..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::.. - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 15:15   #4141
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez mamamartynki Pokaż wiadomość
widze ze chyba zadna nie ma ochoty pomoc trudno
wszystkie informacje i jadlospisy mozesz spokojnie znalezc na wizazu, wystarczy uzyc wyszukiwarki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:06   #4142
mamamartynki
Raczkowanie
 
Avatar mamamartynki
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 187
GG do mamamartynki
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

juz mam znalazlam dzieki dziewczynki jestescie kochane
__________________
Start 107,20 cel 53 kg
dni bez slodyczy,sukru,makaronu,m ąki,chleba i innych tuczników
5-10-15-20-25-30-35-40-45-50-55-60-65-.....................366
Mój blog.Zapraszam bardzo serdecznie
www.moj-blog-moje-zycie-opowiesc-o-mnie-samej.blog.onet.pl
mamamartynki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 16:20   #4143
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

witam dziewczyny
mam zamiar zrobić pizze,ale nie mam twarogu ani pieczarek...tylko cebulę,czosnek,paprykę,fe tę i właściwie to nic więcej-jak myslicie wyjdzie z tego coś zjadliwego
ile mieści się mąki w 1 szklance??????
bo muszę proporcje jakoś dobrać...)
oby się udało

ja to mam szczęście...nikogo nie ma teraz na wątku;//
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2008-12-08 o 16:45
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:01   #4144
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
mam zamiar zrobić pizze,ale nie mam twarogu ani pieczarek...tylko cebulę,czosnek,paprykę,fe tę i właściwie to nic więcej-jak myslicie wyjdzie z tego coś zjadliwego
ile mieści się mąki w 1 szklance??????
bo muszę proporcje jakoś dobrać...)
oby się udało

ja to mam szczęście...nikogo nie ma teraz na wątku;//
Zasadniczo to do pizzy pieczarki nie są niezbędne, ale jak chcesz zrobić ten przepis wg którego my robiłysmy ciasto to twarog być musi

A w szklance mieści się 250ml, dokładnie nie wiem jak jest z mąką bo ja mam miarkę
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:41   #4145
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Zasadniczo to do pizzy pieczarki nie są niezbędne, ale jak chcesz zrobić ten przepis wg którego my robiłysmy ciasto to twarog być musi

A w szklance mieści się 250ml, dokładnie nie wiem jak jest z mąką bo ja mam miarkę
już wiem,że około 160g
robiłam wd waszego przepisu tyle,że bez Twarogu bo nie miałam a coś na obiado kolacje trzeba coś zjeść.co prawda mam serek wiejski,ale nie wiedziałam czy dodać go zamiast twarogu czy nie więc nie dodałam.miałam do ciasta dodać pestek słonecznika,ale właśnie sobie przypomniałam...a pizza się już piecze...skleroza
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 18:23   #4146
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

I ja juz wieczorowa pora.
Cos glodna jestem... pije wode i chyba zaraz sobie herbatke zrobie. Jakis popaprany dzis dzien jedzeniowo mialam, bo malo zaplanowane.

ś: dwa jajka ma miekko i warzywka
II ś: makrela w oleju (olej wylalam) plus pomidor, kefir i 1,5 kawalka chleba
pol kawalka chlebka
Obiadokolacja: piers pieczona plus salatka z salaty fety i warzyw, i kalafior gotowany

Jeny mam taka ochote na makaron, dzis sobie pomyslalam, ze nie jadlam makaronu od niemal dwoch miesiecy A teraz przeciez moge, tylko ciemy Wiec jutro na II sniadanie makaron z jogobella light truskawkowa
Kurcze moze zjem jogurt z orzechami, jak nie przestanie mnie ssac po herbacie...

Morelko, ale ja nie pomyslalam, ze zrobilo ci sie slabo, tylko, ze wlasnie twoj zoladek odmowil ci posluszenstwa...

Natala jak na uczelni???

