Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 23:43   #91
ooczarnulkaoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 25
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Oj.. NeverGoodEnough18 śliczne masz te włoski, ten odcień bardzo Ci pasuje. Ja myślałam żeby zamówić na allegro od annahair, bo moja koleżanka niedawno sobie przedłużyła tymi włoskami i są prześliczne. Ja myślałam o odcieniu 24. Tylko właśnie na tych aukcjach kolory bardzo się różnią i się pogubiłam już całkiem.
ooczarnulkaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 00:19   #92
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ooczarnulkaoo Pokaż wiadomość
Oj.. NeverGoodEnough18 śliczne masz te włoski, ten odcień bardzo Ci pasuje. Ja myślałam żeby zamówić na allegro od annahair, bo moja koleżanka niedawno sobie przedłużyła tymi włoskami i są prześliczne. Ja myślałam o odcieniu 24. Tylko właśnie na tych aukcjach kolory bardzo się różnią i się pogubiłam już całkiem.
dziekuje bardzo
o wlasnie i tu jest przyklad bo ten kolor jest naprawde ciemny. Ja widzialam na wzorniku kolor 24 i 613 i dla mnie one sie niczym nie rozniły. A ten kolorek jest ladny wydaje mi sie ze na zywo bedzie troszke jasniejszy
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:19   #93
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tylko jest kolejna wada.
włosy na całej głowie są rożnej gestości i inaczej się farbują.
dolne wlosy nie sa narażone na światło,słońce i jest ich zawsze mniej,więc farbują się na ciemniejszy kolor,gorna warstwa jest jaśniejsza.
jak odciąć kawałek włosow z gornej warstwy,aby nie było widać wyciętego kawałka?
lepsza strategia to kupić dwa pasemka w rożnych odcieniach.
ale to wystarczy ze 2cm wlosow i to z 6 wloskow, wiec tego raczej nie bedzie widac
skleic kawalkiem tasmy klejacej z jednej strony i bedzie good ;p
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 18:30   #94
FunnyDance
Przyczajenie
 
Avatar FunnyDance
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam.
Mam pytanie czy te włoski clip-in są warte polecenia?http://www.allegro.pl/item839837625_..._do_55_cm.html
Badź z jakiegoś innego źródła w podobnej cenie (do 200 zł) przymierzam się do przedłużania włosów metodą clip-in po raz pierwszy i nie chciałabym wydać pieniędzy na coś co by mi się nie spodobało, czy jakkolwiek to ująć . Chciałabym włoski niedrogie, ale też w miarę dobrej jakości, jak na cenę oczywiście.
Chyba trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że sens jest zrozumiały. Myślę, że znajdą się tutaj osoby dużo bardziej zagłębione w temacie niż ja. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Edytowane przez FunnyDance
Czas edycji: 2009-12-16 o 18:34
FunnyDance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 19:04   #95
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
ale to wystarczy ze 2cm wlosow i to z 6 wloskow, wiec tego raczej nie bedzie widac
skleic kawalkiem tasmy klejacej z jednej strony i bedzie good ;p
hmm,6 włoskow powiadasz?
osobiście nie wzięłabym za to odpowiedzialności.z krotkiej kępki ciężko jest coś odczytać.
dla włascicielki włosow jest to oczywiste jaki ma odcień,gorzej jest dla nie widzącego klientki
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 12:42   #96
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez FunnyDance Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie czy te włoski clip-in są warte polecenia?http://www.allegro.pl/item839837625_..._do_55_cm.html
Badź z jakiegoś innego źródła w podobnej cenie (do 200 zł) przymierzam się do przedłużania włosów metodą clip-in po raz pierwszy i nie chciałabym wydać pieniędzy na coś co by mi się nie spodobało, czy jakkolwiek to ująć . Chciałabym włoski niedrogie, ale też w miarę dobrej jakości, jak na cenę oczywiście.
Chyba trochę namieszałam, ale mam nadzieję, że sens jest zrozumiały. Myślę, że znajdą się tutaj osoby dużo bardziej zagłębione w temacie niż ja. Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam.
ja kupiłam wloski tej firmy i mi odpowaiadają sa miekkie w dotyku i maja dosc naturalny wyglad. te kupione wygladają o niebo lepiej niż moje naturalne spalone sterczące na kazdą strone siano
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 22:05   #97
PannaMigotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 143
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam pytanie do TmargoT Jak wygląda sprawa z przedłużaniem włosów zarobkowo, czy to sie opłaca(o ile mogę się zapytać)?
Zastanawiam się nad zapisaniem się na jakiś kurs przedłużania włosów ,oczywiscie zdaje sobie sprawę że nie wystarczy jednodniowy czy inne weekwndowy kurs.Myślę nad czymś bardziej 'konkretnym' żeby nauczyć się dobrze przedłużać różnymi technikami, ale nie mam pojęcia ile taki kurs powinien trwać i gdzie mniejwiecej szukać.Ofert jest bardzo dużo ,ale nie wiem które są warte uwagi, chciałąbym nauczyć się dobrze to robić i mogę w to włożyć więcej pieniędzy.No i właśnie pytanie-ile trzeba włożyć w takie szkolenie? Ile na początku można brać od klientek?Myślę że chyba te pierwsze osoby obsługuje się tylko po kosztach użytych włosów ,prawda?Przepraszam że mój post jest taki opieszały ale nie wiem jak się za to zabrać
PannaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 22:10   #98
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny pękają Wam spinki w klipach??
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 23:17   #99
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
Dziewczyny pękają Wam spinki w klipach??
mnie raz pękła chyba za mocno ją przycisnęłam gdy zapinałam, na allegro jest pełno spinek, więc ja sobie zamówiłam i doszyłam
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-17, 23:31   #100
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

