Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 18:37   #2281
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65962471]Hey dziewczeta, dzien dobry Co tam? Jak wam weekend uplynal? Wypoczelyscie?

Wczoraj kupilam dynie pizmowa, ale zupy nie zrobilam, bo juz pozno bylo. Zgrillowalam ja po prostu w piekarniku, a pozniej wyjadalam miazsz widelcem Bardzo dobra! Ale dla mnie smak bardzo podobny do batatów?! Musze pomyslec co pozniej na obiad zrobic. Moze mi dacie jakies pomysly? W sumie na jakas rozgrzewajaca zupe mam ochote... Jesien jest idealna na zupy! Musze zurek zakwasic, juz sie zabieram pare tygodni i ciagle gdzies mi to ulatuje. Dzisiaj to zrobie, bo goracy zurek teraz, to najlepsze co moze byc!! [/QUOTE]
Weekend bardzo fajny, cieplutki więc sobotę spędziłam z przyjaciołką (i z piwkiem ) w plenerze, niedziela leniwie w domu z książką, kompem i tv.
O, żurek to i ja bym zjadła Ale na jutro mam jeszcze krem z kalafiora, też pycha
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
u mnie niedziela leniwa, byliśmy tylko na zakupach, co w sumie zajęło nam 3h ale sobota za to bardzo aktywna, rano na siłownie poszłam, potem korzystając z pogody poszliśmy na rolki (10km), a wieczorem/w nocy jeszcze potańczyć poszliśmy 😃
Co kupiłaś?
za aktywności
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ciekawy pomysł z tym mrożeniem Ale póki co mleczka nie mam Widziałam za to light i w takich mniejszych kartonikach za 2zł z groszem więc to byłaby jeszcze lepsza opcja
Gdzie?
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
i jak tam ? ćwiczysz dalej to samo ?
Niestety nie W sobotę obudziłam się z bólem kręgosłupa w odc. lędźwiowym Podejrzewam że ewką się załatwiłam, bo Mel B ćwiczyłam nie raz i nigdy nic mnie nie bolało. Czekam aż calkiem puści (już jest dużo lepiej niż w weekend) i albo zacznę coś innego albo karnet na siłkę kupię (to też zależy od stanu konta )
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Na dworze się ochłodziło, w środę ma być 7 stopni! Masakra jakaś Dobrze, ze w końcu kaloryfery grzeją !
Wczoraj poćwiczyłam wieczorem z gryfem także nie wiem czy dziś będę miała siły tym bardziej, ze mam @...
Spadam zaraz zrobić herbatkę i obejrzeć drugi odcinek Belfra
za ćwiczenia.
U mnie też zimno, w dodatku leje bez przerwy, aż się nie chce wychodzić z domu
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 18:50   #2282
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Hej

Weekend bardzo fajny, cieplutki więc sobotę spędziłam z przyjaciołką (i z piwkiem ) w plenerze, niedziela leniwie w domu z książką, kompem i tv.
ja mam jeszcze w lodówce z wakacji dwa browce, Sommersby i Reddsa jakiegos hihi
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
O, żurek to i ja bym zjadła Ale na jutro mam jeszcze krem z kalafiora, też pycha
Kurde tez mam w zakładkach dwa przepisy na krem z kalafior, ale jakoś nigdy go nie robiłam Widzę, że Ty na obiad to same kremy ostatnio jesz, a gdzie jakieś mięsko ?

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Gdzie?
w Auchan.. muszę jeszcze sprawdzić skład przy okazji
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Niestety nie W sobotę obudziłam się z bólem kręgosłupa w odc. lędźwiowym Podejrzewam że ewką się załatwiłam, bo Mel B ćwiczyłam nie raz i nigdy nic mnie nie bolało. Czekam aż calkiem puści (już jest dużo lepiej niż w weekend) i albo zacznę coś innego albo karnet na siłkę kupię (to też zależy od stanu konta )
uu, przedobrzyłaś ja dziś nic nie ćwiczę.. jeszcze mnie głowa zaczęła boleć po południu pewnie przez @.. zaraz się myję i idę pod kołderkę

W Lidlu pierś z indyka w promocji może jutro po pracy wjadę to kupię pierś i jakieś warzywa, ahaa i buraki chciałam żeby sobie ugotować, zetrzeć i zamrozić do obiadków
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-10-03 o 18:52
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 18:55   #2283
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Kurde tez mam w zakładkach dwa przepisy na krem z kalafior, ale jakoś nigdy go nie robiłam Widzę, że Ty na obiad to same kremy ostatnio jesz, a gdzie jakieś mięsko ?
To nie na obiad, na drugie śniadanko w pracy Teraz zimno to miło zjeść coś ciepłego i lekkiego. A mięsko było w zupie - pieczony indyk
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
w Auchan.. muszę jeszcze sprawdzić skład przy okazji
To jak zobaczysz to daj znać, bo ja w auchan bywam sporadycznie.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
uu, przedobrzyłaś ja dziś nic nie ćwiczę.. jeszcze mnie głowa zaczęła boleć po południu pewnie przez @.. zaraz się myję i idę pod kołderkę
Widocznie to nie dla mnie. Chyba siłka mnie woła
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 19:41   #2284
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Ja raz zrobilam podejscie do Chodakowskiej, to tez pozniej polamana chodzilam I to samo mialam co Ty, Bingos - ból pleców w odcinku ledzwiowym. Mi plastry rozgrzewajace pomogly.

Ej, wlasnie - fajny ten serial Belfer? Z mama dzisiaj rozmawialam przez telefon i sie zachwycala, ze trzyma w napieciu, ze super, itd. I ja jej mowie, ze wlasnie jedna dziewczyna z Wizazu pisala, ze tez oglada Widze, ze puszczaja go na Canal +. Gdzie ja go moge w necie ogladnac?

Ja dzisiaj chcialam zrobic kluski slaskie z sosem pieczarkowym. Sos zrobilam, ale same ziemniaki mi sie gotowaly godzine, pozniej musialam czekac az ostygna, a tu jeszcze lepic i gotowac.. W koncu zjadlam same ziemniaki z sosem - tez dobre, ale sie objadlam troche.

Czujecie dziewczyny lekki wzrost apetytu? Ja czuje Odkad sie troche chlodniej zrobilo, to czuje, ze mi sie po prostu wiecej chce jesc. Chyba cialo nieswiadomie mi sie do zimy przygotowuje

W ogole nie wiem czy chora nie bede. Dzisiaj w pracy kichalam i ogolnie czuje sie tak jakby cos sie zaczynalo (a to sie czuje!). W sumie to nie mialabym nic przeciwko, zeby pare dni w domu sie pobyczyc.

eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 17:57   #2285
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
To nie na obiad, na drugie śniadanko w pracy Teraz zimno to miło zjeść coś ciepłego i lekkiego. A mięsko było w zupie - pieczony indyk
No to rozumiem Pieczony indyk ? Pieczesz pierś ? Ja dziś kupiłam pierś z indyka w lidlu

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
To jak zobaczysz to daj znać, bo ja w auchan bywam sporadycznie.
Dam znać

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]

Ej, wlasnie - fajny ten serial Belfer? Z mama dzisiaj rozmawialam przez telefon i sie zachwycala, ze trzyma w napieciu, ze super, itd. I ja jej mowie, ze wlasnie jedna dziewczyna z Wizazu pisala, ze tez oglada Widze, ze puszczaja go na Canal +. Gdzie ja go moge w necie ogladnac? [/QUOTE]
No super serial, jest podekscytowanie i nie chcesz żeby się odcinek kończył, a potem z niecierpliwością myślisz o kolejnym W necie to na obczaj tv albo na wielu innych stronach znajdziesz.. pierwszy odcinek jest chyba na vod onet nawet Na pewno bez problemu znajdziesz

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]
Ja dzisiaj chcialam zrobic kluski slaskie z sosem pieczarkowym. Sos zrobilam, ale same ziemniaki mi sie gotowaly godzine, pozniej musialam czekac az ostygna, a tu jeszcze lepic i gotowac.. W koncu zjadlam same ziemniaki z sosem - tez dobre, ale sie objadlam troche.[/QUOTE]
To co Wy macie w UK za ziemniaki co się godzinę gotują ? Nasze polskie się gotują 20 min

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]
Czujecie dziewczyny lekki wzrost apetytu? Ja czuje Odkad sie troche chlodniej zrobilo, to czuje, ze mi sie po prostu wiecej chce jesc. Chyba cialo nieswiadomie mi sie do zimy przygotowuje [/QUOTE]
No to normalne jesienią Ja tam na szczęście tego aż tak bardzo nie czuję.. leci trzeci tydzień zdrowego odżywiania i dobrze się trzymam
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]
W ogole nie wiem czy chora nie bede. Dzisiaj w pracy kichalam i ogolnie czuje sie tak jakby cos sie zaczynalo (a to sie czuje!). W sumie to nie mialabym nic przeciwko, zeby pare dni w domu sie pobyczyc.

