Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :) - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-28, 14:31   #151
Lili Marlene
Przyczajenie
 
Avatar Lili Marlene
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Kilka dni temu przyszły moje soczewki zamówione z Pinky Paradise. Model Geo Tri Color Green. Nigdy wcześniej nie nosiłam żadnych soczewek, bo nie mam wady wzroku, więc obawiałam się trochę, że nie będę potrafiła ich założyć, a jeśli już jakimś cudem, to będą koszmarnie niewygodne... O dziwo, praktycznie ich nie czuję, jedynie trochę na początku, a jednak mam wrażliwe oczy. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza, że zamówiłam je bardziej z ciekawości. A tu okazuje się, że pewnie będę je nosić Załączam dwa zdjęcia, na jednym jest porównanie oczu z soczewką i bez. Jak widać, efekt powiększenia jakiś tam jest, chociaż w recenzjach czytałam, że ten model właściwie nie powiększa tęczówki Jeśli chodzi o kolor, wyglądają bardzo naturalnie, bo moja własna rodzicielka nie widzi praktycznie żadnej różnicy Ogólnie, bardzo polecam.

Edytowane przez Lili Marlene
Czas edycji: 2010-10-28 o 14:45
Lili Marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:46   #152
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cześć dziewczyny! Mam pytanie do tych które noszą soczewki powiększające tzw. circle lenses czy można je nosić rok? Niedawno kupiłam sobie Geo Angel Brown i w załączonej ulotce jest napisane, że są to soczewki roczne. Powiem szczerze, że soczewki są super miękkie i jestem z nich bardzo zadowolona, kiedyś nosiłam zielone jakiejś firmy dostępnej w Polsce, ale były dość sztywne i szybko wysychały. Tylko bardzo mnie zastanawia ten okres przydatnosci do noszenia, bo najdłuższe miałam trzymiesięczne i trudno jest mi sobie wyobrazić noszenie soczewek przez rok. Czy któraś z was ma w tym jakieś dłuższe doświadczenie?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 17:17   #153
goga_zet
Przyczajenie
 
Avatar goga_zet
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: N.S
Wiadomości: 29
GG do goga_zet
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Witajcie dziewczyny Ja także niedawno zaczęłam swoją przygodę z soczewkami. Trafiłam na okazję i zamówiłam z allegro soczewki colorUVE big dolly eyes ultraviolet. Jestem blondynką z zielonymi oczkami, więc takie wielkie ciemne soczewki od razu rzucały się w o czy i na początku trochę straszyły, ale jak zrobiłam mocniejszy makijaż to ładnie wtopiły się z resztą i na wieczorny wypadzik pasowały idealnie. Oczy są w nich takie wyraźne i błyszczące, kolor nie jest aż tak fioletowy jak na zdjęciu, na moich oczach (bez flesza) wygląda bardziej na czarno-ciemny, ale efekt i tak jest super Polecam są to jedne z moich ulubionych soczewek

Poniżej zdjątka:
1. Mój naturalny kolor oczu
2. Soczewki w świetle flesza
3. soczewki w świetle bez flasza
4. oba oczka w soczewkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0089.jpg (124,6 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0121.jpg (105,4 KB, 323 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0118.jpg (75,7 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0015.jpg (53,8 KB, 434 załadowań)
__________________
Codzienny lot nad kukułczym gniazdem...
goga_zet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:38   #154
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

polecicie jakies brazowe zwykle zerowki?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:09   #155
coxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 46
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Jajks Zawsze mi się podobały kolorowe soczewki kontaktowe. Sama mam ciemnobrązowe oczy a marzą mi się czasem niebieskie, ale takie wręcz turkusowe Tylko słyszałam, że jak na ciemne oczy się założy niebieskie soczewki to i tak nie będzie takiego efektu mocnego.
coxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:52   #156
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:53   #157
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Mam kolorowe soczewki z geoptici... Noszę je już dwa lata i nie tylko na imprezy, ale na codzień... Są bardzo wygodne, lepsze dla mnie niż johnssona itp.
Co do nienaturalnego wyglądu, ja sobie wzięłam mangowe soczewki w kolorze moich oczu (brązowe) i właściwie w oczy rzuca się tylko obwódka. Nie zgodzę się więc, tym bardziej, że wiele osób zaczepiało mnie np. w sklepie z tekstem: Jakie ma pani piękne oczy, a kiedy mówiłam, że to soczewki, nie bardzo mogli uwierzyć... No i są wyjątkowo tanie. Ja zamawiam 3 miesięczne, nie odważyłabym się kupić rocznych.
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 14:24   #158
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Halucynacya Pokaż wiadomość
Mam kolorowe soczewki z geoptici... Noszę je już dwa lata i nie tylko na imprezy, ale na codzień... Są bardzo wygodne, lepsze dla mnie niż johnssona itp.
Co do nienaturalnego wyglądu, ja sobie wzięłam mangowe soczewki w kolorze moich oczu (brązowe) i właściwie w oczy rzuca się tylko obwódka. Nie zgodzę się więc, tym bardziej, że wiele osób zaczepiało mnie np. w sklepie z tekstem: Jakie ma pani piękne oczy, a kiedy mówiłam, że to soczewki, nie bardzo mogli uwierzyć... No i są wyjątkowo tanie. Ja zamawiam 3 miesięczne, nie odważyłabym się kupić rocznych.