no ja tez juz to zrobilam hehe szycie to zabawa z włosami )) Zamowilam więcej na podobną sytuację, ciekawa tylko byłam czy jeszcze komos tak sie trafilo
Pozdrawiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 09:37   #101
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ktos ma te wlosy? http://allegro.pl/item849746609_xmas...tasm_50cm.html
jak się noszą? chcą sobie na swieta kupic


a moje proste syntetyki brąz to muszę komus oddac, nie noszone, nie pasują mi
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 10:53   #102
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez PannaMigotka Pokaż wiadomość
Mam pytanie do TmargoT Jak wygląda sprawa z przedłużaniem włosów zarobkowo, czy to sie opłaca(o ile mogę się zapytać)?
Zastanawiam się nad zapisaniem się na jakiś kurs przedłużania włosów ,oczywiscie zdaje sobie sprawę że nie wystarczy jednodniowy czy inne weekwndowy kurs.Myślę nad czymś bardziej 'konkretnym' żeby nauczyć się dobrze przedłużać różnymi technikami, ale nie mam pojęcia ile taki kurs powinien trwać i gdzie mniejwiecej szukać.Ofert jest bardzo dużo ,ale nie wiem które są warte uwagi, chciałąbym nauczyć się dobrze to robić i mogę w to włożyć więcej pieniędzy.No i właśnie pytanie-ile trzeba włożyć w takie szkolenie? Ile na początku można brać od klientek?Myślę że chyba te pierwsze osoby obsługuje się tylko po kosztach użytych włosów ,prawda?Przepraszam że mój post jest taki opieszały ale nie wiem jak się za to zabrać
odpisałam na PW

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
ktos ma te wlosy? http://allegro.pl/item849746609_xmas...tasm_50cm.html
jak się noszą? chcą sobie na swieta kupic


a moje proste syntetyki brąz to muszę komus oddac, nie noszone, nie pasują mi
w poprzednim wątku ten link pojawiał się już,ale nie pamiętam czy to tylko była propozycja zakupu,czy zakup.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:11   #103
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny mam pytanie:P

Czy maska z loreala absolut repair nadaje sie do wlosow przedluzanych? Czytalam na innych forach i bardzo ja chwala ale ma alkohol w skladzie zreszta szukalam roznych odzywek i kazda ma jakas tam zawartosc alkoholu a niestety alkohol mocniej wysusza wlosy Poradzcie jakies dobre maski do wlosow przedluzonych najlepiej wlasnie bez alkoholu jesli takie istnieja

Edytowane przez NeverGoodEnough18
Czas edycji: 2009-12-18 o 13:13
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:15   #104
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Przedluzylam wlosy tydzien temu - mam przyszyte tasmy, wlosy sa ludzkie ale strasznie mi sie placza kolo karku a koncowy sa przesuszone...

