Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-30, 10:34   #121
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
To poczytaj fachową literaturę i statystyki o róznych chorobach z powodu częstego mycia sie..
Nie dzięki. Koniec końców wolę zachorować od czystości niż z brudu
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:37   #122
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
To poczytaj fachową literaturę i statystyki o róznych chorobach z powodu częstego mycia sie..
No był taki pogląd, że częste mycie skraca życie ale to myślałam, że w średniowieczu??? Od lat 50-tych XX wieku licznie lekarze nawołują rodaków Polaków do zwiększenia higieny osobistej, ale i tak marnie im idzie sądząc po zapachach w autobusach, na poczcie itp. O wiele więcej chorób i infekcji człowiek ma z brudu niż z nadmiernej czystości. Owszem wyjaławianie ciała może doprowadzić do zaburzenia naturalnej warstwy ochronnej, ale nikt przecież nie myję się 5 razy dziennie środkami dezynfekującymi - mówimy o normalnym, zdrowym poziomie higieny.

PS
Ty i twoje wątki zadziwiacie mnie coraz bardziej...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki

Edytowane przez Klarissa
Czas edycji: 2009-09-30 o 10:39
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:38   #123
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

BTW, u mnie pracowała w zeszłym roku taka matematyczka, które spod pach dosłownie waliło. Inaczej nie da się tego nazwać :/ Ładnie się ubierała, czysto z wierzchu - ale niestety, smród koszmarny. Całe szczęście, nie uczyła mojej klasy :/
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:43   #124
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14512484]BTW, u mnie pracowała w zeszłym roku taka matematyczka, które spod pach dosłownie waliło. Inaczej nie da się tego nazwać :/ Ładnie się ubierała, czysto z wierzchu - ale niestety, smród koszmarny. Całe szczęście, nie uczyła mojej klasy :/[/QUOTE]

Własnie dorabiasz ideologie ze smierdze, kiedy ja nie smierdze.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:48   #125
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Jejju pizame zmieniac co noc? W glowie mi sie to nie miesci. Chyba z praniem bym nie nadazyla. Poza tym uwazam to za głupote- pizama co najmniej 2 dni noszenia, a max 3 dni.
a wlasnie mialam o to zapytac jak czesto zmieniasz bielizne nocna skoro przepocone bluzki wietrzysz ?
bylas szybsza i juz mi odpowiedzialas powiem jedno FUUUUUJ jestes po prostu niechlujna , wspolczuje osobom przebywajacym z toba a zwlaszcza z osoba z ktora spisz (jesli taka jest) , co do spodni w chlodne dni nosze je maaax 2 dni w gorace dni tylko zakladam raz, na drugi dzien sa inne czyste i nie wietrzone , bluzki zmieniam codziennie (i nie przesadzajmy ze az tak duzo wody schodzi zeby taka bluzeczke przeprac jesli chcesz ja zalozyc na drugi dzien bez przesady) a co do bielizny nocnej (koszulki) czasami zmieniam nawet w nocy :P powaznie , jesli sie spoce to budze sie bo jest mi zle i zmieniam na inna ale to zdarza sie tylko latem , no i oczywiscie bielizna osobista (ile razy zmieniasz w ciagu tygodnia ?? ) bo ja codziennie :P majtole i bistony koniecznie , a wieczorkiem majtole do kosza a stanik przepieram wraz z bluzka jesli chce zalozyc to samo na drugi dzien a jesli nie to ida tam gdzie majtole
radze ci nie zadawaj wiecej tak glupich pytan albo lepiej nie przyznawaj sie co ile dni masz czyste ubranie na sobie bo to normalnie dla mnie
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:53   #126
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
a wlasnie mialam o to zapytac jak czesto zmieniasz bielizne nocna skoro przepocone bluzki wietrzysz ?
bylas szybsza i juz mi odpowiedzialas powiem jedno FUUUUUJ jestes po prostu niechlujna , wspolczuje osobom przebywajacym z toba a zwlaszcza z osoba z ktora spisz (jesli taka jest) , co do spodni w chlodne dni nosze je maaax 2 dni w gorace dni tylko zakladam raz, na drugi dzien sa inne czyste i nie wietrzone , bluzki zmieniam codziennie (i nie przesadzajmy ze az tak duzo wody schodzi zeby taka bluzeczke przeprac jesli chcesz ja zalozyc na drugi dzien bez przesady) a co do bielizny nocnej (koszulki) czasami zmieniam nawet w nocy :P powaznie , jesli sie spoce to budze sie bo jest mi zle i zmieniam na inna ale to zdarza sie tylko latem , no i oczywiscie bielizna osobista (ile razy zmieniasz w ciagu tygodnia ?? ) bo ja codziennie :P majtole i bistony koniecznie , a wieczorkiem majtole do kosza a stanik przepieram wraz z bluzka jesli chce zalozyc to samo na drugi dzien a jesli nie to ida tam gdzie majtole
radze ci nie zadawaj wiecej tak glupich pytan albo lepiej nie przyznawaj sie co ile dni masz czyste ubranie na sobie bo to normalnie dla mnie
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:53   #127
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Własnie dorabiasz ideologie ze smierdze, kiedy ja nie smierdze.
Słucham? Nadinterpretujesz Niczego nie dorabiam, skojarzyło mi się i tyle. Aczkolwiek Twoje zdanie w temacie higieny faktycznie może dawać wiele do myślenia.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 10:54   #128
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Ja miałam takiego wychowawcę w liceum - też miał wiecznie wypocone plamy pod pachami w koszulach. Chyba też wietrzył zamiast prać bo tak od niego śmierdziało, że ciężko było na lekcji wysiedzieć...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:56   #129
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA
lęk przed brudna pidzama..mowisz...:cojest :
dam Ci dobra rade...nie pograzaj sie....
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:57   #130
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA
Sama celowo nakręcasz i ten watek i inne, więc pohamuj język.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:58   #131
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

