Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-13, 23:28   #3541
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Potem możecie też potrzymać za mnie, bym coś znalazła i nie musiała mieszkać pod mostem grunwaldzkim.
Ta cymbałka znowu wpuściła mnie w maliny. Jedyne, co mnie pociesza to fakt, że w przyszłym roku już tego nie zrobi.
Pod mostem grunwaldzkim może być całkiem sympatycznie, fajna okolica...
A tak na serio to trzymam kciuki, a jak potrzebowałabyś jakiegoś noclego pod koniec września (w sumie już od 23) żeby pooglądać węcej mieszkań, albo jakby czasem groziło Ci bycie bezdomnym to daj znać, jakieś miejsce na podłodze się u mnie znajdzie, weź najwyżej śpiwor.

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
ja o to samo jutro proszę o 9...
Załatwione!

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Dzięki, bo jeśli coś ma mi pomóc to tylko magia wizażowych kciuków. Ewentualnie cud.

Najgorsze jest to, że ta kretynka, sprawczyni całego zamieszania, znalazła piękną jedynkę za 550 zł, dosłownie 10 minut piechotą od uczelni. A ja szukam i nic! Gdzie tu sprawiedliwość...
Ojojoj, takie coś boli najbardziej.
Ale znalazła tą jedynkę za 550 ze wszystkimi opłatami? I ładne to mieszkanie? Jak tak toż to prawdziwy cud, zazdroszcze, zwłaszcza, że tak blisko uczelni.
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 23:55   #3542
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Pod mostem grunwaldzkim może być całkiem sympatycznie, fajna okolica...
A tak na serio to trzymam kciuki, a jak potrzebowałabyś jakiegoś noclego pod koniec września (w sumie już od 23) żeby pooglądać węcej mieszkań, albo jakby czasem groziło Ci bycie bezdomnym to daj znać, jakieś miejsce na podłodze się u mnie znajdzie, weź najwyżej śpiwor.


Załatwione!

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------


Ojojoj, takie coś boli najbardziej.
Ale znalazła tą jedynkę za 550 ze wszystkimi opłatami? I ładne to mieszkanie? Jak tak toż to prawdziwy cud, zazdroszcze, zwłaszcza, że tak blisko uczelni.
Tak, opłaty są wliczone. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale mam nadzieję, że prędzej czy później właściciel wynajmie też drugie miejsce w tym pokoju i przyjdzie jej mieszkać z prawdziwą wiedźmą.

Najgorsze jest to, że po tym jak ostatnio omawiałyśmy tutaj moje sprawy mieszkaniowe, napisała mi, że przemęczymy się jakoś pół roku w dwójce a potem znów poszukamy. Więc wysłałam jej dziś fajną ofertę pokoju na krzykach, a ona w odpowiedzi pochwaliła mi się, że wynajęła już jedynkę. No, ja pi*%@:le. Myślałam, że rozbiję laptopa o ścianę. Pewnie gdybym najpierw nie wysłała jej tego ogłoszenia, nawet nie raczyłaby mnie poinformować.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 00:09   #3543
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Tak, opłaty są wliczone. Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale mam nadzieję, że prędzej czy później właściciel wynajmie też drugie miejsce w tym pokoju i przyjdzie jej mieszkać z prawdziwą wiedźmą.

Najgorsze jest to, że po tym jak ostatnio omawiałyśmy tutaj moje sprawy mieszkaniowe, napisała mi, że przemęczymy się jakoś pół roku w dwójce a potem znów poszukamy. Więc wysłałam jej dziś fajną ofertę pokoju na krzykach, a ona w odpowiedzi pochwaliła mi się, że wynajęła już jedynkę. No, ja pi*%@:le. Myślałam, że rozbiję laptopa o ścianę. Pewnie gdybym najpierw nie wysłała jej tego ogłoszenia, nawet nie raczyłaby mnie poinformować.
To to jest niby dwójka, a on jej wynajmuje jak jedynkę?

Właśnie jej zachowanie strasznie mi się nie podoba. Ogólnie ok, nikt nie karze jej z Tobą mieszkać, ale mogłaby chociaż informować Cię od razu, gdy stwierdza, że chce mieszkać sama/znajduje dla siebie świetną ofertę...
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 00:22   #3544
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Ogólnie ok, nikt nie karze jej z Tobą mieszkać, ale mogłaby chociaż informować Cię od razu, gdy stwierdza, że chce mieszkać sama/znajduje dla siebie świetną ofertę...
no właśnie w tym sęk. Nie wiem na co w obu przypadkach czekała, na dzwonki sań?