Problemik mam bo glowe myje codziennie wiec gimnastyka by myc swoje a nie przedluzone...

Fajnie to wyglada itp ale te poplatane wlosy doprowadzaja mnie do obsesji. Tylko siedze i rozplatuje...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 13:30   #105
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie:P

Czy maska z loreala absolut repair nadaje sie do wlosow przedluzanych? Czytalam na innych forach i bardzo ja chwala ale ma alkohol w skladzie zreszta szukalam roznych odzywek i kazda ma jakas tam zawartosc alkoholu a niestety alkohol mocniej wysusza wlosy Poradzcie jakies dobre maski do wlosow przedluzonych najlepiej wlasnie bez alkoholu jesli takie istnieja

Ale Wy macie z tym alkoholem w kosmetykach

"Czysty alkohol zastosowany w odpowiednio niskim stężeniu, w obecności składników nawilżająco-natłuszczających niwelujących jego wysuszające działanie, jest często niewyczuwalny i tolerowany przez wiele osób. Natomiast jego obecność ma wiele dobrych stron.
Alkohol w formule kosmetyku:
- działa antybakteryjnie i pozwala na użycie mniejszej ilości syntetycznych konserwantów,
- jest środkiem ułatwiającym rozpuszczenie i wprowadzenie do kosmetyku cennych składników aktywnych,
- zwiększa penetrację w głąb skóry i efektywność kosmetyku,
- zmniejsza lepkość i przyspiesza wchłanianie kosmetyku. "


także alkohol zawarty w szamponie jest tak małym %, że nie działa szczególnie wysuszająco na włosy, TYM BARDZIEJ, że niwelują to inne składniki zawarte w szamponach, odżywkach, kosmetykach ( które w wielu przypadkach dzięki temu właśnie alkoholowi mają rację bytu i dzięki niemu te składniki w ogóle mogą się znaleźć w recepturze ). Jest to składnik wspomagający, przez którego można wyeliminować wiele jeszcze bardziej szkodliwych konserwantów także lepiej używać szamponów z alkoholem, którego naprawdę ilości są znikome i tak naprawdę nie wysusza włosów tylko "pomaga" innym składnikom ( uczyłam się o tym na technologii kosmetycznej i chemii kosmetycznej na studiach ) niż ze składnikami które terroryzują strukturę włosa Pozdrawiam !!



_________________________ ____________________
p.s. NIE BÓJCIE SIĘ ALKOHOLU

Edytowane przez neverstop
Czas edycji: 2009-12-18 o 13:35
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:35   #106
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

neverstop dzieki Ci wielkie, uspokoilas mnie troszke hehehe

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Przedluzylam wlosy tydzien temu - mam przyszyte tasmy, wlosy sa ludzkie ale strasznie mi sie placza kolo karku a koncowy sa przesuszone...

Problemik mam bo glowe myje codziennie wiec gimnastyka by myc swoje a nie przedluzone...

Fajnie to wyglada itp ale te poplatane wlosy doprowadzaja mnie do obsesji. Tylko siedze i rozplatuje...
a ile za te włosy zaplacilas? I co to są za włosy?
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 00:04   #107
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
a ile za te włosy zaplacilas? I co to są za włosy?
Za calosc 130 funtow. Widzisz, ja bylam tak zdesperowana po chu...steczkowym cieciu, ze nie mialam czasu i czytalam na necie zbyt wiele. Nie wiedzialam, ze mam pytac o certyfikat. Poszlam do salonu gdzie wiedzialam, ze to robia.

Jesli bede przedluzac nastepnym razem to juz bede bardziej obeznana. Co za wlosy... nie wiem. Naturalne wlosie ale nie wydaje mi sie, ze europejskie.

