pasemka w Gdańsku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-01, 17:46   #1
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209

pasemka w Gdańsku


Witajcie Wizażanki! Zamierzam sobie zrobić fajne pasemka i poszukuje jakiegoś dobrego fryzjera, albo salonu. Jeśli więc wiecie gdzie w Gdańsku są specjaliści od pasemek i ceny nie są wygórowane to bardzo proszę o podanie mi namiaru. Będe bardzo wdzięczna za pomoc, bo będzie to mój pasemkowy debiut. :-D
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 09:10   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: pasemka w Gdańsku

O, jest ktoś z Gdańska [img]icons/icon7.gif[/img]
Wiesz co, mam bardzo dobrą fryzjerkę, to nie jest żaden ekskluzywny salon, po prostu taki mały salonik na osiedlu, ceny bardzo przyzwoite. W prawdzie pasemek nigdy nie robiłam, chociaż wiem, że babki robią i są zadowolone, ale do tej pory nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] , a wcześniej w innych salonach, nawet z tych droższych, niby lepszych często mi się to zdarzało. Tylko nie wiem, czy Ci lokalizacja będzie pasowała, bo to Ujeścisko - dla niektórych koniec świata...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 19:32   #3
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: pasemka w Gdańsku

dzięki za podpowiedz! niestety Ujeścisko to dla mnie koniec świata [img]icons/icon12.gif[/img], ale mam pewnien sentyment do tej dzielnicy.Tak sie waham co zrobic i chyba pojde do fryzjera na moim osiedlu (zaspa), bo cena jest przynajmniej dostepna. A jaki efekt bedzie to sie okaze :-/
magda75 napisał(a):
> O, jest ktoś z Gdańska [img]icons/icon7.gif[/img]
> Wiesz co, mam bardzo dobrą fryzjerkę, to nie jest żaden ekskluzywny salon, po prostu taki mały salonik na osiedlu, ceny bardzo przyzwoite. W prawdzie pasemek nigdy nie robiłam, chociaż wiem, że babki robią i są zadowolone, ale do tej pory nigdy nie wyszłam stamtąd niezadowolona [img]icons/icon7.gif[/img] , a wcześniej w innych salonach, nawet z tych droższych, niby lepszych często mi się to zdarzało. Tylko nie wiem, czy Ci lokalizacja będzie pasowała, bo to Ujeścisko - dla niektórych koniec świata...
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-02, 23:49   #4
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: pasemka w Gdańsku

Moja bardzo dobra znajoma chodzi do fryca i naprawde super jej robi pasemka, za kazdym razem jestem pod silnym wrazeniem [img]icons/icon12.gif[/img]
Tylko zeby to ja znala adresso? [img]icons/icon9.gif[/img] Ni mam pojecia..
Ale jesli masz czas i jestes cierpliwa to postaram sie dowiedziec jaki jest adres. Wiem tylko, iz to w Oliwie [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 08:04   #5
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: pasemka w Gdańsku

Witaj ! robię pasemka w Millenium na Strówce w Gdańsku - jeden kolor ok.120 - ale jesli chodzi o jasny kolor to naprawde ok - dziewczyny pracują na Matrixie-kolory nie zmieniają się w słomke.Jesli chodzi o fajne strzyżenie to polecam CODIC w Sopocie i fryzjera z dredami czyli Elka ! Zrobi Ci na glowie nie koniecznie to co bys chciala, ale cos wg wlasnej wizji - jesli lubisz ryzyko - to, to jest ten adres ! pozdrawiam , Iwona
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 09:04   #6
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: pasemka w Gdańsku

Mandarynka napisał(a):
> Jesli chodzi o fajne strzyżenie to polecam CODIC w Sopocie i fryzjera z dredami czyli Elka !

Aloha Mandarynko [img]icons/icon7.gif[/img]
Plissssssssss podaj mi adresso do CODIC-a????
Juz od jakiegos czasu staralam sie dowiedziec gdzie to jest i nikt nie potrafil mi wytlumaczyc [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img] bede wdzieczna..
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 09:12   #7
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: pasemka w Gdańsku

CODIC tel. 551 39 62 Elek (czyli Eligiusz)Jak tam dojechac ? hmmm.... mijasz Hotel Marina (teraz to juz inaczej), mijasz Hestię, i na zakręcie za Zakladem Gaz. maksymalnie w prawo ( ulica dalej prowadzi do Grandu, ale Ty na zakręcie wjeżdżasz w drzewka [img]icons/icon12.gif[/img]- oj, trafisz trafisz !) - bedzie tam Dom Dziecka a za nim ośrodek Zatoka - CODIC jet w piwnicach Zatoki !!!! DAJ ZNAĆ jak zmainy po wizycie !!! Elek jest bardzo miłym facetem i lubię te wizyty równiez z powodu gawędy z Nim.... Pozdrawiam, pa pa
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-03, 11:41   #8
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: pasemka w Gdańsku

