nowości kosmetyczne - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-11, 11:42   #3271
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość


Na pewno ta seria będzie u nas. Musi.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 12:29   #3272
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Patrzcie co wynalazłam -całkiem nowa seria Rimmela
fajne te cienie stir it up i błyszczyk w paski. ^^
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:06   #3273
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości kosmetyczne

Freeman - po około 18-20zł (do kupienia w SuperPharm i Galerii Centrum).

Scrub do twarzy w żelu z ekstraktem z malin i aloesu. (150 ml)
Zmiękczająca mieszanka ekstraktów z malin delikatnie oczyszcza i wygładza skórę twarzy, łagodnie usuwa obumarły naskórek. Dzięki zawartości aloesu preparat jest wyjątkowo łagodny i delikatny, a równocześnie bardzo skuteczny. Scrub pozostawia skórę jedwabiście gładką i rozświetloną.

Enzymatyczna maseczka do twarzy z ekstraktem z ananasa i kwasów owocowych. (150ml)
Dzięki specjalnie dobranym naturalnym składnikom maseczka jest bardzo dobrze tolerowana przez skórę. Ma doskonałe właściwości oczyszczające i odświeżające. Łagodzi podrażnienia skóry oraz eliminuje uczucie wysuszenia wywołane chlorowaną wodą. Pozostawia skórę jedwabiście gładką o ładnym i zdrowym kolorycie.

Nawilżający krem pod prysznic z oliwką z mandarynki. (150ml)
Odżywcza formuła kremu z ekstraktem z mandarynki i witaminy C delikatnie oczyszcza, odżywia i odświeża skórę ciała. Preparat jest wyjątkowo łagodny i delikatny dla skóry, pięknie pachnie, wpływa relaksująco i kojąco na umysł osoby stosującej go.

Tonizujący balsam do ciała z wit. C i ekstraktem z białych winogron. (150ml)
Odżywcza formuła preparatu powstała na bazie białych winogron i witaminy C w delikatny sposób nawilża i wygładza skórę. Po zastosowaniu balsamu skóra odzyskuje sprężystość i jest pełna blasku.

Odżywczy scrub pod prysznic z kryształkami soli i ekstraktem z guawy. (150ml)
Ten luksusowy scrub z kryształkami soli usunie szorstki, wysuszony naskórek, podczas gdy ekstrakt z guawy zapewni niezbędne nawilżenie. Twoja skóra będzie odmłodzona i wygładzona.

Pilingujacy krem pod prysznic z ekstraktem z jeżyny. (150ml)
Dzięki specjalnie dobranym naturalnym składnikom krem jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Ma doskonałe właściwości złuszczające i odświeżające. Łagodzi podrażnienia skóry oraz eliminuje uczucie wysuszenia wywołane chlorowana wodą. Pozostawia skórę jedwabiście gładką o ładnym i zdrowym kolorycie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,7 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (31,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (27,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (117,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (29,7 KB, 3 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:12   #3274
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości kosmetyczne

Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z masła z drzewa SHEA i trawy cytrynowej (400ml)
Odżywcza formuła powstała na bazie ekstraktów z masła z drzewa SHEA i trawy cytrynowej. Natychmiast nawilża i wygładza wszelkie niedoskonałości suchej skóry. Nietłusta konsystencja balsamu, głęboko wnika w skórę i sprawia, że staje się ona gładka i nawilżona.

Wygładzający balsam do ciała z ekstraktem z ogórka i aloesu (400ml)
Rozświetlająca mieszanka ekstraktów z ogórka i aloesu intensywnie nawilża i wygładza skórę ciała. Balsam jest wyjątkowo łagodny i delikatny, a równocześnie bardzo skuteczny. Relaksujący zapach lotionu wpływa kojąco zarówno na ciało jak i umysł osoby stosującej go. Po użyciu preparatu skóra staje się nawilżona i jedwabiście gładka.

Tonizujący balsam do ciała z ekstraktem z orzecha kokosu i guawy. (400ml)
Odżywcza mieszanka ekstraktów z kokosu i guawy nawilża i udoskonala sprężystość skóry. Wpływa kojąco i upiększająco na skórę ciała. Intensywny zapach kokosu działa relaksująco na zmysły osoby stosującej preparat. Po zastosowaniu skóra staje się miękka i gładka.


