Nasze blogi kosmetyczne - część IX - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-07, 22:21   #931
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no aleeeee... jak ktoś nie umie??? ja nie umiem na przykład być kreatywna, we wszystkim co nie jest szarą/zieloną/pomarańczową "plamą" na powiece wyglądam dziwnie, źle się czuję i szybko zmywam bo jest bleeeeeeeeeeeh.
Ja tak mam ze wszystkim oprócz brązów (lubię zarówno perły, jak i maty)- jak wyjdę w innym makijażu to zaczynam się stresować, że mi nie pasuje i ludzie będą się na mnie dziwnie gapić

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Pigmenty Pure Pigment 6,99zł, a Pearl Pigment 5,99zł
O jaaaa nie mogę sobie teraz pozwolić na zachcianki

Wybaczcie, że Wam tak pojedynczo odpisuję ale mam tak zakręcone te ostatnie dni Masakra
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:21   #932
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Wkrótce rozpoczynam testowanie kosmetyków Balea Otworzyłam dziś balsam grejfrutowy i pachnie niesamowicie. Miałam kiedyś arbuzowy i był to jeden z najładniej pachnących kosmetyków jakie miałam
Wiem co czujesz, ja mam kokosowy, ale czeka jeszcze na swoją kolej. Dodatkowo mam żel też kokosowy i pachnie cudownie. Szkoda, że kosmetyków Balea nie da się kupić w Polsce, są obłędne.
__________________
Mój blog: http://naomi-bloguje.blogspot.com
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:21   #933
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Mnie po depilatorze paskudnie wrastają i żadne peelingi nie pomagają... Na jesień/zimę zafunduję sobie serię depilacji laserowych. Byleby mi znowu oparzenia 2 stopnia nie zrobili...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:22   #934
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Pigmenty Pure Pigment 6,99zł, a Pearl Pigment 5,99zł
to coś mi się powaliło
u mnie oczywiście nie ma natury i najbliżej mam z 40 minut drogi do niej, także mogę oblizać się smakiem
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:36   #935
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz, ja mam kokosowy, ale czeka jeszcze na swoją kolej. Dodatkowo mam żel też kokosowy i pachnie cudownie. Szkoda, że kosmetyków Balea nie da się kupić w Polsce, są obłędne.
Te kokoski to też z Balea?


Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Mnie po depilatorze paskudnie wrastają i żadne peelingi nie pomagają... Na jesień/zimę zafunduję sobie serię depilacji laserowych. Byleby mi znowu oparzenia 2 stopnia nie zrobili...
Też mam rózne z tym problemy i mimo że włoski tak szybko nie rosną to i tak nogi nie wyglądają szczególnie ładnie.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:45   #936
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Wkrótce rozpoczynam testowanie kosmetyków Balea Otworzyłam dziś balsam grejfrutowy i pachnie niesamowicie. Miałam kiedyś arbuzowy i był to jeden z najładniej pachnących kosmetyków jakie miałam


U mnie z włoskami też masakra...raczej nie chodzę w spodenkach bo mam wrażenie, że z każdą godziną są większe. Golę maszynką, przy depilatorze było lepiej tylko długo wracały do normalnego wyglądu i boli.....
witaj w klubie, ja sobie nawlokłam z Chorwacji i czas się za nie zabrać, rozpoczęłam od maseczek - BOMBA i te zapachyyyyyyy! Świetne jest też maslo do stóp z trawą cytrynową i kryształki do kąpieli stóp z tej samej serii. Balsam z mocznikiem wypróbowalam we wakacje już, na mocno podrażnioną opalaniem skórę, ulga i komfort po praktycznie 5 minutach.

Co do depilacji - chyba sobie kupię maszynkę do wosku, bo niestety do kosmetyczki na wosk musiałabym chodzić max co trzy tygodnie - maszynka zwróci mi się po dwóch miesiącach...
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35166691]Ja tak mam ze wszystkim oprócz brązów (lubię zarówno perły, jak i maty)- jak wyjdę w innym makijażu to zaczynam się stresować, że mi nie pasuje i ludzie będą się na mnie dziwnie gapić
[/QUOTE]
no ja uwielbiam każdy kolor na powiece i w każdym sie dobrze czuję, choć na początku mojej "przygody z makijażem" tolerowałam tylko fiolety. Pierwsza moja paletka MACowa była z fioletów. Teraz mam paletkę praktycznie z każdego koloru i lubię kolorowe makijaże w ogóle, nie waham się do kolorowego oka użyć mocniejszej szminki, oczywiście staram się żeby nie wyglądało to jak babcia klozetowa, ale co ja poradzę...
Cytat:
Napisane przez cudawianki Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz, ja mam kokosowy, ale czeka jeszcze na swoją kolej. Dodatkowo mam żel też kokosowy i pachnie cudownie. Szkoda, że kosmetyków Balea nie da się kupić w Polsce, są obłędne.
da się, na allegro. Do mnie właśnie leci paka z zapasami, i nowymi pierdółkami, gdyż już po pierwszych testach się zakochałam i CHCE WIECEJ
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 22:46   #937
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość
to coś mi się powaliło
u mnie oczywiście nie ma natury i najbliżej mam z 40 minut drogi do niej, także mogę oblizać się smakiem
To dużo?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 22:58   #938
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja sobie nawlokłam z Chorwacji i czas się za nie zabrać, rozpoczęłam od maseczek - BOMBA i te zapachyyyyyyy! Świetne jest też maslo do stóp z trawą cytrynową i kryształki do kąpieli stóp z tej samej serii. Balsam z mocznikiem wypróbowalam we wakacje już, na mocno podrażnioną opalaniem skórę, ulga i komfort po praktycznie 5 minutach.

