Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 22:21   #151
MWasilewska
Raczkowanie
 
Avatar MWasilewska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 397
Red face Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Kochane dziewczyny zwracam się do Was z prośba o pomoc od tygodni mam włosy indyjskie naturalne na taśmie 0 moim zdaniem są bardzo zdrowe i ładne(a na pewno w porównaniu do moich własnych ) mogłybyście mi doradzić jak je pielęgnować , nie mogę się w tym odnaleźć - czytałam różne czasem zbieżne opinie . Jak często trzeba myć? jakimi kosmetykami ? gdzie je przechowywać ? i jak zakładać je w taki sposób aby nie było widać spinek bo ja mam bardzo rzadkie włosy i próbowałam na wszelkie sposoby ale wciąż je widać. Moje pytania są bardzo dla Was pewnie głupiutkie ale mam nadzieje ,że coś podpowiecie Dziękuję z góry
MWasilewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 13:09   #152
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Odpisano mi ze tasme silikonowa przyczepia sie do głowy bez żadnych klipsow
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 15:44   #153
Nice Sprite
Raczkowanie
 
Avatar Nice Sprite
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 322
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny mam pytanko Zamowiłam na allegro dwie taśmy

http://allegro.pl/item854875400.html

narazie chce tylko zobaczyc czy bedą mi pasowac, jak bedą fajne to skusze sie na naturalne lub lepszej jakości
Swoje włosy mam dł. ok42 cm, te maja ok. 53, zamierzam je troche podciać i podcieniowac koncówki, nie zalezy mi na przedłuzeniu tylko lekkim zagęszczeniu, wiec jak myslicie dwie tasmy starcza do lekkiego efektu? pisze ze jedna taśma to ok. 60g, co o tym myślicie?
__________________
...i znów zmierzch...
kolejny dzień dobiega końca...
choćby nie wiem jaki był piękny,
jego miejsce zajmie noc...
Nice Sprite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:12   #154
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny nawet nie wiecie jak mnie kusi stałe przedłużenie, jakas keratyna albo cos takiego ale tyle sie naczytalam ze wypadaja potem wlosy garsciami ze chyba sie nie zdecyduje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 20:49   #155
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nawet nie wiecie jak mnie kusi stałe przedłużenie, jakas keratyna albo cos takiego ale tyle sie naczytalam ze wypadaja potem wlosy garsciami ze chyba sie nie zdecyduje
na codzien wszystkim wypadaja wlosy, to zupelnie normalne, a ze przy przedluzeniu wlosy nie maja "ujscia" bo sa albo zaobraczkowane ringami, tulejkami albo zlaczone keratyna itd, to pozniej ma sie takie wrazenie ze "garsciami" wypadaja
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 22:32   #156
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej dziewczyny ratunku
chce przedłuzyc włosy na tasme clip-in. Moja kolezanka ma wykupione te włosy i zadowoloina dala 120 zl ale aukcja wygasła i potzrbuje jakiejs zaufanej strony moze mi ktos cos polecić prosze;(bede wdzieczna

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

prosze o pomoc.Nie mam czasu naprawde.
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:11   #157
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

xxboo dziękuję za odpowiedz.
Pani z Kegla (bardzo miła osoba) poleciła mi mailowo mikroringi z silikonem od wewnatrz. Ja cały czas sie zastanawiam czy ten ring nie tnie włosa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 12:41   #158
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
xxboo dziękuję za odpowiedz.
Pani z Kegla (bardzo miła osoba) poleciła mi mailowo mikroringi z silikonem od wewnatrz. Ja cały czas sie zastanawiam czy ten ring nie tnie włosa.
przypnij sobie kilka pasemek na probe, to sie sama przekonasz dodatkowo bedziesz wiedziala czy nie dostaniesz zadnego uczulenia (jak ja ) i czy wlosy Ci odpowiadaja

ja nastepnym razem chyba sie zdecyduje na taka probe przynajmniej nie wyrzuce pieniedzy w bloto
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:58   #159
iizzaa4
Raczkowanie
 
Avatar iizzaa4
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 104
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

