Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 10:05   #1501
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

wie może któraś z was jak ściągnąć samej microringi? zrobiłam sobie i teraz mnie tak wkurzają że chce je ściagnąć a dziewczyna która mi je robiła wraca za miesiąc. Jest jakiś sposób?
courtney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 11:41   #1502
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

marzą mi sie takie wloski jak ma buahot w avatarze
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:59   #1503
iwtta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny czy Wasze spinki w Clip In "odtrzaskują" sie przy zakładaniu bo ja w swoim komplecie mam 2 taśmy na których jedna spinka sie "odtrzaskuje" macie jakieś rady?
iwtta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 15:07   #1504
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

moze to efekt dluzszej eksploatacji...? przyznam ze ja z moimi klipami nie mam problemu..
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 19:58   #1505
iwtta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
moze to efekt dluzszej eksploatacji...? przyznam ze ja z moimi klipami nie mam problemu..
W sumie to raczej nie bardzo bo dopiero mi przyszły i o tyle jestem zła, że poszłam do fryzjerki pofarbować na taki sam kolor i mi lekko skróciła, niestety tak że widać Clipy i tyłek z noszeniem więc jestem zła i czekam aż podrosną. Ale ogólnie to super sprawa z tymi Clipami

A mam jeszcze jedno pytanko czy jak włosy są przyszyte do tej taśmy to Wy też macie tam takie krótkie włoski przy taśmie? Bo w sumie nie wiem po co tam jest tyle krótkich włosków.
iwtta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 23:35   #1506
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iwtta Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny czy Wasze spinki w Clip In "odtrzaskują" sie przy zakładaniu bo ja w swoim komplecie mam 2 taśmy na których jedna spinka sie "odtrzaskuje" macie jakieś rady?
Wydaje mi sie, że bierzesz za duzo włosow i spinka nie chce sie dopiąc. Probuj brac mniej włosow, czesto tak wlasnie jest jak sie ma male spinki. Jak dalej nie beda chcialy sie dopinac zamow kilka nowych i doszyj
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 05:40   #1507
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez courtney Pokaż wiadomość
wie może któraś z was jak ściągnąć samej microringi? zrobiłam sobie i teraz mnie tak wkurzają że chce je ściagnąć a dziewczyna która mi je robiła wraca za miesiąc. Jest jakiś sposób?
Mikroringi ściągniesz zwykłymi kleszczykami. Wystarczy je odgiąć tak by na powrót tworzyły kółeczko ( obecnie są spłaszczone). Następnie delikatnie wyciągasz pasemko doczepionych włosów trzymając przy tym pasemko własnych włosów. Nie napisałaś ile nosisz już włosy? Świeżo założone znacznie trudniej się ściąga bo ringi przylegają blisko skóry głowy.

Inna sprawa z tulejkami, to już wyższa szkoła jazdy. W tym wypadku trzeba mieć profesjonalny sprzęt do ich zdejmowania.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 13:41   #1508
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Może wie któraś z was czym różnią się włosy syntetyczne monofibre od monofile? Są proste, falowane i kręcone

Monofibre(Dome)
http://sklep.racoon.pl/Falowane-k37-0-3-default.html

Monofile(Dama)
http://damasc.pl/sklep/?wlosy-syntetyczne,36

Miałam założone falowane monofibre metoda racoon i jakoś była o wiele lepsza niż profibrów Latrend. Teraz chciałabym założyc sobie krecone ale nie wiem jak wyglądają i czym się różnią(w cenie tylko 10 zł różnicy). A może to jest to samo tylko jedne są polskie a drugie(dome) zagraniczne?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 20:00   #1509
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

http://www.allegro.pl/item1111977930...on_7_pasm.html
podobno super wlosy? ma ktoś ?
od roku usiluje zapuscic wlosy ,juz nie mam sil i chyba przedluze...Pytanie : czy wlosy na wierzchu wygladaja naturalnei w tej metodzie?;0
jje ,jak ja marze o dlugich wlosach ,eh a sa do ramion...
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 06:35   #1510
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

też miałyście na początku wrażenie, że wam się mogą zsunąć?

właśnie mi przyszly, przypięłam i wybiera się w nich do pracy, jejku nie wiedziałam że to takie boskie mieć tak długie włosy, SUPER

ps. iwtta mi też dopiero przyszły i też mi jedna odtrzaskuje myślałam już że tym rzucę o ścianę... strasznie mnie to wkurza
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-07-08 o 06:36
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 22:02   #1511
leal93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 180
Clip in : czy 2 taśmy starcza?