wszystko zostało napisane, ja postępuję jak większość
Telefon, pilot tv i rzeczy, które często ktoś dotyka swoimi łapkami przemywam. Ostatnio np. stwierdziłam, że tonik z alkoholem, będzie dobry do przemywania wacikiem klawiatury telefonu Ogólnie mam bzika na punkcie dotykania kranów w miejscach publicznych po myciu rąk, ale to już inny temat i nie można dać się zwariować
Mam pytanie co do jeansów. Używam płynów do płukania, ale przy mniej intensywnych zapachowo po praniu czuję taki specyficzny chemiczny zapach. Nie wiem czy to może barwnik czy to skład jeansów tak reaguje? Szczególnie spodnie z TW.
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 10:59   #132
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
a wlasnie mialam o to zapytac jak czesto zmieniasz bielizne nocna skoro przepocone bluzki wietrzysz ?
bylas szybsza i juz mi odpowiedzialas powiem jedno FUUUUUJ jestes po prostu niechlujna , wspolczuje osobom przebywajacym z toba a zwlaszcza z osoba z ktora spisz (jesli taka jest) , co do spodni w chlodne dni nosze je maaax 2 dni w gorace dni tylko zakladam raz, na drugi dzien sa inne czyste i nie wietrzone , bluzki zmieniam codziennie (i nie przesadzajmy ze az tak duzo wody schodzi zeby taka bluzeczke przeprac jesli chcesz ja zalozyc na drugi dzien bez przesady) a co do bielizny nocnej (koszulki) czasami zmieniam nawet w nocy :P powaznie , jesli sie spoce to budze sie bo jest mi zle i zmieniam na inna ale to zdarza sie tylko latem , no i oczywiscie bielizna osobista (ile razy zmieniasz w ciagu tygodnia ?? ) bo ja codziennie :P majtole i bistony koniecznie , a wieczorkiem majtole do kosza a stanik przepieram wraz z bluzka jesli chce zalozyc to samo na drugi dzien a jesli nie to ida tam gdzie majtole
radze ci nie zadawaj wiecej tak glupich pytan albo lepiej nie przyznawaj sie co ile dni masz czyste ubranie na sobie bo to normalnie dla mnie
Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA
Przyznałem po punkciku, chcecie jeszcze?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:01   #133
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przyznałem po punkciku, chcecie jeszcze?
I to się nazywa ustawienie do pionu
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:03   #134
BlueRoses
Rozeznanie
 
Avatar BlueRoses
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Różany ogród
Wiadomości: 978
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

wole miec "fobie" niz spac w mokrej, przepoconej koszulce , ty sie myjesz raz na dzien i zmieniasz ubrania co 3-4 dni a posciel to juz wogole nie wspomne Żal
zacznij wporwadzac do swego zycia troche wiecej higieny








ps ciekawa jestem jak bedziesz miala dzieci jak czesto bedziesz kazala im przebierac czyste ubrania
moja corka ma 8 lat a sama juz wie ze wracajac ze szkoly przebiera sie w domowe ubrania , szkolne daje do prania , bielizne zmienia codziennie i myje sie rano i wieczorem i to juz wie i robi 8 letnie dziecko a ty masz duzo wiecej lat niz ona i ehhh szkoda slow