[/QUOTE]
Oj tam lepiej chyba być zdrowym niż chorym w łóżku leżeć

Ja przed chwilą zrobiłam zakupy na allegro, kupiłam orzechy brazylijskie, słonecznik, śliwki suszone, czystek, witaminę c i mąkę kokosową Nie wiem tylko co z tą mąką można robic, ale Bingosik też ma to mi będzie pomysły podsuwała

Zaraz musiałabym trochę poćwiczyć, ale chęci jakieś małe
Jeszcze muszę wstawić 2 kg buraków do gotowania żeby mieć na jutrzejszy obiadek i do mrożenia Niech się TŻ pomęczy, będzie musiał trzeć ha ha
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 08:58   #2286
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Hej
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]Ja raz zrobilam podejscie do Chodakowskiej, to tez pozniej polamana chodzilam I to samo mialam co Ty, Bingos - ból pleców w odcinku ledzwiowym. Mi plastry rozgrzewajace pomogly. [/QUOTE]
Czytałam w necie, że wiele osób po jej ćwiczeniach narzeka na ból kolan lub kręgosłupa. Szkoda zdrowia. Mi na szczęście przeszło już, ale przez jakiś tydzień się męczyłam.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]Ej, wlasnie - fajny ten serial Belfer? Z mama dzisiaj rozmawialam przez telefon i sie zachwycala, ze trzyma w napieciu, ze super, itd. I ja jej mowie, ze wlasnie jedna dziewczyna z Wizazu pisala, ze tez oglada Widze, ze puszczaja go na Canal +. Gdzie ja go moge w necie ogladnac? [/QUOTE]
Obejrzałam w necie, fajny
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]Czujecie dziewczyny lekki wzrost apetytu? Ja czuje Odkad sie troche chlodniej zrobilo, to czuje, ze mi sie po prostu wiecej chce jesc. Chyba cialo nieswiadomie mi sie do zimy przygotowuje [/QUOTE]
Oj tak, ja zawsze jak się zimniej robi to mam większy apetyt
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;65980431]W ogole nie wiem czy chora nie bede. Dzisiaj w pracy kichalam i ogolnie czuje sie tak jakby cos sie zaczynalo (a to sie czuje!). W sumie to nie mialabym nic przeciwko, zeby pare dni w domu sie pobyczyc. [/QUOTE]
I jak zdrówko?
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No to rozumiem Pieczony indyk ? Pieczesz pierś ? Ja dziś kupiłam pierś z indyka w lidlu
Wiesz co, to akurat był udziec, ale pierś też można
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
leci trzeci tydzień zdrowego odżywiania i dobrze się trzymam
Pięknie się trzymasz!
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zrobiłam zakupy na allegro, kupiłam orzechy brazylijskie, słonecznik, śliwki suszone, czystek, witaminę c i mąkę kokosową Nie wiem tylko co z tą mąką można robic, ale Bingosik też ma to mi będzie pomysły podsuwała
No właśnie, moja mąka jeszcze nie ruszona.. Ale jak przetestuję to dam znać

Madzia jak wrażenia po meczu?

Nie najlepiej się czuję ostatnio Cały czas męczy mnie jakieś przeziębienie, a do tego boli mnie brzuch, głównie w górnej części, boję się że coś z żołądkiem. Poszłabym do lekarza, ale boję się że da mi skierowanie na gastroskopię, a tego chciałabym uniknąć. Poczekam jeszcze, może przejdzie

Co tam u Was?
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 11:53   #2287
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Obejrzałam w necie, fajny
O to TY tez już oglądasz dzis trzeci odcinek
ale nie wiem czy dziś obejrzę bo tak na noc się boję wolałabym jutro po obiedzie hihi

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Pięknie się trzymasz!
Co by tylko jakieś efekty były, póki co brzuch mniejszy
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No właśnie, moja mąka jeszcze nie ruszona.. Ale jak przetestuję to dam znać
No czekam az wytestujesz Ja wczoraj kupiłam jeszcze mąkę jaglaną, ale wieczorem znalazłam przepis na fajne naleśniki z mąki gryczanej i wody i teraz przydałaby mi się gryczana
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Madzia jak wrażenia po meczu?
Jak było 3-0 to sobie myślałam, ze jest naprawdę dobrze, ale potem po tej przypadkowej bramce samobójczej i po bramce dla Duńczyków juz tak wesoło nie było Nie podobają mi się zmiany jakich dokonuje Nawałka.. zamiast dać za Milika Teodorczyka to on wystawia Linettego, ech A Milik ma pauzować 4 miesiące więc masakra Ciekawe czy na mecz z Armenią wystawi Teodorczyka, oby
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nie najlepiej się czuję ostatnio Cały czas męczy mnie jakieś przeziębienie, a do tego boli mnie brzuch, głównie w górnej części, boję się że coś z żołądkiem. Poszłabym do lekarza, ale boję się że da mi skierowanie na gastroskopię, a tego chciałabym uniknąć. Poczekam jeszcze, może przejdzie

Co tam u Was?
Uuu.. Ciebie już chyba wczesniej brzuch bolał ? Nie czekaj tylko lepiej idź do tego lekarza, może to jakieś wrzody ?

U mnie wszystko ok, weekend w domu przesiedziałam bo pogoda nieciekawa Wczoraj po śniadaniu jakaś zmęczona się poczułam i cały dzień byłam taka senna i bez sił TŻ też się źle czuł więc całkiem możliwe, ze to pogoda miała na nas taki wpływ.. dziś słoneczko wygląda to trochę lepiej się czuję
Niedawno wstawiłam skrzydełka i podudzia do piekarnika i będą na obiad z ryżem i marchewką
A wczoraj robiłam ciasto z fasoli Do brownie to mu trochę brakuje, ale nie jest złe..jakaś namiastka ciasta, fasoli w ogóle nie czuć Następnym razem spróbowałabym zrobić z rozpuszczonymi kostkami gorzkiej czekolady to byłoby bardziej czekoladowe
Teraz kusi mnie przepis na sernik dietetyczny z chudego twarogu, banana, jajek i budyniu bez cukru Może kiedyś wytestuję

A Wy co tak rzadko się odzywacie ? Napisałam parę dni temu i dziennie sprawdzałam czy się ktoś odezwał, a tu cisza
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 14:50   #2288
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
O to TY tez już oglądasz dzis trzeci odcinek
ale nie wiem czy dziś obejrzę bo tak na noc się boję wolałabym jutro po obiedzie hihi
Obejrzałam tylko pierwszy odcinek, ale na pewno obejrzę kolejny
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co by tylko jakieś efekty były, póki co brzuch mniejszy
No to efekty już jakieś są
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No czekam az wytestujesz Ja wczoraj kupiłam jeszcze mąkę jaglaną, ale wieczorem znalazłam przepis na fajne naleśniki z mąki gryczanej i wody i teraz przydałaby mi się gryczana
Też chcę kupić gryczaną Właśnie z myślą o naleśnikach. A jaglana też pewnie fajna, może kiedyś zakupię
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Jak było 3-0 to sobie myślałam, ze jest naprawdę dobrze, ale potem po tej przypadkowej bramce samobójczej i po bramce dla Duńczyków juz tak wesoło nie było Nie podobają mi się zmiany jakich dokonuje Nawałka.. zamiast dać za Milika Teodorczyka to on wystawia Linettego, ech A Milik ma pauzować 4 miesiące więc masakra Ciekawe czy na mecz z Armenią wystawi Teodorczyka, oby
No właśnie... W pewnym momencie zaczęłam się obawiać, że przegrają
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Uuu.. Ciebie już chyba wczesniej brzuch bolał ? Nie czekaj tylko lepiej idź do tego lekarza, może to jakieś wrzody ?
Nie wiem, co jest, ale poczekam jeszcze trochę, jak nie odpuści to pójdę.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
U mnie wszystko ok, weekend w domu przesiedziałam bo pogoda nieciekawa Wczoraj po śniadaniu jakaś zmęczona się poczułam i cały dzień byłam taka senna i bez sił TŻ też się źle czuł więc całkiem możliwe, ze to pogoda miała na nas taki wpływ.. dziś słoneczko wygląda to trochę lepiej się czuję
Niedawno wstawiłam skrzydełka i podudzia do piekarnika i będą na obiad z ryżem i marchewką
A wczoraj robiłam ciasto z fasoli Do brownie to mu trochę brakuje, ale nie jest złe..jakaś namiastka ciasta, fasoli w ogóle nie czuć Następnym razem spróbowałabym zrobić z rozpuszczonymi kostkami gorzkiej czekolady to byłoby bardziej czekoladowe
Teraz kusi mnie przepis na sernik dietetyczny z chudego twarogu, banana, jajek i budyniu bez cukru Może kiedyś wytestuję
Też wczoraj przesiedziałam cały dzień w domu, rano tylko biedronkę odwiedziłam. Pogoda byle jaka, to i wychodzić się nie chce
Co to za sernik? Wytestuj i napisz czy dobry
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A Wy co tak rzadko się odzywacie ? Napisałam parę dni temu i dziennie sprawdzałam czy się ktoś odezwał, a tu cisza
Wiesz co, ja ten tydzień miałam jakiś taki byle jaki Wracałam do domu to tylko jedzenie, prysznic, książka, trochę tv i spać. Jakaś jesienna chandra mnie dopadła chyba.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:03   #2289
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