Dawno bym się z kimś dogadała, z Wami chociażby (o ile byście chciały )
jestem za-ła-ma-na.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 09:51   #3545
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

przespałam trzymanie kciuków, ale duchem (we śnie) byłam z Wami

newmoongirl- nie ma się co załamywać, sporo ofert pojawia się po sesji poprawkowej (bo ktoś jednak nie zdał i reszta ekipy szuka kogoś na jego miejsce)
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:53   #3546
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Dzięki, bo jeśli coś ma mi pomóc to tylko magia wizażowych kciuków. Ewentualnie cud.

Najgorsze jest to, że ta kretynka, sprawczyni całego zamieszania, znalazła piękną jedynkę za 550 zł, dosłownie 10 minut piechotą od uczelni. A ja szukam i nic! Gdzie tu sprawiedliwość...
Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że po tym jak ostatnio omawiałyśmy tutaj moje sprawy mieszkaniowe, napisała mi, że przemęczymy się jakoś pół roku w dwójce a potem znów poszukamy. Więc wysłałam jej dziś fajną ofertę pokoju na krzykach, a ona w odpowiedzi pochwaliła mi się, że wynajęła już jedynkę. No, ja pi*%@:le. Myślałam, że rozbiję laptopa o ścianę. Pewnie gdybym najpierw nie wysłała jej tego ogłoszenia, nawet nie raczyłaby mnie poinformować.
O ja pier.dole. Co za wiedźma. "Uwieeeelbiam" takich ludzi.
W końcu znajdziesz coś, sprawiedliwość musi być!
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:29   #3547
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
no właśnie w tym sęk. Nie wiem na co w obu przypadkach czekała, na dzwonki sań?

Dawno bym się z kimś dogadała, z Wami chociażby (o ile byście chciały )
jestem za-ła-ma-na.


No właśnie szkoda, że razem czegoś nie skombinowałyśmy. Ale mnie się spieszyło, chciałam to załatwić jak najszybciej i mieć z głowy,(straszne absorbują mnie takie rzeczy ) a pozatym wtedy musiałybyśmy szukać mieszkania we 4, a czy udałoby połączyć się wszystkie wymagania co do nowego lokum.
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 17:54   #3548
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość


No właśnie szkoda, że razem czegoś nie skombinowałyśmy. Ale mnie się spieszyło, chciałam to załatwić jak najszybciej i mieć z głowy,(straszne absorbują mnie takie rzeczy ) a pozatym wtedy musiałybyśmy szukać mieszkania we 4, a czy udałoby połączyć się wszystkie wymagania co do nowego lokum.
A Ty myślisz, że ja nie chciałam znaleźć czegoś jak najszybciej? Teraz mogłabym się cieszyć ostatnimi dniami wolności, a tak nie mogę spac po nocach. I to dlaczego? Ano dlatego, że hrabianka nie mogła wcześniej o tym pomyśleć (dobra, nie było jej przez miesiąc, ale można było to załatwić w czerwcu, albo zaraz na początku sierpnia). I potem wraca po miesiącu, zapytana, czy szukamy czegoś, ŁASKAWIE odpowiada, że ma chłopaka i woli jedynkę, ale ze mną w mieszkaniu (a wciąż rozprawia o swym byłym, ale ok. Na pewno jej przeszło, całkowicie. ) I dalej jest cyrk.
Pewnie nie udałoby nam się połączyć tych wymagań, ale dobrze wiesz, że to nie byłaby ani Twoja, ani moja wina. Nie potrzebuję bursztynowej komnaty, jazda tramwajem też mi nie przynosi ujmy.
No cóż szkoda. Znalazłam 2 oferty, szczególnie mi zależy na jednej, ale babka nie podała nru telefonu, ani maila, więc musiałam wysłać wiadomość przez gumtree. A mieszkanie jest naprawdę ekstra, co więcej, oglądałyśmy je w zeszłym roku, ale hrabianka nie zgodziła się na 570 zł miesięcznie (a w końcu i tak płaciłyśmy po 600 zł ). To drugie jest takie średnie, ale miałabym dosłownie parę minut piechotą na jedną uczelnię i dobry dojazd na drugą.

Dzięki dziołchy za słowa wsparcia
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."