HEJ DZIEWCZYNY !
Mam do Was pytania dotyczące metody przedłużania włosów CLIP IN . Bardzo zaciekawiła mnie ogólnie ta metoda (bo nie mogę mieć inną raczej przedłużanych włosów) a bardzo ładnie wyglądają takie pasma długie oczywiście na głowie.
To Ja wiem .. wiem ,że trzeba pielęgnować itd.
Ale najgorsze jest to ,że mam strasznie cienkie włosy i do tego mam ich straaasznie mało ! Są za szyję tak około . Ale to co .. chodzi o grubość. Jestem załamana tym faktem do tego się na pewno przyznam chcę mi się płakać jak te włosy widzę. Zaczęły mi wypadać bo odchudzałam się drastycznie teraz też się odchudzam (NADAL...) , ale teraz już jem dużo witamin itd . Jak myślicie ładnie to będzie wyglądać? Zaczepią się te clipy na moich włosach ? Ja chcę takie dłuuugie te pasma najlepiej to moje marzenie. Wiem,że na początku trudno będzie mi się przyzwyczaić ,ale przynajmniej jak będą się trzymać to będę w siódmym niebie i będę bardzo szczęśliwa.
Doradzicie mi coś Kochane ?
iizzaa4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 13:55   #160
Madziusiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: włocławek
Wiadomości: 70
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej brzydkie
Za 120 zl to mysle ze kupila w sklepie cosmoshop ale aukcja prowadzi splendoshop sprawdz ten link http://allegro.pl/item858119274_extr...on_7_pasm.html ja takze powaznie zastanawiam sie nad tymi wloskami. wydaja sie byc idealne. ale jakie sa wiedza tylko dziewczyny ktore je juz mialy.
Madziusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 14:15   #161
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Madziusiia Pokaż wiadomość
Hej brzydkie
Za 120 zl to mysle ze kupila w sklepie cosmoshop ale aukcja prowadzi splendoshop sprawdz ten link http://allegro.pl/item858119274_extr...on_7_pasm.html ja takze powaznie zastanawiam sie nad tymi wloskami. wydaja sie byc idealne. ale jakie sa wiedza tylko dziewczyny ktore je juz mialy.
w moim avatarze mam przypiete wlosy wlasnie tej firmy
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 14:34   #162
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

hej hej wam dziewczynki jestem juz po przedluzeniu wloski kupilam od tej milej pani
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13486562
i jestem jak narazie bardzo zadowolona. jak wam sie podoba? musialam zamazac twarz, bo strasznie wyszlam. w sumie to teraz mam je krotsze. na fotkach jeszcze nie byly ścinane. teraz mam za lopatki. jak bede miala jakies, to wrzuce jakies fotki w wyprostowanych , obcietych i wycieniowanych. teraz wygladaja duzo bardziej naturalnie. w ogole nie widze zadnej roznicy miedzy moimi a doczepionymi. naprawde bardzo fajne. aha. jeszcze jedno. farbowalam ja i krecilam prostownica(bo w rzeczywistosci sa proste) i nic im nie jest. polecaaam
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:18   #163
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Pokaż wiadomość
hej hej wam dziewczynki jestem juz po przedluzeniu wloski kupilam od tej milej pani
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=13486562
i jestem jak narazie bardzo zadowolona. jak wam sie podoba? musialam zamazac twarz, bo strasznie wyszlam. w sumie to teraz mam je krotsze. na fotkach jeszcze nie byly ścinane. teraz mam za lopatki. jak bede miala jakies, to wrzuce jakies fotki w wyprostowanych , obcietych i wycieniowanych. teraz wygladaja duzo bardziej naturalnie. w ogole nie widze zadnej roznicy miedzy moimi a doczepionymi. naprawde bardzo fajne. aha. jeszcze jedno. farbowalam ja i krecilam prostownica(bo w rzeczywistosci sa proste) i nic im nie jest. polecaaam
wyglądają bardzo ładnie, a jak się je nosi, jakie sa po umyciu?
Mnie znów kusi przedluzanie i chyba po zimie się zdecyduje na jakąs metode na ciepło, myslę tylko czy lepiej isc wykonać cała usługe czy kupic wlosy i zaplacic tylko za doczepienie
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 15:54   #164
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Widze , ze duzo pozytywnych opinii o tych włosach 17zakrecona a ktore Ty masz ? bo tam jest od tej aukcji rozne włosy , za jaka cene Ty MASZ?

