Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 13:43   #31
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj się zapisałam na przedłużanie włosów metodą micro rings. Spontanicznie, bo było tanio i Pani zapewniała że ma kręcone włosy dla mnie i całość wyniesie jakieś 350 zł.
Weszłam sobie jednak na forum, na wszelki wypadek, żeby poczytać o tym co mnie czeka.
Przeczytałam pierwszy post z części 3 tego wątku i odwołałam wizytę i całe to przedłużanie. Nie mam zamiaru mieć ani łysiny, ani poprzecinanych włosów, ani cackać się z nimi codziennie rano, gdyż na swoje własne nie mam czasu.
Myślałam że ponoszę doczepiane około roku, może dwóch, odczekam aż odrosną mi własne i wtedy zdejmę pasma, ewentualnie będę tylko zagęszczać.
Ale skoro mam doprowadzić do ruiny swoje włosy, to nigdy nie doczekam się tego że urosną. To jakieś zamknięte koło. Szczerze mówiąc dziwię się że ktokolwiek się na to decyduje, ja wymiękam...
no wiesz,za 350 zł nie spodziewałąbym się cudow techniki.choć może łączenia byłyby dobrze zalożone to o jakość włosw bym się martwiła.
poza tym noszenie przedłużanych włosw nie jest proste,nawet łysina wymaga odpowiedniej pielegnacji
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:11   #32
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

:p

Edytowane przez B-52
Czas edycji: 2010-09-08 o 13:24
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:18   #33
wisienka180
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
GG do wisienka180
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Jeśli chodzi o warkoczyki to miałam kilka razy i UWIERZ, to dopiero niszczy włosy. Bardzo obciąża, dużo włosów wypada. Mam bardzo gęste włosy a po ściągnięciu warkoczyków miałam ich o połowe mniej.
Dla mnie przedłużanie to świetny pomysł na zapuszczenie włosów. No ale każdy ma swoje zdanie poparte jakimiś tam doświadczeniami...
wisienka180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 14:41   #34
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No nie wiem, ja wymiękłam po przeczytaniu tych wszystkich dziewczyn które wyłysiały od przedłużania. Niektóre nawet w perukach zaczęły chodzić. Mnie to wystarczy. Dla mnie to już za wiele.
Walczę o zdrowie swoich włosów, myję odżywkami, nakładam maski za ciężką kasę, robię olejowanie. Szkoda mi to zniweczyć tylko dlatego że nie chce mi się czekać aż urosną. Trzeba było nie ścinać, a teraz mam co chciałam bob z kręconych włosów to nie był dobry pomysł, a teraz będą odrastać ze 3 lata.
I uprasza się o niedenerwowanie się na B-52
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 15:20   #35
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja wymiękłam po przeczytaniu tych wszystkich dziewczyn które wyłysiały od przedłużania. Niektóre nawet w perukach zaczęły chodzić. Mnie to wystarczy. Dla mnie to już za wiele.
Walczę o zdrowie swoich włosów, myję odżywkami, nakładam maski za ciężką kasę, robię olejowanie. Szkoda mi to zniweczyć tylko dlatego że nie chce mi się czekać aż urosną. Trzeba było nie ścinać, a teraz mam co chciałam bob z kręconych włosów to nie był dobry pomysł, a teraz będą odrastać ze 3 lata.
I uprasza się o niedenerwowanie się na B-52
no to chyba musisz poczekac trochę dłużej niż 3 lata,bo kręcone włosy choć rosną to długość skreca się i dalej wygladają na krotkie.

jak mowi zasada ,wszędzie dobrze,gdzie nas nie ma i na 10 zadowolonych z przedłużania zawsze się znajdzie 1 niezadowolona.jeśli ktoś chce widziec tą jedną to widzi,jesli chce widziec 9 szczęśliwych to je widzi .
z tymi kręconymi to masz rację,takie włosy raczej nie nadają się do przedłuyżania,no chyba,że wiecznie będziesz je prostować.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 18:28   #36
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

