Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-21, 19:34   #721
aga_ga
Raczkowanie
 
Avatar aga_ga
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Malinha Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Za poltora tygodnia operacja, a mnie rozklasa jakies chorobsko...totalnie rozkojarzona wypilam theraflu i dopiero po fakcie zdalam sobie sprawe, ze przez minimum dwa tygodnia przed operacja koge brac tak naprawde tylko paracetamol... Myslicie, ze bedzie z tego cos niedobrego ??

Czym moge sie podkurowac, zeby totalnie mnie nie rozlozylo??

Hej Malinha,
Nie przejmuj się, nic złego Ci się nie stanie
Sama tydzień przed zabiegiem nafaszerowałam się przeciwbólowymi z powodu kobiecych dni.

Polecam dużo owoców z witaminą C (na mnie działają lepiej niż leki), dwa tygodnie przed zabiegiem wypijałam dziennie ok 0,5 litra soku pomarańczowego wyciskanego z owoców i przyjmowałam dużo płynów.
Ponadto jak tylko mnie coś łapało to zaparzałam sobie czystek (jest najlepszy) i to wystarczyło i to samo powtarzałam po zabiegu, bardzo szybko doszłam do formy bo już ok 4 dni po zabiegu, siniaki i opuchlizna zeszła po ok 6 dniach bez wspomagania lekami.


* Jutro zdjęcie gipsu

Edytowane przez aga_ga
Czas edycji: 2015-09-21 o 19:41
aga_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 21:58   #722
king123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Do malinha i aga_ga, pruboj naturalnych srodkow,moze mleko,czosnek,miod,duzo wit.c jak radzi aga_ga.ja pare dni przed planowana operacja bralam antybiotyk,bo totalnie mnie rozlozylo.i wszystko byloby ok gdyby nie to,ze antyb.nic mi nie pomogl i pierwszy termin musialam przelozyc. odnosnie opuchlizny i siniaczkow-6 dni super szybko.jestem 3 tyg po i nadal widze male siniaki pod oczami.opuchlizna tez nadal jest.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Witam!potrzebuje porady jak dbac o cere po operacji?moja jest tlusta,jak nigdy przedtem pojawily sie wypryski,na nosie mam tak jakby podwojna skore z zaskornikami.czy ktos mial podobnie,czy to samo przejdzie,czy stosowac specjalne maseczki?nos przecieram tylko delikatnie mokrymi wacikami.boje sie go jeszcze dotykac,bo ciagle jest obolaly.pozdrawiam.
king123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 06:48   #723
aga_ga
Raczkowanie
 
Avatar aga_ga
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez king123 Pokaż wiadomość
Do malinha i aga_ga, pruboj naturalnych srodkow,moze mleko,czosnek,miod,duzo wit.c jak radzi aga_ga.ja pare dni przed planowana operacja bralam antybiotyk,bo totalnie mnie rozlozylo.i wszystko byloby ok gdyby nie to,ze antyb.nic mi nie pomogl i pierwszy termin musialam przelozyc. odnosnie opuchlizny i siniaczkow-6 dni super szybko.jestem 3 tyg po i nadal widze male siniaki pod oczami.opuchlizna tez nadal jest.

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Witam!potrzebuje porady jak dbac o cere po operacji?moja jest tlusta,jak nigdy przedtem pojawily sie wypryski,na nosie mam tak jakby podwojna skore z zaskornikami.czy ktos mial podobnie,czy to samo przejdzie,czy stosowac specjalne maseczki?nos przecieram tylko delikatnie mokrymi wacikami.boje sie go jeszcze dotykac,bo ciagle jest obolaly.pozdrawiam.

Witaj king123

Wydaje mi się że odpowiednia dieta przyczyniła się do tego, że tak szybko pozbyłam się siniaków i opuchlizny (byłam w grupie podwyższonego ryzyka ze względu na to, że przy każdym małym uderzeniu pojawia mi się siniak). Dziś też widzę jak duża opuchlizna była na nosie, policzkach, czole. Płytka którą mi dziś zdejmie Pan doktor praktycznie sama już rwie się do zdjęcia, widać tylko wielkie przestrzenie pomiędzy.