sliczne te Twoje madziusia tez , jak długie sa? chciałam 45 cm ? ;P
a clip in to to samo co clip in on?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:48   #165
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ja zamawialam wloski z tad http://www.allegro.pl/item828611869_...ka_100szt.html mysle ze bardziej oplaca sie kupic wlosy i osobno doczepic. ja za wlosy dalam ok 200zl a za doczepienie 100zl ( nie licze obcinania i farbowania, bo tym zajal sie moj TŻ) wiec mysle ze calkiem tanio mi to wyszlo. zamowilam 150 pasemek i powiem szczerze ze ok 20 jeszcze mi zostalo, bo za duzo ich bylo. w sumie pasemka sa dosc cienkie, bo czasem wttarcza 70. no ale za ta cene mimo wszystko oplaca sie. poza tym dziewczyna co mi je przedluzala, to zaraz powiedziala ze sobie tez takie zamawia, bo sa bardzo fajne a ona to chyba sie na tym zna. a po myciu sa normalne. po nalozeniu odzywki dobrze sie rozczesuja i ogolnie sa ok. jak narazie sie nie zsuwaja i mam nadzieje ze tak zostanie.
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 17:27   #166
Lizaczek2301
Raczkowanie
 
Avatar Lizaczek2301
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej! Na forum o clip in jestem pierwszy raz i zamierzam sobie kupic te super wloski! Niestety nie stac mnie za bardzo na naturalne wlosy wiec (chyba) jestem skazana na syntetyczne ale co myslicie o tych wloskach?:
http://www.allegro.pl/item865294673z...m_prezent.html

Moim zdaniem wygladaja bardzo naturalnie a zwlaszcza ze sa bardzo tanie... Sa troche jasniejsze od moich ale mysle ze nie bedzie problemu...
ja mam króciutkie wlosy a nie chce mi sie czekac az mi urosna... wybralam clip in poniewaz jest z nimi najmniej zachodu jak np. z mikroringami a czy moze ktos z was widzial na allegro wloski naturalne w cenie do ok. 50 zł.? ( w co watpie bo naturalne sa strasznie drogie...) a tak apropo to mam wloski ciemny blond albo jasny braz dokladnie nie wiem bo swego czasu mialam jasny blond ale spalily mi sie od slonca...Prosze o pomoc z gory dzieki
Lizaczek2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:20   #167
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

zakrecona a Ty masz stalą metode tak?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:22   #168
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
zakrecona a Ty masz stalą metode tak?
tak-mam na zgrzewy
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 18:39   #169
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A co to sa zgrzewy?

Nie zauwazylaś jakiegoś szczegolnego wypadania, cięcia wlosow w miejscu przedluzenia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 19:02   #170
Lizaczek2301
Raczkowanie
 
Avatar Lizaczek2301
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

ponawiam moje pytanie...
Lizaczek2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 22:02   #171
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/item858119274_extr...on_7_pasm.html
jak wyglada ztych włosów kolor sredni brąz? jest ciemny ciepły? czy przypomina te włosy? kolor jesli tak to super bo tam sei wydaje ciemne..
http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg
prosze o szybka odp
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 10:59   #172
paula210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nie przedłużaj włosów ringami!!!

dziewczyny ,gdzie najlepiej przedluzyc wlosy w szczecinie i jaka metoda?mialam do tej pory wlosy doczepiane na zgrzewy ale mam takie cienkie... wlosy bo mi powypadaly ze sama nie wiem co robic
paula210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:20   #173
LuneBleu
Raczkowanie
 
Avatar LuneBleu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 79
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Mam żadkie włosy i clip-in noszę już od roku, rózne firmy, różne jakości, teraz zamówiłam cały zestaw od Victoria hair Czekam na nie z niecierpliwością i pochwalę się efektami.
Dowiedziałam się,że te włosy są półnaturalne więc można je stylizować w lekkich temperaturach, chciałam je pofalować, więc zobaczymy jak to wyjdzie
Muszę się jeszcze dowiedzieć jak je pielęgnować,by jak najdłużej mi służyły
Czy któraś z Was ma już od dłuższego czasu clip-in od Victoria hair?
__________________
Kiss kiss kiss me dantly
kill kill kill me quietly
chill chill chill me instantly
one kill one chill just one kiss


