krosteczki pod nosem =( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 19:32   #1
fistaszkowa
Raczkowanie
 
Avatar fistaszkowa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 266

krosteczki pod nosem =(


niedawno wyszło mi całe mnustwo małych krosteczek pod nosem a dokładnie po bokach pod nosem nie wiem jak to napisać ale gdzies dokładnie pod dziurkami od nosa (głupio to brzmi) :d skóra jest zaczerwieniona, nie wiem nie potrafie rozrónic czy sa to zwykłe pryszczyki czy wypryski uczuleniowe? ale chyba pryszcze bo w tym miejscu powstało mi tez kilka wągrów a pryszczyki te mozna wyciskac ale wtedy powstaja blizny, co mam z tym zrobic? i dlaczego to wyszło, może którać z was ma podobny problem?
fistaszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:48   #2
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: krosteczki pod nosem =(

Fistaszkowa nie wyciskaj tych krostek. Nie wolno! Zreszta pewnie sam dobrze o tym wiesz. Przyczyną ich pojawienia sie może być zmiana pogody, temperatury powietrza, zmiany w organizmie, przycyzn moze byc wiele.
Pytasz jak sie tego pozbyć, po pierwsze nie wyciskać!. Mozesz spróbować na własna ręke szukać dobrego preparatu ( tonik, żel punktowy, krem), ale to może być długa i syzyfowa praca, która nic nie da a tylko pozbawi cie pieniędzy.
Radze ci isć do dermatologa, nawet jeśli ma być to prywatna wizyta, bo to co mu zapłacisz będzie niczym w porównaniu z tym że otrzymasz fachową pomoc. Czasem warto...
Ja też przez parę lat próbowałam an własna reke pozbyc sie wyprysków, neistety dopiero leki przepisane przez dermatologa (wcale nie drogie) mi pomogły. Wiec dobrze ci radze, idź do lekarza
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 19:04   #3
czarna_232
Raczkowanie
 
Avatar czarna_232
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 158
Dot.: krosteczki pod nosem =(

ja tez mam cos podobnego, nie wiem czy ci dokladnie o to chodzi, ale jak wyjde na mróz to nawet mnie troszeczke piecze i sie bardziej zaczerwienia, i to są takie malutkie krosteczki jakby pod skora, z tym ze moja mama tez ma podobnie i babcia miala w dziecinstwie i ja jakas dermatolog na lampy skierowala i przeszlo i ja tez wybralam sie do dermatologa i przepisala mi 2 maści clotrimazolum i metronidazol na noc i na dzien, i juz prawie sie tego pozbylam, nie wiem czy masz podobnie, bo jak mam katar to mbie to jeszcze bardziej szczypie. i te leki byly wcale niedrogie ok 3-5zł na recepte. a u mnie to naprawde okropnie wyglądało, to jest tak jakby spierzchnięta skóra pod nosem, jak jakaś tarka :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif nos.gif (18,5 KB, 5 załadowań)
czarna_232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 09:17   #4
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: krosteczki pod nosem =(

dokladnie tez takie mam obok skrzydelek nosa niewiem co to ??
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.