Ciekawe, czy tz skonczy mecz tak, zebym mogla skoczyc na basen dzis...
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 19:25   #4147
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Hej!
A ja tak o tej pizzy marzę!! Ale w sumie dobrze, że mnie ostrzegłyście co do kaloryczności - najwyżej zjem tylko troszkę. A w ogóle to myślicie, że ona się nadaje na II fazę? Bo mi się wydaje, że tak...

Pysia - ale z Ciebie artystka!!! Zachwycam się!!! A i też w życiu bym nie pomyślała o 3 cyfrach.

Ilonko - dzieciaki masz przesłodkie

Morelko - współczuję Ci, że coś nie tak z żołądkiem, ale też podejścia rodziny, też tak kiedyś miałam. Na szczęście teraz już nie mieszkam z rodzicami

Mamamartnki - witam! I powodzenia.

U mnie kiepsko - ból gardła się nasila, nie wiem już co mam robić, bo nic nie pomaga, a antybiotyku nie chcę, bo niedawno brałam...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 19:28   #4148
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Hej!
Pysia - ale z Ciebie artystka!!! Zachwycam się!!! A i też w życiu bym nie pomyślała o 3 cyfrach....
Dziękuję
.

Cytat:
U mnie kiepsko - ból gardła się nasila, nie wiem już co mam robić, bo nic nie pomaga, a antybiotyku nie chcę, bo niedawno brałam...
Antybiotyk, jak antybiotyk ale może coś profilaktycznie to wez, by się bardziej nie rozchorować...może Gripex Max

Buziaki na bolące gardziołko
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 20:30   #4149
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Hej!
A ja tak o tej pizzy marzę!! Ale w sumie dobrze, że mnie ostrzegłyście co do kaloryczności - najwyżej zjem tylko troszkę. A w ogóle to myślicie, że ona się nadaje na II fazę? Bo mi się wydaje, że tak...

Pysia - ale z Ciebie artystka!!! Zachwycam się!!! A i też w życiu bym nie pomyślała o 3 cyfrach.

Ilonko - dzieciaki masz przesłodkie

Morelko - współczuję Ci, że coś nie tak z żołądkiem, ale też podejścia rodziny, też tak kiedyś miałam. Na szczęście teraz już nie mieszkam z rodzicami

Mamamartnki - witam! I powodzenia.

U mnie kiepsko - ból gardła się nasila, nie wiem już co mam robić, bo nic nie pomaga, a antybiotyku nie chcę, bo niedawno brałam...
dziękuję
to mniejsze jest niemożliwe - rana zeżarło mi pół omletu a wieczorem wybrało prawie całą wołowinkę z sałatki i jeszcze ochrzan dostałam, że zdążyłam kawałek zjeść = weź tu się człowieku odchudzaj

a do lekarza to niełaska? ja ostatnio też tak przełaziłam ból gardła, w końcu jak już prawie nie mogłam nic mówić poszłam i niestety skończyło się antybiotykiem

ze sposobów domowych: może coś mocniejszego z miodem i cytryną a potem siup pod kołderkę - wiem nie SB ale czasem pomaga
możesz spróbować też starych poczciwych lodów = będzie wóz albo przewóz, często tak daję dzieciakom
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:13   #4150
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

hej
Widze, ze ciasto twarogowe przezywa renesans Cisze się )

Chciałam się wam tylko pochwalić przed snem moimi ostatnimi wypiekami, co prawda niejadalne ale fajna przy nich zabawa --->klik

Normalnie chyba założe sobie wątek na zrób to sama
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:15   #4151
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

fajne, bardzo mi się podobają - szkoda, że ja mam dwie lewe ręce
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 21:18   #4152
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
fajne, bardzo mi się podobają - szkoda, że ja mam dwie lewe ręce
eee tam, tez tak o sobie myślałam dopóki nie spróbowałam

edit:
zupełnie nie mam koncepcji na jutrzejsze sniadanie
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:27   #4153
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