Cere również mam mieszaną
Opiszę moje zmagania z oczyszczaniem:
Przez pierwsze 5 dni aż do wyjęcia setonów nie robiłam z buzią nic, skóra jest wtedy opuchnięta, boli, jest napięta, więc odpuściłam sobie jakiekolwiek zabiegi.

Po usunięciu setonów czułam się naprawdę dobrze, nic mnie nie bolało, opuchlizna już prawie zeszła.
Rozpoczęłam oczyszczanie od przecierania nasączonym wacikiem skóry twarzy. Najpierw tonik oczyszczający->osuszenie->dalej tonik nawilżający osuszenie.
W miarę upływu czasu po ponad tygodniu zaczęłam odklejać opatrunek i przecierałam już całą twarz i przyklejałam już nowy opatrunek (nie naruszając samej płytki).

Skóra na nosie nadal jest twarda, jak tylko zdejmę gips planuję delikatny peeling enzymatyczny.
Z wrogami na twarzy będę walczyć za pomocą serum antyoksydacyjnego z granatu jest niezawodne.

Poza tym dużo warzyw, owoców i płynów (wypijam ponad 2 litry dziennie).


Dziewczyny (panowie) zadbajcie o siebie przed zabiegiem i po, to szybko wrócicie do formy
aga_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 07:05   #724
szafranp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Operacja plastyczna nosa - nos trudny, porozszczepowy

Witam, wiem że jest wątek dotyczący operacji nosa ale z tego co czytałem - większość osob piszących w tym temacie to osoby chcące zrobić operację ze względow estetycznych. Uwazam, że mój post zniknąłby w tej całej masie dlatego zakładam nowy wątek licząc na to, że wejdą tu osoby które mają podobne doświadczenia.


Jestem po lewostronnym rozszczepie wargi, wyrostka zębowego i podniebienia. W dzieciństwie miałem dwuetapową operację rozszczepu. Już jako dorosły przeszedłem operację osteotomii szczęki. Potem przeszczep kości do wyrostka zębodołowego.


Przede mną rekonstrukcja nosa bo w konsekwencji rozszczepu jest zdeformowany. Operacja, mam nadzieję, będzie jednocześnie z zamknięciem przetoki podniebienia bo to największy życiowy dyskomfort. W dalszej kolejności implanty zębow i operacja plastyczna wargi. Ale dziś proszę o poradę osoby, które przechodziły przez skomplikowane operacje nosa - jakie efekty? jak wyglądają skrzydełka (u mnie jedno jest całkowicie zdeformowane, tą dziurką tez nie oddycham)? jak z oddychaniem? i jak z ogolnym wyglądem? czy możliwe jest w takim wypadku osiągnięcie efektu zbliżonego do normalności?

Edytowane przez szafranp
Czas edycji: 2015-09-22 o 07:06
szafranp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:06   #725
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ja mam tak tłustą skórę, że ten gips to mi się praktycznie poodklejał... :O W trakcie jak byłam jeszcze z gipsem myłam skórę płynem micelarnym, przemywałam płynem Pharmaceris z kwasem migdałowym i stosowałam krem z wit K. Robiłam sobie też okłady z różnych mrożonek, żeby opuchlizna szybko zeszła
Jak mi go lekarz sciągnął, to pierwsze co rzuciły mi sie w oczy 4 gigantyczne nasączone ropą pryszcze- dopiero potem zwróciłam uwagę na nos I tak pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu, to wycisnełam te prycholce- bolało, nie powiem- ale nie mogłam na nie patrzeć
Póżniej zaczęłam uzywać peelingi enzymatyczne- trzymałam je na twarzy znacznie dłużej niż zalecają- ale skóra na osie i tak była twarda, klejąca i łuszcząca się...plus te czarne zaskórniki... Po jakimś miesiącu było już w miarę ok, aczkolwiek na nosie ciągle mam pełno zaskórników i co je wycisnę to i tak pojawiają się nowe...
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 10:20   #726
Malinha9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dzięki aga_ga za porady! Muszę się jakoś doprowadzić do porządku, bo przesuwanie operacji raczej nie wchodzi w grę. I tak zgodzili się cudem na 3 tygodniowe zwolnienie...
Daj znać, co z Twoim noskiem po ściągnięciu gipsu! Trzymam kciuki!
Malinha9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 13:58   #727
agdam1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hey!

