Zapuszczamy w³osy! Komentujemy fotki, plotkujemy o w³osach i nie tylko;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-28, 22:50   #31
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Madziu ¶liczny naturalny kolor Nie farbuj ich nigdy.
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-28, 23:56   #32
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 10 668
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ijaa Poka¿ wiadomo¶æ
Madziu ¶liczny naturalny kolor Nie farbuj ich nigdy.
W pe³ni popieram
__________________
O ksi±¿kach
mariolasl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 09:05   #33
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 555
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez mariolasl Poka¿ wiadomo¶æ
Wklejam moje króciaki
Cel---> w³osy do pasa

Mariolu, jeste¶ jednym z naj³adniejszych i najbardziej charakterystycznych rudzielców jakiego w ¿yciu widzia³am ¦liczne krêcio³ki!


Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkne macie te w³osy i ¿yczê powodzenia w zapuszczaniu. Ja aktualnie mam najd³uzsze jakie w zyciu mia³am(nie , nie jest to d³ugosc mega, jest to za ramiona), mam je pocieniowane bo z takimi mi dobrze, A zapuszczam do ³okci, my¶lê ze do przysz³ego roku siê wyrobiê, lecz tez bêda pocieniowane. S± to zdjêcia aktualne. 2 lata temu mia³am w³osy troszkê NAD ramiona. Potem ros³y ja cieniowa³am ros³y, podcina³am, i ros³y a przeciagu jednego roku szkolnego cieniowa³±m 2 razy, ostanio w czerwcu. A teraz zapuszczam i je¿dzê tylko podcinac. Chcê meic do ³okci w³osy.

Piêknie b³yszcz±!



Zrobiê jakie¶ aktualne fotki i wklejê, a co! W±tek naprawdê ¶wietnie mobilizuje
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mog³y równie ³atwo prowadziæ do wiêzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:03   #34
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

chcê zapu¶ciæ w³osy do pasa. Marzê o d³ugich w³osach. obecnie mam krótkie, jak na za³±czonym zdjêciu. Czy mo¿ecie mi pomóc i okre¶liæ jaki kolor maj± moje w³osy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05170.jpg (27,6 KB, 317 za³adowañ)

Edytowane przez 301185
Czas edycji: 2008-10-29 o 10:08 Powód: zdjêcie
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:11   #35
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 301185 Poka¿ wiadomo¶æ
chcê zapu¶ciæ w³osy do pasa. Marzê o d³ugich w³osach. obecnie mam krótkie, jak na za³±czonym zdjêciu. Czy mo¿ecie mi pomóc i okre¶liæ jaki kolor maj± moje w³osy?
Wygl±da na zdjêciu na b. ³adny, ciep³y blond Ale to zdjêcie z komórki, wiêc kolory mog± byæ przek³amane.
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:39   #36
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Dziêkujê za odpowiedz, w³osy farbowane 1,5 miesi±ca temu kremem koloryzuj±cym, wiêc kolor trochê siê zmy³. Ale po nastêpnym farbowaniu wstawiê nowe zdjêcie, mo¿e ju¿ z troszkê d³u¿szymi w³osami
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 13:33   #37
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 301185 Poka¿ wiadomo¶æ
chcê zapu¶ciæ w³osy do pasa. Marzê o d³ugich w³osach. obecnie mam krótkie, jak na za³±czonym zdjêciu. Czy mo¿ecie mi pomóc i okre¶liæ jaki kolor maj± moje w³osy?
Bardzo ³adny blondzik.
A jakie masz naturalne??
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 13:53   #38
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Moje naturalne to ¶redni/ ciemny blond. Do obecnego koloru schodzi³am farbami. W lipcu mia³am kolor jak na zdjêciu, po³o¿ony na rozja¶nione w³osy
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg br±z.jpg (18,8 KB, 290 za³adowañ)
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 14:40   #39
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 438
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja w³a¶nie zapuszczam w³osy, nie wiem dok³adnie jak± d³ugo¶æ chcia³abym mieæ. Po pierwsze 2 tygodnie temu obciê³am w³osy, trochê ¿a³ujê, ale w koñcu pozby³am siê wiêkszej czê¶ci farbowanych w³osów. Teraz mam z ty³u bardzo krótkie, z przodu do ramion albo nawet troszkê za. Wcze¶niej mia³am za ³opatki,ale nie podoba³y mi siê, nie by³y b³yszcz±ce i w ogóle Teraz znowu zapuszczam Stosujê WAX, olejek rycynowy ( raz z szamponem, innym razem z Waxem), naftê kosmetyczn±, i biorê Wyci±g ze skrzypu polnego i pokrzywy BioOgrody. Przede mn± d³uga droga, bo muszê ostatecznie pozbyæ siê farbowanych koñcówek i raczej wyrównaæ w³osy. Choæ ja na pewno nie chcê w³osów do pasa, takie jak ma Magdzia94 zupe³nie wystarcz± mi ;] Muszê pochwaliæ Twoje w³oski Magdzia94, bo super kolor, b³yszcz±ce i fajne cieniowanie.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:27   #40
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja to Wam powiem dziewczyny, ¿e chyba przechodzê kryzys.
Chcê wyrównaæ moje w³oski i podobaja mi sie d³ugie i dobrze mi w nich, ale coraz czêsciej ³apiê siê na tym, ¿e podobaj± mi siê krótkie, mocno ciête fryzury i mam na takie straszn± ochotê.
Wydaje mi siê, ¿e moja w³osy s± takie pospolite i bez wyrazu, a tyle dziewczyn chodzi z fajnie obciêtymi znacznie krótszymi i wygl±da bosko.
Na przyk³ad takie jak na za³±czonych obrazkach. Przeboskie s± no!! Szalenie mi siê podobaj±.