[1=1111c4b9c157e15532fa9e2 7a07e9b9b22376b0b_6593527 3b71bb;10015841]hej
Widze, ze ciasto twarogowe przezywa renesans Cisze się )

Chciałam się wam tylko pochwalić przed snem moimi ostatnimi wypiekami, co prawda niejadalne ale fajna przy nich zabawa --->klik

Normalnie chyba założe sobie wątek na zrób to sama [/quote]
fajniutki i oryginalny pomysł
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:32   #4154
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dziewczynki! Dzięki za rady, brać leki biorę, ale już denerwujące jest to, że nie pomagają...
A takie wynalazki jak wódka z miodem i cytryną to mój mąż stosuje, może i ja spróbuję...
Cykada - następna artystka, najbardziej mi się podobają te kwiatki.

Dobranoc już.
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 21:39   #4155
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

dobry wieczor

witam nowe wizazanki

pysiamn icykado alez wam zazdroszcze umiejetnosci manualnych. Ja czasem czuje, ze zamiast rak i nog, mam cztery nogi, i to wszystkie lewe bo sie potykam na prostej drodze Dobrze, ze chociaz nie wstaje lewa noga

Ja troche na wizazowym targowisku sie udzielam, troche mam zajecia bo przed zima hamulce w aucie szykuje i ogolnie znow jakis goretszy okres mnie dopadl. Moze to i lepiej Przynajmniej nie zadreczam sie myslami, ze przez ludzka zlosliwosc nie spedze swiat z mezem. Ale coz, bedziemy swietowac po nowym roku Nawet nie bede mu marudzic, ze mi smutno bo on tez biedniutki Ale koniec smutasow

Zamierzalam dzis po raz kolejny zupke z soczewicy gotowac ale bardzo mi sie nie chce Rano musze wstac wiec nie moge sie rozpedzic za bardzo z gotowaniem Ale moze jeszcze cos wyczaruje bo inaczej puchy w lodowce beda i jedzenie w pospiechu i byle czego.

Moze jakas herbatka ziolowa postawi mnie na nogi i sie wezme za kucharzenie. Najgorsze to te piersiaki kurze dostosowac do stanu uzywalnosci Nie cierpie surowego miesa ani wachac, ani dotykac a juz odkrajanie tych bialosci to masakra

POzalilam sie to teraz pozycze wam spokojnego wieczoru i nocki

Pozdrawiam

Edytowane przez paprak
Czas edycji: 2008-12-08 o 21:41
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:00   #4156
gosiaczek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam wszystkich
dzis zaczelam SB juz drugi raz. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona ostatnim razem przerwalam po tygodniu ( zaczal sie sezon na truskawki i wymieklam ), tym razem mam nadzieje ze pojdzie mi troche lepiej, moze dzieki Wam?
pozdrawiam
gosiaczek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:25   #4157
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

powodzenia gosiaczku
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 22:28   #4158
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

paprak moglabys jeszcze raz napisac jak robisz zupe z ciecierzycy?
szukam i nie moge znalezc a chcialabym ugotowac
z gory dziekuje
topka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 23:05   #4159
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

To zacytuje sama siebie :

A zupe z curry robie tez roznie. Najczesciej na rozgrzana oliwe daje cebulke i czosnek oraz kurczaka cienko pokrojonego w dlugie patyczki, i bardzo duzo curry. Do tego daje chilli i sole. Po 15 min. dodaje soczewice. Minutke mieszam i zalewam woda. Jak sie zagotuje to daje marchewke i selera oraz selera naciowego. Po 5 minutach zupka gotowa
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 07:32   #4160
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Dzięki dziewczyny

