Styczniowo - lutowe mamusie 2013 - cz. XXIV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-31, 20:28   #4771
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
To czemu pytałaś co to peelingi?

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Wiecie co mi się przytrafiło? Dostałam sms z banku ING że została zablokowana moja karta z powodu ostatnich transakcji i że proszą o pilny kontakt. Dzwonie do banku, a ona mi mówi że były trzy próby dokonania transakcji w Stanach Zjednoczonych !! SZOK!! Ktoś skopiował moją kartę! Hakerzy... Na szczęście trzy razy próbowali ale nie udało im się. Mają mi przysłać nową kartę. Maskara!

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

W formie zartu, bo nie wiem, kiedy mialabym pozwolic sobie na takie dobrodziejstwa

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Silver- podejrzewam że Meneq napisała to ironicznie żeby zasugerować że nie stosuje peelingów.



A z kartą masakra :/

Bingo! Maseczek i innych czasochlonnych zabiegow rowniez nie

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Gratuluje gojka!!!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:39   #4772
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Gojka, gratuluję
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:43   #4773
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
W formie zartu, bo nie wiem, kiedy mialabym pozwolic sobie na takie dobrodziejstwa

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------




Bingo! Maseczek i innych czasochlonnych zabiegow rowniez nie

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Gratuluje gojka!!!
no tak miałam chwilowe zaćmienie i nie zrozumiałam ironii
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 20:56   #4774
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

gojka, gratulacje!!

wow silver, dziwna sprawa z ta karta.... :/
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 21:01   #4775
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;61150001]Gojka, gratuluję [/QUOTE]

a jak Twój kurs? Pytałam jakoś niedawno, ale mało Ciebie i chyba przeoczyłaś.

Dziękuję za gratulacje. Nadal to do mnie nie dociera...
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 21:04   #4776
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

A nie pisałam? jeszcze nijak, i do 15 czerwca tak będzie - bo miałam taki zapieprz w pracy, że ciągle coś musiałam dłubać, a do 15 czerwca muszę oddać mega wielkie sprawozdanie, na kilkadziesiąt stron :/ Ale zaraz potem WRESZCIE idę
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 21:16   #4777
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Gojka Gratuluję
Silver ale jaja z kartą , podejrzewasz z jakiej strony mogly wyplynac dane?
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-31, 22:18   #4778
insolito
Zadomowienie
 
Avatar insolito
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 900
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Gojka, gratulacje

Silver, całe szczęście, że z kartą dobrze się skonczylo.

Pstryku, Sarah, kiedy będziecie wiedziały kto pod sercem mieszka?
__________________
23.01.2013-PIOTRUŚ
21.04.2015-MICHAŚ

Tylko Wy wieci, jak bije moje serce od środka .
insolito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-31, 23:31   #4779
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

hej

Fifi ma jutro w przedszkolu wycieczkę z okazji DD - jadą na zielony kulig, potem jakieś kiełbaski, zabawy itd.; może dzięki temu znowu się przekona do tego przedszkola, bo po 2 tyg. choroby i siedzenia w domu znowu odstawia cyrki rano

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Marsi zazdroszczę tej miłości między Twoimi dzieciaczkami. U mnie jedynie codziennie walka, kłótnie i szarpanina dosłownie o wszystko Pomaga jedynie rozdzielenie dziewczyn, czyli jedna jedzie do babci, a druga zostaje. Siedzenie z nimi w domu to katorga. Jeszcze na dworze z innymi dziećmi można wytrzymać, ale tylko nie siedzenie w domu.

u nas też wieczna wojna, z pojedynczymi normalnymi odruchami ze strony Filipa, ale baaaardzo rzadko; odkąd Ola zaczęła pełzać i podnosić się przy meblach, to Fifi walczy o swoje zabawki na każdym kroku


Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
UWAGA chwale sie. Zasiliłam grono kierowców. I to u najgorszego egzaminatora. Tzn ma taka opinie, ja tego nie zauwazylam... Ale jestem happy. Dziękuję za kciuki.
super gratulacje!