Co do depilacji - chyba sobie kupię maszynkę do wosku, bo niestety do kosmetyczki na wosk musiałabym chodzić max co trzy tygodnie - maszynka zwróci mi się po dwóch miesiącach...
Widziałam na blogu Naprawdę szkoda że nie ma tych kosmetyków w Pl........ eh

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Pamiętam jak mieszkałam w Wawie...do Natury daleko, do Rossa daleko...jedynie Sephorę miałam blisko. Powiem Wam, że męczyłam się strasznie i nie mogłam uwierzyć że nie ma drogerii na każdym kroku.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Lecę spać. Dobrej nocy
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:00   #939
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Pamiętam jak mieszkałam w Wawie...do Natury daleko, do Rossa daleko...jedynie Sephorę miałam blisko. Powiem Wam, że męczyłam się strasznie i nie mogłam uwierzyć że nie ma drogerii na każdym kroku.
Mieszkałam w Warszawie w czterech miejscach i wszędzie było blisko do jakiejś większej drogerii... no ale nie do każdej. Np. teraz do Natury mam właśnie pewnie ok. 40 minut.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:00   #940
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Eeej, też kcem Baleę
Tylko mi ślinka cieknie jak widzę te zdjęcia u Kasi
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:04   #941
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mi by sie przydał dobry krem pod oczy do mlodej skóry, bo juz widzę zmarchy mimiczne (pewnie dlatego ze nie chodze w okularach przeciwsłonecznych i mrużę oczy). Zreszta na czole tez mam bo odruchowo marszczę
Też takie mam, bo nienawidzę noszenia okularów. Ja w ogóle nie lubię mieć nic na nosie. Takie małe zboczenie
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-07, 23:09   #942
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

http://allegro.pl/listing/user.php?s...&us_id=4968351
Ma ktoś może pożyczyć ze stówkę?

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2012-07-07 o 23:23
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:14   #943
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Balea jest naprawdę aż tak dobra?
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:19   #944
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Widziałam na blogu Naprawdę szkoda że nie ma tych kosmetyków w Pl........ eh

Pamiętam jak mieszkałam w Wawie...do Natury daleko, do Rossa daleko...jedynie Sephorę miałam blisko. Powiem Wam, że męczyłam się strasznie i nie mogłam uwierzyć że nie ma drogerii na każdym kroku.

na allegro jest wysyp, maseczki po 4zł (uważam, ze warto każdą kasę na nie wydać), żele pod prysznic koło 6, szampony i odżywki też jakoś tak, najdroższe są chyba takie właśnie masła do ciała, kremy do ciała itp - koło 20zł. No i ta seria do twarzy nie pamiętam teraz a nie chce mi się sprawdzać, chyba jakas eko jest droga - koło 50zł.

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Eeej, też kcem Baleę
Tylko mi ślinka cieknie jak widzę te zdjęcia u Kasi
a byś te zapachy poczuła. Nie ma moim zdaniem konkurencji - nawet TBS ma bardziej chemiczne zapachy, moim zdaniem.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:24   #945
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ja miałam 2 młodszych facetów i za każdym razem to były totalne niewypały, dlatego jestem już uprzedzona Co nie zmieni faktu, że facet w moim wieku, albo nawet kilka lat starszy może też mieć siano w głowie. A ja na te swoje 24 lata mam poukładane już w głowie i nie szukam dzieciaka w ciele dorosłego mężczyzny.
Ja też mam pewne uprzedzenia do związków z młodszymi facetami. Ale teraz mam mojego faceta i nie ma to znaczenia Ale wcześniej też z góry odrzucałam z góry młodszych. Nie wiem czemu, ale zazwyczaj największym zainteresowaniem cieszyłam się wśród starszych facetów. A i tak zazwyczaj wybierałam rówieśników. Mój obecny facet też jest z mojego rocznika, ba urodził się 4 dni później w tym samym szpitalu co ja

A propos facetów, to długo się dzisiaj zastanawiałam, skąd znam kolesia w kolejce obok. A okazało się, że to kumpel mojej przyjaciółki, który był z nami na meczu podczas Euro
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:34   #946
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Ja to bym sobie chciała nieraz poimprezować... ale nie mogę, bo 3 weekendy w miesiącu pracuję. a jak mam już ten wolny weekend, to zawsze jest 100000 spraw do załatwiania. pfff, ja dziękuję za taką "dorosłość" chcę znów chodzić do szkoły i się niczym nie przejmować