Mam pytanie otóż rok temu miałam sztuczne włosy clip in syntetyczne .. szczerze to moze efekt na początku mnie zadowolił ale włosy że były sztuczne szybko mi się zniszczyły i nie nadają się do niczego. Kolejnym problemem było to że moje naturalne włosy się kręcą od wilgoci natomiast tamtych nawet lokówka nie można było wykręcić W tym roku znowu naszła mnie ochota na długie włosy ale wolałabym z naturalnych włosów znalazłam na pewnej stronie [ nie podaje bo nie wiem czy można ] po 20 zł 1 taśma z naturalnych włosków 18 cm ma w szerokości i pomyślałam że w sumie 2 taśmy by starczyły. Czy może się mylę? Piszę właśnie dlatego bo nie wiem czy zamówić więcej ponieważ kiedy miałam tamte poprzednie to miałam za dużo tych przyczepek i były one grubsze od moich naturalnych i widać było różnice bardzo i nie wyglądało to zbyt estetycznie :/ proszę więc o rade dodam jeszcze że nie stać mnie na lepszą metodę przedłużania
leal93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 09:55   #1512
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

pewnie chcesz dopinać z tyłu od spodu więc myślę że będzie ok, jeszcze jak masz wycieniowane to nie powinno być źle
poza tym jak założysz i stwierdzisz, że za mało możesz dokupić

w ogóle nie wiem czy źle je dziś przypięłam, ale wcale ich nie czuję a trzymają się chyba dobrze rany no nie mogę się nimi nacieszyć
pytanie, tak z ciekawości, czy clipy ponoć naturalne, też bledną od słońca etc. jak nasze włosy? mogą się robić jakieś refleksy?
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-07-09 o 09:57
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-10, 18:10   #1513
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej kobietki
mam kilka pytan odnosnie metody clip-in ...Ehh marza mi sie długie wlosy.A zapuszczam juz rok i nic... Mam pocieniowane wlosy ,nie sa ani proste ,ani krecone, lekko falowane ...zalezy jeszce jak sie uloza ..czy dobzre beda wygladac z tymi doczepionymi??? czy bede musiala wyrownac ,prostowac itp...????
bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawaim
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 00:45   #1514
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

brzydkie, ja mam włosy podobne do Twoich, też niby kręcone niby proste zależy od pogody i cięcia clipy mam proste, i raczej muszę użyć prostownicy, chociaż do tej części włosów której klipy nie zakrywają i gdzieniegdzie końcówek, lepiej się układają i lepiej wygląda

są też dostępne falowane clipy, z tego co widziałam porównaj do których Twoje włosy bardziej podpasują, może nie będziesz ich musiała niszczyć prostownicą
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.

asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 12:50   #1515
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez brzydkie Pokaż wiadomość
hej kobietki
mam kilka pytan odnosnie metody clip-in ...Ehh marza mi sie długie wlosy.A zapuszczam juz rok i nic... Mam pocieniowane wlosy ,nie sa ani proste ,ani krecone, lekko falowane ...zalezy jeszce jak sie uloza ..czy dobzre beda wygladac z tymi doczepionymi??? czy bede musiala wyrownac ,prostowac itp...????
bede wdzieczna za odpowiedz pozdrawaim
Hey,