Jestem w dokladnue identycznej sytacji jak Ty!!!

Zdecydowalas juz cos, dalej myslisz o Malku czy masz nowe informacje?

Rozmawialam juz z nim przez telefon, na kiedy planujesz operacje?

Milo byloby zostac w kontakcie!

Ps ja chce piersi i nos zrobic naraz....

Tak samo nie mam okropnego nosa ale chce zwezic chrzaste na koncu, za to piersi to nic tam nie ma;-)

Daj znac!!!!
agdam1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-22, 14:31   #728
agdam1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Dalej polecasz dr Malka?

Wszystko ok z Twoim noskiem? Mam dylemat, wybieram teraz lejarza

Xx
agdam1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 11:56   #729
Przylepa73
Rozeznanie
 
Avatar Przylepa73
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 529
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej!
Dziewczyny, nie panikujcie co do opuchlizny! Potrzeba czasu, panika nic nie da. Moj nos ma prawie rok (operacje mialam w listopadzie) i do teraz opuchlizna z garbka i czubka schodzi! Naprawde nie ma co panikowac. Wkleje za jakis czas najnowsze zdjecia i porownanie i same zobaczycie ze po prostu potrzeba czasu. Buziaki i powodzenia
__________________
Tyle w życiu było rzeczy, których baliśmy się. A nie trzeba było. Trzeba było żyć.


Kubuś 27.03.12
Przylepa73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 14:02   #730
201802082143
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 114
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dziewczyny interesuje mnie opinia na temat doktora Arkadiusza Kuna, jeżeli znacie kogoś lub operowałyście się u niego dajcie znać co i jak.
201802082143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 14:15   #731
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny, nie panikujcie co do opuchlizny! Potrzeba czasu, panika nic nie da. Moj nos ma prawie rok (operacje mialam w listopadzie) i do teraz opuchlizna z garbka i czubka schodzi! Naprawde nie ma co panikowac. Wkleje za jakis czas najnowsze zdjecia i porownanie i same zobaczycie ze po prostu potrzeba czasu. Buziaki i powodzenia
Ja po 2,5 tyg po operacji mam czubek okragly i spuchniety jak bombka
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-23, 17:07   #732
wrinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 16
Dot.: Operacja plastyczna nosa - nos trudny, porozszczepowy

hey jestem w podobnej sytuacji jak ty a raczej świeżo po operacji nosa ja miałam podwójny roszczep pozdr

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez szafranp Pokaż wiadomość
Witam, wiem że jest wątek dotyczący operacji nosa ale z tego co czytałem - większość osob piszących w tym temacie to osoby chcące zrobić operację ze względow estetycznych. Uwazam, że mój post zniknąłby w tej całej masie dlatego zakładam nowy wątek licząc na to, że wejdą tu osoby które mają podobne doświadczenia.


Jestem po lewostronnym rozszczepie wargi, wyrostka zębowego i podniebienia. W dzieciństwie miałem dwuetapową operację rozszczepu. Już jako dorosły przeszedłem operację osteotomii szczęki. Potem przeszczep kości do wyrostka zębodołowego.


