nakładam primer i piecze ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-19, 17:37   #1
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17

nakładam primer i piecze !


Mam mały problem. Kupiłam sobie nowy primer Viggen (wcześniej używałam Activ). Pierwszy raz nakładałam go klientce i mowila ze piecze ją jeden palec, myślałam że to dlatego bo ją za mocno przypiłowałam. Jednak wczoraj uzupełniałam sobie swoje pazurki i nałozyłam ten primer i DRAMAT ! ! ! Tak mnie piekły wszystkie palce, i to nawet nie było takie pieczenie ale ból jak by mi cierpły albo coś takiego... A jak włożyłam pod lampe to było jeszcze gorzej. Potem to przechodzi, jak skończyłam uzupełnianie to już w ogóle mnie nie bolało. A najlepsze jest to że momentami to mnie bolał cały palec i opuszek od wewnętrznej strony dłoni, a tem przecież primerem nie smarowałam! Żadnych plamek na paznokciach nie mam (bo czytałam w innych postach podobne problemy). Nie wiem co mam zrobić, z poprzednim primerem nie było ŻADNYCH problemów. Dodam że przed nałożeniem żelu robie manicure, ale bez żadnego krwawiącego nacinania skórek, co mogłobyć powodem pieczenia. Primer nie jest przeterminowany. RATUJCIE! Przecież robienie pazurków nie może być bolesne!
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 17:59   #2
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Uleczko skarbie widzę ,że forum Wizaz traktujesz jak kurs przedluzania paznokci.
A sęk w tym ,że zadne forum, a to w szczególnosci , takim kursem nie jest.
Jesli mi nie wierzysz, przeczytaj post wklejony przez moderatorstwo na pierwszej stronie.

Pytania ktore zadajesz są tak podstawowe ,że aż żenujące.
Tym bardziej w połączeniu z zapewnieniami o skonczonym kursie ( szczególnym zbiegiem okolicznosci 2 lata temu - dzięki temu mamy uwierzyć ,że brak elementarnej wiedzy jest efektem zaniku pamięci? ).

Dziewczynkom , ktore w odruchu serca będą brały w obronę "biedną ucisnioną ule, ktora chce tylko o coś spytać", chce powiedzieć jedno - DO TAKICH NIEDOUCZONYCH STYLISTEK TRAFICIE.


Bo nie wierzę ,ze są jakieś kursy gdzie nie uczą aplikacji primera.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 18:55   #3
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: nakładam primer i piecze !

Nie wiem dlaczego jesteś taka niemiła. Jeżeli jesteś na tyle zarozumiała i skąpa na dobre rady oraz pomoc i nie chcesz odpowiadać na moje posty to sobie oszczędź takich komentarzy i po prostu nie odpisuj.
A co do kursu chcę cie uświadomić że kurs UKOŃCZYŁAM i robie tipsy, mam własną stronę internetową, stałe klientki i dobrze mi to wychodzi skoro do mnie wracają.
Moje pytanie nie wynika z braku wiedzy po kursie, bo wcześniej nakładałam primer i NIE BYŁO PROBLEMÓW. Czyżbym zapomniała jak sie nakłada primer zaraz po zakupie nowego? nie sądze...
Więc proszę o pomoc TYLKO ŻYCZLIWE osoby, a inne bardzo proszę o leczenie kompleksów w innym miejscu a nie na forum.

aha, i jeszcze jedno, Paulo. CYTUJĘ twój podpis pod postami: "'Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich i nigdy wykorzenione nie będą, bo wieczne są jak sama głupota."
Paulinko, gdzie twoja tolerancja? Czyżbyś miała "własności głupich" ?
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:24   #4
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Nie mam za grosz zrozumienia ani przyzwolenia dla partactwa i zabierania się za rzeczy o których nie ma się najmniejszego pojęcia. Lub pojęcie niewystarczające.
Bo wlasnie o tym świadczą wszystkie twoje posty.
NIe masz pojęcia jak nakładać żele, nie masz pojęcia o warstwie dyspersyjnej, nie wiesz jak aplikować primer, paznokcie ci się zapowietrzają ,łamią i odpadają.
Nie wiesz nawet ,że należy matowić płytkę paznokcia.
A nie wiesz tego " bo nie pamiętasz co babka na kursie mówiła".

