Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 08:24   #241
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

[QUOTE=megana88;25010384]
Cytat:
Napisane przez rula Pokaż wiadomość


Ale to paneli nie wyżre?

Jak mnie denerwuje to ciągłe poszukiwanie i brak możliwości kupna w pierwszym lepszym sklepie rzeczy nietestowanych.
Adoptowałam psa, okazało się, że ma nicienie, a facet zataił to oddając nam go. Oczywiście ja panika, od wczoraj szoruję podłogi, kąty, dywaniki. Jedyne co mi przyszło do głowy domestos, ale on testuje spać nie mogę jak pomyślę, że coś może być na podłodze. Zamawianie przez internet to ok tygodnia zanim przyjdzie, a ja do tego czasu zwariuję. Być może panikuję, ale mam w domu 2 króliki i one biegają po podłodze, wprawdzie nie tam gdzie pies, ale biegają, a poza tym my...
Ludzie są podli, jak można było zataić taki fakt i jeszcze się wypierać?
chciał się pozbyć i widać miał gdzieś co potem. ja bym radziła spytać weta( wystarczy zadzwonić, większość poradzi co i jak) o to jak się przed tym chronić i jak chronić króliki. moja sunia też była zarobaczona straszliwie. chyba 4 razy była odrobaczana ale reszta zwierząt się nie zaraziła, my też nie. nie wiem jak ma się sprawa z nicieniami
właśnie nie mogę odstawić leków raczej, ziółka tu nie pomogą i każdą tabletkę połykam z wyrzutami sumienia
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:17   #242
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

U mnie są tacy weterynarze, że słów brakuje. Nie wiem co oni kończyli, ale wiedza sprzed 50 lat nie ma nic do obecnej, a pies to nie świnia czy krowa.

Psa wzięłam ze schroniska, podpisałam umowę adopcyjną. Wszystko pięknie, ładnie, pan nadwyraz miły, schronisko cudne, wszystko nowe, wyposażone i takie coś...
Dzwoniłąm wczoraj by poinformować go o tych robakach, bo to są nicienie, a on był w kojcu z 4 innymi psami i na 100% one też to mają. Facet mnie wręcz zaatakował. Najpier udawał, że nie wie o co chodzi, potem, że może ten pies jest od niego, może nie (w papierach jest kopia umowy), a na koniec, że.... ten pies się u mnie zaraził!!! Miałam psa 13 lat, nigdy w życiu nie miał robaków. Poza tym dzwoniłam do weterynarza w innym mieście i stwierdził, że nie ma najmniejszych szans wychodować pół metrowego nicienia w 2 tygodnie i że to trwało parę miesięcy jak nie dłużej. Dodał, że nie ma możliwości by przez tak długi okres czasu nie wiedzieli skoro pies załatwiał się w kojcu. Facet potraktował mnie jak śmiecia. Zamiast być miły (przecież ja go tylko poinformowałam, nie miałam pretensji - zdarza się) to on na mnie najechał, a przecież ludzi adoptujących psy jest niewielu, tym sposobem pozostał niesmak i brak zaufania do takich instytucji.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 09:51   #243
rula
Raczkowanie
 
Avatar rula
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 128
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

To polin sobie odpuść.
http://www.beingeco.pl/?68,skoncentr...w-plynie-750ml - ten użyj w łazience i pmieszczeniach z kafelakmi, http://www.beingeco.pl/?21,srodek-de...zpylaczu-750ml - ten do toalety,
http://www.beingeco.pl/?17,koncentra...wnianych-500ml - ten do planeli.
Są to srodki łagodne, nieżrące. Jak domestos da rade nicieniom to one też powninny. Mam tylko nadzieje że byłaś z pieskiem u wetrynarza a ten wredny i bezczelny typ ze schroniska zajął się pozostałymi piskami i nie zostawił tego tak!!
rula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 12:01   #244
megana88
Raczkowanie
 
