Avene TriAcneal - następca Diacnealu - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-29, 19:24   #721
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Kochaneczka o ance derm jest odrębny wątek, tam z pewnością sporo się dowiesz, ja planuję go używać jak tylko pozbędę się tego co mam..A wydaje mi się, że za dużo tego wszystkiego masz, do niedawna ja też tak robiłam, kupowałam co popadnie, wszelkie kremiska, maści itp co dało się kupić bez recepty i co? jeszcze gorzej mam. Myślę, że jak zaczniesz wszystkiego używać, to nie będziesz wiedziała co Ci służy a co nie.
Ja z tego co piszesz wybrałabym ance derm, ale tylko dlatego, że sama kiedyś planuję go użyć ale na działaniu poszczególnych z nich się nie znam. W życiu przerabiałam differin, ale szybko odpuściłam i jeszcze jakieś maści z antybiotykiem, ale nie pamiętam.

Wiecie co zrobiłam, te ropniaki takie mi urosły i wycisnęłam 5, jeju jak bolało zostały jeszcze 4..

Indios Bravos a wiesz co, ja te wszystkie ropne mam tylko na brodzie i nad ustami, wszystkie 9, poza tym policzki mam czyste( tu nigdy mi nic nie wyskakuje) i czoło również (sporadycznie tu się coś pojawi). Oczywiście nie mówię o wągrach, zaskórnikach itp, bo tego mam cała masę wszędzie.
Czyli to na pewno musi być hormonalne.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 19:48   #722
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Kochaneczka o ance derm jest odrębny wątek, tam z pewnością sporo się dowiesz, ja planuję go używać jak tylko pozbędę się tego co mam..A wydaje mi się, że za dużo tego wszystkiego masz, do niedawna ja też tak robiłam, kupowałam co popadnie, wszelkie kremiska, maści itp co dało się kupić bez recepty i co? jeszcze gorzej mam. Myślę, że jak zaczniesz wszystkiego używać, to nie będziesz wiedziała co Ci służy a co nie.
Ja z tego co piszesz wybrałabym ance derm, ale tylko dlatego, że sama kiedyś planuję go użyć ale na działaniu poszczególnych z nich się nie znam. W życiu przerabiałam differin, ale szybko odpuściłam i jeszcze jakieś maści z antybiotykiem, ale nie pamiętam.

Wiecie co zrobiłam, te ropniaki takie mi urosły i wycisnęłam 5, jeju jak bolało zostały jeszcze 4..

Indios Bravos a wiesz co, ja te wszystkie ropne mam tylko na brodzie i nad ustami, wszystkie 9, poza tym policzki mam czyste( tu nigdy mi nic nie wyskakuje) i czoło również (sporadycznie tu się coś pojawi). Oczywiście nie mówię o wągrach, zaskórnikach itp, bo tego mam cała masę wszędzie.
Czyli to na pewno musi być hormonalne.
Tak- jeśli broda wyróżnia się pod względem ilości pryszczy od reszty twarzy to zazwyczaj wskazuje na hormony
Co do wyciskania-nie przejmuj się...ja ostatnio też się pocharatałam :P Chciałam spróbować metody OCM i dostałam pryszczy...moja twarz lubi mało skomplikowaną pielęgnację i się załatwiłam Już się jednak te powyciskane pogoiły.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 20:17   #723
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

myślę, dziewczyny ze nie zaszkodzi smarowac acne-dermem na dzien miejscowo. W moim wypadku policzki - grudki i plamy po krostach oraz na linii zuchwy po obu stronach + broda. Nos i miejsca przy nosie mam czyste w miare, czolo tez jest ok. wiec musze w tamte miejsca zadzialac.
Dziewczyny, a czym smarujecie takie ranki po swiezo wycisnietym pryszczu?
Bo ja pastą cynkową albo lassari, mocno wysusza ale to tylko tyle. slady sa i tak i to dlugo utrzymujace sie na twarzy.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 20:45   #724
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Indios a ślady nie zostały? kurcze ja to kiedyś tak umiejętnie wyciskałam, że praktycznie do teraz zero śladu..a od jakiegoś czasu nawet po małym pryszczu zostaje mi ślad..sądzę, że to wina Triancealu, choć nie wiem jak on na to zadziałał, może był na etapie gojenia tych śladów czy coś a ja nagle przestałam go używać, ale wcale nie żałuję
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 21:18   #725
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

ja chyba odstawiam tri, bo na policzkach tuż przy nosie mam zaczerwienioną skórę, i juz tak od dłuższego czasu, nie jest to bardzo widoczne, ale wdaje sie delikatnie podraznione, na razie stopuję kuracje
na razie natłuszczam i nawilżam buźkę
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 22:59   #726
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym smarujecie takie ranki po swiezo wycisnietym pryszczu?
Bo ja pastą cynkową albo lassari, mocno wysusza ale to tylko tyle. slady sa i tak i to dlugo utrzymujace sie na twarzy.
Ja Tormentiolem najczęściej Później olejem tamanu

