Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-18, 13:19   #2071
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dzięki Bianeczko . To już po niedzieli jakieś zmajstruję.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:23   #2072
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A ja sobie przypomniałam że mam gniazdko i saładkę

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dzięki Bianeczko . To już po niedzieli jakieś zmajstruję.
na zdrowie tylko ja polecam nie robić puszystych naleśników, bo ma się później wrażenie że si je samo ciasto, poza tym ciężko się je zwija takie grubasy

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Ale byłyby jaja jakby wyszły 2 okruszki na usg
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:28   #2073
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Można jeść wszystko, a krokiety robi się tak:
Robisz zwykłe cienkie naleśniki, później pieczerki drobno kroisz, kroisz też kapustę kiszoną. Pieczarki dusisz, dodajesz później kapustę i dusisz razem, doprawiasz do smaku (ja daję dużo pieprzu) i później wykładasz na naleśnika i składasz, obtaczasz w jaju i bułce i smażysz i już
ooooo dokładnietzn ja kapustkę sobie oddzielnie podgotowałam (bo kiszona potrzebuje więcej czasu) i dodalam do podsmażonych grzybków i jeszcze razem troszkę przesmażyłam
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:37   #2074
Jayne
Raczkowanie
 
Avatar Jayne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin-UK
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

..ale sie uczepiłyscie tych ulotek
Ale mi smaka narobiłyscie Ja wcz. robiłam kopytka z boczusiem i cebulka---ale niestety wyszło tak ze zjadłam je tylko na śmietanie, bo jak poczułam podsmazony boczus to ojj boze...lepiej nie

a dzisiaj placuszki ziemniaczane
Jayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:48   #2075
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

u mnie dzisiaj w pracy zamawialiśmy rybkę smażoną ale pyszna, prawie jak nad morzem
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:51   #2076
luii
Zadomowienie
 
Avatar luii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Ie
Wiadomości: 1 102
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez SONIA004 Pokaż wiadomość
luii Ty zaraz bacikiem ode mnie dostaniesz!!!! Mnie czasem tez przechodzi, czasem przestają (.)(.) boleć i też się martwię... ale to bez sensu!!! Ja wiem, że najchętniej co drugi dzień podglądałybyśmy nasze frędzle... niestety to nierealne...
Daję głowę, że jak poniuchasz zapachy kuchenne to 'cudowne" objawy wrócą.
Musimy myśleć pozytywnie i tyle!!!
A krokiety robię takie piątkowe z kapustką i grzybami oraz z mięskiem na jutro. Na barszcz miałam ochotę przedwczoraj i czeka sobie biedny na balkonie na te krokiety
Staram się myślec pozytywnie jak mogę A na kiedy ci tp z usg wyszedł?
Ale n atego twojego krokieta to smaka mi narobiłaś

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A ja sobie przypomniałam że mam gniazdko i saładkę
Ile ja bym dała za takie gniazdko...... u mnie niedostepne
__________________
[*] 18.08.2010



http://www.kochamylaure.pl/
luii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 13:51   #2077
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Heh, przez Was się zfazowałam i ściagam filmy o ciaży. Polecam In the womb- po polsku chyba W łonie, dokumentalny, pokazuje od środka jak rozwija się dzidziuś.
I postanowaiłam obejrzeć 10 najlepszych fabularnych o ciaży, hehe No, może oprócz dziecka Rosmary
http://www.hollywood.com/content/fea...id=5309246&p=1
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:03   #2078
Jayne
Raczkowanie
 
Avatar Jayne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin-UK
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja uwielbiam rybki! Mmmm..ostatnio to zajadam sie sledziami jeszcze takimi w pomidorach... żadną nie pogardze! oczywiscie teraz jem tylko te co moge i nie przesadnie bo wiadomo co za duzo to nie zdrowo! aha...musze sprostowac
ostatnio zakupiłam łososia---poleciał do kosza bo mułem śmierdział

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Heh, przez Was się zfazowałam i ściagam filmy o ciaży. Polecam In the womb- po polsku chyba W łonie, dokumentalny, pokazuje od środka jak rozwija się dzidziuś.
I postanowaiłam obejrzeć 10 najlepszych fabularnych o ciaży, hehe No, może oprócz dziecka Rosmary
http://www.hollywood.com/content/fea...id=5309246&p=1
....jej juz chce zobaczyc te filmiki
Kochana ogladałam twojego bloga---super! masz talent!
Jayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:06   #2079
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

a ja sobie rosołek upichciłam a tak w ogóle to mam ochote na mizerie w zimie to nie to smao co w lato, z pyszniutkich ogóreczków, no ale dobre i te które sa teraz wiec na drugie bedzie na pewno mizeria, ziemniaczi i nie wiem co do tego zastanawiam się jeszcze

i tak sobie pomyślałam że zjadłabym fasolke po bretońsku musze do mamci zagadać czy nie ma w planach kiedyś robić bo samej mi się nie chce
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:10   #2080
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