KRYZYS!!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bob5.jpg (7,5 KB, 71 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Szalony bob_47a81d0173f3f.jpg (32,0 KB, 62 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg slub_16.jpg (21,0 KB, 63 za³adowañ)
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 15:59   #41
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 595
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Ja nie widzê nic fajnego w takich fryzurach krótkich, zawsze darzy³am szacunkiem dziewczyny z d³ugimi w³osami

ijaa idê o zak³ad, ¿e jak by¶ siê tak krótko obciê³a, to byæ bardzo ¿a³owa³a!

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-10-29 o 16:07
mourie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 16:03   #42
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ijaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to Wam powiem dziewczyny, ¿e chyba przechodzê kryzys.
Chcê wyrównaæ moje w³oski i podobaja mi sie d³ugie i dobrze mi w nich, ale coraz czêsciej ³apiê siê na tym, ¿e podobaj± mi siê krótkie, mocno ciête fryzury i mam na takie straszn± ochotê.
Wydaje mi siê, ¿e moja w³osy s± takie pospolite i bez wyrazu, a tyle dziewczyn chodzi z fajnie obciêtymi znacznie krótszymi i wygl±da bosko.
Na przyk³ad takie jak na za³±czonych obrazkach. Przeboskie s± no!! Szalenie mi siê podobaj±.

KRYZYS!!
W dzisiejszych czasach d³ugie, normalne, nieudziwnione w³osy s± w³a¶nie niepospolite i niezwyk³e, bo ma³o dziewczyn takie nosi Wiêc nie gadaj bzdur
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:46   #43
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Taa... ja te¿ to przechodzi³am, z d³ugich krêconych w³osów do ³opatek ¶ciê³am siê na ch³opaka. Teraz ¿a³ujê i to jak, muszê siê mêczyæ z krótkimi. O mêczeniu ich prostownic± nie wspomnê jak mia³am grzywkê, teraz prostownicê ograniczam Grzywkê spinam.
Tyle odros³y po 8 miesi±cach od ¶ciêcia, raz podcinane. Tych najkrótszych z marca nie ma nawet co pokazywaæ od 2-5 cm, z ty³u wogóle by³o kawa³ek je¿yka.
Na zdjêciu trochê wygniecione, a marz± mi siê takie do zapiêcia stanika, a potem siê zobaczy, takie fajnie wystopniowane i wycieniowane zdrowe loki. Ehhh... poczekam se jeszcze do takich trochê.
Ja przy waszych w³osach to siê mogê schowaæ. Mam nadziejê ¿e jak zajrzê tu za kilka lat, to bêdê mia³a sadyskwacjê, ¿e mi siê uda³o osi±gn±æ wymarzony cel.

Edytowane przez 6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Czas edycji: 2008-10-29 o 16:49
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 16:55   #44
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

ijaa nie obcinaj w³osów, d³ugie w³osy s± super. 1,5 roku temu obciê³am siê na krótko i ¿a³owa³am, bo za nic nie potrafi³am u³o¿yæ w³osów tak jak zrobi³a to fryzjerka. Dobrze siê czuje w d³ugich w³osach i do takich d±¿ê.
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:18   #45
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 595
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

jaa150 wiêcej wiary!
Przy³ó¿ w³osom wiêcej uwagi i czasu, nie patrz na zdjêcia dziewczyn z w±tku.
To tylko Twoim celem jest zapuszczenie w³osów, pocz±tki s± zawsze najtrudniejsze, ale pó¼niej ile satysfakcji!