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość

Wiecie co mi się przytrafiło? Dostałam sms z banku ING że została zablokowana moja karta z powodu ostatnich transakcji i że proszą o pilny kontakt. Dzwonie do banku, a ona mi mówi że były trzy próby dokonania transakcji w Stanach Zjednoczonych !! SZOK!! Ktoś skopiował moją kartę! Hakerzy... Na szczęście trzy razy próbowali ale nie udało im się. Mają mi przysłać nową kartę. Maskara!

o kurde! a używałaś na jakichś stronach internetowych do płatności?

Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
Dzis 19 lat mija "bycia" razem.

nieźle

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
nooo Psi Patrol to i u nas rządzi i ceny zabawek to koszmar też chciał wszystkie. Kupiłam mu u nas w osiedlowej księgarni figurkę podróbkę tego psa policjanta za 22 zł (!) i leży w kącie. Także na fascynacji bajką się kończy
Filip ma taki badziew z aliexpress, który dostał od ciotki, wszystkie pieski i pojazdy, maleńkie toto, niektóe przydko zrobione, ale bawi się już od świąt

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Jeszcze musze tz o tym powiedziec, bo nikt nie wiedział ze sie zapisalam. Jak go znam to się wkurzy, ze zrobiłam to w tajemnicy przed nim. Ale mam to gdzieś. Zarobilam, zapisalam się i zdałam i to się liczy ..
ale czemu nawet mężowi nie powiedziałaś? ja bym nie wytrzymała
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 05:16   #4780
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Insolito-ja mam teraz wizyte w ten piatek. Bede w 16t1d wiec moze tym razem sie uda. Ostatnio, miesiac temu nie chciala nic powiedziec bo wg niej za wczesnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 05:24   #4781
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Szaja, tak właśnie myślałam, ze pewnie bliżej wakacji będziesz zaczynała.



Ellmi, tym rade postanowiłam, ze zapisze sie za własne, zarobione pieniądze. I nikomu nie powiem, jak sie nie uda to nikt o tym nie będzie wiedział. Gdyby to byl 1 czy. 2 raz to inaczej. Ale zdalam za 6 razem. Ciężko było wytrzymać, ale nie chciałam, bo za każdym razem wszyscy wiedzieli i czułam podświadomie presje, ze zaraz każdy będzie wypytywał jak poszlo.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 06:44   #4782
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
Filip ma taki badziew z aliexpress, który dostał od ciotki, wszystkie pieski i pojazdy, maleńkie toto, niektóe przydko zrobione, ale bawi się już od świąt
Mowisz, ze to badziew? Zastanawialam sie nad podobnym zestawem


Ja tam GOJKE kumam. Ja nie powiedzialam nikomu, ze ide na rozmowe o prace. TZ powiedzialam dopiero jak zadzwonili, a tesciom 2 tyg po rozpoczeciu pracy

Dacie wiare, ze nie mam prezentu na dzien dziecka?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2016-06-01 o 06:45
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 07:19   #4783
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej
Filip ma taki badziew z aliexpress, który dostał od ciotki, wszystkie pieski i pojazdy, maleńkie toto, niektóe przydko zrobione, ale bawi się już od świąt
coś w ten deseń http://allegro.pl/zestaw-6-swiecacyc...147129903.html ja mu właśnie takiego Chase'a kupiłam. Może jakby miał wszystkie, to też by się bawił

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Insolito-ja mam teraz wizyte w ten piatek. Bede w 16t1d wiec moze tym razem sie uda. Ostatnio, miesiac temu nie chciala nic powiedziec bo wg niej za wczesnie

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość

Ja tam GOJKE kumam. Ja nie powiedzialam nikomu, ze ide na rozmowe o prace. TZ powiedzialam dopiero jak zadzwonili, a tesciom 2 tyg po rozpoczeciu pracy

Dacie wiare, ze nie mam prezentu na dzien dziecka?
Ja też się Gojce nie dziwię sama jak miałam drugie podejście też obecnemu TZtowi nie powiedziałam, a sam mnie do miasta na ten egzamin zawiózł, z tą różnicą, że myślał, że mam tylko jazdę (a po jeździe egzamin miałam) wiedzieli tylko rodzice - zdałam, btw też u największej kosy z babeczek. Ale nie jeżdżę muszę się w końcu spiąć, wziąc parę godzin jazdy i zacząć jeździć.