Gratuluje.
Dziewczynki, jesli szukacie profesjonalistki to trafiłyście idealnie.

I nie ma to nic wspólnego z tolerancją ( proponuję zapoznać się z definicją ) bo tępię i zawsze bedę tępić niedouczone fryzjerki, lekarki, prawników i dentystów.
Bo przez niedoksztalcone pseudostylistki panuje powszechny mit o szkodliwości przedlużania paznokci a dziewczyny żalą sie na forum ,że w czasie zabiegu siedzą ze łzami w oczach - taki ból odczuwają.

Ale ty jesteś świetną stylistka przecież. Masz nawet swoją stronę.


Tylko jeszcze z ciekawości zapytam co oznacza zdanie "Czyżbyś miała "wlasności głupich". "

FINITO bo szkoda klawiatury na cos takiego.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 19:56   #5
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cześć!
Najpierw jak czytałam ten wątek stwierdziłam, że opinia Pauli jest niesprawiedliwa...
Ale....po przeczytaniu Jej ostatniej wypowiedzi, doszłam do wniosku, że przeczytam inne posty Autorki.
Jestem totalnym laikiem w sprawach pazurków, ale czytając na tym forum wypowiedzi wszystkich Wizażanek dowiedziałam się, że to, co w poście Pauli jest podkreślone, to chyba podstawowe rzeczy, które każda dziewczyna, przede wszystkim taka, która INNYM robi pazurki, powinna wiedzieć, prawda?

Nie chciałabym trafić do stylistki, która tych rzeczy dowiedziała się (przepraszam, przypomniała sobie o tych rzeczach...) czytając wypowiedzi na forum...

Pozdrawiam moją imienniczkę, to znaczy Autorkę postu ...
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:06   #6
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cytuję:
NIe masz pojęcia jak nakładać żele, nie masz pojęcia o warstwie dyspersyjnej, nie wiesz jak aplikować primer, paznokcie ci się zapowietrzają ,łamią i odpadają.
Nie wiesz nawet ,że należy matowić płytkę paznokcia.

Skąd ty to niby wiesz? wnioskujesz to po moim pierwszym posicie? może przeczytaj go jeszcze raz to zobaczysz o co sie pytałam, chyba każdy ma do tego prawo...

A jeżeli chodzi o cytat : "Nietolerancja i zabobon zawsze były własnością głupich" to pozwól że go zinterpretuje. W języku współczesnym zdanie to oznacza " nietolerancja i zabobon zawsze były cechami głupich". Zatem w zdaniu "czyżbyś miała 'własności głupich " chodziło mi o twoją cechę którą jest nietolerancja (do osób które zadają głupie pytania, a ludzie przecież mają prawo błądzić) co wiąże się z tym że po prostu jesteś GŁUPIA ! Mam nadzieje że już rozumiesz.

GRATULUJE KOLEŻENSKIEJ POSTAWY. Zmieniam forum na www.kosmetyczki.net. Dziewczyny, jeżeli chcecie porad w robieniu tipsów, bo moze trafiłyście na badziewny kurs, może pozapominałyście, a może po prostu nie umiecie tego robić to zmieńcie forum tak jak ja, BO TUTAJ NASŁUCHAŁAM SIE ŻE JESTEM ŻENUJĄCA i ŻADNEJ POMOCY NIE DOSTAŁAM a nie tak to powinno wyglądać. Powinnyśmy sobie pomagać a nie poniżać.

Może i jesteś bardzo dobrą stylistką ale zrozum że nie każdy jest tak idealny jak ty i jeżeli byłabyś choć trochę koleżeńska to byś innym doradziła pisząc 4 linijki porady a nie rozpisywała się na 50 linijek że ktoś jest beznadziejny.
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:10   #7
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: nakładam primer i piecze !

Ech...
Nie powiedziałam, że jesteś żenująca i wcale nie miałam tego na myśli.
Nie napisałam, że nikt nie ma prawa zapomnieć, nie wiedzieć....
Ale...nie chcę, się tłumaczyć, bo nie w tym rzecz...

