Województwo Pomorskie - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-21, 11:40   #3601
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziołchy
Widze, ze w niedziele, wszytskie zajete jak pszczółki...ja za to bylam dzis u fryzjera i odwiedziłam Sephore, bo od niedawna mam wielka ochote kupic sobie pryzmy Givenchy i tak sie słaniam z kata w kat i zastanawiam czy kupic czy nie kupic...oto jest pytanie
Powąchałam tez troche perfumów ale ja jestem naprawde kiepska w kupowaniu kosmetyków i zapachów...trudno mi sie zdecydowac, poza tym w sklepie zawsze wszystko inaczej wygląda i pachnie niz na własnej skórze jak sie wypróbuje...a jak widze takaa długaaaaaaśną pułkę z zapachami to dostaje oczopląsu, wacham wszystko po kolei, a najlepsze jestbto, ze nic mi sie nie podoba...niektóre zapachy sa obrzydliwe. Dlaczego inne kobiety zawse pachna tak ładnie a na mnie wszystko pachnie i wyglada nie tak jak trzeba?
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 20:09   #3602
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a co to ma byc?? zadnej wiadomosci od wczorajszego poludnia???

ja dzis bylam na egz..ale nie mam dobrych wadomosci...poleje jak nic, facet wymyslil taki test ze moja skromna wiedza nie podola pewnie no chyba ze zdarzy sie cud...i nie piszcie, ze "oj co ty, na pewno zdasz" i tego typu teskty bo wiem co zaznaczylam hehe
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 09:33   #3603
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Cicho wszedzie, głucho wszedzie...dziewczyny gdzie jestescie??


Grinajz- pamietaj, co nas nie zabije, to nas wzmocni powiem tylko tyle skoro nie masz ochoty na pocieszanki

A mnie dis obudzil trzask łopaty- sasiad odsniezał schody...zerwalalam sie i zobaczylam to , czego nie chcialam zobaczyc czyli biały puch...jakos tej zimy tak sie przyzwyczilam do czarnego widoku ulic, ze ten snieg mnie zdolowal...poza tym martwie sie, jak w taka pogode moj TZ zdola tu dojechac...a to juz za 2 dni Mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej.

Wczoraj mialam za to cudny dzien... ( i tu sie pochwale) -dostalam sliczne kwiaty przez posłanca, z bilecikiem pełnym cieplych słow..myslalam ze sie rozplyne, a to moj TZ ma takie pomysly, nie wiem jak on to zrobil bo zamówic kwiaty przez neta, dla kogos kto nie zna polskiego to chyba nie lada gratka...no ale za to własnie jest taki kochany. Nie moge sie doczekac tego weekendu. jak juz bedziemy razem.

Pozdrawiam was i zaraz zmykam do pracy...
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 11:38   #3604
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej dziewczynki, witam serdecznie z zaśnieonego i mroźnego mojego małego miasteczka
Czy w Trójmieście też jest tyle śniegu????

Agatko przezyjeż jakby co porawkęja starałam się to tego pozytywnie podchodzić, ale masz rację testy są okropne, pamietam że zawsze ich nie nawidziłam, szczególnie jak profesorek stał ze stoperem w ręku i odmierzał czas!!!

Magdo ojjj rzeczywiście słodko jest dostać taki bukiecik gratuluję, a to Ty już w ten weekend wyjeżdżasz???

coś mało ruchliwy nasz wąteczek, no ale co się dziwić dziewczyny albo mają sesję albo jak Asia urzadzają swoje gniazdko

Ja też juz uciekam do usłyszenia w czwartek, buziaczki papapa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 12:22   #3605
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

heh a u mnie nie ma sniegu...slicznie slonce swieci, normalnie wczesnowiosenna pogoda

madziu kurde zazdroszcze ci tych kwiatow..ja juz dawno nic takiego nie dostalam...ech czlowiek nie docenia jak dostaje a potem dopiero widzi co tracil po czasie hiihih

no dziewuszki ja dzis drukuje sobie wyklady do drugiego przedmiotu i zaczynam znowu nauke..koniec laby dzis sie wyspalam (bo wczoraj tylko 3h snu mialam) wiec jestem pelna energii
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 14:23   #3606
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczynki, w ten weekend odwiedza moj Tzcik a ja wybywam za 2 tygodnie, takze jeszcze tu zawitam . No i napewno bede ty wpdac potem bo bede miala w domku neta