Avatar megana88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 200
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Oczywiście, że byłam u weterynarza, leczenie potrwa, bo to nicienie, ale są już efekty. Dzięki za linki, z pewnością skorzystam.
__________________
Zawsze będę Cię kochać Karolciu...
megana88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 15:46   #245
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Kobitki, jak Wy to robicie, że zamiast widocznego linku jest np. tylko 'klik' albo 'tu' i jak sie w to kliknie to kieruje do tej strony??
Oświećcie mnie plis bo ten pierwszy post pasowałoby przerobić bo jakiś taki mało czytelny jest. Może jakby te linki wymazać to by sie zrobiło ładniej.
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:00   #246
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
Kobitki, jak Wy to robicie, że zamiast widocznego linku jest np. tylko 'klik' albo 'tu' i jak sie w to kliknie to kieruje do tej strony??
Oświećcie mnie plis bo ten pierwszy post pasowałoby przerobić bo jakiś taki mało czytelny jest. Może jakby te linki wymazać to by sie zrobiło ładniej.
1. Naciskasz pokazany przycisk.
2. Wpisujesz adres pożądanej strony.
3. W miejscu podkreślonym przeze mnie na zdjęciu, wpisujesz to, co ma być widoczne zamiast adresu strony.

Zrzuty ekranu w załącznikach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif 1.gif (3,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 2.gif (18,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 3.gif (2,5 KB, 10 załadowań)
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:04   #247
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez megana88 Pokaż wiadomość
U mnie są tacy weterynarze, że słów brakuje. Nie wiem co oni kończyli, ale wiedza sprzed 50 lat nie ma nic do obecnej, a pies to nie świnia czy krowa.

Psa wzięłam ze schroniska, podpisałam umowę adopcyjną. Wszystko pięknie, ładnie, pan nadwyraz miły, schronisko cudne, wszystko nowe, wyposażone i takie coś...
Dzwoniłąm wczoraj by poinformować go o tych robakach, bo to są nicienie, a on był w kojcu z 4 innymi psami i na 100% one też to mają. Facet mnie wręcz zaatakował. Najpier udawał, że nie wie o co chodzi, potem, że może ten pies jest od niego, może nie (w papierach jest kopia umowy), a na koniec, że.... ten pies się u mnie zaraził!!! Miałam psa 13 lat, nigdy w życiu nie miał robaków. Poza tym dzwoniłam do weterynarza w innym mieście i stwierdził, że nie ma najmniejszych szans wychodować pół metrowego nicienia w 2 tygodnie i że to trwało parę miesięcy jak nie dłużej. Dodał, że nie ma możliwości by przez tak długi okres czasu nie wiedzieli skoro pies załatwiał się w kojcu. Facet potraktował mnie jak śmiecia. Zamiast być miły (przecież ja go tylko poinformowałam, nie miałam pretensji - zdarza się) to on na mnie najechał, a przecież ludzi adoptujących psy jest niewielu, tym sposobem pozostał niesmak i brak zaufania do takich instytucji.
Co za bezczelny typ! Aż mi szkoda słów
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:16   #248
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:24   #249
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Hmmm... a co polecasz w takim razie? Bo pewnie masz jakieś wypróbowane firmy albo produkty, które lubisz?

Chatul, świetna robota z tymi screenami, sama się zastanawiałam jak to najjaśniej wytłumaczyć teteesi, a tu tak pięknie wszystko wytłumaczone, szacunek

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-02-11 o 16:26
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:30   #250
teteesia
Rozeznanie
 
Avatar teteesia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: WiZaŻ
Wiadomości: 836
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
1. Naciskasz pokazany przycisk.
2. Wpisujesz adres pożądanej strony.
3. W miejscu podkreślonym przeze mnie na zdjęciu, wpisujesz to, co ma być widoczne zamiast adresu strony.

Zrzuty ekranu w załącznikach.
A dziękuje bardzo.

U mnie to jakoś inaczej wygląda, pewno mam inną przeglądarkę.
Nie wiem jak to zrobiłam ale chyba jest już dobrze
__________________
pomóż
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Na całym świecie co 6 sekund ginie w męczarniach jakiś zwierzak w laboratarium!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post17020318
teteesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:42   #251
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Treść usunięta

Edytowane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Czas edycji: 2011-02-11 o 16:46
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 16:48   #252
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Jeśli piszesz o Fitomedzie, który produkuje m.in. odżywki do włosów, szampony, to ich nie interesuje, czy dostawcy testują swoje surowce czy nie. Raczej trudno o nich napisać, że są cruelty-free.

I nie zgodzę się co do Ziai - ma sporo słabych/średnich produktów, ale warto ją na sobie potestować i można trafić na perełkę
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG

malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 16:59   #253
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Chatul, świetna robota z tymi screenami, sama się zastanawiałam jak to najjaśniej wytłumaczyć teteesi, a tu tak pięknie wszystko wytłumaczone, szacunek
Dzięki

Cytat:
Napisane przez teteesia Pokaż wiadomość
A dziękuje bardzo.