paparak podziwiam cie ze zachowujesz pogodę ducha

Na sniadanie zjadłam dziś owsianke z platkó owsianych i sojowych z suszonymi śliwkami, nic specjalnego ale ciągle nie mogłam nic wymyslic
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 07:33   #4161
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam Widzę, że są u nas całkiem nowe wizażanki, ja was niestety na długi okres opuściłam ( Wir nauki. Teraz postaram się od czasu do czasu wchodzić i przeglądać Wieczorem napiszę co się u mnie zmieniło, szczególnie w jadłospisie )
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 07:37   #4162
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam i ja w ten cudowny, przepiekny szary jak wszyscy diabli poranek..
Ja juz po wiesniaku, popijam herbatke. Starszak w placowce, mlody moooozeee zasnie, to spokojnie wyszykuje sie do pracy. Makaron dzis ugotowalam, wiec w pracy zjem go z jogobella truskawkowa Na obiad pewnie zjem kotlety sojowe, bo dzis sama z dwojka, wiec po pracy za bardzo nie bedzie jak sie w kuchni rozwinac

Wczoraj jednak udalo mi sie isc na basen Smialam sie, ze cos do wody dolali, bo jakiego speeda takiego dostalam, ze szok, duzo ponad norme przeplynelam

I wiecie co, w sumie caly czas oscyluje wokol wagi po I fazie. Od czasu do czasu schodzi lekko nizej. Oczywiscie biore pod uwage miesnie, ale moze robie cos nie tak. Moze powinnam wprowadzic osobno kolacje, bo tu organizm moze mi magazynowac jedzenie... Ja jem ostatni posilek maks. 17.30 - 18.00. Najwczesniej chodze spac o 22.30. NO ale wczoraj siedzialam do 1.00, bo sie zaczytalam... No nic poczekam i wage na razie chowam gleboko.

Sluchajcie a jakiej formu kupujecie musztarde i chrzan? Jest mozliwe, by kupic taka bez cukru, bo ja jeszcze nie widzialam
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:00   #4163
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Cytat:
Napisane przez gosiaczek08 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
dzis zaczelam SB juz drugi raz. Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swego grona ostatnim razem przerwalam po tygodniu ( zaczal sie sezon na truskawki i wymieklam ), tym razem mam nadzieje ze pojdzie mi troche lepiej, moze dzieki Wam?
pozdrawiam
Witamy

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Witam i ja w ten cudowny, przepiekny szary jak wszyscy diabli poranek..
U nas też szaro buro i ponuro


Cytat:
Wczoraj jednak udalo mi sie isc na basen Smialam sie, ze cos do wody dolali, bo jakiego speeda takiego dostalam, ze szok, duzo ponad norme przeplynelam
podziwiam twój zapal baszenowy

Cytat:
I wiecie co, w sumie caly czas oscyluje wokol wagi po I fazie. Od czasu do czasu schodzi lekko nizej. Oczywiscie biore pod uwage miesnie, ale moze robie cos nie tak. Moze powinnam wprowadzic osobno kolacje, bo tu organizm moze mi magazynowac jedzenie... Ja jem ostatni posilek maks. 17.30 - 18.00. Najwczesniej chodze spac o 22.30. NO ale wczoraj siedzialam do 1.00, bo sie zaczytalam... No nic poczekam i wage na razie chowam gleboko.
Ja jem kolację 2-3 godziny przed snem nie o 18 Może zmodyfikuj posilki tak by jeść min.5 razy dziennie i ostatni 2-3 h przed snem

Cytat:
Sluchajcie a jakiej formu kupujecie musztarde i chrzan? Jest mozliwe, by kupic taka bez cukru, bo ja jeszcze nie widzialam
Musztarda jest bez cukru tylko ta dijon (wszystkie pozostałe zawierają cukier) sprawdziąłm chyba wszystkie Tylko żemi dijon wcale nie smakuje, wolę już nie jeść wcale
A co do chrzanu to nie znalazłam takiego bez cukru mimo usilnego szukania
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:06   #4164
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witam wszystkie kolezanki