ja tez caly czas jestem z Wami 😃 kalorie w gore-waga w dol, to lubię 😃 trochę jednak zmieniłam system zwiększania kaloryczności i obecnie jem 1800kcal
w piatek wieczorem stwierdzilismy, ze jedziemy do Poznania potanczyc, spakowalismy sie i pojechalismy 😃 dzisiaj mialam isc na silownie, ale tż trochę marudził i odpuściłam, poćwiczyłam trochę brzuch w domu, a w ramach cardio wybraliśmy się na spacer 😃
z dietą wszystko super, we wtorek miałam taki dzień, że cały czas jadłam, także chyba z 2500kcal zjadłam, ale obyło się bez niezdrowego jedzenia 😃
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:20   #2290
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też chcę kupić gryczaną Właśnie z myślą o naleśnikach. A jaglana też pewnie fajna, może kiedyś zakupię
Ja wczoraj przeglądałam filmiki skutecznie.tv, na pewno kojarzysz, taka Magda to prowadzi i proponowała przekąski do pracy zamiast kanapek i były właśnie tam te naleśniki gryczane posmarowane awokado z kawałkami łososią i rukolą Fajnie i smacznie to wyglądało Ja jakoś nie mam pomysłów na sniadania do pracy.. ostatnio ciągle jadłam cieciorkę z puszki z połową mozzarelli i pomidorem i już mi się to przejadło sałatka z wędzonym kurczakiem trochę też... a Wy co bierzecie do jedzenia w pracy ?


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest, ale poczekam jeszcze trochę, jak nie odpuści to pójdę.
No ja myślę

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też wczoraj przesiedziałam cały dzień w domu, rano tylko biedronkę odwiedziłam. Pogoda byle jaka, to i wychodzić się nie chce
Co to za sernik? Wytestuj i napisz czy dobry
My wczoraj w Auchan bylismy i tez w Biedronce bo pierś była tańsza o 25% to kupiliśmy 2 kg w zapas

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ten tydzień miałam jakiś taki byle jaki Wracałam do domu to tylko jedzenie, prysznic, książka, trochę tv i spać. Jakaś jesienna chandra mnie dopadła chyba.
Mi się ostatnio nawet czytać nie chce..książki wypożyczone w lipcu, a ja nawet jeszcze nie skończyłam ich czytać tylko 3 razy przedłużałam.. teraz już muszę dokończyć bo 4 raz przedłużać nie można

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja tez caly czas jestem z Wami 😃 kalorie w gore-waga w dol, to lubię 😃 trochę jednak zmieniłam system zwiększania kaloryczności i obecnie jem 1800kcal
w piatek wieczorem stwierdzilismy, ze jedziemy do Poznania potanczyc, spakowalismy sie i pojechalismy 😃 dzisiaj mialam isc na silownie, ale tż trochę marudził i odpuściłam, poćwiczyłam trochę brzuch w domu, a w ramach cardio wybraliśmy się na spacer 😃
z dietą wszystko super, we wtorek miałam taki dzień, że cały czas jadłam, także chyba z 2500kcal zjadłam, ale obyło się bez niezdrowego jedzenia 😃
Jesteś, ale mało piszesz!!
Fajnie, ze zwiększasz kalorie, a waga spada Też tak chcę !!
A to Wy żeby potańczyć to musicie az do Poznania jechać ? Czy tam się jakieś potańcówki odbywały hihi

Ja niedawno dokończyłam resztę ciasta fasolowego z kawką. Dziś te ciasto o wiele lepsze niż takie ciepłe prosto z pieca.. musiało się widocznie przegryźć
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-09, 15:40   #2291
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja tez caly czas jestem z Wami �� kalorie w gore-waga w dol, to lubię �� trochę jednak zmieniłam system zwiększania kaloryczności i obecnie jem 1800kcal
Jak się regularnie ćwiczy to nie może być inaczej
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przeglądałam filmiki skutecznie.tv, na pewno kojarzysz, taka Magda to prowadzi i proponowała przekąski do pracy zamiast kanapek i były właśnie tam te naleśniki gryczane posmarowane awokado z kawałkami łososią i rukolą Fajnie i smacznie to wyglądało Ja jakoś nie mam pomysłów na sniadania do pracy.. ostatnio ciągle jadłam cieciorkę z puszki z połową mozzarelli i pomidorem i już mi się to przejadło sałatka z wędzonym kurczakiem trochę też... a Wy co bierzecie do jedzenia w pracy ?
A nie kojarzę Ale to musi być pyszne
Ja ostatnio biorę zupy-kremy, czasem jak nie ugotuję to robię na szybko sałatkę z lodowej plus to co pod ręką. A jak mam więcej czasu i chęci na stanie w kuchni to piekę jakieś muffinki warzywne lub placki warzywne. Często też robię pastę z awokado, tuńczyka i jajek albo coś podobnego.
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mi się ostatnio nawet czytać nie chce..książki wypożyczone w lipcu, a ja nawet jeszcze nie skończyłam ich czytać tylko 3 razy przedłużałam.. teraz już muszę dokończyć bo 4 raz przedłużać nie można
Też ostatnio ciągle przedłużałam, oddawałam jedną a resztę przedłużam i jeszcze coś dobierałam Dlatego wzięłam się za czytanie i tym sposobem jestem w trakcie ostatniej.

Edytowane przez bingos
Czas edycji: 2016-10-09 o 15:42
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 15:48   #2292
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Bingos, moze zanim waga sie ustabilizuje, to dojdzie do tego, co bylo przed urlopem 😃
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:45   #2293
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
A nie kojarzę Ale to musi być pyszne
Ja ostatnio biorę zupy-kremy, czasem jak nie ugotuję to robię na szybko sałatkę z lodowej plus to co pod ręką. A jak mam więcej czasu i chęci na stanie w kuchni to piekę jakieś muffinki warzywne lub placki warzywne. Często też robię pastę z awokado, tuńczyka i jajek albo coś podobnego.
A odgrzewasz sobie te zupy w pracy czy jesz zimne ?
Ja do sałatek to zawsze kupowałam te mixy sałat, ale teraz myślę, ze też kupię lodową bo ją lubie i taniej wychodzi Z czym jesz sałatę oprócz kurczaka i łososia ? Może mnie zainspirujesz Jutro po pracy chyba skoczę do Lidla, wczoraj bananów nakupiłam, a o dziś tańsze..

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też ostatnio ciągle przedłużałam, oddawałam jedną a resztę przedłużam i jeszcze coś dobierałam Dlatego wzięłam się za czytanie i tym sposobem jestem w trakcie ostatniej.
Ja mam 2 tyg. na przeczytanie książki "Sycylijska opowieść" więc muszę się wziąć do roboty Ale teraz wieczorem zawsze jakiś serial czy program mam do oglądania to nawet nie mam kiedy czytać hihi
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Bingos, moze zanim waga sie ustabilizuje, to dojdzie do tego, co bylo przed urlopem ��
Mooniek powiedz mi lepiej czy testowałaś białko Allnutrition czy tylko te KFD ciągle spożywasz bo kojarzę z insta Ja jeszcze mam trzy paczki, ale juz myślę jakie następne zamówię i widziałam, ze KFD też ma dobre opinie i smak wafelkowy
Ja póki co głównie spożywam smak czekolada-orzech z All i jest smaczne Mam też truskawkę i całkiem ok, do tego jeszcze nienaruszoną wanilię