U mnie to jakoś inaczej wygląda, pewno mam inną przeglądarkę.
Nie wiem jak to zrobiłam ale chyba jest już dobrze
Ja mam FF pod Linuksem (chociaż chyba na Windowsie FF wygląda tak samo), no i mam swoje własne kolory systemowe (tylko czerń i zieleń ).
Ale chyba najważniejsze rzeczy wyglądają tak samo

Aaa, Ty możesz mieć ustawiony na Wiażu edytor zaawansowany- tj. edytor typu WYSIWYG. Ja mam ustawiony taki żeby widzieć wszystkie elementy kodu
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:04   #254
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To prawda, że Ziaja ma nieciekawy skład, ale podobny ma np droga, apteczna, testująca firma vichy - wydawać by się mogło, że tani SLS, który jest w tanich kosmetykach, w drogich powinien być zastąpiony czymś przyzwoitym, lecz tak nie jest... Ale nie wszystko co Ziajowe ma syf w składzie: peeling Sopot SPA nie zawiera niczego zdrożnego (sprawdzałam swego czasu wszystkie swoje kosmetyki).
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:08   #255
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Serio Ziaja jest taka zła? Ja od jednej pani, która studiowała bodajże chemię albo biochemię, słyszałam same dobre rzeczy na temat składów Ziai
Chyba, że mówimy o składnikach takich jak np. SLeS, który podobno jest rakotwórczy... Ale jest w niemalże wszystkich szamponach. Bo wtedy faktycznie, składy Ziai nie prezentują się znakomicie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:20   #256
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Poleccie mi jakies szampony latwodostepne bez slsow.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:21   #257
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Poleccie mi jakies szampony latwodostepne bez slsow.
Raczej mało takich szamponów jest Sama dobry bez SLeSów to tylko Kanu znam... A on nie jest ani tani ani łatwo dostępny.
Może po prostu skusisz się na mycie włosów glinką?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:44   #258
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Milk, rozumiem, ze to dla Ciebie cios zwlaszcza, ze sama mialas ogoniaste gryzonie . Ja sie lubie bawic w detektywa i czasem mnie szlag trafia, jak sie dowiaduje, ze cos, co bardzo lubie jest do d. Ale potem mysle o moich ukochanych kotach i nie zal mi jakiejs tubki kremu.

Co do lekow!!! Niestety, wiekszego wyboru nie mamy, ale sa tez rozne formy mniej agresywnego leczenia.
Moje propozycje - nieweganskie, ale nie 'miesozerne':
dzialanie niczym antybiotyki:
-srebro koloidalne - przez cala zime po dwie lyzeczki dziennie - dzieki czemu nie dopada mnie opryszczka wargowa juz 3 miesiac, a powinnam juz zaliczyc jej 4 rzuty, nie mam tez agresywnej grypy...
-wyciag z grejfruta z bioflawonidami np. citrosept (choc sa tansze odpowiedniki)- zabija grzyby i bakterie. Mozna go rozpuscic w przegotowanej wodzie i doraznie robic irygacje pochwy dla zlagodzenia uplawow czy zmniejszenia szczypania
Obydwa srodki mozna uzywac do dezynfekowania wody pitnej, dodawac do soku lub wody i pic profilaktycznie, srebrem mozna traktowac skore, nierozcienczonych grejfrutem - pojedyncze wypryski czy miejsca na stopach zaatakowane grzybica,

na przeziebienia i inne paskudztwa:
-xylitol - cukier brzozowy o niskim IG i niskiej kalorycznosci - do slodzenia, ale ma dzialanie antybakteryjne, mozna dodac do soli fizjologicznej i plukac nos i gardlo, nie trzeba po nim myc zebow,
super dodatek do zdrowych herbatek - wspomaga kuracje sprawdzone
-herbatka rumiankowa - dobra tez na trawienie
-suszony bez, niekoniecznie z Herbapolu - napotnie i wspomagajaco przy przeziebieniach
-leki na bazie miodu Apibon firmy Bonimed - na wszelkie oslabienia i przeziebienie

Na trawienie, skore:
-lecytyna -na pamiec i przeciw zlemu cholesterolowi, dobrze dziala na watrobe i wspomaga przyswajanie witamin,
-na problemy z niestrawnoscia i watroba - rano wypic na czczo lyzke oliwy virgin z kilkoma kroplami soku z lemonki/cytryny i zapic szklanka letniej wody. Pol godziny potem mozna cos lekkiego przekasic. Ma to dzialanie rozluzniajace i oczyszczajace watrobe . Sprawdzalam na sobie.
-suszony koperek - herbatka - rozluznia uklad pokarmowy i ... odgazowuje
-kapsulki zelowe z wyciagiem z wiesiolka - na ladna skore i nawilzenie
-tran w kapsulkach lub plynny caly rok...