morelko, wspolczuje sensacji zoladkowych. Jestem rozdarta czy cie ochrzanic(z reszta dziewczyn) czy pocieszyc. Neistety wychodzi ze jedno i drugie. Pocieszyc to tylko dlatego ze tak naprawde nie wiadomo czemu ci sie to przydarzylo i wspolczuje ci takiego stanu bo to nic przyjemnego. Niemniej zgadzam sie z dziewczynami - jeszc stanowczo za malo jak na twoj wiek, wzrost i aktywnosc psycho-motoryczna. Nie chce cie tu potempiac, bo sama swieta nie bylam i wciaz zdazaja sie kiepskie dni, ale ty kochanie sie jeszcze rozwijasz, twoj organizm sie ksztaltuje i potrzebuje duzo energii.
Co do rodzicow - moi tez walcza z kg i teraz wciaz tylko slysze "schudlabys" "odchudzialbys sie" bo w pamieci sie im wyrylo jak w liceum czy na studiach wygladalam... tylko wtedy ruchu mialam az w nadmiarze niemniej oni uznaja resryksyjne ograniczneie jedzenia za sposob na schudniecie i efekt jest taki ze tata przez caly dzien zje jogurt i platki owsiane a na wieczor rzuca sie na lodowke albo po paru dniach postu penetruje dom w poszukiwaniu slodyczy w kazdej postaci, a u nas w domu zawsze sa slodycze, czekolady i inne samkolyki mamie sie udalo schudnac ale dopiero jak zaczela robic to z glowa i to bardzo. Najbardziej jednak wkurza mnie to ze puszczaja mimo oczu to ze moja siostra je tyle co chory kot co takze wiaze sie z podobnymi zachowaniami jak u taty... co prawda jest zgrabniejsza ode mnie, ma zupelnie inna budowe ciala, jednak widac kiedy jest "przy kosci". Sister odchudza sie pernamentnie od jakis 4-5lat. Zawsze tak samo i zawsze z takim samym efektem - jak juz schudnie to jojo murowane i tak w kolko. Oczywiscie glodowka, bo jakby inacze - zeby schudnac i zeby utrzymac, a jak wrzuci odrobine luzu kg same wracaja. Glodzenie/Ograniczanie jedzenia sie to nie sposob!! Niedobor energij witamin i mikro/makroelementow prowadzi do wielu zaburzen, nie tylko fizjologicznych ale takze neurologicznych. "Wciaz mi sie chce spac, jestem zmeczona, nic mi sie nie chce, nie mam na nic ochoty, nic mi do glowy nie wchodzi, nie umiem sie (na)uczyc..." itd. pernamentny stan przygnebienia, wrecz depresyjny, klotliwosc, podenerwowanie, poirytowanie, najmniejsza glupota doprowadza do atakow zlosci furii lub placzu. Oczywiscie problemy ze samoocena np: "nikt mnie nie lubi, nawet przyjaciolki mnie olewaja o facetach to jzu nei wspomne..." "glupia jestem, do niczego sie nie nadaje".... Oczywiscie rozne wspomagacze wyprozniania albo/i przemiany materii. tylko jak nie ma czego wydalac czy wyprozniac to trudno zeby to dzialalo. Wczoraj z nia rozmawialam, oswiadczyla mi ze 4 z 5 osob w naszej rodzinie chca pod chionke 240szt TLII ja jestem ta 5 osoba! No poje.... ich wszystkich za przeproszeniem. Ale nie da sie im tego wytlumaczyc, niestety, dlatego bojkotuje wspolne prezenty, nikt mi takich glupot nie bedzie narzucal.

Tym dlugim wywodem miam na celu naswietlenie konsekwencji takich zachowan, jak restrykcyjne ograniczanie jedzenia czy glodowki.
sorki za tak dlugiego posta.