powiem szczerze ,ze ja nosze juz ponad 4 lata przedluzane, najdluzsza przerwe mialam jakies 2 miesiace, przez pierwsze 2-3 tygodnie po sciagnieciu nie czuje sie najlepiej bo maam swoje krotkie i wydaja mi sie rzadkie ale jak farbuje to nadal zuzywam 2 farby wiec strat chyba strasznych nie ma, dzieki przedluzaniu nie podcinam juz wlosow co miesiac tylko raz na 3 miesiace, 2 lata temu scielam wlosy na "victorie beckham" bo stwierdzilam, ze i tak przedluzam to co za roznica, teraz tego zaluje ale przez 2 lata dzieki przedluzaniu odrosly mi juz do lopatek i powiem szczerze , ze nie pamietam kiedy mialam swoje tak dlugie, teraz tez mialam miesieczna przerwe i nie lysieje, nie mam plackow i nie potrzebuje peruki, takze jak topowiem" punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia" nosze wlosy najdrozsze slowianskie i dzieki temu nie maam z nimi problemu, wole zainwestowac wiecej we wlosy i nie miec potem problemow z pielegnacja i ukladaniem, jak nie amma czasu rano to zrobie kitke na szybko czy koczka i wyglada bosko (a z moich taka krotka kitka to nie to i bez prostowania nie wyjde) wiec tez zaoszczedzam czas, osobiscie mialam rowniez warkoczyki i uwierz, z e to dopiero jest obciazenie, jak mylam glowe i nasiakly mi te szuczne wlosy to wazylo to chyba z kilo! masakra
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:27   #37
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja tez juz przedluzam od kilku lat i jedynie kiedy co zalatwilam wlosy , to wtedy jak nie dbalam o zgrzewy. W efekcie zrobily mi sie dredy a zeby je rozczesac musialam stracic wiele wlasnych. Moja glupota.


Obecnie szykuje sie na zakup GRZYWKI na tasmie.
http://www.verlockeshop.de/product_i...sic-Color.html

Pierwszy raz takie cos widze , no nic sprobuje z ciekawosci.

Edytowane przez Xenia
Czas edycji: 2009-12-09 o 23:29
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 13:11   #38
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hmm pierwszy raz jestem na forum z wiadomego powodu. Mialam juz pare razy przedluzane wlosy na mikroringi. Fajna sprawa ale trzeba duzo dbac i jakie one by nie byly najdluzej nosilam 3 miesiace. Moze dlatego ze zawsze mi sie wydawalo ze je widac. Mialam wlosy siegajace za ucho. Po wizycie u fryzjera sie poplakalam. Nie chcialam takich krotkich. A mialam do karku. Moje wloski sa liche cienkie i sie nie nadaja do niczego. waza tyle co 1 piorko. seryjnie. Teraz mam juz do karku. z brazowych przeszlam na blond pasemka i jestem wrescie zadowolona. Ale mysle ze bede szczesliwsza jak od czasu do czasu przypne sobie takie extra dlugie zdrowe wlosy. Tylko ze mam pasemka i ciekawe jakie clip iny mam kupic? od ktorego sprzedawcy na allegro . Siedze w grecji. Ale w polsco wiadomo tansze takie sprawy. co myslicie o tym panu ? http://www.allegro.pl/item842838531_...losy_47cm.html
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:28   #39
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Xenia-Ja rowniez poluje na to juz od jakiegoś czasu,bardzo trudno to znaleść w polsce to jeszcze nie jest popularne ale bardzo fajna sprawa
Fajne kolorki,ale 20 Euro to niestety duzo Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 18:37   #40
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Xenia Pokaż wiadomość
Ja tez juz przedluzam od kilku lat i jedynie kiedy co zalatwilam wlosy , to wtedy jak nie dbalam o zgrzewy. W efekcie zrobily mi sie dredy a zeby je rozczesac musialam stracic wiele wlasnych. Moja glupota.


Obecnie szykuje sie na zakup GRZYWKI na tasmie.
http://www.verlockeshop.de/product_i...sic-Color.html

Pierwszy raz takie cos widze , no nic sprobuje z ciekawosci.
widziałam to u mojej klientki.fajne,choć trzeba ją wpiąć aż od czubka głowy
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 20:04   #41
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

o nowy watek milo
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 20:29   #42
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzis przyszły moje pasemka clip in szczerze powiedziawszy dosc fajna sprawa na poczatek zabawy w przedlużanie wlosów (ale moje kumpele mialy dzis miny) jednak mialam nadzieje ze spinki bedą mniej widoczne mam na tyle cienkie wlosy ze moglam sie tego spodziewac, chyba ze zle je zakladam..ale do wprawy mam nadzieje ze dojde szybko za cene 150zl spodziewalam sie wlosow gorszej jakosci wiec jestem mile zaskoczona sa ladne mieciutkie i lsniace ponosze jakis czas i moze juz niedlugo zainwestuje w cos pozadnego
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 21:03   #43
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny przyszły moje klipy z Anglii Piękna sprawa... boskie są Wybrałam kolor 6# i wyszło że są dużo za jasne ale identyczne jak kolor moich pasemek, które mam od spodu głowy Wiec szybko pojechałam do supermarketu po Castinga - ciemny blond (chciałam efekt ciemnego brązu, a wiem że ta farba wychodzi duuużo ciemniejsza jak na opakowaniu) i wiecie co? Trafiłam w 10tke! zrobiłam tak że zostawiłam jaśniejsze pasemka, a resztę pomalowałam na ciemno PIĘKNIE wyszło Clipy są cudne, miękkie, gładkie Wyglądają pięknie. Jak tylko będę miała to wstawię fotki