Nie wiem czy są dostępne w Polsce - w Stanach na pewno.
- Peeling do ciała z granatem
- Masło do ciała z oliwką
- Maska do twarzy z awokado i płatkami owsianymi
- Peeling do twarzy z morelą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (28,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (27,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (26,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomegranate.JPG (32,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olive.JPG (71,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avocado1.JPG (30,1 KB, 3 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:14   #3275
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości kosmetyczne

Mam ochotę na enzymatyczną maseczkę z ananasem, krem pod prysznic z mandarynką i peeling z guawą - ceny nie są super niskie, ale pojemności są bardzo duże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Apricot1.JPG (28,6 KB, 5 załadowań)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 14:58   #3276
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: nowości kosmetyczne

Fajne. Te kolorowe tubki bardzo przykuwają wzrok, chętnie bym się bliżej zapoznała z peelingiem z guawą.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 15:02   #3277
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Nawilżający balsam do ciała z ekstraktem z masła z drzewa SHEA i trawy cytrynowej (400ml)
Odżywcza formuła powstała na bazie ekstraktów z masła z drzewa SHEA i trawy cytrynowej. Natychmiast nawilża i wygładza wszelkie niedoskonałości suchej skóry. Nietłusta konsystencja balsamu, głęboko wnika w skórę i sprawia, że staje się ona gładka i nawilżona.

Wygładzający balsam do ciała z ekstraktem z ogórka i aloesu (400ml)
Rozświetlająca mieszanka ekstraktów z ogórka i aloesu intensywnie nawilża i wygładza skórę ciała. Balsam jest wyjątkowo łagodny i delikatny, a równocześnie bardzo skuteczny. Relaksujący zapach lotionu wpływa kojąco zarówno na ciało jak i umysł osoby stosującej go. Po użyciu preparatu skóra staje się nawilżona i jedwabiście gładka.

Tonizujący balsam do ciała z ekstraktem z orzecha kokosu i guawy. (400ml)
Odżywcza mieszanka ekstraktów z kokosu i guawy nawilża i udoskonala sprężystość skóry. Wpływa kojąco i upiększająco na skórę ciała. Intensywny zapach kokosu działa relaksująco na zmysły osoby stosującej preparat. Po zastosowaniu skóra staje się miękka i gładka.


Nie wiem czy są dostępne w Polsce - w Stanach na pewno.
- Peeling do ciała z granatem
- Masło do ciała z oliwką
- Maska do twarzy z awokado i płatkami owsianymi
- Peeling do twarzy z morelą
Ostatnio w Superpharm była promocja Freemana - chyba właśnie tych balsamów. Stałam przed nimi chyba z 10 minut i sie zastanawiałam - kupić czy nie, i rozsądek w końcu zwyciężył, mam w końcu tyle balsamów że przez następny rok ich nie zużyję <hahaha>
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-11, 15:21   #3278
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości kosmetyczne

Pilingujacy krem pod prysznic z ekstraktem z jeżyny --> to mi się spodobało
Ciekawe jak pachnie.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:28   #3279
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: nowości kosmetyczne

Znalazlam w Galerii Centrum tylko peeling malinowy - dosc mocno, slodko pachnial. Pewnie zawitam w najblizszym czasie do SP to moze dorwe cos wiecej.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 18:38   #3280
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam ochotę na enzymatyczną maseczkę z ananasem, krem pod prysznic z mandarynką i peeling z guawą - ceny nie są super niskie, ale pojemności są bardzo duże.

też bym sie skusiła na te kosmetyki gdybym miała gdzie je zakupić
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-11, 21:27   #3281
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: nowości kosmetyczne

ale super wygldaja, opakowaniA BARDZO CIEKAWE, MAM OCHOTĘ NA TE PILINGI BO POMARAŃCZOWY ERIS ZNUDZIŁ MI SIĘ A NIE MOGE TRAFIĆ NA PODOBNEGO ZASTĘPCĘ
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 21:39   #3282
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości kosmetyczne

Ja się zraziłam do Freemana- szampon ananas i cośtam do tłustych włosów, totalna porażka- rzadki i na dodatek przyspieszałm przetłuszczanie, nie mam pojęcia jak zużyłam te 400ml do końca

Było już o nowej serii Fruttini Granat i Imbir?

Nowa Mascara Lancome: http://www.sephora.com/browse/produc...604550:3391150
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 22:01   #3283
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
sliczne opakowanie, jak zwykle u lancome. szkoda, ze nie lubie podkrecajacych
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 09:49   #3284
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja się zraziłam do Freemana- szampon ananas i cośtam do tłustych włosów, totalna porażka- rzadki i na dodatek przyspieszałm przetłuszczanie, nie mam pojęcia jak zużyłam te 400ml do końca

Było już o nowej serii Fruttini Granat i Imbir?

Nowa Mascara Lancome: http://www.sephora.com/browse/produc...604550:3391150
Ta maskara ma juz z dwa miesiace

Choc w Polsce jej nie ma
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 11:50   #3285
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ta maskara ma juz z dwa miesiace
Ale wtopa

O Goshu na pewno nie było

Cytat:
Gosh VERY SPECIAL PERFUME, to linia zapachowa przygotowana specjalnie z myślą o osobach pewnych siebie oraz świadomych własnej atrakcyjności. Perfumy Gosh VSP for Dolls przeznaczone są dla kobiet pragnących pozostawić po sobie niezatarte wspomnienie, a zapach Gosh VSP for Guys, to znakomita propozycja dla zdecydowanych mężczyzn, zawsze pozostających w centrum uwagi.