A co do prezentu, to Młody dostał już od nas ten rower, co Pstryczkowa kupowała. Dawid miał już za mały (Milly Mally), ucieszył się. Od t. dostał śmieciarkę Rowdy, też już szał minął.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 07:51   #4784
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość


o kurde! a używałaś na jakichś stronach internetowych do płatności?
nie kupowałam nic przez internet
Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Gojka Gratuluję
Silver ale jaja z kartą , podejrzewasz z jakiej strony mogly wyplynac dane?
Wczoraj jak byłam w pracy to nagle klientka mi mówi sama od siebie ,że jej kartę zablokowali bo ktoś jej kartę skopiował. A ja tylko ,że do niej policja dzwoniła. Prawdopodobnie w którymś bankomacie w moim mieście oszuści nałożyli na ekran bankomatu nakładkę która jakoś kopiuje karty. Myślę ,że to najbardziej prawdopodobne bo nie robiłam żadnych zakupów przez internet.


Daria ma dziś wycieczkę z przedszkola do muzeum PRL-u

A za 2 tyg mają też wycieczkę do parku przygód
http://www.parkwilkowice.pl/ super!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2016-06-01 o 07:53
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:00   #4785
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

My prezenty odpuściliśmy, bo i tak dostaną cała masę od dziadków czy chrzestnych, wzięłam im tylko w biedronce takie duże drewniane kostki i jest szał od rana, dostali jeszcze zestaw torów do duplo (Piotruś dostał od chrzestnego) i teraz tomek przekupuje Mlodego znosząc mu inne duperele a zeby ten dał mu sie w spokoju pobawić Piotrusiowym duplo.

Pstryczku, a jakieś przeczucia masz? Powiedzieliście juz Kubie?

Ja tez nikomu nie powiedziałam o swoim drugim egzaminie na prawko, a potem jak zdałam to wracając do szkoły wszystkich obdzwanialam w autobusie, radośnie, nie cicho ogłaszając nowinę. Wieczorem umówiłam sie ze znajomymi do miasta i W pewnym momencie podeszły do mnie chyba 2 dziewczyny i gratulowały mi zdanego prawka, ja zdziwiona skąd one wiedza- obce dziewczyny, a one powiedziały, ze jechały ze mną tym samym autobusem i nie dało sie mnie nie usłyszeć właśnie sprawdziłam,ze to było 14 lat temu,kawał czasu!
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:01   #4786
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
Ewik czytałam na grupie kp, ze masz problemy z kręgosłupem, ja właśnie jestem w trakcie swojego turnusu naprawczego i juz jest sporo lepiej,okazało sie,ze miałam przesunięty dysk w kości ogonowej stad ból.
Co do miłości miedzy rodzeństwem, u nas były trudne początki,ale teraz,mam nadzieje,ze nie mowię tego w zła godzinę- jest duzo lepiej. Owszem zdarzają sie nieporozumienia, a to Piotruś sypnie piaskiem po oczach,a to Tomek popchnie niechcący, a to oboje krzyczą, bo chca sie jednocześnie bawić akurat ta sama zabawka, ale wydaje mi sie, ze to sa normalne zachowania. Widzę, ze sie kochają na swój sposób, cieszą sie swoją obecnością i z czasem bedą sie fajnie razem bawić :?
Co to za turnus? Ja czekam na rehabilitację, która nie wiadomo kiedy będzie U mnie w mieście to bieda, jeśli chodzi o leczenie. Nawet prywatnie ciężko się dostać do specjalisty. Zapisałam się do jednego neurochirurga z Warszawy, to może za dwa - trzy miesiące się dostanę. Na zdjęciu rtg nic nie wyszło, poza skoliozą, a boli mnie już trzy tygodnie :/ Od rodzinnego mam zastrzyki, zaczęłam chodzić na basen, ale nie wiem czy to coś da.