Poćwiczyłam dziś pośladki i brzuch z filmików Sylwii Szostak i wycisk niezły Jutro idę z koleżanką na basen, a w środę chyba z TŻ-tem na badmintona
Dobrze, ze juz poniedziałek minął, teraz będzie z górki
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-10-10 o 18:46
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:55   #2294
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
A odgrzewasz sobie te zupy w pracy czy jesz zimne ?
Ja do sałatek to zawsze kupowałam te mixy sałat, ale teraz myślę, ze też kupię lodową bo ją lubie i taniej wychodzi Z czym jesz sałatę oprócz kurczaka i łososia ? Może mnie zainspirujesz Jutro po pracy chyba skoczę do Lidla, wczoraj bananów nakupiłam, a o dziś tańsze..
Odgrzewam w mikrofali
Możliwości jest mnóstwo, zalezy co lubisz. U mnie zawsze wpada: jakaś wędlinka typu szynka czy kabanos, łosoś też czasem się trafi, sery (camembert, żółty, feta), dużo warzyw świeżych (np. pomidor, papryka, rzodkiewka itp) lub konserwowych/puszkowych (cieciorka się zdarza, suszone pomidory, ogórki chili), awokado, zawsze jakieś ziarenka (chia, sezam prażony lub gotowy mix do sałatek) plus jakiś sos/oliwa/musztarda. Także możliwości jest mnóstwo, zależy co lubisz i co masz aktualnie w lodówce
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja mam 2 tyg. na przeczytanie książki "Sycylijska opowieść" więc muszę się wziąć do roboty Ale teraz wieczorem zawsze jakiś serial czy program mam do oglądania to nawet nie mam kiedy czytać hihi
Dokładnie, teraz więcej przesiaduje się przed tv, ale staram się codziennie choć trochę przeczytać, a jak nie to zostają weekendy pod kocykiem z książką
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Poćwiczyłam dziś pośladki i brzuch z filmików Sylwii Szostak i wycisk niezły Jutro idę z koleżanką na basen, a w środę chyba z TŻ-tem na badmintona

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze juz poniedziałek minął, teraz będzie z górki
No, też tak uważam
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:12   #2295
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Odgrzewam w mikrofali
Możliwości jest mnóstwo, zalezy co lubisz. U mnie zawsze wpada: jakaś wędlinka typu szynka czy kabanos, łosoś też czasem się trafi, sery (camembert, żółty, feta), dużo warzyw świeżych (np. pomidor, papryka, rzodkiewka itp) lub konserwowych/puszkowych (cieciorka się zdarza, suszone pomidory, ogórki chili), awokado, zawsze jakieś ziarenka (chia, sezam prażony lub gotowy mix do sałatek) plus jakiś sos/oliwa/musztarda. Także możliwości jest mnóstwo, zależy co lubisz i co masz aktualnie w lodówce
My mamy od paru tyg. mikrofalę, ale czekamy na szafkę w kuchni żeby można ją było postawić W sumie jest mikrofala piętro wyżej, ale nie lubię tam chodzić dlatego nigdy nic nie odgrzewam, a taką zupkę to chętnie bym odgrzała
Kabanos z sałatą lodową, warzywami i sosem ? Hmm jakieś to dziwne mi się wydaje, ale pewnie smaczne Nigdy tak nie robiłam, muszę spróbować A to z serem żółtym też całkiem niezły pomysł... lubię ser żółty Liliput z Biedronki, taki okrągły Rzadko go kupuję bo na kanapki to głównie taki plasterkowy używamy, ale do sałatki to ten Liliput byłby idealny, tak z 30g chyba można byłoby sobie wkroić Do tego jakiś sosik musztardowy, mhmm Trzeba zacząć eksperymentować!
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Dokładnie, teraz więcej przesiaduje się przed tv, ale staram się codziennie choć trochę przeczytać, a jak nie to zostają weekendy pod kocykiem z książką
Ja jestem tak leniwa, ze nawet w weekend mi się czytać nie chce Masakra...

Lecę pod kołderkę, o 20.45 mecz, a potem chyba przełączę na "Drugą szansę"

Kurde szkoda Milika Chłopak miał dobrą formę w klubie, a tu nagle kilka miesięcy przerwy, choć na szczęście nie 6, a mają być 3 albo mniej Zobaczymy kogo jutro Nawałka wystawi tym bardziej, ze jeszcze Piszczek wypadł ze składu..
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 19:47   #2296
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
My mamy od paru tyg. mikrofalę, ale czekamy na szafkę w kuchni żeby można ją było postawić W sumie jest mikrofala piętro wyżej, ale nie lubię tam chodzić dlatego nigdy nic nie odgrzewam, a taką zupkę to chętnie bym odgrzała
No to oby wam szybko zamontowali, bo taka ciepła zupka to fajna sprawa
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Kabanos z sałatą lodową, warzywami i sosem ? Hmm jakieś to dziwne mi się wydaje, ale pewnie smaczne Nigdy tak nie robiłam, muszę spróbować A to z serem żółtym też całkiem niezły pomysł... lubię ser żółty Liliput z Biedronki, taki okrągły Rzadko go kupuję bo na kanapki to głównie taki plasterkowy używamy, ale do sałatki to ten Liliput byłby idealny, tak z 30g chyba można byłoby sobie wkroić Do tego jakiś sosik musztardowy, mhmm Trzeba zacząć eksperymentować!
No jak każda wędlina, kroję go w plasterki i wrzucam O kurczaku zapomniałam, też czasem daję. Eksperymentuj, zawsze coś z tego wyjdzie Jak dodasz coś, co lubisz to własciwie nie ma szans, żeby nie wyszło dobre
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja jestem tak leniwa, ze nawet w weekend mi się czytać nie chce Masakra...
Kara z biblioteki przegoni Ci lenia
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Kurde szkoda Milika Chłopak miał dobrą formę w klubie, a tu nagle kilka miesięcy przerwy, choć na szczęście nie 6, a mają być 3 albo mniej Zobaczymy kogo jutro Nawałka wystawi tym bardziej, ze jeszcze Piszczek wypadł ze składu..
No szkoda Zobaczymy, co będzie jutro.
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:10   #2297
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Ja do sałatek to zawsze kupowałam te mixy sałat, ale teraz myślę, ze też kupię lodową bo ją lubie i taniej wychodzi Z czym jesz sałatę oprócz kurczaka i łososia ? Może mnie zainspirujesz Jutro po pracy chyba skoczę do Lidla, wczoraj bananów nakupiłam, a o dziś tańsze..
Ja czasami do miksu salat (glownie swiezy szpinak), ktore kupuje, dodaje pomidory suszone, oliwki, marynowana papryke i karczocha (z puszki). Do tego dressing oliwa z bazylia i mnie taka kopa salatki zapycha

Dziewczyny, weekend to byl jakis koszmar Zrobilam barszcz czerwony i nie moglam sie od niego odessac - jadlam z fasola, ziemniakami i tak mi smakowal, ze plugiem by mnie od gara nie odciagnal A wczoraj to... rano zaczelo sie okay od granoli z borowkami i malinami. A pozniej dwa talerze barszczu z ziemniakami. Pozniej pojechalismy z TZ-tem do Ikeii, a tam te szwedzkie pulpeciki z puree ziemniakami i sosem do tego ciastko na pol, po powrocie skubalam orzechy, pozniej zupa chinska (WTF?), a pozniej jeszcze paczka chipsów Doritos! Jakas masakra, nie wiem co mi sie wczoraj stalo Dzisiaj juz ladnie caly dzien i oby tak zostalo. Mialam jakis dzien potwierdzajacy regule

Dzisiaj mialam granole z borowkami rano na mleku, pozniej salatke, ktora wyzej opisalam, a po powrocie do domu mialam puree z batatów z pstragiem z piekarnika i brokuly. W miedzy czasie orzechy skubalam.

Jesien sie zaczela na dobre... Jeszcze duzo tutaj slonecznych dni i jest znosnie, ale boje sie nadchodzacej zimy. Stwierdzilam, ze jeszcze zime przemecze tutaj, a na wiosne mozliwe, ze wroce do Polski. Odpoczne w domu przez chwile, wyluzuje sie. Nie wyobrazam sobie robic pracy ktora robie dluzej. A pozniej albo cos mi do glowy wskoczy i gdzies pojade, albo po prostu wynajme mieszkanie w Rzeszowie i zaczne dawac lekcje prywatne z angielskiego + szkoly jezykowe i kursy. Wszystko do ogarniecia! Ale zime jeszcze przemecze... Bo jakos boje sie robic takie radykalne zmiany i wracac do Polski do takiej srogiej zimy Mysle, ze zima szybko zleci! TZ-et juz mi mowi - rzuc te prace, ja pooplacam mieszkanie i rachunki, ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic. Boje sie byc az tak zalezna od drugiej osoby.