Trzymajcie sie, ja nie mam wody w domu, i nie moge wypic kawy
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-23, 20:30   #3607
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hejka

ja dzis pojechalam do babc i dziadkow, bo nie bylo ani w nd ani w pon, wiec dzis zalatwilam z bratem za jednym zamachem ten temat mam jeszcze wszystkich dziadkow wiec trzeba o nich pamietac, bo juz nie kazdy ma taka okazje

teraz drukuje sobie wyklady z prawa unii europejskiej i jutro zaczynam nauke

pozdrawiam
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 20:40   #3608
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Talking Dot.: Województwo Pomorskie

Witam kochane pomorzanki
Dziś króciutko piszę, bo zaraz pod prysznic i spać.
Jutro i pojutrze mam super ważny egzamin.
Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 12:29   #3609
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

A ja wczoraj miałam zerówkę z pedagogiki specjalnej i nawet całkiem, całkiem... Może będzie 4... Zobaczymy... W piątek albo poniedziałek będą wyniki. Nie mogę się już doczekać.
Grin jestem z Olsztyna. Pisałam o tym wcześniej...
A dzisiaj mam zaliczenie z kinezy. Trzmajcie kciuki.
Lecę się uczyć. Buziaczki
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-24, 21:45   #3610
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

aa nie napisalam...nie zdalam egzaminu jak ju podejrzewalam...ale najlepsze jest to, ze na 250 osob 150 nie zdalo wiec niezly przesiew byl nawet te najwieksze kujony nie zdaly protokoly sie pieknie prezentuja...prawie same ndst ciekawe co sobie mysli wykladowca w takiej chwili jak oblewa ponad pol roku

teraz juz ucze sie do nastepnego egzaminu, bo troche mam materialow do przeczytania, chyba zaczne wczesniej chodzic spac bo budze sie ostatnio o 11 a zanim wstane i zaczne zyc jest 12....musze sie poprawic

edit: kurcze przed chwila przeczytalam na watku opaskowym ze aga znowu w szpitalu...kurcze co sie znowu dzieje? asi nie ma to nie mamy z aga kontaktu...martwie sie..
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:23   #3611
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej dziewczyny nareszcie wróciłam fajnie było posiedzieć z rodzinką, szkoda że tak krótko
Ogólnie to zaraz zabieram się za sprzatanie idt

Agata mam nadzieję że zbytnio nie przejmujesz się niezdanym egaminem?no dobra troche napewno, wiem to po sobie, bedzie dobrze

Magdo a co to są te pryzmy Givenchy, bo chyba coś mnie omineło

też przeczytałam wątek opaskowy, kurczę co z Tą Agą, mam nadzieję że się wkrótce odezwie i z jej zdrówkiem wszystko wporzadku.
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 10:49   #3612
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

dorotko, a wlasnie ze sie nie przejmuje, bo bylam na to przygotowana, wiec przyjelam do normalnie...bylabym wielce zaskoczona gdybym zdala

pryzmy givenchy to chyba puder w kulkach czy cos w tym stylu
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 10:54   #3613
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

dzięki za odpowiedź zupełnie nie znam sie na tej "bogatszej" kolorówce
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:29   #3614
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

witam dziewczyny
i odrazu ucalowania dla nowych wizaznek (widac jak dawno mnie tu nie bylo)


Mam teraz tyle na glowie ze na nic nie mam czasu no i te opaski sie wpakowalam w nie ale juz prawie po wszystkim


jako ze skrywalam wielka tajemnice a mialam ku temu powody to tak jest a nawet nie mialam za bardzo napisac co sie dzieje jedyna wtajemniczona to Kate rossi ale juz wam mowie ale tak po cichu choc pewnie i tak nie jedna wizaznka nie pomorzanka to przeczyta to przeczyta

a wiec moje klopty z K uba i zdrowiem mialy tez inne podloze mowiono mi i pisalam wam ze mialam klopt z jajnikiem i macica i ze jak bedzie zle to mi ja usuna no i nie bede miala dzieci
niepowiedzialam wam jednak tego ze ja w tym czasie bylam juz w ciazy i caly czas walczylam o to by ja utrzymac choc lekarze nie dawali mi zadnych szans temu tez nic nie pisalam nie zniosla bym tego wspólczucie zalu i slow ale mi przykro, wiem co czujesz , to straszne..... itp jak mialo sie tak stac to wolalam to zdusic w sobie i pomilczec w bolu i samotnosci
pislam wam ze bylam na zabiegach wszystkie one mialy na celu poprowienie stanu macicy bym mogla ta ciaze jak najdluzej utrzymac
no i pod koniec listopada bylo juz bardzo ciezko co tak długo bylam w szpitalu ale wyszlam do domu lezalam i odpoczywalam no i ten straszny dzien 4 grudnia nad samym ranem bylo tak zle ze zabrano m,nie do szpitala tam okazalo sie ze zaczyna sie poród bo peka macica mialam cesarke poczym operacje wyciecia macicy