gdzie kupowalas?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 23:06   #159
Halucynacya
Raczkowanie
 
Avatar Halucynacya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 168
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Na stronie internetowej
Halucynacya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 22:51   #160
Airtraffic86
Raczkowanie
 
Avatar Airtraffic86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez coxie Pokaż wiadomość
Jajks Zawsze mi się podobały kolorowe soczewki kontaktowe. Sama mam ciemnobrązowe oczy a marzą mi się czasem niebieskie, ale takie wręcz turkusowe Tylko słyszałam, że jak na ciemne oczy się założy niebieskie soczewki to i tak nie będzie takiego efektu mocnego.
Da się da ;p spojrz na mnie -pierwsza fot to moj naturalny ciemnobrązowy kolor- 2 soczewki z geoptica -3 to MAX COLOR mega BLUE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okc.jpg (43,9 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP9292fcff.jpg (80,2 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1603eeweeew.jpg (38,8 KB, 403 załadowań)

Edytowane przez Airtraffic86
Czas edycji: 2011-01-25 o 22:55
Airtraffic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 12:37   #161
Airtraffic86
Raczkowanie
 
Avatar Airtraffic86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

[QUOTE=Emilcia_1616;242449 41]gdzie kupowalas?[/QUOTE

http://sklep.geooptica.com/ tu są geomagic
Airtraffic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 03:25   #162
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

To może i ja opiszę swoją przygodę z soczewkami...

Pierwsze jakie miałam zakupiłam na Allegro, były to roczne soczewki z serii Magic Circle Color firmy GEO. Średnica 14.0mm, uwodnienie - z tego co pamiętam - 38%. Miały być ciemnoszare, na zdjęciu (które okazało się symulacją. No przecież... ) wyglądały ślicznie - niestety, w praktyce wyglądały tak, jak na załączonym zdjęciu.
Byłam baaardzo rozczarowana, ale w sumie czego się spodziewałam po soczewkach za 18zł sztuka - wygląda na to, że dostałam nie te które chciałam, a i tak nie mogłam już ich zwrócić. Nie to jednak było najgorsze - najgorszy był dyskomfort jaki się pojawiał. Po 2h oczy po prostu zaczynały piec. Poczytałam trochę i okazało się że nie tylko ja używając soczewek GEO miałam takie problemy... Czyżby mogła być to wina niedostatecznego uwodnienia?
Skończyło się na tym, że miałam je założone może z 3 razy. Potem wylądowały w swoich firmowych buteleczkach, żeby znowu czasem mnie nie podkusiło żeby je założyć. I tak sobie leżą już prawie rok... Czasem się zastanawiam czy gdybym je zanurzyła teraz w nowym płynie, byłyby jeszcze zdatne do noszenia - ale nie sądzę i nie chcę ryzykować

W tym miejscu chciałabym zwrócić uwagę Wizażanek na to, aby - jeśli już na Allegro - kupowały soczewki od sprawdzonych dostawców. Jeśli widzicie, że na drugiej aukcji jest wystawiona kamera wideo i pralka Frania, bądźcie mądrzejsze ode mnie i dajcie sobie spokój...

Ostatnio pragnienie posiadania szarych oczu jednak znów się odezwało - a że w zeszłym miesiącu miałam 20-te urodziny, zamówiłam takie soczewki:

http://www.barwyoczu.pl/index.php?pr...ct&prod_id=212

Do tego też zestaw do przechowywania, krople i oczywiście płyn do pielęgnacji. Na całość wydałam 150zł, i teraz się od Was dowiaduję że 15mm soczewki mogą mnie wpędzić w naprawdę poważne kłopoty... A taki piękny wzór, od zawsze takich szukałam. Teraz nie mam pojęcia - dzwonić do firmy i anulować zamówienie, czy co robić... Z tego co zdążyłam się zorientować soczewki mają atesty europejskie, poza tym zamówiłam je w jednym z ponoć lepszych sklepów internetowych... Ech, naprawdę, nie wiem co o tym myśleć.