Eh, spisalam sie! Napiszcie co u was poza tym Macie jakies plany na swieta/Sylwestra? Juz trzeba o tym myslec jakby nie bylo - 2 miesiace zostaly!!!!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-10-10 o 21:38
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 10:26   #2298
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Mooniek powiedz mi lepiej czy testowałaś białko Allnutrition czy tylko te KFD ciągle spożywasz bo kojarzę z insta Ja jeszcze mam trzy paczki, ale juz myślę jakie następne zamówię i widziałam, ze KFD też ma dobre opinie i smak wafelkowy
Ja póki co głównie spożywam smak czekolada-orzech z All i jest smaczne Mam też truskawkę i całkiem ok, do tego jeszcze nienaruszoną wanilię
hmm, KFD kojarzysz z insta? ja używam Biotecha od kilku miesięcy 😊 wcześniej właśnie używałam allnutrition(dalej mam jakieś opakowania, chyba biała czekolada, ciasteczko i karmel-czekolada), a z KFD używam galaretek i kazeiny, choć kazeiny chyba też od dobrych kilku miesięcy nie jadłam 😃 białko KFD miałam jak mi się allnutrition kończyło i nie chciało mi się czekać na dostawę, a KFD mam pod ręką 😃 testowałam białą czekoladę i wafelkowy(obydwa super, biała czekolada trochę słodsza niż z AN) i kiedyś miałam orzech, banan, truskawka i ciasteczko i były okropne(ale to było jakieś 5 lat temu, wiec juz pewnie pozmieniali receptury, albo ja sie do smaku białka przyzwyczaiłam&#128514
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 16:47   #2299
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

No jak każda wędlina, kroję go w plasterki i wrzucam O kurczaku zapomniałam, też czasem daję. Eksperymentuj, zawsze coś z tego wyjdzie Jak dodasz coś, co lubisz to własciwie nie ma szans, żeby nie wyszło dobre
No własnie.. będę próbować Sałata lodowa kupiona Kabanosy te dobre z Biedry też mam to muszę coś wykombinować
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Kara z biblioteki przegoni Ci lenia
Oj chyba nie..płaciłam juz sporo tych kar
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No szkoda Zobaczymy, co będzie jutro.
Ma grać Teo od początku, mógłby fajnie wejść do reprezentacji i strzelić ze dwa gole Armenii


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]Ja czasami do miksu salat (glownie swiezy szpinak), ktore kupuje, dodaje pomidory suszone, oliwki, marynowana papryke i karczocha (z puszki). Do tego dressing oliwa z bazylia i mnie taka kopa salatki zapycha [/QUOTE]
Powiem Ci, ze jakos samego szpinaku jako sałatki nie jadłam, a może warto bo w sumie lubię te liście Głównie dodawałam je do koktajli, których zresztą też nie robiłam wieki czasu

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
Dziewczyny, weekend to byl jakis koszmar Zrobilam barszcz czerwony i nie moglam sie od niego odessac - jadlam z fasola, ziemniakami i tak mi smakowal, ze plugiem by mnie od gara nie odciagnal [/QUOTE]
To ile Ty tego nagotowałaś ? a w ogóle to do barszczu czerwonego się fasolę dodaję ? Ja bym zjadła takiego barszczyku z dużą ilością buraczków zabielanego śmietaną mhmm Z mięsem i ziemniakami..chyba ugotuję w przyszłym tyg.


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
A wczoraj to... rano zaczelo sie okay od granoli z borowkami i malinami. A pozniej dwa talerze barszczu z ziemniakami. Pozniej pojechalismy z TZ-tem do Ikeii, a tam te szwedzkie pulpeciki z puree ziemniakami i sosem do tego ciastko na pol, po powrocie skubalam orzechy, pozniej zupa chinska (WTF?), a pozniej jeszcze paczka chipsów Doritos! Jakas masakra, nie wiem co mi sie wczoraj stalo Dzisiaj juz ladnie caly dzien i oby tak zostalo. Mialam jakis dzien potwierdzajacy regule [/QUOTE]
Oj tam czasem zdarzają się takie dni


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
Dzisiaj mialam granole z borowkami rano na mleku, pozniej salatke, ktora wyzej opisalam, a po powrocie do domu mialam puree z batatów z pstragiem z piekarnika i brokuly. W miedzy czasie orzechy skubalam. [/QUOTE]
Kurde ja jeszcze nigdy tych batatów nie jadłam, a ostatnio nawet ładne widziałam w Lidlu... taki jeden z 400g chyba wystarczy ?


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
Jesien sie zaczela na dobre... Jeszcze duzo tutaj slonecznych dni i jest znosnie, ale boje sie nadchodzacej zimy. Stwierdzilam, ze jeszcze zime przemecze tutaj, a na wiosne mozliwe, ze wroce do Polski. Odpoczne w domu przez chwile, wyluzuje sie. Nie wyobrazam sobie robic pracy ktora robie dluzej. A pozniej albo cos mi do glowy wskoczy i gdzies pojade, albo po prostu wynajme mieszkanie w Rzeszowie i zaczne dawac lekcje prywatne z angielskiego + szkoly jezykowe i kursy. Wszystko do ogarniecia! Ale zime jeszcze przemecze... Bo jakos boje sie robic takie radykalne zmiany i wracac do Polski do takiej srogiej zimy Mysle, ze zima szybko zleci! TZ-et juz mi mowi - rzuc te prace, ja pooplacam mieszkanie i rachunki, ale jakos nie moge sobie tego wyobrazic. Boje sie byc az tak zalezna od drugiej osoby. [/QUOTE]
No to jednak wracasz do nas ! To az tak Cię męczy tamtejsza praca w UK ? a co z TŻ-tem? wróci z Tobą ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-11, 16:47   #2300
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
Eh, spisalam sie! Napiszcie co u was poza tym Macie jakies plany na swieta/Sylwestra? Juz trzeba o tym myslec jakby nie bylo - 2 miesiace zostaly!!!! [/QUOTE]
No co Ty..ja nigdy w Sylwka nigdzie nie chodzę..będę siedziała w domu z TŻ, a po północy pójdziemy spać

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
hmm, KFD kojarzysz z insta? ja używam Biotecha od kilku miesięcy �� wcześniej właśnie używałam allnutrition(dalej mam jakieś opakowania, chyba biała czekolada, ciasteczko i karmel-czekolada), a z KFD używam galaretek i kazeiny, choć kazeiny chyba też od dobrych kilku miesięcy nie jadłam �� białko KFD miałam jak mi się allnutrition kończyło i nie chciało mi się czekać na dostawę, a KFD mam pod ręką �� testowałam białą czekoladę i wafelkowy(obydwa super, biała czekolada trochę słodsza niż z AN) i kiedyś miałam orzech, banan, truskawka i ciasteczko i były okropne(ale to było jakieś 5 lat temu, wiec juz pewnie pozmieniali receptury, albo ja sie do smaku białka przyzwyczaiłam&#128514
A to moze mi się pomyliło z tą kazeiną albo galaretką To Ty dużo tych produktów używasz...a kazeina i galaretka dobre ?
A te białko to chyba też długo stosujesz ? Pomaga w odchudzaniu ? No to jak mi się skończy z AN kupję KFD wafelkowe na bank

Ja niedługo muszę zacząć szykować się na basen.. nie powiem, ze mi sie chce iść, ale zawsze tak mam Mam nadzieje, ze tłumów nie będzie Dziś znowu była w Lidlu promocja na pierś i TŻ kupiła ponad 1,5 kg także mam w lodówce chyba z 5 kg piersi bo ostatnio ciągle były gdzieś w promocji No to jutro na obiadek pierś z pieczarkami i makaronem

Jak Wam minął dzionek ? Jeszcze trzy dni i weekend
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-11, 23:07   #2301
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
No co Ty..ja nigdy w Sylwka nigdzie nie chodzę..będę siedziała w domu z TŻ, a po północy pójdziemy spać


A to moze mi się pomyliło z tą kazeiną albo galaretką To Ty dużo tych produktów używasz...a kazeina i galaretka dobre ?
A te białko to chyba też długo stosujesz ? Pomaga w odchudzaniu ? No to jak mi się skończy z AN kupję KFD wafelkowe na bank

Ja niedługo muszę zacząć szykować się na basen.. nie powiem, ze mi sie chce iść, ale zawsze tak mam Mam nadzieje, ze tłumów nie będzie Dziś znowu była w Lidlu promocja na pierś i TŻ kupiła ponad 1,5 kg także mam w lodówce chyba z 5 kg piersi bo ostatnio ciągle były gdzieś w promocji No to jutro na obiadek pierś z pieczarkami i makaronem