Urodzilam blizniaczki mam córeczke i synka (zdjecia zamieszczam na dole )
pomich urodzeniu byly bardzo malutkie sybnek miał niecale 1100 a corka 1360
byly pod tlenem i wszystko szlo dobrze łądnie rosly ja doszlam do siebie i wypisali mnie do domu jezdzilam na badania 2 razy dziennie i donich
teraz w niedziele juz lekarz mowil ze pomalu beda je wyciagac z inkubatora bo tam cały czas lerzały i rados nadeszla za szybko
wczoraj nad ranem dostalam telefon synek (Błazej bo tak ma na imie) nagle ciezko zachorowal jak przyjechalam z kuba jego stan byl krytyczny nie reagowal juz na zadbne leki sam nie oddychal mial slaby puls serca.....
niespałam ponad 30 godzin niedawno przyjechalam do domu by napisac na opaskowym co i jak i wam wyznac prawde bo wiem ze jestescie kochane i rozumiecie chce tez was prosic byscie mocno trzymaly kciuki bno ajk mowi lekarz oni robia co moga reszta w rekech Boga i Blazejka
teraz z Blazejkowi troszke sie poprawilo ale nadal jest pod respiratorem i nie wiadomo co bedzie za godzine wiec tfu tfu zaraz jade dalej cała w nerawach i roztrzesiona ale wiem ze mnie rozumiecie jak bedzie dobrze i bedziemy juz w domku to zaprosze was do siebie byscie poznaly Błazejka i Wiktorie

caluje was serdecznie odezwe sie jak tylko bede mogla
zalanczam fotki 1 to Wiktoria 2 Błazejek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img139.jpg (26,3 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img149.jpg (31,9 KB, 211 załadowań)
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:46   #3615
MaLeNkA84
Rozeznanie
 
Avatar MaLeNkA84
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Olsztyn city ;)
Wiadomości: 602
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś Kochana Śliczne te Twoje Maleństwa. Nie wiedziałam, że aż takie problemy miałaś Słońce... Ale widzisz wszystko się pomyślnie skończyło Oczywiście baaaardzo mocno będę trzymać kciuki i modlić się za Błażejka, żeby szybciutko wyzdrowiał i żeby nie było żadnych komplikacji... Jak czytałam Twojego posta to mi się łezki w oczach zakręciły... Ach... Trzymajcie się Kochani oboje. Musicie być teraz silni z Kubą no i nie poddawać sie i nie załamywać. Oczywiście cały czas wszystkie czekamy na wieści od Ciebie Kochana. Jesteśmy z Tobą
__________________
Moje dzieła ---> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145765

Właściciel Fizjo-Art
http://www.fizjo-art.pl
MaLeNkA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:54   #3616
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś jak juz Ci mówiłam jestem i jesteśmy z Tobąjeszcze raz sie powtórzę, duza buźka dla Ciebie i dla maluchów, trzymam kciuki za Błażejka, wyglada na ślinego faceta. Jak tylko wrócicie do domku i będzie po wszystkich wpadamy na kawkę Bedę trzymać kciuki
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 13:57   #3617
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Województwo Pomorskie

dziekuje ci slicznie

ja tez mam nadzieje ze nam to jakis sie ulozy zaraz jade dalej do szpitala i pewnei wroce jutro na chwile by te opaski tam dalej adresowac i kolezanka ma czesc tez wyslac albo dzis wieczorem by tam napisac jakie dziewczyny maja mi adres podeslac

buziaki trzymajcie sie cieplutko

Ps. Dorota masz bardzo sympatyczny glos


mykam milego dnia
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 14:02   #3618
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Aguś własnie miałam napisac coś podobnym stylu no to pierwsze lody przełamane
kurczę Aga jesli potrzebujesz pomocy z tymi paskami to mogę ci pomóc ale dopiero od poniedziałku bede mogła, chyba że cos się zmieni i moze w weekend.Jak cos to daj znać pa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 16:27   #3619
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

aga.... szoook....nie wiem co mam napisac....