Czy któraś z użytkowniczek ColourVue może mi powiedzieć, jak się sprawują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 1.jpg (10,1 KB, 323 załadowań)
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:36   #163
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Dziewczyny uważajcie z tymi soczewkami!!
Podczytuję ten wątek od dawna, sama się w nim wypowiadałam, bo też kusiły mnie kolorowe kontakty, ale czułam, że kupno na własną rękę to ryzyko. Jestem po dwukrotnym, szczegółowym badaniu u okulistów (różnych) i uwierzcie - bez orzeczenia specjalisty możecie sobie wyrządzić drastyczną krzywdę! Zapytałam o te kolorowe soczewki - z czystej ciekawości (mi na szczęście już przeszło - noszę normalne, korygujące) i wiem, że bez określenia indywidualnej krzywizny, uwodnienia i innych parametrów można nabawić się wielu chorób oka, które potrafią się ujawnić w późniejszym czasie. Pewnie to nie dotrze - szczególnie gdy jest się nastolatką (wiem, też kiedyś byłam) ale pomyślcie... Oko jest megawrażliwe! Nawet barwnik zawarty w kolorowych szkłach kontaktowych może uczulić! U okulisty, gdy dobiera się soczewki też najpierw nosi się próbne - a po tym czasie kolejne badanie! Nie jest to więc takie "hop siup". Ja nie mam nic przeciwko bajeranckim szkłom, są super, ale nie kupowanych w ciemno! Warto się przebadać... Potem może być już za późno... Pozdrawiam!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:36   #164
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

No ale z tego co widziałam, soczewki są sprzedawane tylko w jednej krzywiźnie, poza tym w tych robionych metodą sandwitchingu barwnik nie ma kontaktu z okiem... więc w sumie jak może uczulać? (mogę się mylić, w razie czego mnie oświećcie )

Ja i tak noszę swoje raz na jakiś czas, w przyszłym miesiącu idę na badania do okulisty i nie wiem nawet czy soczewki do tego czasu założę. Niby wszystko jest w porządku, ale przy zdejmowaniu soczewek oczy trochę pieką - może robię to jakoś nie tak, ale wszystko wg zaleceń...
__________________
Wciąż marzę o czarnych włosach, mimo iż nigdy nie będę takich mieć

Edytowane przez TheLastNight
Czas edycji: 2011-02-22 o 23:25
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:01   #165
Airtraffic86
Raczkowanie
 
Avatar Airtraffic86
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 134
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

[QUOTE=TheLastNight;252706 16]No ale z tego co widziałam, soczewki są sprzedawane tylko w jednej krzywiźnie, poza tym w tych robionychmetodą sandwitchingu barwnik nie ma kontaktu z okiem... cie )

dokladnie

-



Airtraffic86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:34   #166
AJaLubieCzekolade
Zakorzenienie
 
Avatar AJaLubieCzekolade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny śląsk.
Wiadomości: 6 529
GG do AJaLubieCzekolade
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

zakupiłam soczewki Big Eye firmy Colour Vue i tak teraz czytam i sama kurcze nie wiem jak to jest.
To w koncu one psują wzrok, czy psują te chinskie, które miała lady gaga? Bo jednak miała ona ogromne...
__________________
3words. 8letters.
say it and i'm yours.
< 333.
AJaLubieCzekolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:16   #167
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

To nie były tylko soczewki. Lady Gaga miała jeszcze komputerowo powiększane oczy, czytałam o tym. Czytałam też, że ludzie pod kontrolą okulisty normalnie noszą te 15mm i nic się nie dzieje. Ja też jakoś swoje szare 15mm ColorVue przeżyłam... ale i tak najlepiej być ostrożnym.
__________________
Wciąż marzę o czarnych włosach, mimo iż nigdy nie będę takich mieć
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 16:57   #168
AJaLubieCzekolade
Zakorzenienie
 