Edytowane przez newmoongirl
Czas edycji: 2012-09-14 o 17:55
newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:01   #3549
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

newmoon współczuje, ale trzymam kciuki za Twoje poszukiwania, na pewno znajdziesz coś fajnego
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:13   #3550
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

A ja po głębszym zastanowieniu się żałuję, że nie zmieniłam pokoju na jakąś jedynkę... Chociaż mam warunki w mieszkaniu super, a na uczelnie 7 min spacerkiem.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:51   #3551
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
A Ty myślisz, że ja nie chciałam znaleźć czegoś jak najszybciej? Teraz mogłabym się cieszyć ostatnimi dniami wolności, a tak nie mogę spac po nocach. I to dlaczego? Ano dlatego, że hrabianka nie mogła wcześniej o tym pomyśleć (dobra, nie było jej przez miesiąc, ale można było to załatwić w czerwcu, albo zaraz na początku sierpnia). I potem wraca po miesiącu, zapytana, czy szukamy czegoś, ŁASKAWIE odpowiada, że ma chłopaka i woli jedynkę, ale ze mną w mieszkaniu (a wciąż rozprawia o swym byłym, ale ok. Na pewno jej przeszło, całkowicie. ) I dalej jest cyrk.
Pewnie nie udałoby nam się połączyć tych wymagań, ale dobrze wiesz, że to nie byłaby ani Twoja, ani moja wina. Nie potrzebuję bursztynowej komnaty, jazda tramwajem też mi nie przynosi ujmy.
No cóż szkoda. Znalazłam 2 oferty, szczególnie mi zależy na jednej, ale babka nie podała nru telefonu, ani maila, więc musiałam wysłać wiadomość przez gumtree. A mieszkanie jest naprawdę ekstra, co więcej, oglądałyśmy je w zeszłym roku, ale hrabianka nie zgodziła się na 570 zł miesięcznie (a w końcu i tak płaciłyśmy po 600 zł ). To drugie jest takie średnie, ale miałabym dosłownie parę minut piechotą na jedną uczelnię i dobry dojazd na drugą.

Dzięki dziołchy za słowa wsparcia
Domyślam się, że wolałabyś mieć już to za sobą i szukanie teraz mieszkania na ostatnią chwilę nieszczególnie Cię bawi...
O jej zachowaniu już się wypowiadałam. Ogólnie można wyrazić to tak:
W sumie całkiem fajne oferty znalazłaś, a to są 2-osobowe pokoje, czy jedno (a jak dwu, to jest tam już jakaś dziewczyna?). A jak już tamto jedno oglądałaś to jak stwierdzisz, że Ci odpowiada, to możesz się zdecydować bez oglądania. Masz zamiar niedługo jechac oglądać mieszkania? Jak już się zdecydujesz się na coś to daj znać co wyszperałaś. No i gdzie.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
A ja po głębszym zastanowieniu się żałuję, że nie zmieniłam pokoju na jakąś jedynkę... Chociaż mam warunki w mieszkaniu super, a na uczelnie 7 min spacerkiem.
Nie no jedynka fajna rzecz, więcej prywatności. Ale ceny jedynek we Wro zazwyczaj mnie powalają. A nie jestem na tyle cierpliwa żeby oglądać tysiące mieszkać żeby znaleźć jakąś super-promocje, bo pewnie czasem da znaleźć się coś po okazyjnej cenie.
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 18:54   #3552
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Nie no jedynka fajna rzecz, więcej prywatności. Ale ceny jedynek we Wro zazwyczaj mnie powalają. A nie jestem na tyle cierpliwa żeby oglądać tysiące mieszkać żeby znaleźć jakąś super-promocje, bo pewnie czasem da znaleźć się coś po okazyjnej cenie.
U nas by coś w fajnej cenie się znalazła. Żałuję, że nie poszukałam.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:00   #3553
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Domyślam się, że wolałabyś mieć już to za sobą i szukanie teraz mieszkania na ostatnią chwilę nieszczególnie Cię bawi...
O jej zachowaniu już się wypowiadałam. Ogólnie można wyrazić to tak:
W sumie całkiem fajne oferty znalazłaś, a to są 2-osobowe pokoje, czy jedno (a jak dwu, to jest tam już jakaś dziewczyna?). A jak już tamto jedno oglądałaś to jak stwierdzisz, że Ci odpowiada, to możesz się zdecydować bez oglądania. Masz zamiar niedługo jechac oglądać mieszkania? Jak już się zdecydujesz się na coś to daj znać co wyszperałaś. No i gdzie.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------