Co do rodzeństwa. Też mi się wydaje, że to normalne zachowania, ale strasznie to męczące. Wystarczy, że wyjdę z pokoju, odwrócę się, a tu już przepychanki. Myślę, że jeszcze rok, dwa i będzie trochę lepiej :P

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Wiecie co mi się przytrafiło? Dostałam sms z banku ING że została zablokowana moja karta z powodu ostatnich transakcji i że proszą o pilny kontakt. Dzwonie do banku, a ona mi mówi że były trzy próby dokonania transakcji w Stanach Zjednoczonych !! SZOK!! Ktoś skopiował moją kartę! Hakerzy... Na szczęście trzy razy próbowali ale nie udało im się. Mają mi przysłać nową kartę. Maskara!

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
Masakra :/

Cytat:
Napisane przez sarah67 Pokaż wiadomość
Dzis 19 lat mija "bycia" razem.
Duuużo miłości Wam życzę
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:25   #4787
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Wszystkiego Najlepszego dla Naszych dzieciaczków
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:30   #4788
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ewik a co bierzesz za zastrzyki?
wiesz jeśli jesteś przeciążona, nawet zestresowana to masz ciągłe napięcie mięśni,więzadal - to strasznie boli
nie masz gdzieś jakiegoś masażysty?

zapisz się na rezonans wtedy będziesz dokładnie wiedzieć na jakie nerwy uciska
ja niebawem idę na rezonans ale umieram ze strachu bo od jakiś trzech tygodni boli mnie biodro, aż w nocy spać nie mogę- oby to nic poważnego bo jakbym miała iść pod nóżâ˜☠biodra i kręgosłupa to chyba w łeb sobie walnę

co do basenu- to owszem ale pamiętaj,że basen odciąża a przy dolegliwościach kręgosłupa to należy je wzmacniać np poprzez ćwiczenie mięśni głębokich
poszukaj jakiegoś fizo prywatnie, on Ci wszystko pokaże

Edytowane przez marsi11
Czas edycji: 2016-06-01 o 08:32
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 08:56   #4789
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

hej

młody oddelegowany na wycieczkę, oczywiście z jękiem, bo on "nie chce widzieć żadnych koni, nie lubi żadnych koni i woli Spidermanaaaaaa":rolleyes :



Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Mowisz, ze to badziew? Zastanawialam sie nad podobnym zestawem

Dacie wiare, ze nie mam prezentu na dzien dziecka?
jesli myślisz o tych http://pl.aliexpress.com/item/Kids-T...5-47daebd328b1 , to wg mnie badziew ale Filipowi to nie przeszkadza no i brakuje w tym zestawie helikoptera dla Sky, i nie ma Everesta

ja też nie miałam - pojechałam do tesco i kupiłam takie dwie paeltki zakładane na ręce z piłeczką na rzepy; od babci dostanie transformersa, więc bedzie zadowolony

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie w którymś bankomacie w moim mieście oszuści nałożyli na ekran bankomatu nakładkę która jakoś kopiuje karty. Myślę ,że to najbardziej prawdopodobne bo nie robiłam żadnych zakupów przez internet.
no to nieźle
__________________







Edytowane przez elllmi
Czas edycji: 2016-06-01 o 08:57
elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-01, 09:36   #4790
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
coś w ten deseń http://allegro.pl/zestaw-6-swiecacyc...147129903.html ja mu właśnie takiego Chase'a kupiłam. Może jakby miał wszystkie, to też by się bawił







Ja też się Gojce nie dziwię sama jak miałam drugie podejście też obecnemu TZtowi nie powiedziałam, a sam mnie do miasta na ten egzamin zawiózł, z tą różnicą, że myślał, że mam tylko jazdę (a po jeździe egzamin miałam) wiedzieli tylko rodzice - zdałam, btw też u największej kosy z babeczek. Ale nie jeżdżę muszę się w końcu spiąć, wziąc parę godzin jazdy i zacząć jeździć.

A co do prezentu, to Młody dostał już od nas ten rower, co Pstryczkowa kupowała. Dawid miał już za mały (Milly Mally), ucieszył się. Od t. dostał śmieciarkę Rowdy, też już szał minął.
My jeszcze uzywamy tego rowerka, mam nadzieje, że do końca tego sezonu starczy.