Avatar AJaLubieCzekolade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny śląsk.
Wiadomości: 6 529
GG do AJaLubieCzekolade
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

ale te soczewki Big Eye mają 14 mm tak jak zwykłe. To soczewki Biggest Eye mają 15 )
A te co noszą fani lady gagi, to są chyba jeszcze większe. I one uszkadzają wzrok
__________________
3words. 8letters.
say it and i'm yours.
< 333.
AJaLubieCzekolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 23:37   #169
TheLastNight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Północ Polski :)
Wiadomości: 25
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Fakt, były jeszcze 14mm, ale jak na złość - nie w wybranym przeze mnie kolorze (evening grey) o istnieniu jeszcze większych nie wiedziałam... a trochę czytałam na ten temat i nie widziałam nigdzie większych niż 15mm. Ale kto wie, co ludzie wymyślą... 14mm myślę że spokojnie możesz nosić te ColorVue, z tego co wiem były ostrzeżenia przed soczewkami właśnie z Azji... ale pamiętaj, w razie czego konsultacja z okulistą nie zaszkodzi
__________________
Wciąż marzę o czarnych włosach, mimo iż nigdy nie będę takich mieć
TheLastNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-09, 10:32   #170
AJaLubieCzekolade
Zakorzenienie
 
Avatar AJaLubieCzekolade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny śląsk.
Wiadomości: 6 529
GG do AJaLubieCzekolade
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

http://www.pudelek.pl/artykul/25893/...a_oslepnac/44/

pierwszy lepszy artykuł o tym) pisze tam, że są ''kilka mm większe''.
__________________
3words. 8letters.
say it and i'm yours.
< 333.
AJaLubieCzekolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 12:07   #171
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez AJaLubieCzekolade Pokaż wiadomość
http://www.pudelek.pl/artykul/25893/...a_oslepnac/44/

pierwszy lepszy artykuł o tym) pisze tam, że są ''kilka mm większe''.
Tak, jak ktoś nie radził kupować soczewek od sprzedawców, którzy mają na jednej aukcji soczewki, a na drugiej pralkę franię, tak ja nie radzę wierzyć w żadne słowo napisane na stronie z artykułami typu "kto nie ogolił pach"
Ale tak już serio mówiąc, to nie podają żadnego argumentu, czemu te soczewki są szkodliwe. Bo są produkowane w Azji? Przecież nie trzeba zamawiać zaraz azjatyckich

Zresztą ja powiem tyle: noszę kolorowe soczewki 14,2mm od roku. Nie miałam od tego czasu żadnych problemów. Wszelkie choroby oczu, zapalenia spojówek czy zatarcia miałam, gdy nosiłam okulary (w torbie, bo co mi z tego, że dobrze widzę przez mały kwadracik szkła Tylko wiecznie miałam zmęczone oczy i spuchniętą chrząstkę nosa), ale to zapewne dlatego, że teraz jestem zmuszona bardziej dbać o oczy i obserwować je.

Dodam, że oczywiście najpierw badałam się u okulisty i u niego dobrałam sobie soczewki i jestem pewna, że gdyby kolorowe soczewki były tak zabójcze, to żaden rozsądny okulista nie sprzedawałby ich w swoim salonie

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

W sumie nie spojrzałam na datę i prawie po roku odpisuję na posty

Mam pytanie (o ile ktoś tu zajrzy) do tych, którzy zamawiali soczewki z Pinky Paradise: ile trwała przesyłka?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 17:37   #172
cukrowy_misiu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Ludzie ogarnijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azjaci dobrze w nich wyglądają bo mają ultra małe oczy. Europejczyk wygląda w nich jak kosmita. Ja osobiście miałam (zamówiłam z eBaya).
Przez 3 miesiące ja normalnie nosiłam i było spoko. Ale potem miałam wylew i wyglądałam jak zombie. Poszłam z tym do okulisty ( ból był nie do zniesienia) i powiedział mi że jakbym nosiła je jeszcze miesiąc to bym oślepła!!!!!Wada wzroku mi się powiększyła i muszę nosić klasyczne soczewki korekcyjne. Dziewczyny nie dajcie se zmarnować wzroku!!!!!!!!
cukrowy_misiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:54   #173
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez cukrowy_misiu Pokaż wiadomość
Ludzie ogarnijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Azjaci dobrze w nich wyglądają bo mają ultra małe oczy. Europejczyk wygląda w nich jak kosmita. Ja osobiście miałam (zamówiłam z eBaya).
Przez 3 miesiące ja normalnie nosiłam i było spoko. Ale potem miałam wylew i wyglądałam jak zombie. Poszłam z tym do okulisty ( ból był nie do zniesienia) i powiedział mi że jakbym nosiła je jeszcze miesiąc to bym oślepła!!!!!Wada wzroku mi się powiększyła i muszę nosić klasyczne soczewki korekcyjne. Dziewczyny nie dajcie se zmarnować wzroku!!!!!!!!
Widocznie soczewki były źle dobrane, źle przechowywane, uszkodzone albo źle używane (nie odbieraj tego jako atak, po prostu wiele osób śpi w soczewkach czy nosi po terminie, a potem twierdzi, że to soczewek wina, że coś się stało).
Ja noszę od prawie 1,5 roku circle lens, nic się nie dzieje, ba, nawet mam zdrowsze oczy niż wcześniej, bo zwyczajnie używam kropli nawilżających o je obserwuję, więc w razie czego jestem w stanie od razu zareagować. Wada mi się nie pogłębiła ani trochę. Do tego uważam, że są wygodniejsze od zwykłych soczewek, bo niezależnie, jakie kupiłam, były bardzo komfortowe, a zwykłych nie mogłam sobie dobrać, chociaż próbowałam

