tak zwany sens życia singielek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-18, 15:08   #31
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że to głównie baby tak jątrzą ten temat, a baby innych bab nie lubią - zwłaszcza tych, którym jest lepiej..
Baby są wredne
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 18:31   #32
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Dziewczyny,a co zamierzacie odpowiedzieć swoim ciotkom i pociotkom na nieśmiertelne pytanie:"kiedy ślub?", w trakcie odwiedzin grobów zmarłych na cmentarzach?
Bo ja jestem o to pytana od 15 lat rokrocznie i ostatnio bylam chamska w odpowiedzi,zatem w tym roku przywalą pytaniem po raz kolejny.
Chcę wyskoczyć z jakąs błyskotliwą odpowiedzią.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 19:48   #33
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co zamierzacie odpowiedzieć swoim ciotkom i pociotkom na nieśmiertelne pytanie:"kiedy ślub?", w trakcie odwiedzin grobów zmarłych na cmentarzach?
Bo ja jestem o to pytana od 15 lat rokrocznie i ostatnio bylam chamska w odpowiedzi,zatem w tym roku przywalą pytaniem po raz kolejny.
Chcę wyskoczyć z jakąs błyskotliwą odpowiedzią.
Odpowiadam, żeby wpłaciła na konto, przynajmniej dostanę więcej, bo suma+procent+odsetki
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 13:48   #34
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez Nicość Pokaż wiadomość
Dziewczyny,a co zamierzacie odpowiedzieć swoim ciotkom i pociotkom na nieśmiertelne pytanie:"kiedy ślub?", w trakcie odwiedzin grobów zmarłych na cmentarzach?
Proponuję stare jak świat, ale zawsze na czasie:
- kiedy ślub?
- w sobotę
- ooo gratuluje, kiedy dokładnie?
- no własnie, jeszcze nie wiem w którą

Chodź ja z reguły odpowiadałam zwyczajnie 'nie wychodzę za mąż' i kto mnie znał to nie podejmował dyskusji, a kto nie, to przekonywał się, że też potrafię wbijać złośliwe szpileczki
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:33   #35
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
Proponuję stare jak świat, ale zawsze na czasie:
- kiedy ślub?
- w sobotę
- ooo gratuluje, kiedy dokładnie?
- no własnie, jeszcze nie wiem w którą

Chodź ja z reguły odpowiadałam zwyczajnie 'nie wychodzę za mąż' i kto mnie znał to nie podejmował dyskusji, a kto nie, to przekonywał się, że też potrafię wbijać złośliwe szpileczki
moja mama wscibskim sąsiadkom ze wsi odpowiadała zawsze, że na Wielkanoc lub na Boże Narodzenie (w zależności do których świąt było dalej ) skutkowało - a było to w latach 60/70 ub wieku i ona miała 25+ ... panna w tym wieku na wsi w tamtych czasach to wyobraźcie sobie jakie komentarze i ciśnienie na zamążpójście

też jestem w takiej sytuacji - wprawdzie męża już miałam, ale aktualnie jestem sama, bez faceta, bez dziecka, co gorsze bez dobrej pracy i jakoś tak dziwnie się czuję - chociaż, to co napisało kilka z Was - facet na chwilę, dochodzący, oby było miło, spotkać się, zabawić, każde wraca do siebie i do następnego razu, też mam takie myśli, że to byłby całkiem spoko układ
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 18:04   #36
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
moja mama wscibskim sąsiadkom ze wsi odpowiadała zawsze, że na Wielkanoc lub na Boże Narodzenie (w zależności do których świąt było dalej
dobre



Cytat:
też jestem w takiej sytuacji - wprawdzie męża już miałam, ale aktualnie jestem sama, bez faceta, bez dziecka, co gorsze bez dobrej pracy i jakoś tak dziwnie się czuję - chociaż, to co napisało kilka z Was - facet na chwilę, dochodzący, oby było miło, spotkać się, zabawić, każde wraca do siebie i do następnego razu, też mam takie myśli, że to byłby całkiem spoko układ