Nie mam z tymi wlosami jakis wiekszych problemow oprocz tego platania przy karku. No i fakt, ze mi schna godzinami...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:38   #108
FunnyDance
Przyczajenie
 
Avatar FunnyDance
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

prezesowaaa - dziekuję Ci bardzo za odpowiedz

ale mam jeszcze jedno pytanie.
Czy te włoski, czy są warte tej ceny?
http://www.chichairextensions.com/?czarne,28 (chodzi mi tutaj o marke),
bo zauważyłam że są 2 razy cięższe od tych które podałam ostatnio (tamte mają jakieś 60-70g), a te 150g. Może warto dołożyć to 100 zł i mieć coś na dłużej.
FunnyDance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 18:24   #109
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Margo pisała tutaj, że naturalne włosiska powinny mieć atest, tak?
W związku z tym powysyłałam kilka maili do sprzedawców z allegro, pytając o ten atest. Dostałam pierwszą odpowiedź o treści: "Pierwszy raz spotykamy się z takim pytaniem i szczerze mówiąc nie spotkaliśmy się jeszcze z hair extensions, które by go posiadały (...)". I teraz Margo, pytanie do Ciebie: ja nie zrozumiałam czegoś w Twoich postach czy Pan/Pani wystawiający na aukcji te naturalne(?) włosy robi mnie w bambuko?
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-20, 20:49   #110
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
Margo pisała tutaj, że naturalne włosiska powinny mieć atest, tak?
W związku z tym powysyłałam kilka maili do sprzedawców z allegro, pytając o ten atest. Dostałam pierwszą odpowiedź o treści: "Pierwszy raz spotykamy się z takim pytaniem i szczerze mówiąc nie spotkaliśmy się jeszcze z hair extensions, które by go posiadały (...)". I teraz Margo, pytanie do Ciebie: ja nie zrozumiałam czegoś w Twoich postach czy Pan/Pani wystawiający na aukcji te naturalne(?) włosy robi mnie w bambuko?
więc powiem ci tak.
od 13 lat sprzedaje włosy syntetyczne i chciałam rozszerzyć swoją działaność o naturalsy.problem tkwi właśnie w papierach.takie rzeczy wymagają atestow,dlatego sprzedaż włosw jest droższa,niż podrobek.
nie chcę tu szerzyć propagandy,bo nie potrzebuje problemow.nie reklamuje swoich produktow i nie sprzedaję na wizażu,a moga o tym poświadczyć niektore dziewczyny z watku.
nie jestem tu,aby coś zachwalać,lub ganić,ja probuję tu pisać prawdę po koleżeńsku,ktorej nie usłyszycie od sprzedawcy.

jak pogrzebię w necie to znajdę te przepisy.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-12-20 o 20:50
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 21:06   #111
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Nie kłopocz się, Margo .
Wiemy, że jesteś tutaj tylko po to żeby nam pomóc, a Twoja pomoc jest naprawdę nieoceniona.
Dziękuję Ci za odpowiedź.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 08:38   #112
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Trudno jest kupic pierwszy raz wloski clip in. Sama stoje przed wyborem. Nie wiem jaki kolor blond? a nie wiem czy sie tez nie przefarbowac na mysi szatyn bo to pobodny kolor jak moj naturalny kolor. Mi zaden sprzedawca z all nie odpisal na meila z pytaniem czy maja atest. Wiec moga oszukiwac jak chca. Jak zamawialam wlosy do ringow to brazowe byly ok ale blondy byly okropne biale zylki itp. gorzej niz u lalki. Boje sie kupic wlosy na allegro. Ale nikt nie da mi pewnosci ze bede zadowolona. Kazda z Nas ma inne oczekiwania co do wlosow. Nie raz sie trafilo ze kupujac u tego samego sprzedawcy mozna trafic na dwa rozne rodzaje wlosow. Chcialabym kupic wlosy z mysla ze pol roku je ponosze. Ma ktoras z was wloski ktore nosi dlugi okres czasu?