http://allegro.pl/item831081796_sale...m_45_50cm.html
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 09:02   #44
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

cześć dziewczyny
szukam clipów kręconych - mogą być syntetyczne. chciałabym założyć je na sylwestra...szkoda mi tak kręcić moje naturalne, poza tym boję się, że nie utrzymają skrętu całą noc
proooooooooosze o pomoc
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 16:02   #45
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Pamiętacie może czy ktoś oprócz Odety miał włosy z dobrewlosy.pl
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 00:13   #46
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dobrewlosy i wlosyonline to ta sama firma , zerknij na nr konta, zreszta jak zadzwonisz na 1 i2 nr ta sama pani odbierze, ostatnio moja znajoma to odkryla a robila u nich kurs i oczywiscie dali jeje namiary na zamowienia na ta drozsza strone
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 09:11   #47
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny!! powiedzcie mi jak wyczyścić zgrzewarkę? mam cała oblepiona w keratynie i nie wiem jak to usunac
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 11:36   #48
BiznessWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez B-52 Pokaż wiadomość
Właśnie wczoraj się zapisałam na przedłużanie włosów metodą micro rings. Spontanicznie, bo było tanio i Pani zapewniała że ma kręcone włosy dla mnie i całość wyniesie jakieś 350 zł.
Weszłam sobie jednak na forum, na wszelki wypadek, żeby poczytać o tym co mnie czeka.
Przeczytałam pierwszy post z części 3 tego wątku i odwołałam wizytę i całe to przedłużanie. Nie mam zamiaru mieć ani łysiny, ani poprzecinanych włosów, ani cackać się z nimi codziennie rano, gdyż na swoje własne nie mam czasu.
Myślałam że ponoszę doczepiane około roku, może dwóch, odczekam aż odrosną mi własne i wtedy zdejmę pasma, ewentualnie będę tylko zagęszczać.
Ale skoro mam doprowadzić do ruiny swoje włosy, to nigdy nie doczekam się tego że urosną. To jakieś zamknięte koło. Szczerze mówiąc dziwię się że ktokolwiek się na to decyduje, ja wymiękam...

Mam wrazenie ze wszystko wyolbrzymiasz...
Ja przedluzam metoda na microringi i nie mam lysych plackow...
O rzesach tez wpominalas ze powypadaja itp u siebie nie dostrzegam tego..
BiznessWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 13:00   #49
NatalieStar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 51
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam bardzo rzadkie włosy...Kruszą się od rozjaśnienia na dodatek mam wygolone po bokach(spaliły się po rozjaśnianiu) . I te najważniejsze-które idą na twarz(bo mam trochę szerokie policzki i chcę to zakryć) są za krótkie.

Jeszcze gdy miałam normalne,ładne włosy przedłużałam je.Clip in.Naturalnymi.I już wtedy miałam z tym problemy!
Ludzie,z tym nie da się normalnie żyć!Serio przez tyle lat nauczyłam się je perfekcyjnie wpinać.
Wtedy jeszcze jakoś było,chodź i tak słyszałam co parę godzin od koleżanek "Natalia,widać Ci taśmę".
Nie do wytrzymania!
A teraz?!Teraz to już T R A G E D I A. gdy idę myślę tylko o tym,czy mi taśmy nie widać,już nie mówię o tym jak ktoś idzie za mną lub siedzę w autobusie

Mam włosy za ramiona.Przecież po to są sztuczne włosy,by mogły ich używać ludzie o rzadkich,krótkich włosach a nie ci o mega gęstych-bo to chyba tylko dla nich się nadaje !

Naprawdę dobrze je wpinam,spędzam nad tą czynnością nawet bite pół godziny!Równa linia włosów,tapira,na to clips,potem znów tapira włosów,jakaś scene fryzura albo glam...