No właśnie, nie ma teraz dobrych ogórków a ja też tak uwielbiam mizerię.
W ogóle od początku ciąży nie zjadłam kurczaka ( poza tym z kanapek mcdonalda, ale to ma tyle z kurczaka ) na rosół też nie patrzę bo aż mi niedobrze.

fasolka po bretońsku
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:25   #2081
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

eeee, mi rosołek smakuje

a ta fasolka mnie kusi jak nie wytrzymam to sama zrobie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:27   #2082
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

O mój Boże, wciąż się męczę.
Nie mam nawet zgagi (jak narazie), a dziewczyny mi radzą głównie co do zgagi, po prostu męczą mnie mdłości i takie szarpanie, że bolą mnie wszystkie wnętrzności i plecy...
W aptece poradzono mi tylko leki antywymiotne dla dzieci, bo podobno też mają w składzie imbir, ale nic mi to nie pomaga.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:31   #2083
godessa
Raczkowanie
 
Avatar godessa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witam! Dawno mnie tu nie było, a wy już o jedzonku No to wczoraj jadłam śledziki, bo dostałam ślinotoku na ich widok w sklepie I to był błąd... Myślałam, że skonam!!!!! Nigdy więcej w życiu nie tknę żadnej ryby, żeby nawet nie wiem jak była apetyczna

No a najbardziej to smakują mi PLACKI ZIEMNIACZANE
godessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:32   #2084
SONIA004
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 254
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

luii moja gin określila mi tylko tp na podstawie om ale nic nie mówiła jak to z usg wynika... czasem czuję niedosyt info jak wychodzę z jej gabinetu.
Myślę, że wszystkiego się dowiem na prenatalnych... ale to dopiero 11.03!!!
SONIA004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:33   #2085
godessa
Raczkowanie
 
Avatar godessa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Czy Wy też otwieracie lodówkę "kijem"? Bo jak tylko poczuję jakiekolwiek mięso to szybciutko, szybciutko do przyjaciela w łazience
godessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:33   #2086
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
O mój Boże, wciąż się męczę.
Nie mam nawet zgagi (jak narazie), a dziewczyny mi radzą głównie co do zgagi, po prostu męczą mnie mdłości i takie szarpanie, że bolą mnie wszystkie wnętrzności i plecy...
W aptece poradzono mi tylko leki antywymiotne dla dzieci, bo podobno też mają w składzie imbir, ale nic mi to nie pomaga.
No nic, trzeba przeboleć, ja też długo miałam, siedziałami spałam z miską ale już jest ok. Próbowałaś gorącą herbatę?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:36   #2087
godessa
Raczkowanie
 
Avatar godessa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 55
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
O mój Boże, wciąż się męczę.
Nie mam nawet zgagi (jak narazie), a dziewczyny mi radzą głównie co do zgagi, po prostu męczą mnie mdłości i takie szarpanie, że bolą mnie wszystkie wnętrzności i plecy...
W aptece poradzono mi tylko leki antywymiotne dla dzieci, bo podobno też mają w składzie imbir, ale nic mi to nie pomaga.
Może powinnaś spróbować napar z mięty? Jak na razie na mdłości to dla mnie jedyne lekarstwo.
godessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:40   #2088
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość

Ale byłyby jaja jakby wyszły 2 okruszki na usg
U Ciebie?? A jest ryzyko? U nas babcia miała 2 pary bliźniąt i teoretycznie była szansa, ale groszek na usg był jeden .
Cytat:
Napisane przez Jayne Pokaż wiadomość
a dzisiaj placuszki ziemniaczane
Ojjjj nie rób smaka, takie placuszki bym wsunęła jak nic.
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
u mnie dzisiaj w pracy zamawialiśmy rybkę smażoną ale pyszna, prawie jak nad morzem
Oj i rybkę też bym zjadła. Właśnie chodzi za mną taka smażona jak nad morzem. Dzisiaj na obiad zrobiłam paluszki rybne, ale niezbyt dobre wyszły.
Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
a ja sobie rosołek upichciłam a tak w ogóle to mam ochote na mizerie w zimie to nie to smao co w lato, z pyszniutkich ogóreczków, no ale dobre i te które sa teraz wiec na drugie bedzie na pewno mizeria, ziemniaczi i nie wiem co do tego zastanawiam się jeszcze

i tak sobie pomyślałam że zjadłabym fasolke po bretońsku musze do mamci zagadać czy nie ma w planach kiedyś robić bo samej mi się nie chce
Acelinko, a kupujesz te ogórki? Niezłe są? Bo oglądałam nawet dzisiaj, ale jakoś nie odważyłam się kupić. Jem często pomidory, można trafić nawet na niezłe, ale ogórków nie próbowałam.
Mizeria ...
Rosołek ostatnio taki dobry zrobiłam, że małż mało z garnkiem nie zjadł haha.