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Indios a ślady nie zostały? kurcze ja to kiedyś tak umiejętnie wyciskałam, że praktycznie do teraz zero śladu..a od jakiegoś czasu nawet po małym pryszczu zostaje mi ślad..sądzę, że to wina Triancealu, choć nie wiem jak on na to zadziałał, może był na etapie gojenia tych śladów czy coś a ja nagle przestałam go używać, ale wcale nie żałuję
Mam, ale takie malutkie- już się goją O wiele dłużej zajęłoby to gdybym czekała aż ten pryszcz uschnie, sam odpadnie itd.
Jak są duże pryszcze a naokoło ich obwódka na pół policzka to wyciskam na noc, smaruję maścią z antybiotykiem lub wspomnianym Tormentiolem i na następny dzień mam siną plamkę, ale wielkości samego pryszcza...bez obwódki.
Przebarwienie z dnia an dzień znika (w końcu dość intensywnie złuszczam skórę) i mam spokój

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja chyba odstawiam tri, bo na policzkach tuż przy nosie mam zaczerwienioną skórę, i juz tak od dłuższego czasu, nie jest to bardzo widoczne, ale wdaje sie delikatnie podraznione, na razie stopuję kuracje
na razie natłuszczam i nawilżam buźkę
O kurczę...a stosowałaś Tri codziennie?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 07:59   #727
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

A u mnie po miesiącu stosowania nic. No może lekkie złuszczenie, ale najbardziej zależało mi na zmniejszeniu porów
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 08:05   #728
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
A u mnie po miesiącu stosowania nic. No może lekkie złuszczenie, ale najbardziej zależało mi na zmniejszeniu porów
Miesiąc to niezbyt długo, szczególnie jeśli problem z porami był dość duży.
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:13   #729
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
O kurczę...a stosowałaś Tri codziennie?

stosowałam 2 dni pd rząd potem rybka dermogala a+e i znów 2 dni tri

i jeszcze co 3/4 dni dawałam na kilka godzin olej z avokado/ słodkich migdałów
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:23   #730
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
stosowałam 2 dni pd rząd potem rybka dermogala a+e i znów 2 dni tri

i jeszcze co 3/4 dni dawałam na kilka godzin olej z avokado/ słodkich migdałów
To może nie stosuj pod rząd? Ja najczęściej to stosuję co 2 dni w międzyczasie nawilżając i po nałożeniu Tri, tak po pół godzinie, godzince daję odrobinę Physiogelu na twarz
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:32   #731
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
To może nie stosuj pod rząd? Ja najczęściej to stosuję co 2 dni w międzyczasie nawilżając i po nałożeniu Tri, tak po pół godzinie, godzince daję odrobinę Physiogelu na twarz

hm może spróbuje, możliwe że to podraznienie bo ja nic po tri nie dawałam, z tym że mnie jakos bardzo nie piekło po nałożeniu.

jak go uzywałam kiedyś to miałam zdeydowanie lepsze efekty, teraz chce sie pozbyc tego podrażnienia, bo tak wsumie to ja nie mam problemów ze skórą, tylko ją chciałam 'zfotoszopować' tri

ale i tak dziękuje mu że nie mam zaskórnikó na nosie już D
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 10:34   #732
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Dzisiaj mój drugi dzień z Tri
Z daleka moja skóra wyglada bardzo ładnie, za to w lusterku widzę wszystkie zaskorniki (najgorzej jest na nosie i policzkach zaraz przy nosie.. ) i okropne grudki na brodzie :/ mam nadzieję, że uda mi sie to wszystko usunąć
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:09   #733
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Indios Bravos, muszę kupić ten tormentiol. Ja kiedys tez go uzywalam ale jak się skonczyl to zupelnie o nim zapomnialam. a to dobra i tania masc