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14512862]I to się nazywa ustawienie do pionu [/QUOTE]

ups oberwalo mi sie od szefa
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne,
ze nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza. ”
- Marilyn Monroe 
BlueRoses jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:07   #135
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
I zaraz jeszcze ktos napisze ze powinno sie kąpać rano i wieczorem bo czlowiek sie poci i jest brudny. A ja uwazam ze czlowiek powinien sie myc raz dziennie, bo zmywa z siebie ochronna warstwe.

no cóż, ja kąpię się - wanna - wieczorem, natomiast szybki prysznic- rano.
włosy myję codziennie wieczorem.
używam codziennie odświeżaczy do stóp i obuwia.
o podstawach w stylu antyperspirant itp. wspominać nie muszę
bluzki nigdy nie ubiorę bez uprzedniego wyprania - nawet jeśli miałam ją na sobie tylko godzinkę. Tak już mam, a i materiały i jakość owych ciuchów nie pogorszyła się przez cały ten czas, więc nie widzę potrzeby zaprzestania
problemów z poceniem się nie mam, nawet po całonocnej imprezie żadnych plam nie można się dopatrzeć.
rano, przed wyjściem z domu muszę mieć minimum półtorej godziny na wybranie się, ale przynajmniej ludzie bez problemów siadają obok mnie w autobusie ...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:07   #136
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA

no, ale wystarczająco o sobie powiedziałaś żeby nazwać Cie niechlujną. wybacz, ale to się w głowie nie mieści żeby zakładać przepocone bluzki i żeby je jeszcze wkładać do szafy z czystymi ubraniami Tym bardziej, że z tego co czytam jesteś nauczycielką, a więc pracujesz z ludźmi.

I wiesz jak to jest... Ci wszyscy autobusowi śmierdziele penie tez daliby się zabić, że oni nie śmierdzą, bo do swojego smrodku się człowiek przyzwyczaja.

Poza tym nawet jeśli za przeproszeniem nie walisz potem ( w co tak średnio wierzę, biorąc pod uwagę, że poprzedniego dnia miałaś koła pod pachami) , to po prostu jesteś nieświeża, a to jest niechlujne.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:09   #137
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
S do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna.
No ale sama publicznie opisujesz swój stosunek do higieny osobistej, więc nie trzeba cię znać osobiście żeby sobie wyobrazić niektóre rzeczy i ocenić
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:10   #138
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
wole miec "fobie" niz spac w mokrej, przepoconej koszulce , ty sie myjesz raz na dzien i zmieniasz ubrania co 3-4 dni a posciel to juz wogole nie wspomne Żal
zacznij wporwadzac do swego zycia troche wiecej higieny








ps ciekawa jestem jak bedziesz miala dzieci jak czesto bedziesz kazala im przebierac czyste ubrania
moja corka ma 8 lat a sama juz wie ze wracajac ze szkoly przebiera sie w domowe ubrania , szkolne daje do prania , bielizne zmienia codziennie i myje sie rano i wieczorem i to juz wie i robi 8 letnie dziecko a ty masz duzo wiecej lat niz ona i ehhh szkoda slow

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------



ups oberwalo mi sie od szefa
Jeden punkt mało... okej...

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Jakiś klub Lubiących Punkty tutaj mam, czy po prostu się troszkę zapominacie?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:17   #139
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;14511724]Od dłuższego czasu mam teorię spiskową, że Tutmirlajt wcale nie ejst nauczycielką - tylko zakłada mocno kontrowersyjne tematy i prezentuje takie poglądy, by ośmieszyć nauczycieli
.[/QUOTE]
Też mam taką teorię.... swoją drogą ilość zakładanych wątków przez tutmirlajt mnie zadziwia... Nie wiem czy każda z Was tak ma(ale z tego co zauwazylam to chyba nie), ale żeby zakladac po kilka watkow w miesiacu , praktycznie dzień po dniu? Tak, tak, wiem, regulamin tego nie zabrania, co nie zmienia faktu, że troszke mnie to ....zadziwia.

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Natomiast po tym wątku widzę, że generalnie każdy ma inne poczucie czystości. W każdym razie wszystkim chodzi o to samo - żeby było czysto i przyjemnie tylko każdy ma inny próg tolerancji na brud
Co widać, slychać i ....... CZUĆ.

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Chyba sobie żartujesz.
TY ZAKŁADASZ TAKIE WĄTKI SPECJALNIE, BO MASZ RADOCHĘ KIEDY DUŻO LUDZI CI ODPISUJE?
No chyba tak właśnie jest.....