W temacie jedzenia - dzisiaj mam okropne mdłości. To dziwne, bo raczej nie miałam zbyt często, a tu pojutrze zaczynam 12 tydzień i dopiero przyszły mdłości
dziwne
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:41   #2089
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

nie piszcie o jedzeniu
tż miał dziś z moja siostrą zrobić obiad ale na "chęciach" się skończyło i zjadłabym coś konkretnego ale wiem że na takie coś nie mam co liczyć, dziś teściowa zrobiła zalewajkę na zieleniatkach której nie lubię, a wy piszecie o krokietach tż mówi żeby dla nas nie gotowała bo sami sobie robić będziemy obiady a ona że ona będzie robić bo jej się nudzi i nie ma co robić wrrr przez co mam jedzenie jakiego nie lubię
ale może zmuszę tż żeby zrobił coś porządnego na kolację bo dziś nic nie jadłam jeszcze oprócz 2 kawałków czekolady nie poznaje się, gdzie mój apetyt?
ja ciąże z zaskoczenia oglądam na chomiku jedna dziewczyna ma filmiki krótkie a możesz za darmo obejrzeć 10 min a one są czasami krótsze albo do 11 min ale pod koniec to mówią tylko jak to nie zauważyły że są w ciąży, trochę nudne dla mnie się to robi bo praktycznie odcinki są prawie takie same tylko aktorki inne
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 14:44   #2090
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

No wiele kobiet mówi że to właśnie po 12 się zaczyna masakra jeżeli chodzi o zgagi, mdłości itp. Zobaczymy jak to będzie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:45   #2091
Ulcia2512
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gravesend UK
Wiadomości: 1 719
Send a message via Skype™ to Ulcia2512
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
hehehe może bliźniaki, u mnie koniec 8 tygodnia i też chodzę w dresach, bo musiałabym się za każdym razem rozpinać jak usiądę, chodź brzucha nie widać
U mnie blizniaki sa calkiem realne, bo i u mnie i u Tz w rodzinie jest kilka par blizniat. Na poczatku kwietnia jak bede na pierwszym usg to sie dowiem ile groszkow mam. Ale ze wzgledu na wozek wolalabym jedno i jeszcze ze wzgledu, ze dziadkowie daleko to tez wolalabym jedno. Tak czy siak, najwazniejsze zeby zdrowe bylo.
Milego popoludnia
__________________
Kubuś (11.08.2009) Piotruś (14.10.2011)

108,6-106-105-104-102,5-101-100.2-99-98,8-97,7-96-95-94-93-92-91-90-89-88-87-86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72
Ulcia2512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:45   #2092
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ja teraz Juno online ogladam
I nie piszcie o żarciu, bo mnie autentycznie zemdliło! Zmęczona jestem... Leże i ogladam, a powinnam pisać mgr, chce się obronic zanim Maluch się urodzić. Ech, ale sił i ochoty brak zupełnie...
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:55   #2093
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Zapisałam się do Luxmedu na 18.00 za 80 zł. Jestem w 7 tygodniu więc coś tam już będzie widać Od razu tż odda krew żeby sprawdzić jaką ma grupę krwi.
bianeczka ja też nie miałam jeszcze usg, chodzę prywatnie do Luxmedu właśnie, ale mój lekarz uważa że usg pierwsze najlepiej zrobić ok 12 tyg. Także myślę że to zależy po prostu od lekarza... w pierwszej ciąży też tak miałam

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Jayne Pokaż wiadomość
..ale sie uczepiłyscie tych ulotek
Ale mi smaka narobiłyscie Ja wcz. robiłam kopytka z boczusiem i cebulka---ale niestety wyszło tak ze zjadłam je tylko na śmietanie, bo jak poczułam podsmazony boczus to ojj boze...lepiej nie