Nie no jedynka fajna rzecz, więcej prywatności. Ale ceny jedynek we Wro zazwyczaj mnie powalają. A nie jestem na tyle cierpliwa żeby oglądać tysiące mieszkać żeby znaleźć jakąś super-promocje, bo pewnie czasem da znaleźć się coś po okazyjnej cenie.
obydwa pokoje to dwójki, tak jak sama stwierdziłaś- ceny jedynek w tym mieście powalają. Swoją drogą, to jakbym miała płacić 900 stów za jedynkę to wołabym trochę dorzucić i mieć kawalerkę tylko dla siebie.
Oba pokoje są na krzykach, czyli akurat tam, gdzie nie chciałam mieszkać
Jestem tak zdesperowana, że wzięłabym chyba każdą norę
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:12   #3554
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
obydwa pokoje to dwójki, tak jak sama stwierdziłaś- ceny jedynek w tym mieście powalają. Swoją drogą, to jakbym miała płacić 900 stów za jedynkę to wołabym trochę dorzucić i mieć kawalerkę tylko dla siebie.
Oba pokoje są na krzykach, czyli akurat tam, gdzie nie chciałam mieszkać
Jestem tak zdesperowana, że wzięłabym chyba każdą norę
Jeszcze w lipcu normalnie dało się znaleźć jedynkę za 700zł (choć może do większości trzebaby jeszcze doliczyć opłaty nie wiem, bo nie oglądałam za bardzo tych ogłoszeń, bo i po co ) Choć według mnie to i tak za dużo. Wole już mnieć mniej prywatności i oszczędzić 200zl, przynajmniej będę mieć co jeść.
W sumie do lokalizacji da się przywyknąć, byle dało się bez przeszkód na uczelnie dotrzeć i mieszkanie nie było obleśną ruderą. Bardziej bym kerowała się tyjm, która przyszła współlokatorka wydaje się sympatyczniejsza (jeśli uda Ci się ją w ogóle zobaczyć )
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:25   #3555
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

700 zł za pokój ?!
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:33   #3556
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
700 zł za pokój ?!
I to jest dolna granica cenowa

Ale nawet gdybym tyle miała, to nie wydałabym takiej sumy na pokój.
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:52   #3557
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Ceny pokoi jednoosobowych są koszmarne, do tej pory nie mogę się nadziwić, że znaleźliśmy mieszkanie z pojedyńczymi pokojami po 600 zł.....



Egzamin - beznadzieja. Cóż, przynajmniej jestem rejestrowana na 3 semestr... Nie ma szans żebym zaliczyła. Nie mówiąc o tym, że cały dzień jest nie taki
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:52   #3558
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
I to jest dolna granica cenowa

Ale nawet gdybym tyle miała, to nie wydałabym takiej sumy na pokój.
Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Ceny pokoi jednoosobowych są koszmarne, do tej pory nie mogę się nadziwić, że znaleźliśmy mieszkanie z pojedyńczymi pokojami po 600 zł.....



Egzamin - beznadzieja. Cóż, przynajmniej jestem rejestrowana na 3 semestr... Nie ma szans żebym zaliczyła. Nie mówiąc o tym, że cały dzień jest nie taki
Jamajka

Masaaakra u Was z tymi pokojami.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:58   #3559
Bziu
Zakorzenienie
 
Avatar Bziu
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 939
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Jamajka jakoś się ułoży, kiedy masz wyniki?
__________________
Teach a parrot the terms supply – and – demand and you've got an economist.


http://miejpoglad.blogspot.com/
Bziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 21:06   #3560
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Pewnie za tydzień... z resztą nie ma to już znaczenia... pozostaje mi czekać na 3 termin...
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:41   #3561
lilavati007
Wtajemniczenie
 
Avatar lilavati007
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 779
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
700 zł za pokój ?!
Witamy we Wrocławiu.

Cytat:
Napisane przez newmoongirl Pokaż wiadomość
Ale nawet gdybym tyle miała, to nie wydałabym takiej sumy na pokój.
Ja jakbym spała na pieniądzach to bym wydała. Chociaż nie. Wtedy kupiłabym sobie własne mieszkanie poprostu.

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Egzamin - beznadzieja. Cóż, przynajmniej jestem rejestrowana na 3 semestr... Nie ma szans żebym zaliczyła. Nie mówiąc o tym, że cały dzień jest nie taki
Nie załamuj się jeszcze, wyniki egzaminów czasem potrafią zaskoczyć. Ale dobrze, że masz jeszcze 3 termin.

Edytowane przez lilavati007
Czas edycji: 2012-09-14 o 21:43
lilavati007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 23:17   #3562
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez lilavati007 Pokaż wiadomość
Witamy we Wrocławiu.
Nieźle, nieźle.