Przede mną rekonstrukcja nosa bo w konsekwencji rozszczepu jest zdeformowany. Operacja, mam nadzieję, będzie jednocześnie z zamknięciem przetoki podniebienia bo to największy życiowy dyskomfort. W dalszej kolejności implanty zębow i operacja plastyczna wargi. Ale dziś proszę o poradę osoby, które przechodziły przez skomplikowane operacje nosa - jakie efekty? jak wyglądają skrzydełka (u mnie jedno jest całkowicie zdeformowane, tą dziurką tez nie oddycham)? jak z oddychaniem? i jak z ogolnym wyglądem? czy możliwe jest w takim wypadku osiągnięcie efektu zbliżonego do normalności?

hey ja jestem w podobnej sytuacji a raczej po podwójnym roszczepku i jestem świeżo po operacji nosa pozdr
wrinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-23, 18:00   #733
201802082143
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 114
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

szfranp , wrinda: wy macie operacje na nfz czy sami płacicie i kto was operuje
201802082143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 07:43   #734
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Mikusia i Shevya jak tam Wasze noski??
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 08:58   #735
KarolinkaB2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 68
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Przylepa73 Pokaż wiadomość
Hej!
Dziewczyny, nie panikujcie co do opuchlizny! Potrzeba czasu, panika nic nie da. Moj nos ma prawie rok (operacje mialam w listopadzie) i do teraz opuchlizna z garbka i czubka schodzi! Naprawde nie ma co panikowac. Wkleje za jakis czas najnowsze zdjecia i porownanie i same zobaczycie ze po prostu potrzeba czasu. Buziaki i powodzenia
O jacie Nie strasz To mi już z tego nosa nic fajnego nie zostanie, jak jeszcze bardziej w czubku będzie chudł
KarolinkaB2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 09:02   #736
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

mój to tak różnie podoba mi się czubek ale garbek dalej jest może i mniejszy(tak mówią inni) ale ja nie widzę by malałPoniekąd i tak uważam,że warto robić operację!!!!!!!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png garbek miesiąc.PNG (54,1 KB, 52 załadowań)
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 11:01   #737
malamiiii19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 168
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy robil ktos operacje nosa u dr Tomasza Debskiego ?
malamiiii19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 14:50   #738
201802082143
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 114
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie
201802082143 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 17:11   #739
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez lena3131 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie

Niektórzy mówią, że tak ale ja nic takiego u siebie nie zauważyłam po narkozie.
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-24, 20:19   #740
king123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mikusia0900 Pokaż wiadomość
mój to tak różnie podoba mi się czubek ale garbek dalej jest może i mniejszy(tak mówią inni) ale ja nie widzę by malałPoniekąd i tak uważam,że warto robić operację!!!!!!!!!!!!!!
mikusia tak na moje oko to opuchlizna jest.widzialam twoje fotki i jest roznica,a garbek maleje.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

[QUOTE=lena3131;52883042]dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie[/QUOT Dobrze,ze podjelas ten temat...oprocz tego,ze duzo szybciej sie przetluszczja to tak mi wypadaja,ze masakra,boje sie kazdego mycia i czesania.zauwazylam to juz przy pierwszym myciu glowy.zaczelam brac tran,zeby sie wzmocnic i witaminki.zobaczymy co bedzie dalej.
king123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 21:41   #741
MartitBandit
Raczkowanie
 