Mam nadzieję, że ktoś zrozumie co mam na mysli i tyle.
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 20:12   #8
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: nakładam primer i piecze !

cały poprzedni post jest skierowany do Paulikrk, nie do ciebie. Ty jesteś ok.
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:14   #9
zaczarovana
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: bielsko b.
Wiadomości: 2 838
GG do zaczarovana
Dot.: nakładam primer i piecze !

zegnamy z żalem...łamiesz regulamin, ale dobrze, że sama wychodzisz..
__________________
.+.=..
zaczarovana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 20:27   #10
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cytat:
Napisane przez ulkaNH Pokaż wiadomość

GRATULUJE KOLEŻENSKIEJ POSTAWY. Zmieniam forum na www.kosmetyczki.net. Dziewczyny, jeżeli chcecie porad w robieniu tipsów, bo moze trafiłyście na badziewny kurs, może pozapominałyście, a może po prostu nie umiecie tego robić to zmieńcie forum tak jak ja,

Może i jesteś bardzo dobrą stylistką ale zrozum że nie każdy jest tak idealny jak ty i jeżeli byłabyś choć trochę koleżeńska to byś innym doradziła pisząc 4 linijki porady a nie rozpisywała się na 50 linijek że ktoś jest beznadziejny.
Tak dziewczyny - jesli nie umiecie 'robic tipsów' zmiencie forum.
Od razu staniecie sie świetnymi stylistkami.

Pomoglam baaardzo wielu dziewczynom.
Co rusz z kimś koresponduje - czy to na gg czy przez maila, i pomagam jesli mają jakieś problemy.

Ale nie będę udzielać darmowego kursu osobie, ktora w dziedzinie o ktorej nie wie prawie nic, pobiera pieniądze za swoje usługi.
Ktora oszukuje swoje klientki - bo gdy ide do speca na ktorego ścianie wisi dyplom, zakładam ,że jest profesjonalistą w danej dziedzinie.
A nie że doksztalca się na forach internetowych!!


Jesli nie znasz podstaw przedluzania to co ty wiesz np o chorobach paznokci? O ich objawach i zapobieganiu ??

Jesli koleżańskością ma być przykładanie ręki do dzialalności osób , ktore bez kwalifikacji przeprowadzają zabiegi na żywym organizmie ( narażając go tym samym na liczne urazy - a o tym na forum czytamy codziennie ) to ja mam w głębokim poważaniu taka koleżanskosć.

A moze i jestem dobrą stylistka .
Ale napewno nie dzięki czytywaniu forum.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 22:20   #11
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: nakładam primer i piecze !

prawde mówiąc to skąd wiecie że jest niedouczona albo "coś"...może trafiła na jakiś trefny primer pisze że poprzednio nic takiego nie zaszło ....piszę to z własnej ciekawości a nie dlatego by kogoś prowokować pozdrawiam
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 22:44   #12
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nakładam primer i piecze !

No, niestey, poczytalam posty UliNH i rzeczywiście byc moze i 2 lata temu ukończyła juz kurs, ale chyba od tego czasu paznokietków nie śmigała....

Niestety, doszkolic to sie mozna na kursie-doszkoleniu, a nie przez net.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 06:38   #13
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
prawde mówiąc to skąd wiecie że jest niedouczona albo "coś"...może trafiła na jakiś trefny primer pisze że poprzednio nic takiego nie zaszło ....piszę to z własnej ciekawości a nie dlatego by kogoś prowokować pozdrawiam
Zuni - przeczytaj wszystkie posty ulkaNH na forum paznokciowym. Takich pytań nie zadaje osoba, która ma choćby blade pojęcie o stylizacji paznokci.

UlkaNH - nie nauczysz się prawidłowego robienia pazurków podczytując fora. Idź na profesjonalny sprawdzony kurs (łatwo znaleźć na forum polecanych organizatorów kursów). Nauczysz się porządnie, rozwiejesz swoje wątpliwości, zaoszczędzisz stresu i praca stanie się przyjemnością. Zainwestuj w dobre materiały ( omijaj podejrzane hurtownie i allegro ) i szybko doczekasz się efektów
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 07:38   #14
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: nakładam primer i piecze !

No dziewczyny, napiszcie jeszcze coś o mnie bo nie wiedziałam tylu rzeczy o sobie.

Edytowane przez ulkaNH
Czas edycji: 2006-09-20 o 08:15
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 09:19   #15
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: nakładam primer i piecze !