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-10-29 o 17:23
mourie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 17:23   #46
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 10 668
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Porcelainnn dziêkujê i czekam na Twoje zdjêcia.

jaa150 bardzo ³adne w³osy. Nie podawaj siê, a my bêdziemy mocno trzymaæ kciuki za twoje w³osy!
__________________
O ksi±¿kach
mariolasl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:01   #47
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1 896
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez mourie Poka¿ wiadomo¶æ
jaa150 wiêcej wiary!
Przy³ó¿ w³osom wiêcej uwagi i czasu, nie patrz na zdjêcia dziewczyn z w±tku.
To tylko Twoim celem jest zapuszczenie w³osów, pocz±tki s± zawsze najtrudniejsze, ale pó¼niej ile satysfakcji!
Cytat:
Napisane przez mariolasl Poka¿ wiadomo¶æ
jaa150 bardzo ³adne w³osy. Nie podawaj siê, a my bêdziemy mocno trzymaæ kciuki za twoje w³osy!
Od razu siê lepiej zrobi³o Z Mariol± startujemy z podobnej d³ugo¶ci Moje trochê krótsze
Przyk³adam w³osom wiêcej uwagi od czasu ¶ciêcia w marcu
Dziêkujê

oleczka87, bardzo ³adne w³osy, farbowane?
6a7e0cf2eda2bda4316abe84f76a420338a84d81_65555ccf31198 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 18:11   #48
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 18 143
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ijaa Poka¿ wiadomo¶æ
Madziu ¶liczny naturalny kolor Nie farbuj ich nigdy.
Dziêkujê I nie mam zamiaru, jako¶ nie ci±gnie mnie do tego.

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace
Muszê pochwaliæ Twoje w³oski Magdzia94, bo super kolor, b³yszcz±ce i fajne cieniowanie.
Dziêkujê Ci Kiedys umy³am szamponem z Szwarckop nab³yszczaj±cym to w tedy dopiero mi siê b³yszcza³y i to MEGA, ale mia³am straszny ³upiez po nim wiêc zrezygnowa³am. Teraz stawiam na od¿ywianie i pielêgnacje. I 3mam za was mozno kciuki, mam nadzieje ze gdy wstawie nastêpne zdjêcie to bêd± ju¿ d³u¿sze. A za cieniowanie dziekujê, juz podros³y po ostatnim cieniowaniu, zawszemówie fryzjerce ze chce tak abym mog³a spi±c, a nie lata³y mi.
__________________
1. W³osomaniaczka
2.Zdrowo siê od¿ywiam
3. Æwiczê

Magdzia94 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-29, 19:02   #49
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 12 984
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez mourie Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie widzê nic fajnego w takich fryzurach krótkich, zawsze darzy³am szacunkiem dziewczyny z d³ugimi w³osami

ijaa idê o zak³ad, ¿e jak by¶ siê tak krótko obciê³a, to byæ bardzo ¿a³owa³a!
No oczywi¶cie, ¿e tak by by³o. Pewnie sporo nocy bym przep³aka³a.
Nie mniej jednak, jako¶ tak mnie ci±gnie do radykalnej zmiany.
__________________

...i przyrzekam Ci, u¶miech ka¿dego dnia, kawê o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 19:35   #50
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 595
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cz³owiek na ka¿dym kroku poddawany jest ró¿nym pokusom i sugestiom, kwesti± jest umieæ siê im przeciwstawiæ.
ijaa dzisiaj obciê³aby¶ siê na krótko, za miesi±c spodobaj± Ci siê loki, za dwa msc inny kolor. A Twoim celem powinno byæ zapuszczanie w³osków.
Bierz pod uwagê, ¿e z d³u¿szymi w³osami zawsze mo¿na co¶ zrobiæ - loki od czubka g³owy po koñce, poczochraæ, wyprostowaæ, pokarbowaæ, zrobiæ kitkê,
koka, grzywê do góry i wiele innych fryzur. A z krótkimi??

Moim zdaniem po prostu nie warto dla takiej fryzury, ale to Twoje w³osy...