Fajny taki układ, jeśli tylko nie angażujesz się zbyt szybko. Ja kochliwa jestem i wymagająca wiele uwagi, więc od takich układów trzymałam się z daleka
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:09   #37
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez Biedronilla Pokaż wiadomość
dobre
Fajny taki układ, jeśli tylko nie angażujesz się zbyt szybko. Ja kochliwa jestem i wymagająca wiele uwagi, więc od takich układów trzymałam się z daleka
Ja też zdecydowałam że taki układ mnie może wykończyć bardziej niż dawać radość.
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 19:36   #38
mww
Zakorzenienie
 
Avatar mww
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 4 736
GG do mww
Dot.: tak zwany sens życia singielek

mawis - ja też nie wchodzę w takie układy, strasznie kochliwa ze mnie osóbka... lubię się przytulać, a przytulanie to okazywanie uczuć...
mww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:59   #39
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tak zwany sens życia singielek

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;22872430]panna w tym wieku na wsi w tamtych czasach to wyobraźcie sobie jakie komentarze i ciśnienie na zamążpójście

[/QUOTE]

Mam rodzinę na wsi (liczną) i z tego co widzę, to chyba zbyt wiele od tamtych czasów się nie zmieniło, niestety.
Zresztą dziewczyny, z którymi studiowałam, a które pochodziły ze wsi albo małego miasta, już na III roku studiów miały takie ciśnienie na dorwanie jakichś portek, że uwierzyć w to nie mogłam...
Masakra jednym słowem. I nieprędko się to wszystko pewnie zmieni, tak podejrzewam.

Jak sobie radzić z pytaniami o chłopa, dzieci itd. Normalnie - mówić, że to mój biznes, i niech się nie interesują. Jak tak robiłam. Zdarzało się, że w podobnych sytuacjach odpowiadałam, że jestem zniechęcona do małżeństwa, bo nigdzie wokół nie widzę szczęśliwych małżeństw i się zastanowię jak kiedyś jakimś cudem spotkam chociaż jedno szczęśliwe I wiecie, że nikt (nikt !) w podobnej sytuacji nie powoływał się na swoje małżeństwo jako przykład udanego - serio
A kiedyś jak mnie ciotunia publicznie zapytała na jakiejś uroczystości rodzinnej dlaczego JESZCZE nie mam chłopaka na poważnie (a miałam wtedy jakieś całe 23 lata), to ją też publicznie zapytałam jak jej się z wujkiem pożycie małżeńskie układa Przestali więc pytać z obawy o kontratak
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:25   #40
gorica
Raczkowanie
 
Avatar gorica
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 397
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Mam rodzinę na wsi (liczną) i z tego co widzę, to chyba zbyt wiele od tamtych czasów się nie zmieniło, niestety.
Zresztą dziewczyny, z którymi studiowałam, a które pochodziły ze wsi albo małego miasta, już na III roku studiów miały takie ciśnienie na dorwanie jakichś portek, że uwierzyć w to nie mogłam...
Masakra jednym słowem. I nieprędko się to wszystko pewnie zmieni, tak podejrzewam.

Jak sobie radzić z pytaniami o chłopa, dzieci itd. Normalnie - mówić, że to mój biznes, i niech się nie interesują. Jak tak robiłam. Zdarzało się, że w podobnych sytuacjach odpowiadałam, że jestem zniechęcona do małżeństwa, bo nigdzie wokół nie widzę szczęśliwych małżeństw i się zastanowię jak kiedyś jakimś cudem spotkam chociaż jedno szczęśliwe I wiecie, że nikt (nikt !) w podobnej sytuacji nie powoływał się na swoje małżeństwo jako przykład udanego - serio
A kiedyś jak mnie ciotunia publicznie zapytała na jakiejś uroczystości rodzinnej dlaczego JESZCZE nie mam chłopaka na poważnie (a miałam wtedy jakieś całe 23 lata), to ją też publicznie zapytałam jak jej się z wujkiem pożycie małżeńskie układa Przestali więc pytać z obawy o kontratak
To jest dobra metoda, u mnie działa hehe
gorica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 15:40   #41
eliza1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3
Dot.: tak zwany sens życia singielek