Falowane i kręcone włosy naturalne są w 99% po trwałej ondulacji, więc włosy nie są w super kondycji. Jeżeli masz lekko falowane wybierz proste naturalne - one też będą się lekko falować po myciu jeżeli ich nie przeprostujesz
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 17:53   #1516
poppy_singer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej kobietki Moja przygoda z przedłużaniem włosów zaczęła się ponad rok temu. Moje włosy są bardzo rzadkie i delikatne, takie jakby "dziecięce". Postanowiłam to zmienić, od zawsze marzyłam o długaśnych włosach, ale niestety swoich zapuścić nie mogłam, bo wyglądałyby komicznie (parę włosków na krzyż ...). No więc zakupiłam włosy naturalne na Allegro ( nie podam nazwy sprzedającego żeby nie było że reklama), a jako że nie było mnie stać na zrobienie tego w salonie,zamówiłam też mikroringi z silikonem, szydełko. Włosy załozyła mi siostra, która nie miała o tym zielonego pojęcia -jak ja . No więc znalazłyśmy jakiś wypasiony tutorial na YT "How to make extensions?" . I założyła mi włosy, siostra pracująca w ekonomii I co ? I super !! Włosy trzymały mi się 4 miesiące, potem trzeba było podciągać. Ponieważ ringi były z silikonem, moje włosy WCALE się nie zniszczyły, nie były pourywane tak jak tu dziewczyny piszą. Problemem było tylko to, że musiałam byc stale zaopatrzona w dobrą maskę nawilżającą, bo bez niej włosy były trochę suche. Poza tym wad nie widzę. Szłam przez miasto dumna jak paw A włosy wiały na wietrze... Zdecydowanie polecam to każdej dziewczynie która marzy o długich i gęstych włosach.
Teraz w zeszłym tygodniu ściągnęłam przedłużane postatnio włosy i także jest dobrze. Włosy mi urosły, nie są koszmarnie zniszczone- no ale to juz na pewno zasługa tego że byłam bardzo sumienna co do nich, tzn. maski, odżywki, mgiełki itd. le i tak jestem włosomaniaczką więc dla mnie to była czysta przyjemność zajmować się włosami dłużej niż zwykle
A teraz mam pytanie do Was dzierlatki, otóż:
czy któraś z Was może orientuje się, co to za "preparat keratynowy" którym włosy są spryskane na czas transportu do klienta? Gdzie to można kupić, jak się nazywa, cokolwiek? Bo to właśnie dzięki temu włoski są takie śliskie i błyszczące.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
__________________
< we all need to wear clothes, so why not to wear beautiful clothes ? >
poppy_singer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:03   #1517
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez poppy_singer Pokaż wiadomość
Hej kobietki Moja przygoda z przedłużaniem włosów zaczęła się ponad rok temu. Moje włosy są bardzo rzadkie i delikatne, takie jakby "dziecięce". Postanowiłam to zmienić, od zawsze marzyłam o długaśnych włosach, ale niestety swoich zapuścić nie mogłam, bo wyglądałyby komicznie (parę włosków na krzyż ...). No więc zakupiłam włosy naturalne na Allegro ( nie podam nazwy sprzedającego żeby nie było że reklama), a jako że nie było mnie stać na zrobienie tego w salonie,zamówiłam też mikroringi z silikonem, szydełko. Włosy załozyła mi siostra, która nie miała o tym zielonego pojęcia -jak ja . No więc znalazłyśmy jakiś wypasiony tutorial na YT "How to make extensions?" . I założyła mi włosy, siostra pracująca w ekonomii I co ? I super !! Włosy trzymały mi się 4 miesiące, potem trzeba było podciągać. Ponieważ ringi były z silikonem, moje włosy WCALE się nie zniszczyły, nie były pourywane tak jak tu dziewczyny piszą. Problemem było tylko to, że musiałam byc stale zaopatrzona w dobrą maskę nawilżającą, bo bez niej włosy były trochę suche. Poza tym wad nie widzę. Szłam przez miasto dumna jak paw A włosy wiały na wietrze... Zdecydowanie polecam to każdej dziewczynie która marzy o długich i gęstych włosach.
Teraz w zeszłym tygodniu ściągnęłam przedłużane postatnio włosy i także jest dobrze. Włosy mi urosły, nie są koszmarnie zniszczone- no ale to juz na pewno zasługa tego że byłam bardzo sumienna co do nich, tzn. maski, odżywki, mgiełki itd. le i tak jestem włosomaniaczką więc dla mnie to była czysta przyjemność zajmować się włosami dłużej niż zwykle
A teraz mam pytanie do Was dzierlatki, otóż:
czy któraś z Was może orientuje się, co to za "preparat keratynowy" którym włosy są spryskane na czas transportu do klienta? Gdzie to można kupić, jak się nazywa, cokolwiek? Bo to właśnie dzięki temu włoski są takie śliskie i błyszczące.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Hey,
włosy nie są niczym pryskane Są po prostu po obróbce chemicznej - wymodelowane, umyte, po odżywce. Włosów nie trzeba niczym pryskać, bo jak mówi nawet sanepid włosy nie mogą zgrzybieć, nie mogą się zniszczyć leżąc w nawet nieciekawych warunkach.
Można tak samo je pielęgnować i sądzę że używając odpowiedniej maski - tak właśnie robisz i dlatego jesteś zadowolona
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:46   #1518
poppy_singer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Być może masz rację Specjalistko Ale pamiętam też że na dołączonej "instrukcji obsługi włosów", czyli tych wszystkich poradach itd., było napisane ,że włosy po założeniu nalezy umyć, gdyż, cytuję : "są pokryte specjalnym preparatem keratynowym,który chroni je podczas podróży (...), trzeba go zmyć bo będą ŚMIERDZIEĆ"(??! ). W każdym razie piję do tego, że to właśnie dzieki temu "śmierdzącemu" preparatowi (który zresztą wcale nie śmierdzi) włoski są śliskie, takie "lejące" i mięsiste. Potem ten specyfik się z biegiem czasu wypłukuje i włosy trochę matowieją i sztywnieją.
Ale faktycznie pielęgnacja to podstawa, jesli będzie się do tego przykładać to nie będzie powodu żeby narzekać po ściągnięciu włosów.
__________________
< we all need to wear clothes, so why not to wear beautiful clothes ? >
poppy_singer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 18:14   #1519
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Wielka prośba do dziewczyn które przedłużają włosami syntetycznymi!! Jakie kosmetyki polecacie? Jakie zabiegi np. olejek rycynowy? Moje ostatnie syntetyki wytrzymały tylko kilka myć, więc teraz wolałabym pielęgnować je tak ja trzeba! Z góry dziękuje za porady!!!
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 21:50   #1520
poppy_singer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Najlepsza moja rada jest taka żebys kupiła włoski naturalne, bo syntetyki to badziew, nawet niema poorównania do naturalnych włosów ...
__________________
< we all need to wear clothes, so why not to wear beautiful clothes ? >
poppy_singer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 09:32   #1521
specjalistka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 52
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez poppy_singer Pokaż wiadomość
Być może masz rację Specjalistko Ale pamiętam też że na dołączonej "instrukcji obsługi włosów", czyli tych wszystkich poradach itd., było napisane ,że włosy po założeniu nalezy umyć, gdyż, cytuję : "są pokryte specjalnym preparatem keratynowym,który chroni je podczas podróży (...), trzeba go zmyć bo będą ŚMIERDZIEĆ"(??! ). W każdym razie piję do tego, że to właśnie dzieki temu "śmierdzącemu" preparatowi (który zresztą wcale nie śmierdzi) włoski są śliskie, takie "lejące" i mięsiste. Potem ten specyfik się z biegiem czasu wypłukuje i włosy trochę matowieją i sztywnieją.
Ale faktycznie pielęgnacja to podstawa, jesli będzie się do tego przykładać to nie będzie powodu żeby narzekać po ściągnięciu włosów.