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-10-29 o 19:37
mourie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 08:24   #51
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 510
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 301185 Poka¿ wiadomo¶æ
Moje naturalne to ¶redni/ ciemny blond. Do obecnego koloru schodzi³am farbami. W lipcu mia³am kolor jak na zdjêciu, po³o¿ony na rozja¶nione w³osy
bardzo podobaj± mi siê twoje ciemniejsze w³oski, na blond widaæ, ¿e s± przesuszone. No ale to s± chyba uroki rozja¶niania
Giga10 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 11:07   #52
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 233
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez ijaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to Wam powiem dziewczyny, ¿e chyba przechodzê kryzys.
Chcê wyrównaæ moje w³oski i podobaja mi sie d³ugie i dobrze mi w nich, ale coraz czêsciej ³apiê siê na tym, ¿e podobaj± mi siê krótkie, mocno ciête fryzury i mam na takie straszn± ochotê.
Wydaje mi siê, ¿e moja w³osy s± takie pospolite i bez wyrazu, a tyle dziewczyn chodzi z fajnie obciêtymi znacznie krótszymi i wygl±da bosko.
Na przyk³ad takie jak na za³±czonych obrazkach. Przeboskie s± no!! Szalenie mi siê podobaj±.

KRYZYS!!
Te¿ miewam takie kryzysy. Ostatnio czyta³am dobry w±tek, którego autorka przeprowadza³a sondê. Jej g³ównym pytaniem by³o w jakich okoliczno¶ciach dziewczyny obcinaj± w³osy? Okaza³o siê, ¿e prawie wszystkie dziewczyny obcina³y je, kiedy mia³y jaki¶ kryzys, problemy, powód ¿eby zacz±æ tzw.'nowe ¿ycie'. Jednym s³owem w bardzo trudnym dla siebie okresie czasu. Niektóre jako drugi powód podawa³y zwyczajne pragnienie zmiany - z regu³y w okresie nastoletnim. Warto o tym wiedzieæ, ¿eby nie podj±æ decyzji zbyt szybko. Zdecydowanie ³atwiej ¶ci±æ ni¿ zapu¶ciæ. A mo¿e trochê ruchu? Bieganie, rower, cokolwiek? Lepsze samopoczucie, lepsza kondycja i - w koñcu - szybciej rosn±ce w³osy.

Cytat:
Napisane przez mourie Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie widzê nic fajnego w takich fryzurach krótkich, zawsze darzy³am szacunkiem dziewczyny z d³ugimi w³osami

ijaa idê o zak³ad, ¿e jak by¶ siê tak krótko obciê³a, to byæ bardzo ¿a³owa³a!
Trochê mi siê nie podoba ten 'szacunek' w Twojej wypowiedzi Zabrzmia³o to tak, jakby dziewczyny z krótkimi w³osami nie by³y go 'godne'. Pytam siê: dlaczego? Bo maj± inne upodobania?

Cytat:
Napisane przez Anja92 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale fajny w±tek . Poniewa¿ w³osy zapuszczam ju¿ sporo czasu, napiszê swoj± historiê ;P

W kwietniu 2007 mia³am 52 centymetrowe w³osy. Miesi±c pó¼niej jednak razem z przyjació³k±, postanowi³y¶my wybrac siê do fryzjera i obie skróci³y¶my fryzury do po³owy szyi .
Przed wakacyjnym wyjazdem w lipcu ¶ciê³am w³osy na boba, ostatni raz podciê³am go pod koniec sierpnia. Gdy mi siê znudzi³ czeka³a mnie d³uga droga do równych w³osów, a nie chcia³am miec takich do brody .
Do dnia dzisiejszego, jeszcze 2 razy podciana³am koñcówki.
Za³±czam zdjêcie . Ostatnie dzisiejsze.
Brawo, widaæ postêp Mam nadziejê, ¿e pojawi siê w tym w±tku wiêcej wypowiedzi podobnych do Twojej, bo w³a¶nie czego¶ takiego w tym miejscu siê spodziewa³am


A swoj± drog± - jestem szczê¶liwa Moja ulubienica ze studiów, prze¶licznej urody z³otow³osa blondynka, która nie lubi³a nigdy mieæ d³ugich w³osów i podcina³a je ca³y czas do linii brody - zdecydowa³a siê zapuszczaæ Nie wiem czy to kwestia mojej propagandy, ale to nieistotne. W³osy szybko jej rosn±, wiêc mam nadziejê, ¿e uda mi siê namówiæ j± na ma³± sesjê za jaki¶ czas i wrzuciæ tu foty
tulipanna. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 11:58   #53
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 3 595
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Poka¿ wiadomo¶æ
Trochê mi siê nie podoba ten 'szacunek' w Twojej wypowiedzi Zabrzmia³o to tak, jakby dziewczyny z krótkimi w³osami nie by³y go 'godne'. Pytam siê: dlaczego? Bo maj± inne upodobania?
Oczywi¶cie nie mia³am zamiaru nikogo obra¿aæ, ani nic z tych rzeczy! Po prostu widz±c dziewczynê z d³ugimi, zadbanymi w³osami domy¶lam siê jak d³ugo zapuszcza³a w³osy i najprawdopodobniej ile razy by³a w sytuacji, kiedy te¿ mia³a ochotê co¶ zmieniæ z fryzur±, a jednak siê nie podda³a. To jest ten "szacunek", który tak naprawdê powinnam by³a nazwaæ podziwem.
W³osy tak jak pisa³a¶ - ³atwiej obci±æ ni¿ zapu¶ciæ i tak naprawdê sporo dziewczyn zapuszczaj±cych, gdzie¶ po drodze jednak obcina w³osy.