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

młody oddelegowany na wycieczkę, oczywiście z jękiem, bo on "nie chce widzieć żadnych koni, nie lubi żadnych koni i woli Spidermanaaaaaa":rolleyes :





jesli myślisz o tych http://pl.aliexpress.com/item/Kids-T...5-47daebd328b1 , to wg mnie badziew ale Filipowi to nie przeszkadza no i brakuje w tym zestawie helikoptera dla Sky, i nie ma Everesta

ja też nie miałam - pojechałam do tesco i kupiłam takie dwie paeltki zakładane na ręce z piłeczką na rzepy; od babci dostanie transformersa, więc bedzie zadowolony



no to nieźle
Mamy te paletki, ale troche boje się z mała grać, bo ta piłka taka ciężka. Boję się, że ją uderze przez przypadek.

ja wczoraj małą po przedszkolu zabrałam do sklepu z zabawkami. Wybrała tą laleczkę
https://www.google.pl/search?q=cupca...vfxmrc6pawM%3A
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 09:54   #4791
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

PROŚBĘ MAM
macie może namiary na jakiegoś bardzo dobrego ortopedę? chodzi o kolano mojego brata po tym wypadku; niewesoło jest, nie może prostować ani zginać nogi, cały czas ma w jednej pozycji, bo rzepka zrosła się z kością; był u dwóch lekarzy, był pomysł z protezą itd.; chcielibyśmy jeszcze to gdzieś skonsultować, więc jakbyście słyszały o kimś godnym polecenia



Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Mamy te paletki, ale troche boje się z mała grać, bo ta piłka taka ciężka. Boję się, że ją uderze przez przypadek.
to można rzucać tak bardziej w górę tą piłkę, żeby spadałą, a nie tak prosto w nią
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:12   #4792
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Elllmi jestem właśnie na rehabilitacji i moja pani mówi, ze to bardzo mało prawdopodobne zeby rzepka zrosła sie z kością, bo rzepka jest w stawie, chyba,ze mu cos sknocili jak mu to kolano składali. On był drutowany? Sprawdzał mu ktoś więzadła krzyżowe? Lub więzadła w dole podkolanowe?
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:37   #4793
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ellmi uderzajcie do Bełtowskiego http://pawel.beltowski.mp.pl/
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...




Edytowane przez hope01
Czas edycji: 2016-06-01 o 10:39
hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:37   #4794
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Ewik a co bierzesz za zastrzyki?
wiesz jeśli jesteś przeciążona, nawet zestresowana to masz ciągłe napięcie mięśni,więzadal - to strasznie boli
nie masz gdzieś jakiegoś masażysty?

zapisz się na rezonans wtedy będziesz dokładnie wiedzieć na jakie nerwy uciska
ja niebawem idę na rezonans ale umieram ze strachu bo od jakiś trzech tygodni boli mnie biodro, aż w nocy spać nie mogę- oby to nic poważnego bo jakbym miała iść pod nóżâ˜☠biodra i kręgosłupa to chyba w łeb sobie walnę

co do basenu- to owszem ale pamiętaj,że basen odciąża a przy dolegliwościach kręgosłupa to należy je wzmacniać np poprzez ćwiczenie mięśni głębokich
poszukaj jakiegoś fizo prywatnie, on Ci wszystko pokaże
Zastrzyki mam jakieś Aglan.

Na rezonans prywatnie idziesz? W płocku patrzyłam na cennik, to cały kręgosłup ponad 800 zł kosztuje.

O widzisz, mi przy skoliozie od zawsze kazali na basen chodzić. Cwiczyć zresztą też. A ja byłam glupia i ani jednego ani drugiego nie robiłam

Myślałam właśnie o masażach jeszcze. Mam znajomą, której mąż jest fizjoterapeutą. Chyba czas się do niej odezwać.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
ja wczoraj małą po przedszkolu zabrałam do sklepu z zabawkami. Wybrała tą laleczkę
https://www.google.pl/search?q=cupca...vfxmrc6pawM%3A
Domcia też dostała tę laleczkę od teściowej. Szał był przez dwa dni :P
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:52   #4795
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ewik-mój mąż miał Aglan w formie tabletek na gangliony.