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Własnie dorabiasz ideologie ze smierdze, kiedy ja nie smierdze.
rozbawiłaś mnie teraz

Cytat:
Napisane przez BlueRoses Pokaż wiadomość
wspolczuje osobom przebywajacym z toba a zwlaszcza z osoba z ktora spisz (jesli taka jest) ,radze ci nie zadawaj wiecej tak glupich pytan albo lepiej nie przyznawaj sie co ile dni masz czyste ubranie na sobie bo to normalnie dla mnie
Jeśli miałas na mysli to, czy tutmirlajt ma faceta, to z tego, co pisała w innych wątkach -NIE MA. a co do drugiego to... zazwyczaj własnie tak jest, że ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy z tego, że coś, co dla nich jest normalne, przez wiekszosc ludzi uważane jest za niechlujstwo, brak higieny itd.
Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Słuchaj kolezanko od siodmej bolesci- słowo niechlujna to ty sobie stosuj do swoich znajomych i krewnych a nie do mnie, ok? Znasz mnie, ze oceniasz? Przebywalas kiedys ze mna? Nie, wiec nie nazywaj mnie niechlujna. A zmieniac pizame dwa razy w nocy to sie nazywa FOBIA
Ocenia(my) cię tylko po tym, co sama o sobie napisałas.... NIe nasza już wina, że sama sobie taką etykietkę przykleiłas.
Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Przyznałem po punkciku, chcecie jeszcze?
SeSeSe
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-09-30 o 11:19
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 11:21   #140
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

szczerze-nie wyobrażam sobie suszenia przepoconych bluzek i zakładania ich ponownie bez wyprania. Po prostu nie mieści mi się to w głowie.
Sama się pocę, praktycznie zawsze mam mokrą bluzkę pod pachami po kilku godzinach jej noszenia i to jest dla mnie już okropne, dlatego po powrocie do domu zaraz ściągam ją i wrzucam do prania. Mam w pralce cykl pranie codzienne i wykorzystuję go do takich właśnie ubrań-nie bardzo brudnych ale nieświeżych. Pościel zmieniam co tydzień, dwa. Koszulę nocną czy piżamę maksymalnie dwie noce pod rząd, potem do prania.
Prysznic biorę wieczorem (chciałabym też rano ale mieszkam w kamienicy i niestety jesienią czy zimą ranki są bardzo zimne), tylko latem kilka razy dziennie więc super czyściochem nie jestem ale nie rozumiem zakładania przepoconych ubrań po raz drugi. I to suszenie, wkładanie ich do szafy gdzie są czyste, wyprane rzeczy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:22   #141
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeden punkt mało... okej...

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Jakiś klub Lubiących Punkty tutaj mam, czy po prostu się troszkę zapominacie?
Za co BlueRoses dostała drugi punkt karny? Nie obrażała nikogo i trzymała się tematu. tutmirlajt jest na specjalnych warunkach z tego co widzę.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:22   #142
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Wiecie co, ja umycia się rano i wieczorem wcale nie uwazam za nadmiar higieny, tylko najzwyklejszą rzecz na świecie. Zaraz się okaze, że zęby powinno się myć raz na tydzien, tak samo jak ręce bo inaczej czlowiek straci odporność.
Inaczej ma się sprawa, gdy mowimy o nadgorliwej mamie, która nie pozwoli niczego dotknąć dziecku, zeby przypadkiem nie mialo kontaktu z bakteriami, a gdy mówimy o codziennej higienie

Ja nawet nie piszę teraz o prysznicu rano, ale o zwykłym szybkim umyciu się, bo czesto na prysznic tez nie mam czasu.
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2009-09-30 o 11:23
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:24   #143
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
I zaraz jeszcze ktos napisze ze powinno sie kąpać rano i wieczorem bo czlowiek sie poci i jest brudny. A ja uwazam ze czlowiek powinien sie myc raz dziennie, bo zmywa z siebie ochronna warstwe.

Włosy myje co dwa dni, nie widze potrzeby mycia codziennie. A jak juz tak sie zaglebiamy- to musialybyscie takze czyscic swoje telefony komorkowe, klami, prać buty codziennie i inne rzeczy. NIestety ale przed bakteriami czlowiek nie jest w stanie sie uchronic.

Co do tematu- ciesze sie ze cos sie w koncu dzieje na wizazu. Swoja opinie nadal podtrzymuje- zakladam ubrania dwa razy ( nie pod rzad) i jest git. I nic nie smierdzi- no chyba ze antyperspirant
Tak, biorę prysznic dwa razy dziennie, rano i wieczorem, a nawet częściej jak zajdzie potrzeba. Włosy też myję codziennie.
Tak mam i nie zamierzam tego zmieniać.