Gosh VSP for Dolls, to zmysłowy i uwodzicielski zapach, przygotowany z myślą o kobietach w pełni świadomych własnych zalet. Płynące z nuty głowy orzeźwienie i świeżość, to zasługa bambusa i mango z domieszką delikatnego aromatu drzewnego. Nuta serca, to niezwykłe połączenie subtelnych akcentów dzikiej róży, jaśminu i białego lotosu z czarną porzeczką, mango, arbuzem i brzoskwinią. Dzięki unikalnej kompozycji kwiatów i owoców białego piżma z delikatną wonią drzewa sandałowego, zawartych w nucie bazowej, zapach posiada nieuchwytną głębię i zdecydowanie wyróżnia się spośród innych perfum.

Gosh VSP for Guys przypadnie do gustu zdecydowanym i pewnym siebie mężczyznom, którym nie brakuje klasy i wyczucia stylu. Zmysłowa drzewno – ambrowa kompozycja, to propozycja dla panów ceniących luksus i pragnących pozostawić po sobie niezapomniane wrażenie. Uwodzicielski zapach uwalnia nuta głowy, zawierająca w sobie zniewalającą świeżość bergamotki, lawendy oraz kruchych zielonych liści, zaostrzona ekscytującymi elementami owoców jałowca i wyjątkowo męskim zapachem pikantnego kardamonu i czarnego pieprzu. Kompozycja geranium, srebrnej jodły, jaśminu i gardenii, to zachwycające nuty serca. Nuta bazowa zawierająca akcenty drzewa sandałowego, vetiveru, ambry i piżma, sprawia, że zapach jest unikalny i niezwykły w swej prostocie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg goshvsp2.jpg (28,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg goshvsp4.jpg (27,6 KB, 1 załadowań)
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 12:03   #3286
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Gosh VSP for Dolls, to zmysłowy i uwodzicielski zapach, przygotowany z myślą o kobietach w pełni świadomych własnych zalet.
Chyba jestem przewrażliwiona

edit: Voglia wypuściła serię saszetek "z ekstraktem z pereł" http://www.e-styl.pl/products_new.php/page/1 . Nie mam przekonania do tej firmy, zapachy balsamów z tej firmy których używa moja siostra regularnie mnie doprowadzają do mdłości

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-08-13 o 12:48
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 14:35   #3287
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Nie, nie kłopocz się chodziło mi raczej o ogólne wrażenia, czy jest wart tych 50zł mi spodobała się dwójeczka...



O, masz fajnie - sklep Glera no to się zapowiada ciekawa jesień, niedługo Deborah będzie wypelniała połowę mojego kufra
Z linii do twarzy nic nie testowałam, bo na razie nie było tam nic dla mnie interesującego (ja jestem z tych co kwasów używają niemal codziennie i mają zawsze kilka różnych opakowań z różnymi rodzajami i stężeniami ) dostałam kilkanaście próbek kremu, ale masło shea w składzie sprawiło, że oddałam je siostrze. W składach - zarówno do twarzy jak i do ciała - mają sporo wyciągów roślinnych. Na ta serię do oczyszczania twarzy na pewno się skuszę, bo jestem ćpunkiem Deborah i ćpunkiem w kwestii produktów do oczyszczania twarzy no i uwielbiam ładne opakowania

sklep Gler lubię za duzy wybór Deborah(nie to co Douglas jeden mini stojaczek;/) i przedtem Lumene (choć ostatnio trafiłam na wyprzedaż wszystko za 6,90 i się troche obkupiłam jeszcze )

Fanką kwasów również jestem...witam w klubie :d Acne derm, Atrederm, effaclar k I własnie w związku z tym mam raczej stała pielęgnację -> sensibio h20 (dziś zamówiłam kolejne 4 buteleczki, bo taka promocja nie mogła mnie ominąć) i micell Pharmaceris. Od czasu do zcasu używa czegoś delikatnego do mycia twarzy i wsio

Z tej nowej serii skusiłabym się na coś do mycia wtarzy ...właśnie te opakowania mnie kuszą
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 14:47   #3288
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
sklep Gler lubię za duzy wybór Deborah(nie to co Douglas jeden mini stojaczek;/) i przedtem Lumene (choć ostatnio trafiłam na wyprzedaż wszystko za 6,90 i się troche obkupiłam jeszcze )

Fanką kwasów również jestem...witam w klubie :d Acne derm, Atrederm, effaclar k I własnie w związku z tym mam raczej stała pielęgnację -> sensibio h20 (dziś zamówiłam kolejne 4 buteleczki, bo taka promocja nie mogła mnie ominąć) i micell Pharmaceris. Od czasu do zcasu używa czegoś delikatnego do mycia twarzy i wsio

Z tej nowej serii skusiłabym się na coś do mycia wtarzy ...właśnie te opakowania mnie kuszą
A gdzie ta promocja na sensibio?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 14:49   #3289
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nowości kosmetyczne

O, Sensibio jest w promocji? Podeslij linka proszę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 14:54   #3290
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: nowości kosmetyczne

w aptece w sieci po 16,90
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:02   #3291
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości kosmetyczne

Hm a jakiej aptece, jeśli można spytać ?