Ja dodatkowo codziennie wyciskam sobie szklanke soku z jakichkolwiek owocow czy warzyw. Najczesciej z pomaranczy, marchewki oraz jablek. Czasem z buraka i selera. Witamina C i jej kolezanki w najczystszej formie ). Skora dostaje ladnego kolorytu, a ja nie mam poczucia winy, ze zapominam o jedzeniu warzyw .

Aby zapobiec infekcjom grzybiczym pochwy unikam wszystkiego, co slodkie, maczyste, drozdzowe i mocno przetworzone. Kilka dni jedzenia czipsow, slodzenia cukrem, drozdzowka i zaczyna mnie szczypac.

To sa moi faworyci. Czasem tylko, w przypadku migreny musze wziac pseudoefedryne z kofeina, bo nic mi tak nie pomaga. Zasadniczo - dobra dieta moze wyeliminowac potrzebe stosowania wiekszosci lekow. A masci antybiotykowe czy przeciwgrzybicze mozna zrobic sobie samemu - wystarczy dobra baza z mazidel czy BU do tego kilka kropli czystego olejku z zielonej herbaty, lawendy i gozdzika i wychodzi zdrowo, tanio i etycznie .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 18:49   #259
agatri
Rozeznanie
 
Avatar agatri
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 545
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
i Faromana ;< a szkoda bo fajny
agatri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 19:17   #260
malgosia86
Zadomowienie
 
Avatar malgosia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 565
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Poleccie mi jakies szampony latwodostepne bez slsow.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-objetosci.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...-niemowlat.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ieli-2-w-1.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...enerujacy.html
http://www.ecospa.pl/baza-szamponowa...zna-p-228.html
szampon Weledy z nagietkiem
szampon Alverde
szampon Hipp - jesli Hipp nie testuje
__________________
Mój blog - lista produktów zgodnych z CG

malgosia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:01   #261
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Raczej mało takich szamponów jest Sama dobry bez SLeSów to tylko Kanu znam... A on nie jest ani tani ani łatwo dostępny.
Może po prostu skusisz się na mycie włosów glinką?
Glinka jest super!!! Wlasnie przetestowalam i odtluscila mi caly skalp, a wlosy zyskaly objetosci .

Co do szmponow bez sls... mam kilku faworytow. Nie wiem, jaki poziom cenowy Wam odpowiada, ale w Biolanderze jest cala sterta szamponow bez sls i to nawet w duzych opakowaniach. Cena ok. 25-50 zet z tym, ze ta wyzsza cena dotyczy pollitrowcow.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 20:18   #262
Senseds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 302
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Meganna - ja ogolnie podloge króli dezynfekuje olejkiem eukaliptusowym,ale Susek tez miala kiedys jakies glisdy(tfu) wtedy jeszcze nie wiedzialam o testach,wiec pewnie robilam domestosem,ale juz nie pamietam.
Płynów uzywam FROSH-mam juz 3 i są super

Ps - Jakos KOBo mi sie nie chce wierzyc, a w Naturze ejst znów Nowa marka kosmetyków ,stoi obok Kobo,ale nie pamietam jak się nazywa

A co do - ''pędzle Ecotools Makeup Brushes Kit'' Ile kosztują i gdzie mozna kupic w PL ??
__________________
www.kroliki.net
Pomóż, zaadoptuj USZATE serduszko


Edytowane przez Senseds
Czas edycji: 2011-02-11 o 20:31
Senseds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:02   #263
pamelal
Raczkowanie
 
Avatar pamelal
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 442
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Senseds Ecotools nie kupisz w Polsce, ja zamówiłam z Ebaya.

Napisałam do HiPP, czekam na odpowiedź , może jutro coś dostanę. Mam nadzieję, że nie testują, ich szampon jest baaardzo fajny.
__________________
You worry 'bout the wrong things,
wrong things . . .