Czyli włosy były silikonowane. Jest to potoczna nazwa - sztucznego "naprawiania" włosów. Włosy po myciu, obróbce koloru - wrzuca się do kadzi z gorącym olejem (silikonem lub niekiedy innymi pochodnymi). Włosy pod wpływem temp. chłoną olej i włos jest nim obklejony. Taki włos do czasu, aż się silikon do końca nie wypłucze będą zachowywały się świetnie (może to być nawet do miesiąca bez stosowania specjalnych kosmetyków). Odpowiednie kosmetyki nie pozwolą się mu zmyć - jednakże takie włosy zazwyczaj z naturalności mają jedynie łodygę i nieco poszarpanej struktury zewnętrznej (uszkodzona łuska włosa). Ale oczywiście można się nimi również długo cieszyć
Raczej drugi raz tej warstwy na długo nie nałożysz - specjalne odżywki po każdym myciu mogą pozostawiać "osłonkę" silikonową - ale tylko do następnego mycia.
Niektóre odżywki wygładzające tak właśnie robić i nawet nasze zniszczone włoski wyglądają i zachowują się extra

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Wielka prośba do dziewczyn które przedłużają włosami syntetycznymi!! Jakie kosmetyki polecacie? Jakie zabiegi np. olejek rycynowy? Moje ostatnie syntetyki wytrzymały tylko kilka myć, więc teraz wolałabym pielęgnować je tak ja trzeba! Z góry dziękuje za porady!!!
Hey,
Wszystko zależy jeszcze jakie syntetyki masz - bo na rynku jest ich pełno i o każde dba się nieco inaczej.
specjalistka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 13:59   #1522
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Ja mam te moje z dobrewlosy do odstapienia (zdjecie wczesniej) bo sie jednak dekoloryzuje i robie baleyage, bede musiala zamowic takie same w kolorze jasnym i zrobic na nich tez baleyage hehe. Wiec jak ktos jest zainteresowany to zapraszam na PW Oczywiscie wloski nowe nie noszone.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 12:53   #1523
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzień Dobry.
Jednak moje obawy się nie sprawdziły, i gdy dotarłam do domu, przesyłka z włosami już na mnie czekała. Nie spodziewałam się, że będą tak grube, i że będzie ich tak dużo. Są to pojedynczo szyte taśmy, ale ilość włosów w każdej z nich jest porównywalna do tych z tej aukcji.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:00   #1524
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć dziewczyny Czytając tutaj i wiele innych stron o przedłużaniu włosów, doszłam do wniosku, że najbezpieczniejszą metodą na piękny efekt zagęszczenia włosków jest clip in. Ja osobiście najpierw byłam zdecydowana na warkoczyki, potem zmieniłam zdanie na easy hair czyli tulejki... No i nie wiem co teraz robić Powiem, że interesuje mnie zagęszczenie włosów, ponieważ moje włoski sięgają do końca łopatek tyle, że są one cieńkie i przez mój kształt głowy wydają sie rzadkie (mam z głowy takie jajko) ;/ No więc, moje pytania są takie: Czy jak się przedłuża włosy metodą warkoczykową to przyszywa się włosy tylko syntetyczne? Mnie obchodzą tylko naturalne A jeśli metodą tulejkową, to czy naprawdę ją odradzacie bo podobno się przecinają włosy, robią kołtóny itp? Może jak się o nie będzie dbać to tak się nie zrobi? A poza tym, wracając do początku mojego posta, boję się trochę tych clipów z tego powodu, że po wpięciu ich będzie je widać na mojej głowie... Proszę was o odpowiedź, bo już jestem zdecydowana na zagęszczenie włosów od kilku miesięcy, ale dalej nie potrafie wybrać sobie odpowiedniej metody :P
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:58   #1525
asiaTM
Rozeznanie
 