Pozdrawiam Serdecznie
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:01   #113
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

No nic, dostałam kilka maili. Wszyscy są bardzo zdziwieni i w ogóle nie wiedzą, co mam na myśli . Tylko jedna osoba odpisała:
"Witam, wlosy offerowane przez nas sa wlosami 100% naturalnymi REMY, opis produktu na opakowaniu wyraznie o tym informuje, nasze wlosy sa dostepne do sprzedazy w wielu salonach fryzjerskich w polsce I europie a sprzedajemy je odponad 2 lat. Atestowanie produktu jest procesem bardzo dlugim i szczeze to nie uwazamy ze produkt tak jak hair extensions tego wymaga."
Szukam w takim razie dalej .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 11:43   #114
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Anethka Pokaż wiadomość
No nic, dostałam kilka maili. Wszyscy są bardzo zdziwieni i w ogóle nie wiedzą, co mam na myśli . Tylko jedna osoba odpisała:
"Witam, wlosy offerowane przez nas sa wlosami 100% naturalnymi REMY, opis produktu na opakowaniu wyraznie o tym informuje, nasze wlosy sa dostepne do sprzedazy w wielu salonach fryzjerskich w polsce I europie a sprzedajemy je odponad 2 lat. Atestowanie produktu jest procesem bardzo dlugim i szczeze to nie uwazamy ze produkt tak jak hair extensions tego wymaga."
Szukam w takim razie dalej .
a ja znalazłam kilka stron z takimi wpisami:
Włos firmy SOCAP posiada ATEST i CERTYFIKATdopuszczający do obrotu handlowego

GWARANCJA POCHODZENIA I AUTENTYCZNOŚCI WŁOSA!
Certyfikat Instytutu Ekspertyz Towaroznawczych w Polsce, ekspertyza jakościowa włosów.

stąd : http://www.wlosyslowianskie.pl/dynam...?lang=pl&kat=2

TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:16   #115
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a ja znalazłam kilka stron z takimi wpisami:
Włos firmy SOCAP posiada ATEST i CERTYFIKATdopuszczający do obrotu handlowego

GWARANCJA POCHODZENIA I AUTENTYCZNOŚCI WŁOSA!
Certyfikat Instytutu Ekspertyz Towaroznawczych w Polsce, ekspertyza jakościowa włosów.

stąd : http://www.wlosyslowianskie.pl/dynam...?lang=pl&kat=2

a ceny idą w parze z certyfikatem ...
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 12:57   #116
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Przynajmniej ma się pewność, że to co się kupiło to nie żaden szmelc
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 15:41   #117
kasia2610
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
przedłużanie włosów

Co sądzicie o firmie Hairdreams. Dzisiaj weszłam przez przypadek na
www.hairdreams.pl Chcę przedłużyć włosy laserem, czy coś o tym wiecie.
kasia2610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:09   #118
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez neverstop Pokaż wiadomość
a ceny idą w parze z certyfikatem ...
-widziałam,jednak za jakość trzeba zapłacić.idąc po markowy ciuch wiesz,że go długo ponosisz,tak samo jak z włosami.naturalny włos jest ciężki w zdobyciu,więc to idzie w parze z ceną końcową
albo jakość,albo niższa cena.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:26   #119
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

a czy ktoras z was nosi moze wloski rosyjskie z kegla? niby maja atesty i ktos w poprzedniej czesci wypowiadal sie o nich pozytywnie ale slyszalam te negatywna opinie a potrzebuje szybko wlosow a te w sumie mam w domu kilka pasemek (kupilam do wyprobownia) ale jakos zawsze o nich zapominam
ktos je moze nosi? albo nosil? i jaki maja okres zywotnosci?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:43   #120
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
a czy ktoras z was nosi moze wloski rosyjskie z kegla? niby maja atesty i ktos w poprzedniej czesci wypowiadal sie o nich pozytywnie ale slyszalam te negatywna opinie a potrzebuje szybko wlosow a te w sumie mam w domu kilka pasemek (kupilam do wyprobownia) ale jakos zawsze o nich zapominam
ktos je moze nosi? albo nosil? i jaki maja okres zywotnosci?
Kobieta z allegro, od której dostałam zwrotnego maila () powiedziała, że już drugi raz je kupiła, nosi je ponad pół roku i nadal są w świetnym stanie.

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Rozmawiałam właśnie z kuzynką i powiedziała mi, że zamawiała te włosy:
http://www.allegro.pl/item848683704_...wyprzedaz.html

Jeśli dostanę jakieś zdjęcia to wkleję
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.