A skoro Tobie pasuje, że zakładasz brudne ubrania, myjesz się raz dziennie, a włosy co 2 dni to ok. Może jedynie nie pasować to otoczeniu.
Nie rozumiem jednak po co w takim razie zakładasz o tym wątek, skoro pewnie zdawałaś sobie sprawę, że zdecydowana większość myśli i robi inaczej... A skoro nie zdawałaś sobie sprawy to teraz już wiesz
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:28   #144
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Koncze temat bo ide do pracy na 13sta. Oczywiscie w świezej bluzce ubranej po raz drugi
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:28   #145
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
bluzki nigdy nie ubiorę bez uprzedniego wyprania - nawet jeśli miałam ją na sobie tylko godzinkę.
No to akurat uważam za lekką przesadę
Chyba, że była to godzinka wf-u.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:30   #146
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Za co BlueRoses dostała drugi punkt karny? Nie obrażała nikogo i trzymała się tematu. tutmirlajt jest na specjalnych warunkach z tego co widzę.
Racja, w jej wypowiedziach padły pewne określenia, ktore wcześniej Wizażanki już używały... też sie zastanawiam dlaczego te punkty (chyba 2) akurat BlueRoses dostała. Za cytowany juz przeze mnie fragment wypowiedzi tutmirlajt, która pewna Wizażanke nazwała 'koleżanką od siedmiu boleści' punktów chyba nie było... a chyba powinny być.

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Koncze temat bo ide do pracy na 13sta. Oczywiscie w świezej bluzce ubranej po raz drugi
O nie, dziewczyyyyyyyyyyyyyyyno, prosze cie
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:33   #147
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co robicie z ciuchami, kiedy przyjdziecie z pracy. Bo wiadomo.. wiekszosc osob przebiera sie w dres, a ciuchy ze tak powiem pracownicze ląduja w szafie. Tylko co jesli koszula, bluzka jest pod pachami mokra? Co robicie z takimi ciuchami? Ja codziennie po pracy przebieram sie w ubrania domowe, a te "pracownicze " rozwieszam w calym pokoju do wyschniecia a po paru godzinach wkladam do szafy. Nie mam innego pomyslu na nie. Wkurza mnie bo robi sie maly burdelik w pokoju porzez te porozwieszane ciuchy, a mieszkanka nie mam duzego..
Co wy robicie?
O fajny temat Ja spocone ubrania daje do prania i nie ubieram ich ponownie przed wypraniem. Ale np takie rzeczy jak zakiet czy sweter, ktore sa jeszcze czyste wieszam na wieszaku w szafie. One sa zazwyczaj suche. Jak nie to tez daje do prania.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:33   #148
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
O tym mówie. Zakładam dwa razy, a nie raz. Nie widze nic w tym złego. Uzywam antyperspirantu który nie zostawia zadnych plam, jakkolwiek pod pachami jestem mokra. Jezeli ide do pracy na cztery godziny to nie widze przeszkody zeby nie ubrac tej rzeczy jeszcze raz nastepnego dnia..
Ja mam pytanie natury technicznej, jeśli wolno...

Jaki zapach mają Twoje bluzki po tym wysuszeniu? Nie czujesz na nich potu?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:33   #149
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie co robicie z ciuchami, kiedy przyjdziecie z pracy. Bo wiadomo.. wiekszosc osob przebiera sie w dres, a ciuchy ze tak powiem pracownicze ląduja w szafie. Tylko co jesli koszula, bluzka jest pod pachami mokra? Co robicie z takimi ciuchami? Ja codziennie po pracy przebieram sie w ubrania domowe, a te "pracownicze " rozwieszam w calym pokoju do wyschniecia a po paru godzinach wkladam do szafy. Nie mam innego pomyslu na nie. Wkurza mnie bo robi sie maly burdelik w pokoju porzez te porozwieszane ciuchy, a mieszkanka nie mam duzego..
Co wy robicie?
A ja mam pytanie techniczne: czy takie wysuszone ciuchy nie są (w tych miejscach wysuszonych) sztywne? no jednak tam się coś nazbierało, w połączeniu z podwójnymi resztkami dezodorantu, to chyba jaks warstwa tam jest?
zainteresowało mnie to od strony technicznej


edycja: ooo, widze, że kropka75 tez techniczne pytanie zadała
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2009-09-30 o 11:34
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 11:33   #150
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Przychodzice do domu, ściągacie z siebie ciuchy i co z nimi robicie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Koncze temat bo ide do pracy na 13sta. Oczywiscie w świezej bluzce ubranej po raz drugi


a... "przyjdziesz do domu, ściągniesz z siebie ciuchy i co z nimi zrobisz"?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-04 16:01:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.