Pomóżcie mi bo ja mam dość.Koniecznie chcę mieć przedłużane i przegęszczane włosy na wiele bitych lat.Te co teraz mam zniszczyły się i mam z 25 gram,ale ja chcę kupić około 300 gram na głowę!I gdzie ja to wszystko powpinam w te rzadkie kudły?!

Może powinnam mieć inną metodę?Jest taka,przez którą nie muszę się martwić że ktoś "to zobaczy"?

BŁAGAM O POMOC jestem zdesperowana i koniecznie przed Sylwestrem chcę zamówić pierwsze 100 gram włosów.

Od razu mówię,że ja nie będę szła do fryzjera płacić jakie 300 zł na jakieś keratyny,bo po 1 te metody są krótkotrwałe a ja chcę długo trwałe i drogie,a jestem nastolatką.
Jeszcze Micro Ringi można samemu zrobić w domu,ale słyszałam że to ścina i wyrywa nasze włosy...



Z GÓRY DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM!
__________________
80'S GLAM METAL AND BOYS FOREVER IN MY HEART
NatalieStar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 14:39   #50
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

witam, mam duży problem. miałam bardzo mądrą fryzjerkę (nie powinnam wogóle nazywać jej fryzjerką) która rozjaśniała mi włosy za każdym razem na całej długosci a nie tylko odrosty. Przez takie zabiegi włosy zaczęly im sie kruszyć gdzieniegdzie mam je króciutkie do ucha reszta przed ramiona. moja kitka przypomina mysi ogonek. nie mogę już na siebie patrzeć. Myślałam o przedłużeniu włosów. Chciałabym to zrobić do czasu aż moje odrosną za ramiona by można było je rozpuścić i zarzucić na plecy ale boje sie zaryzykować że wyłysieję albo że moje naturalne pod ciężarem mi odpadną? jaka metoda jest najmniej inwazyjna? słyszałam o keratynie? Przedłużanie włosów jest dla włosów rzadkich wiec nie powinno nieszczyć włosów bo założenie jest inne ale po niektórych postach strasznie sie boje co doradzacie?
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 16:09   #51
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! powiedzcie mi jak wyczyścić zgrzewarkę? mam cała oblepiona w keratynie i nie wiem jak to usunac
to zależy.
albo poczekaj ,aż wystygnie i samo odpadnie,lub za pomocą zmywacza do paznokci,lub nafty kosmetyczne.
jesli jest teflonowa to powinno odpaść sam,jak wystygnie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 21:57   #52
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hejka!
Przeczytalam calutkie 4 watki o doczepianych wloskach, zajelo mi to prawie cala niedziele spodziewam sie conajmniej jakiejs piesni pochwalnej bo to nie lada wyczyn swoja droga moglby jakis administrator wymyslic sposob zeby za pomoca klikniecia wydrukowac np wszystkie 167 stron z calego watku, czytanie z kartki w drodze do pracy bylo by jakies latwiejsze
ale teraz przechodze do sedna. zamierzam kupic wloski clipy, w celu zageszczenia swoich siegajacych za lopatek, ewentualnie przedluzenia z jakies max 10cm, gdyby mi sie zachcialo podwinac koncowki (co bym nie musiala swoich). Po przeczytaniu watku wiem ze chce naturalne tylko jak je znalezdz jak piszecie ze te z all. z napisem naturalne nie sa naturalne moje pytania brzmia:
1. Gdzie kupujecie swoje naturalne??
2. Ile mnie wiecej kosztuja takie naturalne?? w watku jest napsane zebym za 200zl nie spodziewala naturalnych
z tym ze dla mnie cena nie gra roli, chce poprostu miec pewnosc ze sa naturalne..
buziaki kochane!!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

http://www.allegro.pl/item851926149_...0cm_tasmy.html



co myslicie o tych?? ma ktos jakies doswiadczenia...???????? niby 100% naturalne..

Edytowane przez lolili
Czas edycji: 2009-12-13 o 21:43 Powód: all.. na all. bo nie wiem czy to dopuszczana forma :)
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-13, 22:25   #53
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nono wytrwała osoba z Ciebie