Eligiusz [img]icons/icon10.gif[/img] wlasnie wlasnie to imie slyszalam o nim [img]icons/icon12.gif[/img] hihi
W koncu sie dowiedzialam [img]icons/icon10.gif[/img]

A co do zmiany, to nie dla mnie tylko dla mojego oszoloma [img]icons/icon7.gif[/img] Zawsze jak mial okazje to strzygl sie u kolesia w wawie bo nie moglismy dowiedziec sie gdzie ten CODEC [img]icons/icon12.gif[/img] ale teraz............. [img]icons/icon7.gif[/img]

Dzieki sliczne slonce jestes kochana [img]icons/icon7.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 11:44   #9
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka

A tak juz z innej beczki [img]icons/icon12.gif[/img]
Mandarynka to na chwale knajpy w Zoppot???? [img]icons/icon10.gif[/img] hihihi
Cool miejsce [img]icons/icon12.gif[/img]

:hello" cieszy mnie fakt, iz jest ktos w 3citi
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 14:17   #10
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka

Mandarynka to raczej skojarzenie z kolorem pomarańczy [img]icons/icon12.gif[/img] od pewnego czasu ogarnęło mnie uwielbienie dla tego koloru ! Sciany w sypialni pomalowałam na wściekły pomarańcz + żółty [img]icons/icon12.gif[/img]A w "Mandarynce" jeszcze nie byłam - wybieram się tam na babskie spotkanie za tydzień - wybrałam to miejsce bo licze na ociekające soki pomarańczy [img]icons/icon12.gif[/img] pa pa
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 14:22   #11
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: pasemka w Gdańsku

A!!! to jednak nie ty wybierasz sie do Elka - szkoda ;-( Posłuchałabym o wrażeniach - cóż... CODIC polecam nie tylko w kontekscie fryzjerskim - sauna parowa - pyyyycha i bardzo kameralnie - pozniej masaz - i wychodzisz jak młody bóg [img]icons/icon12.gif[/img]

pa, Iwona
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-03, 21:13   #12
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: mandarynka

Ja slyszalam ze Mandarynka to bardzoo cooolowe miejsce i tez sie tam wkrotce wybiore! teraz juz moimi nowymi wloskami, wybralam baleyage na moim osiedlu - Zaspa- i wyszedl bardzo ok! a cena tylko 98 zl i bez znaczenia ile kolorow sie żąda! A jak sie strzyc to ja lubie Jean Luis David profesjonalizm i fantazja, choc pewnie zalezy na jaka fryzjerke sie trafi! :-D
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 21:32   #13
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka

Nio proszem Ciem [img]icons/icon10.gif[/img] musisz isc tam [img]icons/icon12.gif[/img] jest naprawde extra [img]icons/icon12.gif[/img]
A i jeszcze polecam Club cafe bylam i swierdzam, iz jest rewelacja!!!! [img]icons/icon10.gif[/img]

Ech ten Zoppot [img]icons/1jupi.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-03, 23:33   #14
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: pasemka w Gdańsku

pewnie na Grunwaldzkiej przy pętli
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 08:23   #15
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka

Witaj ! a gdzie jest Club Cafe - tez Sopot ? ależ dzis upał, ufff ! do plaży mam 3 min. ale cóz - moze innym razem... Pozdrawiam, Iwona
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 08:28   #16
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka

Suonce to jest typowy czilautowy club [img]icons/icon12.gif[/img]
Jak zejdziesz na sam dol Monciaka az do jezdni, idziesz w prawo i po drugiej stronie zobaczysz dom wolnostojacy [img]icons/icon12.gif[/img] to bedzie Club Cafe [img]icons/icon12.gif[/img]

Idz, idz bo warto [img]icons/icon12.gif[/img]
Fajna imprezownia i fajny pub [img]icons/icon10.gif[/img]
Milego dnia Mandarynko [img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 08:38   #17
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mandarynka

Buuu... Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę tej plaży i morza pod nosem. [img]icons/icon22.gif[/img]

Cmoczki i idę popłakać w kącie nad niesparawiedliwością tego świata [img]icons/icon9.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 08:56   #18
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka

Aga ! ty nie becz w kacie - bo swiata nie zmienisz - tylko powiedz mi gdzie mieszkasz ??? Moze wpadlabys kiedys do 3-miasta na zaproszenie znajomej-nieznajomej Mandarynki...
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 09:04   #19
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka-->Aga

Nu wlasnie w koncu pomorze tak piekne, ze TU moznaby zrobic zlot wizazanek [img]icons/icon12.gif[/img] hihi
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-04, 09:34   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mandarynka

No dobra już nie beczę [img]icons/icon10.gif[/img] A za zaproszenie piękne dzięki [img]icons/icon7.gif[/img] Kto wie, może kiedyś będzie okazja na mały wypadzik nad polskie morze.