takiego niusa nie spodziewalabym sie nigdy...kurcze gratuluje ale to ejszcze do mnie nie dociera, to od kiedy ty bylas w ciazy? ihhi i sie nie chwalila nooo..ale ok, rozumiem, ze nie chcialas zapeszac i w ogole szybciutko opowiadaj jak dzieciaczki sie trzymaja...jejku ale jestem zaskoczona...
faktycznie ci sie zycie potoczylo, mam nadzieje, ze teraz juz bedzie z gorki, z dwoma pieknymi maluszkami i kuba
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 21:40   #3620
gosik24
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam
Podobnie jak Agatka bardzo byłam zszokowana i zaskoczona, jak przeczytałam Twój post, Aga. Ale cieszę się bardzo że masz takie piękne maluszki, że jesteś (zapewne) szczęśliwa i tylko modlę się żeby Błażejek wyzdrowiał. Myślimy tu wszystkie o Tobie, Aguś kochana.
Ja dziś miałam zerówkę. Pytania wcale nie były łatwiejsze niż zwykle na terminie pierwszym. Ogólnie nie mam dobrych przeczuć. Myśle,że trafię na pierwszy. Także Agatko, nie jesteś sama, ja też jeszcze się pomęczę nad książkami. Ale co tam te nasze problemy egzaminowe w porównaniu z takim maleńkim życiem jakie Aga miała w sobie....Piękne maluszki, Aguś gratulacje!!!

Buziaki Miłych snów drogie pomorzanki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 22:39   #3621
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

O jaa! Nie mam teraz wogle czasu; wiadomo egzaminy ale coś mi mówiło, że powinnam wejść na nasz wątek i coo widze?

Wzruszyłam się Aguś Jesteś naprawdę dzielna, a maluchy są przesłodkie.
Kciuki oczywiście będę trzymać i już się nie moge doczekać jak wyjdą ze szpitala i przyjdzie do nich w dowiedziny stado ciotek

Całusy dla dzieciaków, Ciebie i naszych wątkowych wizażanek
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 12:13   #3622
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Witam

widzę pustki, wpadłam się tylko przywitać,dziś nie wydarzyło się nic szczególnego co by warto opisać
buziaczki papa
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 19:18   #3623
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

ojeeej ale mi dzis wizaz zamulal...w koncu udalo mi sie na niego dostac
u mnie bez zmian, nauka nauka nauka
melduje sie tylko i podbijam watek
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-26, 22:06   #3624
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

a wpadłam życzyć słodkich i kolorowych snów, dobranoc
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 15:52   #3625
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Województwo Pomorskie

Kurcze dziewczyny ja tez jestem z trójmiasta, ale wcześniej się nie udzielałam. trafiłam tu przez wątek opaskowy. Strasznie mniw wkurzało, że niektóre dziewczyny tak jadą na Agę, zawsze wierzyłam, że nas nie oszuka i poprostu ma problemy, ale jak tu weszłam i przecZytałam jej ostaniego posta to się popłakałam. Sama mam malutką córeczkę i kolejny raz jestem w ciąży i weim co to znaczy martwić się o dziecko... Tyle Agnieszka musiała przejść, a jeszcze zajmowała się takimi bzdurami jak opaski. PEŁEN PODZIW! Modlę się za Błażejka...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 16:29   #3626
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

Agus nie wiem co powiedziec,zatkalo mnie az sie poryczalam.Trzymam kciuki za Twoje sliczne malenstwa.Jesli moge Ci w czyms pomoc pisz.Caluje
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 17:49   #3627
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Hej dziewczyny, niedawno dzwoniła Aga, ..... jest źle, bardzo źle, jest mi bardzo smutno, wyobrażam sobie co przeżywa w tej chwili,
Jak będzie mogła i da radę to się odezwie.

Aguś jesteśmy z Tobą

: (
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje



Edytowane przez Neska
Czas edycji: 2007-01-28 o 15:06
Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 18:03   #3628
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Województwo Pomorskie

Jesteśmy, jesteśmy.. I cały czas mamy nadzieje, że będzie dobrze

Całujee babeczki
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 18:16   #3629
karlaa86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Smile

Ja tez jestem z Gdanska dokladniej GDANSK-WRZESZCZ AGA21087 ---> myslalam ze jestes z mojej szkoly i dodalam cie do listy znajomych
karlaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-27, 18:20   #3630
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Województwo Pomorskie

To smutne modle sie i trzymam kciuki.Aga jestem z Toba
__________________
co nas nie zabije to nas wzmocni



MILEGO DNIA
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.