Co do mnie.. dzisiaj na noc posmarowalam sie Triacnealem ( po 1 dniu przerwy, bo od 1.5 miesiaca smarowalam sie codziennie) i buzia jakby troszkę uspokojona. Ale pod oczami tez mam jakies lekkie zaczerwienienie jakby buzia tam byla podrazniona. No i zauwazylam pod okiem jedno naczynko takie bardziej czerwone.. i zastanawiam sie czy stosowac dalej.. mam jeszcze ok. pol tubku, moze ciut mniej. Chyba bede omijac narazie to miejsce i smarowac co 2 dzien. I moze faktycznie po aplikacji nalozyc krem ? mam Cetaphil. Wlasnie nalozylam go na twarz dzisiaj po porannym umyciu. A miejscowo Acne-derm na sinawe slady. Dzisiaj chyba nic nowego mi nie przybylo na twarzy a to sukces bo codziennie cos mialam, od dluzszego czasu.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:21   #734
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Kochaneczka a powiedz Ty używasz filtrów jak wychodzisz na dwór? Bo piszesz o tym ance dermie, że nakładasz go na dzień..

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Indios Brvos jak tak z ciekawości zapytam, czy można nakładać Trianceal na jakiś nawilżacz? Może wtedy by tak dotkliwie nie działał i tak bardzo nie podrażniał, hmm?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 11:48   #735
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

vanilia
tak oczywiscie, uzywam 50 z LRP. Ale ja acne-derm to dopiero dziisaj pierwszy raz nalozylam i to tylko punktowo. ale siedze w domu a jak jestem w domu to nie nakladam filtrow, jedynie balsam nalwilżający Cetaphil. No i punktowo smaruje sie zazwyczaj pasta cynkową. Dziisja pierwszy raz uzylam acne-dermu, chociaz mialam go od dluzszego czasu ale stosowalam na plecy.
A jak u Ciebie po wczorajszym wycisnieciu tych gul?? lepiej?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:02   #736
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Pewnie, że lepiej, wolę strupy niż gule. Dziś kolejne dwie dojrzały, więc też musiałam się ich pozbyć tym bardziej, że dziś muszę wyjść do ludzi.. jeszcze jedna na jutro zostanie. A od rana dwa bolące miejsca na brodzie, czyli zapewne znów coś się urodzi, ehś.
Zrobiłam dziś testosteron, pozostaje czekać na wyniki. No i oczekuję miesiączki, coby móc sobie zbada progesteron i coś jeszcze Dziś jakoś się nie dołuję, heh chyba się pogodziłam z faktem, że muszę trochę pocierpieć, żeby później było fajnie
Koniecznie pisz o efektach tego ance-dermu, bo też zamierzam go używać, jak się podleczę.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:18   #737
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Doskonale Cię rozumiem! Ja rowniez. Ale mam straszne slady po tych wycisnietych gulach, masakra po prostu sinoczerwone i takie duze plamy;/ Dzwonilam dzisiaj do mojej dermatolog, dlugo u niej nie bylam ale we wtorek przyjmuje wiec pojade. Musze, bo cos nie tak chyba na mnie ten Triacneal dziala. Zobaczymy co mi powie i czym to wyleczyc. Ja bym chciala isc na kwasy, moj narzeczony powiedzial ze jak chce to moge isc i ze on mi zasponsoruje. Takze jestem w siodmym niebie tylko pamietam, ze na kwasy to nie mozna miec zadnych stanow zapalnych, Wiec najpierw bede musialaa wyleczyc to co mam i moze za jakies 2 -3 tyg. pierwszy zabieg bym miala.. tylko w zimie to tak nie bardzo mozna wiec zobaczymy co dermatolog mi powie.
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:26   #738
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ano właśnie, ja też myślałam o zabiegach, ale co z tego jak z ropniakami nie da rady, tak jak mówisz. Uważam, że nie da się tego wyleczyć żadnym Triancealem czy innym specyfikiem aptecznym, na to już tylko leki podziałają.


Piątek, jeszcze półtorej godzinki i wolne, jupiii choć jutro dołujący dzień, już nie pamiętam kiedy nie byłam gdzieś na Sylwestra, ale z taką buzią w życiu bym się nikomu nie pokazała, tym bardziej, że ja w ogóle się nie maluję, więc nie mam jak zakryć tego wszystkiego a z drugiej strony myślę, że nakładanie czegokolwiek na te rany nie ma sensu.
Jutro będę płakać do poduszki
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:09   #739
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