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:13
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:18   #4165
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

czeeeesc plażowiczki kochane

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Natala jak na uczelni???
przede wszystkim dzieki za kciuki, jestem już panią ekonomistką
nie taki diabeł straszny jak go malują...

na tą okazję świętowałam wczoraj i w nocy prawie jadłam ogromna porcję spaghetti s gęstym sosem, ale makaron pełnoziarnisty i mięsko chude i piłam szampana, i whisky i dzis spie w pracy ale i tak jest cudownie

zjadłam jak narazie jogurt naturalny, jem stanowczo za mało warzyw ale teraz juz bede miała czas na pichcenie nie bede musiała po pracy jeździc na uczelnie do promotorki

tez postanowiłam łączyc I faze z II... i tak nie lubie ziemniaków czy chleba bleeee i słodycze tez mi są obojętne... wprowadzam tylko owocki i ciemne mąki i pełnoziarniste makarony
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:20   #4166
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

nata GRATULUJE

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:21
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:22   #4167
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

cześć Wam!
u nas też szaro, buro i ponura a na dodatek jeszcze zdążyłam się od rana wkurzyć
nie cierpię świąt w takich momentach

śniadanko zaliczone - owsianka z połową wieśniaka, łyżeczką konfitury jeżynowej i siemieniem lnianym

Djana
, no to masz kiepską atmosferę rodzinną, najbardziej wkurzające jest to, że oni "wiedzą lepiej" mimo permanentnych przykładów, że to zła droga prawda?
rodzina męża ma tak samo, uważają że odchudzanie polega na niejedzeniu niczego, [za pierwszym razem spada a i owszem ale każdy następny jest trudniejszy] a potem wracają do normalnego jedzenia efekt wiadomy konkluzja - jak ktoś ma takie predyspozycje to żadne odchudzanie nic nie da

Natala, a nie mówiłam

a tak właściwie to niby na czym ma polegać połączenie tych dwóch faz? przecież II jest kontynuacją I, trochę tylko dokładamy, nic nie ujmujemy
jeśli coś nie smakuje to nie trzeba tego wprowadzać na siłę, węgli jest wiele rodzajów
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:26
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:23   #4168
OlcikL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

Witajcie ja powróciłam po tygodniu jakiegoś dołka Wczoraj już znowu nawet na siłownię dotarłam tzn na ćwiczenia i jakoś od razu taka szczęśliwsza heheh Wciąż staram się trzymać zasad SB aczkolwiek nie zawsze wychodzi niestety... A ja ostatnio kupiłam kasze kus kus razową myślicie, że taką można jeść??
OlcikL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:35   #4169
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

IlonaP, Djana dzięki, dzięki za gratulacje

Djana dopiero przeczytałam o Twojej sytuacji w rodzince, mało to motywujące, wręcz depresjonujące ale czy przez te kilka lat nie widzą w jakim kółku żyją? szczególnie Twoja siostra?m +,-,+,-,+,- itd ehh... no ale i tak bywa...

zabieram sie za pomarancza... kocham cytrusy w grudniu... są takie grudniowe świąteczne i jakos inaczej pachnące organizauje sylwestra na nowym mieszkanku... właśnie szukam "myśli przewodniej"

pysiamn widze ze masz w 100%-tach duszę artstki... świetne to drzewko na ścianie... też uwielbiam robic takie rzeczy...

pije kawe i czuje ze kolezanka zrobiła mi ją z amaretto chyba... a to niespodzianka pyszna

OlcikL nie jestem specjalistką od SB jak niektóre dziewczyny stąd ale mysle ze taka kasza chyba ok... a jak nie to na bank mały grzech

oczka sie kleją Natalce...
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 08:44   #4170
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VI ::..

nie no, rodzinke mam calkiem spoko, tylko podjscie do zrzucania kg maja okropne a nie da sie ukryc ze kg to jest dosc duzy problem u nas w rodzinie, ale to chyba bardziej sprawy genetyczne...

Edytowane przez Djana
Czas edycji: 2008-12-09 o 08:45
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:16.