Ach już wiem w aptece w sieci.. Nie zrozumiałam najpierw

Hm, ja widzę tam po 27 zł ten płyn Czyżby koniec promocji?

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2007-08-13 o 15:06 Powód: eureka :P
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:04   #3292
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nowości kosmetyczne

www.aptekawsieci.pl - apteka po której nawigacja doprowadza mnie zawsze do furii nie mogę niestety znaleźć tej promocji, widzę tylko micele po jakieś 27zł
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:08   #3293
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości kosmetyczne

Też się tam gubię, poza tym te kolory chyba Kaisandra wykupiła wszystkie promocyjne opakowania
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:28   #3294
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: nowości kosmetyczne

zamawiałm gdzieś koło 14 i jeszcze były heh więc chyba nie ja wykupiłam reszte tylko pewnie inna Wizażanka

a tam ponoć często mają takie krótkie promocje...więc trzeba co raz zajrzeć. Sama natknełam się przez przypadek, zamawiałam filtr klorane i szukałam co tu dobrać. I się trafiło:d
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 16:32   #3295
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości kosmetyczne

Macałam dziś puder mineralny Isa dory i powiem tylko...

Dlaczego taki drogi jest?
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 17:10   #3296
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Macałam dziś puder mineralny Isa dory i powiem tylko...

Dlaczego taki drogi jest?
ja testowałam Artdeco niestety Isadory nie dorwałam (nie ma jeszcze jej w Douglasie;/). Zamierzam kupić, ale niestety odcień 4 został wykupiony i ni ma;]. Ten ma 15 gr...Isadora 9gr

ale... miałam niedużą próbeczke (w takim malutkim okrągłym pudełeczku do próbek) i wystarczyło mi to na tydzień. Więc ten Artdeco wg mnie jest wydajny

Isa666 wyczytałam na wątku Avonowym, że tam też ma być i to w o wiele niższej cenei 33 zl ale czy on taki prawdziwy mineralny to nie wiem
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 17:20   #3297
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
ja testowałam Artdeco niestety Isadory nie dorwałam (nie ma jeszcze jej w Douglasie;/). Zamierzam kupić, ale niestety odcień 4 został wykupiony i ni ma;]. Ten ma 15 gr...Isadora 9gr

ale... miałam niedużą próbeczke (w takim malutkim okrągłym pudełeczku do próbek) i wystarczyło mi to na tydzień. Więc ten Artdeco wg mnie jest wydajny

Isa666 wyczytałam na wątku Avonowym, że tam też ma być i to w o wiele niższej cenei 33 zl ale czy on taki prawdziwy mineralny to nie wiem
Też się czaimy na ten z Avonu z Hosenką Ona pierwsza go chciała z katalogu z USA, ale u nas też bedzie.

W katalogu napisali, że nie zawiera talku, więc powninien być dobry(podobno ten z L`Oreala ma talk).

Ja z Isadory dorwałam dziś w Krakowie w Galerii Centrum
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 19:10   #3298
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: nowości kosmetyczne

Chyba o tym jeszcze nie bylo:

nowy podklad Bourjois 10 hour Sleep Effect:


pomaga ukryc oznaki niewyspania, zawiera rozswietlajace mineraly, ktore sprawiaja ze zmeczona cera wyglada swiezo i na wypoczeta.

Cena- 50 zl

Jak znajde jakies zdjecie to wkleje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg commeapres_l.jpg (6,2 KB, 18 załadowań)
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 19:38   #3299
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A właśnie, że było 10 marca

No, chyba że masz na myśli wejście do PL to wybaczam
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 20:52   #3300
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: nowości kosmetyczne

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A właśnie, że było 10 marca

No, chyba że masz na myśli wejście do PL to wybaczam
Chodzilo mi o polski rynek, to fakt; ale myslalam,ze w ogole jest to nowosc, bo na francuskiej stronie Bourjois tez ma dopisek 'nowosc'

Ale OK, wtopa z mojej strony tym razem

szukalam w wyszukiwrace po nazwie podkladu, a tu zrecznie link sie ukryl
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.






Edytowane przez Ptaszysko
Czas edycji: 2007-08-13 o 21:19
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.