Jak Wam minął dzionek ? Jeszcze trzy dni i weekend
ja planów na sylwestra nie mam jeszcze 😃
kazeina to takie gęste białko po prostu 😊 do smaku prawdziwego budyniu daleko, ale kazeina biala czekolada calkiem niezla, ciasteczko odradzam.
Pierwszy raz styczność z białkiem miałam już lata temu, ale na stałe wprowadziłam je do jadłospisu jakiś rok, może dwa temu 😊 czy pomaga w odchudzaniu? to zależy co masz na myśli, bo jednak to, czy chudniemy, czy nie, zależy od ilości wytworzonego deficytu kalorycznego, a nie od tego, czy zjesz porcje kurczaka, ktora dostarczy Ci powiedzmy 30g bialka, czy zastapisz to 30g odzywki proteinowej 😊
ale mi w odchudzaniu pomaga(i ogolnie w codziennej diecie), bo nie wyobrazam sobie codziennie jesc tyle miesa, zeby dostarczyc organizmowi odpowiedniej ilosci bialka, a odzywka bialkowa pomaga mi w przygotowywaniu slodkich posilkow, ktore, jak wiecie, uwielbiam 😍 takze ja polecam uzywanie odzywek bialkowych do slodkich dań, a jak ktos nie przepada, to zdecydowanie bardziej polecam inne zrodla bialka.
Ja dzisiaj tez nakupilam miesa filety z kurczaka z wolnego wybiegu, poledwiczki z indyka, steki z tunczyka i stek z poledwicy wolowej(masakra, 90zl za kilo, mam nadzieje, ze bylo warto )
W ogole nie przepadam za rybami i innym miesem niz drob, jem tylko dlatego, zeby troche urozmaicic jadlospis, tez tak macie?
__________________
co jem
czym się smaruję

Edytowane przez moooniek
Czas edycji: 2016-10-11 o 23:08
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 09:44   #2302
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

zapomniałam odniesc sie do galaretki, jest super, szczegolnie na ujemnym bilansie kalorycznym 😃 bo syci, a praktycznie bezkaloryczna jest, ma chyba 16kcal w porcji
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 16:48   #2303
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
kazeina to takie gęste białko po prostu 😊 do smaku prawdziwego budyniu daleko, ale kazeina biala czekolada calkiem niezla, ciasteczko odradzam.
Pierwszy raz styczność z białkiem miałam już lata temu, ale na stałe wprowadziłam je do jadłospisu jakiś rok, może dwa temu 😊 czy pomaga w odchudzaniu? to zależy co masz na myśli, bo jednak to, czy chudniemy, czy nie, zależy od ilości wytworzonego deficytu kalorycznego, a nie od tego, czy zjesz porcje kurczaka, ktora dostarczy Ci powiedzmy 30g bialka, czy zastapisz to 30g odzywki proteinowej 😊
ale mi w odchudzaniu pomaga(i ogolnie w codziennej diecie), bo nie wyobrazam sobie codziennie jesc tyle miesa, zeby dostarczyc organizmowi odpowiedniej ilosci bialka, a odzywka bialkowa pomaga mi w przygotowywaniu slodkich posilkow, ktore, jak wiecie, uwielbiam 😍 takze ja polecam uzywanie odzywek bialkowych do slodkich dań, a jak ktos nie przepada, to zdecydowanie bardziej polecam inne zrodla bialka.
Podoba mi się ta odpowiedź Czyli mogę spokojnie spożywać białko w proszku Jedzenie kurczaka trzy razy dziennie też mnie nie pociąga Raz w zupełności wystarczy
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj tez nakupilam miesa filety z kurczaka z wolnego wybiegu, poledwiczki z indyka, steki z tunczyka i stek z poledwicy wolowej(masakra, 90zl za kilo, mam nadzieje, ze bylo warto )
W ogole nie przepadam za rybami i innym miesem niz drob, jem tylko dlatego, zeby troche urozmaicic jadlospis, tez tak macie?
Ulala, to zaszalałaś Mnie nie stać na takie drogie mięso więc muszę się posiłkować kurczakiem hodowlanym z supermarketów..
Ja tam z mięsa lubię prawie każde..ryby też, podroby nawet

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
zapomniałam odniesc sie do galaretki, jest super, szczegolnie na ujemnym bilansie kalorycznym 😃 bo syci, a praktycznie bezkaloryczna jest, ma chyba 16kcal w porcji
Oglądałam kiedyś te galaretki z KFD.. moze jak będę brała białko to wezmę przy okazji Jaki smak polecasz ?

Jeszcze dwa dni do weekendu dzis o 20 wybieram się na badmintona.. późno trochę, ale wczesniej zajęte :/
Jadłam dzis w pracy sałatkę z tymi kabanosami z Konspolu i smaczne Jakas odmiana Ile te kabanosy mogą leżeć po otwarciu ? Przez tydzień chyba nic im nie powinno być ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:11   #2304
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
To ile Ty tego nagotowałaś ? a w ogóle to do barszczu czerwonego się fasolę dodaję ? Ja bym zjadła takiego barszczyku z dużą ilością buraczków zabielanego śmietaną mhmm Z mięsem i ziemniakami..chyba ugotuję w przyszłym tyg.

Kurde ja jeszcze nigdy tych batatów nie jadłam, a ostatnio nawet ładne widziałam w Lidlu... taki jeden z 400g chyba wystarczy ?

No to jednak wracasz do nas ! To az tak Cię męczy tamtejsza praca w UK ? a co z TŻ-tem? wróci z Tobą ?
Zrobilam caly duzy gar barszczu. Ja wiem ile wyszlo? Z 3 litry? Fasolka pewnie, ze do barszczu Pyszny jest z fasolka, nazywa sie chyba po ukrainsku wtedy Jajko tez mozna dodac ugotowane Moja ciocia raz nas poczestowala barszczem czerwonym zabielanym z pierogami ruskimi - brzmi mega smiesznie, ale rany, jakie to bylo pyszne

Bataty sa bardzo dobre. Jeden batat z powodzeniem Ci wystarczy. Masz mikrofalówke? Bo to jest najlatwiejszy sposob przyrzadzenia batatów. Tj. pluczesz pod biezaca woda, pozniej nakluwasz go widelcem w paru miejscach, owijasz w papierowy recznik kuchenny i wkladasz do mikrofalowki na 5 minut. Jak skonczy sie robic, to niech postoi jeszcze w tej mikrofali z ok. 10 minut, jeszcze fajnie dojdzie. Ostatnio robilam nawet tak, ze wkladalam do blendera, odrobinka masla, ciut smietany i blendowalam. Wychodzilo mi przepyszne puree. Najlepsze do grillowanej ryby

Co do mies, to ja wlasnie drób lubie najmniej. Uwielbiam w sumie udka tylko, ktore sa mega tluste, ale zawsze do curry dodaje. Bardzo lubie wolowine - moje ulubione mieso. Wiem, ze w Polsce jest okropnie droga Tutaj w Anglii ceny wolowiny i kurczaka sie bardzo nie roznia. Ale mowia, ze wolowina jest niezdrowa. Sama nie wiem, ale bardzo lubie w sosach, steki, mielona, itd. Ryby tez uwielbiam!

Magda, sama nie wiem, ale nie lubie tej pracy Wyobraz sobie, ze z wyksztalcenia jestem nauczycielka j. angielskiego, a kurcze sprzedaje jakies maszyny do produkcji online. Po prostu zabija to moja dusze! Poza tym, wydaje mi sie, ze za duzo pracuje - wychodze o o 8ej rano, wracam o 18-ej wieczorem. Chyba jestem rozpieszczona, albo nie wiem Ale moi rodzice, to np. mama zawsze w domu byla spowrotem o 1/2 popoludniu, bo pracowala jako nauczycielka i miala etat tygodniowy 20 godzin. Tata mial wlasne interesy i tez ludzie za niego robili. W sumie wstawal o 5e-j rano zawsze i do tej 2-ej popoludniu byl na nogach, ale of 2-ej fajrant i juz sobie w domu odpoczywal i drzemki ucinal. Ja tez tak chce... Nie chce, zeby mi zycie przeszlo na siedzeniu w robocie, ktorej zreszta zwyczajnie nie lubie, nie interesuje mnie i, ktora zabija moj mozg kazdego dnia Wole uczyc i miec wiecej czasu dla siebie. Aktualna prace wybralam z przymusu - zycie i sytuacja mnie do tego zmusily, nie mialam wyboru... Jak chcialam mieszkac w UK, bawic sie, to i musialam miec kase na utrzymanie. Praca w sprzedazy byla dosc dobrze platna i w dodatku tutaj zawsze jest zapotrzebowanie na sales people. A teraz juz mi sie nie chce... Marzy mi sie wynajecie mieszkania w Rzeszowie, urzadzenia fajnie pod siebie, kota, udzielania lekcji prywatnych i dorabiania na kursach w szkolach jezykowych. Widzenia sie z rodzina czesciej i generalnie bede miala wiecej czasu dla siebie i bede szczesliwsza, tak mysle! A TZ-et moze dolaczy... Zobaczymy jak to bedzie

Kurcze, 20 minut pracy mi zostalo i do domu. W koncu!

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-10-12 o 17:14
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:12   #2305
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta odpowiedź Czyli mogę spokojnie spożywać białko w proszku Jedzenie kurczaka trzy razy dziennie też mnie nie pociąga Raz w zupełności wystarczy

Ulala, to zaszalałaś Mnie nie stać na takie drogie mięso więc muszę się posiłkować kurczakiem hodowlanym z supermarketów..
Ja tam z mięsa lubię prawie każde..ryby też, podroby nawet


Oglądałam kiedyś te galaretki z KFD.. moze jak będę brała białko to wezmę przy okazji Jaki smak polecasz ?