hej drogie Panie, dolaczam sie do Was za 3 tyg stuknie mi 29 lat i jestem singlem, niekoniecznie z wyboru, ale na sile nie szukam, moze jestem troche naiwna ale wierze w szczesliwe i udane zwiazki i mam nadzieje, ze bedzie mi to dane pewnego dnia ....
a jesli chodzi o wscibskie ciotki zadajace pytania w stylu: a kiedy slub? a kiedy dziecko? to czytalam kiedys anegdotke jednej dziewczyny w wieku cos pewnie 25+ 30+ która opowiadala:
przy okazji swiat i uroczystosci rodzinnych zawsze pytana byla: a kiedy twoja kolej? i tak w kólko ......
wiec postanowila sie "odwdzieczyc" pytaniem, tylko, ze na jakims pogrzebie rodzinnym...
podchodzi do ciotek i: a wasza kolej kiedy?????

normalnie tak sie usmialam !! it made my day jak to mówia
eliza1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 18:50   #42
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: tak zwany sens życia singielek

powiem wam, że te wszystkie wścibskie pytania są okropne, moja rodzina jakoś nie dopytywała sie na szczęscie, chociaz wyszłam za maż mając 34 lata, wiec nie za wczesnie, ja mam nature monogamistki więc w małzenistwie mi b dobrze, ale tez długo byłam singielką, i tez nie dążyłam do ślubu... tak jakos się porobiło że zechciałam być żona

moja koleżanka opiwiada mi za to jak jej rodizna i znajomi wsadzaja małe dzieci na kolana i mówią zobacz jak fajnie moze sie skusisz czy cos w tym stylu... dla mnie masakra, ale ludzie nie maja wyczucia
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 19:53   #43
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Na wścibskie pytania o ślub odpowiadam, ze ja chętnie, ale Ad jeszcze mi się nie oświaczył. Jak dotad nikt nie znalazł na to kontry.

A na wzmiankę o dzieciach odpowiadam, ze póki co nie stać mnie na nianię 24 h/db. I że w życiu jest tyle ciekawszych rzeczy do zrobienia niż babranie sie w pieluchach. A że nie wiedzą, czy mówię serio, czy żartuję to odpuszczają
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-30, 22:26   #44
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Cytat:
Napisane przez eliza1981 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o wscibskie ciotki zadajace pytania w stylu: a kiedy slub? a kiedy dziecko? to czytalam kiedys anegdotke jednej dziewczyny w wieku cos pewnie 25+ 30+ która opowiadala:
przy okazji swiat i uroczystosci rodzinnych zawsze pytana byla: a kiedy twoja kolej? i tak w kólko ......
wiec postanowila sie "odwdzieczyc" pytaniem, tylko, ze na jakims pogrzebie rodzinnym...
podchodzi do ciotek i: a wasza kolej kiedy?????

normalnie tak sie usmialam !! it made my day jak to mówia
Boski
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 10:55   #45
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: tak zwany sens życia singielek

Jakoś mi w tym roku nikt wyjątkowo tego pytania nie zadal.Może już sie ludziom znudzilo?

Odnośnie tzw. dochodzących kolegów To faktycznie jest rozwiązanie jedynie dla dziewczyn "mniej kochliwych", nie angażujących się itp.Chyba ze pan dochodzący odwdzajemni uczucie,to może być naprawdę interesująca znajomosćJeśli nie,to cieżko się potem z takiego układu wyplątać,że zlamanym serduszkiem i nieodwzajemnioną miłością....
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.