Ulka, przecież nie robimy Ci na złość...
Nie napisałam, że się nie znasz.... ja wiem 1/100 tego co Ty
patrzę na to zupełnie z boku, bo nigdy nie miałam zamiaru i nie chcę robić sobie tipsów,,, Ale tak sobie myślę: chyba lepiej pójść na jeszcze jakiś kursik, dowiedzieć się więcej rzeczy, zawsze to kolejny wpis do CV, a to na pewno zwiększy Ci ilość klientek...

i tutaj za nic w świecie nie czepiam się tego...hm... primera (cokolwiek to jest:P) bo pewnie w świecie pazurkowym tak samo jak wszędzie z nowościami jest pewien kłopot.

3maj się, i życzę powodzenia w robieniu pazurków
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:29   #16
villemcia
Wtajemniczenie
 
Avatar villemcia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: WAWA
Wiadomości: 2 106
GG do villemcia
Dot.: nakładam primer i piecze !

a ja nie wiem czemu Ulka sie obrusza...

osoba znajaca sie na technice robienia pazurkow czytajac odp. Paulikrk wyczyta miedzy wierszami w czym moze z primerem tkwic problem

ja wyczytalam
__________________
stylizacja pazurków to moja pasja
villemcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 11:50   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: nakładam primer i piecze !

ulkaNH - ja nie jestem stylistką paznokci, tylko sama korzystam z ich usług, ale chyba mam więcej wiadomości od Ciebie na temat zakładania pazurków i przygotowania ich do założenia żelu - nie chce mi się wierzyć, że zakładasz paznokcie 2 lata, a w innych wątkach zadajesz takie pytania, że ręce opadają
jak po 2-letnim stażu pracy można pytać:
" co zrobić żeby tips nie odpadał (chodzi mi o to czy musze matowić płytke przed przyklejeniem tipsa itd...)?" - to cytat z Twojego posta w wątku "nakładanie tipsów, pytania"

Nie wiem czy to jakas prowokacja, czy nie jestes jednak po kursie i chcesz tu zdobyć wiedzę, bo zadajesz pytania podstawowe, bez których znajomości nie mozna dobrze wykonać paznokci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg screen.JPG (58,2 KB, 74 załadowań)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 18:57   #18
KostkaLodu
Raczkowanie
 
Avatar KostkaLodu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 89
Dot.: nakładam primer i piecze !

edit niech tam bedzie
__________________
*
*
Po śmierci dam Życie.
Kostka Lodu
*
*
*



Edytowane przez KostkaLodu
Czas edycji: 2006-09-21 o 06:36
KostkaLodu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 19:25   #19
ulkaNH
Przyczajenie
 
Avatar ulkaNH
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 17
Dot.: nakładam primer i piecze !

oooo, kolejnych ciekawych rzeczy sie dowiedziałam, ale jesteście mądre !
ulkaNH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 19:28   #20
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nakładam primer i piecze !

Wszystkim radzę nieco przystopować. To forum służy wymienianiu się opiniami na temat pielegnacji i stylizacji paznokci. Każdy ma prawo zadać tu swoje pytanie. I każdy powinien czuć się tutaj dobrze. Nie będzie to jednak możliwe, kiedy niektórzy użytkownicy będą określać niektóre pytania mianem "żenujących".
Owszem, forum nie jest kursem stylizacji paznokci i na pewno takiego kursu nie zastąpi. Jednak myślę, że pewne rzeczy można wyrazić grzeczniej, bez zbędnego wywyższania się.
Paulakrk - swoje słowa kieruję głównie do Ciebie.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:46   #21
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
I każdy powinien czuć się tutaj dobrze. Nie będzie to jednak możliwe, kiedy niektórzy użytkownicy będą określać niektóre pytania mianem "żenujących".
Owszem, forum nie jest kursem stylizacji paznokci i na pewno takiego kursu nie zastąpi. Jednak myślę, że pewne rzeczy można wyrazić grzeczniej, bez zbędnego wywyższania się.
Jeżeli kierowca tira by mnie spytał które to sprzęgło a które hamulec to bym powiedziala ,że jest żenujący.
Jesli dentysta by nie wiedział , które to trzonowe a które kły - to samo.
Gdyby adwokat nie odróżniał kodeksu karnego od cywilnego - podobnie.
I wywyższanie nie ma z tym nic wspolnego.