Allegro
LuneBleu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:28   #174
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

synetyków nie zakrecisz niestety;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 11:44   #175
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lizaczek2301 Pokaż wiadomość
Hej! Na forum o clip in jestem pierwszy raz i zamierzam sobie kupic te super wloski! Niestety nie stac mnie za bardzo na naturalne wlosy wiec (chyba) jestem skazana na syntetyczne ale co myslicie o tych wloskach?:
http://www.allegro.pl/item865294673z...m_prezent.html

Moim zdaniem wygladaja bardzo naturalnie a zwlaszcza ze sa bardzo tanie... Sa troche jasniejsze od moich ale mysle ze nie bedzie problemu...
ja mam króciutkie wlosy a nie chce mi sie czekac az mi urosna... wybralam clip in poniewaz jest z nimi najmniej zachodu jak np. z mikroringami a czy moze ktos z was widzial na allegro wloski naturalne w cenie do ok. 50 zł.? ( w co watpie bo naturalne sa strasznie drogie...) a tak apropo to mam wloski ciemny blond albo jasny braz dokladnie nie wiem bo swego czasu mialam jasny blond ale spalily mi sie od slonca...Prosze o pomoc z gory dzieki
trudno powiedziec co to za włoski za tak niską cenę.
szczerze,to w moich hurtowniach nie ma zestawow za taką kwotę nawet po hurtowych cenach.
obawiałabym się mieszanki z bawełnianymi włoskami,jak u lalki.(bardzo się świecą)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 12:08   #176
LuneBleu
Raczkowanie
 
Avatar LuneBleu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 79
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
synetyków nie zakrecisz niestety;/
Ostatnio miałam synetyki, dałam za nie mało pieniędzy więc i nawet nie spodziewałam się po nich niczego wygórowanego, ale dało się je kręcić.

Pierwszy raz lekko je zwilżałam wodą,potem pasmo po paśmie robiłam warkoczyki. Zostawiałam na noc. Na następny dzień spryskiwałam lakierem i były ładne loczki
Później nawijałam na wałki i powstały bardziej naturalne fale, co prawda trzymałam je na tych wałkach dwa dni, ale efekt był.

Nie wiem od czego to zależy,ale przy moich pierwszych synetykach nie szło tak łatwo z kręceniem,dopiero dwa wyżej opisane sposoby podziałały na nowych,kolejnych synetykach.
Nie wiem jak to będzie z tymi połnaturalnymi od Victoria hair,czytałam już przeróżne opinie, pożyjemy-zobaczymy, w każdym razie dobrze,że naturalnie mam proste włosy, więc kręcę od święta
__________________
Kiss kiss kiss me dantly
kill kill kill me quietly
chill chill chill me instantly
one kill one chill just one kiss


Allegro
LuneBleu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:44   #177
LuneBleu
Raczkowanie
 
Avatar LuneBleu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 79
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Jak to jest z tą pielęgnacją włosów półnaturalnych?
Używanie lekkich szamponów,suszenie zimnym powietrzem,a co z odżywkami?
Chciałabym żeby mi jak najdłużej moje włoski posłużyły.
__________________
Kiss kiss kiss me dantly
kill kill kill me quietly
chill chill chill me instantly
one kill one chill just one kiss


Allegro
LuneBleu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 16:52   #178
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Lizaczek2301 Pokaż wiadomość
ponawiam moje pytanie...
noo te takie luski kreatynowe, ktore sie zgrzewa. wlosy troszke wypadaja, jak rozczesuje je na sucho i bez odzywki. a tak to nie. na poczatku czulam lekkie ciagniecie-przzez jakies 3 dni ale teraz juz jest wszystko ok. troche mnie glowa swedzi. hmmm ale idzie wytrzymac;]
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 17:28   #179
Lizaczek2301
Raczkowanie
 
Avatar Lizaczek2301
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice Tarnowa
Wiadomości: 71
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Zakrecona, a co myslisz o tych wlosach?? http://www.allegro.pl/item865294673z...m_prezent.html
Lizaczek2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 21:56   #180
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dziewczyny zakładam włosy na keratynę już od dłuższego czasu jednak dopiero teraz mam problem. Otóż swędzi mnie skóra głowy przy łączach, dbam o nie, myję codziennie, dobrze wypłukuję szampon i odżywkę. Uczulenia na keratynę tez nie mogę miec- samo w sobie byłoby to absurdem. Ale skąd ten świąd??? Zastanawiam sie czy nie zdjąć tych włosów bo juz nie mam siły...No ręki od głowy oderwać nie mogę
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.