Też często chciałabym się cofnąć do czasów dzieciństwa
I mieć takie problemy jak wtedy.
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-07, 23:36   #947
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
No w moim przypadku to ja go zostawiłam - ależ byłam głupia! Ale teraz mam nauczkę
Mój obecny facet, to jednocześnie mój były z czasów licealnych. Wtedy było między nami różnie, obydwoje mieliśmy pstro w głowach, ale fakt faktem, że to ja wtedy po jednej z kłótni uznałam, ze to koniec. Potem dałam się zrobić w jajo przez kolesia, który na początku bardzo za mną latał. Mi to schlebiało, gdy uznałam, że powinniśmy iść do przodu i z nim szczerze pogadałam, to okazało się, ze nic z tego. A potem okazało się, że koleś jest gejem i tylko szukał przykrywki dla swojej orientacji, co i tak mu nie wyszło, bo wszyscy kolesie widzieli w nim geja. Tylko my z koleżankami prawie sobie oczy wydrapałyśmy z zazdrości o niego;P Potem była burzliwa relacja z kolegą z grupy laboratoryjnej. Gdy w końcu rozstałam się z nim, to znowu związałam się z kolegą ze studiów. To potrwało jeszcze krócej. Niby wszystko było okej, ale pod koniec okazał mi ogrom zainteresowania, gdy go potrzebowałam. A w lutym przez przypadek natknęłam się na byłego z czasów LO i coś na nowo ruszyło. Teraz jestem szczęśliwa i mądrzejsza. Wciąż zdarza nam się pokłócić, ale już nie stawiam sprawy na końcu noża
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 00:57   #948
tova1
Zakorzenienie
 
Avatar tova1
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 5 890
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

u mnie dalsza część posta zakupowego
a także masełko do rąk YR
tova1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 06:19   #949
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
To dużo?
No jak nie masz 15 minut od domu to daleko
Boże, a ja głupia uważam, że bezpośrednie połączenie z centrum to świetna opcja a dojazd z uczelni do domu w godzinę z hakiem też jest spoko. W jednym mieście...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 06:45   #950
Karen15
Zakorzenienie
 
Avatar Karen15
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 436
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Hej
u mnie burza właśnie się skończyła. Teraz pada.
Karen15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 07:50   #951
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35167172]Balea jest naprawdę aż tak dobra? [/QUOTE]

Zawsze jak tu wchodzę to jestem wodzona na pokuszenie. No właśnie, Balea warta grzechu? Ceny są przyjazne
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 08:22   #952
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;35167172]Balea jest naprawdę aż tak dobra? [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez ilonacb Pokaż wiadomość
Zawsze jak tu wchodzę to jestem wodzona na pokuszenie. No właśnie, Balea warta grzechu? Ceny są przyjazne
Balea to fajna, bardzo tania firma. To nie są jakieś fantastyczne kosmetyki zmieniające pielęgnację, ale są przyjemne. Coś jak Isana.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 08:37   #953
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Zapraszam do mnie na makijaż japoński
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 08:54   #954
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Bry.
Co do Balei i innych niemieckich kosmetyków, to ja już zmęczyłam brata żeby się wybrał do DM i mi nakupował przeróżnych dobroci.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:41   #955
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
To dużo?
samochodem tak
gdybym miała tyle piechotą, to nawet bym się nie zastanawiała

ale mnie okropny ból głowy obudził
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:43   #956
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Patalus Pokaż wiadomość

ale mnie okropny ból głowy obudził
a mnie moja babka, przyszła przed kosciołem a potem po i sie darła jak to ma w zwyczaju

spaaaćććć..
śnilo mi się, że dostałam paczke od wibo, a tam lakiery essence i balsam do ciała pachnący miętą
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:47   #957
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

A ja mam @ i zdycham, pierwszy dzień jest dla mnie najgorszy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:52   #958
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
a mnie moja babka, przyszła przed kosciołem a potem po i sie darła jak to ma w zwyczaju

spaaaćććć..
śnilo mi się, że dostałam paczke od wibo, a tam lakiery essence i balsam do ciała pachnący miętą
o masz dobrze, że u mnie nikt do kościoła nie chodzi

to masz fajne sny mi się śniło, że jest wojna...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 09:55   #959
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Mnie po depilatorze paskudnie wrastają i żadne peelingi nie pomagają... Na jesień/zimę zafunduję sobie serię depilacji laserowych. Byleby mi znowu oparzenia 2 stopnia nie zrobili...
Czy Ty nie jesteś jakąś moją zaginioną siostrą albo innym członkiem rodziny?

Pierwszy raz umalowałam się mocniej nie na imprezę, i wyszłam w tym do ludzi. I nawet mi się podoba, chociaż Wam nie dorastam do pięt
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 10:07   #960
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - część IX

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Czy Ty nie jesteś jakąś moją zaginioną siostrą albo innym członkiem rodziny?

Pierwszy raz umalowałam się mocniej nie na imprezę, i wyszłam w tym do ludzi. I nawet mi się podoba, chociaż Wam nie dorastam do pięt
Siostrą raczej nie, ale rodziną na pewno - w końcu wszyscy pochodzimy od jednego ojca Poka!
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.