Tylko troche za duzo się tu ostatnio czyta o przejsciach jakie maja klientki ze "stylistkami", zaś propagowanie przez Wizaz postawy typu " nie znam sie na tym ale zarobie troche kasy" jest moim zdaniem nieco niepoważne.
Ale jak juz pisałam - umywam ręcę.
Nie ja przecież bede chodzic z grzybem czy przepilowaną płytką.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 22:50   #22
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: nakładam primer i piecze !

Ines, zgadzam sie z Paula, pytania Uli, były na tyle podstawowe, ze świadczyły raczej o braku kursu, niz o jego ukończeniu, a przeciez regulamin naszego forum stanowi, ze nie uczymy robic tipsów
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 05:59   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: nakładam primer i piecze !

Nie w tym rzecz. Chodzi mi wyłącznie o ton wypowiedzi. Nikt wam nie każe popierać samodzielnej nauki stylizacji paznokci.
Pamiętajcie jednak, że każdy ma prawo tzadawać pytania.
I nie każdy ma obowiązek na nie odpowiadać. Szczególnie jeśli potrafi/chce odpowiedzieć jedynie nie na temat.

Odpowiedź Pauli (nie pierwszy raz) została uznana za "niegrzeczną" i nie w sposób w takiej sytuacji nie zareagować. Nie są to moje "widzimisie", ponieważ podpieram swoją opinię licznymi zgłoszeniami "złego postu", które świadczą o tym że kilku wizażankom nie podoba się ten ton wypowiedzi.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 14:56   #24
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: nakładam primer i piecze !

Ines sama lepiej bym tego nie napisała.

Co do wątku, czy tak trudno odpisać np 'bo to jest zły primer' albo ze 'zawiera jakiś składnik który może uczulać'?
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 16:21   #25
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość


Co do wątku, czy tak trudno odpisać np 'bo to jest zły primer' albo ze 'zawiera jakiś składnik który może uczulać'?
Tak , bardzo trudno bo chodzi o aplikację i sposób uzytkowania a nie o "zły primer" lub "uczulanie" - co jest kompletną bzdurą.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:09   #26
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: nakładam primer i piecze !

Być może, że chodzi o aplikację; sztuczniaków nie robię, więc nie wiem.
Ale co innego mogło się nasunąć na myśl, skoro Ula z Activ nie miała żadnych problemów, a z nowym primerem ma
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:10   #27
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: nakładam primer i piecze !

Mogla się nasunąć cała masa rzeczy o których laicy nie mają zielonego pojęcia.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:20   #28
vanilla shake
Raczkowanie
 
Avatar vanilla shake
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: nakładam primer i piecze !

Rozmowa potoczyła sie w złym kierunku...Paula raczej nie zrozumie o czym mowa, gdyż jest profesjonalistką-perfekcjonistką i wygląda na to, że jest tu wyrocznią, sorki, z dystansu właśnie tak to właśnie wygląda...
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek.... Nigdy nie wiesz na co trafisz....
/Gump, Forrest Gump/
vanilla shake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 18:52   #29
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: nakładam primer i piecze !

Oj Dziewczyny... wystarczy przeczytać tych kilka postów Uli, które zamieściła na forum Paznokcie, żeby przekonać się, że Ula potrzebuje profesjonalnego doszkolenia czy raczej profesjonalnego kursu podstawowego, a nie odpowiedzi na forum.
Pytanie Uli o primer zabrzmiało może dość niewinnie, ale w kontekście jej poprzedniego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=130127 zaczęło to wyglądać dziwnie...
Uwierzcie mi - osoba po kursie nie zada takich pytań. Nawet uważna klientka ma wiekszą wiedzę...
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 13:17   #30
raniaa
Raczkowanie
 
Avatar raniaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: nakładam primer i piecze !

Nie znam sie na nakladaniu tipsow, ale widze, ze faktycznie Ulka zadaje podstawowe pytania w stylu czy trzeba spilowac plytke przed przyklejeniem tipsa.
Bardziej jednak zdziwily mnie bardzo agresywne odpowiedzi Pauli, ktora dazyla do zmieszania autorki z blotem. Paulo, opusc glowe, nie nos jej tak wysoko bo sie przewrocisz.
raniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.