*sprawdz czy uzywasz kosmetykow przyjaznych dla zwierzat !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403287
*podyskutuj z nami !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115749


Never take life too seriously-nobody gets out alive anyway !
pamelal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:20   #264
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez pamelal Pokaż wiadomość
Senseds Ecotools nie kupisz w Polsce, ja zamówiłam z Ebaya.
Jezeli sa to pacynki i pedzelki w zielonym opakowaniu i robione z wlosia syntetycznego - widzialam je w Superpharmie. Jestem przekonana, ze to wlasnie te, bo widzialam je na stronie szwedzkiego sklepu z ekoproduktami.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:36   #265
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Serio Ziaja jest taka zła? Ja od jednej pani, która studiowała bodajże chemię albo biochemię, słyszałam same dobre rzeczy na temat składów Ziai
(...)
No właśnie, jak to jest z tymi składami...(I z Ziają)? Bo ja już zupełnie zgłupiałam. Jak zaczęłam sprawdzać wszystkie składy, no to jedyne co mogłabym używać to byłaby BU i olejki. Oczywiście nie żebym coś miała przeciw BU czy olejkom, bardzo mi podpasowały, ale jednak czasami lubię sobie sprawić coś dla odmiany, żeby nie przyzwyczajać skóry do ciągle tego samego.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Może po prostu skusisz się na mycie włosów glinką?
Ooo, a co to? Może jakaś dobra duszyczka wkleić jakiś link albo coś?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:41   #266
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Jak ktoś chce unikać farmaceutyków to niech zgłębi wiedzę o ziołolecznictwie
Takimi cudami jak czosnek, miód czy cebula, naprawdę idzie wiele dolegliwości zdrowotnych odegnać

Czosnek to podobno naturalny antybiotyk. Warto codziennie przynajmniej jeden ząbek zjeść (taki przeciśnięty przez praskę) A jak dla kogoś jest za "ostry" to niech go przeciśnie przez praskę, a potem łyżeczkę z czosnkiem zanurzy w miodzie

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ale potem mysle o moich ukochanych kotach i nie zal mi jakiejs tubki kremu.
Mam tak samo

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ooo, a co to? Może jakaś dobra duszyczka wkleić jakiś link albo coś?
Nooo... glinka Jest glinka zielona do skóry tłustej, różowa do wrażliwej, żółta do suchej... Jest jeszcze biała, czerwona... No i glinka Ghassoul Pełno tego. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę glinka sklep
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:47   #267
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Nooo... glinka Jest glinka zielona do skóry tłustej, różowa do wrażliwej, żółta do suchej... Jest jeszcze biała, czerwona... No i glinka Ghassoul Pełno tego. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę glinka sklep
Nie no, ja rozumiem, że glinka, ale myślałam, że może to jakiś kod dla nazwania jakiegoś specyfiku do włosów Bo przyznam szczerze, że w ogóle średnio sobie wyobrażam jak ja bym mogła tym myć włosy (Używałam od paru lat jako maseczkę czy dodatek, ale tak samą glinką to jakoś mi się nie widzi).
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:49   #268
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Nie no, ja rozumiem, że glinka, ale myślałam, że może to jakiś kod dla nazwania jakiegoś specyfiku do włosów Bo przyznam szczerze, że w ogóle średnio sobie wyobrażam jak ja bym mogła tym myć włosy (Używałam od paru lat jako maseczkę czy dodatek, ale tak samą glinką to jakoś mi się nie widzi).
Dlaczego? Dodajesz odrobinę wody i myjesz tym włosy, co w tym dziwnego? Zawsze można dodać to tej mieszanki żółtko jajka, miód, sok z aloesu... Cokolwiek. Co tylko chcesz
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:55   #269
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Raczej mało takich szamponów jest Sama dobry bez SLeSów to tylko Kanu znam... A on nie jest ani tani ani łatwo dostępny.
Może po prostu skusisz się na mycie włosów glinką?
Nie mam pojecia co to owa glinka, spytam wuja googla

Dziekuje
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 21:56   #270
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach - część 2

Tak, jak pisze Chatul, glinka Ghassoul jest cool. Ja uzywam jej do mycia wlosow, choc wole wmieszac ja do jakiegos ziolowego, neutralnego szamponu. Swietnie odtluszcza i oczyszcza z wszelkich zeli i stylizatorow. Ponoc w przypadku wlosow suchych mozna wmieszac troche oliwy.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.