wszystkie są do przeżycia,ale nie te na brzuchu i bokach. Są głębokie sino-fioletowe długie i szerokie do tego skóra jest wiotka i pomarszczona Jestem 8tyg po porodzie i mam zamiar działać póki są największe szanse,tylko potrzebuje pomocy

Napiszcie coś o domowych sposobach i jak robi się ten peeling z kawy? Szykuje się na mikrodermobrazje ale dopiero od wakacji bo czekam na fundusze. A do tego czasu już coś chciałabym zdziałać własnymi siłami. W kremy za bardzo nie wierzę,ale jak macie coś do polecenia z miłą chęcią poczytam
Gorąco pozdrawiam Kruszynka
__________________
NIUNIEK
24.o1.2oo9 r
21.o8.2o1o r. Oficjalnie powiedziałam "Tak"
I Serca mam znów Dwa 18.o3.2oo14
Kryszynka9008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:40   #2069
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

BAMBI 2 wysłałam fotkę na Twoją pocztę.
pozdrawiam
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 18:58   #2070
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

witam kochane;* czy moge dolaczyc? jestem 1,5 roku po porodzie i przez te swoje rozstepy mam caly czas kompleksy
czytam o tej mikrodermabrazji i mam pytanie czy taka domowa ( w kremach i peelingach) tez cos da???
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 07:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.