Na razie mam troszkę daleko - z Essen, ale niedługo to tylko już dystans z Wawy [img]icons/icon7.gif[/img]

Cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 09:45   #21
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: mandarynka

Wiesz co, Aga, z tym morzem pod nosem to wcale nie jest aż tak fajnie. Bo masz coś takiego tuż obok, a musisz siedzieć w pracy... Buuu [img]icons/icon9.gif[/img] Ale to fakt, że nie wyobrażam sobie życia gdzie indziej [img]icons/icon7.gif[/img]
A zresztą, jeśli chodzi o Ciebie, to jakie tam daleko? Na weekend można wyskoczyć [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 11:18   #22
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka

No jak juz bedziesz w stolicy to do 3-miasta "rzut beretem" - na pewno wpadniesz do Soptu i nie koniecznie na festiwal piosenki (tylko nie wtedy!) Nie zazdroszcze Ci mieszkania w W-wie - ja mam tak, ze jak juz tam jestem, to zaczynam odliczac godziny do wyjazdu - a po powrocie to prawie caluje ziemie [img]icons/icon12.gif[/img] - mimo, że nie pochodze z Gdańska - mieszkam tu juz naście lat i nie wyobrażam sobie innego miejsca, no chyba ,że zupełnie gdzie indziej - na końcu świata ? czemu nie [img]icons/icon12.gif[/img] pozdrawiam, Iwona
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 11:22   #23
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka-->Aga

Nie głupi pomysł.... - może ktoś sie do tego zapali [img]icons/icon12.gif[/img] A co z namiarami Club Cafe ? wiem, wiem - zapomnialas ;-( pa,pa
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 12:19   #24
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka-->Mandarynka

9.28 tam jest post z opisem miejsca jak dojsc [img]icons/tongue.gif[/img]
Przeoczylas [img]icons/icon12.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 13:51   #25
Mandarynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 42
Re: mandarynka

juz wszysko wiem - trafie tam na pewno. piszesz, ze to fajne msce na imprezy - hmmm... ile masz lat jesli moge wiedziec ? bo ja to juz raczej na tzw. imprezowanie nie mam ochoty - a bylas w Kawiaretonie ? jeszcze powroce do watku fryzjerskiego : a Ty nie wybierasz sie do Elka ? warto, spróbuj [img]icons/icon12.gif[/img] *pozdrawiam z upalnego Sopotu !!!
Mandarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:04   #26
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Re: mandarynka

kocham sopot!!! ja mieszkalam w sopocie przez 3 lata w akademiku ale w sierpniu zeszlego roku wyszlam za mąż i niestety mieszkam w gdańsku na Łostowicach, czyli "tam gdzie kolejka nie dojezdza". a moze my - trojmiejskie wizazanki bysmy sie spotkaly kiedys, co? poza tym polecam wszystkim wizazankom perfumerie douglas w CH alfa ( szczegolnie mila i kompetenta jest jedna pani le nie znam jej imienia) i sephore w gdyni ( tu tez jest ok , o ile nie trafi sie na naburmuszona blondynke po 30-tce ze spietymi wlosami)
buziaki ode mnie i mojej coreczki
[img]icons/icon40.gif[/img]
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:28   #27
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: mandarynka-->Mandarynka

Jaaaaaaaaa? nio wiesz kobiet sie nie pyta o wiek [img]icons/icon10.gif[/img] hihihi zartuje [img]icons/icon12.gif[/img]
25lat jak nic [img]icons/icon12.gif[/img] a jesli chodzi o imprezy, to sadze, iz akurat Cafe Club moze Ci sie spodobac, bo ja powiem szczerze, iz na normalne impry juz dosc dawno nie chodze [img]icons/icon12.gif[/img]

A czy ja do Eligiusza? hmm.. z przyjemnoscia lecz czekam na kaske moze dzis cos wskuram w kwestii pracy wiec trzymac kciuki [img]icons/icon12.gif[/img]
A mojego lubego na 100% tam wysle [img]icons/icon10.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:30   #28
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: zjazd wizazanek :) z 3citi

beliczek napisał(a):
> a moze my - trojmiejskie wizazanki bysmy sie spotkaly kiedys, co?

pff [img]icons/tongue.gif[/img] prosze Cie mi nie trzeba wiele mowic [img]icons/icon12.gif[/img]
tylko musza sie zglosic panny co by chcialy gdzies czmychnac do knajpki na spotkanko i pogaduchy [img]icons/icon12.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:51   #29
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: mandarynka

Hej Beliczku [img]icons/icon7.gif[/img] To może ja Cię widzę z okna, bo ja na Ujeścisku i okna mam akurat w Twoim kierunku [img]icons/icon10.gif[/img]
A jeśli chodzi o spotkanie to jak najbardziej [img]icons/icon7.gif[/img]
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-04, 14:59   #30
Chili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 403
Re: spotknie 3citi

Jesli juz z poczatku tak chetnie godzimy sie na spotkanko to moze poprosimy Age lub Zlo aby umiescili ogloszonko [img]icons/icon10.gif[/img] w sprawie zlotu czarownic [img]icons/icon12.gif[/img] hihi

Ja teraz zmykam na uczelnie, ale jak wroce to wejde sprawdzic czy padly kakes hasla [img]icons/tongue.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
Chili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.