na szczęście nie mam juz duzo gul, chyba ze 2 podskorne i to tyle ale chyba sie zmniejszaja. wiec moze da rade zrobic peeling, mam taka nadzieje. Spytam tez dermatologa o skierowanie na badania hormonalne. Moze wydac to skierowanie wlasnie dermatolog czy koniecznie ginekolog? a lekarz rodzinny? Jakie dokladnie badania masz do zrobienia?
Nie przejmuj się tak, wszystko Ci się z czasem zaleczy! ale wlasnie czasu na to potrzeba. Bedzie dobrze zobaczysz nie patrz za często w lusterko, tymbardziej powiększające! i nie dotykaj malych syfkow bo pozniej jest dramat. Jedynie te ktore mozna wycisnac, dobrze zdezynfekuj pozniej i jakas masc typu tormentiol, cynkowa, sudokrem itp. No i wiecej nie doykaj po wycisnieciu! Glowa do gory, pozdrawiam
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 13:12   #740
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Na takie badania możesz iśc bez skierowania do każdego laboratorium, oczywiście musisz zapłacić, koszt około 250 zł do 300zł. Oczywiście skierowanie da Ci dermatolog, z tego co kojarzę to chodzisz prywatnie, to na pewno zrobi to bez problemu Jeśli nie wiesz co, to ja mogę Ci wypisać jakie hormony należy zbadać
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:15   #741
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
hm może spróbuje, możliwe że to podraznienie bo ja nic po tri nie dawałam, z tym że mnie jakos bardzo nie piekło po nałożeniu.

jak go uzywałam kiedyś to miałam zdeydowanie lepsze efekty, teraz chce sie pozbyc tego podrażnienia, bo tak wsumie to ja nie mam problemów ze skórą, tylko ją chciałam 'zfotoszopować' tri

ale i tak dziękuje mu że nie mam zaskórnikó na nosie już D
Tri nadaje się do fotoszopowania Tak jak Glyco Ja ich teraz w tym celu używam

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dzisiaj mój drugi dzień z Tri
Z daleka moja skóra wyglada bardzo ładnie, za to w lusterku widzę wszystkie zaskorniki (najgorzej jest na nosie i policzkach zaraz przy nosie.. ) i okropne grudki na brodzie :/ mam nadzieję, że uda mi sie to wszystko usunąć
Trzymam kciuki żeby Ci pomógł

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Indios Bravos, muszę kupić ten tormentiol. Ja kiedys tez go uzywalam ale jak się skonczyl to zupelnie o nim zapomnialam. a to dobra i tania masc
Dokładnie Mój TŻ też miał czasem mały wysyp ale odkąd zaczął go używać to buźka jak u niemowlaka Wszystkie pryszcze znikają mu w 1 noc

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość

Indios Brvos jak tak z ciekawości zapytam, czy można nakładać Trianceal na jakiś nawilżacz? Może wtedy by tak dotkliwie nie działał i tak bardzo nie podrażniał, hmm?
Można, ale to troszkę może zmniejszyć działanie. Lepiej posmarować nim czystą buzię a pół godzinie-godzince nałożyć nawilżacz jakiś

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
tylko w zimie to tak nie bardzo mozna wiec zobaczymy co dermatolog mi powie.
No właśnie w okresie jesienno-zimowym się robi mocno drażniące zabiegi kwasami, bo buzia nie jest narażona na silne promieniowanie słoneczne ;] Teraz jest idealny moment, moja droga ;]
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:16   #742
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