Avatar asiaTM
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 606
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

z innymi metodami nie miałam do czynienia ale z clipów jestem bardzo zadowolona też mi się wydawało, że będzie je widać, cały czas mam takie wrażenie i na początku latałam do lustra się upewniać ale wszystko z nimi okej, nawet bardzo okej
jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz, ale to chyba najmniej inwazyjna metoda
jak mówisz, że masz je rzadkie i mało, to pomyśl, że po zdjęciu lub podciąganiu przedłużanych włosów mogą Ci one dodatkowo osłabić i powyrywać Twoje naturalne
więc ja bym zaczęła od clipów, nawet nie musisz przypinać ich wszystkich z zestawu, sama zobaczysz ile potrzeba

ps. a tak wyglądają moje clipy
__________________
enjoy the little things in life, bcs one day you will look back and realize they were big things.


Edytowane przez asiaTM
Czas edycji: 2010-07-17 o 10:02
asiaTM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 12:24   #1526
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A oto moje allegrowe zdobycze (muszę je zafarbować, bo kolor nie odpowiada mojemu naturalnemu). Wybaczcie, że moje upierzenie wygląda jak szalony buchaj, ale zdjęcie zrobiłam, gdy włosy były trochę mokre .
Załącznik 3259920
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-07-17 o 13:00
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 14:48   #1527
adajula
Rozeznanie
 
Avatar adajula
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 521
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, bądź sprzedawce allegro który ma dobre jakościowo wpinki? Jestem zupełnie zielona w tym temacie, ale domyślam się że pewnie włoski włoskom nierówne
czy te z dobrewlosy są ok?

Edytowane przez adajula
Czas edycji: 2010-07-17 o 15:31
adajula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:10   #1528
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez adajula Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, bądź sprzedawce allegro który ma dobre jakościowo wpinki? Jestem zupełnie zielona w tym temacie, ale domyślam się że pewnie włoski włoskom nierówne
czy te z dobrewlosy są ok?
www.dobrewlosy.pl

a z Allegro polecam Kegla. Pani Anna bardzo sympatyczna, doradzi w doborze koloru. Włosy są świetnej jakości. Przesyłka błyskawiczna aczkolwiek droga ( 30 zł - kurier). Ale warto Lepszych włosków jeszcze nie miałam.
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:09   #1529
angelwithoutsoul
Raczkowanie
 
Avatar angelwithoutsoul
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: far away.
Wiadomości: 406
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

AsiaTM: dziękuje za odpowiedź Muszę przyznać, że faktycznie nie widać żebyś miała coś wpięte we włosy, wygląda to bardzo naturalnie i ładnie, a właśnie o taki efekt mi chodzi A nosisz je codziennie czy tylko na specjalne okazje? W sumie masz racje clipy przynajmniej nie poniszczą mi włosków... chyba lepiej nie ryzykować i nie trzymać ich pare miesięcy na głowie A powiedzcie mi jak te włosy pielęgnujecie i jak sobie dobrałyście odpowiedni kolor? Ja mam włosy naturalne, nigdy farbowane no i w dodatku blond...
angelwithoutsoul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:56   #1530
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny chciałabym kupić włosy naturalne clip in, ale w końcu nie wiem od kogo zamawiać. Najlepiej zeby cena za komplet nie przekraczała 170zł.
Włosy od sandrinki są w końcu dobre czy nie? Kogo polecacie?

Już znalazłam i chyba zdecyduje się u sandrinki

Edytowane przez SorbetMalinowy
Czas edycji: 2010-07-18 o 16:57
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.