Jeszcze dwa dni do weekendu dzis o 20 wybieram się na badmintona.. późno trochę, ale wczesniej zajęte :/
Jadłam dzis w pracy sałatkę z tymi kabanosami z Konspolu i smaczne Jakas odmiana Ile te kabanosy mogą leżeć po otwarciu ? Przez tydzień chyba nic im nie powinno być ?
ja też zazwyczaj jem raz dziennie, czasem dwa, ale więcej nie dalabyn rady 😂
w sumie miałam truskawke, maline i pomarancza-cytryna, albo jakos tak i truskawka najslabsza, ale ogolnie wszystkie smaczne 😃

dzisiaj na 8 rano bylam na silowni 😊 trening plecow i tricepsow, a potem biegiem na uczelnie, super takie treningi bez cardio 😊 obecnie cardio robie 2x na tydzien, bo tylko w 2 dni treningowe mam czas na spokojny trening😕
w sumie nie wiem, ile takie kabanosy moga lezec, u mnie zawsze znikaja w kilka dni 😂
tez dzisiaj mialam z nimi salatke, u mnie mix salat+ryz+pomidor+ogorek+ kabanosy+sos z masla orzechowego+musztardy i troche to wszystko keczupem polalam 😈
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:18   #2306
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Jadłam dzis w pracy sałatkę z tymi kabanosami z Konspolu i smaczne Jakas odmiana Ile te kabanosy mogą leżeć po otwarciu ? Przez tydzień chyba nic im nie powinno być ?
Kabanosy z reguly moga polezec. Chyba sa naszpikowane konserwantami + maja dosc duza ilosc soli, ktora konserwuje.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Czytam o kabanosach z konspolu i wyglada, ze maja naprawde dobry sklad. Troche w szoku jestem. Jeszcze na takie kabanosy nie trafilam

A co do kurczaka z supermarketu, to bede ostrzegac, Magda! Lepiej rzadziej jesc, ale pojechac na wies czy na targ rano i kupic u jakiejs wiejskiej baby, mowie Ci. Te supermarketowe kurczaki maja czesto taki syf w sobie, ze glowa mala. Szpikuja je antybiotykami i Bog wie czym jeszcze... Moi rodzice raz kupili kurczaka w Lidlu i jak zapiekali w brytwance, to sie jakis gest syf z tego wylal Mozliwe, ze od tych hormonow i antybiotykow masz problemy ze stojaca waga w miejscu i cellulitem.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2016-10-12 o 17:21
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:45   #2307
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II


[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]
Dziewczyny, weekend to byl jakis koszmar Zrobilam barszcz czerwony i nie moglam sie od niego odessac - jadlam z fasola, ziemniakami i tak mi smakowal, ze plugiem by mnie od gara nie odciagnal A wczoraj to... rano zaczelo sie okay od granoli z borowkami i malinami. A pozniej dwa talerze barszczu z ziemniakami. Pozniej pojechalismy z TZ-tem do Ikeii, a tam te szwedzkie pulpeciki z puree ziemniakami i sosem do tego ciastko na pol, po powrocie skubalam orzechy, pozniej zupa chinska (WTF?), a pozniej jeszcze paczka chipsów Doritos! Jakas masakra, nie wiem co mi sie wczoraj stalo Dzisiaj juz ladnie caly dzien i oby tak zostalo. Mialam jakis dzien potwierdzajacy regule [/QUOTE]
Czasem zdarzają się takie dni, nie ma się czym martwić
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66240181]Macie jakies plany na swieta/Sylwestra? Juz trzeba o tym myslec jakby nie bylo - 2 miesiace zostaly!!!! [/QUOTE]
Nie mam i nie planuję nic. Swięta pewnie tradycyjnie w domu, a sylwester z Tż tez raczej w domu, bo nie mam ochoty na żadna imprezę
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Jak Wam minął dzionek ? Jeszcze trzy dni i weekend
Wczorajszy był okropny - nie pamiętam kiedy tak strasznie bolała mnie głowa Jeszcze ten horror na narodowym...
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj tez nakupilam miesa filety z kurczaka z wolnego wybiegu, poledwiczki z indyka, steki z tunczyka i stek z poledwicy wolowej(masakra, 90zl za kilo, mam nadzieje, ze bylo warto )
W ogole nie przepadam za rybami i innym miesem niz drob, jem tylko dlatego, zeby troche urozmaicic jadlospis, tez tak macie?
O jezuniu, jakie to drogie! Na pewno będzie pyszna
Ja jestem mięsożercą, ale nie każde zjem. Podrobów nie tknę Za to rybki bardzo chętnie
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Jadłam dzis w pracy sałatkę z tymi kabanosami z Konspolu i smaczne Jakas odmiana Ile te kabanosy mogą leżeć po otwarciu ? Przez tydzień chyba nic im nie powinno być ?
Spokojnie poleżą
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66313611]
Bataty sa bardzo dobre. Jeden batat z powodzeniem Ci wystarczy. Masz mikrofalówke? Bo to jest najlatwiejszy sposob przyrzadzenia batatów. Tj. pluczesz pod biezaca woda, pozniej nakluwasz go widelcem w paru miejscach, owijasz w papierowy recznik kuchenny i wkladasz do mikrofalowki na 5 minut. Jak skonczy sie robic, to niech postoi jeszcze w tej mikrofali z ok. 10 minut, jeszcze fajnie dojdzie. Ostatnio robilam nawet tak, ze wkladalam do blendera, odrobinka masla, ciut smietany i blendowalam. Wychodzilo mi przepyszne puree. Najlepsze do grillowanej ryby [/QUOTE]
Batat w mikrofali? Nie słyszałam i w życiu bym na to nie wpadła Robiłam dwa razy tartę batatowo-szpinakową i była pyszna
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 17:48   #2308
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66313611]
Bataty sa bardzo dobre. Jeden batat z powodzeniem Ci wystarczy. Masz mikrofalówke? Bo to jest najlatwiejszy sposob przyrzadzenia batatów. Tj. pluczesz pod biezaca woda, pozniej nakluwasz go widelcem w paru miejscach, owijasz w papierowy recznik kuchenny i wkladasz do mikrofalowki na 5 minut. Jak skonczy sie robic, to niech postoi jeszcze w tej mikrofali z ok. 10 minut, jeszcze fajnie dojdzie. Ostatnio robilam nawet tak, ze wkladalam do blendera, odrobinka masla, ciut smietany i blendowalam. Wychodzilo mi przepyszne puree. Najlepsze do grillowanej ryby [/QUOTE]
Niestety nie mam mikrofalówki Będę musiała sobie poradzić z użyciem piekarnika

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66313611]
Magda, sama nie wiem, ale nie lubie tej pracy Wyobraz sobie, ze z wyksztalcenia jestem nauczycielka j. angielskiego, a kurcze sprzedaje jakies maszyny do produkcji online. Po prostu zabija to moja dusze! Poza tym, wydaje mi sie, ze za duzo pracuje - wychodze o o 8ej rano, wracam o 18-ej wieczorem. Chyba jestem rozpieszczona, albo nie wiem Ale moi rodzice, to np. mama zawsze w domu byla spowrotem o 1/2 popoludniu, bo pracowala jako nauczycielka i miala etat tygodniowy 20 godzin. Tata mial wlasne interesy i tez ludzie za niego robili. W sumie wstawal o 5e-j rano zawsze i do tej 2-ej popoludniu byl na nogach, ale of 2-ej fajrant i juz sobie w domu odpoczywal i drzemki ucinal. Ja tez tak chce... Nie chce, zeby mi zycie przeszlo na siedzeniu w robocie, ktorej zreszta zwyczajnie nie lubie, nie interesuje mnie i, ktora zabija moj mozg kazdego dnia Wole uczyc i miec wiecej czasu dla siebie. Aktualna prace wybralam z przymusu - zycie i sytuacja mnie do tego zmusily, nie mialam wyboru... Jak chcialam mieszkac w UK, bawic sie, to i musialam miec kase na utrzymanie. Praca w sprzedazy byla dosc dobrze platna i w dodatku tutaj zawsze jest zapotrzebowanie na sales people. A teraz juz mi sie nie chce... Marzy mi sie wynajecie mieszkania w Rzeszowie, urzadzenia fajnie pod siebie, kota, udzielania lekcji prywatnych i dorabiania na kursach w szkolach jezykowych. Widzenia sie z rodzina czesciej i generalnie bede miala wiecej czasu dla siebie i bede szczesliwsza, tak mysle! A TZ-et moze dolaczy... Zobaczymy jak to bedzie [/QUOTE]
Co pracy to masz rację..praca w tych godzinach co Ty to praktycznie cały dzień wyjęty z życia :/ No i tym bardziej przykre jak robisz coś co nie sprawia Ci satysfakcji... Najważniejsze, ze będziesz robiła to co lubisz no i będziesz blisko rodziny Do tego w Rzeszowie jest przeważnie latem najcieplej to się będziesz opalać po tych wielu chłodnych dniach spędzonych w UK Aż jestem ciekawa tego Twojego powrotu do Polski, meblowania mieszkania i cieszenia się nowym życiem Będziesz miała co pisać


Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja też zazwyczaj jem raz dziennie, czasem dwa, ale więcej nie dalabyn rady ��
w sumie miałam truskawke, maline i pomarancza-cytryna, albo jakos tak i truskawka najslabsza, ale ogolnie wszystkie smaczne ��
Aha, dzięki

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
dzisiaj na 8 rano bylam na silowni �� trening plecow i tricepsow, a potem biegiem na uczelnie, super takie treningi bez cardio �� obecnie cardio robie 2x na tydzien, bo tylko w 2 dni treningowe mam czas na spokojny trening��
Fajnie tak z rana sobie poćwiczyć A na którym Ty jesteś roku studiów w ogóle bo nie wiem ? Dużo Ci jeszcze tej nauki zostało ?
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
w sumie nie wiem, ile takie kabanosy moga lezec, u mnie zawsze znikaja w kilka dni ��
tez dzisiaj mialam z nimi salatke, u mnie mix salat+ryz+pomidor+ogorek+ kabanosy+sos z masla orzechowego+musztardy i troche to wszystko keczupem polalam ��
Mi własnie brakowało w tej sałatce węgli, a widzę, że Ty z ryżem jadłaś to może też sobie na jutro dołożę do sałatki chociaż z 35 g ryżu

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66313671]Kabanosy z reguly moga polezec. Chyba sa naszpikowane konserwantami + maja dosc duza ilosc soli, ktora konserwuje.

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Czytam o kabanosach z konspolu i wyglada, ze maja naprawde dobry sklad. Troche w szoku jestem. Jeszcze na takie kabanosy nie trafilam [/QUOTE]
No dobrze, ze doczytałas bo te kabanosy to najzdrowsze kabanosy na rynku, które nie zawierają żadnych konserwantów Przeprowadzisz się do PL to będziesz mogła jeść takie rarytasy hihi



[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;66313671]
A co do kurczaka z supermarketu, to bede ostrzegac, Magda! Lepiej rzadziej jesc, ale pojechac na wies czy na targ rano i kupic u jakiejs wiejskiej baby, mowie Ci. Te supermarketowe kurczaki maja czesto taki syf w sobie, ze glowa mala. Szpikuja je antybiotykami i Bog wie czym jeszcze... Moi rodzice raz kupili kurczaka w Lidlu i jak zapiekali w brytwance, to sie jakis gest syf z tego wylal Mozliwe, ze od tych hormonow i antybiotykow masz problemy ze stojaca waga w miejscu i cellulitem.[/QUOTE]
Hmm z tego co czytałam w necie jakiś czas temu to obecnie drób nie jest faszerowany zadnymi hormonami wzrostu ani antybiotykami bo UE zabrania i są częste kontrole więc mam nadzieję, ze az tyle chemii tam nie ma Ponoć kiedyś to wszystko miało więcej chemii bo nei było zadnych regulacji w tym zakresie, mama mi opowiadała, ze kilkanascie lat temu to jajka ze sklepu były okropne bo czuc je było jakąś mączką rybną, a teraz stwierdziła, ze smakują prawie jak te ze wsi więc może coś w tym jest
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen





Edytowane przez Madzia87
Czas edycji: 2016-10-12 o 17:49
Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 18:29   #2309
bingos
Zakorzenienie
 
Avatar bingos
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 352
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
dzisiaj na 8 rano bylam na silowni 😊 trening plecow i tricepsow, a potem biegiem na uczelnie, super takie treningi bez cardio 😊 obecnie cardio robie 2x na tydzien, bo tylko w 2 dni treningowe mam czas na spokojny trening😕
w sumie nie wiem, ile takie kabanosy moga lezec, u mnie zawsze znikaja w kilka dni 😂
tez dzisiaj mialam z nimi salatke, u mnie mix salat+ryz+pomidor+ogorek+ kabanosy+sos z masla orzechowego+musztardy i troche to wszystko keczupem polalam 😈
za siłkę
Ryż jesz zwykły biały czy brązowy?
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Niestety nie mam mikrofalówki Będę musiała sobie poradzić z użyciem piekarnika
Z piekarnika będą spoko
Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co pracy to masz rację..praca w tych godzinach co Ty to praktycznie cały dzień wyjęty z życia :/ No i tym bardziej przykre jak robisz coś co nie sprawia Ci satysfakcji... Najważniejsze, ze będziesz robiła to co lubisz no i będziesz blisko rodziny Do tego w Rzeszowie jest przeważnie latem najcieplej to się będziesz opalać po tych wielu chłodnych dniach spędzonych w UK Aż jestem ciekawa tego Twojego powrotu do Polski, meblowania mieszkania i cieszenia się nowym życiem Będziesz miała co pisać
Tylko czy będzie miała kiedy Ale fajne są takie zmiany, skoro czujesz, że tego potrzebujesz to nie ma się co męczyć
bingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 19:45   #2310
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
Co pracy to masz rację..praca w tych godzinach co Ty to praktycznie cały dzień wyjęty z życia :/ No i tym bardziej przykre jak robisz coś co nie sprawia Ci satysfakcji... Najważniejsze, ze będziesz robiła to co lubisz no i będziesz blisko rodziny Do tego w Rzeszowie jest przeważnie latem najcieplej to się będziesz opalać po tych wielu chłodnych dniach spędzonych w UK Aż jestem ciekawa tego Twojego powrotu do Polski, meblowania mieszkania i cieszenia się nowym życiem Będziesz miała co pisać
Tak Mam jednak duzo obaw! Przede wszystkim obawy przed zmiana i nieznanym i jak to sie wszystko ulozy. Nie lubie mojej pracy bardzo. Czuje sie taka znudzona i w ogole nie mam motywacji, nie interesuje mnie w ogole! Jedyne co mnie jeszcze trzyma, to terazniejsza stabilizacja, no i dobre zarobki! Lubie tez swojego szefa i pare osob z pracy. Im czlowiek starszy, tym trudniej jest mu sie zdobyc na zmiany - wiecej analizuje, ma wiecej obaw... Eh, dawniejsza ja, to by sie nawet 5 minut nie zastanawiala tylko pognalaby za czyms innym. Teraz duzo mysle, biore za i przeciw. Nie wiem, ale nie jest mi latwo, bo nigdzie jakos miejsca zagrzac nie moge. Ciagle mi sie wydaje, ze gdzies, cos jeszcze lepszego na mnie czeka. Zazdroszcze osobom, ktorym jest dobrze tak jak jest i maja plan na reszte zycia. Mi pomysly rozne do glowy przychodza dosc czesto. Tata mi mowi - "zrob sobie dziecko, to ci te glupoty z glowy wyjda, od razu miejsce na ziemi swoje znajdziesz"

Moja rodzinna miejscowosc jest jakas godzine od Rzeszowa, wiec blisko. W Rzeszowie bylam na studiach i bardzo milo wspominam Moze mnie odwiedzicie jak juz bede? Zapraszam!!

Macie prawo jazdy? Ja nie mam i wlasnie chcialabym zrobic jak wroce do Polski. Pare dobrych lat temu podchodzilam, ale nie moglam cos zdac Tyle, ze wtedy bylam roztrzepana i roztargniona, moze teraz inaczej bym do tego podeszla? Nie miec prawka chyba troche obciach... W ogole to w Polsce bardzo by mi sie przydalo!

A co do kurczaka, to moze masz racje... Nie stoje na biezaco z przepisami. Wiem tylko co mi rodzice mowili o tym z Lidla. W ogole jest w Polsce jedzenie typu "organic"? Bo tutaj mozna dostac zwykle i wlasnie organic. Organic jest drozsze... Wiem, ze sa sklepy w Polsce z troche lepszym jakosciowo jedzeniem - Piotr i Pawel czy jakos tak - warte te sklepy czegos?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Batat w mikrofali? Nie słyszałam i w życiu bym na to nie wpadła Robiłam dwa razy tartę batatowo-szpinakową i była pyszna
Tak Kiedys czytalam na angielskich stronach o sposobach przyrzadzania batatów i to byl jeden z nich. Normalnie robi sie w 5 minut. Jak czasami czasu nie macie, to naprawde polecam. Gotowalam tez dawniej w wodzie, ale dlugo sie robil. Za dlugo. Zapiekane w piekarniku smakuja najlepiej

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ide kisic zur
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 20:00:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.