Avatar MartitBandit
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Nie zauważyłam, zeby mi włosy wypadało po narkozie- a miałam ja 2 razy. Ale za to po operacji przez pierwsze miesiące zmieniły mi sie godziny spania- wcześniej chodziłam spać pi 1-2 w nocy, a po operacji 22-23
__________________
Staram sie ćwiczyć z Mel B
Marzec 2015- dostałam nowe życie z nowym nosem
MartitBandit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 00:23   #742
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez MartitBandit Pokaż wiadomość
Mikusia i Shevya jak tam Wasze noski??
Mój zaczął boleć przy dotyku, gdy próbuję sobie chociaż delikatnie (naprawdę, nawet nie przyciskając, no jakby piórkiem dotykać) wyczyścić dziurki. Nie wiem czy to tak powinno być, czy to od tego, że ciężko i długo pracuję. Tzn boli przegroda, wcześniej tak nie było nawet po samej operacji, gdzie wszystko niby powinno być bardziej obolałe. Ale miałam okropne 2 dni, zmiany po 13h i ciągłe dźwiganie/bieganie po piętrach, więc może to od tego. Jutro już chrzanię i się oszczędzam bardziej, niestety wcześniej nie miałam wyboru...
No i ta wszczepiona chrząstka jest bardziej widoczna, ale na to już zwracam uwagę tylko jak mi się bardzo nudzi, tak to mam ją gdzieś.

A jak tam Twój?
Cytat:
Napisane przez lena3131 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie
Mi zaczęły mocniej wypadać. Ale może to na jesień, sama nie wiem... Albo z braku witamin, bo ręce mi się też trzęsą jak głupie, ale zbiega się to właśnie z czasem po operacji.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 05:35   #743
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Mój zaczął boleć przy dotyku, gdy próbuję sobie chociaż delikatnie (naprawdę, nawet nie przyciskając, no jakby piórkiem dotykać) wyczyścić dziurki. Nie wiem czy to tak powinno być, czy to od tego, że ciężko i długo pracuję. Tzn boli przegroda, wcześniej tak nie było nawet po samej operacji, gdzie wszystko niby powinno być bardziej obolałe. Ale miałam okropne 2 dni, zmiany po 13h i ciągłe dźwiganie/bieganie po piętrach, więc może to od tego. Jutro już chrzanię i się oszczędzam bardziej, niestety wcześniej nie miałam wyboru...
No i ta wszczepiona chrząstka jest bardziej widoczna, ale na to już zwracam uwagę tylko jak mi się bardzo nudzi, tak to mam ją gdzieś.

A jak tam Twój?

Mi zaczęły mocniej wypadać. Ale może to na jesień, sama nie wiem... Albo z braku witamin, bo ręce mi się też trzęsą jak głupie, ale zbiega się to właśnie z czasem po operacji.
Normalnie trzeba Cię zlać... Zakaz dźwigania!!! Ja się załatwiłam, bo jednego dnia nosiłam ciężkie rzeczy a później mi krew z nosa leciała i to po 3 miesiącach od operacji. Więc proszę mi tu na siebie uważać
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 06:18   #744
klarysa78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 10
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malamiiii19 Pokaż wiadomość
Czy robil ktos operacje nosa u dr Tomasza Debskiego ?
ja robiłam nos a teraz powoli przymierzam się do nowej operacji (czoło).

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez lena3131 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie
u mnie nic takiego nie było ale to raczej każdy ma inaczej.
klarysa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 07:47   #745
szafranp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna nosa - nos trudny, porozszczepowy

Cytat:
Napisane przez wrinda Pokaż wiadomość
hey jestem w podobnej sytuacji jak ty a raczej świeżo po operacji nosa ja miałam podwójny roszczep pozdr

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------




hey ja jestem w podobnej sytuacji a raczej po podwójnym roszczepku i jestem świeżo po operacji nosa pozdr
i jakie efekty? operacja z przetoką? jeśli tak to czy wszystko ok? napisz mi proszę jak najwięcej.
szafranp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 09:13   #746
mikusia0900
Raczkowanie
 
Avatar mikusia0900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 232
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Pocieszenie przyjęte

[QUOTE=king123;52887038]mikusia tak na moje oko to opuchlizna jest.widzialam twoje fotki i jest roznica,a garbek maleje.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez lena3131 Pokaż wiadomość
dziewczyny napiszcie czy faktycznie tak włosy wypadaja po narkozie[/QUOT Dobrze,ze podjelas ten temat...oprocz tego,ze duzo szybciej sie przetluszczja to tak mi wypadaja,ze masakra,boje sie kazdego mycia i czesania.zauwazylam to juz przy pierwszym myciu glowy.zaczelam brac tran,zeby sie wzmocnic i witaminki.zobaczymy co bedzie dalej.
mikusia0900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 10:07   #747
aga_ga
Raczkowanie
 