estradiol, progesteron, prolaktyna, androstendion, testosteron, DHEAES, 17oh progesteron, lh, fsh-----2-4 dzień cyklu
dodatkowo usg jajników w pierwszych dniach cyklu
można jeszcze zrobić doustny test tolerancji glukozy z pomiaren insuliny to na tyle, chyba
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:40   #743
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Indios, nakladasz może oleje jako nawilzacz po Tri?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 13:44   #744
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Indios, nakladasz może oleje jako nawilzacz po Tri?
Nie, zawsze kładę krem Aktualnie Physiogel, jak mi się skończy to będę dawać Bambino. Oleje same daję na noc
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 22:44   #745
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Mijają dobre 3 miesiące kiedy używam Tri, jeszcze troszkę mi zostało w tubce. Dodatkowo od 3 tyg. nakładam od razu Glyco. Bardziej się łuszczę. Stosuję ten duet codziennie, czasami wkracza do akcji bambino, jak mam sporo suchych skórek.
Buzia jest zdecydowanie wygładzona, pory zmniejszone. Rano nakładam krem Bandi na to filtr 45 i podkład
Zauważyłam też, że moja cera po przebudzeniu prawie się nie świeci, a kiedyś była strasznie tłustawa! Także w ciągu dnia zdecydowanie mniej się świecę, nawet z filtrem- kiedyś jak latarnia teraz nie Jedynie mogę się przyczepić, że nadal coś wyskakuje i zaskórniki nie chcą mnie opuścić
Ktoś wspominał, że przy glyco absolutnie odpadają peelingi. Ja robię codziennie przed nałożeniem duetu i moja skóra znosi to bardzo dobrze, wręcz po nim jest w lepszym stanie. Ale wiadomo, każdemu służy inaczej i z tym trzeba uważać
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 23:12   #746
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Mijają dobre 3 miesiące kiedy używam Tri, jeszcze troszkę mi zostało w tubce. Dodatkowo od 3 tyg. nakładam od razu Glyco. Bardziej się łuszczę. Stosuję ten duet codziennie, czasami wkracza do akcji bambino, jak mam sporo suchych skórek.
Buzia jest zdecydowanie wygładzona, pory zmniejszone. Rano nakładam krem Bandi na to filtr 45 i podkład
Zauważyłam też, że moja cera po przebudzeniu prawie się nie świeci, a kiedyś była strasznie tłustawa! Także w ciągu dnia zdecydowanie mniej się świecę, nawet z filtrem- kiedyś jak latarnia teraz nie Jedynie mogę się przyczepić, że nadal coś wyskakuje i zaskórniki nie chcą mnie opuścić
Ktoś wspominał, że przy glyco absolutnie odpadają peelingi. Ja robię codziennie przed nałożeniem duetu i moja skóra znosi to bardzo dobrze, wręcz po nim jest w lepszym stanie. Ale wiadomo, każdemu służy inaczej i z tym trzeba uważać
Jedno na drugie?
Jak dla mnie lekka przesada...stosowanie dwóch kremów z kwasem naprzemiennie jest dla mnie nie do przyjęcia a tym bardziej jeden po drugim...

------------------------------------

Ja właśnie mam Tri i w ogóle nic nie piecze, nie szczypie, więc podaruję sobie nawilżacz dzisiaj
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 00:15   #747
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Co dla jednych błoto, to dla drugich złoto.
Dla mnie nie przesada, stosuje i jeden i drugi (pod wewnętrzną kontrolą) i jest super.
auraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 09:52   #748
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Co dla jednych błoto, to dla drugich złoto.
Dla mnie nie przesada, stosuje i jeden i drugi (pod wewnętrzną kontrolą) i jest super.
Auraria, cieszę się, że podzielasz moje zdanie.
Zakładanie z góry, że coś jest przesadą, jeśli się nie wypróbuje na sobie, wg mnie wprowadza tylko innych w błąd.
Każda buzia reaguje inaczej, na mnie Tri+Glyco działają dużo skuteczniej, niż w używaniu solo.



Szczęśliwego Nowego Roku Wizażanki! Życzę Nam wszystkim pięknych cer i cierpliwości w osiąganiu tego celu!!
__________________


Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu


Edytowane przez kiiicik
Czas edycji: 2012-01-01 o 09:59
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 11:05   #749
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Ten GlycoA ma ta sama substancje czynna co Triacneal ? Tzn. kwas ?Nie boje sie wysokiego stezenia, moja twarz wytrzyma chyba wszystko ...

U mnie dobrze dziala T., wygladza, ale mam duzo takich zaskornikow zamknietych bardzo duzych i glebokich i na te niestety nie dziala.

Czy GlycoA radzi sobie z zaskornikami dobrze, lepiej od T. ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 11:25   #750
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Triacneal - następca Diacnealu

Cytat:
Napisane przez kiiicik Pokaż wiadomość
Zakładanie z góry, że coś jest przesadą, jeśli się nie wypróbuje na sobie, wg mnie wprowadza tylko innych w błąd.
Każda buzia reaguje inaczej, na mnie Tri+Glyco działają dużo skuteczniej, niż w używaniu solo.
Zanim skomentujesz mój post to proszę- uważnie go przeczytaj, bo tak się składa, że nie ja tutaj wprowadzam w błąd.

Wyraźnie napisałam "JAK DLA MNIE" i później także pojawia się zwrot "DLA MNIE". Krótko mówiąc- odniosłam to do swojej cery, że DLA MNIE byłoby to przesadą i JA bym nie mogła. Czy jest tu coś, co wprowadza innych w błąd?

Fossa- Tri ma tylko 6% kwasu glikolowego i zawiera jeszcze retinaldehyd- pochodną wit. A, którą w składzie mają tylko kremy firmy Avene.

------------------------------------------------

Szczęśliwego Nowego Roku Pozdrawia Was Indios znad sterty chusteczek i tabletek na gardło
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!


Edytowane przez Indios Bravos
Czas edycji: 2012-01-01 o 11:26
Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 17:00:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.