No ale ja kupuję soczewki w Polsce, zamawiam z neta albo kupuję w salonie. Nie ryzykowałabym zamawiania z Azji, bo taka przesyłka idzie dłużej, niż w kraju, a też niekoniecznie w najlepszych warunkach.
No i z tego, co wiem, to wylewy w oku biorą się raczej z chorób takich jak cukrzyca czy nadciśnienie (nie słyszałam, żeby mogło być od soczewek, ale w końcu nie jestem okulistą). W każdym razie radzę się przebadać tak na wszelki wypadek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 23:14   #174
_______
Przyczajenie
 
Avatar _______
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 13
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

troche podbije watek ja tez nosze powiekszajace soczewki, najczesciej "natural ring" bo mam bardzo ciemne swoje i z tym to jest fajny efekt, ale teraz chce jakies jasne kupic. polecacie jakies polskie/europejskie strony z soczewkami?

cukrowy_misiu, moglabys napisac wiecej o tym wylewie? bo ja tez mialam takie cos niedawno, sadzilam ze to zwykle zapalenie spojowek, zreszta przeszlo mi po 2 dniach (nie nosilam soczewek oczywiscie w tym czasie) ale teraz troche mnie zeschizowalas ze to od tych soczewek moze byc?
_______ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 12:29   #175
Bella1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez _______ Pokaż wiadomość
troche podbije watek ja tez nosze powiekszajace soczewki, najczesciej "natural ring" bo mam bardzo ciemne swoje i z tym to jest fajny efekt, ale teraz chce jakies jasne kupic. polecacie jakies polskie/europejskie strony z soczewkami?

cukrowy_misiu, moglabys napisac wiecej o tym wylewie? bo ja tez mialam takie cos niedawno, sadzilam ze to zwykle zapalenie spojowek, zreszta przeszlo mi po 2 dniach (nie nosilam soczewek oczywiscie w tym czasie) ale teraz troche mnie zeschizowalas ze to od tych soczewek moze byc?
Hej A jaką średnicę mają Twoje soczewki? Też mam ciemne oczy z natury i zalezy mi tylko na powiększeniu oka, ale te z ciemną obwódką typu natrual ring czy dolly black mają 14.00 mm czy to rzeczywiście powiększa oko? Szukałam tych 15.00mm w kolorze czarnym ale nigdzie nie widziałam. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam
Bella1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 23:40   #176
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Cytat:
Napisane przez Bella1991 Pokaż wiadomość
Hej A jaką średnicę mają Twoje soczewki? Też mam ciemne oczy z natury i zalezy mi tylko na powiększeniu oka, ale te z ciemną obwódką typu natrual ring czy dolly black mają 14.00 mm czy to rzeczywiście powiększa oko? Szukałam tych 15.00mm w kolorze czarnym ale nigdzie nie widziałam. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam
Co prawda nie do mnie pytanie, ale moim zdaniem nie warto nosić 15mm. Miałam i 15, i 14, i 14.2 i moim zdaniem te ostatnie są najlepsze - dają niesamowity efekt powiększonych oczu, ale nie są to jeszcze oczy kosmity 15mm naprawdę wygląda na soczewkę, nienaturalnie, a przy 14.2 można komuś wmówić, że to naturalne oczy
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 15:33   #177
Anja1221
Rozeznanie
 
Avatar Anja1221
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 737
Dot.: Kolorowe Soczewki, ktore powiekszaja oczy - rewelacja! :)

Hej,
jakbyście były zainteresowane to na moim blogu pojawiła się dość obszerna recenzja ze zdjęciami soczewek Princess Mimi w kolorze apple green. Zapraszam, link w podpisie.
__________________
Anja1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.