czy moje zęby są bardzo żółte??:((( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-12, 21:55   #31
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Cytat:
Napisane przez mysiuniunia Pokaż wiadomość
ja miałam jakis miesiąc temu usuwany kamien z zębów i nic nie płaciłam bo dostałam skierowanie ze szkoły do jakiejs pani i ona usunęła mi bezplatnie
Bo sciąganie kamienia jest bezpłatne raz do roku. Ale kamienia, nie osadu itp.

A dentyści którzy biorą za to kase
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 00:07   #32
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
może i wie, ale nie zmienia to faktu, ze i tak:przybliżasz" sie do nerwa ...
zalezy jak daleko masz ten nerw...
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 16:57   #33
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Ja nie wybieram sie na ściąganie kamienia bo go nie mam dentysta powiedzial ze one sa mocne dlatego ten kolor i jesli chce je wybielic to bede musiala to powtarzac co 1-2lata. Nie wiem juz sama teraz czy sie na to zgodzic gdyz mam 16lat no i te powtarzanie nie wiem czy to nie zaszkodzi moim zebom? CO wy byscie zrobili??
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-13, 21:16   #34
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Ja też w tym roku planuje wybielić moje ząbki metodą nakładkową w domu tyle że ja mam 21 lat a już nawet 22 Najlepiej zapytaj dentyste co i jak, moim zdaniem nie masz rażąco żółtych zębów a już napewno nie krzywych !!! Niektórzy demonizują konsekwencje wybielania, ostatnio czytałam że coca cola przynosi więcej szkody naszemu uzębieniu niż owe wybielanie, oczywiście wszystko trzeba robić z głową.
Muszę jeszcze dodać, że zbulwersowały mnie wypowiedzi wizażanek typu: "na twoim miejscu nie kolorem bym się martwiła"," Nie widzisz tego, że są krzywe?" itp. wybaczcie ale dla mnie to jest chamskie
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 11:31   #35
oreska01
Rozeznanie
 
Avatar oreska01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 579
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

ja wyraziłam po prostu swoja opinie, uwazam ze po to ludzie zakładaja wątki żeby poznać opinie innych, moja była jak była - tak uważałam to tak napisałam
pozdrawiam
__________________
oreska01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-14, 19:16   #36
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Masz rację że każdy ma prawo wypowiadania swoich opinii na forum (dlatego między innymi ja też wyraziłam swoją) chodziło mi tylko o sposób w jaki zostało to zrobione. W moim pewnie subiektywistycznym odczuciu było to po prostu niemiłe i zbyt ostentacyjne, ale jak widać nie miałaś zamiaru nikogo urazić.


Przejrzałam jeszcze raz wątek i chciałam jedynie dodać, że co do Twojej opinii oresko01 nie mam żadnych zastrzeżeń, chodziło mi o wypowiedzi które zacytowałam. Jak widać tą samą treść można przekazać w różny sposób.
Pozdrawiam!
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-15, 15:53   #37
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

dziekuje wam za sugestie ja nie przejmuje sie wypowiedziami bo jakby tak bylo to juz dawno nie siedzialabym tu bylam u dentysty i on powiedzial ze w zadnym wypadku nie sa krzywe i sa bardzo ladne tylko ze ten kolor mnie wkurza ide do niego w srode powiedzial ze pogadamy naprawde to jest wpozadku gosciu wiec o przyszlosc moich zebow narazie sie nie martwie tylko mecze mnie dylemat wybielic czy nie wybielic??
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-25, 19:20   #38
beatya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Witam,
Ja posiadam 3 licówki porcelanowe na dwóch jedynkach i dwójce u góry, oraz jedną koronkę pełnoceramiczną( czyli zero metalu!) na dwójce też u góry. Wcześniej natknęłam się na to forum szukając informacji na temat licówek. Przed zrobieniem ich bardzo długo się zastanawiałam, gdyż na wielu stronach były przeróżne informacje na temat trwałości( tego najbardziej się bałam!) Na jednej pisało że do 6 lat (o zgrozo ), na innyc ze ok 15, 20... Nawet moja dentystka nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie. Powiedziała że wszystko zależy od różnych czynników, głównie UTRZYMYWANIA HIGIENY jamy ustnej.
Nie ma lepszego źródła informacji na temat licówek niż u osoby, która sama je nosi! (oczywiście oprócz dentysty, ale do tego często nie chce nam sie ruszyć tyłka ) Więc jeśli macie jakieś pytania to piszcie: beatya1988@yahoo.pl a chetnie odpowiem na wszystkie!!!
I teraz jestem dumna ze swojego uśmiechu!
POZDRAWIAM SERDECZNIE
beatya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-25, 22:20   #39
Mysza_89
Raczkowanie
 
Avatar Mysza_89
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 44
GG do Mysza_89
Dot.: czy moje zęby są bardzo żółte??:(((

Ja też się kiedyś zastanawiałam czy wybielić czy nie, bo nie miałam wcale takich ciemnych zębów. Wybieliłam i uważam, że to była jedna z moich najlepszych decyzji
Mysza_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.