Avatar aga_ga
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Malinha9 Pokaż wiadomość
Dzięki aga_ga za porady! Muszę się jakoś doprowadzić do porządku, bo przesuwanie operacji raczej nie wchodzi w grę. I tak zgodzili się cudem na 3 tygodniowe zwolnienie...
Daj znać, co z Twoim noskiem po ściągnięciu gipsu! Trzymam kciuki!
Minęły już 3 dni od zdjęcia płytki z nosa.
Doktor od razu podał mi lusterko, dziewczyny nosek jest przepiękny sam doktor był z siebie naprawdę zadowolony.

Niestety następnego dnia od zdjęcia wyszła mi super opuchlizna (delikatna na czole, między brwiami, boki noska i policzki) i właśnie walczę i czekam aż zejdzie, wtedy na pewno wrzucę jakieś zdjęcia.

Znacie jakieś dobre apteczne sposoby na obrzęk i opuchliznę?

Edytowane przez aga_ga
Czas edycji: 2015-09-25 o 10:11
aga_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 11:05   #748
afa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Co do wypadania włosów, mi wypadają bez narkozy i operacji może to po prostu osłabienie organizmu na jesień a i operacja może ma na to wpływ, bo po pierwsze narkoza ale też środki, które się przyjmuje po operacji, niektóre z Was pisały o antybiotykach itp. Spokojna głowa, wszystko z czasem wróci do normy a polecić mogę babciny sposób: picie naparu z pokrzywy( można kupić w saszetkach i pić jak herbatę), mi pomaga a też włosy trochę szybciej rosną i są mocniejsze.

A mam jeszcze pytanko odnośnie krzywej przegrody,bo gdy byłam u laryngologa i okazało się że mam krzywą to pytałam na czym operacja prostowania polega i babeczka mi powiedziała, że wytną mi to co przeszkadza a żeby nos miał się na czym trzymać to wstawią mi kawałek blachy .... pamiętam że, wyszłam z gabinetu przerażona.
Z tego co czytam m.in tu na forum, to korekcja przegrody polega na tym, ze sie nos łamie i nastawia od nowa tym razem prawidłowo, nie wstawiano Wam żadnych blach? :/
afa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 11:47   #749
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Ja nie miałam nic wstawiane a moja przegroda to była w cały świat...
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 12:38   #750
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez afa_ Pokaż wiadomość
Co do wypadania włosów, mi wypadają bez narkozy i operacji może to po prostu osłabienie organizmu na jesień a i operacja może ma na to wpływ, bo po pierwsze narkoza ale też środki, które się przyjmuje po operacji, niektóre z Was pisały o antybiotykach itp. Spokojna głowa, wszystko z czasem wróci do normy a polecić mogę babciny sposób: picie naparu z pokrzywy( można kupić w saszetkach i pić jak herbatę), mi pomaga a też włosy trochę szybciej rosną i są mocniejsze.

A mam jeszcze pytanko odnośnie krzywej przegrody,bo gdy byłam u laryngologa i okazało się że mam krzywą to pytałam na czym operacja prostowania polega i babeczka mi powiedziała, że wytną mi to co przeszkadza a żeby nos miał się na czym trzymać to wstawią mi kawałek blachy .... pamiętam że, wyszłam z gabinetu przerażona.
Z tego co czytam m.in tu na forum, to korekcja przegrody polega na tym, ze sie nos łamie i nastawia od nowa tym razem prawidłowo, nie wstawiano Wam żadnych blach? :/
Ja mialam bardzo krzywa i nic nie wkladali
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.