a dzisiaj placuszki ziemniaczane
o cześć, widzę że Ty też z Lublina maaaaatko jaką ja mam na placki ochotę i na ananasy i lody pistacjowe i bakaliowe, popić colą i sokiem jabłkowym. Dziś piątek więc dla mnie czas na duże zakupy, na pewno kupię te ananasy i lody, ale placuszki to już trzeba zrobić a mnie synuś dziś daje w kość i nie sądzę żeby mi pozwolił wystać tyle przy kuchni
A tak w ogole to dałam mu wczoraj gerberka z rybką i myslalam że będę zwracać tak śmierdziało. A dziś ten sam zapach w pieluszce :brzyda l: myślałam że umrę a tż mówi że on tego nie czuje!!!
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 14:57   #2094
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
No wiele kobiet mówi że to właśnie po 12 się zaczyna masakra jeżeli chodzi o zgagi, mdłości itp. Zobaczymy jak to będzie
Cotynato nie strasz mnie, bo się załamię. Ja właśnie słyszałam, że w II trymestrze kobieta czuje się bardzo dobrze, jest pełna życia, dobrze wygląda itp. Czekam na ten czas, bo jestem lekko śnięta.
Za tydzień zaczynam znów zjazdy, jakoś sobie nie potrafię tego wyobrazić, mam lenia i te mdłości. Najchętniej bym tylko leżała.
Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
bianeczka ja też nie miałam jeszcze usg, chodzę prywatnie do Luxmedu właśnie, ale mój lekarz uważa że usg pierwsze najlepiej zrobić ok 12 tyg. Także myślę że to zależy po prostu od lekarza... w pierwszej ciąży też tak miałam
To fakt. Mojego męża siostra chodziła w ciąży z bliźniakami. Co prawda pierwsze usg miała szybko, ale kolejne rzadziej. Jeśli dobrze kojarzę, to nawet nie robił jej na każdej wizycie, co mnie szokowało. Przy ciąży mnogiej jednak jest zawsze większe ryzyko. Lekarz jednak twierdził, że skoro pacjentka czuje się dobrze, to nie ma takiej potrzeby.
Jakoś mimo wszystko wolę robić częściej i być przez to bardziej spokojna.
U nas w Luxmedzie byli słabi ginekolodzy, Ci najlepsi mieli prywatne praktyki i pracowali w szpitalu, więc niestety karta z pracy niewiele dawała. Teraz nam zmienili na inna firmę, nawet nie kojarzę nazwy, bo chyba raz korzystałam - medicover czy jakoś tak. Nie wiem jednak, czy pakiet obejmuje prowadzenie ciąży.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:11   #2095
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

anciaahk, ogórki znośne nie takie jak latem, wiadomo, ale nawet mają ogórkowy smak a pomidorki rzeczywiście o dziwo można dobre spotkać
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:16   #2096
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Nakręcacie mnie tym jedzeniem, hehe. Ale mizeria to już po niedzieli, oby tylko mdłości mi minęły.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:26   #2097
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BothSides Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Czytałam książkę w poprzedniej ciąży i prawie miałam gdy doszłam do największego przysmaku R. czyli surowego mięsa. Jednak zdecydowanie nie jest to odpowiednia rozrywka w czasie ciąży.


Dziewczyny przestańcie o tym jedzeniu, bo za chwilę padnę. Tak się najadłam pomidorówki, że pękam w szwach. A w kolejce czeka jeszcze, póki co surowa ryba (ciekawe kto ją usmaży, bo ja wymiękam).
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:31   #2098
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Cotynato nie strasz mnie, bo się załamię. Ja właśnie słyszałam, że w II trymestrze kobieta czuje się bardzo dobrze, jest pełna życia, dobrze wygląda itp. Czekam na ten czas, bo jestem lekko śnięta.
Za tydzień zaczynam znów zjazdy, jakoś sobie nie potrafię tego wyobrazić, mam lenia i te mdłości. Najchętniej bym tylko leżała..
To tak jak ja, wstyd mi przed mężem, nie mówie mu ale czasem nie mam siły wstać z łóżka , a coś zrobić to poruszam się w tempie 80-latki...

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Nakręcacie mnie tym jedzeniem, hehe. Ale mizeria to już po niedzieli, oby tylko mdłości mi minęły.
A mnie dziś nie nakręcacie, ja dziś tak anty nastawiona do jedzenia że nie ruszy mnie za wiele. Zrobiłam sobie kapustę zasmażaną i teraz leże i kwicze
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:37   #2099
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość


Aa2 jestem starsza .

A teraz malutka prowokacja: Anciaahk no przyznaj się ile masz lat, nie bądź taka. Może byłabym choć trochę pocieszona, gdyby był tu ktoś zbliżony wiekiem. Bo czasem to czuję się wśród Was jak babcia (słyszałyście o tych najmłodszych w Polsce, które są w wieku 34-35 lat?). Choć ostatnio pojawiły się tu ciężaróweczki +30.
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:40   #2100
aniany
Rozeznanie
 
Avatar aniany
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: USA, czasami Polska....
Wiadomości: 606
GG do aniany
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Witajcie !
Czy mozna do Was dolaczyc?
Jestem w 7 tygodniu ciazy, pierwsza wizyta za mna, pierwsze usg rowniez.

Kiepsko sie czuje, szczegolnie wieczorami, gdzie mam uczucie kamieni w zoladku - glodna jestem a jesc nie moge bo mnie muli.... kiedy to minie ?

Duzo juz naskrobalyscie, nie nadrobie wszystkiego, ale mam nadzieje byc na biezaco.
aniany jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.