Ja też jeszcze bez prezentu dla O. Zamówiłam w niedziele i dopiero dziś ma być kurier. Dobrze że mały jeszcze się nie łapie w terminach
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:56   #4796
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez Ewik86 Pokaż wiadomość
Zastrzyki mam jakieś Aglan.

Na rezonans prywatnie idziesz? W płocku patrzyłam na cennik, to cały kręgosłup ponad 800 zł kosztuje.

O widzisz, mi przy skoliozie od zawsze kazali na basen chodzić. Cwiczyć zresztą też. A ja byłam glupia i ani jednego ani drugiego nie robiłam

Myślałam właśnie o masażach jeszcze. Mam znajomą, której mąż jest fizjoterapeutą. Chyba czas się do niej odezwać.



Domcia też dostała tę laleczkę od teściowej. Szał był przez dwa dni :P
tyle kosztuje rezonans
to masz znajomego fizjo i nie korzystasz??? osz Ty! może potrafi terapie manualną? jest najlepsza na ból kręgosłupa albo igłoterapia ( nie akupunktura)
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 10:57   #4797
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
Elllmi jestem właśnie na rehabilitacji i moja pani mówi, ze to bardzo mało prawdopodobne zeby rzepka zrosła sie z kością, bo rzepka jest w stawie, chyba,ze mu cos sknocili jak mu to kolano składali. On był drutowany? Sprawdzał mu ktoś więzadła krzyżowe? Lub więzadła w dole podkolanowe?
na pewno mu sknocili, bo jeden z lekarzy powiedział mimochodem, że to powinno być rehabilitowane od samego początku, pomimo bólu; że powinien być na silnych środkach przeciwbólowych, ale noga powinna się ruszać; a przez kilka pierwszych miesięcy, kazali mu leżeć nieruchomo;
on miał złamanie wieloodłamowe rzepki leczone operacyjnie popręgiem Webera, potem artroskopie kolana, zastały mu się ścięgna i staw; teraz ma całkiem sztywny ten staw kolanowy, ustawiony w zgięciu ok 40stopni; wczoraj był u jakiegoś polecanego lekarza w Krakowie i gościu jest niemal na 100% pewien, że rzepka zrosła sie z kością udową; miał jakieś druty w kolanie; a co do więzadeł, to nie wiem; wiem, że jakieś zrosty miał

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ellmi uderzajcie do Bełtowskiego http://pawel.beltowski.mp.pl/
dzięki, ale Krynica i Nowy sącz już odpada, wszystko wykorzystane; byliśmy już w Tarnowie i w Krakowie; słyszałam jeszcze o jakiejś klinice w Piekarach Śląskich, musimy tam zadzwonić;
ale najprawdopodobniej skończy się na tym, że usztywnią mu staw w prawidłowym ustawieniu i tyle; nogi już nie wyprostuje, ani nie będzie zginał
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 11:20   #4798
Ewik86
Zakorzenienie
 
Avatar Ewik86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 051
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
tyle kosztuje rezonans
to masz znajomego fizjo i nie korzystasz??? osz Ty! może potrafi terapie manualną? jest najlepsza na ból kręgosłupa albo igłoterapia ( nie akupunktura)
To nie mój znajomy, tylko mąż psycholożki, z którą kiedyś pracowałam Ja go widziałam dwa razy w życiu :P Nie mam pojęcia co on potrafi - jego żona zawsze mówiła, że jest dobry w tym co robi - no ale co miała mówić :P

Zapisałam się właśnie do ortopedy dr Tyrakowskiego. Jadę w poniedziałek na konsultację do warszawy. Podobno dobry specjalista. Zobaczę co mi powie. Chociaż podejrzewam, że każe zrobić rezonans, schudnąć i pewnie zaleci operację