W nagrodę Polecam CI te clipy - sama je mam i sama tez je farbowałam, teraz właśnie nałożyłam na nie maskę na cala noc a jutro będę je kręcić BOSKIE
http://allegro.pl/item831081796_sale...m_45_50cm.html
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 09:03   #54
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lolili Pokaż wiadomość
hejka!
Przeczytalam calutkie 4 watki o doczepianych wloskach, zajelo mi to prawie cala niedziele spodziewam sie conajmniej jakiejs piesni pochwalnej bo to nie lada wyczyn swoja droga moglby jakis administrator wymyslic sposob zeby za pomoca klikniecia wydrukowac np wszystkie 167 stron z calego watku, czytanie z kartki w drodze do pracy bylo by jakies latwiejsze
ale teraz przechodze do sedna. zamierzam kupic wloski clipy, w celu zageszczenia swoich siegajacych za lopatek, ewentualnie przedluzenia z jakies max 10cm, gdyby mi sie zachcialo podwinac koncowki (co bym nie musiala swoich). Po przeczytaniu watku wiem ze chce naturalne tylko jak je znalezdz jak piszecie ze te z all. z napisem naturalne nie sa naturalne moje pytania brzmia:
1. Gdzie kupujecie swoje naturalne??
2. Ile mnie wiecej kosztuja takie naturalne?? w watku jest napsane zebym za 200zl nie spodziewala naturalnych
z tym ze dla mnie cena nie gra roli, chce poprostu miec pewnosc ze sa naturalne..
buziaki kochane!!

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

http://www.allegro.pl/item851926149_...0cm_tasmy.html



co myslicie o tych?? ma ktos jakies doswiadczenia...???????? niby 100% naturalne..
jest bardzo prosta sprawa,aby sprawdzić ,czy CLIPY sa naturalne.
każdy sprzedawca naturalnych włosow jest zobowiązany do posiadania ATESTU.włos naturalny musi przejść szereg obrobek antygrzybicznych i innych.nie moga to być włosy z nikąd,więc poproś o atest.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:47   #55
3patrycja9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Kobietki doszły mi dzisiaj te włoski Kegla!! jejku jak je zobaczyłam momentalnie humor mi się poprawił lśniące grube baajka jednym słowem, mam nadzieje,że będą się tak ładnie prezentować również za miesiąc
Założę je jakoś na dniach to dodam fotke
__________________
Kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz jednego. . że jej nie kochasz
3patrycja9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 13:51   #56
BiznessWoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
witam, mam duży problem. miałam bardzo mądrą fryzjerkę (nie powinnam wogóle nazywać jej fryzjerką) która rozjaśniała mi włosy za każdym razem na całej długosci a nie tylko odrosty. Przez takie zabiegi włosy zaczęly im sie kruszyć gdzieniegdzie mam je króciutkie do ucha reszta przed ramiona. moja kitka przypomina mysi ogonek. nie mogę już na siebie patrzeć. Myślałam o przedłużeniu włosów. Chciałabym to zrobić do czasu aż moje odrosną za ramiona by można było je rozpuścić i zarzucić na plecy ale boje sie zaryzykować że wyłysieję albo że moje naturalne pod ciężarem mi odpadną? jaka metoda jest najmniej inwazyjna? słyszałam o keratynie? Przedłużanie włosów jest dla włosów rzadkich wiec nie powinno nieszczyć włosów bo założenie jest inne ale po niektórych postach strasznie sie boje co doradzacie?

jakies 6 lat temu mailam podobno sytuacje..
radze zabrac sie za ostra regeneracje, odczekac z 4-5 miesiecy pofarbowac na ciemniejszy kolor i wtedy myslec o przedluzaniu..
a co do keratyny, nie polecam... sciagniecie tego moze sie dla twoich rozjasnianych wlosow zle skonczyc
BiznessWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:28   #57
lolili
Raczkowanie
 
Avatar lolili
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

dlaczego nie ma firmy ktora pokaze atest do swoich "naturalnych" wlosow???? ja juz jestem totalnie skolowana...chce je bardzo i nie moge miec
lolili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:42   #58
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez lolili Pokaż wiadomość
dlaczego nie ma firmy ktora pokaze atest do swoich "naturalnych" wlosow???? ja juz jestem totalnie skolowana...chce je bardzo i nie moge miec
Kegel ma napewno-sprawdzałam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:43   #59
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Tez jestem na etapie wysylania meili z zapytaniem o atest i narazie cisza. Wyslalam email do cliphair and cosmoshop. Bo tam zainteresowale mnie wloski naturalne blondy dlugosc 38-40 cm.
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:55   #60
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to zależy.
albo poczekaj ,aż wystygnie i samo odpadnie,lub za pomocą zmywacza do paznokci,lub nafty kosmetyczne.
jesli jest teflonowa to powinno odpaść sam,jak wystygnie.
czyli nie jest teflonowa tak więc uzyje zmywacza, dziekuje
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.