Ooo ja Cię, laski, ale zrobiłam plan oszczędnościowy na rok akademicki. Jakby tak wszystko wyszło to byłoby pięknie.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 23:25   #3563
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

zdałam
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:08   #3564
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Dziewczyny, gratuluję pozadawanych egzaminów
newmoongirl, trzymam kciuki za znalezienie mieszkania. Co za małpa z tej dziewczyny (coby nie powiedzieć o niej czegoś dosadniej ).
Pochwalę się Kupiłam dwie pary butów za cenę 240 zł po %. Kupując je za pierwotną kwotę, zapłaciłabym 700 zł. Cały asortyment w sklepie wyprzedają. Jutro też jadę do Pń, to może jeszcze jakieś wezmę
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:18   #3565
Adus_
Zadomowienie
 
Avatar Adus_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 962
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
700 zł za pokój ?!
masakra
Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Egzamin - beznadzieja. Cóż, przynajmniej jestem rejestrowana na 3 semestr... Nie ma szans żebym zaliczyła. Nie mówiąc o tym, że cały dzień jest nie taki
nie masz jeszcze wyników, więc nie wiesz na pewno, głowa do góry

Cytat:
Napisane przez GirlOfDeath Pokaż wiadomość
Ooo ja Cię, laski, ale zrobiłam plan oszczędnościowy na rok akademicki. Jakby tak wszystko wyszło to byłoby pięknie.
podziel się!! Też powinnam oszczędzać, a tu wyjazd ze znajomymi do wro na początku roku aka, tu do Łodzi...

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
zdałam
gratki
Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
Pochwalę się Kupiłam dwie pary butów za cenę 240 zł po %. Kupując je za pierwotną kwotę, zapłaciłabym 700 zł. Cały asortyment w sklepie wyprzedają. Jutro też jadę do Pń, to może jeszcze jakieś wezmę
oo gdzie takie przeceny?
Adus_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:24   #3566
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Adus_ Pokaż wiadomość

oo gdzie takie przeceny?
W Poznaniu w sklepie GORTZ 17. Likwidują sklep 30.09, stąd takie przeceny Najbardziej cieszę się z kozaków, które kupiłam za 160 zł. Przed % kosztowały 500 zł.
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:59   #3567
GirlOfDeath
Zakorzenienie
 
Avatar GirlOfDeath
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: 53°7′N, 18°E
Wiadomości: 6 397
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez eternitka Pokaż wiadomość
zdałam


Cytat:
Napisane przez paktofonika99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję pozadawanych egzaminów
newmoongirl, trzymam kciuki za znalezienie mieszkania. Co za małpa z tej dziewczyny (coby nie powiedzieć o niej czegoś dosadniej ).
Pochwalę się Kupiłam dwie pary butów za cenę 240 zł po %. Kupując je za pierwotną kwotę, zapłaciłabym 700 zł. Cały asortyment w sklepie wyprzedają. Jutro też jadę do Pń, to może jeszcze jakieś wezmę
pakt jedno pytanie - idziesz na film Jesteś Bogiem ?

Cytat:
Napisane przez Adus_ Pokaż wiadomość
podziel się!! Też powinnam oszczędzać, a tu wyjazd ze znajomymi do wro na początku roku aka, tu do Łodzi...
Ogólnie wypisałam moje stałe wydatki, przemyślałam ile mogę wydawać razem, policzyłam ile w takim razie mogę wydawać na jedzenie, podzieliłam tą kwotę na dwa (bo mam zamiar chodzić na zakupy raz na dwa tygodnie) i do tego zrobiłam listę, co muszę kupić na te dwa tygodnie. Policzyłam ile to może kosztować i wychodzi mi, że mogłabym się zmieścić w tej kwocie, którą mam zamiar przeznaczyć.
Poza tym wybiorę tańsze połączenie do domu tzn. PKP zamiast PKS.
Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.
__________________
Don't give up!
GirlOfDeath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:09   #3568
paktofonika99
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 959
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Girl, mam w planach Mój nick to pozostałość po gimnazjalnej fascynacji tym gatunkiem muzycznym, ale pfk do tej pory lubię czasem posłuchać. Ostatnio miło się zaskoczyłam, gdy w radiowej trójce leciało Ja to ja.
paktofonika99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:11   #3569
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Pewnie za tydzień... z resztą nie ma to już znaczenia... pozostaje mi czekać na 3 termin...
Nie przejmuj się tak. Nawet jeśli nie poszło, to jak powiadają mądrzy ludzie, do 3 razy sztuka.
Uda Ci się!
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 11:13   #3570
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Cz. XII- Hu hu ha! Hu hu ha! Idzie sesja zła!

Też się wybieram na ten film. Czekałam na niego z niecierpliwością!
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-29 11:35:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:07.