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
na pewno mu sknocili, bo jeden z lekarzy powiedział mimochodem, że to powinno być rehabilitowane od samego początku, pomimo bólu; że powinien być na silnych środkach przeciwbólowych, ale noga powinna się ruszać; a przez kilka pierwszych miesięcy, kazali mu leżeć nieruchomo;
on miał złamanie wieloodłamowe rzepki leczone operacyjnie popręgiem Webera, potem artroskopie kolana, zastały mu się ścięgna i staw; teraz ma całkiem sztywny ten staw kolanowy, ustawiony w zgięciu ok 40stopni; wczoraj był u jakiegoś polecanego lekarza w Krakowie i gościu jest niemal na 100% pewien, że rzepka zrosła sie z kością udową; miał jakieś druty w kolanie; a co do więzadeł, to nie wiem; wiem, że jakieś zrosty miał



dzięki, ale Krynica i Nowy sącz już odpada, wszystko wykorzystane; byliśmy już w Tarnowie i w Krakowie; słyszałam jeszcze o jakiejś klinice w Piekarach Śląskich, musimy tam zadzwonić;
ale najprawdopodobniej skończy się na tym, że usztywnią mu staw w prawidłowym ustawieniu i tyle; nogi już nie wyprostuje, ani nie będzie zginał
O kurczę
__________________
Niebo czuwa nad tymi, którzy odeszli.





Dominika

Alicja
Ewik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 11:38   #4799
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
następnym razem się uda



nooo Psi Patrol to i u nas rządzi i ceny zabawek to koszmar też chciał wszystkie. Kupiłam mu u nas w osiedlowej księgarni figurkę podróbkę tego psa policjanta za 22 zł (!) i leży w kącie. Także na fascynacji bajką się kończy



zdrówka!







ja cały czas czytam, tylko się wbić nie mogę



GRATULACJE



masakra

Sarah gratuluję takiego stażu! Nam pojutrze 5 lat stuka

U nas Młodemu anemia wyszła. Generalnie wyczułam u niego guzek na szyi i robiliśmy badania. Na szczęście to nic groźnego, po infekcji pozostałość. Natomiast wyszła nam anemia, więc bierzemy żelazo.
Ja szukam pracy, ale ograniczają mnie godziny, więc ciężko o taką, na razie.
Poza tym nic specjalnego. Spieramy się z TZtem o wesele, którego ja nie chcę, a on chce więc do tej pory nawet nie ma daty żadnej ustalonej
ja zawsze marzylam o weselu

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
No fakt nie domyśliłam się że to ironicznie napisała


Gojka, Gratulacje! to polewaj!

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------


Wow! Piękna rocznica.

A co do tych rajstop w sprayu. Rzeczywiście takie fajne? Nie używałam i ciekawa jestem. Wygląda to naturalnie?

To nie ja pytałam o opalanie tylko Sarah


czemu miałby się wkurzyć? Przecież to super nowina ,że zdałaś
jak sie będzie czepiać to
ja uwazam, ze sa swietne, mam Sally Hansen, nogi wygladaja jak opalone, im chcesz mocniej tym wiecej aplikujesz, trzyma sie nie brudzi, nogi wygladaja szczuplej, daja troche polysku, jak dla mnie mogloby go nie byc choc moze wtedy nie wygladaloby to ok

Cytat:
Napisane przez insolito Pokaż wiadomość
Gojka, gratulacje

Silver, całe szczęście, że z kartą dobrze się skonczylo.

Pstryku, Sarah, kiedy będziecie wiedziały kto pod sercem mieszka?
ja mam wizyte w poniedzialek, pstryczek w piatek,
z Nati dowiedziałam sie pozno cos 20tz jakos tak jak nie pozniej

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Dziewczyny ma ktoras moze ta lokowko-suszarke
http://www.philips.pl/c-p/HP8665_00/suszarko-lokowka

jakies opinie? chcialabym kupic Mamie ale nie wiem czy jest warta swojej ceny, cos kolo 300zł

https://www.youtube.com/watch?v=WCslApTMCTo

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Dziewczyny ma ktoras moze ta lokowko-suszarke



http://www.philips.pl/c-p/HP8665_00/suszarko-lokowka

jakies opinie? chcialabym kupic Mamie ale nie wiem czy jest warta swojej ceny, cos kolo 300zł

https://www.youtube.com/watch?v=WCslApTMCTo
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-01, 11:45   #4800
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

A neti się odzywała ostatnio? Co z nią? Jakoś nie widziałam jej postów ostatnio.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 18:21:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.