Osobi¶cie nie mam nic do krótkich w³osów chocia¿ nigdy na tak± fryzurkê bym siê nie odwa¿y³a.
Przecie¿ nie ka¿dy musi mieæ d³ugie, a niektórym wrêcz jest ¶licznie w krótkich.

Z tym, ¿e rozmawiamy w w±tku, w którym zapuszczamy w³osy i wspieramy siê w tym zapuszczaniu, prawda?

Edytowane przez mourie
Czas edycji: 2008-10-30 o 12:07
mourie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 12:41   #54
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Co¶ siê tak upar³a na wycinanie twarzy, ABW Ciê ¶ciga ?

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Za du¿o na tych zdjêciach nie widaæ
Nooo, twarzy na przyk³ad

Cytat:
4. Mój marny warkoczyk w kwietniu 2007
Park Szczytnicki nie wp³yn±³ na porost ?

Cytat:
5. I moje w³osy w sierpniu tego roku.
Zdrowe, ³adne, super kolor.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 12:51   #55
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ siê tak upar³a na wycinanie twarzy, ABW Ciê ¶ciga ?
Nie lubiê siê chwaliæ m± powalaj±c± urod±

Cytat:
Park Szczytnicki nie wp³yn±³ na porost ?
Jako¶ nie - mo¿e za rzadko tam bywam

Cytat:
Zdrowe, ³adne, super kolor.
Dziêkujê
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 12:59   #56
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez pani-jesieñ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie lubiê siê chwaliæ m± powalaj±c± urod±
Oj ju¿ nie kokietuj, nie kokietuj
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:02   #57
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Poka¿ wiadomo¶æ
Oj ju¿ nie kokietuj, nie kokietuj
Nie kokietujê, jeszcze kto¶ zawa³u dostanie i co wtedy?
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:02   #58
301185
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 509
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

pani-jesieñ piêkne, zdrowe, zadbane w³osy, przede mn± d³uga droga ¿eby pochwaliæ siê takimi d³ugimi, ³adnymi w³osami
301185 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:27   #59
pani-jesieñ
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesieñ
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 429
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Cytat:
Napisane przez 301185 Poka¿ wiadomo¶æ
pani-jesieñ piêkne, zdrowe, zadbane w³osy, przede mn± d³uga droga ¿eby pochwaliæ siê takimi d³ugimi, ³adnymi w³osami
Dziêkujê Ale ja nie jestem z nich do koñca zadowolona, zawsze do czego¶ siê przyczepiê

Szugarbejb, wkleisz zdjêcie swoich w³osów, ale rozpuszczonych? Proszê, proszê, proszê Wydaje mi siê, ¿e mamy podobny rodzaj kude³ków - cienkie, delikatne, ³amliwe... BTW - widaæ u Ciebie takie po³amane w³oski? Bo u mnie widaæ, na ca³ej d³ugo¶ci, od góry, do do³u
I czym rozczesujesz w³osy? Jak± szczotk±/grzebieniem? Bo ja drewnian± szczotk±, zawsze na sucho, ale tak sobie my¶lê, ¿e mo¿e rozczesywanie na mokro, grzebieniem o szerokich zêbach to lepsze rozwi±zanie?
__________________
Jeste¶!
pani-jesieñ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2008-10-30, 13:37   #60
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. G³........
Wiadomo¶ci: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Dziennik zapuszczania w³osów - czyli przed i po

Dziewcyzny, jestem z wami, Z tym ze moje wlosy sa bardzo cienkie i rzadkie. Na razie mam dlugosc do brody, ale moj T¯ ktory jest notabene fryzjerem, naciska na mnie zebym zapuszczala. Pozostaje mi byc wytrwala w dbaniu o wlosy. Bedzie ciezko... Postaram sie wkrotce zamiescic moja zdjecie moich aktualnych wlosow.
hawrodytka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.